Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mér a Bengálz mijen jól is járt a Palmermentesítéssel. Hálló ókland!sutianap
El tudod képzelni, hogy Bent eltradeljük???? Ez minimum hülyeség, de inkább a teljes frencsi halálos ítélete lenne. Akkor is, ha nem olyan mint pár éve, de idén is jó számokat hoz és jók a mutatói.polamalu
A franchise halálos ítélete? Ugyanmár!
Bradshaw a maga idejében klasszissal jobb qb volt mint Ben most, és abba sem halt bele a franchise hogy ő visszavonult.

Egyébként legkevésbé sem lep meg, hogy egyből az Arizona merült fel, mint lehetséges célállomás.Jan
Hát ez sem igaz így. Bradshaw után több mint egyévtizeden át szenvedtünk, mert nem találtunk franchise QB-t. Aztán felépült egy kiváló csapat és Defense, amely egész konkrétan ennek hiánya miatt nem nyert SB-t a 90-es években. A Steelers történetében 2 franchise QB volt: Bradshaw és Ben. Bizony ha nincs óriási mákod, akkor a franchise QB elvesztése évekre garantálja, hogy ne legyen domináns csapatod.Soldados
Namost az hogy rendszeresen PO-ba jutunk, de nem nyerünk SB-t, azért az nem a halál. 😊
Másrészt ha kapunk egy 1 körös picket érte, plusz lesz egy saját top 10-es pickünk, azzal már eléggé rendbe lehetne tenni pár posztot. Mondjuk egy franchise LT és egy top QB prospect.Jan
És ez mire lenne jó? Lottóhúzás egy biztos franchise QB helyett... No chance. A 2 franchise QB-időszakunkat leszámítva a 90-es években volt egyedül biztos PO-csapatunk ami elég kevéske (6 év) időszak a 80 évből... Akkor volt a legendás Blitzburgh Defense. De biztos PO franchise QB nélkül, mindössze egyszer volt náluink - 6 éven át.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Kár is az ügyet tovább boncolgatni:
Dejan Kovacevic ‏@Dejan_Kovacevic 16m
Ben, on @NFLNetwork report: “Completely unacceptable. I don’t know where that came from. It’s one of the most B.S. stories I’ve ever heard.”
több mint 10 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Off!
Ez azért nagyon kemény 😊
 d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/large/820978075.gif

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Közben Baltimoreban....😊 Nyert végül a Ravens egy nem mindennapi meccsen....

A D minden szinten rendben volt. Végre, végre, volt pass rush, persze miután a futást teljesen nulláztuk, ami nem kis teljesítmény. Régen láttam már ezt. A pontszerzésre szinte esélye nem volt a Billsnek. A végén is ha a bírók nem kegyelmeznek meg nekik, akkor visszanézetik azt a fumblit és nincs TD (ezért is volt annyira dühös Tomlin).
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Feltámadt hamvaiból a védelem, egyértelműen ez volt a győzelem kulcsa. Ha az utolsó, garbage time-ban összehozott 80 yardos drive-ot nem számoljuk, akkor mindössze 147 total yardot engedtünk a Billsnek. 10 egymást követő buffalói drive-ból 9 punttal, egy pedig turnoverrel zárult, mellesleg a meccs elején az FG drive-ot is short fieldről vezethették az interception miatt. Mondhatjuk, hogy teljes shutdown volt ez a D-től.

A futójátékunk egész jól működött ahhoz képest, hogy milyen játékosok alkotják a Bills front sevent, a 136 yard közel duplája a szezonbeli átlagunknak (mindezt 4.1 y/c átlaggal, ami szintén nem rossz). Passzjátékban semmi extrát nem hoztunk, de nem is volt rá szükség.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Kédezzd meg a kansasiakat melyik klasszban szerettek volna 1/1 lenni?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Én csak azon mosolygok, hogy pont ez az érvelés az, ami megmagyarázza miért is kell QB-t húzni ha mély a class, vagyis ha van esély rá, hogy franchise qb-t húzol.

Node nézzük a meccset...
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Na nézzük a meccset
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Soldi és én sztem tudjuk ki vagy kik voltak az irányítók a két megnevezett úr közt, Jan, te tudod a névsort? És nem éri lesni a statisztikákból, meg innen onnan.polamalu
2-3-at tudnék talán.Jan
Soldi és én sztem tudjuk ki vagy kik voltak az irányítók a két megnevezett úr közt, Jan, te tudod a névsort? És nem éri lesni a statisztikákból, meg innen onnan.polamalu
2-3-at tudnék talán.Jan
Na látod, pontosan 20 év volt Ben és Bradshaw közt. abban az időben 13 különböző QB volt kezdő. Talán Kordell Stewart volt a legsikeresebb mind közül. Én azt hiszem jobban örülnék, ha mondjuk 2-3 név lenne összesen.
Mér a Bengálz mijen jól is járt a Palmermentesítéssel. Hálló ókland!sutianap
El tudod képzelni, hogy Bent eltradeljük???? Ez minimum hülyeség, de inkább a teljes frencsi halálos ítélete lenne. Akkor is, ha nem olyan mint pár éve, de idén is jó számokat hoz és jók a mutatói.polamalu
A franchise halálos ítélete? Ugyanmár!
Bradshaw a maga idejében klasszissal jobb qb volt mint Ben most, és abba sem halt bele a franchise hogy ő visszavonult.

Egyébként legkevésbé sem lep meg, hogy egyből az Arizona merült fel, mint lehetséges célállomás.Jan
Hát ez sem igaz így. Bradshaw után több mint egyévtizeden át szenvedtünk, mert nem találtunk franchise QB-t. Aztán felépült egy kiváló csapat és Defense, amely egész konkrétan ennek hiánya miatt nem nyert SB-t a 90-es években. A Steelers történetében 2 franchise QB volt: Bradshaw és Ben. Bizony ha nincs óriási mákod, akkor a franchise QB elvesztése évekre garantálja, hogy ne legyen domináns csapatod.Soldados
Namost az hogy rendszeresen PO-ba jutunk, de nem nyerünk SB-t, azért az nem a halál. 😊
Másrészt ha kapunk egy 1 körös picket érte, plusz lesz egy saját top 10-es pickünk, azzal már eléggé rendbe lehetne tenni pár posztot. Mondjuk egy franchise LT és egy top QB prospect.Jan
Igen, ha. De garancia arra, hogy egy egyetemista franchise qb lesz nem sok van. Nézd meg a most kezdő fiatalokat, akikről azt hitték megváltók lesznek, jók, de sok esetben már látszik, nem fogják kiemelni a csapatt a középmezőnyből. Nehéz és ritka Ben, Brady, Manning, Favre, Brees, stb képességű irányítót találni, ha van egy ilyened vigyázol rá és megtartod amíg lehet. Persze, ha valóban kimondja, hogy menni akar akkor felesleges dacból megtartani, de akkor jön az a rebuilding, ami nagyon kockázatos.
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Mér a Bengálz mijen jól is járt a Palmermentesítéssel. Hálló ókland!sutianap
El tudod képzelni, hogy Bent eltradeljük???? Ez minimum hülyeség, de inkább a teljes frencsi halálos ítélete lenne. Akkor is, ha nem olyan mint pár éve, de idén is jó számokat hoz és jók a mutatói.polamalu
A franchise halálos ítélete? Ugyanmár!
Bradshaw a maga idejében klasszissal jobb qb volt mint Ben most, és abba sem halt bele a franchise hogy ő visszavonult.

Egyébként legkevésbé sem lep meg, hogy egyből az Arizona merült fel, mint lehetséges célállomás.Jan
Hát ez sem igaz így. Bradshaw után több mint egyévtizeden át szenvedtünk, mert nem találtunk franchise QB-t. Aztán felépült egy kiváló csapat és Defense, amely egész konkrétan ennek hiánya miatt nem nyert SB-t a 90-es években. A Steelers történetében 2 franchise QB volt: Bradshaw és Ben. Bizony ha nincs óriási mákod, akkor a franchise QB elvesztése évekre garantálja, hogy ne legyen domináns csapatod.Soldados
Namost az hogy rendszeresen PO-ba jutunk, de nem nyerünk SB-t, azért az nem a halál. 😊
Másrészt ha kapunk egy 1 körös picket érte, plusz lesz egy saját top 10-es pickünk, azzal már eléggé rendbe lehetne tenni pár posztot. Mondjuk egy franchise LT és egy top QB prospect.
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Soldi és én sztem tudjuk ki vagy kik voltak az irányítók a két megnevezett úr közt, Jan, te tudod a névsort? És nem éri lesni a statisztikákból, meg innen onnan.polamalu
2-3-at tudnék talán.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Soldi és én sztem tudjuk ki vagy kik voltak az irányítók a két megnevezett úr közt, Jan, te tudod a névsort? És nem éri lesni a statisztikákból, meg innen onnan.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mér a Bengálz mijen jól is járt a Palmermentesítéssel. Hálló ókland!sutianap
El tudod képzelni, hogy Bent eltradeljük???? Ez minimum hülyeség, de inkább a teljes frencsi halálos ítélete lenne. Akkor is, ha nem olyan mint pár éve, de idén is jó számokat hoz és jók a mutatói.polamalu
A franchise halálos ítélete? Ugyanmár!
Bradshaw a maga idejében klasszissal jobb qb volt mint Ben most, és abba sem halt bele a franchise hogy ő visszavonult.

Egyébként legkevésbé sem lep meg, hogy egyből az Arizona merült fel, mint lehetséges célállomás.Jan
Hát ez sem igaz így. Bradshaw után több mint egyévtizeden át szenvedtünk, mert nem találtunk franchise QB-t. Aztán felépült egy kiváló csapat és Defense, amely egész konkrétan ennek hiánya miatt nem nyert SB-t a 90-es években. A Steelers történetében 2 franchise QB volt: Bradshaw és Ben. Bizony ha nincs óriási mákod, akkor a franchise QB elvesztése évekre garantálja, hogy ne legyen domináns csapatod.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A BB-s sztoriról akkor tudunk meg majd többet, amikor nyilatkoznak majd róla felek. Erre nyilvánvalóan rá fognak kérdezni. Érdekes lesz, ki mit és hogyan mond majd. Kíváncsi leszek hogy elhangzik-e konkrétum, kíváncsi leszek a gesztusokra, a hangnemre, mert az alapján lehet majd olvasni a sorok között.

Az egész hírből, ami biztosan igaz, hogy Arizonában tárt karokkal várnák. A többiről majd az esti nyilatkozatok után tudunk meg többet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Mér a Bengálz mijen jól is járt a Palmermentesítéssel. Hálló ókland!sutianap
El tudod képzelni, hogy Bent eltradeljük???? Ez minimum hülyeség, de inkább a teljes frencsi halálos ítélete lenne. Akkor is, ha nem olyan mint pár éve, de idén is jó számokat hoz és jók a mutatói.polamalu
A franchise halálos ítélete? Ugyanmár!
Bradshaw a maga idejében klasszissal jobb qb volt mint Ben most, és abba sem halt bele a franchise hogy ő visszavonult.

Egyébként legkevésbé sem lep meg, hogy egyből az Arizona merült fel, mint lehetséges célállomás.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tipikusan azt a fejlődési utat járta be, amit várunk egy játékostól. A 3. évében nagyot lépett előre, húzóember lett, majdnem csak ő egyedül a kortársai közül. Bőven meg lehetett volna tartani, szerintem hiba volt, de tény, hogy az ami történt az is egy út volt. Ehhez azonban Allennek kellett volna azt hoznia, mint amit Lewis a 3. évében...no és mondjuk C. Brown kapcsán is kiderülhetett volna, hogy nem bustról van szó....Klemó
Igen valóban tipikus fejlődés volt ez nálunk. Kicsit úgy is érzem, hogy rendre megszívjuk ezt, hiszen a draftolt játékosaink abban az évben szoktak igazán jó teljesítményt nyújtani, amikor már komoly pénzbe kerülne a megtartásuk. Persze tudom, hogy játéklehetőséget is csak akkor szoktak kapni, ami mostanában nem nagyon fér bele az NFL-ben.Klaci79
Az a baj, hogy igazából akkor se.
Nézd meg az utóbbi pár év első három körét (mert abban már nem is reménykedek nagyon, hogy találunk valami csiszolatlan gyémántot - na jó talán idén Williams).
Egyszerűen siralmas.tenorx
Ez így nem igaz. Pont az első köreink teljesen normálisak. A 2-3. körök voltak gázok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Namost a szöveg úgy szól,hogy Ő kéri majd az eltrédet a szezon után.Nem tudom elképzelni,hogy a féltávnál ilyet kijelentsen egy újságírónak,mikor még papiron lehet egy 10-6-os szezon PO-val akár,ahol mint tudjuk bármi megtörténhet.
Arról nem is beszélve hogy sok fizuja ragadna be,ez a csapatnak sehogy se jó.
több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Mér a Bengálz mijen jól is járt a Palmermentesítéssel. Hálló ókland!sutianap
El tudod képzelni, hogy Bent eltradeljük???? Ez minimum hülyeség, de inkább a teljes frencsi halálos ítélete lenne. Akkor is, ha nem olyan mint pár éve, de idén is jó számokat hoz és jók a mutatói.polamalu
Szeretem BB-t, a játékát, de azért főbe nem lőném magam. Ben nem a Steelers és a Steelers nem Ben.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Most biztos meg fogtok kövezni, de Manziel nekem pont ideális helyettesnek tűnne BigBen helyére. Szeret menekülésből dobni, győztes tipus, elég erős a karja stb.
Ha valamikor lenne jó időpont Ben leváltására és pótlására akkor ez az év talán ilyen.
Persze a személyes kötődésetek egy ilyen ikon irányába teljesen érthető.
Elsőkörös picket símán kaptok érte sztem.Bazzani
Megkövezni biztosan nem fogunk, de nem Johnny Football lenne itt a megoldás. Azt is kétlem, hogy ő bárhol az NFL-ben megoldás lesz, de nálunk biztosan nem. Amúgy jó nagy baromság az egész, úgyhogy biztosra veszem este Ben egy nagy meccsel fogja feledtetni az ilyen kamuhíreket.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most biztos meg fogtok kövezni, de Manziel nekem pont ideális helyettesnek tűnne BigBen helyére. Szeret menekülésből dobni, győztes tipus, elég erős a karja stb.
Ha valamikor lenne jó időpont Ben leváltására és pótlására akkor ez az év talán ilyen.
Persze a személyes kötődésetek egy ilyen ikon irányába teljesen érthető.
Elsőkörös picket símán kaptok érte sztem.

több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Mér a Bengálz mijen jól is járt a Palmermentesítéssel. Hálló ókland!sutianap
El tudod képzelni, hogy Bent eltradeljük???? Ez minimum hülyeség, de inkább a teljes frencsi halálos ítélete lenne. Akkor is, ha nem olyan mint pár éve, de idén is jó számokat hoz és jók a mutatói.polamalu
Inkább nem is gondolok bele, hogy mi van ha a hír igaz.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Mér a Bengálz mijen jól is járt a Palmermentesítéssel. Hálló ókland!sutianap
El tudod képzelni, hogy Bent eltradeljük???? Ez minimum hülyeség, de inkább a teljes frencsi halálos ítélete lenne. Akkor is, ha nem olyan mint pár éve, de idén is jó számokat hoz és jók a mutatói.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Mér a Bengálz mijen jól is járt a Palmermentesítéssel. Hálló ókland!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Szerintem ez egy sajtó lufi, nem hiszem, hogy akár egy szó is igaz lenne belőle.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
BEN ROETHLISBERGER FRUSTRATED WITH DIRECTION OF STEELERS
The QB is expected to ask to explore trade options. He's upset with coaches, not just Todd Haley, Ian Rapoport reports.


November 10. napjának délutánján így fogad az nfl.com :-/ Most ezzel mit kezdjen az ember? (remélem valami átmeneti rinyaroham)

Ez igaz? Mert elhinni sem akarom nagyon.marescha
ha ez igaz, akkor itt nagy bajok vannak

Lesz ez még így se!