Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Lám-lám-lám 😊 Milyen egyszerű a siker titka: Klaci megint a nem mondom ki a nevét embert viseli az avatarjában. 😀

Sőt, kedvezőtlen matchup volt, ahogy a Jets DL-je is és megint nyertünk. Van egy jó hírem, a Lions is igencsak kedvezőtlen matchupnak tűnik, és ismét a DL-je miatt. 😊 Plusz ugye Megatron. Az egész schedule-ből ezt a párharcot vártam leginkább az Ike "best cover" Taylor-Megatron párharc miatt. Ez a 3-6 ellenére sem változott. Tényleg rohadt kíváncsi vagyok.Soldados
Nagyon várom ezt az összecsapást. Végre egy olyan csapat jön, akinek komoly támadó potenciálja is van, mert ilyen csapatot idén még nem tudtunk megverni. Elképesztő passzjáték érkezik a városba és egy kicsit azért reménykedek benne, hogy egy komoly novemberi esős mérkőzés lesz ez. Elképesztően kevés, mindössze 10 sack-et tudtak csinálni ellenük, így nyomásra nemigen számítok. Minden szem majd Ike-on lesz, aki A.J. Green ellen megcsinálta, de ez még nehezebb lesz. Ugyanakkor a secondary-jük nem túl erős, így Ben is nagy meccset csinálhat. Ráadásul Bengals-Browns és Bears-Ravens...most már nem hibázhatunk!!!Klaci79
Ike biztos nagyon felszívja magát, de attól tartok hogy CJ-t 150 alatt nem nagyon fogja tartani.laby
Ez egy nagyon érdekes párharc lesz valóban. Kíváncsian várom. Szerintem a beharangozót is mindenhol erre fogják kihegyezni mindenhol.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Ahhoz naponta sok órát kell a könyvtárban tölteni 😀polamalu
vagy saját nyomda kell...Collapo
Hát igen a saját könyvkiadó sokat segít a dolgon 😀
több mint 10 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Lám-lám-lám 😊 Milyen egyszerű a siker titka: Klaci megint a nem mondom ki a nevét embert viseli az avatarjában. 😀

Sőt, kedvezőtlen matchup volt, ahogy a Jets DL-je is és megint nyertünk. Van egy jó hírem, a Lions is igencsak kedvezőtlen matchupnak tűnik, és ismét a DL-je miatt. 😊 Plusz ugye Megatron. Az egész schedule-ből ezt a párharcot vártam leginkább az Ike "best cover" Taylor-Megatron párharc miatt. Ez a 3-6 ellenére sem változott. Tényleg rohadt kíváncsi vagyok.Soldados
Nagyon várom ezt az összecsapást. Végre egy olyan csapat jön, akinek komoly támadó potenciálja is van, mert ilyen csapatot idén még nem tudtunk megverni. Elképesztő passzjáték érkezik a városba és egy kicsit azért reménykedek benne, hogy egy komoly novemberi esős mérkőzés lesz ez. Elképesztően kevés, mindössze 10 sack-et tudtak csinálni ellenük, így nyomásra nemigen számítok. Minden szem majd Ike-on lesz, aki A.J. Green ellen megcsinálta, de ez még nehezebb lesz. Ugyanakkor a secondary-jük nem túl erős, így Ben is nagy meccset csinálhat. Ráadásul Bengals-Browns és Bears-Ravens...most már nem hibázhatunk!!!Klaci79
Ike biztos nagyon felszívja magát, de attól tartok hogy CJ-t 150 alatt nem nagyon fogja tartani.

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ahhoz naponta sok órát kell a könyvtárban tölteni 😀polamalu
vagy saját nyomda kell...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Sütikém azért ők nem fognak napi 6-8 órát a rúd mellett ugrálni és illegetni magukat. Gondolom heti 1-2 alkalom, kiegészítésként. Ha csak annyi sört iszol te sem leszel alkoholista 😉 Ahhoz naponta sok órát kell a könyvtárban tölteni 😀
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Na jól mondta a Lőcs kócsing problémák vannak 😛
 espn.go.com/video/clip?id=9682607sutianap
íegyébként rendkívül jó mozgáskoordináció fejlesztés és szerintem a szagoknak is jót tesz, mert olyan módon terheli és nyújtja őket, hogy az akár sérüléseket is megelőzhet.polamalu
A szagok nyújtásáról még nem hallottam...😊)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ez nagyon király....Klemó
Na szóval, a kohásznak szaga van, de nagyon. Ha elmegy a balettba ugrálni, akkor addig nyújtja a szagát, amíg szalag nem lesz belőle. Így nem lesz büdös az öltözőben, emiatt nem lesz verekedés, megelőzhető a sérülés.
Remélem, előbb-utóbb BigBen-re is sort kerítenek, nem akármilyen látvány lenne tütüben.😀

Abszolút jogosnak gondolom pola megjegyzését egyébként.tomi-tomi
van hátulja is a dolognak 😛 nemám Lisfrancot gyűjteni mászkálnak oda
 www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15913525


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Na jól mondta a Lőcs kócsing problémák vannak 😛
 espn.go.com/video/clip?id=9682607sutianap
íegyébként rendkívül jó mozgáskoordináció fejlesztés és szerintem a szagoknak is jót tesz, mert olyan módon terheli és nyújtja őket, hogy az akár sérüléseket is megelőzhet.polamalu
A szagok nyújtásáról még nem hallottam...😊)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ez nagyon király....Klemó
Na szóval, a kohásznak szaga van, de nagyon. Ha elmegy a balettba ugrálni, akkor addig nyújtja a szagát, amíg szalag nem lesz belőle. Így nem lesz büdös az öltözőben, emiatt nem lesz verekedés, megelőzhető a sérülés.
Remélem, előbb-utóbb BigBen-re is sort kerítenek, nem akármilyen látvány lenne tütüben.😀

Abszolút jogosnak gondolom pola megjegyzését egyébként.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Lám-lám-lám 😊 Milyen egyszerű a siker titka: Klaci megint a nem mondom ki a nevét embert viseli az avatarjában. 😀

Sőt, kedvezőtlen matchup volt, ahogy a Jets DL-je is és megint nyertünk. Van egy jó hírem, a Lions is igencsak kedvezőtlen matchupnak tűnik, és ismét a DL-je miatt. 😊 Plusz ugye Megatron. Az egész schedule-ből ezt a párharcot vártam leginkább az Ike "best cover" Taylor-Megatron párharc miatt. Ez a 3-6 ellenére sem változott. Tényleg rohadt kíváncsi vagyok.Soldados
Nagyon várom ezt az összecsapást. Végre egy olyan csapat jön, akinek komoly támadó potenciálja is van, mert ilyen csapatot idén még nem tudtunk megverni. Elképesztő passzjáték érkezik a városba és egy kicsit azért reménykedek benne, hogy egy komoly novemberi esős mérkőzés lesz ez. Elképesztően kevés, mindössze 10 sack-et tudtak csinálni ellenük, így nyomásra nemigen számítok. Minden szem majd Ike-on lesz, aki A.J. Green ellen megcsinálta, de ez még nehezebb lesz. Ugyanakkor a secondary-jük nem túl erős, így Ben is nagy meccset csinálhat. Ráadásul Bengals-Browns és Bears-Ravens...most már nem hibázhatunk!!!
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Na jól mondta a Lőcs kócsing problémák vannak 😛
 espn.go.com/video/clip?id=9682607sutianap
íegyébként rendkívül jó mozgáskoordináció fejlesztés és szerintem a szagoknak is jót tesz, mert olyan módon terheli és nyújtja őket, hogy az akár sérüléseket is megelőzhet.polamalu
A szagok nyújtásáról még nem hallottam...😊)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ez nagyon király....
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Nem lett kopasz 😀 szerencsére

 www.steelers.com/video-and-audio/videos/Troy-Polamalu-cuts-hair-to-help-Veterans/706bfb2c-7b95-4ac1-b082-01b4b8894dbf?campaign=pit%3Afanshare%3Afacebook#content-tools-link
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Na jól mondta a Lőcs kócsing problémák vannak 😛
 espn.go.com/video/clip?id=9682607sutianap
egyébként rendkívül jó mozgáskoordináció fejlesztés és szerintem a szalagoknak is jót tesz, mert olyan módon terheli és nyújtja őket, hogy az akár sérüléseket is megelőzhet.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Lám-lám-lám 😊 Milyen egyszerű a siker titka: Klaci megint a nem mondom ki a nevét embert viseli az avatarjában. 😀

Sőt, kedvezőtlen matchup volt, ahogy a Jets DL-je is és megint nyertünk. Van egy jó hírem, a Lions is igencsak kedvezőtlen matchupnak tűnik, és ismét a DL-je miatt. 😊 Plusz ugye Megatron. Az egész schedule-ből ezt a párharcot vártam leginkább az Ike "best cover" Taylor-Megatron párharc miatt. Ez a 3-6 ellenére sem változott. Tényleg rohadt kíváncsi vagyok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Na jól mondta a Lőcs kócsing problémák vannak 😛
 espn.go.com/video/clip?id=9682607


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Williams egyre jobban tetszik, olvasni jobban kéne még a dolgokat, de egyre többször ér oda ahova kell és nagyon tetszetős kezd lenni.

Heyward is jól nyomta ismét.
laby
Williams kapcsán egyetértünk, én pont azt látom, hogy van ösztöne hova robbanjon be, főleg a külső futásoknál van elemében. Coverage kapcsán kell fejlődnie, de az ahol tart és amilyen hozzáállással nyomja, az több, mint bíztató.Klemó
"Most én úgy érzem, hogy bár sunyiban, de azért kezd körvonalazódni az új védelem, amelyben már nem lesz Clark, Polamalu, Kiesel, Taylor. Egy kis "szerencsével" a drafton vagy a szabad ügynök piacon (mint anno Clark, Farrior) találni kell még két-három embert, és ismét dominánssá válhat az egység." - akartam írni, de inkább így fogalmaznék:
Úgy érzem, megvannak azok a sarokpontok a védelemben, amelyek köré lehet egy jó egységet szervezni. Főleg, hogy a linebacker sorunk gyakorlatilag teljesnek mondható évekre előretekintve is (Jarvis Jones, Timmons, Williams/Spence (én még mindig bízok benne, hogy képes lesz produkálni), Woodley). A falban van egy felfelé ívelő Heywardunk, akinek a játékában megvan az, ami sajnos Hoodéban nincs (írhatnám rosszmájúan, hogy az egyik tud, a másik nem). A falba jól jönne erősítés (habár a Heyward-McLendon-Hood trió nem oly rossz összességében), de rövidtávon a legnagyobb probléma a Polamalu-Clark-Taylor trió pótlása lesz.
Tudom, szezon közben nem szép dolog a jövőt vizslatni, de 3-6-nál nem kellemes a jelennel foglalkozni 😊.

U.i.: Timmons tegnapi ütközéseit megkönnyeztem, minden pénzt megér a csávó! - szerk. félig összeforrt manccsal mindezt
több mint 10 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Szerintem 45 mp alatt nem lehetetlen onnan eljutni FG közelbe, 1 időkéréssel, akár kockázatmentesen is.
Legalább próbáltunk volna egy 10-15 yardos oldal passzt kilépéssel, vagy egy screent az sem kockázatos és ha szerencsésen kijön akkor haladunk vele és ki is lehet lépni vele jó esetben.

több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Napi Haley:
Félidő vége előtt 49 mp-vel puntol az ellenfél időt kérünk hogy legyen lehetőségünk támadni. Első kísérletre Millernek egy 4-5 yardos passz középre és lemegy 30 mp. Well done! 😀

Williams egyre jobban tetszik, olvasni jobban kéne még a dolgokat, de egyre többször ér oda ahova kell és nagyon tetszetős kezd lenni.

Heyward is jól nyomta ismét.

Shamarko bokájáról tudunk valamit, mennyire komoly?laby
Jól ment a visszahordás, hát időt kértünk, hogy ha félpályán kezdünk, akkor legyen esély. Nem ott kezdtünk, de azért megpróbáltuk, de nem kockáztattunk. Tökéletesen helyesen....

Williams kapcsán egyetértünk, én pont azt látom, hogy van ösztöne hova robbanjon be, főleg a külső futásoknál van elemében. Coverage kapcsán kell fejlődnie, de az ahol tart és amilyen hozzáállással nyomja, az több, mint bíztató.
több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Napi Haley:
Félidő vége előtt 49 mp-vel puntol az ellenfél időt kérünk hogy legyen lehetőségünk támadni. Első kísérletre Millernek egy 4-5 yardos passz középre és lemegy 30 mp. Well done! 😀
laby
Ha jól emlékszem erre a szitura reagált Ádi az eredménykövetőben:
"Legalább megpróbáltuk. Az első playnél talán ha DeCastro kifelé blokkol, akkor Miller is arra indul el, és eléri az oldalvonalat, ebben az esetben pedig nem pörgött volna le az óra, és maradt volna esélyünk valamivel komolyabb drive-ot összerakni."
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Félidő vége előtt 49 mp-vel puntol az ellenfél időt kérünk hogy legyen lehetőségünk támadni. Első kísérletre Millernek egy 4-5 yardos passz középre és lemegy 30 mp.laby
...ha a punt return után jó a mezőny pozíció, rá lehessen menni egy FG-ra. Ha nem, akkor szíve szerint minden HC-OC térdeltetne, csak akkor a közönség lenne felháborodva. Saját húsz yard-ról indulva, egy időkéréssel, 40 másodperccel a félidő vége előtt, ha az OC behív egy hosszú passzt, akkor a HC ott helyben kibelezi.
Minden csapat ezt csinálja, legfeljebb nem középső passzt, hanem egy alibi futást játszik. Mostanában volt egy cikk erről a jelenségről, csak nem jut eszembe, hogy hol olvastam.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Napi Haley:
Félidő vége előtt 49 mp-vel puntol az ellenfél időt kérünk hogy legyen lehetőségünk támadni. Első kísérletre Millernek egy 4-5 yardos passz középre és lemegy 30 mp. Well done! 😀

Williams egyre jobban tetszik, olvasni jobban kéne még a dolgokat, de egyre többször ér oda ahova kell és nagyon tetszetős kezd lenni.

Heyward is jól nyomta ismét.

Shamarko bokájáról tudunk valamit, mennyire komoly?

több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Én nem arról beszéltem, hogy lehetett volna több az O, vagy sem, evidens, hogy igen, hanem arról, hogy messze volt ez a fostól, mint olyantól. Egy olyan D ellen játszottunk, aki majd a legtöbb labdát szerzi, egy olyan D ellen játszottunk, aki ellen nem futnak rendszerint. Ehhez képest a lasztit egyszer adtuk el és 140 yardot futottunk. Ez utóbbi minden csak nem fos és az előbbi is vállalható. Amikor a vezetést átvettük világos volt, hogy nem szabad a labdát eladni és csak futtatni kell az órát semmi többet, mindegy, hogy FG, vagy TD amit az O feltesz. Lehetett volna kreatívabban, ez hozhatott volna több pontot, de világos volt, hogy nem kell több, minek a kockázat...

Dwyer nekem egyértelműen szintet lépett. Bezony Jonestól vett át snap számot. Mintapéldája annak hogyan kell hozzáállni. Kiraktuk, mert nem 3rd down back, és az ST-ben sem használható. Állítom, hogy a srác ezután iszonyat keményen edzett és nyomta megát, és tessék, harmadik kísérleteknél őt állítjuk oda és az ST-ben is már-már főszereplő. Jó ezt látni nagyon!!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igen, az első negyed fos volt, a többi rendben volt nekem, kivéve a passz ellen az OL-t. Ha dramatizálni akarunk, akkor kiemeljük az első negyedet, kiemeljük Miller totális impotenciáját, de azt gondolom felesleges. Jó volt látni azt a csapatot, és azt a karaktert, amit igazán szerete short fieldek, ahogy kell.Klemó
Hát ebben nem értünk egyet. 3 értelmes drive-unk volt az egész meccsen. Ebből reálisan 1 TD-2 FG született, de mákkal 2 TD-1 FG lett. Ez nekem kevés. Ha negyedekre bontom a meccset, nekem O szempontjából csak a 2. tetszett. A többi nem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Igen, az első negyed fos volt, a többi rendben volt nekem, kivéve a passz ellen az OL-t. Ha dramatizálni akarunk, akkor kiemeljük az első negyedet, kiemeljük Miller totális impotenciáját, de azt gondolom felesleges. Jó volt látni azt a csapatot, és azt a karaktert, amit igazán szerete short fieldek, ahogy kell.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Meccsről:

D: ahogy várható volt, nem a Pats elleni a Defense igazi arca. Persze más az ellenfél is, de még mindig ez a jobbik egységünk, még mindig ez az az egység, amely 9 meccsünkből 7-szer jó volt. Csakis a védelem hozta ezt a meccset. Ahogy Ádi is írta egy short field FG-t és egy garbage time TD-t kaptunk, egy kb nullázásnak felel meg.

O: rakás szar, ha finomabb akarok lenni, akkor nagyon kevés... A 2. TD-t megköszönhetjük a Bills-nek, hogy beugrottak az FG-kísérletnél, a 2. félidőben az INT és Brown nagy returnje után 2 rendkívül jó short fieldet kaptunk és egy kib.szott 1st downt se tudtunk megtenni, egyáltalán nem élt a lehetőségekkel az Offense. Csak annyira jó volt a mezőnypozíció, hogy még így is feltettünk 6 pontot a táblára, igaz, ehhez az O-nak semmi köze nem volt. Ami nagyon tetszik, hogy Dwyer minden egyes labdaérintésénél él a kapott lehetőséggel. Őt szeretném, ha megtartanánk jövőre.

BB-téma: a kommunikáció egyértelmű volt minden részről, nem volt mellébeszélés. Éppen BB fogalmazott a legdurvábban, részéről a "bullshit" szó használata jelzi, hogy totálisan alaptalan volt az egész, úgyhogy most éghet Rapoport pofájáról a bőr. Elég nagy presztízsveszteség ez neki.Soldados
Most nem teljesen értünk egyet, mert az O szerintem azt hozta ami kötelező volt neki. A mérkőzés elejétől eltekintve. Amúgy lehetett volna persze lényegesen jobban is, de volt azért futójáték is, néhány szép passz és legfőképpen amikor még kellett haladni is tudtak. Most nem bántok senkit, inkább csak azért vagyok morcos, mert miért nem tudunk már a meccs elején harapni?!Klaci79
Hát nem tudom. A Billsnek köszönhetünk 4 pontot (nem túl szokványos hiba FG-nél beugrani), és 8-at benne hagytunk a returnök után, vagy úgyis fogalmazhatnék, 6 pontot Clark INT- és Brown punt-retunjének köszönhetünk. Az Offense önerőből 13 pontra volt jó. Ez szerintem nagyon kevés.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Meccsről:

D: ahogy várható volt, nem a Pats elleni a Defense igazi arca. Persze más az ellenfél is, de még mindig ez a jobbik egységünk, még mindig ez az az egység, amely 9 meccsünkből 7-szer jó volt. Csakis a védelem hozta ezt a meccset. Ahogy Ádi is írta egy short field FG-t és egy garbage time TD-t kaptunk, egy kb nullázásnak felel meg.

O: rakás szar, ha finomabb akarok lenni, akkor nagyon kevés... A 2. TD-t megköszönhetjük a Bills-nek, hogy beugrottak az FG-kísérletnél, a 2. félidőben az INT és Brown nagy returnje után 2 rendkívül jó short fieldet kaptunk és egy kib.szott 1st downt se tudtunk megtenni, egyáltalán nem élt a lehetőségekkel az Offense. Csak annyira jó volt a mezőnypozíció, hogy még így is feltettünk 6 pontot a táblára, igaz, ehhez az O-nak semmi köze nem volt. Ami nagyon tetszik, hogy Dwyer minden egyes labdaérintésénél él a kapott lehetőséggel. Őt szeretném, ha megtartanánk jövőre.

BB-téma: a kommunikáció egyértelmű volt minden részről, nem volt mellébeszélés. Éppen BB fogalmazott a legdurvábban, részéről a "bullshit" szó használata jelzi, hogy totálisan alaptalan volt az egész, úgyhogy most éghet Rapoport pofájáról a bőr. Elég nagy presztízsveszteség ez neki.Soldados
Most nem teljesen értünk egyet, mert az O szerintem azt hozta ami kötelező volt neki. A mérkőzés elejétől eltekintve. Amúgy lehetett volna persze lényegesen jobban is, de volt azért futójáték is, néhány szép passz és legfőképpen amikor még kellett haladni is tudtak. Most nem bántok senkit, inkább csak azért vagyok morcos, mert miért nem tudunk már a meccs elején harapni?!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Meccsről:

D: ahogy várható volt, nem a Pats elleni a Defense igazi arca. Persze más az ellenfél is, de még mindig ez a jobbik egységünk, még mindig ez az az egység, amely 9 meccsünkből 7-szer jó volt. Csakis a védelem hozta ezt a meccset. Ahogy Ádi is írta egy short field FG-t és egy garbage time TD-t kaptunk, egy kb nullázásnak felel meg.

O: rakás szar, ha finomabb akarok lenni, akkor nagyon kevés... A 2. TD-t megköszönhetjük a Bills-nek, hogy beugrottak az FG-kísérletnél, a 2. félidőben az INT és Brown nagy returnje után 2 rendkívül jó short fieldet kaptunk és egy kib.szott 1st downt se tudtunk megtenni, egyáltalán nem élt a lehetőségekkel az Offense. Csak annyira jó volt a mezőnypozíció, hogy még így is feltettünk 6 pontot a táblára, igaz, ehhez az O-nak semmi köze nem volt. Ami nagyon tetszik, hogy Dwyer minden egyes labdaérintésénél él a kapott lehetőséggel. Őt szeretném, ha megtartanánk jövőre.

BB-téma: a kommunikáció egyértelmű volt minden részről, nem volt mellébeszélés. Éppen BB fogalmazott a legdurvábban, részéről a "bullshit" szó használata jelzi, hogy totálisan alaptalan volt az egész, úgyhogy most éghet Rapoport pofájáról a bőr. Elég nagy presztízsveszteség ez neki.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!