Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Velasco és Sanders 2 érdekes döntés lesz. Velasco azért mert jól játszik és biztos olcsóbb lenne, mint Pouncey, akinek még 1 év van a szerződéséből. Sanders meg azért, mert ha megy, akkor megint vékonyak leszünk WR-poszton. Amúgy sztem ő sem lesz majd túl drága, mert nem volt breakout year.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
- 2012-re elkerülhetetlenné vált a fiatalítás megkezdése, mert kilencen voltak 30 felett, plusz a cap is egyre jobban szorított az átstrukturálások miatt
.....
Ha ez sem győz meg, akkor elfogadom, hogy más a véleményed a fiatalításról, de kérlek Te is fogadd el, hogy én maradnék a fiatalítás konzervatív megközelítésénél, hogy én azt korban és nem fizetésben mérem.
Soldados
Ezt a két mondatot egy postban írtad le, éppen most Soldi drága. 😊 Nem kérem, hogy magyarázd meg, hogy ha te írod le egy mondatban, hogy a fiatalítás kor plusz cap miatt volt szükséges, az miért más, mint, ha én írom le, mert félek, hogy azt is annales méretű postban megmagyaráznád. Inkább maradok tudatlan ezúttal. 😀peterk2005
Te a fiatalítás tényét kérdőjelezted meg a capszámokkal, ami röhejes. Én meg leírtam a fiatalítás okait, ami 2 külön dolog.

A Cap oka lehet a fiatalításnak, de mércéje nem, mert azt korban mérik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Az OL-ről lehet nekem csak az a véleményem, de szerintem csak egy puzzle hiányzik, mégpedig egy franchise left OT. Megkockáztatom, hogy ha ez meglenne, akkor nem hogy rossz OL-ről, de a jobbak közé tartozó OL-ről beszélnénk. Ráadásul a mélységgel sem állnánk olyan rosszul egy Adams-szel, egy Beachum-mel. Nyilván Velascot a fizu miatt nem tudjuk, de talán ezért nem is lenne érdemes, így kellene még egy C prospect.Klemó
Nem tudom Velasco-nál hogy áll a fizú, de el tudnám képzelni jövőre egy franchise OT-vel a csapatot úgy,m hogy ?-Pouncey-Velasco-DeCastro-Gilbert, míg a kispadon, Foster, Adams, Beachum.
Vagy ez lehetetlen? Mert úgy tudom, hogy Pouncey szívesen játszik G-t, ráadásul messzebb kerülne DeCastro-tól, ami nem árt az egészségének 😛
Sanders-t úgysem fogjuk tudni megtartani, így azt a pénzt nem kell kifizetni. Persze ehhez az is kellene, hogy Big Ben a saját testi épsége és még egy lehetséges gyűrű miatt lemondjon a fizetése egy részéről, ahogy asszem TB is megtette.
több mint 10 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Nyilván Velascot a fizu miatt nem tudjuk, de talán ezért nem is lenne érdemes, így kellene még egy C prospect.Klemó
Ott van Pouncey, feltéve ha lesz olyan év ahol nem dobja be a törcsit.

több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Az OL-ről lehet nekem csak az a véleményem, de szerintem csak egy puzzle hiányzik, mégpedig egy franchise left OT. Megkockáztatom, hogy ha ez meglenne, akkor nem hogy rossz OL-ről, de a jobbak közé tartozó OL-ről beszélnénk. Ráadásul a mélységgel sem állnánk olyan rosszul egy Adams-szel, egy Beachum-mel. Nyilván Velascot a fizu miatt nem tudjuk, de talán ezért nem is lenne érdemes, így kellene még egy C prospect.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ó "az öregség árnyéka vetült rá" valami pazar 😉
Igazibul nem így döntött az FO, hanem megproóbált egy seggel két lovat megülni, megtartani is és közben fiatalítani. Ám egyrészt ott a cap, másrészt folyamatos döntéskényszer. Így kidobáltunk egy csomó fiatalt. Ehhez hozzádörzsölőzik az, hogy mint tudjuk nem volt hozzászokva az edzői stáb, hogy impactokat kell húznia. Márpedig vagy-vagyban a cap miatt az idősebb lelép és a helyén marad az elvárt teljesítmény. Ez legjobban az O falon láccik, és egyszerűen nem és nem akar összeállni.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
- 2012-re elkerülhetetlenné vált a fiatalítás megkezdése, mert kilencen voltak 30 felett, plusz a cap is egyre jobban szorított az átstrukturálások miatt
.....
Ha ez sem győz meg, akkor elfogadom, hogy más a véleményed a fiatalításról, de kérlek Te is fogadd el, hogy én maradnék a fiatalítás konzervatív megközelítésénél, hogy én azt korban és nem fizetésben mérem.
Soldados
Ezt a két mondatot egy postban írtad le, éppen most Soldi drága. 😊 Nem kérem, hogy magyarázd meg, hogy ha te írod le egy mondatban, hogy a fiatalítás kor plusz cap miatt volt szükséges, az miért más, mint, ha én írom le, mert félek, hogy azt is annales méretű postban megmagyaráznád. Inkább maradok tudatlan ezúttal. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
A súlyt kilóban méred, a fiatalítást pedig korban.Soldados
Mondjuk ha ez érv lenne azzal csak megcáfolnám, hogy a súlyt newtonban mérjük, és a tömeget kilogrammban.
De nem teszem, mert akár így, akár úgy vesszük fiatalításra biza nagy szükség van.
Hívhatjuk akár rebuildingnek is, hisz a nyomást meg pascalban mérjük, és ebből mostanság vajmi keveset helyez a Steelers az ellen irányítóira, tehát logikusan következik a rebuild szükségessége.

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Beachum, Williams és Gilbert limitáltan, mindenki más rendesen edzett.Klaci79
Beachum és Gilbert, a 2 kezdő OT-nk. 😀 😀 Annyiból kíváncsi lennék, ha egyik nem épül fel, akkor Adams kmég egy sanszot.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
... peterk2005
Egyrészt Defense fiatalításról beszéltem, erre összeszeded, hogy jelenleg hány 30 feletti playa van az egész keretben. Ennek semmi köze a témához, az eredeti HSZ-ben leírtakhoz... És vajon miért van ilyen "kevés" 30 feletti a rosteren? Mert idő közben eltűnt Farrior, Hampton, Harrison és Aaron Smith. Rajtuk kívül még 30 felett volt/van Ike, Troy, Foote, Clark, Keisel, azaz 9 ember a 2011-es alap D-ből. Ez az egész NFL legöregebb egysége volt. Nemcsak legöregebb D, hanem az O-kat is belevéve a legöregebb egység. Ez volt 2011-ben. És azt hiszem 2012-re is igaz maradt ez az állítás, pedig akkor már Farrior és Aaron Smith nem volt. Mostanra eltűnt Harrison és Hampton, és 4-6 elsőéves kezdő van/lesz. Mi ez, ha nem fiatalítás?

Örülnék, ha elolvasnád még egyszer az eredeti HSZ-t - értelmezve... Próbáld a lényegét megfogni. Megpróbálom még egyszer summázni. Vázlatpontszerűen, hátha úgy könnyebb. A HSZ arról szólt, hogy miért strukturáltuk át folyamatosan a szerződéseket, ami most capproblémát eredményez.

Tehát:
- Volt egy 2004 óta domináns Defense
- 2009-től az öregség árnyéka vetült rá
- az FO úgy döntött, egybentartja, mert ez nyújt a legjobb esélyt az SB megnyerésére.
- ez csak folyamatos átstrukturálással volt lehetséges
- tehát ekkor a D helyett az OL kapott főszerepet a draftokon (a 2 OT úgy tűnik, nem jött be)
- a pályán a D igazolta az FO-t, domináns maradt még 2 évig (2010-11), ezalatt két 12-4 és PO, illetve egy bukott SB, azaz a bizonytalan kimenetelű fiatalítás és minimum rövididejű visszaesés helyett volt 2 rohamunk a Vince Lombardiért. Hát ezért strukturáltuk át a szerződéseket - helyesen. Hiába nem nyertük meg, a csapat bizonyította, reális elérhetőségben volt, gyönyörű idények voltak, megérte.
- 2012-re elkerülhetetlenné vált a fiatalítás megkezdése, mert kilencen voltak 30 felett, plusz a cap is egyre jobban szorított az átstrukturálások miatt
- 1,5 szezon alatt, azaz mostanra 4-6 elsőéves kezdő került a Defense-be, miközben 4 legendától már elbúcsúztunk, tehát a fiatalítás zajlik.
- Jövőre vélhetően már csak Timmons, Woodley, Troy és Ike lesz a 2011-es D-ből - ezt hívják fiatalításnak.

A lényege tehát az volt az írásomnak, hogy elmagyarázzam, miért strukturálták át állandóan a szerződéseket még akkor is, ha tudták, ez később (mostanra) visszaüt. Mert így volt még 2 rohamunk a Lombardira. A bizonytalan fiatalítást így nem 09 után kezdték, hanem csak 2011 után. Ennyi. (És ekkor jöttél Te, hogy ez nem fiatalítás, miközben egyrészt nem ez volt a lényegi rész, másrészt értelmetlenül a cappel próbáltad ezt cáfolni. Pedig a caphelyzet az átstrukturálások következménye, de hiába nem mutatja a D-re költött cap, ettől még a fiatalítása ténye az, hogy 4-6 fiatal van a pályán)

Mindenesetre nem gondoltam, hogy még arról is vita lehet, hogy a fiatalítást pénzben vagy korban mérjük-e, de azért összeszedem a 2011-es D összetételét és a jelenlegit.

Steelers D 2011 1. forduló: Aaron Smith, Hampton, Keisel - Harrison, Farrior, Timmons, Woodley - Taylor, McFadden, Pola, Clark

Jelenlegi Steelers D: Heyward, McLendon, Keisel - Worilds/Jones, Vince Williams, Timmons, Woodley - Taylor, Allen/Gay, Pola, Clark (Shamarko)

Aaron Smith (35 volt 2011-ben) helyett Heyward (jelenleg 24) - 11 év
Hampton helyett (34) helyett McLendon (27) - 18 év
Harrison (33) helyett Worilds(25)/Jones (24) - 26,5 év
Farrior helyett (36) helyett Vince Williams (23) - 39,5 év
McFadden (29) helyett Gay (28)/Allen (25) - 42 év

Másfél év alatt 42 évet fiatalodott a Defense. És még most is ez az erősebb csapatrészünk (idén mondjuk 6-2 arányban). A megmaradt veteránok közül Keisel jelenleg 35, Clark 34, mindkettő szerződése idén jár le, egyik hosszabbítása sem valószínű, tehát a fiatalítás folyamata folytatódik. Troy 32, Ike 33, nekik a 2014-es szezon után jár le. Az egyedüli aki esetleg számíthat valamiféle hosszabbításra, az Troy, ha jövőre is produktív marad. Vagy esetleg az idei off-seasonben, hogy csökkentsék a jövő évi capszámát.

Ezzel részemről is vége. 😊 Ha ez sem győz meg, akkor elfogadom, hogy más a véleményed a fiatalításról, de kérlek Te is fogadd el, hogy én maradnék a fiatalítás konzervatív megközelítésénél, hogy én azt korban és nem fizetésben mérem. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Beachum, Williams és Gilbert limitáltan, mindenki más rendesen edzett.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én fiatalításról írtam (az eredeti HSZ-ben). Hogy miért tavaly kezdtük és miért nem 4 éve. Hogy ennek milyen eredménye és milyen következménye lett. Hogy hol tartunk most a fiatalításban. Erre írt peterk az egység fizetéséről, mintha az cáfolná a fiatalítást. Pedig nem cáfolja, mert a kettő közt nincs összefüggés. A fiatalítás egyetlen mérőszáma a kor. Nincs más. A fiatalításon nem változtat az a tény, hogy a megmaradt 5-6 veterán sokat keres. Ennyire egyszerű.Soldados
Szóval vegyem szó szerint a fiatalítást, azaz értsem korra? Arra miért van szükség? Jelenleg 13 harmincnál idősebb játékos van a keretben, a legidősebb 35 éves. Ebből vegyük le a McBriar, Suisham, Gradkowski, Warren féléket, mert ezeken a posztokon negyvenig el lehet játszani. Maradt 7-8 harminc fölötti játékos. Ezek zöme éppen harminc felett van (31, 32 éves). Pola, Miller, Cotchery, Lőcs, stb. Egyik sem futó, ahol ez a kor már vészes. Egy CB, WR, S, LB, QB stb. 31-32 évesen még nem öreg, ha egyébként nincs tropára menve a szervezete. Ebben a korban még simán bennük lehet még egy 2-3-4 éves contractnyi játék is. Maradt Clark, Keisel, Foote és Burres. Ebből Burres és Foote nem is játszanak, de egyébként is vet. min körül keresnek. A mindenki által fiatal csapatnak nevezett Colt-ban simán van ennyi, korban még idősebb játékos is! (Wayne, Mathis, Conner, Franklin, stb.) Hova kell akkor fiatalítani? Már, ha szó szerint a fiatalítás a cél, ahogy mondod. Ezeket a harminc körülieket akarjátok fiatalabbra cserélni? Minek? A kor miatt nem kéne. Vagy csak azt a 3-4 tényleg "öreg"-et akit felsoroltam? Ha igen, akkor arra pazarlás a fiatalítás jelző, 3-4 játékos nem mennyiség, főleg, hogy már többen nem is impact játékosok.

A lényeg ebben van amit itt írtál:
"Hogy mikor látszik meg ez a capben? Az idei 6 helyett már csak 4 nagy kontrakt lesz a jövő évi capben. Ez valószínűleg látszani fog, de ha nem, az sem érdekes, mert jövőre ettől még várhatóan 7 fiatal lesz a D kezdőjében."Soldados
Nos, nézd meg ezt a táblázatot (2013 cap value-k), és vesd össze ezzzel a táblázattal (2014 cap value-k). Mit látni? Hát nem azt, hogy idén lenne 6, jövőre pedig csak 4 nagy kontrakt. Éppenséggel idén összesen három 8 millió feletti cap hites contract van a rosteren, jövőre pedig 7 lesz. Ebből csak Lőcs és Woodley cap hitje kb. 9 millával lesz több jövőre, mint idén. És akkor ott van még a többi. Felhívnám a figyelmet a táblázat feletti összesített számokra is. Idén a teljes roster - 32 offense, 28 def, 3 st, összesen 63 ember - kerül 112 millióba (azaz a top 51 ennél kevesebb is valamivel), jövőre viszont 20+19+1, azaz 40 ember fog 130 millióba kerülni a jelenlegi contractok alapján. És még ki kell majd fizetni a draftoltakat, az FA/UDFA-kat, és lenyelni a dead capet is.

Ennek, és a fenti bekezdésnek a fényében én még mindig úgy érzem, hogy akárhogy csűrjük, a fiatalítás mögött az van amit először is írtam. Máshogy nincs értelme érteni, mert máshogy nincs rá szükség. Így értve viszont van. Méghozzá nagyon. Főleg úgy, hogy a csapat most nem szerepel jól, erősíteni kéne a kereten, ami pénzbe kerül. (Vagy olcsóbb fiatalba.)

De ha nem, akkor nem. Abbahagyom, nem rágom tovább a gittet, köszönöm, hogy eddig elviseltetek. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Azért az félelmetes mire van energiátok....😀

Zoliéknak nagy respect azt sejtem jövőre ez még nagyobb dobás lesz!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Nekem pl színt visz a sivár irodai napjaimba 😀
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ó nekem a bestDíífight hiányzik, hun van Igor? RestDfight?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan


Azért valamilyen szinten hiányoztak ezek a viták 😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Reszemrol akkor ebben ki is egyeztunk. 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Továbbra se értelek, mert másról beszéltek. Senki nem mondta, hogy a kor és kereset között EGY JÁTÉKOS ESETÉN nincs összefüggés, de egy egység összfizetése már egyáltalán nem biztos, hogy megmutatja a fiatalítást, mint azt éppen a mi konkrét esetünk is bizonyítja. Ennyi.

Én fiatalításról írtam (az eredeti HSZ-ben). Hogy miért tavaly kezdtük és miért nem 4 éve. Hogy ennek milyen eredménye és milyen következménye lett. Hogy hol tartunk most a fiatalításban. Erre írt peterk az egység fizetéséről, mintha az cáfolná a fiatalítást. Pedig nem cáfolja, mert a kettő közt nincs összefüggés. A fiatalítás egyetlen mérőszáma a kor. Nincs más. A fiatalításon nem változtat az a tény, hogy a megmaradt 5-6 veterán sokat keres. Ennyire egyszerű.

Az egység fizetéséből megkérdőjelezni a fiatalítás, amit 4-6 fiatal kezdő jelenléte mutat, értelmetlen és értelmezhetetlen. Sőt szembe megy a tényekkel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
1) Korábban már írtam, hogy a fiatalitás kor tényező.(Y)

2) Egy elv viszont egy elv. 😛

3) Az alma példa irreleváns, mert a játékos kora és keresete pusztán tény alapon nem eqvivalens az alma árával, márcsak a figyelembe vett tényezők száma miatt se. :cool:

4) Konkrét példán indulsz el, de én egy általános elvről beszélek, ahol a kor-kereset NFL viszonylatban igenis korrelál. Bár a teljesítmény még jelentős módosító lehet benne. 8-)

5) A Steelers védelmi és támadói fiataliátásnak vitája nem az én dolgom, nem is azt vitattam, így azzal érvelni az általam felhozott általános érv ellen felesleges.😊

6) A fiatalítás amúgy igen, a kor miatt fontos, mert senki se játszik örökké, de a pénz rész ennek hozadéka (egy játékosra nézve), még akkor is, ha ezt nem akarod elismerni. 😕)

7) ne keverd össze a logikai hibára való figyelemfelkeltést a mondandód támadásával, nem a mondandóddal van bajom Steelers ügyén, hanem azzal, hogy egy nyilvánvaló összefüggést nem akarsz meglátni. Mondom ezt akkor is, ha éppen azért nem látod, mert nem akarod látni azt. :A:

8) Amúgy mindenben egyetértünk, nem is szándékoztam vitázni a Steelers dolgairól 🏈 🏈 🏈

(több smiley-t nem tudtam beletolni)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ezt kaptam ma

Kedves Zoltán!

Csak most jutottam hozzá, hogy levélben is megköszönjem személy szerint Önnek és sporttársainak azt a kiváló aktivitást, ami ilyen magas összegű adományt eredményezett a Magyar Rákellenes Liga számára. A jövő évi mellrák elleni figyelemfelkeltő séták támogatására fogjuk felhasználni nagyvonalú támogatásukat. A figyelemfelhívó séták célja, hogy minél nagyobb számban az érdeklődők, rózsaszín léggömbbel a kezükben kivonuljanak az utcára és megosszák a járókelőkkel, hogy milyen fontos a mellrák elleni harcban a korai felismerés és a felhívás, hogy minél többen menjenek el szűrővizsgálatra. Több, mint 25 városban volt az idén ilyen séta, ami rendszerint úgy kezdődik , hogy a résztvevők előbb meghallgatnak két-három előadást a mellrák elleni küzdelemről, a mellrák gyógyításáról, az egyéni és társadalmi felelősségről, majd együtt egy kb. 4-500 méteres sétát tesznek az utcán és ha gázos lufijuk van, azt elengedik, hogy a lufival együtt szálljon el a rákbetegség is. Az előadások megszervezése, az előadók díjazása és a körülmények megteremtése az, amire fordítjuk a támogatást, hogy minél többen elmenjenek szűrővizsgálatra. A támogatásból még egy szórólap elkészítése is számításba jön és két mellmulázst is veszünk az önvizsgálat tanításához az iskolai programhoz.
Mégegyszer nagyon köszönjük a támogatást az egész csapatnak. A támogatást a honlapra is kitesszük.

A jövő évi együttműködés reményében üdvözlettel
Prof. dr. Simon Tamás

Köszönöm mindenkinek a segítséget és a támogatást. Jövőre természetesen újra Pink Month
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egy egység, tehát 11 ember fizetése nincs összefüggésben a fiatalítással, sőt a teljesítménnyel sem. Soldados
A teljesítmény jogos, a fizetés és a teljesítmény nem korrelál. Viszont próbáld ki, hogy veszel 11 legalább 8 éve játszó játékost, és veszel 11 rookie contraktost... van összefüggés kor és fizetés között?!Collapo
Akkor vegyük a Steelers D-t, mert az legalább konkrét példa. Leírtam, hogy hány fiatal játszik starterként, co-starterként és future starterként. Akkor van összefüggés? Nincs. A fiatalságot Te abban méred, hogy mennyit keres 11 ember? Én nem, hanem, hogy hány évesek.

Én fiatalításról beszéltem. 2011-ig csupa veterán alkotta a védelmünket. Most már csak a fele az. Ez nem fiatalítás? Akkor minek nevezed? Az hogy a maradék másik veterán fél sokat keres és ezért nem változott az O és D közötti caparány az azt jelenti, hogy nem fiatolodott az egység? Ha gondolod szívesen leírom az NFL-ben töltött évek alapján a 2011-es alapkezdő és a jelenlegi D-nk közti különbséget. Ez a fiatalításról szóló tény, nem az, hogy a capből mennyi pénzt visz el a D.

Az egy kiló alma, akkor is egy kiló alma, ha 200-ért és ha 400-ért veszed. A fiatalítás az akkor is fiatalítás, ha 60 milliót keresett 11 veterán és most 60 millát keres az 5-6 fiatal és az 5-6 veterán. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Egy egység, tehát 11 ember fizetése nincs összefüggésben a fiatalítással, sőt a teljesítménnyel sem. Soldados
A teljesítmény jogos, a fizetés és a teljesítmény nem korrelál. Viszont próbáld ki, hogy veszel 11 legalább 8 éve játszó játékost, és veszel 11 rookie contraktost... van összefüggés kor és fizetés között?!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Úristen, ....
nagyon nehéz rájönni, peterk2005 - igaz nem írta be, de korellációt vél felfedezni fiatal egyedek meg a rookie-contract között, tehát, ha valaki fiatal - RC-je van, kevesebbért jáccik, mint a veteránok, persze itt indíthatunk egy újabb flémet, hogy a teljesítmény hogy alakul a rookie vs. veterán irányban. Azt is számbavehetjük, hogy a nagyon elől húzottak ugye számszakilag nem keresnek annyival kevesebbet, sőt a 12 előtt draftoltak még vastagok is, tehát kétezeröt felvetése egy teljesen rebuildelt egy-két évem belül mid-roundokból össszevágott brigádon látszik meg, ahogy a példa is, - na nálunk meg van a négy nagy, egy csomó 12 előtt húzott elsőkörös meg egy valagnyi late-round, ezért nem fog látszani semmi számszakilag, hiába van igaza Soldinak. Mer láccani a matekon csak, akkor fog ha CUT van!sutianap
Egy egység, tehát 11 ember fizetése nincs összefüggésben a fiatalítással, sőt a teljesítménnyel sem. Egy kiló almát vehetsz 200 és 400 forintért is, de attól az még egy kiló alma marad. A súlyt kilóban méred, a fiatalítást pedig korban.

Hogy mikor látszik meg ez a capben? Az idei 6 helyett már csak 4 nagy kontrakt lesz a jövő évi capben. Ez valószínűleg látszani fog, de ha nem, az sem érdekes, mert jövőre ettől még várhatóan 7 fiatal lesz a D kezdőjében. Ha lesz cut, akkor persze még látványosabb lesz a capváltozás. Amúgy 4 nagy kontraktból is 2-nek a jövő évi az utolsó éve. Utána azok is kikopnak. Ez egy folyamat, ami nem egy év alatt oldódik meg. Ahogy a fiatalítás sem, ami 2011-ben kezdődött. De ettől még a fiatalítás azt jelenti, hogy milyen életkorú játékosok vannak a D-ben. Amíg 2011-ben a legörgebb egység volt a ligában a Steelers D, addig jövőre 7 fiatal lesz 2 zeniten (Woodley, Timmons) lévővel és 2 öreggel (Ike, Troy). Legalábbis a jelenlegi szerződések alapján.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Úristen, ....
nagyon nehéz rájönni, peterk2005 - igaz nem írta be, de korellációt vél felfedezni fiatal egyedek meg a rookie-contract között, tehát, ha valaki fiatal - RC-je van, kevesebbért jáccik, mint a veteránok, persze itt indíthatunk egy újabb flémet, hogy a teljesítmény hogy alakul a rookie vs. veterán irányban. Azt is számbavehetjük, hogy a nagyon elől húzottak ugye számszakilag nem keresnek annyival kevesebbet, sőt a 12 előtt draftoltak még vastagok is, tehát kétezeröt felvetése egy teljesen rebuildelt egy-két évem belül mid-roundokból össszevágott brigádon látszik meg, ahogy a példa is, - na nálunk meg van a négy nagy, egy csomó 12 előtt húzott elsőkörös meg egy valagnyi late-round, ezért nem fog látszani semmi számszakilag, hiába van igaza Soldinak. Mer láccani a matekon csak, akkor fog ha CUT van!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A fiatalítás életkorról szól. Nem fogom fel, mi köze a pénzhez.ulpianus
Bár alapvetően igazad van, azért a vetmin terén van korreláció kor és kereset terén. Csak a pontosság kedvéért, bár én is úgy gondolom, hogy a fiatalítás az kor kategória...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!