Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Az egom intaktságának őrzése nem jelenti, hogy ezzel együtt őrzöm az egom integritását, sőt! (Btw mellékszál.)tomi-tomi
Már-már lassan kezdem megtanulni Sutianap nyelvrendszerét, erre ideállítasz ilyen mondattal? Intaktságának integritása báz' 😀

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Engem sosem érdekelt, ki mit gondol rólam,Soldados
Az egom intaktságának őrzése nem jelenti, hogy ezzel együtt őrzöm az egom integritását, sőt! (Btw mellékszál.)
így engem maga a megtestesült gonosz szerepe sem zavar. 😉 Együtt tudok vele élni.Soldados
Ha jól játszod, akkor másokat igen, mások nem tudnak együtt élni vele(d). 😉
Arra pedig felhívnám a figyelmet, hogy jó, value és tipikus Steelers BPA picknek tartom DeCastrót. De én nem tudom rózsaszínben látni a picket csak azért, mert "mindenki" elájul tőle és stealnek tartja. Mert mint majdnem mindennek a világon, ennek is vannak árnyoldalai, ha tetszik, ha nem.Soldados
Akkor mondom egyszerűbben 😊 : Igazad van, vazze, de ez itt és most nem számít!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Engem sosem érdekelt, ki mit gondol rólam, így engem maga a megtestesült gonosz szerepe sem zavar. 😉 Együtt tudok vele élni.

Arra pedig felhívnám a figyelmet, hogy jó, value és tipikus Steelers BPA picknek tartom DeCastrót. De én nem tudom rózsaszínben látni a picket csak azért, mert "mindenki" elájul tőle és stealnek tartja. Mert mint majdnem mindennek a világon, ennek is vannak árnyoldalai, ha tetszik, ha nem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Soldi, erősen kihangsúlyozom, hogy az ügyben tett első bejegyzéseddel teljesen egyetértek.
Szvsz nem fogtok megegyezni, mert te egy olyan aspektusból vizsgálod a pick-et, amelyre a többiek itt és most nem képesek/hajlandóak. Ők még élvezni szeretnék, hogy az első kör legnagyobb steal-jével behúztátok az egyik nagy need-re a konszenzusos első számú prospect-et. Lelkesedni szeretnének, hogy mennyit fejlődhet vele a pocsék(nak tartott) OL.
Szélmalmot akarsz láttatni, amikor és ahol mindenki más páncélos lovagot lát. S abszurd módon ennek ellenére Te leszel ebben a helyzetben Don Quijote.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nem ertem miert nem tetszik ez a pick. Mennyi ideje van az hogy gaz a falunk. Nezd meg barkinek nfl networkon stb, hogy mit irtak ki kell nekunk. Oda jott ember. Raadasul az after soban az egyik volt gm aki most elemzo meg azt is mondta amikor kerdeztek kie lehet a legnagyobb steal hogy steelers og es ot kimondottan fanacara emlekezteti. Tudom hogy nem jatszott meg, de kell a falat epiteni igen. Mas hiaba van def, ha nincs pont az off reszerol. Te a defenset szereted. En mindkettot. Bar a regi steelers legnagyobb erenye mindig a def volt. Szerintem ezert bant hogy nem oda jott ember. Ott most foote timmons lesz a kezdo. Meg ott van sly. Szoval ki kellett jobban. Mindenki orul itt kinnt is neki, irok, egyszeru emberek, stb. Nem ertem miert huzod le. Az ilb nek is ki kellett volna szoritani kapasbol valakit es fejlodnie stb. Nalunk nem sok ilb lett kezdo kapasbol. A falba meg kellett egy kaliber aki ilyen szintu aki kezdhet. Szoval ez volt a fontosabb.gabimalu
Ha a Steelers húz 1. körben egy guardot, adja magát a hasonlítás, de jelenleg semmi alapja.

Nem az bánt, hogy nem def-be jött, ugyanis egy OT-nek kifejezetten örültem volna, ahogy azt pl Bazzaninak írtam. Az bánt, hogy egy RG jött, akinek nagyon kicsi az impactje egy csapatra nézve, de még a falra is talán a legkevesebb. Ahhoz hogy komoly impactje legyen, nagyon-nagyon jónak kell lennie, ami azért ritka, nem minden fán terem Faneca, ha már nála tartunk. Persze ha HoF lesz, akkor jó pick volt, mert akkor nyilván lesz impactje is, de ha csak 6-8 évig stabil kezdő szint lesz (és alapból minden NFL-be érkező játékossal ez a reális elvárás), akkor jobb pick lett volna olyan posztra húzni, aminek nagyobb hatása a posztból fakadóan a csapatra, a játékára, az eredményére.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egy mauler azért mentalitást adhat a csapatnak, 5-6 éve nem zavart ez annyira benneteket 😛 amikor Faneca minden harmadik playbe olyan pullt csinált, hogy öröm volt nézni... a legékesebb példa, az a play ami SB-t nyert nektek, Willie Parker futása anno 😛
DeCastro jobb játékos/prospect mint amilyen Punci volt a draft idején... sztem nagyon nagy húzás, és egy ócska falba nagyobb upgrade lesz, mint egy thumper LB a 3-4-be középre.

Én nagyon szívesen vittem volna, ha lecsúszik hozzánk 😛Igor
Ne gyere már Te is ezzel a Faneca hasonlítgatással. DeCastro egyetlen playt se játszott az NFL-ben, ostobaság egy future HoF-hoz hasonlítani...Soldados
Már miért lenne az.. consensus No 1 OG (ráadásul talán a legjobb az elmúlt X évben), remek runblocking OG, aki a végén csúszott egy picit és huszonikszedik helyen húztátok. Általában azért hasonlítják hozzá, mert adja magát a hasonlat.
Nem a Hall of Famerhez hasonlítom, hanem ahhoz a 21-22 éve prospecthez akit anno draftoltak.

Nem igaz, hogy nem fogod föl, hogy az hogy valakihez hasonlítom.. az nem egyenlő azzal, hogy mik az elvárások vele szemben (legyen kezdő/jó játékos 6-8-10 éven át majd... nem feltétlen első évtől, de lehet hogy akár már rögtön rookieként. Sztem a legtöbb első körössel szemben kb. ilyen elvárások vannak), az meg hogy aztán mire lesz képest az NFL-ben, az meg a harmadik dolog.

Migrént kapok az ilyen szőrözéstől.. de akkor én is beszállok a buliba, és továbbviszem a gondolatodat, ilyen alapon soha semmiről nem lehet beszélni, mert A és B játékos között, mindig vannak eredendő különbségek.
Max egy ikerpár két tagját lehet összehasonlítani.. de még őket se mindig, mert a Puncik pl. külön utakat jártak 😛

Na ugye, hogy nincs értelme.Igor
Nincs hát. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
gabimalu 175
nem ertem miert nem tetszik ez a pick. Mennyi ideje van az hogy gaz a falunk. Nezd meg barkinek nfl networkon stb, hogy mit irtak ki kell nekunk. Oda jott ember. Raadasul az after soban az egyik volt gm aki most elemzo meg azt is mondta amikor kerdeztek kie lehet a legnagyobb steal hogy steelers og es ot kimondottan fanacara emlekezteti. Tudom hogy nem jatszott meg, de kell a falat epiteni igen. Mas hiaba van def, ha nincs pont az off reszerol. Te a defenset szereted. En mindkettot. Bar a regi steelers legnagyobb erenye mindig a def volt. Szerintem ezert bant hogy nem oda jott ember. Ott most foote timmons lesz a kezdo. Meg ott van sly. Szoval ki kellett jobban. Mindenki orul itt kinnt is neki, irok, egyszeru emberek, stb. Nem ertem miert huzod le. Az ilb nek is ki kellett volna szoritani kapasbol valakit es fejlodnie stb. Nalunk nem sok ilb lett kezdo kapasbol. A falba meg kellett egy kaliber aki ilyen szintu aki kezdhet. Szoval ez volt a fontosabb.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Egy mauler azért mentalitást adhat a csapatnak, 5-6 éve nem zavart ez annyira benneteket 😛 amikor Faneca minden harmadik playbe olyan pullt csinált, hogy öröm volt nézni... a legékesebb példa, az a play ami SB-t nyert nektek, Willie Parker futása anno 😛
DeCastro jobb játékos/prospect mint amilyen Punci volt a draft idején... sztem nagyon nagy húzás, és egy ócska falba nagyobb upgrade lesz, mint egy thumper LB a 3-4-be középre.

Én nagyon szívesen vittem volna, ha lecsúszik hozzánk 😛Igor
Ne gyere már Te is ezzel a Faneca hasonlítgatással. DeCastro egyetlen playt se játszott az NFL-ben, ostobaság egy future HoF-hoz hasonlítani...Soldados
Már miért lenne az.. consensus No 1 OG (ráadásul talán a legjobb az elmúlt X évben), remek runblocking OG, aki a végén csúszott egy picit és huszonikszedik helyen húztátok. Általában azért hasonlítják hozzá, mert adja magát a hasonlat.
Nem a Hall of Famerhez hasonlítom, hanem ahhoz a 21-22 éve prospecthez akit anno draftoltak.

Nem igaz, hogy nem fogod föl, hogy az hogy valakihez hasonlítom.. az nem egyenlő azzal, hogy mik az elvárások vele szemben (legyen kezdő/jó játékos 6-8-10 éven át majd... nem feltétlen első évtől, de lehet hogy akár már rögtön rookieként. Sztem a legtöbb első körössel szemben kb. ilyen elvárások vannak), az meg hogy aztán mire lesz képest az NFL-ben, az meg a harmadik dolog.

Migrént kapok az ilyen szőrözéstől.. de akkor én is beszállok a buliba, és továbbviszem a gondolatodat, ilyen alapon soha semmiről nem lehet beszélni, mert A és B játékos között, mindig vannak eredendő különbségek.
Max egy ikerpár két tagját lehet összehasonlítani.. de még őket se mindig, mert a Puncik pl. külön utakat jártak 😛

Na ugye, hogy nincs értelme.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egy mauler azért mentalitást adhat a csapatnak, 5-6 éve nem zavart ez annyira benneteket 😛 amikor Faneca minden harmadik playbe olyan pullt csinált, hogy öröm volt nézni... a legékesebb példa, az a play ami SB-t nyert nektek, Willie Parker futása anno 😛
DeCastro jobb játékos/prospect mint amilyen Punci volt a draft idején... sztem nagyon nagy húzás, és egy ócska falba nagyobb upgrade lesz, mint egy thumper LB a 3-4-be középre.

Én nagyon szívesen vittem volna, ha lecsúszik hozzánk 😛Igor
Ne gyere már Te is ezzel a Faneca hasonlítgatással. DeCastro egyetlen playt se játszott az NFL-ben, ostobaság egy future HoF-hoz hasonlítani...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Egy mauler azért mentalitást adhat a csapatnak, 5-6 éve nem zavart ez annyira benneteket 😛 amikor Faneca minden harmadik playbe olyan pullt csinált, hogy öröm volt nézni... a legékesebb példa, az a play ami SB-t nyert nektek, Willie Parker futása anno 😛
DeCastro jobb játékos/prospect mint amilyen Punci volt a draft idején... sztem nagyon nagy húzás, és egy ócska falba nagyobb upgrade lesz, mint egy thumper LB a 3-4-be középre.

Én nagyon szívesen vittem volna, ha lecsúszik hozzánk 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Remélem már hatodjára nem írod le ugyan azt. 😊

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem célzok senkire. Csak itt hirtelen olyan hurráoptimizmus lett, hogy lesz falunk, holott nemhogy snapje nem volt az NFL-ben, de még a kezdő helyért is meg kell majd küzdenie, ami sosem egyszerű egy újoncnak.Soldados
Nem annak örülünk, hogy lesz falunk, hanem az A+ draft picknek.vassadi
😊 Itt azért megjelentek más vélemények is. 😉

Meg én vhogy továbbra sem vagyok elájulva. RG... Ennek a posztnak nincs akkora impactje, így nem is feltétlen érzem A+ picknek. Jó value pick, de az impact erősen kérdéses. De látod ezért mondtam, hogy nem lehet ilyeneket mondani, hogy úgysem lesz bent. Bent volt, elvittük, mert ő volt a BPA. Mellesleg engem az sem lep meg annyira, hogy bent volt. OG-ket azért ritkán visznek TOP15-20-ban, épp azért, mert a posztnak kisebb hatása van a falra, mint egy OT-nek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Nem célzok senkire. Csak itt hirtelen olyan hurráoptimizmus lett, hogy lesz falunk, holott nemhogy snapje nem volt az NFL-ben, de még a kezdő helyért is meg kell majd küzdenie, ami sosem egyszerű egy újoncnak.Soldados
Nem annak örülünk, hogy lesz falunk, hanem az A+ draft picknek.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi!
Ha mi kivisszük DeCastrot akkor Reiffet vagy Hightowert húzzátok szted?Bazzani
Passz, elég kevés dolog szivárog ki a csapatok valós draft boardjaiból, hogy kivel szimpatizálnak, kinek a workoutja tetszett számukra. Én Hightowert vittem volna, de pl Reiffet is szívesebben vettem volna, mint egy RG-t, mert nagyobb impact-je lehet az OL teljesítményére a jövőre nézve egy OT-nek, mint egy RG-nek.Soldados
Köszi.
Vicces, hogy mindketten Decastro miatt "kesergünk" csak más értelemben.
Remélem igazad lesz a Reiff dologban és valóban nagy impact lesz (nekünk).Bazzani
Én inkább azt írtam, hogy egy OT alapból nagyobb impact lehet - már ha beválik -, mint egy RG. De amúgy drukkolok neki, és nektek is, bírom ezt a Lions-t, méghozzá nagyon. Nagyon jól választott új HC-t a Lions 2 éve, meg is látszik a csapaton, a felépítésén, a játékstílusán, és az eredményeken, no meg draftprioritásokon is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mellesleg ezt a szösszenetet nem is a 2 pick közti különbségre írtam, hanem arra, hogy egyesek most azt várják, hogy már idén milyen jó kis falunk lesz.Soldados
Ha ezzel rám célzol, én írtam is, hogy nem várok ilyet, de DeCastro csak javulást hozhat.

Soldi!
Ha mi kivisszük DeCastrot akkor Reiffet vagy Hightowert húzzátok szted?Bazzani
Szerintem Hightower jött volna.

Ha már OT: nem tartom kizártnak, hogy 2/24-nél bent lesz még Mike Adams (lehet, hogy Massie is kimegy előtte), bár a füves ügye miatt valószínűleg a Steelers FO-nál is kicsit elásta magát.vassadi
Nem célzok senkire. Csak itt hirtelen olyan hurráoptimizmus lett, hogy lesz falunk, holott nemhogy snapje nem volt az NFL-ben, de még a kezdő helyért is meg kell majd küzdenie, ami sosem egyszerű egy újoncnak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezt írtam is vmelyik HSZ-ben zárójelben. 😉 Ez teljesen így van. De hogy érdemben is reagáljak, nálam az alaptézis az, hogy egy RG, hát nem épp a legmeghatározóbb játékos, még a falban sem. Nem tőle szokott vmi 180 fokos fordulatot venni a csapat játékában. Ellenben egy ILB az a 3-4-es védelem motorja, szive, lelke, mindene, tackle-gyára.

Mellesleg ezt a szösszenetet nem is a 2 pick közti különbségre írtam, hanem arra, hogy egyesek most azt várják, hogy már idén milyen jó kis falunk lesz.Soldados
Soldi!
Ha mi kivisszük DeCastrot akkor Reiffet vagy Hightowert húzzátok szted?Bazzani
Passz, elég kevés dolog szivárog ki a csapatok valós draft boardjaiból, hogy kivel szimpatizálnak, kinek a workoutja tetszett számukra. Én Hightowert vittem volna, de pl Reiffet is szívesebben vettem volna, mint egy RG-t, mert nagyobb impact-je lehet az OL teljesítményére a jövőre nézve egy OT-nek, mint egy RG-nek.Soldados
Köszi.
Vicces, hogy mindketten Decastro miatt "kesergünk" csak más értelemben.
Remélem igazad lesz a Reiff dologban és valóban nagy impact lesz (nekünk).

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Mellesleg ezt a szösszenetet nem is a 2 pick közti különbségre írtam, hanem arra, hogy egyesek most azt várják, hogy már idén milyen jó kis falunk lesz.Soldados
Ha ezzel rám célzol, én írtam is, hogy nem várok ilyet, de DeCastro csak javulást hozhat.

Soldi!
Ha mi kivisszük DeCastrot akkor Reiffet vagy Hightowert húzzátok szted?Bazzani
Szerintem Hightower jött volna.

Ha már OT: nem tartom kizártnak, hogy 2/24-nél bent lesz még Mike Adams (lehet, hogy Massie is kimegy előtte), bár a füves ügye miatt valószínűleg a Steelers FO-nál is kicsit elásta magát.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én biztos vagyok benne, hogy Hightowert.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
DeC csak egy ígéretes prospect, akkor Hightower sem különb. kishaszi
Ezt írtam is vmelyik HSZ-ben zárójelben. 😉 Ez teljesen így van. De hogy érdemben is reagáljak, nálam az alaptézis az, hogy egy RG, hát nem épp a legmeghatározóbb játékos, még a falban sem. Nem tőle szokott vmi 180 fokos fordulatot venni a csapat játékában. Ellenben egy ILB az a 3-4-es védelem motorja, szive, lelke, mindene, tackle-gyára.

Mellesleg ezt a szösszenetet nem is a 2 pick közti különbségre írtam, hanem arra, hogy egyesek most azt várják, hogy már idén milyen jó kis falunk lesz.Soldados
Soldi!
Ha mi kivisszük DeCastrot akkor Reiffet vagy Hightowert húzzátok szted?Bazzani
Passz, elég kevés dolog szivárog ki a csapatok valós draft boardjaiból, hogy kivel szimpatizálnak, kinek a workoutja tetszett számukra azok közül, akiket meghívtak.

Én Hightowert vittem volna, de pl Reiffet is szívesebben vettem volna, mint egy RG-t, mert nagyobb impact-je lehet az OL teljesítményére a jövőre nézve egy OT-nek, mint egy RG-nek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DeC csak egy ígéretes prospect, akkor Hightower sem különb. kishaszi
Ezt írtam is vmelyik HSZ-ben zárójelben. 😉 Ez teljesen így van. De hogy érdemben is reagáljak, nálam az alaptézis az, hogy egy RG, hát nem épp a legmeghatározóbb játékos, még a falban sem. Nem tőle szokott vmi 180 fokos fordulatot venni a csapat játékában. Ellenben egy ILB az a 3-4-es védelem motorja, szive, lelke, mindene, tackle-gyára.

Mellesleg ezt a szösszenetet nem is a 2 pick közti különbségre írtam, hanem arra, hogy egyesek most azt várják, hogy már idén milyen jó kis falunk lesz.Soldados
Soldi!
Ha mi kivisszük DeCastrot akkor Reiffet vagy Hightowert húzzátok szted?

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
DeC csak egy ígéretes prospect, akkor Hightower sem különb. kishaszi
Ezt írtam is vmelyik HSZ-ben zárójelben. 😉 Ez teljesen így van. De hogy érdemben is reagáljak, nálam az alaptézis az, hogy egy RG, hát nem épp a legmeghatározóbb játékos, még a falban sem. Nem tőle szokott vmi 180 fokos fordulatot venni a csapat játékában. Ellenben egy ILB az a 3-4-es védelem motorja, szive, lelke, mindene, tackle-gyára.

Mellesleg ezt a szösszenetet nem is a 2 pick közti különbségre írtam, hanem arra, hogy egyesek most azt várják, hogy már idén milyen jó kis falunk lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jah és Soldi - bár engem a draft nem annyira érint -, ha DeC csak egy ígéretes prospect, akkor Hightower sem különb. Ugyanúgy hülyeség kijelenteni, hogy évekre megoldotta volna az ILB posztot, ahogy Dec-re kár kijelenteni, hogy a jövő dekád legjobbja lesz a posztján

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kicsit lemaradtam, Legu az LG, nem? Ő átlagon aluli lenne?kishaszi
Az, akármennyire is szeretem a kiváló "motorja" miatt.Soldados
hát, ahhoz képest h átlagon aluli, azért nem rajta múlott a szereplésünk, amennyire emlékszem...kishaszi
Nem hát. Általában nem a guardokon múlik, ahhoz már nagyon szarnak kell lenniük. Bár Kemónak sikerült. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kicsit lemaradtam, Legu az LG, nem? Ő átlagon aluli lenne?kishaszi
Az, akármennyire is szeretem a kiváló "motorja" miatt.Soldados
hát, ahhoz képest h átlagon aluli, azért nem rajta múlott a szereplésünk, amennyire emlékszem...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Valszeg Mendy és Hampton se lesz bevethető az 1. fordulóban, ezért valszeg mindkettő PUP-listán kezdi majd az idényt.Soldados
gabimalu: Ez azt jelenti, hogy az első 6 meccset kell majd kihagyniuk.vassadi
Vagyis majd a fél idényt. 😕