Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 11 éve
gabimalu 175
a csere srac nalunk felkuzdotte magat tavaly hoke ele nem az nt poszton? mcleadon nem?
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
A pintyeknek mennyire meglepő ez a húzás? Már most elkezdik a fiatalítást, most írt alá a sztár WR-ük. ???
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Az első 12 picket mindet, de viccet félre téve nem volt égető, bár NT kell, de tudható volt, hogy ezek a srácok nem lesznek bent.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
ket jo dt kiment, volt akit szerettunk volna?gabimalu
Cox NT-nek nem jöhet szóba, Poe pedig talán jobb is, hogy nem jött. Később jöhet egy project játékos, pl. Mike Martin vagy Fangupo.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
a masik, soldi az nem vicc hogy csak ha jol tudom 7. koros pickeket kaptunk extrat. Nem jart volna annal elobbi? Ezzel sem ertek eggyet.gabimalu
A Spaeth, Eason, Fox hármas után ennél többet nem nagyon lehetett várni.
több mint 11 éve
gabimalu 175
ket jo dt kiment, volt akit szerettunk volna?
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Az első 12 pick-ből csak 1 támadófal emberke volt. Talán marad nekünk is?
több mint 11 éve
gabimalu 175
szoval van ahol nagyobb aranyban irtok egymasnak steelersesek mint itt? vegignezitek?
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Nem kell vele egyetérteni. Ezt kaptuk és kész. 😊
több mint 11 éve
gabimalu 175
a masik, soldi az nem vicc hogy csak ha jol tudom 7. koros pickeket kaptunk extrat. Nem jart volna annal elobbi? Ezzel sem ertek eggyet.
több mint 11 éve
gabimalu 175
Ezalatt ertve hogy egy ertelmes jatekos aki kezdo lehet hamar.
több mint 11 éve
gabimalu 175
meg attol a hozzaalastol, hogy max starksot es flozel adamsat is elengedtuk. Majd sirva kellett visszahoznunk az egyiket. Mi lett volna, ha nem torik ossze big bent, mert jol jatszott amint volt offensive line. Es nem vicc volt az egesz. Szoval en a ket kezdot nem engedtem volna el. Es tudtam is hogy ez sokba fog kerulni nekunk es sajnos igazam is lett. Hiaba hoztuk egyikuket vissza. Utana par meccs erejeig osszeallt a fal, de vegul csak flo hianya is beutott. Szoval erre ra meg az elso helyert mentunk amikor big ben alig allt a laban az is megkerdojelezheto volt. En ott pihentettem volna. Mert mar bennt voltunk. Es csak meg jobban osszetortek. Meg is jatszott utana a rajatszasban az eredmenyen. Ezek utan remelem most nem lesznek ilyen bealitottsaguak... Es elhiszik kell az ot og korai korben...
több mint 11 éve
gabimalu 175
Aha regebben neztem az oldalt, mostanaban sajnos nem volt nagyon sokaig a steelers a playoffban, szoval kicsit massal foglalkoztam.

De szerintem tul nagy lesz ez a fiatalitas. Azert a nagy csapatbol a nagy csapatkapitanyok tavozasa nagy ervagas, soha sem konnyu potolni oket. Foleg igy hogy egyben Ward, Special team captian, Farrior defense play hivo, aaron smith, Chris hoke stb( akivel ugye ha kezdett vagy 10 meccsen keresztul nem kaptunk ki). Szoval nem tudom hogy tudjuk oket potolni. Ettol kicsit tartok...
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
ott is van blog vagy forum mint itt ahol lehet irni stb?gabimalu
Legfelső bejegyzéshez a hozzászólásoknál, vagy a Facebook-oldalunkon.
több mint 11 éve
gabimalu 175
ott is van blog vagy forum mint itt ahol lehet irni stb?
több mint 11 éve
gabimalu 175
ja meg pittsburghben, marmint tole eszakra vagyok. 15 km re.
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
ki tudja mentek a sracok a sorozobe vagy ahova szoktak menni meccsnezesre draftot nezni?gabimalu
Ha a steelers.hu-s csapatra gondolsz akkor Ádi és én képviseljük itt. Az oldalon vannak még egy-ketten. Nem mentünk sehová, mert nagyon késői ez az óra.
több mint 11 éve
gabimalu 175
The Steelers have agreed to terms with veteran QB Byron Leftwich on a one-year deal to be a backup to Ben Roethlisberger.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
ki tudja mentek a sracok a sorozobe vagy ahova szoktak menni meccsnezesre draftot nezni?gabimalu
Nem, Steelers.hu-n vagyunk, de nem sokan.

Amúgy a Bowl.hu-nak is van élő közvetítése:
http://www.ustream.tv/channel/bowl-hu-draft-show-2012

Régen jelentkeztél, Pittsburgh-ben vagy még?
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
ki tudja mentek a sracok a sorozobe vagy ahova szoktak menni meccsnezesre draftot nezni?gabimalu
nem hiszem, nem emlékszem, hogy szó lett volna róla.
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Egy ilyen képességű CB csak nagyon elől szerezhető, azért vagy szar szezon vagy üzlet kell, az előbbi remélem sose, az utóbbi egyenlőre a rüsztert nézve sokára van kilátásban
több mint 11 éve
gabimalu 175
ki tudja mentek a sracok a sorozobe vagy ahova szoktak menni meccsnezesre draftot nezni?
több mint 11 éve
gabimalu 175
nalunk is elkelne meg egy ilyen cb
több mint 11 éve
gabimalu 175
hany steelerses van itt draftot nezni forumozni?
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
ja en is ezt gondolom timmons es foote lesz a kezdo farrior helyen, sly meg bejohet ha wr cover kell. Nem tudom, hogy ki van sly mogott. Azt tudom olbnk volt amikor woodley nem jatszott...gabimalu
Nincs senki mögöttük.