Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
---
Mennyit kapunk a Blizztő vajh?kishaszi
a lényeg, hogy háromszáz alatt tartsuk a futástsutianap
vagy a pontot 😛 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Pont mint ahogy a Pats ellen borítékoltam a L-t (nem volt nagy tudomány), most pont azon gondolkodtam, hogy nyerni fogunk a sok probléma ellenére. Bár a Bills szerintem egy kifejezetten jó csapat, aki mindenkire veszélyes, most nekünk fog kijönni a lépés. A D összeszedi magát és az O is hozza azt a 24 pont körüli formáját, ami elég szokott lenni. Sőt továbbmegyek, mert szerintem a Lions-t is elkapjuk, igaz azt nem tudom, hogy Megatron-nal mi a fenét csinálunk, de szerintem most még nem is érdemes ezzel foglalkozni. Szóval 7 végén nyerünk és kész!Klaci79
Megatronnal mint kb a hétvégén Gronkkal,semmit.Amit rádobsz,az elkapás.Staffordot kell agyonverni.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
---
Mennyit kapunk a Blizztő vajh?kishaszi
a lényeg, hogy háromszáz alatt tartsuk a futástsutianap
Lehet feltenni a következő tippjátékban, hogy a Bilz futás + SzíDzséj csinál-e ellenünk összesen 600 yardot. Ha lehetne 2 hétre előre kérdést feltenni😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 315
Pont mint ahogy a Pats ellen borítékoltam a L-t (nem volt nagy tudomány), most pont azon gondolkodtam, hogy nyerni fogunk a sok probléma ellenére. Bár a Bills szerintem egy kifejezetten jó csapat, aki mindenkire veszélyes, most nekünk fog kijönni a lépés. A D összeszedi magát és az O is hozza azt a 24 pont körüli formáját, ami elég szokott lenni. Sőt továbbmegyek, mert szerintem a Lions-t is elkapjuk, igaz azt nem tudom, hogy Megatron-nal mi a fenét csinálunk, de szerintem most még nem is érdemes ezzel foglalkozni. Szóval 7 végén nyerünk és kész!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
---
Mennyit kapunk a Blizztő vajh?kishaszi
a lényeg, hogy háromszáz alatt tartsuk a futást


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
1) Soldi, akkor lenne igazad, ha az olyan pick lett volna, hogy épp csak nem tudja elkapni a WR a labdát, vagyis a dobás közel jó, csak nem tökéletes. Az a dobás lassú, erőtlen, túl nagy ívű, méterekre hullott lefelé az elkapó mögött. Hívás ide vagy oda, az egy rettenet fostartály dobás volt, arra meg senki nem kényszerítette BB-t, hogy ócska szart dobjon...
Utólag meg könnyű okosnak lenni, hogy mit kellett volna, ez meg csak ott hibádzik, hogy rengetegszer láttuk a csapatot besülni az ilyen rövid passzos, quick slantes megoldásokkal szorongatott helyzetben. Meg futással is.
2) Mi a momentum? Ezen a meccsen mi volt, ha nem az, hogy 24-24-re feljöttünk 2 TD hátrányból. Az nem momentum? Az nem elég motivációs faktor az önbizalomnak? Ha az nem volt elég a D-nek, hogy összeszedje magát, akkor ne momentumozzunk már, hogy az O-volt a bendzsó...
Kb. 85%-ban a D sara ez a meccs. A többi lehet TH akár, de ne csináljunk már úgy, mintha az O lett volna full hülye. Érzelmekből nem lehet ezt így, nálad meg most vörös szemüveg van.kishaszi
Soldados
Tévedsz, kb egyedül vagyok, aki nem vagyok fullideg, csak mert kaptunk 55 pontot.
Soldados
Mivel a szezon már rég elment, így aztán végképp nem vagyok full ideg az 55 ponttól. Akkor lennék az, ha 1 ponttal kaptunk volna ki.

[...] ne tegyünk úgy, mintha csakis a D hibázott volna. [...] Soldados
Senki nem tesz úgy, de ha túlnyomó részt a vereség a D hibája, illetve a kapott pont mennyisége, kicsit finomítva a dolgon. Ez esetben nem tudom minek az O-t, és az OC-t így pellengérre állítani, mint amilyen vehemenciával teszed.

A momentum az volt, amikor a D labdát szerzett. Ebből lett egyenlítés, majd utána kivételesen FG_n tartotta Bradyéket. Itt kellett volna továbbütni a vasat. De két 3 and out. A D meg összeomlott.
Soldados
A 2 3andout-ra meg mit mondjak? Mennyi van belőle egy meccsen? Nálunk elég sok szokott lenni😛 Ha akkor megütjük a vasat, Tommyboyék akkor is összehozták volna az 55 pontot, meg lehet nyugodni. Legfeljebb 40 pont fölé megyünk? So what kategória szvsz.
A D meg mitől omlott össze? Az is TH hibája? Meg a komplett offense egységé?😊

Az INT-ről nem győzöl meg, ez is meddő vita. Ilyen kellemetlen szituban, amikor fél yardon a labda, nem hívok deep playt ilyen fallal, mert abból legnagyobb eséllyel hiba lesz: Safety, vagy INT, ha olcsón megússzuk, akkor incomplete. Majd lehet visszanézem, de sztem már volt is nyomás BB-n, és az ebben a helyzetben a safety-veszély miatt belekényszeríti az embert a rossz döntésbe. Olyan playt kell hívni, ami jó eséllyel megoldhatja a helyzetet, nem olyat, amiben a lehető legnagyobb a hibaszázalék az adott szituációban.Soldados
Az INT-ről te sem fogsz engem meggyőzni, nem azért dobott szart Ben, mert az OL szar, hanem mert csak szart dobott. Ahogy szokta meccsenként 5-6x teljesen szarul dobni... Ezt kár a playhívásra fogni, meg az OL-re.
"Olyan play-t kell hívni": mert az amcsifoci ennyire egyszerű és egzakt "tudomány", hogy minden play prognosztizálható, ugye?😊
Ha rövid passzt hívott volna és besül, akkor meg azért lett volna fasz, hogy safety veszély, és akkor még a labda is visszakerül(hetet)t volna hozzájuk.
Lényeg, hogy Haley barom. Értem én. 😊

---
Mennyit kapunk a Blizztő vajh?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Én azt gondolom pont ideális ellenfél a Bills most. Megoldható feladat Én nagyon kíváncsi vagyok/leszek a teljesítményünkre. Én az O kreatív játékát várom (Ben kapcsán a másodikban láttam azt, amit ebben az évben nem), a D kapcsán pedig bizonyosan nem lesz ennyi hiba, kérdés mire lesz elég.

Go Steelers!
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Szerintem a Steelers legnagyobb problémája a DoM által is említett szerződések folyamatos átstrukturálása.
Így bár az adott évben lehet helyet nyerni a sapka alatt, évről évre nő a trutyi. Így fordulhat elő, hogy jövőre sztem 7-8 ember elvisz 80-90 millát a sapkából. Ezek pedig brutális számok.gabokocka
Jövőre 135 milliót költött már el a Steelers, úgy hogy csak 41 játékosnak van szerződése. Levi Brown elküldése azonnal jelent 6 millió könnyebbséget, de még így is bőven a várható új limit felett lesznek. Már évek óta várják, jósolják a nagy ugrást a limitben (idén 123 millió), de az csak nem akar érkezni. Az idén spórolt pénzt, a másfél milliót tudja jövőre átvinni a Steelers, amivel kb. 126-127 millióval fognak állni (Levi nélkül).
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Szerintem a Steelers legnagyobb problémája a DoM által is említett szerződések folyamatos átstrukturálása.
Így bár az adott évben lehet helyet nyerni a sapka alatt, évről évre nő a trutyi. Így fordulhat elő, hogy jövőre sztem 7-8 ember elvisz 80-90 millát a sapkából. Ezek pedig brutális számok. És hiába jó játékosok a posztjukon, egyszerűen nem érnek annyi pénzt, mint amennyit elvisznek a sapkából. Most melóban nem fogok tudni példákat citálni, de Polamalu játékát bármennyire is kedvelem, egy safety nem ér annyit, mint amennyi az ő neve mellett szerepel. És van még jónéhány ilyen példa. Ezt a legegyszerűebben úgy lehet megnézni, hogyha mondjuk szabadügynök lenne, kapna-e egy évre ennyit. Biztos nem. Meg lehet nézni, milyen embereket lehet hozni FA-ről milyen rohadt olcsón. Meghatározó embereket lehet találni veteránminimum környékéért.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
 bleacherreport.com/articles/1837697-mike-tomlins-5-biggest-mistakes-of-the-2013-14-season


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Pedig bizony QB-kérdés van a Steelersnél.
(Nem vagyok fullideg, szarok a statisztikákra, nem egy meccsre alapozok, tehát a véleményem vitathatatlanul releváns.)
Ugyanis: ha van egy alapvetően jó gamemanager qb, és az ergyad el (pl. idén Eli Manning), annak számos oka lehet, amelyek a következő szezonra kiküszöbölődhetnek, és akkor ez az irányító újra hozza amit tud, újra hasznos eleme lesz csapatának.
De ha egy BigBen-szerű irányító, vagyis konkrétan BB fogy el, mind fejben, mind fizikálisan, akire a rengeteg egyéni bravúr, a meg nem alkuvást ismerő mentalitás, a csodamenekülések, egyszóval a playmakerség a jellemző egyfajta skillként, akkor azt baszhatjuk - ha summázhatom eképp.
Nem fognak egyből új qb-t draftolni, Bradynél se tették, én se tenném, nem is illeszkedne az NFL ultrakonzervatív metodikájába.
De az is biztos, hogy BB már nem fogja SB-győzelemre vezetni többet a Steelerst, tehát a logika azt mondaná, hogy azonnal lecserélni, olyanra, aki meg igen.
De ahogy Brady esetében, úgy Bennél is szépen beáldozza a csapat azt a 4-5-8 évet mert ugye franchise qb-t nem cserélünk le.
Szóval józan paraszti ésszel, racionálisan nézve van qb-kérdés Pittsburghben, a valóságban marad BB és a középszer.

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az a legkevésbé Tomlin hibája, hogy nem megyünk nagynevű FA-k után. Amíg Rooneyék irányítják ezt a franchise-t, addig itt draftról lesz építkezés. Soldados
Nem mintha a Steelers salary cap helyzete (a nagy szerződések folyamatos átstruktuálásával csak következő évre továbblökve a problémát) lehetővé tenné a minőségibb FA-k üldözését.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
kezdődikk
"Tomlin fell victim to the complacency effect for too long, refusing to go after free agents and drafting middling talent. It appears he has finally snapped out of that funk, though, even going as far as to take away his players' toys.

But for Tomlin, it is too little too late. He cannot escape the fact he became part of the destructive cycle of complacency, and the Steelers are now feeling the effects of years of that dangerous attitude"

a futáson nem aggódnék, a lényeg, hogy háromszáz yard alatt tartsuk őket, Mánuála lesz és persze ő is futsutianap
Az a legkevésbé Tomlin hibája, hogy nem megyünk nagynevű FA-k után. Amíg Rooneyék irányítják ezt a franchise-t, addig itt draftról lesz építkezés. Továbbá, ha most jön is pár sikertelen év - ami szerintem egyáltalán nincs előre kódolva -, akkor is azt mondom, kifizetődött ez a játékospolitika, mert nyertünk 2 SB-t, bejutottunk egy 3.-ba és ezenkívül is voltak PO-k, konfdöntők.Soldados
éppen ez a csapda, az arc, és ebbe sülünk bele, mert eddig jól ment, de most el kezdett nem működni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
kezdődikk
"Tomlin fell victim to the complacency effect for too long, refusing to go after free agents and drafting middling talent. It appears he has finally snapped out of that funk, though, even going as far as to take away his players' toys.

But for Tomlin, it is too little too late. He cannot escape the fact he became part of the destructive cycle of complacency, and the Steelers are now feeling the effects of years of that dangerous attitude"

a futáson nem aggódnék, a lényeg, hogy háromszáz yard alatt tartsuk őket, Mánuála lesz és persze ő is futsutianap
Az a legkevésbé Tomlin hibája, hogy nem megyünk nagynevű FA-k után. Amíg Rooneyék irányítják ezt a franchise-t, addig itt draftról lesz építkezés. Továbbá, ha most jön is pár sikertelen év - ami szerintem egyáltalán nincs előre kódolva -, akkor is azt mondom, kifizetődött ez a játékospolitika, mert nyertünk 2 SB-t, bejutottunk egy 3.-ba és ezenkívül is voltak PO-k, konfdöntők. Továbbá egyetlen igazán jól sikerült drafttal megfordítható a folyamat és akkor megint a dicshimnuszok jönnek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
kezdődikk
"Tomlin fell victim to the complacency effect for too long, refusing to go after free agents and drafting middling talent. It appears he has finally snapped out of that funk, though, even going as far as to take away his players' toys.

But for Tomlin, it is too little too late. He cannot escape the fact he became part of the destructive cycle of complacency, and the Steelers are now feeling the effects of years of that dangerous attitude"

a futáson nem aggódnék, a lényeg, hogy háromszáz yard alatt tartsuk őket, Mánuála lesz és persze ő is fut


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Jogos, valóban ti kettent ezután is higgadtak maradtatok. 😊Soldados
Minek izgulni?? Az életem nem múlik rajta, el kell fogadni, hogy így állunk, most ez a helyzet. Majd lesz ez jobb. Koncentráljunk a Billsre.polamalu
Érdekes meccs lesz. Ellenük éppen a run stop lehet a kulcs, amiben ugye idén nem vagyunk erősek. Márpedig ezen sok fog múlni, hogy sikerül-e őket földön megállítani. Ráadásul a DL-ük is b.szott erős, azaz nyomás ezúttal is lesz Benen jócskán. Ez például kedvezőtlenebb matchup, mint a Pats volt. 😀 Ami viszont jó az a Bills QB. Akárki áll majd ott, lehet számítani TO-ra.Soldados
Ugyanezt mondtuk a Jets DL-ről emlékszel? Szinte alig tudtak nyomást generálni, futni is csak alig. Ott sikerült hozni a dolgot.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 315
Jogos, valóban ti kettent ezután is higgadtak maradtatok. 😊[/quo
Jogos, valóban ti kettent ezután is higgadtak maradtatok. 😊Soldados
Minek izgulni?? Az életem nem múlik rajta, el kell fogadni, hogy így állunk, most ez a helyzet. Majd lesz ez jobb. Koncentráljunk a Billsre.polamalu
Én még most is csak mosolygok, amikor szegény Polára gondolok az első TD-nél...még sosem láttam ilyen rosszul játszani és csak remélem, hogy nem is fogom.
Mondjuk ha belegondolok, hogy mennyi mindent beleöltünk az OL-be és mégis hol tartunk futásblokkolásban rögtön 56 lesz a pulzusom 52-ről 😛Soldados
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jogos, valóban ti kettent ezután is higgadtak maradtatok. 😊Soldados
Minek izgulni?? Az életem nem múlik rajta, el kell fogadni, hogy így állunk, most ez a helyzet. Majd lesz ez jobb. Koncentráljunk a Billsre.polamalu
Érdekes meccs lesz. Ellenük éppen a run stop lehet a kulcs, amiben ugye idén nem vagyunk erősek. Márpedig ezen sok fog múlni, hogy sikerül-e őket földön megállítani. Ráadásul a DL-ük is b.szott erős, azaz nyomás ezúttal is lesz Benen jócskán. Ez például kedvezőtlenebb matchup, mint a Pats volt. 😀 Ami viszont jó az a Bills QB. Akárki áll majd ott, lehet számítani TO-ra.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Jogos, valóban ti kettent ezután is higgadtak maradtatok. 😊Soldados
Minek izgulni?? Az életem nem múlik rajta, el kell fogadni, hogy így állunk, most ez a helyzet. Majd lesz ez jobb. Koncentráljunk a Billsre.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jogos, valóban ti kettent ezután is higgadtak maradtatok. 😊 Sőt, szerintem Klemó is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Tévedsz, kb egyedül vagyok, aki nem vagyok fullideg, csak mert kaptunk 55 pontot.

Soldados
Ketten vagyunk, mert én sem vagyok full ideg az 55 pont miatt, előre éreztem, hogy vereség lesz, persze fáj a megalázás, de igazából fel kell emelni a fejet és előre nézni. Nem foglalkozhatnánk már a következő hétvégével?
A Bills sem rossz csapat idén, sajnos a legutóbbi összecsapásunk sem egy sikertörténet volt. Azt hiszem, ha össze tudják kapni a csapatot nyerhetünk, de ha a fejekben nem lesz 100%-ban rend akkor ez is bukó és még mélyebbre kerülünk. Akkor komolyan beszállunk a top3 pickért folyó harcba.polamalu
Nem igaz, mert én sem voltam fullideg!!! Csak egy dolog zavart de rohadtul!!!
Amikor elmentél haza -14 pont volt legalább a hátrány és onnan kiegyenlítettünk. De mondom adja már Isten, hogy kihagyod az év meccsét, amikor a Pats-et úgy verjük, hogy az első félidőben a pályán sem vagyunk. Erre jött a 4. negyed. Na mondom ezt megúsztad, mert amit egy győzelem esetén kaptál volna...😛Klaci79
Nagyon tévedsz, hogy kihagytam volna, mert tudod a technika világában menet közben a Game pass-ról is lehet nézni 😉 Igaz volt olyan szakasz ahol nem nagyon tudtam odafigyelni a játékra, mert azért mégiscsak tekergetni kellett a kormányt, de néztem 😀 Az utolsó 10 percet nem láttam, mert otthon letettem a fejem és már aludtam is.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 315
Tévedsz, kb egyedül vagyok, aki nem vagyok fullideg, csak mert kaptunk 55 pontot.

Soldados
Ketten vagyunk, mert én sem vagyok full ideg az 55 pont miatt, előre éreztem, hogy vereség lesz, persze fáj a megalázás, de igazából fel kell emelni a fejet és előre nézni. Nem foglalkozhatnánk már a következő hétvégével?
A Bills sem rossz csapat idén, sajnos a legutóbbi összecsapásunk sem egy sikertörténet volt. Azt hiszem, ha össze tudják kapni a csapatot nyerhetünk, de ha a fejekben nem lesz 100%-ban rend akkor ez is bukó és még mélyebbre kerülünk. Akkor komolyan beszállunk a top3 pickért folyó harcba.polamalu
Nem igaz, mert én sem voltam fullideg!!! Csak egy dolog zavart de rohadtul!!!
Amikor elmentél haza -14 pont volt legalább a hátrány és onnan kiegyenlítettünk. De mondom adja már Isten, hogy kihagyod az év meccsét, amikor a Pats-et úgy verjük, hogy az első félidőben a pályán sem vagyunk. Erre jött a 4. negyed. Na mondom ezt megúsztad, mert amit egy győzelem esetén kaptál volna...😛
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Tévedsz, kb egyedül vagyok, aki nem vagyok fullideg, csak mert kaptunk 55 pontot.

Soldados
Ketten vagyunk, mert én sem vagyok full ideg az 55 pont miatt, előre éreztem, hogy vereség lesz, persze fáj a megalázás, de igazából fel kell emelni a fejet és előre nézni. Nem foglalkozhatnánk már a következő hétvégével?
A Bills sem rossz csapat idén, sajnos a legutóbbi összecsapásunk sem egy sikertörténet volt. Azt hiszem, ha össze tudják kapni a csapatot nyerhetünk, de ha a fejekben nem lesz 100%-ban rend akkor ez is bukó és még mélyebbre kerülünk. Akkor komolyan beszállunk a top3 pickért folyó harcba.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én konkrétan a KC idei teljesítményéről és annak megítéléséről beszéltem, illetve arról, h egy jó védelem stabilabb alapot ad egy csapatnak, mint egy jól működő pass-heavy offense. Ez nem egyenértékű azzal, h csak elit védelemmel lehet SBt nyerni, de én nem is állítottam ilyet. A KC teljesítményét pedig máshogy ítéljük meg, van ilyen. Nem gondolom, h ignoráltam volna a véleményedet, csak megjegyeztem h nem lehet mindent statisztikákkal megmagyarázni és ezt továbbra is tartom, ettől te még gondolhatod máshogy.Szesze
Ezzel nincs is semmi baj.
"én nem hiszek a playmaker D-kben, mmint azokban akik 4-500 yardokat kapnak, de sok labdát szereznek. Egyrészt számomra ez nem jó D, másrészt sztem nincs olyan, h egy védelem stabilan képes legyen INTeket szerezni és ezzel hozni a meccseket. Az ilyen D-k akkor működőképesek, ha van mellettük egy jó offense és emiatt sokat passzolnak ellenük, viszont egy közepes/gyenge O mellett az ilyen deffensek max ideig-óráig működnek."
Tudod, ki írta ezt tegnap este hat órakor? Ez pedig a KC védelem Bills elleni teljesítménye: 470 yard, 2 int, 1 fumble két visszahordott TD

"Hát én ezzel absz nem értek egyet.. lehet jönni ezekkel a jelenlegi pass-happy trend szöveggel, de egy jó védelem mindig is egy jó futás elleni védekezéssel fog kezdődni és arra lehet felépíteni a többit. Amennyiben nincs jó runD-d sosem lesz elit védelmed, tökmind1 h mennyire pass-heavy a liga vagy sem."
Na, vajon ez kinek a gondolata tegnap délurán kettőkor? A KC ellen a Bills 241 yardot futott.

Ebből a vitából nem kérek, a koherencia totális hiányából. Leírok valamit és a zavar legkisebb jele nélkül állítom később az ellenkezőjét. S velem van a baj. Meg a számok becsapósak. Értő olvasás? Ezeken mit értsek meg?

Persze, hogy meddő lesz így a vita, nem is lehet más ilyen viselkedéssel.tomi-tomi
1. sztem ez itt már teljes off, vidd át másik topikba, ha folytatni akarod.
2. Te most kiemeltél megint egyetlen meccset, de egyetlen meccs nem cáfolja meg a fentebbi gondolatokat, mert a CHiefs D nem kap 400-500 yardokat.


Részemről befejeztem, folytasd másik topikban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1) Soldi, akkor lenne igazad, ha az olyan pick lett volna, hogy épp csak nem tudja elkapni a WR a labdát, vagyis a dobás közel jó, csak nem tökéletes. Az a dobás lassú, erőtlen, túl nagy ívű, méterekre hullott lefelé az elkapó mögött. Hívás ide vagy oda, az egy rettenet fostartály dobás volt, arra meg senki nem kényszerítette BB-t, hogy ócska szart dobjon...
Utólag meg könnyű okosnak lenni, hogy mit kellett volna, ez meg csak ott hibádzik, hogy rengetegszer láttuk a csapatot besülni az ilyen rövid passzos, quick slantes megoldásokkal szorongatott helyzetben. Meg futással is.
2) Mi a momentum? Ezen a meccsen mi volt, ha nem az, hogy 24-24-re feljöttünk 2 TD hátrányból. Az nem momentum? Az nem elég motivációs faktor az önbizalomnak? Ha az nem volt elég a D-nek, hogy összeszedje magát, akkor ne momentumozzunk már, hogy az O-volt a bendzsó...
Kb. 85%-ban a D sara ez a meccs. A többi lehet TH akár, de ne csináljunk már úgy, mintha az O lett volna full hülye. Érzelmekből nem lehet ezt így, nálad meg most vörös szemüveg van.kishaszi
Tévedsz, kb egyedül vagyok, aki nem vagyok fullideg, csak mert kaptunk 55 pontot.

És leírtam nem egyszer, ez a meccs elsősorban, egyértelműen a D sara, ezért erről a részről kár is beszélni, mert ez egyértelmű. De ne tegyünk úgy, mintha csakis a D hibázott volna.

A momentum az volt, amikor a D labdát szerzett. Ebből lett egyenlítés, majd utána kivételesen FG_n tartotta Bradyéket. Itt kellett volna továbbütni a vasat. De két 3 and out. A D meg összeomlott.

Az INT-ről nem győzöl meg, ez is meddő vita. Ilyen kellemetlen szituban, amikor fél yardon a labda, nem hívok deep playt ilyen fallal, mert abból legnagyobb eséllyel hiba lesz: Safety, vagy INT, ha olcsón megússzuk, akkor incomplete. Majd lehet visszanézem, de sztem már volt is nyomás BB-n, és az ebben a helyzetben a safety-veszély miatt belekényszeríti az embert a rossz döntésbe. Olyan playt kell hívni, ami jó eséllyel megoldhatja a helyzetet, nem olyat, amiben a lehető legnagyobb a hibaszázalék az adott szituációban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!