Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Azert az biztato az OL kapcsan, hogy ha egy ember csereje ennyit jelent, akkor azert vannak hasznalhato darabok benne. En a fal belsejere gyúrnék és ha megtalálnánk egy centert és egy jobb guardot, akkor Dotsonnal együtt ez a két tackle is sokkal jobb lenne. Nem tartom véletlennek, hogy Moore is most hozta az egyik legjobb teljesítményét. (Igaz Garrett nem egészséges, de őt tartani így is kihívás)
Klemó
nah de ha egyetlen csere ennyit javit, akkor eddig ezt miert nem leptek meg?
xtaki
Ne feledjük, hogy már nem Klemm az OL coach....nem mondom, hogy ezért, de első meccs volt ez Klemm nélkül az ugye biztos.
Klemó
New head ol coach Chris Morgan had tremendous impact on run game - says Tomlin
kriSTEELan
Chris fucking Morgan javít a falon, ez kb. akkora lehetetlenség, mint hogy a Déli-sarkon pálmafa nő.
empty taxi
Egyelőre annyi történt, hogy Green-t kivették a rendszerből, ettől már önmagában jobb lett az egész. Úgyhogy még azért nem hozsannáznék az új edző kapcsán 😀
Klaci79
Meg Klemm-et. Valamelyiket vissza kell tenni, hogy kiderüljön, ki volt a fék. (Nem Klemm kerül vissza)

Nem temetném én KG-t, Nem egyszerű poszt az OC és a College-NFL váltás sem. Született centereknek sem, nemhogy beugrósoknak. Fizikailag hátrányban van termete, rövid karjai miatt (aka Legursky), de ott hátrányban lesz OG-ban is. OG-ban nagyon nem prototípus, keésbé, mint OC-ben. Ami segíthet neki, hogy nem kell snap-elni, illetve többet megy combo blokkba az OC-val, vagy OT-val, mondjuk, hogy hogyan tudna húzni, nem tudom, nem láttam.
De az OC legalább annyira mentális poszt, mint fizikai. Ha nem bír a hívásokkal, nem leader rookie-ként egy falban, ahol valahol a szélén van még egy tavalyi wannabe kezdő OT, a többi tágszemű újonc, vagy első éves FA szerzemény, az nem feltétlenül csak az ő hibája. Hendikeppel indult itt is. Egyetlen veterán, aki konzisztenciát tudott volna hozni és segíteni neki lídercsip szerepben, mert megvan hozzá az esze az Banner volt, aki idén már nem került pályára.
Lehet, nem kellett volna kezdenie, a csapat szempontjából lehet, jobb OL-unk lett volna, de ha fejleszteni akarjuk, és látni, mire képes, akkor ez volt a jó út.

Ha nem válik be OC-ként, szerintem megy Legursky szerepbe, mert OG-ban sem biztos, hogy túl tud lépni a fizikai korlátain (Méretek).

Az új edző meg mindenkinek jót tesz. Mindenki tudja, hogy szelekció, változás lesz, ez meggyújtja a tüzet a seggek alatt.
Spy
Green kapcsán én anno rengeteg videót néztem. Egy állat volt OG-ban a futásoknál és Én legalább ezt azért vártam volna tőle néha, néha és nem tudom máshoz kötni, mint ahhoz, hogy a gyorsabb NFL-hez és a fizikai lemaradásához neki sok volt a snap-pel együtti munka.

Nagyon látványos volt a falban a javulás. Van egy kép a depot, ahol majd egy 1 méterre tolja be a baloldal a védelmi falat......láttunk továbbá óriási futólyukakat, és nem egyszer, hanem többször. Nyilván egy edző egy heti felkészüléssel nem tudja megváltani a világot, de azt már tudjuk, hogy az ő döntése volt a felgyógyuló Green helyett J.C-t kezdetni és azért az is biztosnak látszik, hogy minden attól nem "gyógyul" meg, hogy egy játékos kimarad.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az sem mellékes, hogy egy jó OL-el (Austin Corbett, vagy Will Hernandez ((talán Kelce-t sem marasztalják Phiily-ben)) pl 😉) nem lennénk teljesen reménytelen célpont akkor sem, ha valamelyik top QB csapatot nézne magának mégis. Persze nem akarom álomban ringatni magam, de fiatal nagyon a keret és lehet látnának ebben sokan jó lehetőséget.
Klaci79
Ez hihetetlen😀 😀 Kelcében máshol is reménykedtek év közben 😉 😛: Kelce vagy marad vagy visszavonul. Más opció nincs 😊 Dickerson pedig G-ben is megállja a helyét, nem is szükséges Kelce helyén lehetőséget keresni neki, hogy játszhasson.
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Az sem mellékes, hogy egy jó OL-el (Austin Corbett, vagy Will Hernandez ((talán Kelce-t sem marasztalják Phiily-ben)) pl 😉) nem lennénk teljesen reménytelen célpont akkor sem, ha valamelyik top QB csapatot nézne magának mégis. Persze nem akarom álomban ringatni magam, de fiatal nagyon a keret és lehet látnának ebben sokan jó lehetőséget.
Klaci79
Igen, egy veterán sokat segítene a lídercsip kérdésben. BTW a WR room-ban is.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Az sem mellékes, hogy egy jó OL-el (Austin Corbett, vagy Will Hernandez ((talán Kelce-t sem marasztalják Phiily-ben)) pl 😉) nem lennénk teljesen reménytelen célpont akkor sem, ha valamelyik top QB csapatot nézne magának mégis. Persze nem akarom álomban ringatni magam, de fiatal nagyon a keret és lehet látnának ebben sokan jó lehetőséget.
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Azert az biztato az OL kapcsan, hogy ha egy ember csereje ennyit jelent, akkor azert vannak hasznalhato darabok benne. En a fal belsejere gyúrnék és ha megtalálnánk egy centert és egy jobb guardot, akkor Dotsonnal együtt ez a két tackle is sokkal jobb lenne. Nem tartom véletlennek, hogy Moore is most hozta az egyik legjobb teljesítményét. (Igaz Garrett nem egészséges, de őt tartani így is kihívás)
Klemó
nah de ha egyetlen csere ennyit javit, akkor eddig ezt miert nem leptek meg?
xtaki
Ne feledjük, hogy már nem Klemm az OL coach....nem mondom, hogy ezért, de első meccs volt ez Klemm nélkül az ugye biztos.
Klemó
New head ol coach Chris Morgan had tremendous impact on run game - says Tomlin
kriSTEELan
Chris fucking Morgan javít a falon, ez kb. akkora lehetetlenség, mint hogy a Déli-sarkon pálmafa nő.
empty taxi
Egyelőre annyi történt, hogy Green-t kivették a rendszerből, ettől már önmagában jobb lett az egész. Úgyhogy még azért nem hozsannáznék az új edző kapcsán 😀
Klaci79
Meg Klemm-et. Valamelyiket vissza kell tenni, hogy kiderüljön, ki volt a fék. (Nem Klemm kerül vissza)

Nem temetném én KG-t, Nem egyszerű poszt az OC és a College-NFL váltás sem. Született centereknek sem, nemhogy beugrósoknak. Fizikailag hátrányban van termete, rövid karjai miatt (aka Legursky), de ott hátrányban lesz OG-ban is. OG-ban nagyon nem prototípus, keésbé, mint OC-ben. Ami segíthet neki, hogy nem kell snap-elni, illetve többet megy combo blokkba az OC-val, vagy OT-val, mondjuk, hogy hogyan tudna húzni, nem tudom, nem láttam.
De az OC legalább annyira mentális poszt, mint fizikai. Ha nem bír a hívásokkal, nem leader rookie-ként egy falban, ahol valahol a szélén van még egy tavalyi wannabe kezdő OT, a többi tágszemű újonc, vagy első éves FA szerzemény, az nem feltétlenül csak az ő hibája. Hendikeppel indult itt is. Egyetlen veterán, aki konzisztenciát tudott volna hozni és segíteni neki lídercsip szerepben, mert megvan hozzá az esze az Banner volt, aki idén már nem került pályára.
Lehet, nem kellett volna kezdenie, a csapat szempontjából lehet, jobb OL-unk lett volna, de ha fejleszteni akarjuk, és látni, mire képes, akkor ez volt a jó út.

Ha nem válik be OC-ként, szerintem megy Legursky szerepbe, mert OG-ban sem biztos, hogy túl tud lépni a fizikai korlátain (Méretek).

Az új edző meg mindenkinek jót tesz. Mindenki tudja, hogy szelekció, változás lesz, ez meggyújtja a tüzet a seggek alatt.
Spy
Sebessége miatt biztosan jobban érvényesülne OG-ben, de igazából egyetemen is azt játszott, és ott rendben volt, pedig azért komoly védelmekkel nézett szembe. Húzásoknál nyilván szintén a komolyabb sebességére lehetne építeni, rengeteg screen passz, ahol éppen lemaradnak a falemberek. (sokszor persze ennek más az oka, a labdát Ben gyorsabban dobja el, mint hogy Usain Bolt utolérje, a keze rövidsége viszont eleve minden snapnél hátrányban van.
Elfogadom én is, hogy játszatni kellett, mert csak így derül ki, hogy mit tud, azt viszont nehezebben fogadom el, hogy ez akár mérkőzésbe is kerülhetett (került is).
J.C. nem egy nagy talentum, de mégis óriásit ugrott vele a fal, de beírok persze piros pontot az új edző bának is. DeCastro lett volna nagyon jó ide...nem tudom mi van vele, jövőre azért ránéznék, hogy rendben van e a sérülése, akkor tudna kitől tanulni Green.
IOL-t azért mindenképp hozni kell a draftról, ha DeCasto lenne, akkor később, ha nincs, akkor korán.
Klaci79
Egyetértünk, az IOL a legnagyobb need-ünk az Offense-ben. Ha az javul, akkor megtudhatjuk mire képesek az OT-ink. Addig mindenki csak rátolja a zsebet a QB-ra, mert tudják, hogy nem fog kiforogni a toronyóra a zsebből. Egy mobilisabb QB egyébként -nem Rudi belső órájával- legalább ennyit segíthet az OL-n, ahogy az OffCoord. is. Szóval OC és/vagy OG korán kell. Továbbá reménykedhetünk, hogy Dotson is feljavul a körülötte javulókkal. És kell egy vezető az OL-be. Az sem baj, ha az OC az. Idén ez nem volt, nem is lehetett.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Azert az biztato az OL kapcsan, hogy ha egy ember csereje ennyit jelent, akkor azert vannak hasznalhato darabok benne. En a fal belsejere gyúrnék és ha megtalálnánk egy centert és egy jobb guardot, akkor Dotsonnal együtt ez a két tackle is sokkal jobb lenne. Nem tartom véletlennek, hogy Moore is most hozta az egyik legjobb teljesítményét. (Igaz Garrett nem egészséges, de őt tartani így is kihívás)
Klemó
nah de ha egyetlen csere ennyit javit, akkor eddig ezt miert nem leptek meg?
xtaki
Ne feledjük, hogy már nem Klemm az OL coach....nem mondom, hogy ezért, de első meccs volt ez Klemm nélkül az ugye biztos.
Klemó
New head ol coach Chris Morgan had tremendous impact on run game - says Tomlin
kriSTEELan
Chris fucking Morgan javít a falon, ez kb. akkora lehetetlenség, mint hogy a Déli-sarkon pálmafa nő.
empty taxi
Egyelőre annyi történt, hogy Green-t kivették a rendszerből, ettől már önmagában jobb lett az egész. Úgyhogy még azért nem hozsannáznék az új edző kapcsán 😀
Klaci79
Meg Klemm-et. Valamelyiket vissza kell tenni, hogy kiderüljön, ki volt a fék. (Nem Klemm kerül vissza)

Nem temetném én KG-t, Nem egyszerű poszt az OC és a College-NFL váltás sem. Született centereknek sem, nemhogy beugrósoknak. Fizikailag hátrányban van termete, rövid karjai miatt (aka Legursky), de ott hátrányban lesz OG-ban is. OG-ban nagyon nem prototípus, keésbé, mint OC-ben. Ami segíthet neki, hogy nem kell snap-elni, illetve többet megy combo blokkba az OC-val, vagy OT-val, mondjuk, hogy hogyan tudna húzni, nem tudom, nem láttam.
De az OC legalább annyira mentális poszt, mint fizikai. Ha nem bír a hívásokkal, nem leader rookie-ként egy falban, ahol valahol a szélén van még egy tavalyi wannabe kezdő OT, a többi tágszemű újonc, vagy első éves FA szerzemény, az nem feltétlenül csak az ő hibája. Hendikeppel indult itt is. Egyetlen veterán, aki konzisztenciát tudott volna hozni és segíteni neki lídercsip szerepben, mert megvan hozzá az esze az Banner volt, aki idén már nem került pályára.
Lehet, nem kellett volna kezdenie, a csapat szempontjából lehet, jobb OL-unk lett volna, de ha fejleszteni akarjuk, és látni, mire képes, akkor ez volt a jó út.

Ha nem válik be OC-ként, szerintem megy Legursky szerepbe, mert OG-ban sem biztos, hogy túl tud lépni a fizikai korlátain (Méretek).

Az új edző meg mindenkinek jót tesz. Mindenki tudja, hogy szelekció, változás lesz, ez meggyújtja a tüzet a seggek alatt.
Spy
Sebessége miatt biztosan jobban érvényesülne OG-ben, de igazából egyetemen is azt játszott, és ott rendben volt, pedig azért komoly védelmekkel nézett szembe. Húzásoknál nyilván szintén a komolyabb sebességére lehetne építeni, rengeteg screen passz, ahol éppen lemaradnak a falemberek. (sokszor persze ennek más az oka, a labdát Ben gyorsabban dobja el, mint hogy Usain Bolt utolérje, a keze rövidsége viszont eleve minden snapnél hátrányban van.
Elfogadom én is, hogy játszatni kellett, mert csak így derül ki, hogy mit tud, azt viszont nehezebben fogadom el, hogy ez akár mérkőzésbe is kerülhetett (került is).
J.C. nem egy nagy talentum, de mégis óriásit ugrott vele a fal, de beírok persze piros pontot az új edző bának is. DeCastro lett volna nagyon jó ide...nem tudom mi van vele, jövőre azért ránéznék, hogy rendben van e a sérülése, akkor tudna kitől tanulni Green.
IOL-t azért mindenképp hozni kell a draftról, ha DeCasto lenne, akkor később, ha nincs, akkor korán.
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Wow.

iktriad
Persze a SB szezonok vannak leginkább szem előtt, de szerintem a legnagyobb melója az volt, amikor Rudolph-al és Hodges-al lehoztak 14 meccset, 8-6-ra.

Azt azért nem sok edző csinálta volna meg.
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335

RedFive
Elég olcsó poén... (már ha annak lehetne nevezni)
badsco
Az, de a nőügyeiket hasonlóan kezelték az biztos. Van aki ezért nem várja BigBen-t 1st ballot HOF-ba, mert szerinte az off-field ügyei miatt váratják egy évet. Szerintem non-sense, bár a mai NFL-nél már semmire nem mondok soha-t.De ne indítsátok a flame-t, hogy de márpedig az. (Az illető azt sem tudta, hány SB-t nyert a Steelers eddig)

De viccet félretéve, érzelmes búcsú lett, én is megkönnyeztem, bár nem volt a kedvencem, főleg az elején BB. De minden legendát így kellene/kellett volna elbúcsúztatni, keveseknek adatik ez meg mifelénk. Tegnap épp számba vették, hogy a GOAT-ok közül alig párnak sikerült egy csapatnál tölteni a poszton a karrierjét és saját nézői előtt elköszönni az utolsó meccsén, nagyon szűk csoport tagja lett BB ebből a szempontból is, más így elköszönni, mint másik csapattól távozva, esetleg visszaigazolva meccs nélkül visszavonulni.

Egyébként ő lesz a LOAT a HOF-ben a posztján. (Largest Of All Time méreteit tekintve.

Azért jó lenne már BAL-ra koncentrálni, mert igaz, mi lejátszottuk a SB-unkat, de még visszavan egy meccs a szezonból.
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Azert az biztato az OL kapcsan, hogy ha egy ember csereje ennyit jelent, akkor azert vannak hasznalhato darabok benne. En a fal belsejere gyúrnék és ha megtalálnánk egy centert és egy jobb guardot, akkor Dotsonnal együtt ez a két tackle is sokkal jobb lenne. Nem tartom véletlennek, hogy Moore is most hozta az egyik legjobb teljesítményét. (Igaz Garrett nem egészséges, de őt tartani így is kihívás)
Klemó
nah de ha egyetlen csere ennyit javit, akkor eddig ezt miert nem leptek meg?
xtaki
Ne feledjük, hogy már nem Klemm az OL coach....nem mondom, hogy ezért, de első meccs volt ez Klemm nélkül az ugye biztos.
Klemó
New head ol coach Chris Morgan had tremendous impact on run game - says Tomlin
kriSTEELan
Chris fucking Morgan javít a falon, ez kb. akkora lehetetlenség, mint hogy a Déli-sarkon pálmafa nő.
empty taxi
Egyelőre annyi történt, hogy Green-t kivették a rendszerből, ettől már önmagában jobb lett az egész. Úgyhogy még azért nem hozsannáznék az új edző kapcsán 😀
Klaci79
Meg Klemm-et. Valamelyiket vissza kell tenni, hogy kiderüljön, ki volt a fék. (Nem Klemm kerül vissza)

Nem temetném én KG-t, Nem egyszerű poszt az OC és a College-NFL váltás sem. Született centereknek sem, nemhogy beugrósoknak. Fizikailag hátrányban van termete, rövid karjai miatt (aka Legursky), de ott hátrányban lesz OG-ban is. OG-ban nagyon nem prototípus, keésbé, mint OC-ben. Ami segíthet neki, hogy nem kell snap-elni, illetve többet megy combo blokkba az OC-val, vagy OT-val, mondjuk, hogy hogyan tudna húzni, nem tudom, nem láttam.
De az OC legalább annyira mentális poszt, mint fizikai. Ha nem bír a hívásokkal, nem leader rookie-ként egy falban, ahol valahol a szélén van még egy tavalyi wannabe kezdő OT, a többi tágszemű újonc, vagy első éves FA szerzemény, az nem feltétlenül csak az ő hibája. Hendikeppel indult itt is. Egyetlen veterán, aki konzisztenciát tudott volna hozni és segíteni neki lídercsip szerepben, mert megvan hozzá az esze az Banner volt, aki idén már nem került pályára.
Lehet, nem kellett volna kezdenie, a csapat szempontjából lehet, jobb OL-unk lett volna, de ha fejleszteni akarjuk, és látni, mire képes, akkor ez volt a jó út.

Ha nem válik be OC-ként, szerintem megy Legursky szerepbe, mert OG-ban sem biztos, hogy túl tud lépni a fizikai korlátain (Méretek).

Az új edző meg mindenkinek jót tesz. Mindenki tudja, hogy szelekció, változás lesz, ez meggyújtja a tüzet a seggek alatt.
több mint 2 éve
badsco Pittsburgh Steelers 319

RedFive
Elég olcsó poén... (már ha annak lehetne nevezni)

Szerkesztette: badsco
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Azert az biztato az OL kapcsan, hogy ha egy ember csereje ennyit jelent, akkor azert vannak hasznalhato darabok benne. En a fal belsejere gyúrnék és ha megtalálnánk egy centert és egy jobb guardot, akkor Dotsonnal együtt ez a két tackle is sokkal jobb lenne. Nem tartom véletlennek, hogy Moore is most hozta az egyik legjobb teljesítményét. (Igaz Garrett nem egészséges, de őt tartani így is kihívás)
Klemó
nah de ha egyetlen csere ennyit javit, akkor eddig ezt miert nem leptek meg?
xtaki
Ne feledjük, hogy már nem Klemm az OL coach....nem mondom, hogy ezért, de első meccs volt ez Klemm nélkül az ugye biztos.
Klemó
New head ol coach Chris Morgan had tremendous impact on run game - says Tomlin
kriSTEELan
Chris fucking Morgan javít a falon, ez kb. akkora lehetetlenség, mint hogy a Déli-sarkon pálmafa nő.
empty taxi
Egyelőre annyi történt, hogy Green-t kivették a rendszerből, ettől már önmagában jobb lett az egész. Úgyhogy még azért nem hozsannáznék az új edző kapcsán 😀
több mint 2 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Azert az biztato az OL kapcsan, hogy ha egy ember csereje ennyit jelent, akkor azert vannak hasznalhato darabok benne. En a fal belsejere gyúrnék és ha megtalálnánk egy centert és egy jobb guardot, akkor Dotsonnal együtt ez a két tackle is sokkal jobb lenne. Nem tartom véletlennek, hogy Moore is most hozta az egyik legjobb teljesítményét. (Igaz Garrett nem egészséges, de őt tartani így is kihívás)
Klemó
nah de ha egyetlen csere ennyit javit, akkor eddig ezt miert nem leptek meg?
xtaki
Ne feledjük, hogy már nem Klemm az OL coach....nem mondom, hogy ezért, de első meccs volt ez Klemm nélkül az ugye biztos.
Klemó
New head ol coach Chris Morgan had tremendous impact on run game - says Tomlin
kriSTEELan
Chris fucking Morgan javít a falon, ez kb. akkora lehetetlenség, mint hogy a Déli-sarkon pálmafa nő.
empty taxi
Na... 😀
 www.bbc.com/news/science-environment-19077439

Szerkesztette: astroid
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Azert az biztato az OL kapcsan, hogy ha egy ember csereje ennyit jelent, akkor azert vannak hasznalhato darabok benne. En a fal belsejere gyúrnék és ha megtalálnánk egy centert és egy jobb guardot, akkor Dotsonnal együtt ez a két tackle is sokkal jobb lenne. Nem tartom véletlennek, hogy Moore is most hozta az egyik legjobb teljesítményét. (Igaz Garrett nem egészséges, de őt tartani így is kihívás)
Klemó
nah de ha egyetlen csere ennyit javit, akkor eddig ezt miert nem leptek meg?
xtaki
Ne feledjük, hogy már nem Klemm az OL coach....nem mondom, hogy ezért, de első meccs volt ez Klemm nélkül az ugye biztos.
Klemó
New head ol coach Chris Morgan had tremendous impact on run game - says Tomlin
kriSTEELan
Chris fucking Morgan javít a falon, ez kb. akkora lehetetlenség, mint hogy a Déli-sarkon pálmafa nő.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Távozik egy legenda! Távozik a kedvenc támadójátékosom! Távozik az irányító, akivel "együtt nőttem fel", akivel egyidős vagyok!

Az idő sok mindent meg fog szépíteni, de most nem akarok negatívumokat írni, csak a szépre emlékszem. Neki - néhány legendánkkal ellentétben - legalább megadatott, hogy méltó körülmények között, a "saját népe" szeme láttára, "OTTHON" búcsúzik a szakma legnagyobb színpadjáról, ünneplés közepette!

Ben Roethlisberger az a játékos, aki számomra mindig jéghideg, mindig stabil maradt, kérlelhetetlen akarattal játszott (valószínűleg ezért nehéz visszavonulnia és ezért nem a csúcson hagyta abba). Biztos vagyok benne, hogy hasonló felépítésű, hasonló adottságú irányító nem lesz még egy, nem is hitték el soha neki a szakértők, hogy lehet így teljesíteni és végül rájuk cáfolt. Kis egyetemről, kis ligából, lenézett rendszerből érkezve megcáfolt mindenkit és bizonyított, neki lett igaza, nem adta fel.

Az akaratereje átsegítette minden lelki és testi nehézségen, felállt súlyos balesetből, felállt és talpra állt súlyos vádakból (vagy igazak vagy igaztalanok), felállt számos súlyos sérülésből.

Az ember, akit másik ember nem tudott elpusztítani, csakis az idő!

Én ilyen elszántságot nem láttam még előtte, azóta sem sokat! Ezért van az, hogy - lehet rá bármit mondani - de a CSAPATÁT sosem hagyta cserben, gondolom ezért van/volt különleges kapcsolata a támadófalával, akikkel évtizedekig országos barátok voltak.

Pont ezért az elhatározottságáért, elszántságáért, akaratért és fókuszért szerettem őt, ezért gondoltam nagyon sokáig, hogy ő a VEZÉRÜNK. (Az idő ezt is megkoptatta, de talán még most van az utolsó pont, amikor meg tudom érteni, el tudom fogadni, hogy ő jót akart, ő elhitte, hogy a fizikát meg lehet cáfolni. Ebben nem lett igaza...)

Persze sosem volt egy egyszerű ember, biztos közrejátszott több konfliktusban, de a zsenik már csak ilyenek, győzni akarnak!!!

Köszönöm neki, hogy tizenéven keresztül sosem kellett a drafton gondolkodnom, irányító prospecteket elemeznem, hanem egy stabil, megbízható szintet adott a csapatnak.

Köszönöm neki a sok felejthetetlen pillanatot, amikor éjjelente az álmot a szememből kivakarva ordítottam, hogy "nem hiszem el, hogy megcsinálta!" és megcsinálta.

Odadobta milliméteres ablakba, három védővel a nyakán bevitte az endzone-ba, végigvitte 100 yardon a győztes drive-ot, végigvitte 20 másodperc alatt a támadást, amiben senki nem hitt rajta kívül, lefejelte a DT-t, a hátára vette a safetyt, visszament törött orral - szétszakadt térddel és teljesített.

Nem nyafogott, nem keresett kifogást, hanem megcsinálta. Vagy ha nem sikerült, akkor elismerte, hogy ő bukott, nem más. Odaállt a kamera elé és elmondta az igazat. Számomra ezért hatalmas PÉLDAKÉP, sokat tanultam tőle, sokat alakult miatta az életem, a hozzáállásom! Köszönettel és hálával tartozom/tartozunk neki, hiszen nézzetek körül más csapatoknál milyen keresgélés zajlott az ő karrierjének ideje alatt. Nekünk nagyon hosszú ideig nem félmegoldásunk volt, hanem egy IRÁNYÍTÓNK. AZ IRÁNYÍTÓNK. AZ IRÁNYÍTÓM

Számomra a legemlékezetesebb pillanatai:

a Wardnak dobott passz a Seattle elleni SB-on
6 TD-s meccs a Baltimore ellen
Nick Harper kiütése a Bettis fumble után
2011-es AFC döntőn a Brownnak dobott hosszú
Mike Wallce tip toe nulla másodpercre
Holmes elkapás a leg-leg-leg

 www.youtube.com/watch?v=HCLLjGPf3wU

ADIOS AMIGO!
Willie Parker
Én ilyen szépeket nem tudok róla mondani, csak annyit, hogy Big Ben miatt kezdtem el aktívan nézni az NFL-t. Pedig lövésem se volt róla, hogy mi ez a játék (most se).

Nekem a top játéka a “The tackle”, de élőben meg Holmes elkapása. (Illetve emberileg az, hogy a Bus-nak megígérte, hogy elhozzuk azt a cuccot haver, tarts ki még egy kicsit..)

Pár dologgal nem értek egyet: végül is az ember pusztította el, még így is durván sokkal több lehetett volna Benben, ha nem verik agyba-főbe az első 5 évében. Nem véletlen, hogy Brady még most is lazán dobál, BB meg 3 éve vegetál gyakorlatilag.
Én sajnos már régebben is több duma elemet nem szerettem nála, illetve a krakélerség szerintem nagyobb részt voltak az alfahím szerephez ragaszkodásnak betudhatók, mintsem a győzni akarásnak … DE igazad van, most ez talán másodlagos.

***

Nem tudom mit mondjak, már Ward és Polamalu visszavonulását sem akartam elképzelni milyen lesz, de őket kb. csak Big Ben miatt tudtam “elengedni”.

Nem panaszkodom, láttam Lemieux-t, Big Ben-t, és talán még Crosbynak is lehet pár jó éve. Bár a szurkoló mindig telhetetlen, és evés közben jön meg az étvágy, de összeteszem a két kezem miattuk.

Ehhhhhhj…..

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
Visszanézve most a meccset és a videókat, amiket belinkeltetek végig azon gondolkodtam, hogy egy percig nem bántam, hogy nem tavaly vonult vissza, hanem így, hazai közönség tisztelgése mellett. Ha a tavalyi PO meccs után hagyja abba az tényleg dicstelen lett volna, így azért az ember elmorzsolt egy könnycseppet a szeme sarkából és nekem is inkább a szép marad emlékezetes. Nem írom le újra, mert Willie nagyon szépen megfogalmazta azt, amit szerintem sokan éreztünk BigBennel kapcsolatban...
Köszönünk Neki Mindent!
több mint 2 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Azert az biztato az OL kapcsan, hogy ha egy ember csereje ennyit jelent, akkor azert vannak hasznalhato darabok benne. En a fal belsejere gyúrnék és ha megtalálnánk egy centert és egy jobb guardot, akkor Dotsonnal együtt ez a két tackle is sokkal jobb lenne. Nem tartom véletlennek, hogy Moore is most hozta az egyik legjobb teljesítményét. (Igaz Garrett nem egészséges, de őt tartani így is kihívás)
Klemó
nah de ha egyetlen csere ennyit javit, akkor eddig ezt miert nem leptek meg?
xtaki
Ne feledjük, hogy már nem Klemm az OL coach....nem mondom, hogy ezért, de első meccs volt ez Klemm nélkül az ugye biztos.
Klemó
New head ol coach Chris Morgan had tremendous impact on run game - says Tomlin

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Távozik egy legenda! Távozik a kedvenc támadójátékosom! Távozik az irányító, akivel "együtt nőttem fel", akivel egyidős vagyok!

Az idő sok mindent meg fog szépíteni, de most nem akarok negatívumokat írni, csak a szépre emlékszem. Neki - néhány legendánkkal ellentétben - legalább megadatott, hogy méltó körülmények között, a "saját népe" szeme láttára, "OTTHON" búcsúzik a szakma legnagyobb színpadjáról, ünneplés közepette!

Ben Roethlisberger az a játékos, aki számomra mindig jéghideg, mindig stabil maradt, kérlelhetetlen akarattal játszott (valószínűleg ezért nehéz visszavonulnia és ezért nem a csúcson hagyta abba). Biztos vagyok benne, hogy hasonló felépítésű, hasonló adottságú irányító nem lesz még egy, nem is hitték el soha neki a szakértők, hogy lehet így teljesíteni és végül rájuk cáfolt. Kis egyetemről, kis ligából, lenézett rendszerből érkezve megcáfolt mindenkit és bizonyított, neki lett igaza, nem adta fel.

Az akaratereje átsegítette minden lelki és testi nehézségen, felállt súlyos balesetből, felállt és talpra állt súlyos vádakból (vagy igazak vagy igaztalanok), felállt számos súlyos sérülésből.

Az ember, akit másik ember nem tudott elpusztítani, csakis az idő!

Én ilyen elszántságot nem láttam még előtte, azóta sem sokat! Ezért van az, hogy - lehet rá bármit mondani - de a CSAPATÁT sosem hagyta cserben, gondolom ezért van/volt különleges kapcsolata a támadófalával, akikkel évtizedekig országos barátok voltak.

Pont ezért az elhatározottságáért, elszántságáért, akaratért és fókuszért szerettem őt, ezért gondoltam nagyon sokáig, hogy ő a VEZÉRÜNK. (Az idő ezt is megkoptatta, de talán még most van az utolsó pont, amikor meg tudom érteni, el tudom fogadni, hogy ő jót akart, ő elhitte, hogy a fizikát meg lehet cáfolni. Ebben nem lett igaza...)

Persze sosem volt egy egyszerű ember, biztos közrejátszott több konfliktusban, de a zsenik már csak ilyenek, győzni akarnak!!!

Köszönöm neki, hogy tizenéven keresztül sosem kellett a drafton gondolkodnom, irányító prospecteket elemeznem, hanem egy stabil, megbízható szintet adott a csapatnak.

Köszönöm neki a sok felejthetetlen pillanatot, amikor éjjelente az álmot a szememből kivakarva ordítottam, hogy "nem hiszem el, hogy megcsinálta!" és megcsinálta.

Odadobta milliméteres ablakba, három védővel a nyakán bevitte az endzone-ba, végigvitte 100 yardon a győztes drive-ot, végigvitte 20 másodperc alatt a támadást, amiben senki nem hitt rajta kívül, lefejelte a DT-t, a hátára vette a safetyt, visszament törött orral - szétszakadt térddel és teljesített.

Nem nyafogott, nem keresett kifogást, hanem megcsinálta. Vagy ha nem sikerült, akkor elismerte, hogy ő bukott, nem más. Odaállt a kamera elé és elmondta az igazat. Számomra ezért hatalmas PÉLDAKÉP, sokat tanultam tőle, sokat alakult miatta az életem, a hozzáállásom! Köszönettel és hálával tartozom/tartozunk neki, hiszen nézzetek körül más csapatoknál milyen keresgélés zajlott az ő karrierjének ideje alatt. Nekünk nagyon hosszú ideig nem félmegoldásunk volt, hanem egy IRÁNYÍTÓNK. AZ IRÁNYÍTÓNK. AZ IRÁNYÍTÓM

Számomra a legemlékezetesebb pillanatai:

a Wardnak dobott passz a Seattle elleni SB-on
6 TD-s meccs a Baltimore ellen
Nick Harper kiütése a Bettis fumble után
2011-es AFC döntőn a Brownnak dobott hosszú
Mike Wallce tip toe nulla másodpercre
Holmes elkapás a leg-leg-leg

 www.youtube.com/watch?v=HCLLjGPf3wU

ADIOS AMIGO!

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 2 éve
gedam 5 702
Igazából így, hogy minimális esélyünk van csak a POra, biztos hogy arra mennék, hogy TJnek legyen 2-3 sackje defense planben.
tenorx
sánta lj-n lesz, dinkanddunk huntley-n nem lesz dingdong.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369


Van egy elég pozitív megnyilvánulás Haden-től is:

Nekem tetszene kezdőnek egy Haden-Witherspoon-Sutton jövőre, de azért jöhetne még valaki a kezdők mögé. (és persze Witherspoon se kérjen sokat)

Szerkesztette: Klaci79
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Utólag úgyis mindegy, de belegondoltam mi lett volna, ha legalább egy 5-6 mérkőzésen Tuitt-Alualu-Heyward trió mellett játszik Watt és nem a Heyward-Wormley-Mondeaux(Adamas) mellett.
Nem tudom, hogy egy ilyen teljesítményt mennyire lehet megismételni, de remélem jövőre rendben lesz a védőfal, egy kis erősítéssel a draftról.

Egyébként eddig Green-t mindenáron erőltetni akartuk centerben. Én az utolsó mérkőzésen beraknám OG-be inkább. Semi esély a PO-ra, de jó lenne látni, hogy mit tud ott. Főleg RG-ben érdekelne, Turner úgyis lejár és nem ér annyit, hogy megtartsuk.

A drafthelyzet romlott valamicskét, de ez a 16.körüli tűnik reálisnak.
Itt továbbra is nagyon nyernénk Linderbaummal. Összességében nem láttam még ennyire jó OC-t egyetemi fociban, mint ahogy ez a srác játszott.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igazából így, hogy minimális esélyünk van csak a POra, biztos hogy arra mennék, hogy TJnek legyen 2-3 sackje defense planben.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Nem vagyok nagy fanja, de nagyon drukkolok Wattnak, hogy megdontse Strahan kamuval megszerzett sackrekordjat. Hajra!
Stez
Majd ráfogják h ez is kamu! Mert az utolsó 2 meccsnek nincs tétje!
steelwolf
A 16 meccs helyett 15-n játszott Watt, így még azzal sem lehetne vádolni, hogy 1-el több meccse volt. Abban is volt olyan sztem 2 amikor nem játszotta végig, sőt 1-2 játék után már vissza sem ment.
polamalu
14 meccse volt, az éjszakai snap count még nincs benne:

 www.pro-football-reference.com/players/W/WattT.00/fantasy/2021

 www.footballguys.com/stats/snap-counts/teams?team=PIT&year=2021
Willie Parker
Én a jövő hetit is hozzádobtam, megelőlegeztem, hogy játszik
polamalu
Vagyis a végén 15 meccse lesz, Strahan meg 16-on játszott (egyébként ő kb minden meccsen végig), Watt meg az egyiken 16 snapet tolt csak. Végeredményben eddig van 13 és egy negyed meccse, amin összehozta a 21.5 sacket 😊
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Azert az biztato az OL kapcsan, hogy ha egy ember csereje ennyit jelent, akkor azert vannak hasznalhato darabok benne. En a fal belsejere gyúrnék és ha megtalálnánk egy centert és egy jobb guardot, akkor Dotsonnal együtt ez a két tackle is sokkal jobb lenne. Nem tartom véletlennek, hogy Moore is most hozta az egyik legjobb teljesítményét. (Igaz Garrett nem egészséges, de őt tartani így is kihívás)
Klemó
nah de ha egyetlen csere ennyit javit, akkor eddig ezt miert nem leptek meg?
xtaki
Ne feledjük, hogy már nem Klemm az OL coach....nem mondom, hogy ezért, de első meccs volt ez Klemm nélkül az ugye biztos.