Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az Ike, McFadden kezdő duó meglehetősen aggaszt. pláne ha B-Mac az arizóniai formáját menti át. mindennél többet fog jelenteni troy és a passrush milyensége.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Butler vajon rosterre kerülhet??Chrisdol
Nehéz kérdés. Inkább PS-t vizionálok neki. Ike, B-Mac, Gay, Lewis helye tuti. De szvsz Burnett is. Ez már 5 CB. Én speciel Madisont szeretném nagyon rosteren látni 6. CB-nek, mivel a spec teamben messze ő a legjobb és legrutinosabb emberünk. 7. CB-nek pedig már nincs hely.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
üdv steelers fanok. ezúton csatlakoznak a nemzethez 😀
Eddig lelkes olvasója voltam gondolataitoknak, a profi kommenteknek szeretett csapatunkról. a jövőben csupán amatőr szurkolóként próbálnék hozzászolni a témákhoz.

kiváncsian várom will allen játékát kezdőként a broncos ellen, az eddigiek alapján klasszisokkal jobb carternél (annál nem nehéz...), így egy lyukas poszt kilőve sérülés esetén.
borzasztóan tetszik timmons hozzáállása, elszántsága.... tudja nagyon jól h villantania kell idén, mert mostmár elvárja tőle a vezetőség. Nincs sérülése mint tavaly ami hátráltatná, és nem véletlen ez a brutális fizikai fejlődés sem!!
A D brutál lesz idén meglátjátok (egy egészséges front 7-el), legalábbis én nagyon várok ismét egy kiemelkedő - az "öregektől" talán utolsó - évet.
A cb-inkel nem vagyok kibékülve.... Butler vajon rosterre kerülhet??
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Ryan Clark nem fog játszani Denverben a 3. PS-mecsen a lépproblémái miatt.

Essex szavaiból az derült ki, hogy RT-ként Adas lesz a kezdő, RG-ként pedig ő maga...Soldados
Kérdés, hogy a falt érintő hírek jó vagy rossz hírek e?
Valószínű mindenki inkább a rosszra szavaz..... de ne legyen igazunk és váljon be.

Clark meg jöjjön rendbe kezdés és kész.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ryan Clark nem fog játszani Denverben a 3. PS-mecsen a lépproblémái miatt.

Essex szavaiból az derült ki, hogy RT-ként Adas lesz a kezdő, RG-ként pedig ő maga...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Soldi-?- Grisham-et teis leirod? mer fehér???????????????sutianap
Én is leírom, de nem azért mert fehér. 😛 Egyszerűen túl mélyek vagyunk Wr poszton. Ward-Wallace-Randle El-Battle helye tuti Sanders nagyon jól tolja így ő is, 6. WR, egyben returner posztért pedig Brown és Logan harcol. Ha Brown megközelítőleg elfogadható returnöket mutat, szvsz megelőzi Logant, mert jobb WR nála. Grisham sajna csak 8. WR lehetne... De ő még PS-kompatibilis, szal lehet ott fog kikötni.Soldados
Nekem amúgy szimpatikus Grisham, de tény, hogy rengetegen vannak előtte joggal.
Logan szerintem tuti nem marad bent. Nem rossz visszahordó, de annyira nem jó, hogy ezzel bent lehessen maradni rosteren.

Viszont én tartom, hogy Sanders meg fogja előzni a sorrendben Battle, de lehet idővel még Randle El-t is (bár ennek már tényleg kicsi a valószínűsége, de majd meglátjuk).

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi-?- Grisham-et teis leirod? mer fehér???????????????sutianap
Én is leírom, de nem azért mert fehér. 😛 Egyszerűen túl mélyek vagyunk Wr poszton. Ward-Wallace-Randle El-Battle helye tuti Sanders nagyon jól tolja így ő is, 6. WR, egyben returner posztért pedig Brown és Logan harcol. Ha Brown megközelítőleg elfogadható returnöket mutat, szvsz megelőzi Logant, mert jobb WR nála. Grisham sajna csak 8. WR lehetne... De ő még PS-kompatibilis, szal lehet ott fog kikötni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 167 — capitaine du château de Vienne 1487
Süti mit szólsz a "Pony backfieldhez", amit 3x játszottunk a hétvégén? Semmi ujjongás? Arians megzakkant, vagy csak benyalt egyet Rooney-nak 😊

Itt a PPG-s részlet:
Run commitment

The Steelers lined up in plenty of two-back formations and many of them were not fullback-halfback but two halfbacks, particularly Rashard Mendenhall and Isaac Redman.

Redman has neither played nor practiced at fullback this year as Frank Summers settles into that role, and when he lined up with Mendenhall it was not in the I formation.

Coordinator Bruce Arians talked about using a Pony backfield with two halfbacks early in 2008 with Willie Parker and Mendenhall, but never really deployed one and scrapped the idea last season. Perhaps Redman's ability to block has prompted him to take another look at it.Robilluma
Kérlek Robi, csinyálja a dógát különbem a levegőben végzi. az irtam, hogy a kettő az egyhez arány tetszetős, de ezen a Pony mér érzem már megint azt, hogy akkor nem kell annyi hely a futóknak, mer minek nekünk FB, mer főmegyünk öszvérbe vagy TE-s felállásba megmindenbe, csak nem kelljen hely FB-nek :cool:sutianap
Summers rosteren lesz FB-ként, majd meglátod. 😉Soldados
bár látnám azér tolta magát ST-ben is a kis malacképű csapott rasta :cool:
más - vasingtonba delegált Karéj Davis és naki naki hát Tyrone Carter, ott dogózó kollegák mélyebb ismeretek szeretnének róluk, deminek?!
Soldi-?- Grisham-et teis leirod? mer fehér???????????????


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Süti mit szólsz a "Pony backfieldhez", amit 3x játszottunk a hétvégén? Semmi ujjongás? Arians megzakkant, vagy csak benyalt egyet Rooney-nak 😊

Itt a PPG-s részlet:
Run commitment

The Steelers lined up in plenty of two-back formations and many of them were not fullback-halfback but two halfbacks, particularly Rashard Mendenhall and Isaac Redman.

Redman has neither played nor practiced at fullback this year as Frank Summers settles into that role, and when he lined up with Mendenhall it was not in the I formation.

Coordinator Bruce Arians talked about using a Pony backfield with two halfbacks early in 2008 with Willie Parker and Mendenhall, but never really deployed one and scrapped the idea last season. Perhaps Redman's ability to block has prompted him to take another look at it.Robilluma
Kérlek Robi, csinyálja a dógát különbem a levegőben végzi. az irtam, hogy a kettő az egyhez arány tetszetős, de ezen a Pony mér érzem már megint azt, hogy akkor nem kell annyi hely a futóknak, mer minek nekünk FB, mer főmegyünk öszvérbe vagy TE-s felállásba megmindenbe, csak nem kelljen hely FB-nek :cool:sutianap
Summers rosteren lesz FB-ként, majd meglátod. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 167 — capitaine du château de Vienne 1487
Süti mit szólsz a "Pony backfieldhez", amit 3x játszottunk a hétvégén? Semmi ujjongás? Arians megzakkant, vagy csak benyalt egyet Rooney-nak 😊

Itt a PPG-s részlet:
Run commitment

The Steelers lined up in plenty of two-back formations and many of them were not fullback-halfback but two halfbacks, particularly Rashard Mendenhall and Isaac Redman.

Redman has neither played nor practiced at fullback this year as Frank Summers settles into that role, and when he lined up with Mendenhall it was not in the I formation.

Coordinator Bruce Arians talked about using a Pony backfield with two halfbacks early in 2008 with Willie Parker and Mendenhall, but never really deployed one and scrapped the idea last season. Perhaps Redman's ability to block has prompted him to take another look at it.Robilluma
Kérlek Robi, csinyálja a dógát különbem a levegőben végzi. az irtam, hogy a kettő az egyhez arány tetszetős, de ezen a Pony mér érzem már megint azt, hogy akkor nem kell annyi hely a futóknak, mer minek nekünk FB, mer főmegyünk öszvérbe vagy TE-s felállásba megmindenbe, csak nem kelljen hely FB-nek :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Süti mit szólsz a "Pony backfieldhez", amit 3x játszottunk a hétvégén? Semmi ujjongás? Arians megzakkant, vagy csak benyalt egyet Rooney-nak 😊

Itt a PPG-s részlet:
Run commitment

The Steelers lined up in plenty of two-back formations and many of them were not fullback-halfback but two halfbacks, particularly Rashard Mendenhall and Isaac Redman.

Redman has neither played nor practiced at fullback this year as Frank Summers settles into that role, and when he lined up with Mendenhall it was not in the I formation.

Coordinator Bruce Arians talked about using a Pony backfield with two halfbacks early in 2008 with Willie Parker and Mendenhall, but never really deployed one and scrapped the idea last season. Perhaps Redman's ability to block has prompted him to take another look at it.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valaki összefoglalja nekem az utóbbi 4 nap eseményeit?tenorx
Azon túl hogy vége lett csütörtökön a TC-nek és túlvagyunk a Giants elleni ps meccsen nem sok minden történt.
A lényeg, hogy nem volt komoly sérülés.
A meccs jó volt, lényegi változások nem történtek a DC-on, egyedül Redman és Pouncey lépett előre második számú futóvá ill "majdnem" kezdő centerré. Sepu kickoffjai nem voltak jók, a cover team nem az igazi, az OL továbbra is gyenge, a kezdők ugyanazok voltak G-ban és T-ben, a D stabil. Worilds bemutatkozott, nem okozott csalódást. Az "új" BB kezdett, jó formában van, jól irányította az O-t, dobott ugyan egy int-et, de azt a ps számlájára írhatjuk. DD és Lefty is kifejezetten jó volt.
Más nem nagyon jut eszembe.Robilluma
Köszi szépen, most pótolom a híreket, a 4 napos gólyatábor hard reset volt a számomra 😊
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Valaki összefoglalja nekem az utóbbi 4 nap eseményeit?tenorx
Azon túl hogy vége lett csütörtökön a TC-nek és túlvagyunk a Giants elleni ps meccsen nem sok minden történt.
A lényeg, hogy nem volt komoly sérülés.
A meccs jó volt, lényegi változások nem történtek a DC-on, egyedül Redman és Pouncey lépett előre második számú futóvá ill "majdnem" kezdő centerré. Sepu kickoffjai nem voltak jók, a cover team nem az igazi, az OL továbbra is gyenge, a kezdők ugyanazok voltak G-ban és T-ben, a D stabil. Worilds bemutatkozott, nem okozott csalódást. Az "új" BB kezdett, jó formában van, jól irányította az O-t, dobott ugyan egy int-et, de azt a ps számlájára írhatjuk. DD és Lefty is kifejezetten jó volt.
Más nem nagyon jut eszembe.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
WR versenyben van egy olyan érzésem, hogy Sanders nagyon előkelő helyen lesz a rangsorban.
Rendre jól teljesít, és meglehetősen jókat róla olvasni.
Ward és Wallace az alap kezdő, de utána elég nagy a kavalkád szerintem.

RB versenyben én úgy érzem Redmant már csak egy sérülés kergetheti le a rosterről semmi más. Rövid yardokat nagyon jól megoldja, igazi red zone player.Darth
Nincs itt nagyon kérdés.

Ward-Wallace a 2 kezdő, Randle El a slot. Sanders és Battle a 4/5. WR. A 6. Wr posztért pedig Brown és Logan harcol, de szvsz nem kérdés, hogy Brown fog nyerni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valaki összefoglalja nekem az utóbbi 4 nap eseményeit?
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
WR versenyben van egy olyan érzésem, hogy Sanders nagyon előkelő helyen lesz a rangsorban.
Rendre jól teljesít, és meglehetősen jókat róla olvasni.
Ward és Wallace az alap kezdő, de utána elég nagy a kavalkád szerintem.

RB versenyben én úgy érzem Redmant már csak egy sérülés kergetheti le a rosterről semmi más. Rövid yardokat nagyon jól megoldja, igazi red zone player.

több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Faszom, tudtam, hogy elkúrom valahol... Essex tuti rosteren lesz, és szvsz Legursky is, neki hatalmas plusz pont, hogy centerként és mint tudjuk FB-ként is bevethető, ő szvsz tuti bent lesz. Urbik helye viszont akkor több mint bizonytalan... :/Soldados
Valamelyik nap visszaolvastam az előző draftunkat és az arra érkező kommentjeinket, Urbikban akkor nagyon bíztunk, de úgy látszik, csak egy ordas nagy bust a srác. Pedig bíztam benne nagyon :/Szokol
Ubrikban én is bíztam, bízok, hogy sikerül valamit alkotni.
Viszont eddig semmi pozitívumot nem lehetett róla olvasni, így szerintem PS lesz a srác.Darth
Azért még várjunk egy kicsit ezzel a PS-szel. Jelenleg Urbik a 3. ember RG-ban. Pouncey az eddigi 2 meccsen a snapjeinek 95%-át centerben kapta, vele ott számolunk, Essex volt a kezdő RG, Legursky a 2. és utána Urbik. Más nem is kapott snapet RG-ben (Dorian Brooks 2 percét kivéve az első meccs legvégén)! Foster meglepetésre eddig egy RT snaptől eltekintve csak LG-ban kapott szerepet. Jelenleg Legursky áll jobban Urbikkal szemben, de sztem még nincs lefutva a párharc. Bár ahogy Soldi is írta, a FB opció is Legursky javára válik, mondjuk még csak 1 ilyen snap volt a 2 meccsen.

A Giants meccsről is készült amúgy pozíciós táblázat:
http://www.steelersdepot.com/wp-content/uploads/2010/08/steelersgiantsdefenseparticipation.jpg
http://www.steelersdepot.com/wp-content/uploads/2010/08/steelersgiantsoffense.jpg


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Faszom, tudtam, hogy elkúrom valahol... Essex tuti rosteren lesz, és szvsz Legursky is, neki hatalmas plusz pont, hogy centerként és mint tudjuk FB-ként is bevethető, ő szvsz tuti bent lesz. Urbik helye viszont akkor több mint bizonytalan... :/Soldados
Valamelyik nap visszaolvastam az előző draftunkat és az arra érkező kommentjeinket, Urbikban akkor nagyon bíztunk, de úgy látszik, csak egy ordas nagy bust a srác. Pedig bíztam benne nagyon :/Szokol
Ubrikban én is bíztam, bízok, hogy sikerül valamit alkotni.
Viszont eddig semmi pozitívumot nem lehetett róla olvasni, így szerintem PS lesz a srác.

több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 908 — Steelers fan
Faszom, tudtam, hogy elkúrom valahol... Essex tuti rosteren lesz, és szvsz Legursky is, neki hatalmas plusz pont, hogy centerként és mint tudjuk FB-ként is bevethető, ő szvsz tuti bent lesz. Urbik helye viszont akkor több mint bizonytalan... :/Soldados
Valamelyik nap visszaolvastam az előző draftunkat és az arra érkező kommentjeinket, Urbikban akkor nagyon bíztunk, de úgy látszik, csak egy ordas nagy bust a srác. Pedig bíztam benne nagyon :/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
SIXpack in SIXburgh. :cool:

Na de akkor berakom ide első HSZnek, hogy miként látom jelenleg az 53-as rostert.

QB: Lefty, Dixon, Batch - BB visszatérése után szvsz Batch cut.
RB: Rashard, Moore, Redman
FB: Summers
TE: Miller, Spaeth, Johnson
WR: Ward, Wallace, Randle El, Battle, 2 rookie
OL: Maxi, Kemo, Pouncey, Foster, Scott - Hills, Urbik, Hartwig, Legursky, Flozell - 26 fő

DL: Smith, Hampton, Keisel - Hood, Hoke, Harris + Eason
LB: Harrison, Warrior, Timmons, Woodley - 2 rookie, Fox, Foote
CB: Ike, B-Mac, Gay, Lewis, Burnett, Madison
S: Troy, Clark, Allen, Mundy - 25 fő

Spec: Reed, Sepu, Warren:

PS: Scott (rookie OT), Sylvester, Dwyer, Worthington, Cro + 3 playa

A gebasz ott van, hogy ez 1-gyel több fő, mint az 53... Tehát egy ember még kiesik az O-ból.

O: Hills/1 rookie WR - esetleg, ha Hartwig elbukja a pos. battle-t, akkor vmi trédben elküldjük (7. kör), ahogy annó Mahant.Soldados
Frankó az új oldal!!!
O-t én is így tippelem, de hol van Essex 😊 ? Én tutira veszem, hogy 9 falember lesz rosteren. Minden efelé mutat, ezt sulykolják az edzők. Több posztos falembereket akar a stáb. Emiatt nem lesz bent Hartwig, akit még két ps meccs alatt teljesen elveszti a kezdő pozit, csereként meg csak egy posztos lenne. De a csókos Essex bent lesz, szóval még a C/G backup posztért zajló Urbik-Legursky párharc vesztese a is ps/repcsi.
A D-ben sztem Sly lesz Frazier helyén, az Eason-Harris csata vesztese, valszeg Harris megy a ps-be, és így jó lesz a létszám. Crezdon Butler még nagyon C csapatos, de még benne bízom, hogy bekavar (MelegVili meg kikavar 😊 ). És Cro-ban még bízom, bár nemrégi waivelése nem bíztató, de a meccseken eddig jobb Mundy-nál. Hátha.Robilluma
Faszom, tudtam, hogy elkúrom valahol... Essex tuti rosteren lesz, és szvsz Legursky is, neki hatalmas plusz pont, hogy centerként és mint tudjuk FB-ként is bevethető, ő szvsz tuti bent lesz. Urbik helye viszont akkor több mint bizonytalan... :/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 702 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
SIXpack in SIXburgh. :cool:

Na de akkor berakom ide első HSZnek, hogy miként látom jelenleg az 53-as rostert.

QB: Lefty, Dixon, Batch - BB visszatérése után szvsz Batch cut.
RB: Rashard, Moore, Redman
FB: Summers
TE: Miller, Spaeth, Johnson
WR: Ward, Wallace, Randle El, Battle, 2 rookie
OL: Maxi, Kemo, Pouncey, Foster, Scott - Hills, Urbik, Hartwig, Legursky, Flozell - 26 fő

DL: Smith, Hampton, Keisel - Hood, Hoke, Harris + Eason
LB: Harrison, Warrior, Timmons, Woodley - 2 rookie, Fox, Foote
CB: Ike, B-Mac, Gay, Lewis, Burnett, Madison
S: Troy, Clark, Allen, Mundy - 25 fő

Spec: Reed, Sepu, Warren:

PS: Scott (rookie OT), Sylvester, Dwyer, Worthington, Cro + 3 playa

A gebasz ott van, hogy ez 1-gyel több fő, mint az 53... Tehát egy ember még kiesik az O-ból.

O: Hills/1 rookie WR - esetleg, ha Hartwig elbukja a pos. battle-t, akkor vmi trédben elküldjük (7. kör), ahogy annó Mahant.Soldados
Hát azt nagyon remélem, hogy Redman rosteren lesz. nagyon faszán tolja eddig szerintem. A hartwig tradeben is van ráció abban az esetben, ha elbukja a pos.battlet Puncival szemben.Remélem így lesz 😊

" class="embed">
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
SIXpack in SIXburgh. :cool:

Na de akkor berakom ide első HSZnek, hogy miként látom jelenleg az 53-as rostert.

QB: Lefty, Dixon, Batch - BB visszatérése után szvsz Batch cut.
RB: Rashard, Moore, Redman
FB: Summers
TE: Miller, Spaeth, Johnson
WR: Ward, Wallace, Randle El, Battle, 2 rookie
OL: Maxi, Kemo, Pouncey, Foster, Scott - Hills, Urbik, Hartwig, Legursky, Flozell - 26 fő

DL: Smith, Hampton, Keisel - Hood, Hoke, Harris + Eason
LB: Harrison, Warrior, Timmons, Woodley - 2 rookie, Fox, Foote
CB: Ike, B-Mac, Gay, Lewis, Burnett, Madison
S: Troy, Clark, Allen, Mundy - 25 fő

Spec: Reed, Sepu, Warren:

PS: Scott (rookie OT), Sylvester, Dwyer, Worthington, Cro + 3 playa

A gebasz ott van, hogy ez 1-gyel több fő, mint az 53... Tehát egy ember még kiesik az O-ból.

O: Hills/1 rookie WR - esetleg, ha Hartwig elbukja a pos. battle-t, akkor vmi trédben elküldjük (7. kör), ahogy annó Mahant.Soldados
Frankó az új oldal!!!
O-t én is így tippelem, de hol van Essex 😊 ? Én tutira veszem, hogy 9 falember lesz rosteren. Minden efelé mutat, ezt sújkolják az edzők. Több posztos falembereket akar a stáb. Emiatt nem lesz bent Hartwig, akit még két ps meccs alatt teljesen elveszti a kezdő pozit, csereként meg csak egy posztos lenne. De a csókos Essex bent lesz, szóval még a C/G backup posztért zajló Urbik-Legursky párharc vesztese a is ps/repcsi.
A D-ben sztem Sly lesz Frazier helyén, az Eason-Harris csata vesztese, valszeg Harris megy a ps-be, és így jó lesz a létszám. Crezdon Butler még nagyon C csapatos, de még benne bízom, hogy bekavar (MelegVili meg kikavar 😊 ). És Cro-ban még bízom, bár nemrégi waivelése nem bíztató, de a meccseken eddig jobb Mundy-nál. Hátha.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
SIXpack in SIXburgh. :cool:

Na de akkor berakom ide első HSZnek, hogy miként látom jelenleg az 53-as rostert.

QB: Lefty, Dixon, Batch - BB visszatérése után szvsz Batch cut.
RB: Rashard, Moore, Redman
FB: Summers
TE: Miller, Spaeth, Johnson
WR: Ward, Wallace, Randle El, Battle, 2 rookie
OL: Maxi, Kemo, Pouncey, Foster, Scott - Hills, Urbik, Hartwig, Legursky, Flozell +Essex - 27 fő

DL: Smith, Hampton, Keisel - Hood, Hoke, Harris + Eason
LB: Harrison, Warrior, Timmons, Woodley - 2 rookie, Fox, Foote
CB: Ike, B-Mac, Gay, Lewis, Burnett, Madison
S: Troy, Clark, Allen, Mundy - 25 fő

Spec: Reed, Sepu, Warren:

PS: Scott (rookie OT), Sylvester, Dwyer, Worthington, Cro + 3 playa

A gebasz ott van, hogy ez 2-vel több fő, mint az 53... Tehát 2 ember még kiesik az O-ból.

O: Hills/Urbik/1 rookie WR - esetleg, ha Hartwig elbukja a pos. battle-t, akkor vmi trédben elküldjük (7. kör), ahogy annó Mahant.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
-