Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szerintem a túlzás bármikor is leírni Tommyboyt. Lehet nem szeretni, meg kiégettnek tekinteni - ami nincs így -, de talán a mindenkori Pats-Steelers is majd olyan rangadó, mint a Hollók elleni, és ilyenkor mindig felszívja magát a másik is. Suerintem. Azért még Belicheck 5x jobb edző, mint pl. Tomlin, szóval én ezeket az esélylatolgatásokat nem szeretem, főleg ha az emocionális tényezőt kihagyjuk, pláne, amikor igen is nagyon fontos lehet. Kár lenne a medve bőrére inni, pláne úgy, hogy mi 2-5-ön állunk. Szerintem 'tök mindegy' mi a match up felállás, jelenlegi helyzetünkben ezt kisebb faktornak érzem ebben a párharcban.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ahhoz pass-rush is kell, hogy TB ne ficánkoljon. Az meg nekünk nincs- Így elkapók nélkül - ez mi? is jó lehet, mintha a 3SB is WR-ek nélkül jött volna össze...kishaszi
Ez erős túlzás. A Pats O jelenleg nem működik, iszonyat mennyiségű drop, újonc WR-ek, szar playcalling, gyenge fal. Most nem tűnik túl valószínűnek, hogy Bradyék szétszendnének minket. Legalábbis előzetesen. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ahhoz pass-rush is kell, hogy TB ne ficánkoljon. Az meg nekünk nincs- Így elkapók nélkül - ez mi? is jó lehet, mintha a 3SB is WR-ek nélkül jött volna össze...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
A 2 évvel ezelőtt meccs most nem sokat ér, az egyik másik Pats volt és egy másik Steelers. Ott teljesen más matchupok voltak, akkor pl Arians tökéletes - épp a dink and dunkra hajazó - game plant dolgozott ki, hogy Bradyt minél hosszabban az oldalvonalon tartsa, s ezt a játékosok tökéletesen hajtották végre. De mondom, akkor minkét csapatnak mások voltak az erősségei és gyengéi, most más recept kell.Soldados
Szerintem meg alapvetően ugyanaz lenne a jó; sok hosszú drive hogy TB minél kevesebbet legyen a pályán, futás, low scoring meccs, nulla TO.

Ha a mi O-nk sorozatban 3&out -al jön le (ami az utóbbi évben nem ritka) akkor bizony akármennyire hervatag az elkapósoruk, lefárasztják a D-t és a végén megszórnak.
Mert hiába mondogatjuk hogy idén gyenge a Pats O, az csak korábbi önmagához képest gyenge, a miénknél még így is jobb. 5-el több pontot átlagolnak meccsenként.

Azonkívül giga nagyságrendű veszély a TO utáni short field, vagy direkt pontszerzés, mert ebben nagyon sokkal jobbak nálunk.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem rossz matchup ez nekünk. A Pats O - így elkapók nélkül - elég harmatos, ott is sok gond van az OC-vel, a fal sem az igazi. Elvileg most nem okozhat gondot a Steelers D-nek, hogy kevés ponton tartsa a Pats O-t. Fordított felállásban, pedig sok futás kell, mert az ellen gyengé(bbe)k és ahogy Laci írta, sok rövid közepes passz középre, mert az LB-ik igen lassúak.

A 2 évvel ezelőtt meccs most nem sokat ér, az egyik másik Pats volt és egy másik Steelers. Ott teljesen más matchupok voltak, akkor pl Arians tökéletes - épp a dink and dunkra hajazó - game plant dolgozott ki, hogy Bradyt minél hosszabban az oldalvonalon tartsa, s ezt a játékosok tökéletesen hajtották végre. De mondom, akkor minkét csapatnak mások voltak az erősségei és gyengéi, most más recept kell.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Ha nincs DeCastro, nincs futás. Ha nincs futás fogalmam sincs hogyan győzhetnénk le a Pats-et, hacsak a védelem nem tudja folyamatosan terrorizálni Bradyt és nem szerez néhány labdát. Ott a probléma, hogy a Pats ha rosszul is játszik, az idén többnyire behúzza azokat a meccseket, melyek csak paraszthajszálon múlnak, mi viszont aligha vagyunk képesek paraszthajszálnál nagyobb különbséget kialakítani ellenük. Persze jöhet valamelyik játékos részéről egy ihletett mérkőzés, esetleg edzői zsenialitás, végső esetben a vak véletlen, tehát szó sincs róla, hogy eleve fel kellene adnunk, de az előjelek nem éppen a legkedvezőbbek.Red Star
Megeszi a fene az egészet, ha csak DeCastro-n múlhat...a Pats futás elleni védekezése annyira gyengécske, hogy egy RG-n nem bukhatunk...sőt inkább azt gondolom, mivel mindenképp arra készülnek, hogy futni próbálunk és tömik a lyukakat, én inkább Cotchery-nek és Millernek adnék több 8-10 yardos átadást...csak a screeneket kellene elfelejteni ma esteKlaci79
screeneket nem biztos hogy el kell felejteni, csak nem 3&sok-nál kell hivni azokat.patriksteelers
azért gondolom, hogy el kellene felejteni, mert a secondary egészen jó a hazafiaknál, viszont középen és a LB sorban elég sebezhetőek...persze ha megy a futás már mehetne a sreen, de ne bonyolítsuk, mert gondolatban már 24-13-ra nyertünk is 😀
több mint 10 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
Ha nincs DeCastro, nincs futás. Ha nincs futás fogalmam sincs hogyan győzhetnénk le a Pats-et, hacsak a védelem nem tudja folyamatosan terrorizálni Bradyt és nem szerez néhány labdát. Ott a probléma, hogy a Pats ha rosszul is játszik, az idén többnyire behúzza azokat a meccseket, melyek csak paraszthajszálon múlnak, mi viszont aligha vagyunk képesek paraszthajszálnál nagyobb különbséget kialakítani ellenük. Persze jöhet valamelyik játékos részéről egy ihletett mérkőzés, esetleg edzői zsenialitás, végső esetben a vak véletlen, tehát szó sincs róla, hogy eleve fel kellene adnunk, de az előjelek nem éppen a legkedvezőbbek.Red Star
Megeszi a fene az egészet, ha csak DeCastro-n múlhat...a Pats futás elleni védekezése annyira gyengécske, hogy egy RG-n nem bukhatunk...sőt inkább azt gondolom, mivel mindenképp arra készülnek, hogy futni próbálunk és tömik a lyukakat, én inkább Cotchery-nek és Millernek adnék több 8-10 yardos átadást...csak a screeneket kellene elfelejteni ma esteKlaci79
screeneket nem biztos hogy el kell felejteni, csak nem 3&sok-nál kell hivni azokat.

több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Ha nincs DeCastro, nincs futás. Ha nincs futás fogalmam sincs hogyan győzhetnénk le a Pats-et, hacsak a védelem nem tudja folyamatosan terrorizálni Bradyt és nem szerez néhány labdát. Ott a probléma, hogy a Pats ha rosszul is játszik, az idén többnyire behúzza azokat a meccseket, melyek csak paraszthajszálon múlnak, mi viszont aligha vagyunk képesek paraszthajszálnál nagyobb különbséget kialakítani ellenük. Persze jöhet valamelyik játékos részéről egy ihletett mérkőzés, esetleg edzői zsenialitás, végső esetben a vak véletlen, tehát szó sincs róla, hogy eleve fel kellene adnunk, de az előjelek nem éppen a legkedvezőbbek.Red Star
Megeszi a fene az egészet, ha csak DeCastro-n múlhat...a Pats futás elleni védekezése annyira gyengécske, hogy egy RG-n nem bukhatunk...sőt inkább azt gondolom, mivel mindenképp arra készülnek, hogy futni próbálunk és tömik a lyukakat, én inkább Cotchery-nek és Millernek adnék több 8-10 yardos átadást...csak a screeneket kellene elfelejteni ma este
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Elvileg ugye megvan a recept a Pats verésre, legutóbb sokkal jobb erőben voltak és mégis, sanszuk sem volt a Heinzen. Ha hasonló játékot elő tudnánk vezetni most is, be lehetne húzni a meccset.

Viszont őszintén szólva nem tudom elképzelni hogy megcsináljuk. A D-ről még feltételezem hogy leradírozzák TB-t a pályáról, de hogy az O bármiféle meccsnyerő játékot mutasson azt valahogy nem látom ebben az egységben. Remélem tévedek.
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Játszottunk mi 2 éve is ellenük, ugyanúgy kell meg fogni Bradyt mint akkor, csak most nincs elkapója 😀
több mint 10 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Ha nincs DeCastro, nincs futás. Ha nincs futás fogalmam sincs hogyan győzhetnénk le a Pats-et, hacsak a védelem nem tudja folyamatosan terrorizálni Bradyt és nem szerez néhány labdát. Ott a probléma, hogy a Pats ha rosszul is játszik, az idén többnyire behúzza azokat a meccseket, melyek csak paraszthajszálon múlnak, mi viszont aligha vagyunk képesek paraszthajszálnál nagyobb különbséget kialakítani ellenük. Persze jöhet valamelyik játékos részéről egy ihletett mérkőzés, esetleg edzői zsenialitás, végső esetben a vak véletlen, tehát szó sincs róla, hogy eleve fel kellene adnunk, de az előjelek nem éppen a legkedvezőbbek.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Ha úgy játszunk mint a múlt héten,akkor bukó.Ha úgy mint két hete,akkor win.
Tálentum híjján,a középszerbe süllyedve,nem lehet tudni hogy melyik arcunkat mutatjuk ma.Blitzburgh
ha úgy játszunk, mint a múlt heti meccs második félidejében...akkor lehet szerintem esélyünk...10 perces drive, igaz a végén pontot kell szerezni, illetve 1 db engedett first down...ha nem is tudjuk ezt az egész meccsen hozni, de a passrush a védelemtől és a futás az O-tól kell igazán
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
mai meccsre tipp hogy mi lehet a pats ellen a legjobb?? szerintem ha nem tudunk futni ellenük (31. a rushing d-jük) akkor fossá vernekpatriksteelers
tipp lenne bőven...de tudom ajánlani a Magyar Steelers honlapot, ahol egy igazi szakértő írja le, hogy mire érdemes figyelni: Előzetes: Patriots-Steelers
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Ha úgy játszunk mint a múlt héten,akkor bukó.Ha úgy mint két hete,akkor win.
Tálentum híjján,a középszerbe süllyedve,nem lehet tudni hogy melyik arcunkat mutatjuk ma.
több mint 10 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
mai meccsre tipp hogy mi lehet a pats ellen a legjobb?? szerintem ha nem tudunk futni ellenük (31. a rushing d-jük) akkor fossá vernek

több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Na ja, a rúszteren is átvette a helyét Worilds. Így egy sorral Visszább csúszott. A potenciál benne van a technikáján kell fejleszteni.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Dzsarvisz Dzsoni lesz ma?patriksteelers
Igen! Vélhetően hamar pályára is lép majd, de nem kezd...nevelési célzat is, meg erős formahanyatlás is. Bár ahhoz kellett volna, hogy valamikor formában legyen.
több mint 10 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
Dzsarvisz Dzsoni lesz ma?

több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hehe! Találtam egy vicces dolgot:

Wallace, given a $60 million ($27 million guaranteed) contract by the Dolphins to be the team’s deep threat, has caught a pass for more than 15 yards in just four of seven games this season. He’s caught a pass for more than 25 yards in just three games.

Wallace is 17th in the NFL in targets with 63, so it’s not like the Dolphins aren’t looking for him. But he’s caught just 48 percent of the passes thrown to him which is 94th in the NFL. He has 30 receptions. His former Steelers teammate Antonio Brown has caught 81 percent of passes thrown at him which is 2nd in the NFL. Brown has 56 receptions on 69 targets.

Nem kérdés, hogy a FO jól döntött, hogy AB mellett tette le a voksát, még akkor is, ha lenne olyan offense, ahol Wallace életveszély lenne.Soldados
Ezt az aki nem volt vak akkor is tudta már 😉 Csak az elvakultak akik azt látták, hogy kapott 4-5 életveszély hosszú über paszt amiből TD lett, sírtak, hogy miért nem tartjuk meg. Egyértelmű volt, hogy a CSAPAT számára nem elsődlegesen fontos, mert van olyan aki sokkal jobb lehet, kisebb arccal.polamalu
Száradjon le a kezem, hogy Ravens fanként ilyet írok de szerintem a Wallace "cut" legalább annyira logikus volt mint nálunk a Reed realase. Hiába forrt Wallace neve a Steelersszel vagy Reed-é a Ravensszel már nem azon a szinten játszottak mint amennyi pénzt akartak érte és ilyenkor jobb továbblépni..malkav
Hát Wallace neve nem forrt a steelers-el, még csak most forrhatott volna. Ward azonban, ha rá gondolsz akkor helytálló. Annál is inkább mert Burnell (Wallace) nem cutolva lett, hanem lejárt a szerződése és nem kapott újat.polamalu
Igazad van én voltam a hülye. A nevet eltévesztettem.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Hehe! Találtam egy vicces dolgot:

Wallace, given a $60 million ($27 million guaranteed) contract by the Dolphins to be the team’s deep threat, has caught a pass for more than 15 yards in just four of seven games this season. He’s caught a pass for more than 25 yards in just three games.

Wallace is 17th in the NFL in targets with 63, so it’s not like the Dolphins aren’t looking for him. But he’s caught just 48 percent of the passes thrown to him which is 94th in the NFL. He has 30 receptions. His former Steelers teammate Antonio Brown has caught 81 percent of passes thrown at him which is 2nd in the NFL. Brown has 56 receptions on 69 targets.

Nem kérdés, hogy a FO jól döntött, hogy AB mellett tette le a voksát, még akkor is, ha lenne olyan offense, ahol Wallace életveszély lenne.Soldados
Ezt az aki nem volt vak akkor is tudta már 😉 Csak az elvakultak akik azt látták, hogy kapott 4-5 életveszély hosszú über paszt amiből TD lett, sírtak, hogy miért nem tartjuk meg. Egyértelmű volt, hogy a CSAPAT számára nem elsődlegesen fontos, mert van olyan aki sokkal jobb lehet, kisebb arccal.polamalu
Száradjon le a kezem, hogy Ravens fanként ilyet írok de szerintem a Wallace "cut" legalább annyira logikus volt mint nálunk a Reed realase. Hiába forrt Wallace neve a Steelersszel vagy Reed-é a Ravensszel már nem azon a szinten játszottak mint amennyi pénzt akartak érte és ilyenkor jobb továbblépni..malkav
Hát Wallace neve nem forrt a steelers-el, még csak most forrhatott volna. Ward azonban, ha rá gondolsz akkor helytálló. Annál is inkább mert Burnell (Wallace) nem cutolva lett, hanem lejárt a szerződése és nem kapott újat.
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hehe! Találtam egy vicces dolgot:

Wallace, given a $60 million ($27 million guaranteed) contract by the Dolphins to be the team’s deep threat, has caught a pass for more than 15 yards in just four of seven games this season. He’s caught a pass for more than 25 yards in just three games.

Wallace is 17th in the NFL in targets with 63, so it’s not like the Dolphins aren’t looking for him. But he’s caught just 48 percent of the passes thrown to him which is 94th in the NFL. He has 30 receptions. His former Steelers teammate Antonio Brown has caught 81 percent of passes thrown at him which is 2nd in the NFL. Brown has 56 receptions on 69 targets.

Nem kérdés, hogy a FO jól döntött, hogy AB mellett tette le a voksát, még akkor is, ha lenne olyan offense, ahol Wallace életveszély lenne.Soldados
Ezt az aki nem volt vak akkor is tudta már 😉 Csak az elvakultak akik azt látták, hogy kapott 4-5 életveszély hosszú über paszt amiből TD lett, sírtak, hogy miért nem tartjuk meg. Egyértelmű volt, hogy a CSAPAT számára nem elsődlegesen fontos, mert van olyan aki sokkal jobb lehet, kisebb arccal.polamalu
Száradjon le a kezem, hogy Ravens fanként ilyet írok de szerintem a Wallace "cut" legalább annyira logikus volt mint nálunk a Reed realase. Hiába forrt Wallace neve a Steelersszel vagy Reed-é a Ravensszel már nem azon a szinten játszottak mint amennyi pénzt akartak érte és ilyenkor jobb továbblépni..
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Atkins IR közben. Nem szeretem ha nagy játékosok dőlnek, függetlenül attól, hogy a nagy riválisnál történik ilyen.Klemó
ezt senki sem szereti 😕
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Atkins IR közben. Nem szeretem ha nagy játékosok dőlnek, függetlenül attól, hogy a nagy riválisnál történik ilyen.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
DeCastro out. 😕 Wheaton és Curtis Brown is, de az mindegy. DeCastro fog hiányozni. Helyette valószínűleg Whimper lesz az RG.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
miközben már három éve igazából nincs kiemelkedő (értsd: game changer) teljesítményt nyújtó 1-2 körös játékosunk és itt a jelzőn van a hangsúly és Én itt látom igazán a visszaesésünk igazi okát, mindeközben egy Green, egy Aldon Smith, egy Kiko Alonso, robban be a ligába a teljesség igénye nélkül.

Node minden héten vasárnap mint tudjuk...Go steelers!Klemó
DeCastro sztem meccsek óta elit teljesítményt nyújt. Ezért is fáj a sérülése. Heyward is meggyőző. Ők falemberek, nem game changer pozíciók, de minden jó csapat alapjai.

Sokkal inkább a 2-3. körös pickjeink nem ültek mostanság. Adams, Gilbert, hogy csak 2 példát mondjak, de még náluk is érdemes egy picit kivárni, elvégre továbbra is mienk a legfiatalabb, ezáltal legtapasztalatlanabb OL.Soldados
DeCastro kapcsán az utolsó 2 meccs tényleg elit, ezen nem lehet vita, a többin igen, de legyen igazad, time will tell.

Gilbert szerint mindenki (DeCastro is) a gáton lesz...persze TH már nem ennyire optimista...