Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Valaki ezt lefordítaná nekem?Jók olvasom hogy BigBen azt mondja hogy ha nem vigyáz vasárnap magára akkor kinyírják a pályán( SUH,Fairley)??
Csak nem parázik ennyire?? Persze lehet rosszul értelmezem!!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/yq92981wlwuanwdnzk15
Big Ben: 'You've got to be careful' against Detroit Lions
Playing behind a sometimes shaky offensive line, Pittsburgh Steelers quarterback Ben Roethlisberger knows Sunday's matchup against the Detroit Lions might be an adventure.

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem tudom minek várjátok annyira a hideg időt meg a havazást. A régi smash-mouth footballtól már baromi messze vagyunk, ahol ez jól jön, és amikor legutóbb kellett volna hidegben jónak lenni, akkor mindig felsültünk. Lásd a kínos 10-6-os Browns elleni vereség, ha jól emlékszem az eredményre.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Nem játszott még.
Legutoljára Culpepper irányított ellenetek Lions mezben és két sacken múlt a győzelmünk (RZ 3. és 4. kísérlet).Bazzani
Egy ilyesmit most is megnéznék! 😊Jan
Jah...a múlt heti meccsen megmaradtak a szívgyógyszerek. Teljesen szokatlan volt az érzés, már a végén kapcsolgattam a tigris-holló meccsre az izgalomért.
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Nem játszott még.
Legutoljára Culpepper irányított ellenetek Lions mezben és két sacken múlt a győzelmünk (RZ 3. és 4. kísérlet).Bazzani
Egy ilyesmit most is megnéznék! 😊
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem játszott még.
Legutoljára Culpepper irányított ellenetek Lions mezben és két sacken múlt a győzelmünk (RZ 3. és 4. kísérlet).

több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
A szép méhecskésben nyomjuk a Lions ellen.
Jön a Pittsburgh Jail team. 😀polamalu
RG3 lehet nem túl vidáman emlékszik a méhecske szerkóra, 70 körüli volt a QB ratingje azon a meccsen. (a szezon átlaga 100 fölött)

Tényleg, Stafford játszott már ellenünk?
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
A szép méhecskésben nyomjuk a Lions ellen.
Jön a Pittsburgh Jail team. 😀
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Csakhogy Eső CB a túloldalon is játszani fog adott esetben, a futásunk eddig meg hol van, hol nincs. És két egymást követő meccsen még a "hol van" eset nem fordult elő.kittli
Eső, futás... A megoldás: igazoljuk vissza Chris Rainey-t!vassadi
Szegénynek azóta sincs csapata. Pedig már kiderült, hogy az asszony csak a vak komondoron esett át!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Csakhogy Eső CB a túloldalon is játszani fog adott esetben, a futásunk eddig meg hol van, hol nincs. És két egymást követő meccsen még a "hol van" eset nem fordult elő.kittli
Eső, futás... A megoldás: igazoljuk vissza Chris Rainey-t!
több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Amióta focizok egy dologba vagyok biztos: 'az eső a legjobb cornerback'.

Ezt vallom most is, örülnék ha CJ elleni csatába az eső is segítené Taylort.laby
Csakhogy Eső CB a túloldalon is játszani fog adott esetben, a futásunk eddig meg hol van, hol nincs. És két egymást követő meccsen még a "hol van" eset nem fordult elő.
több mint 10 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Amióta focizok egy dologba vagyok biztos: 'az eső a legjobb cornerback'.

Ezt vallom most is, örülnék ha CJ elleni csatába az eső is segítené Taylort.

több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Ha jól értelmezem akkor Snow fogja Megatront, Winter próbálja Bush útját állni, Ice őrzi majd Pettigrewt és Cold generál passrusht Stafford ellen? 😊Bazzani
Igen, jól látod. Nagyjából mi is tudjuk, hogy ez az egy esélyünk van. Idén már túl sok Steelers meccset láttunk, hogy abban bízzunk majd magunktól megverünk titeket. Úgyhogy most mindenhol minimum esőtáncot járunk, de néhány vakmerő ember már a korai havazásban reménykedik 😀Klaci79
Fú de nincs ennyire lefutva ez a meccs.
Sőt én még egyértelmű esélyesnek sem nevezném magunkat.
Most néztem egy Stafford riportot amiben a Steelersről beszél, ő is tisztában van vele, hogy soha nem lehet leírni egy ilyen csapatot / egy ilyen védelmet.Bazzani
Persze-persze...komolyra fordítva a szót mi sem gondoljuk ezt lefutottnak, csak őszinte elismeréssel adózunk CJ teljesítménye előtt mindannyian a magunk furcsa módján 😀! Szóval nem bánnánk ha vizes lasztit kellene elkapdosnia.
Ha valaki, akkor mi aztán tudjuk, hogy Ike levette a pályáról A.J. Green-t és Marshall-t is, csak a baj az, hogy ennek ellenére mindkét esetben veszítettünk. Szerintem pont azért mert jó futóteljesítmények is voltak az ellenfélben és idén ezzel komoly problémáink akadtak. (Nálatok viszont szinten van jó futóteljesítmény)
Ha most az ÖREG tényleg felrázta a társaságot a 610 kapott yard után (és nem csak egy meccs volt), akkor ráfázhattok a pittsburghi kalandra, persze kell, hogy az O-nak kijöjjön a lépés, főleg a secondary-tek ellen. Nagyon hullámzó az egész csapat, így csak remélni tudom, hogy épp hullámhegyen vagyunk.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha jól értelmezem akkor Snow fogja Megatront, Winter próbálja Bush útját állni, Ice őrzi majd Pettigrewt és Cold generál passrusht Stafford ellen? 😊Bazzani
Igen, jól látod. Nagyjából mi is tudjuk, hogy ez az egy esélyünk van. Idén már túl sok Steelers meccset láttunk, hogy abban bízzunk majd magunktól megverünk titeket. Úgyhogy most mindenhol minimum esőtáncot járunk, de néhány vakmerő ember már a korai havazásban reménykedik 😀Klaci79
Fú de nincs ennyire lefutva ez a meccs.
Sőt én még egyértelmű esélyesnek sem nevezném magunkat.
Most néztem egy Stafford riportot amiben a Steelersről beszél, ő is tisztában van vele, hogy soha nem lehet leírni egy ilyen csapatot / egy ilyen védelmet.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Vasárnapra +16 fokot jósolnak ! Hó biztos hogy nem lesz. De egyelőre esőt várnak...

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Ha jól értelmezem akkor Snow fogja Megatront, Winter próbálja Bush útját állni, Ice őrzi majd Pettigrewt és Cold generál passrusht Stafford ellen? 😊Bazzani
Igen, jól látod. Nagyjából mi is tudjuk, hogy ez az egy esélyünk van. Idén már túl sok Steelers meccset láttunk, hogy abban bízzunk majd magunktól megverünk titeket. Úgyhogy most mindenhol minimum esőtáncot járunk, de néhány vakmerő ember már a korai havazásban reménykedik 😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ha jól értelmezem akkor Snow fogja Megatront, Winter próbálja Bush útját állni, Ice őrzi majd Pettigrewt és Cold generál passrusht Stafford ellen? 😊Bazzani
Frost pedig dob 40 pontot 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Lám-lám-lám 😊 Milyen egyszerű a siker titka: Klaci megint a nem mondom ki a nevét embert viseli az avatarjában. 😀

Sőt, kedvezőtlen matchup volt, ahogy a Jets DL-je is és megint nyertünk. Van egy jó hírem, a Lions is igencsak kedvezőtlen matchupnak tűnik, és ismét a DL-je miatt. 😊 Plusz ugye Megatron. Az egész schedule-ből ezt a párharcot vártam leginkább az Ike "best cover" Taylor-Megatron párharc miatt. Ez a 3-6 ellenére sem változott. Tényleg rohadt kíváncsi vagyok.Soldados
Erről úgy látom még nem esett szó, de ez a kedvezőtlen matchup egy elég jó edzői munkával lett megoldva. Nevezetesen; az várható volt hogy passzjáték esetén a Bills DL nyomását elég korlátozottan tudja tartani az O falunk. Ennek eredménye volt a run heavy playhívás, ennél sokkal kevésbé jött ki a két fal közötti tudáskülönbség. Ráadásul szerintem -ahogy minket, nézőket- az ellenfelet is némileg váratlanul érte a hatékony futásunk. Ezt nem tudhatom, de szerintem alapból ők úgy készültek hogy futásunk nem komoly ezért kénytelenek leszünk passzolni, Benre extra nyomást helyezve (ami nekik általában megy) megölik a passzjátékunkat, és zsebben a meccs. 3-0-ig működött is. 😊
Erre a meccsre egy ilyen mértékben futásra épülő gameplant hozni szvsz tökéletes húzás volt. (Viszont hogy a TO és a visszahordás után kétszer RZ-ban kapott labdát az O, és mindkettőből 3& out, az vérlázító. Pillanatnyi állástól meg mindentől függetlenül.)

Lions ellen viszont ez a taktika vélhetően nem fog működni. A Bills egyértelműen futó csapat game manager QB-val, aki megfogja a futásukat, az megfogta őket. Lions ellenben passzban és futásban is jobb nálunk. Ez pont egy olyan meccs lesz, ahol nagyon komoly D teljesítmény fog kelleni, de ez önmagában nem elég, hanem muszáj lesz az O-nak is hozzátenni extrát. Viszont ott a Lions DL, ami hasonló alaphelyzet mint a Billsé, csak ellenük muszáj lesz passzolni is, mert ők is fognak, és akármilyen jó D mellett is 1-2 TD-t össze fognak hozni.Jan
Lefordítanám. Most meg lehet mutatni, hogy az év elejétől függetlenül érettek vagyunk-e egyáltalán a PO-ra. Itt biza nem lesz pardon sem az O-nak, sem a D-nek. Én is nagyon várom ezt a meccset, erről szól az NFL, ezért nézzük, hogy ilyeneket lássunk, remélem jó meccs lesz, csúszkálással, hógolyóval...😊
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha jól értelmezem akkor Snow fogja Megatront, Winter próbálja Bush útját állni, Ice őrzi majd Pettigrewt és Cold generál passrusht Stafford ellen? 😊

több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Már havazott Pittben tegnap, reméljük, ez így marad és a töke is lefagy Megatronnak, meg a többieknek 😀
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Lám-lám-lám 😊 Milyen egyszerű a siker titka: Klaci megint a nem mondom ki a nevét embert viseli az avatarjában. 😀

Sőt, kedvezőtlen matchup volt, ahogy a Jets DL-je is és megint nyertünk. Van egy jó hírem, a Lions is igencsak kedvezőtlen matchupnak tűnik, és ismét a DL-je miatt. 😊 Plusz ugye Megatron. Az egész schedule-ből ezt a párharcot vártam leginkább az Ike "best cover" Taylor-Megatron párharc miatt. Ez a 3-6 ellenére sem változott. Tényleg rohadt kíváncsi vagyok.Soldados
Erről úgy látom még nem esett szó, de ez a kedvezőtlen matchup egy elég jó edzői munkával lett megoldva. Nevezetesen; az várható volt hogy passzjáték esetén a Bills DL nyomását elég korlátozottan tudja tartani az O falunk. Ennek eredménye volt a run heavy playhívás, ennél sokkal kevésbé jött ki a két fal közötti tudáskülönbség. Ráadásul szerintem -ahogy minket, nézőket- az ellenfelet is némileg váratlanul érte a hatékony futásunk. Ezt nem tudhatom, de szerintem alapból ők úgy készültek hogy futásunk nem komoly ezért kénytelenek leszünk passzolni, Benre extra nyomást helyezve (ami nekik általában megy) megölik a passzjátékunkat, és zsebben a meccs. 3-0-ig működött is. 😊
Erre a meccsre egy ilyen mértékben futásra épülő gameplant hozni szvsz tökéletes húzás volt. (Viszont hogy a TO és a visszahordás után kétszer RZ-ban kapott labdát az O, és mindkettőből 3& out, az vérlázító. Pillanatnyi állástól meg mindentől függetlenül.)

Lions ellen viszont ez a taktika vélhetően nem fog működni. A Bills egyértelműen futó csapat game manager QB-val, aki megfogja a futásukat, az megfogta őket. Lions ellenben passzban és futásban is jobb nálunk. Ez pont egy olyan meccs lesz, ahol nagyon komoly D teljesítmény fog kelleni, de ez önmagában nem elég, hanem muszáj lesz az O-nak is hozzátenni extrát. Viszont ott a Lions DL, ami hasonló alaphelyzet mint a Billsé, csak ellenük muszáj lesz passzolni is, mert ők is fognak, és akármilyen jó D mellett is 1-2 TD-t össze fognak hozni.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Aztírják a vajákosok - Let it Snow!
 fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q77/s720x720/539752_10152040655244905_1204865496_n.jpg


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
NY-ban epp havazik...szoval akar meg jobb is lehet 😊
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Pray for rain on Sunday.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Lám-lám-lám 😊 Milyen egyszerű a siker titka: Klaci megint a nem mondom ki a nevét embert viseli az avatarjában. 😀

Sőt, kedvezőtlen matchup volt, ahogy a Jets DL-je is és megint nyertünk. Van egy jó hírem, a Lions is igencsak kedvezőtlen matchupnak tűnik, és ismét a DL-je miatt. 😊 Plusz ugye Megatron. Az egész schedule-ből ezt a párharcot vártam leginkább az Ike "best cover" Taylor-Megatron párharc miatt. Ez a 3-6 ellenére sem változott. Tényleg rohadt kíváncsi vagyok.Soldados
Nagyon várom ezt az összecsapást. Végre egy olyan csapat jön, akinek komoly támadó potenciálja is van, mert ilyen csapatot idén még nem tudtunk megverni. Elképesztő passzjáték érkezik a városba és egy kicsit azért reménykedek benne, hogy egy komoly novemberi esős mérkőzés lesz ez. Elképesztően kevés, mindössze 10 sack-et tudtak csinálni ellenük, így nyomásra nemigen számítok. Minden szem majd Ike-on lesz, aki A.J. Green ellen megcsinálta, de ez még nehezebb lesz. Ugyanakkor a secondary-jük nem túl erős, így Ben is nagy meccset csinálhat. Ráadásul Bengals-Browns és Bears-Ravens...most már nem hibázhatunk!!!Klaci79
Ike biztos nagyon felszívja magát, de attól tartok hogy CJ-t 150 alatt nem nagyon fogja tartani.laby
Ez egy nagyon érdekes párharc lesz valóban. Kíváncsian várom. Szerintem a beharangozót is mindenhol erre fogják kihegyezni mindenhol.polamalu
Tillman elég szépen tudja általában limitálni (nyilván ez nem azt jelenti, hogy nincs elkapása) Azért van nekik egy Reggie Bush-uk is, aki szintén jól nyomja idén.... 😊
Megtehetnétek azt a szívességet, hogy elkalapáljátok őket (bár mi meg titeket vertünk, így nem illik ilyet kérni) Cserébe nem biztos, tudunk-e adni valamit (esetleg a Ravenst megverjük)

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Shamarko szinte biztosan nem játszik a Lions ellen. Kiesel, Foster, Velasco és Woodley egyenlőre limitáltan edzenek, de várhatóan játszanak vasárnap.