Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
gabimalu 175
na akkor a szerintem gaz offensive falat erositik. Bar erdekes hogy most elso ket korben. Remelem igy leveszik a defensrol a nagy terhet es pontgyartosra allunk ra. Es nem kell def.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
2/24 - Mike Adams, OT (Ohio State)
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az idei kedvenc tacklem! 😀 Azért 2/2 OL nagyon durva ahhoz képest, hogy erős D rebuildet várt szinte mindenki.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Jó lesz ez az OLine 😊

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Mike Martin vagy Massie a legvalószínűbb szerintem, bár talán egy letrade is beleférne.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Srácok ugyanazokat írjátok le már 4 oldalja, ti nem unjátok még? 😛 Úgyse lehet meggyőzni egymást és kész, majd meglátjuk jövőre mi lesz 😉
több mint 12 éve
gabimalu 175
ja marha jo haver, az osszes balhejanal ott volt vagy nem volt ott 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
na ezzel teljesen egyet ertek. ezert nem ertem miert colont valasztottuk, amikor flo nekem jobbnak tunt a helyen.gabimalu
Ben dumálta meg az FO-t, azzal a szerződéssel pedig nem lehetett kitenni Colont.
több mint 12 éve
gabimalu 175
na ezzel teljesen egyet ertek. ezert nem ertem miert colont valasztottuk, amikor flo nekem jobbnak tunt a helyen.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Martin és Glenn ki is ment egymás után.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
soldi. Amint levezetted a ket kezdo ot megvan gilbert lt colon rt akkor miert huztunk volna meg egy valakit ot, amikor ezer sebbol verzik a tobbi fal poszt is.gabimalu
Megvan, de Colon 2év alatt 1 meccset játszott... Ráadásul mögöttük senki, csak a seggel blokkolós über béna Scott. Épp ezért OT-nek örélnék, örültem volna, de így sztem más poszt után nézünk, kétlem, hogy az első 2 pick OL-re menni, ennél azért több és nagyobb needünk is van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem jah, de nézd a bowl.hus streamet, ott megy a chat mellette 😊
több mint 12 éve
gabimalu 175
ma tobben vagyunk aktivak itt a forumon mint tegnap?
több mint 12 éve
gabimalu 175
koszi az infot...
hampton es mendy mikor serultek meg az utolso meccsen?gabimalu
Mendenhall az alapszakasz utolsó meccsén, Hampton a Broncos ellen.vassadi
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
soldi. Amint levezetted a ket kezdo ot megvan gilbert lt colon rt akkor miert huztunk volna meg egy valakit ot, amikor ezer sebbol verzik a tobbi fal poszt is.gabimalu
OT is kelleni fog, mert Gilbert és Colon mögött nagyjából senki nincs. Martin, Massie, vagy Glenn (RT-nek vállalható, alapból pedig guard, úgyhogy sokat javítana az OG depth-en) közül legalább az egyik talán bent lesz 2/24-nél.
több mint 12 éve
gabimalu 175
ezt erzem az ilb vel is van kezdo foote es timmons csere sly. szoval en orulok hogy falember jott aki kezdo lehet iden mint egy ilb aki majd kesobb lehet kezdo. O fal gaz, nt poszt gaz, a tobbire meg meg van a kezdo szoval en ugy erzem a lyukakat akarjak betomni. Szoval most nt/t varok ha lesz bennt jo es remelem lesz. 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
hampton es mendy mikor serultek meg az utolso meccsen?gabimalu
Mendenhall az alapszakasz utolsó meccsén, Hampton a Broncos ellen.
több mint 12 éve
gabimalu 175
soldi. Amint levezetted a ket kezdo ot megvan gilbert lt colon rt akkor miert huztunk volna meg egy valakit ot, amikor ezer sebbol verzik a tobbi fal poszt is.
több mint 12 éve
gabimalu 175
hampton es mendy mikor serultek meg az utolso meccsen?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Ki mit var poszt szerint 2. picknek. Mi lenne jo, esetleg kik johetnek szoba?gabimalu
A legnagyobb needek közül így maradt az NT, az ILB, és esetleg az OT, vagy jöhet akár WR is, bár erre kevesebb esélyt látok.
több mint 12 éve
gabimalu 175
Ki mit var poszt szerint 2. picknek. Mi lenne jo, esetleg kik johetnek szoba?
több mint 12 éve
gabimalu 175
Szep jo estet, es jo draftot...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Igazából ez egy BPA-lista, de nekem se tetszik annyira, mert a (hiány)posztonkénti eloszlása nem a legjobb számunkra. Én vagy egy OT húznék, ha még bent lesz Martin, Glenn vagy Adams, vagy Konzot, mert nagyon jó játékosnak tartom, de leginkább Kendricks kéne, mert az ILB felhozatal nem túl mély idén, és én őt gondolom az utolsó elit lehetőséget jó eséllyel magában hordozó ILB-nek. Ha ez nincs, akkor lehet BPA alapon CB vagy WR, mert ott nagyon jó a merítés még mindig. Hamarosan úgyis meglátjuk. 😉FranzFerdinand
A Konz picknek semmi értelme nem lenne így, hogy első körben hoztuk DeCastrót. A franchise centerünk megvan, Legursky pedig tűrhető backup, az OG-t pedig már tegnap kipipáltuk.

Kendricks-nek örülnék én is, WR-t is elképzelhetőnek tartom (ha Hill valahogy odaáig csúszna...), a CB-t nem. Vagy letrade.
több mint 12 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
A draft előtt két játékos volt, akikbe "beleszerettem", akikre mindenképp A+ adtam volna első körben posztjuk és tudásuk miatt: DeCastro és Kuechly. Biztos voltam benne, hogy akármelyikük is csak nagy szerencsével csúszhat le hozzánk. Sikerül, elégedettek lehetünk, de azért további szerencsével még olyan játékosok megszerezhetőek akár holnap is, mint Martin (OT), Adams (OT), Glenn (OT), Massie (OT), Konz (C), Hill (WR), Jeffery (WR), Randle (WR), Fleener (TE), Allen (TE), Branch (DE), Curry (DE), Still (DT), Upshaw (OLB), Brown (OLB), Kendricks (ILB), Jenkins (CB), Dennard (CB), Boykin (CB), Hosley (CB). Nem lennék szomorú egyikük - hát még akkor, ha ebből a listából kettő is érkezne a 2. és 3. körben - megszerzése láttán..., és miért ne lehetne megint szerencsénk!? 😉FranzFerdinand
Én nagyon szeretem Jeffery-t, de jelen helyzetben ha Ő érkezne akkor morcos lennék. Ez a poszt ellen szólna természetesen.laby
Igazából ez egy BPA-lista, de nekem se tetszik annyira, mert a (hiány)posztonkénti eloszlása nem a legjobb számunkra. Én vagy egy OT húznék, ha még bent lesz Martin, Glenn vagy Adams, vagy Konzot, mert nagyon jó játékosnak tartom, de leginkább Kendricks kéne, mert az ILB felhozatal nem túl mély idén, és én őt gondolom az utolsó elit lehetőséget jó eséllyel magában hordozó ILB-nek. Ha ez nincs, akkor lehet BPA alapon CB vagy WR, mert ott nagyon jó a merítés még mindig. Hamarosan úgyis meglátjuk. 😉
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De nem is akarok itt senkinek megfelelni. 😉 Nekem bőven elég, ha az a 10-15 ember, akik a szűk, önmagam számára teremtett világban helyet kapnak, feltétlen bizalommal és szeretettel vannak felém. Nekem ez a világ fontos, nem bármely fórum bármely látogatójának lelki békéje, hogy jaj ellentmondtak neki, s ez fáj neki. Totálisan hidegen hagy. Ettől én még elmondom a véleményemet. Ezzel vki vagy együtt tud élni, vagy nem. 😊 És piszkosul nem zavar, ha emiatt bárkinek is nem vagyok szimpatikus.

Az utolsó mondatot viszont a közösségnek szántam, nem konkrétan neked. 😉 Értettem, hogy Te alapvetően egyetértettél az általam leírtakkal, ami a picket illeti.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!