Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
mér nem főedzőt váltunk?sutianap
Mert az nálunk nem divat. Előbb vágjuk ki Haleyt, lássuk mit tud az új OC-vel az offense. Ha vele sem működik + a D is visszaesik, akkor gondolkodhatunk el új HC-n. Írom ezt annak ellenére, h nem különösebben kedvelem Tomlint.Shilkor
nolássa, ha van egy szép üszkös seb a lábán, nem pedikűrre megy a honbolgár....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
4444. dikknek egy ily háesz?😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 041 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
mér nem főedzőt váltunk?sutianap
Mert az nálunk nem divat. Előbb vágjuk ki Haleyt, lássuk mit tud az új OC-vel az offense. Ha vele sem működik + a D is visszaesik, akkor gondolkodhatunk el új HC-n. Írom ezt annak ellenére, h nem különösebben kedvelem Tomlint.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
mér nem főedzőt váltunk?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mi lenne Kirby Wilsonnal?? Az "öreget" szerintem csípi Ben, ismerik egymást és azt gondolom megérett rá, hogy megkapja a pálcát. Amúgy is szó volt róla, hogy Ő lesz, csak akkor jött az a szerencsétlen tűzeset. Én pl. megpróbálnám vele.polamalu
Amikor jött TH, betettem egy mutatót, hogy asszem 3-szor jött kívülről OC és mindig megégtünk vele. Ez nem azt jelenti, hogy ne hozzunk kívülről, csak ettől még ez tény. TH-val is megégtünk.

Lehet Wilson is, vagy Fichtner. Engem a külsős se zavarna. De váltani kell, ez számomra visszavonhatatlanul egyértelmű. Nem mintha eddig nem ezt hangoztattam volna. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Odaadjuk Bevellt srácok. Ingyen!
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Ámen Soldi, így legyen! 😊
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Mi lenne Kirby Wilsonnal?? Az "öreget" szerintem csípi Ben, ismerik egymást és azt gondolom megérett rá, hogy megkapja a pálcát. Amúgy is szó volt róla, hogy Ő lesz, csak akkor jött az a szerencsétlen tűzeset. Én pl. megpróbálnám vele.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez kevés (lenne) Soldi, csak jelzem....és hiszem, hogy nem is ennyi fog történni. Ha ez történik, akkor azt a Bent látod majd, mint aki magyarázza a negyedik negyedes időkérést dadogva, ahelyett, hogy azt mondaná, hogy ja, elkúrtam. (érdemes megnézni a vidit....)

Félreértés ne essék nem Haileyt akarom Ben helyett, sőt tartom azt a véleményem, hogy ez kevés, így Hailey-t egyértelműen ki kell rúgni, de azt is, hogy attól még nem oldódnak meg a gondok, hogy jön egy új OC. Ez csak kendőz és lehet lesz jobb játék, de hogy nem lesz elit a csapat az biztos.

Bent imádom/imádtam, de 2 éve nem hajlandó tudomást venni arról, hogy az a stílus, amit ő nyomott nem megy már, vagyis az nem működik, hogy az év végére kulcssérüléseket szed össze és ez azért van, mert majd minden play-ben a nagy játékot keresi.

Az igazság tehát középen van. Kell egy olyan OC, aki megtalálja az összhangot Bennel, kell egy olyan playbook, amiben megfelelően van ötvözve a rövid biztonságos, és a hosszabb kockázatosabb játék. Ezen felül Bennek kell fejben változnia és ráállnia erre az ötvözött játékra. Ha ez meglesz, akkor sikeresek leszünk, ha újra jön egy OC, aki Ben kívánságait teljesíti, akkor most fogadok bárkivel, hogy Ben a 10. fordulóra már lesérül...aztán vitázhatunk, hogy a backup QB, vagy az OC a gyenge és hogy kit rúgjunk ki.

Node szerintem ez is szarrá van rágva, Én ígérem befejeztem..Klemó
Én nem mondtam, hogy olyan OC kell, aki Ben kívánságait lesi. Kell egy új OC és vele együtt egy új szemlélet, stratégia. Ennyi. Ha beválik, bárki is legyen és bármit is hoz, akkor halleluja. Ha nem, akkor 2015-ben elgondolkodhatunk a QB-drafton ráadásul azzal a tudattal, hogy 1 évet tanulhatna Ben mögött a rookie.

De egyelőre hülyeség lenne új QB-ban gondolkodni, mivel kizárólag abban a 2 évben nem volt sem ő, sem az O, sem az egész csapat versenyképes, amikor TH az OC. Eddig ennyi a tény, ezért nem rebuildingben, hanem új OC-ban kell gondolkodni.
.Soldados
Soldi, Te csak azt mondod, hogy jöjjön valaki egy újjal...Ez számomra vakrepülés, legyen új ez a lényeg. Ha pedig nem válik be jöhet a 2015. draft No és akkor majd Ben mennyire lesz motivált egy be nem vált OC-val hisztivel QB-t nevelgetni 2015-ben?

Én arról beszélek, hogy TH kirúgása fél megoldás és kifejezetten megerősíti Bent és erre bezony bármennyire is szeretem nem szolgált rá. 2 éve nem csak az történt, hogy jött TH, hanem az is, hogy már Rooney bácsi szólt le fentről, hogy változtassunk, mert nem szereti, hogy a PO-ban vagy nem Ben rohangál, vagy ippeg a kettes műtőből érkezik. Ezért (is) jött egy másik szemlélet és ezt tartom is, hogy ennek az iránynak meg kell maradnia. Én azt érzem, hogy Ben ez ellen a szemlélet ellen (is) hadakozik és ha így van, akkor tudatosítom benne ezt, hogy TH kirúgása mellett neki is változni kell. Ez pedig az elbeszélgetésen kívül lehet (i) paycut, átstruktúrálás a bóni irányba, de lehet mondjuk (ii) egy QB draft is, főleg, ha tényleg ahogy mondják kivételes lesz a class. Ez utóbbi esetben mi is történik. Ott van a zsákban egy best in class QB, megvan az insurrance és ha a legjobb történik és Ben szárnyal, akkor az a QB sokat tanulhat és 2 év múlva berobbanhat. Ha a legrosszabb történik, Ben megsérül, vagy szar, szépen fel lehet építeni egy év alatt, hogy 2015-ben már tapasztalattal kezdhessen.

Node igaz még a draftról ne beszéljünk, részemről tényleg vége. Ha kell kimondom, hogy igazad van, csak süketelek...haliKlemó
Paycut nem játszik, akkor szted jobb lenne? Nem, csak nagyobb hiszti lenne, nagyobb csapaton belüli feszültség. Bárd a nyakon érzés pedig görcsösséget is szülhet. Egy játékos akkor tud 100%-t hozni, ha teljesen a bizalom. Lásd Alex Smith. Meg amúgy is 2 év miatt nem mondasz le egy franchise QB-ról. Ráadásul nem is tragikus a játéka, csak az extra hiányzik belőle.

Ez tűnhet bárkinek vakrepülésnek, lózungnak, de egy új OC óriásit lendíthat rajta és az egész egységen, ezáltal a csapaton is. Reális esélye van, hogy ez bejöjjön. Ennek adni kell egy esélyt. Továbbá ne felejtsük el a pszichológiát. BA-t imádta, nem akarta, hogy elküldjék, ennek hangot adott, lobbizott érte, így kb neki mindenki rossz volt, aki jöhetett. TH-t tudomásunk szerint nem annyira kedveli, tehát kb bárkinek örülni fog, aki jön. Ilyen dolgok is számítanak. Én hiszek abban, hogy egy új OC megoldást jelenthet, ha megfelelő embert találunk a posztra. Olyan kell, aki védi is a testi épségét, de visszaadja a kezébe az X-faktort is. Ehhez kell OC-t és rajta keresztül stratégiát találni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Ez kevés (lenne) Soldi, csak jelzem....és hiszem, hogy nem is ennyi fog történni. Ha ez történik, akkor azt a Bent látod majd, mint aki magyarázza a negyedik negyedes időkérést dadogva, ahelyett, hogy azt mondaná, hogy ja, elkúrtam. (érdemes megnézni a vidit....)

Félreértés ne essék nem Haileyt akarom Ben helyett, sőt tartom azt a véleményem, hogy ez kevés, így Hailey-t egyértelműen ki kell rúgni, de azt is, hogy attól még nem oldódnak meg a gondok, hogy jön egy új OC. Ez csak kendőz és lehet lesz jobb játék, de hogy nem lesz elit a csapat az biztos.

Bent imádom/imádtam, de 2 éve nem hajlandó tudomást venni arról, hogy az a stílus, amit ő nyomott nem megy már, vagyis az nem működik, hogy az év végére kulcssérüléseket szed össze és ez azért van, mert majd minden play-ben a nagy játékot keresi.

Az igazság tehát középen van. Kell egy olyan OC, aki megtalálja az összhangot Bennel, kell egy olyan playbook, amiben megfelelően van ötvözve a rövid biztonságos, és a hosszabb kockázatosabb játék. Ezen felül Bennek kell fejben változnia és ráállnia erre az ötvözött játékra. Ha ez meglesz, akkor sikeresek leszünk, ha újra jön egy OC, aki Ben kívánságait teljesíti, akkor most fogadok bárkivel, hogy Ben a 10. fordulóra már lesérül...aztán vitázhatunk, hogy a backup QB, vagy az OC a gyenge és hogy kit rúgjunk ki.

Node szerintem ez is szarrá van rágva, Én ígérem befejeztem..Klemó
Én nem mondtam, hogy olyan OC kell, aki Ben kívánságait lesi. Kell egy új OC és vele együtt egy új szemlélet, stratégia. Ennyi. Ha beválik, bárki is legyen és bármit is hoz, akkor halleluja. Ha nem, akkor 2015-ben elgondolkodhatunk a QB-drafton ráadásul azzal a tudattal, hogy 1 évet tanulhatna Ben mögött a rookie.

De egyelőre hülyeség lenne új QB-ban gondolkodni, mivel kizárólag abban a 2 évben nem volt sem ő, sem az O, sem az egész csapat versenyképes, amikor TH az OC. Eddig ennyi a tény, ezért nem rebuildingben, hanem új OC-ban kell gondolkodni.
.Soldados
Soldi, Te csak azt mondod, hogy jöjjön valaki egy újjal...Ez számomra vakrepülés, legyen új ez a lényeg. Ha pedig nem válik be jöhet a 2015. draft No és akkor majd Ben mennyire lesz motivált egy be nem vált OC-val hisztivel QB-t nevelgetni 2015-ben?

Én arról beszélek, hogy TH kirúgása fél megoldás és kifejezetten megerősíti Bent és erre bezony bármennyire is szeretem nem szolgált rá. 2 éve nem csak az történt, hogy jött TH, hanem az is, hogy már Rooney bácsi szólt le fentről, hogy változtassunk, mert nem szereti, hogy a PO-ban vagy nem Ben rohangál, vagy ippeg a kettes műtőből érkezik. Ezért (is) jött egy másik szemlélet és ezt tartom is, hogy ennek az iránynak meg kell maradnia. Én azt érzem, hogy Ben ez ellen a szemlélet ellen (is) hadakozik és ha így van, akkor tudatosítom benne ezt, hogy TH kirúgása mellett neki is változni kell. Ez pedig az elbeszélgetésen kívül lehet (i) paycut, átstruktúrálás a bóni irányba, de lehet mondjuk (ii) egy QB draft is, főleg, ha tényleg ahogy mondják kivételes lesz a class. Ez utóbbi esetben mi is történik. Ott van a zsákban egy best in class QB, megvan az insurrance és ha a legjobb történik és Ben szárnyal, akkor az a QB sokat tanulhat és 2 év múlva berobbanhat. Ha a legrosszabb történik, Ben megsérül, vagy szar, szépen fel lehet építeni egy év alatt, hogy 2015-ben már tapasztalattal kezdhessen.

Node igaz még a draftról ne beszéljünk, részemről tényleg vége. Ha kell kimondom, hogy igazad van, csak süketelek...hali
több mint 10 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Soldi: azt a playt bizony a 3alapember nyalta be, Woodley, Timmons (94-es mezt látok, Vince a másik oldalon volt, ő tényleg semmit nem láthatott), és Clark. A D "gerince" csupán 😊 Végülis mindegy mert égő bárhonnan is nézve.
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Egyébként LB poszton ott lesz Spence, és ha beválik Williams, akkor bezony egy prime korú és két fiatal van itt is, vagyis megoldottuk a váltást.Klemó
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez kevés (lenne) Soldi, csak jelzem....és hiszem, hogy nem is ennyi fog történni. Ha ez történik, akkor azt a Bent látod majd, mint aki magyarázza a negyedik negyedes időkérést dadogva, ahelyett, hogy azt mondaná, hogy ja, elkúrtam. (érdemes megnézni a vidit....)

Félreértés ne essék nem Haileyt akarom Ben helyett, sőt tartom azt a véleményem, hogy ez kevés, így Hailey-t egyértelműen ki kell rúgni, de azt is, hogy attól még nem oldódnak meg a gondok, hogy jön egy új OC. Ez csak kendőz és lehet lesz jobb játék, de hogy nem lesz elit a csapat az biztos.

Bent imádom/imádtam, de 2 éve nem hajlandó tudomást venni arról, hogy az a stílus, amit ő nyomott nem megy már, vagyis az nem működik, hogy az év végére kulcssérüléseket szed össze és ez azért van, mert majd minden play-ben a nagy játékot keresi.

Az igazság tehát középen van. Kell egy olyan OC, aki megtalálja az összhangot Bennel, kell egy olyan playbook, amiben megfelelően van ötvözve a rövid biztonságos, és a hosszabb kockázatosabb játék. Ezen felül Bennek kell fejben változnia és ráállnia erre az ötvözött játékra. Ha ez meglesz, akkor sikeresek leszünk, ha újra jön egy OC, aki Ben kívánságait teljesíti, akkor most fogadok bárkivel, hogy Ben a 10. fordulóra már lesérül...aztán vitázhatunk, hogy a backup QB, vagy az OC a gyenge és hogy kit rúgjunk ki.

Node szerintem ez is szarrá van rágva, Én ígérem befejeztem..Klemó
Én nem mondtam, hogy olyan OC kell, aki Ben kívánságait lesi. Kell egy új OC és vele együtt egy új szemlélet, stratégia. Ennyi. Ha beválik, bárki is legyen és bármit is hoz, akkor halleluja. Ha nem, akkor 2015-ben elgondolkodhatunk a QB-drafton ráadásul azzal a tudattal, hogy 1 évet tanulhatna Ben mögött a rookie.

De egyelőre hülyeség lenne új QB-ban gondolkodni, mivel kizárólag abban a 2 évben nem volt sem ő, sem az O, sem az egész csapat versenyképes, amikor TH az OC. Eddig ennyi a tény, ezért nem rebuildingben, hanem új OC-ban kell gondolkodni.

Az elmúlt 2 év draftját korai értékelni. De Castro keveset játszott még tavalyi sérülése miatt, de idén meccsről meccsre jobb és jobb lett, legutóbbi meccsei kifejezetten dominánsak voltak. Bell is mutat kifejezetten szép dolgokat. Jones-t pedig pláne nem szabad megítélni most, mert LeBeau bonyolultabb rendszerében az lenne a csoda, ha rögtön rookie évében villogna. Őt a következő idény végén lehet komolyan értékelni. shamarko kifejezetten bíztató számomra és Vince is mutat jó dolgokat, az ő esetében szintén fontos szempont, hogy nem idén kell robbantania újoncként, sokkal inkább jövőre, vagy talán 3. évében. Timmons is akkorra ért bele LeBeau rendszerébe. Nekem speciel az idei draftunk egyelőre nagyon bíztatónak tűnik, de ez még csak első benyomás. Az biztos, hogy időt kell nekik adni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Annyit még, hogy a draft policy még az, ami review-ra bizonyosan szorul. Egyelőre nekem sem JJ sem LB nem azt hozza, amiért érdemes lett volna draftolni őket ilyen helyen. Ugyanez igaz a tavalyira is. Adams egyértelműen bust (legalábbis a második körre) és DeCastro is inkább hozogatja, mint hozza azt, amit egy korszakos guardként mondott embertől várok.

Persze igen, mind DeCastro, mind Bell sérülés után van, de mondjuk ez utóbbi kapcsán Bernard és Lacy messze van és előtte...
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Ez kevés (lenne) Soldi, csak jelzem....és hiszem, hogy nem is ennyi fog történni. Ha ez történik, akkor azt a Bent látod majd, mint aki magyarázza a negyedik negyedes időkérést dadogva, ahelyett, hogy azt mondaná, hogy ja, elkúrtam. (érdemes megnézni a vidit....)

Félreértés ne essék nem Haileyt akarom Ben helyett, sőt tartom azt a véleményem, hogy ez kevés, így Hailey-t egyértelműen ki kell rúgni, de azt is, hogy attól még nem oldódnak meg a gondok, hogy jön egy új OC. Ez csak kendőz és lehet lesz jobb játék, de hogy nem lesz elit a csapat az biztos.

Bent imádom/imádtam, de 2 éve nem hajlandó tudomást venni arról, hogy az a stílus, amit ő nyomott nem megy már, vagyis az nem működik, hogy az év végére kulcssérüléseket szed össze és ez azért van, mert majd minden play-ben a nagy játékot keresi.

Az igazság tehát középen van. Kell egy olyan OC, aki megtalálja az összhangot Bennel, kell egy olyan playbook, amiben megfelelően van ötvözve a rövid biztonságos, és a hosszabb kockázatosabb játék. Ezen felül Bennek kell fejben változnia és ráállnia erre az ötvözött játékra. Ha ez meglesz, akkor sikeresek leszünk, ha újra jön egy OC, aki Ben kívánságait teljesíti, akkor most fogadok bárkivel, hogy Ben a 10. fordulóra már lesérül...aztán vitázhatunk, hogy a backup QB, vagy az OC a gyenge és hogy kit rúgjunk ki.

Node szerintem ez is szarrá van rágva, Én ígérem befejeztem..
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan


vassadi
Igazából az a kemény, ahogy a FS megkajálta ezt a játékot, már túlfutott rajta Pryor és még mindig azt hitte, hogy a futónál van a labda....gabokocka
Utolsó emberként ennyire agresszívan támadni a LoS-t, miközben a FB a másik oldalra lép ki blokkolni... Ez a túlzott agresszivitás emlékeztet a Broncos elleni hosszabbításban kapott TD-re.
Egyébként a Raiders fal tökéletesen adta el a HB futásttomi-tomi
Persze mert azt hitték DMC fog futni 😀Rolni
Igen, olvastam a topikotokban linkelt cikket.😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
peterk:

Most 2-5, ilyenkor az ember hajlamos negatívabban látni a helyzetet, mint ami valójában. Ha 5-2 lenne, most senki nem beszélne rebuildről. És lehetne 5-2. Soldados
De nincs 5-2.
Vesszőparipám, hogy Brady kiégett, évek óta nem nyertünk SB-t.
Ha nyertünk volna 2-3-t akkor (és nyerhettünk volna), akkor más lenne a helyzet.
De nem nyertünk.
Lehetne 5-2, de 2-5 van.
Sőt, 7-0 is lehetne, csak minden meccset hozni kellett volna.
És ha az sikerült volna, szó se lenne rebuildről.
Pont azért van róla szó, mert 2-5 van, ami azt jelenti, hogy nem 5-2 és szükséges a változás.


Ellenben egy jól sikerült edzőváltás csodákra lehet képes, ha van minőség a keretben. Roma-szurkolóként erről most pont órákon át tudnék mesélni. 😊 Soldados
Én meg magyar válogatott rajongóként órákig tudnék arról mesélni, hogy cserélgetheted az edzőt, ha szarból nem lehet várat építeni.
És nem azért mert nincs 10-15 jó magyar játékos, hanem azért mert az ergyákat erölteti az utolsó jópár edző egyaránt, ráadásul rossz koncepciók mentén.Sobri Jóska
Csak nem mindegy, hogy a 2-5, az hogy 2-5. Ez a kulcs. És nem úgy 2-5, hogy ne lehetett volna jobb, akár sokkal jobb. A JAX úgy 0-7, hogy 0-7 a realitás. A 2-5 pedig úgy, hogy csak közepes O-val, ami a keret alapján reális lenne, sima 5-2 lehetne.

A magyar válogatott egyrészt tényleg ergya, a Steelers nem. 😉 De a magyar válogatottnál is látszik, mit jelent egy edző. Volt amikor alulteljesített és volt, hogy hozta a realitást. Olyan edző viszont nem volt, aki a bravúrt is elérte volna velük. (Mint Rehhagel a görögöknél)

De akkor leegyszerűsítem. Van egy garnitúra, amely egy évtizeden át sikeres volt, kivéve a tavalyi és idei évet. Hogy, hogy nem, éppen ebben a 2 évben jött egy OC, akivel nem működik az O még átlagos szinten sem. 2 út van:
- csinálsz egy totálisan bizonytalan rebuildinget. (A sikeres rebuildinghez 2 qrva jó draft kell egymás után, amire semmi garancia nincs, sőt az a ritkább, hogy ez összejön. Ha nem jön össze jöhet a JAX, CLE, OAK-féle forgatókönyv, hogy 2 évente rebuilding...)
- OC-t cserélsz és adsz még egy esélyt a más edzőkkel sikereket elérő garnitúrának. Tehát egy olyan garnitúrának, amely már bebizonyította, hogy lehet vele sikereket elérni.

Nálam nem kérdés melyik a helyes út.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan


vassadi
Igazából az a kemény, ahogy a FS megkajálta ezt a játékot, már túlfutott rajta Pryor és még mindig azt hitte, hogy a futónál van a labda....gabokocka
Utolsó emberként ennyire agresszívan támadni a LoS-t, miközben a FB a másik oldalra lép ki blokkolni... Ez a túlzott agresszivitás emlékeztet a Broncos elleni hosszabbításban kapott TD-re.
Egyébként a Raiders fal tökéletesen adta el a HB futásttomi-tomi
Persze mert azt hitték DMC fog futni 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
peterk:

Most 2-5, ilyenkor az ember hajlamos negatívabban látni a helyzetet, mint ami valójában. Ha 5-2 lenne, most senki nem beszélne rebuildről. És lehetne 5-2. Soldados
De nincs 5-2.
Vesszőparipám, hogy Brady kiégett, évek óta nem nyertünk SB-t.
Ha nyertünk volna 2-3-t akkor (és nyerhettünk volna), akkor más lenne a helyzet.
De nem nyertünk.
Lehetne 5-2, de 2-5 van.
Sőt, 7-0 is lehetne, csak minden meccset hozni kellett volna.
És ha az sikerült volna, szó se lenne rebuildről.
Pont azért van róla szó, mert 2-5 van, ami azt jelenti, hogy nem 5-2 és szükséges a változás.


Ellenben egy jól sikerült edzőváltás csodákra lehet képes, ha van minőség a keretben. Roma-szurkolóként erről most pont órákon át tudnék mesélni. 😊 Soldados
Én meg magyar válogatott rajongóként órákig tudnék arról mesélni, hogy cserélgetheted az edzőt, ha szarból nem lehet várat építeni.
És nem azért mert nincs 10-15 jó magyar játékos, hanem azért mert az ergyákat erölteti az utolsó jópár edző egyaránt, ráadásul rossz koncepciók mentén.

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan


vassadi
Igazából az a kemény, ahogy a FS megkajálta ezt a játékot, már túlfutott rajta Pryor és még mindig azt hitte, hogy a futónál van a labda....gabokocka
Utolsó emberként ennyire agresszívan támadni a LoS-t, miközben a FB a másik oldalra lép ki blokkolni... Ez a túlzott agresszivitás emlékeztet a Broncos elleni hosszabbításban kapott TD-re.
Egyébként a Raiders fal tökéletesen adta el a HB futást

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
peterk:

Most 2-5, ilyenkor az ember hajlamos negatívabban látni a helyzetet, mint ami valójában. Ha 5-2 lenne, most senki nem beszélne rebuildről. És lehetne 5-2. Nem azért vagyunk 2-5, mert olyan szarok vagyunk, mint a JAX. Ha az O hozná azt, amit a SB-években, akkor ez a csapat simán PO-ban lenne. Hát nem fura, hogy éppen az O áll fiatal emberekből a QB-t és a TE-t leszámítva? És akkor a D-t építsük újjá? Dehogyis! Hozzunk egy másik OC-t, aki működőképessé teszi az O-t és ez a D még mindig karcol annyira, hogy sima PO legyen. Nem rebuildről van itt szó, hanem csak friss vér beömlesztéséről, az meg amúgy is folyamatban van: Vince Williams, McLendon, Jarvis Jones már kezdő, de Shamarko is nagyon bíztató.

Szóval nem olyan tragikus a helyzet. Nem csapatot kell kirúgni, lecserélni. Mert abból az a ritkább, amikor mostani SF, Indy, vagy Seattle jön össze. Gyakoribb, hogy a JAX, OAK sorsára jutsz, vagy középszerűségbe süllyedsz hosszútávra, mert akkor mindent a draftodra teszel fel. Ezt én nem akarom. Meg kell találni inkább a hidat az SB-csapat és a jövő csapata között. Ennyi. Ellenben egy jól sikerült edzőváltás csodákra lehet képes, ha van minőség a keretben. Roma-szurkolóként erről most pont órákon át tudnék mesélni. 😊 Ahogy én látom, ennek az O-nak és csapatnak adni kell még egy esélyt egy másik OC-vel. Ha akkor sem hasítunk, akkor kell csak elgondolkodni QB-drafton, rebuilden vagy ilyeneken.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!


vassadi
Igazából az a kemény, ahogy a FS megkajálta ezt a játékot, már túlfutott rajta Pryor és még mindig azt hitte, hogy a futónál van a labda....gabokocka
Ezt a playt hárman is fájdalmasan benyalták: Vince Williams, Woodley és Clark. Nekem Woodley a legfájóbb, mert előtte ember se volt, hogy ne láthassa mi történt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Jaj, nem. Ha a csapat gerincét 2-3 évben sorban jövő generáció adja, akkor pont ez kódolja majd a cap problémát, amikor nem lesz más, mint vagy beállni a "retool" üzemmódba, vagy újra "rebuild" 3-4 év eredményességi szünettel. Ez most lehet, hogy fun, de már jövőre egyik és másik több pénzt akar és akkor jönnek a problémák.

Több fajta gondolkodás létezik, de a jó csapatoké egy sem a fentiek közül. A miénk egyértelműen az, hogy folyamatosan - tartva egy átlagéletkort - építünk be fiatalokat a csapatba, akik 3-4 év után cserélik az öregeket. Ehhez az kell, hogy akik öregek és meg vannak fizetve, azok kétségtelenül húzzák a szekeret és a fiatalok pedig ki akarják őket a teljesítményükkel túrni. Ez szerintem az ideális, hiszen így csak egy-egy kérdés marad, amiben fájó döntést kell hozni, igaz ekkor szinte minden évben. Nálunk mind a D-ben, mind az O-ban jelenleg nem egy játékos nem hozza az elvárt szintet. Én arról beszéltem, hogy most így 2 év PO nélküli év után már keményebben kell az öregek fizetéséhez nyúlni, vagyis igazítani a teljesítményhez. Ez igaz Benre ugyanúgy, mind Vugylira. Egyébként pedig azt gondolom, hogy a DL cserét nem sokan tudták volna úgy megoldani, ahogy mi tettük. Úgy cseréltünk DL-t, hogy közben erősödött a DB pozíció és így kicsit megváltozott a karakterünk, de a D majdnem ugyanolyan jó maradt. No ez a művészet nem más. A D-nek a pass rush az egyedüli gondja, de igaz az nagy. Ezért jött ugye JJ és ezért baj, hogy Vugyli nem nyújt elit teljestményt. Egyébként LB poszton ott lesz Spence, és ha beválik Williams, akkor bezony egy prime korú és két fiatal van itt is, vagyis megoldottuk a váltást.

Az O kapcsán egy elit OT hiányzik. Ezt nem találjuk évek óta, Amikor két OL embert hoztunk akkor is ugye a második körben hoztuk OT-t DeCastro mögött. Hiszem egyébként, ha lesz egy megbízható left OT, akkor ez az OL anyag már elég erős ahhoz, hogy kellő támogatást nyújtson.

Az O kapcsán ami még hiányzik és ezzel mindig spórolunk, az a possession WR, vagy elkapó TE. Heath mögött nagy az űr, pedig a liga erre fejlődik, évről évre berobban egy kosaras, aki lekapja 3-4 méter magasról a labdákat. Node ez is retool és nem rebuild.

Száz szónak is egy a vége, változtatás kell és nagyobb, mint eddig, de rebuild-ről szó nincs itt.
több mint 10 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
 nicepickcowher.com/2013/10/29/time-gut-steelers/

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding


vassadi
Igazából az a kemény, ahogy a FS megkajálta ezt a játékot, már túlfutott rajta Pryor és még mindig azt hitte, hogy a futónál van a labda....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.