Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
DeC csak egy ígéretes prospect, akkor Hightower sem különb. kishaszi
Ezt írtam is vmelyik HSZ-ben zárójelben. 😉 Ez teljesen így van. De hogy érdemben is reagáljak, nálam az alaptézis az, hogy egy RG, hát nem épp a legmeghatározóbb játékos, még a falban sem. Nem tőle szokott vmi 180 fokos fordulatot venni a csapat játékában. Ellenben egy ILB az a 3-4-es védelem motorja, szive, lelke, mindene, tackle-gyára.

Mellesleg ezt a szösszenetet nem is a 2 pick közti különbségre írtam, hanem arra, hogy egyesek most azt várják, hogy már idén milyen jó kis falunk lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jah és Soldi - bár engem a draft nem annyira érint -, ha DeC csak egy ígéretes prospect, akkor Hightower sem különb. Ugyanúgy hülyeség kijelenteni, hogy évekre megoldotta volna az ILB posztot, ahogy Dec-re kár kijelenteni, hogy a jövő dekád legjobbja lesz a posztján

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kicsit lemaradtam, Legu az LG, nem? Ő átlagon aluli lenne?kishaszi
Az, akármennyire is szeretem a kiváló "motorja" miatt.Soldados
hát, ahhoz képest h átlagon aluli, azért nem rajta múlott a szereplésünk, amennyire emlékszem...kishaszi
Nem hát. Általában nem a guardokon múlik, ahhoz már nagyon szarnak kell lenniük. Bár Kemónak sikerült. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kicsit lemaradtam, Legu az LG, nem? Ő átlagon aluli lenne?kishaszi
Az, akármennyire is szeretem a kiváló "motorja" miatt.Soldados
hát, ahhoz képest h átlagon aluli, azért nem rajta múlott a szereplésünk, amennyire emlékszem...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Valszeg Mendy és Hampton se lesz bevethető az 1. fordulóban, ezért valszeg mindkettő PUP-listán kezdi majd az idényt.Soldados
gabimalu: Ez azt jelenti, hogy az első 6 meccset kell majd kihagyniuk.vassadi
Vagyis majd a fél idényt. 😕
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Valszeg Mendy és Hampton se lesz bevethető az 1. fordulóban, ezért valszeg mindkettő PUP-listán kezdi majd az idényt.Soldados
gabimalu: Ez azt jelenti, hogy az első 6 meccset kell majd kihagyniuk.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De ugy hallottam hogy nem jatszik valszeg az elso meccsen? Vagy az mendenhall volt?gabimalu
Eljátszhatsz a gondolattal, csak semmi realitása és még jobb se lenne.

Valszeg Mendy és Hampton se lesz bevethető az 1. fordulóban, ezért valszeg mindkettő PUP-listán kezdi majd az idényt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
gabimalu 175
De ugy hallottam hogy nem jatszik valszeg az elso meccsen? Vagy az mendenhall volt?
több mint 12 éve
gabimalu 175
ok de mint gondolattal eljatszani ez azert max starks, gilbert, pounci, colon, decastro jo fal lehetne almomban nem?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Caseyvel mi a hir?gabimalu
Valószínűleg PUP-on kezdi majd az idényt, ha jól emlékszem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
gabimalu 175
Caseyvel mi a hir?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
es akkor lt max starks, rt gilbert, rg vagy lg meg az uj srac, lg vagy rg colon, c pounci nem lett volna jo felallas?gabimalu
Nem. Gilbert lesz az LT, ezt megmondták már, és elvileg Colon az RT. Starksot sztem felejtsd el, épülget a szalagszakadásából.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
gabimalu 175
Na nezzuk ez nem lehetett volna jo megoldas lt max starks, rt Colon, rg vagy lg meg az uj srac, lg vagy rg gilbert, c pounci nem lett volna jo felallas?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
En nem tudom ki hogy van vele, de orulok hogy az ezer sebbol verzo csapatreszt ami mindig liga alja volt kell erositeni. Soldi, Big Bent szanaszet tortek tavaly. Meg kell oldani, hogy normalis fal legyen elotte, es erre mentek ra. Szoval az nem igaz hogy big ben serulesei nem jatszottak kozre, hogy 300 yardokat passzolt tobb meccsen a het vagy honap jatekosa lett egeszen addig amig szetszedtek darabokra boka stb. Aztan meg biceboca lett, majd meg jatszattak es megjobban szettortek. Utana meg mar ugy jatszott ilyen olyan cipo, fel kellni nem tudott. Belealni a dobasokba is fajdalommal, meg stb.... Szoval ez is kozrejatszott hogy ide hoztunk embert. En igy erzem. ILB kezdo most megvan nem?gabimalu
ILB 1 évre (Foote) megvan. És aztán? A pass protectionön amúgy sem egy RG fog javítani igazán...

BB sérülései nem voltak komolyak (önmagához és mentalitásához képest), kivéve a bokaficamot, amit saját hibájából szenvedett el, ahhoz a falnak sok köze nem volt, már rég el kellett volna dobnia a labdát.

Starks szalagszakadásból jön(ne), az nem kis idő míg felépül... Amikor megtörtént, én mondtam is hogy sztem ez neki a pályafutása végét jelenti. De ha vissza is hozzuk, ráér a TC kezdetén, amikor már jobban látszik, hogy felépült-e.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
gabimalu 175
Liszteszsakot miert nem hozzuk vissza, vele nagyot javult tavaly is a fal. En nem engedtem volna flo es max starks parost el a tavalyi szezon elott. Most is elferne nalunk o.
több mint 12 éve
gabimalu 175
En nem tudom ki hogy van vele, de orulok hogy az ezer sebbol verzo csapatreszt ami mindig liga alja volt kell erositeni. Soldi, Big Bent szanaszet tortek tavaly. Meg kell oldani, hogy normalis fal legyen elotte, es erre mentek ra. Szoval az nem igaz hogy big ben serulesei nem jatszottak kozre, hogy 300 yardokat passzolt tobb meccsen a het vagy honap jatekosa lett egeszen addig amig szetszedtek darabokra boka stb. Aztan meg biceboca lett, majd meg jatszattak es megjobban szettortek. Utana meg mar ugy jatszott ilyen olyan cipo, fel kellni nem tudott. Belealni a dobasokba is fajdalommal, meg stb.... Szoval ez is kozrejatszott hogy ide hoztunk embert. En igy erzem. ILB kezdo most megvan nem?
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Szerintem is egyébként RT-lesz. Ezt játszott eddig is.polamalu
RG volt, és jelen állás szerint az is lesz.vassadi
Igaz elirtam a T-t egymás alatt vannak, előfordul velem néha :mad:
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Szerintem is egyébként RT-lesz. Ezt játszott eddig is.polamalu
RG volt, és jelen állás szerint az is lesz.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
A seggel blokkolós oké,de akkor jövőre QB-t kell húzni az első körben,mert BB a gyenguszon lesz.. 😉 😉
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A lényeg, hogy DeCastro már ki is dobta az összes Seahawks mezét és szívvel lélekkel Steeler lett. Az akarat, ha megvan az alázattal és a tehetséggel keveredve sokra viheti a srác. A TC-n és a pre meccseken megtekintjük és ott már egyértelműen okosabbak leszünk. Szerintem is egyébként RG-lesz. Ezt játszott eddig is.Gilbert meg nem fog visszaesni, mert ez lesz az első éve...... a bal oldalon 😀 Ha meg nem megy ott a seggel blokkolós 😀 Olyan nincs még egy a ligában egyedülálló a technikája, utánozhatatlan 😀
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Abban viszont Soldival értek egyet,hogy Hightowert egy hangyafasznyival szívesebben láttam volna,mert nálam Steelers=Defense.Blitzburgh
A draftpolitikánál ezt pont nem veszik figyelembe. Valószínű, hogy a második körben is hozhattunk volna jó guardot, de hiába az Alabama is, a DeCastro > Hightower nálam no brainer. Egyébként Colberték is ezt mondták, és hogy meg sem fordult a fejükben más lehetőség, azt jelzi, hogy a Lions pickje után azonnal jelentették be a miénket.vassadi
Abszolút nem vitatom a dolog racionalitását,sőt nagyszerűségét,ezt csak szurkerként tettem hozzá.
Még az is lehet,hogy a D visszaesik a 10-15 helyre,viszont Haley a maga zsenijével/és egy jó fallal/behozza az O-t mondjuk top 5-be... 😉 😉
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Abban viszont Soldival értek egyet,hogy Hightowert egy hangyafasznyival szívesebben láttam volna,mert nálam Steelers=Defense.Blitzburgh
A draftpolitikánál ezt pont nem veszik figyelembe. Valószínű, hogy a második körben is hozhattunk volna jó guardot, de hiába az Alabama is, a DeCastro > Hightower nálam no brainer. Egyébként Colberték is ezt mondták, és hogy meg sem fordult a fejükben más lehetőség, azt jelzi, hogy a Lions pickje után azonnal jelentették be a miénket.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
egyértelműen a következő évtized legjobb guardja lesz.vassadi
Én meg majd akkor gondolok ilyeneket, ha láttam a profik között, addig csak egy kiváló prospect, akinek a kezdőbe kerülésért is nagyon komoly harcot kell vívnia. (Ez persze Hightowerre is igaz lett volna)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
A pick tetszik,még akár kezdő is lehet. Jól keveredik a rutin és a fiatalság a falban/bár ha Colon esetleg megint lesérül,akkor szopó/,ha megússzuk Gilbert sophomore évét nagy visszaesés nélkül,és hozunk még a falba project játékost/és jövőre is/,akkor még NO szintű falunk is lehet 3 év múlva.

Oké,picit sok a ha.

Abban viszont Soldival értek egyet,hogy Hightowert egy hangyafasznyival szívesebben láttam volna,mert nálam Steelers=Defense. Azért a Sylvester,Foote páros erős középszer,és ha az lesz mint tavaly,hogy az OLB-k felváltva sérültek/ne legyen/,akkor megint szopacsapacs.

De bizakodó vagyok,húzunk ILB-t,aki az új Lewis lesz,a fal összeáll,az NT poszt is,és mindenki mosolyog.. 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
DeCastro szerintem van olyan kaliberű prospect, mint Pouncey.vassadi
😊 Nulla snap az NFL-ben, így ez csak vmi (reméljük, valóra váló) fikció.Soldados
Nem azt mondom, hogy már most ugyanolyan jó játékos, de a potenciál megvan benne, hogy ugyanarra a szintre érjen el (megjegyzem, Pouncey sincs még a csúcson). Erről az emberről sokan már most azt gondolják, hogy egyértelműen a következő évtized legjobb guardja lesz.