Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Carder Going to the Bills😕
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Dehogy bántom, csak az önkritika az hiányzik belőle. Most esett le eltűnt nemrégen az elvarázsolt kastélyból a vidámparkból az a tükör ami karcsúbbnak mutat a valóságnál. A nyomozást vezető detektív szerint mindenképpen rendelésre lophatták el a tükröt. Talán Ben is használja, vagy együtt híznak. Mert Beni fiú is kezd gömbölyödni, lehet Ő váltáson gondolkodik, kipróbálná magát falembernek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀polamalu
Lehet hogy taaaamut QB-nak hoztuk?
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Talán most Safety jön... 😉
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Dehogy bántom, csak az önkritika az hiányzik belőle. Most esett le eltűnt nemrégen az elvarázsolt kastélyból a vidámparkból az a tükör ami karcsúbbnak mutat a valóságnál. A nyomozást vezető detektív szerint mindenképpen rendelésre lophatták el a tükröt. Talán Ben is használja, vagy együtt híznak. Mert Beni fiú is kezd gömbölyödni, lehet Ő váltáson gondolkodik, kipróbálná magát falembernek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 589
CB, S vagy esetleg RB, WR következik?FranzFerdinand
Bent van még Fangupo és Carder is, nem lenne pazarlás behúzni valamelyiküket, hiába draftoltunk már ezekre a posztokra.
több mint 12 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Mindig szegény Hamptont bántjátok... Én csípem a nagy darab NT-ket. :cool:

CB, S vagy esetleg RB, WR következik?
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Nem akarom szétoffolni a fórumot de ezen beszartam.

Hampton tweetje:

"Please don't eat Ta'amu. He DOES NOT taste like pineapple & macadamia nuts!”Blitzburgh
És pont Kézi, ba.d őt nem etetik tömik mint a kacsát nálunk. Lehet eladják majd a máját a polinéz szigetvilágba a még emberrel táplálkozó szigetlakóknak valamelyik ottani TESCO-ba 😀 😀 😀
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Ez jó anyag,kösz!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
http://www.youtube.com/watch?v=bWzJi1y6uhY
A harmadik körös Spence fiú összevágott anyaga. Az első T tiszta JH, szerintem Ő a példaképe 😀
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Semmi pol.,attól hányok...
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Igen, de ez most ellentétes, itt nem azok voltak az emútnyócba akik odafönn. Ne poli, itt ne!
Pitt szebb számomra ismeretlenül is mint a szülővárosom és kész.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Má'megen az elmúltnyócév... 😊 😊
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Gyanús ez nekem....
Nem Te szoktad írni a Steelers nyilatkozatait? 😉 :/Blitzburgh
Bárcsak úgy lenne, komolyan azért a teljesen ingermentes állásért hajlandó lennék elhagyni a jelenlegi jelentősen inger gazdag helyemet és áttenni a székhelyem akár még Pittsburghbe is. 😀polamalu
Á,hagyd,sivár iparváros,mint Miskolc...Blitzburgh
Azért na mégis. Egyébként Esztergomnál biztosan szebb, mármint amivé Esztergom az elmúlt 8 évben lett 😕
több mint 12 éve
gabimalu 175
Aham ok, egy korrel le voltam maradva a gondolatod kovetesevel. 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 589
Heyward meg Hood melle minek kellett volna DE. Amikor sajnos a serules miatt NT tuti kellett. Ha nem lett volna akkor serules akkor is NT lett volna szerintem, mert a de kerdes a fiatalokkal azert meg van oldva meg meg keisel is ott van a nagy oregek kozulgabimalu
Ha Hood NT-ként való használata mellett döntöttünk volna, akkor kellett volna DE, mert csak Keisel és Heyward maradt volna a poszton. De az NT draftból következik, hogy nem akarjuk Ziggy-t nose-ként bevetni, úgyhogy nem feltétlenül szükséges defensive endet hozni (depth-nek persze elférne hátsó körökben).
több mint 12 éve
gabimalu 175
Heyward meg Hood melle minek kellett volna DE. Amikor sajnos a serules miatt NT tuti kellett. Ha nem lett volna akkor serules akkor is NT lett volna szerintem, mert a de kerdes a fiatalokkal azert meg van oldva meg meg keisel is ott van a nagy oregek kozul
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Úgy látom,a kintiek Trent Robinsont várják 5. körbe,ha bent lesz.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 589
Azt olvasom,hogy ezek szerint letettek Hood NT-vé alakitásáról.Blitzburgh
Az NT drafttal ez egyértelmű, különben DE-t hoztunk volna.
több mint 12 éve
gabimalu 175
Na ez azert mar nem igaz hogy iparvaros. Az volt a 60 as evekben biztos. De most mar nem az.... Akkor pl az 56 os esemenyek utan nagyon sokan jottek ki ide. Es dolgoztak az aceliparban. Akkoriban volt itt ejjel nappal nyitva levo magyar club/kocsma/balterem. Ezek az idok azonban elmultak. Most ugyanaz a hely ami ejjel nappal tele volt es 100 fos balokat rendezett, most penteken van nyitva este 6 tol kb 11 ig este es par emberrel talalkozhatsz max. Kb 15. Nagy valtozas volt itt, az iparban....
Gyanús ez nekem....
Nem Te szoktad írni a Steelers nyilatkozatait? 😉 :/Blitzburgh
Bárcsak úgy lenne, komolyan azért a teljesen ingermentes állásért hajlandó lennék elhagyni a jelenlegi jelentősen inger gazdag helyemet és áttenni a székhelyem akár még Pittsburghbe is. 😀polamalu
Á,hagyd,sivár iparváros,mint Miskolc...Blitzburgh
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 589
Igen, de egyikük sem ekkora. 😉 Itt is egyértelmű a szándék: Big Casey után jön egy hasonló méret, aki variálható lesz egy kisebb méretű NT-vel, aki már eleve megvan, ugye. Jó húzás ez, de a feltrade talán felesleges volt, de úgy érzem, hogy Ta'amu, ha kondiját feljavítják, akkor az egyik meglepetés pick lesz. :cool: Nálam ezért minimum B, főleg a 4. körben. 😊FranzFerdinand
Nagy, de olyan értelemben, hogy Chapman és Fangupo normális mérettel rendelkezik egy NT-hez, Ta'amu súlya pedig 390 körül is mozgott, és ezzel állandóan problémái voltak az egyetemen is. Én egyelőre nem nézek ki belőle többet, mint szituációs játékos, legfőképpen egy 3-4-es fal nose posztján.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Azt olvasom,hogy ezek szerint letettek Hood NT-vé alakitásáról.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
OK, de szerintem trade nélkül is behúzható lett volna. Valami ok biztosan van, megtudni sosem fogjuk, mert csak a szokványos nyilatkozatok lesznek. Pont ilyen játékost akartunk, ügyes srác, jó játékos, illik a rendszerbe ezt és ezt játszik majd.polamalu
Gyanús ez nekem....
Nem Te szoktad írni a Steelers nyilatkozatait? 😉 :/Blitzburgh
Bárcsak úgy lenne, komolyan azért a teljesen ingermentes állásért hajlandó lennék elhagyni a jelenlegi jelentősen inger gazdag helyemet és áttenni a székhelyem akár még Pittsburghbe is. 😀polamalu
Á,hagyd,sivár iparváros,mint Miskolc...
több mint 12 éve
gabimalu 175
szerintem az o jateka volt szimpi, es hat tudjuk hogy a hatso koroseinkbol altalaban nem sok minden lesz. Neha meg a 2. 3. korosunk is kuka mint joe burnet ... Szoval nem akartunk kockaztatni, mert mindenki tudta hogy nekunk kell nt, es a gradeje neki volt a bennt levok kozul a legnagyobb. Szoval lehet huztak volna a tobbie nt. nem?
több mint 12 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
ki tudja hogy hany nt volt meg bennt, kik kozul lehetett valasztanunk? De gondolom mi ot akartuk ezert mentuk fel.gabimalu
Ott volt még Chapman és Fangupo is. Tradelni meg pláne nem kellett volna érte, de ez a kisebbik baj. De inkább megvárom, hogy mit mondanak a csapatnál, mit várnak tőle.vassadi
Igen, de egyikük sem ekkora. 😉 Itt is egyértelmű a szándék: Big Casey után jön egy hasonló méret, aki variálható lesz egy kisebb méretű NT-vel, aki már eleve megvan, ugye. Jó húzás ez, de a feltrade talán felesleges volt, de úgy érzem, hogy Ta'amu, ha kondiját feljavítják, akkor az egyik meglepetés pick lesz. :cool: Nálam ezért minimum B, főleg a 4. körben. 😊
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
OK, de szerintem trade nélkül is behúzható lett volna. Valami ok biztosan van, megtudni sosem fogjuk, mert csak a szokványos nyilatkozatok lesznek. Pont ilyen játékost akartunk, ügyes srác, jó játékos, illik a rendszerbe ezt és ezt játszik majd.polamalu
Gyanús ez nekem....
Nem Te szoktad írni a Steelers nyilatkozatait? 😉 :/Blitzburgh
Bárcsak úgy lenne, komolyan azért a teljesen ingermentes állásért hajlandó lennék elhagyni a jelenlegi jelentősen inger gazdag helyemet és áttenni a székhelyem akár még Pittsburghbe is. 😀