Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 978 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
némi meglepetésre nem akarjuk kivágni Hadent...Williams lehet erre a sorsa jut majd, de sok FA mozgás itt nem lesz 5 millió cap space-el
Klaci79
Hilton, Jujuról van vmi infó?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
némi meglepetésre nem akarjuk kivágni Hadent...Williams lehet erre a sorsa jut majd, de sok FA mozgás itt nem lesz 5 millió cap space-el
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért az komoly concern, hogy Finney-t összességében az előző helyéről azért rugták ki, mert a camp-be nem felkészülten érkezett és ezt vitte végig.....node emlékszem, hogy nálunk mennyire lelkiismeretesen készült, szóval remélem rájött, hogy ez az utolsó sansz...

Backup playak ő is és H.J is. Mondhatni camp body, de lehet bizonyítani..
Klemó
Ha jol emlekszem akkor ebben a c19 belejatszott, megbukott a felmeron ami nem szokatlan es utana a virus mizeria alatt nem volt lehetosege kontroll alatt keszulnie es elhagyta magat. Itt a csapatnal ez nem lesz gond, mert itt nem az onmegtartozkodas lesz az egyetlen kontrollja. De lehet rosszul emlekszem
no
megaza 4 millió amit hozzávágtak, meg szíhóxfal mitmongyakmég, menetközbe is elmehetett a motivációja - keresett egykis gubát azt hazajött


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Azért az komoly concern, hogy Finney-t összességében az előző helyéről azért rugták ki, mert a camp-be nem felkészülten érkezett és ezt vitte végig.....node emlékszem, hogy nálunk mennyire lelkiismeretesen készült, szóval remélem rájött, hogy ez az utolsó sansz...

Backup playak ő is és H.J is. Mondhatni camp body, de lehet bizonyítani..
Klemó
Ha jol emlekszem akkor ebben a c19 belejatszott, megbukott a felmeron ami nem szokatlan es utana a virus mizeria alatt nem volt lehetosege kontroll alatt keszulnie es elhagyta magat. Itt a csapatnal ez nem lesz gond, mert itt nem az onmegtartozkodas lesz az egyetlen kontrollja. De lehet rosszul emlekszem
no
Hát ja, ez kétségtelen, hogy a COVID miatt nem volt ideális a helyzet, de általában azért a camp-ig előzőleg is mindenki egyedül, vagy párban készült, amely tavaly sem volt tilos. Kicsit belepihent ebbe és utána már nem tudta utolérni magát.....hát igen, ez az NFL....
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Azért az komoly concern, hogy Finney-t összességében az előző helyéről azért rugták ki, mert a camp-be nem felkészülten érkezett és ezt vitte végig.....node emlékszem, hogy nálunk mennyire lelkiismeretesen készült, szóval remélem rájött, hogy ez az utolsó sansz...

Backup playak ő is és H.J is. Mondhatni camp body, de lehet bizonyítani..
Klemó
Ha jol emlekszem akkor ebben a c19 belejatszott, megbukott a felmeron ami nem szokatlan es utana a virus mizeria alatt nem volt lehetosege kontroll alatt keszulnie es elhagyta magat. Itt a csapatnal ez nem lesz gond, mert itt nem az onmegtartozkodas lesz az egyetlen kontrollja. De lehet rosszul emlekszem
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Azért az komoly concern, hogy Finney-t összességében az előző helyéről azért rugták ki, mert a camp-be nem felkészülten érkezett és ezt vitte végig.....node emlékszem, hogy nálunk mennyire lelkiismeretesen készült, szóval remélem rájött, hogy ez az utolsó sansz...

Backup playak ő is és H.J is. Mondhatni camp body, de lehet bizonyítani..
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
OK bírom Finneyt, de mi lehet a koncepció? Kezdő C ócsóért? Ezt most nem tudom elképzeni. Vagy jön még valaki a piacról? Colberték szeretik a draft előtt felrakni a figurákat. Most ez van Banner, Dotson, Finney, Decastro, and Okorafor. Nem vetít elő nagy futójátékot (eddig)
astroid
Banner még nincs.
Spy
Jogos, így még szebb a helyzet
astroid
Egyébként insurance policy. Ha nem jönne össze a OC drafton, ne kelljen kapkonnyi. Én vártam ezt a lépést. De vadnyugat réme Jesse James szerintem idén túl drága nekünk. Sokan várják vissza őt is.
több mint 5 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
OK bírom Finneyt, de mi lehet a koncepció? Kezdő C ócsóért? Ezt most nem tudom elképzeni. Vagy jön még valaki a piacról? Colberték szeretik a draft előtt felrakni a figurákat. Most ez van Banner, Dotson, Finney, Decastro, and Okorafor. Nem vetít elő nagy futójátékot (eddig)
astroid
Banner még nincs.
Spy
Jogos, így még szebb a helyzet
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
OK bírom Finneyt, de mi lehet a koncepció? Kezdő C ócsóért? Ezt most nem tudom elképzeni. Vagy jön még valaki a piacról? Colberték szeretik a draft előtt felrakni a figurákat. Most ez van Banner, Dotson, Finney, Decastro, and Okorafor. Nem vetít elő nagy futójátékot (eddig)
astroid
Banner még nincs.
több mint 5 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
OK bírom Finneyt, de mi lehet a koncepció? Kezdő C ócsóért? Ezt most nem tudom elképzeni. Vagy jön még valaki a piacról? Colberték szeretik a draft előtt felrakni a figurákat. Most ez van Banner, Dotson, Finney, Decastro, and Okorafor. Nem vetít elő nagy futójátékot (eddig)
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
a második körben nagy RB rush volt.

Klemó
Hogy Igort idézzem: ez a dolguk 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
One year deal for BJ Finney and the #Steelers per
@gerrydulac
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Szerintem azt kiveséztük, hogy egy playmaker RB nálunk óriási lökést tud adni az O-nak. Ez pedig akkor is igaz, ha alapvetően önmagában nem fog tudni meccset nyerni és akkor is, hogy egy igazán jó OL-re is szükség lesz/van.
Klemó
főleg ha nem hívunk futást, mer úgy kurvanehéz
sutianap
Bell-el is Mark rengeteget passzoltunk...természetesen kellene az a k..rva futás, de ha olyan futó jön, aki passzoknál is használható, az simán megéri az első kört. Félek, hogy 2/24-re már se Harris, se Williams, de még Etienne sem lesz. Sőt ebben egészen biztos is vagyok. Persze a legjobb egy kis hátratrade lenne, de valójában nem hiszek ebben.
Klaci79
Elindul egy hype az RB-k kapcsán, azt Én is érzékelem, de Én csodálkoznék, ha kimenne mind a 3 az első körben és egészen biztos vagyok benne, hogy valamelyik elérhető lesz.
Klemó
Az első körben nem fog 3 kimenni, szerintem 2. De mire újra húzunk a legjobb 3 már nem lesz elérhető...
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
BJ Finney az épületben....Ha átmegy a fizikain, visszahozzuk.
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
tavaly az 5. RB ment ki az 55. helyen
no
Ja, de az első 1/32-re és igen, a második körben nagy RB rush volt.

Idén azért csodálkoznék, ha az 1/32-ig várni kellene, de azon is, ha Harris, vagy Etienne párosból az egyik ne lenne elérhető nekünk...de persze meglátjuk.
Klemó
De ez igy normalis, egy sima RB-t nem viszel ki az elso korben, mert az 5. eves opcio es egy hosszutavu atlaga kozott nincs nagy kulonbseg a futoknal, de minimum kisebb mint mas posztoknal. De egy CMC-t nem hagynak bent mert az o aranal mar megeri. Viszont a 2.-ban elindulnak foleg ha latnak bennuk potencialt. 1.5M-ert nem kapsz futot aki akarmicsket letett az asztalra, igy konnyu latni bennuk potencialt. Conner-t 3 ev 18m -ert lattam felertekelve, persze majd meglatjuk de igazandibol nincs kerdes a csapatoknal a jobbaknak titulalt jelolteknel.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
tavaly az 5. RB ment ki az 55. helyen
no
Ja, de az első 1/32-re és igen, a második körben nagy RB rush volt.

Idén azért csodálkoznék, ha az 1/32-ig várni kellene, de azon is, ha Harris, vagy Etienne párosból az egyik ne lenne elérhető nekünk...de persze meglátjuk.
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
tavaly az 5. RB ment ki az 55. helyen
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Szerintem azt kiveséztük, hogy egy playmaker RB nálunk óriási lökést tud adni az O-nak. Ez pedig akkor is igaz, ha alapvetően önmagában nem fog tudni meccset nyerni és akkor is, hogy egy igazán jó OL-re is szükség lesz/van.
Klemó
főleg ha nem hívunk futást, mer úgy kurvanehéz
sutianap
Bell-el is Mark rengeteget passzoltunk...természetesen kellene az a k..rva futás, de ha olyan futó jön, aki passzoknál is használható, az simán megéri az első kört. Félek, hogy 2/24-re már se Harris, se Williams, de még Etienne sem lesz. Sőt ebben egészen biztos is vagyok. Persze a legjobb egy kis hátratrade lenne, de valójában nem hiszek ebben.
Klaci79
Elindul egy hype az RB-k kapcsán, azt Én is érzékelem, de Én csodálkoznék, ha kimenne mind a 3 az első körben és egészen biztos vagyok benne, hogy valamelyik elérhető lesz.
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Szerintem azt kiveséztük, hogy egy playmaker RB nálunk óriási lökést tud adni az O-nak. Ez pedig akkor is igaz, ha alapvetően önmagában nem fog tudni meccset nyerni és akkor is, hogy egy igazán jó OL-re is szükség lesz/van.
Klemó
Az hogy belenyultok a kovetkezo BB-be az foleg a szerencsen fog mulni, es nektek is egy jo/atlagos QB az elvarhato nem pedig egy HOF. Egy ilyet pedig konnyebb futas alapon passzoltatni es ha erre fekszetek ra akkor egy playmaker RB tobbet dob a csapaton mint egy WR1. Ahogy a TE-k is. Az OL is konnyebben es olcsobban osszeallithato ha nem 90 pff az elvaras passzban es futasban is. El lehet igy tolni a kivalo futasban ok passzban fele ( BB-vel forditva kellene ) a falat.

Ok, rajottem hogy irom a 2 evvel ezelotti dumamat mikor leserult BB. Akkor csak ezt tettem volna a Vasas helyeben, iden teljesen meglepodnek ha folytatnatok a "mi jobban kivitelzzuk a play-t mint a D".
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Szerintem azt kiveséztük, hogy egy playmaker RB nálunk óriási lökést tud adni az O-nak. Ez pedig akkor is igaz, ha alapvetően önmagában nem fog tudni meccset nyerni és akkor is, hogy egy igazán jó OL-re is szükség lesz/van.
Klemó
főleg ha nem hívunk futást, mer úgy kurvanehéz
sutianap
Bell-el is Mark rengeteget passzoltunk...természetesen kellene az a k..rva futás, de ha olyan futó jön, aki passzoknál is használható, az simán megéri az első kört. Félek, hogy 2/24-re már se Harris, se Williams, de még Etienne sem lesz. Sőt ebben egészen biztos is vagyok. Persze a legjobb egy kis hátratrade lenne, de valójában nem hiszek ebben.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem azt kiveséztük, hogy egy playmaker RB nálunk óriási lökést tud adni az O-nak. Ez pedig akkor is igaz, ha alapvetően önmagában nem fog tudni meccset nyerni és akkor is, hogy egy igazán jó OL-re is szükség lesz/van.
Klemó
főleg ha nem hívunk futást, mer úgy kurvanehéz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Szerintem azt kiveséztük, hogy egy playmaker RB nálunk óriási lökést tud adni az O-nak. Ez pedig akkor is igaz, ha alapvetően önmagában nem fog tudni meccset nyerni és akkor is, hogy egy igazán jó OL-re is szükség lesz/van.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Jesse James lesz azt gondolom a következő TE-ünk ismét...
Klaci79
Ez nem kérdés azt gondolom. A Reunite itt adja magát, tipikus win-win helyzet.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Jesse James lesz azt gondolom a következő TE-ünk ismét...
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
Egy RB nem eri meg, de egy all-round weapon siman, ahogy kb a TE posztnal is es iden mar top4-ben is latni a gyereket kihuzva. Ez csak penz es igaz a posztja atlagara, de egy kiemelkedoen jo jatekosert oda lehet adni. Normal helyzetben egy elozetesen jonak tuno passzban-futasban OL az elso kor es a futo kesobb, de egy Henry-nek tuno melle egy "olcsobb" OL is megfelel aki a futasban remek es passznal ok. De nalatok pont BB a baj, mert neki 5 passz elleni kiraly OL kell mert lepni nem tud mar, de megvedve kiraly tud lenni ( tavaly az volt meg ), de futas nelkul nem lesz jo eredmeny sem, nemhogy SB. A jo hir, hogy fogtok futni 1.) mert akarni fogtok 2.) Canada 3.) nem BB-re dobtok ra mindent es az OL mar a futasra kezd epulni | ( Ez a legfontosabb mert az OL-be nem raktatok erteket regota es az ido vas foga megtette a hatasat, emelett BB/Tomlin/ RF hivta a jatekot akik nem egy futasguruk es vegul a futok bar ok voltak a legkevesebb gond ) | . Az RB mar egy kulon kerdes mert ha elerheto egy Henry-Bell azt mindenki szeretne de itt kulonosen jol jonne, de legrosszabb esetben a szokasos feladatmegosztas lesz. Igy maradna Ebron es melle johet egy blokkolo TE ami megint olcso barhonnan. Bar tudom hogy Ebron itt nem nepszeru de megblokkolja o a feladatat de osztonosen nem blokkolo TE, hanem elkapo.

Szerintem jok lesztek, mert a futas fejlodese sokkal tobbet ad a jatekotokhoz mint barmelyik jatekosotok elvesztese a piacon. Ju-Ju jo lenne de legrosszabb esetben harmadaraert hoztok egy veteran slotWR-t. A tobbiekbol akit visszahoznek az inkabb olcso, de Bud-Conner-Skot-Punci konnyu bucsu.
no
ha jo lesz az OL, akkor akar visszajohetne Bell is olcsoert.