Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
4M-et spórolunk így a CAP-ben, ez nagyjából a Sutton pénz. Vince már nem ért 7 millát ez evidens, de így megint borzalmas vékonyak leszünk LB poszton.....és Vince pedig nem sérülékeny.....ellenben Bush és Spillane igen.....
több mint 5 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
VW mai twitter üzenete "I can hear the streets calling"
több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Juju még a ,nyakunkon' 😊
steelwolf
Agholor lelépett a sivatagból, szerintem irány Vegas. 😊
Reggio1914
Pecc lesz az...
Spy
Ott azért kinéz egy QB is, fognak még arra tartalékolni, nem valószínű hogy Cam-nek hoznak ilyen célpontokat. De ha Rókaföldre megy, ám legyen. 😊
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Közben Banner újranyitotta a twitter account-ját, amit ő maga burkolt önként némaságba mondván a többi néma csend, míg alá nem írja új szerződését.



Ez azt jelzi, hamarosan jöhet itt is valami hír.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
A Pats úgy költ, mint ha nem lenne holnap és ez alavetően szokatlan a Belichik érától, ahol sztárokat is simán kirúgtak. Horribilis szerződések és ahogy Willie is jelzi nem elit embereknek.....
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Juju még a ,nyakunkon' 😊
steelwolf
Agholor lelépett a sivatagból, szerintem irány Vegas. 😊
Reggio1914
Pecc lesz az...
több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Juju még a ,nyakunkon' 😊
steelwolf
Agholor lelépett a sivatagból, szerintem irány Vegas. 😊
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Feiler evi 7 millio.....no azert o ennyit nem er....egy totalisan atlagos guard....

Akkor hat Alualu legyen cel....jojjon Jesse es akkor nagyjabol megvagyunk. Persze azzal kiegeszitve, hogy center potlasra szukseg lenne.

Dupree papirforma, elkepeszto osszegek repkedtek
Klemó
Azért jó lenne ha még egy (két) OT is lenne 😀 Villanóéva, Banner még nem írt alá
astroid
Hát ja, ha meg tudnánk tartani őket, összetenném a kezem. Szerintem utóbbi kapcsán jók az esélyeink, hiszen igazából Bannernek nincs múltja, rögtön megsérült. A Katona viszont utolsó nagy dobása lenne/lehetne ez és eddig mindig diszkontot kaptunk tőle. Igaz, már ő nem a régi, de ahogy látom a piacot bőven 7-8 millát ő is össze tudna szedni bőven ezen a piacon.

A Ravens viszont csak pisloghat Judon és Ngakoue is elszállt tőlük. Elképesztő lett a piac. Durva, hogy egyiküket sem tudták/akarták megtartani, de ugye náluk az tudott volt, hogy idéntől jönnek a kellemetlen hosszabbítási kérdések.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 976 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Juju még a ,nyakunkon' 😊
több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Feiler evi 7 millio.....no azert o ennyit nem er....egy totalisan atlagos guard....

Akkor hat Alualu legyen cel....jojjon Jesse es akkor nagyjabol megvagyunk. Persze azzal kiegeszitve, hogy center potlasra szukseg lenne.

Dupree papirforma, elkepeszto osszegek repkedtek
Klemó
Nagyon durva lett a passzsiettetők piaca... 5 évre 82,5 millió... Kíváncsi leszek, hogy fogja-e tudni tartani ezt a színvonalat és ha igen meddig... Képessége ugye megvan hozzá, fejben vajon hogy alakul ez majd.

Ezek után Alualu tényleg prioritás.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Hiltont valószìnűleg bukjuk , de Haden maradhat egy átstrukturálással.

Továbbra is durván túlfizetik azokat az FA-inket, akiket a sztárjaink tesznek sztárrá, lásd most Bud. A sérülése után nálam 10/évnél többet nem ér.

Jó, hogy kimaradunk az elejéből, mert néhány kivételtől eltekintve full középszerű emberek kapnak durva összegeket.

Néhány low budget deal jöhet majd!
több mint 5 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
Feiler evi 7 millio.....no azert o ennyit nem er....egy totalisan atlagos guard....

Akkor hat Alualu legyen cel....jojjon Jesse es akkor nagyjabol megvagyunk. Persze azzal kiegeszitve, hogy center potlasra szukseg lenne.

Dupree papirforma, elkepeszto osszegek repkedtek
Klemó
Azért jó lenne ha még egy (két) OT is lenne 😀 Villanóéva, Banner még nem írt alá
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Feiler evi 7 millio.....no azert o ennyit nem er....egy totalisan atlagos guard....

Akkor hat Alualu legyen cel....jojjon Jesse es akkor nagyjabol megvagyunk. Persze azzal kiegeszitve, hogy center potlasra szukseg lenne.

Dupree papirforma, elkepeszto osszegek repkedtek
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Hiltonnál ráadásul a Bengals tűnik biztos befutónak...
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
STEELERS NEWSKinkhabwala: Kevin Colbert Has Communicated Privately ‘He’ll Retire When Ben Roethlisberger Does’

Annó említém, hogy nem tudni kinek a sorsa van még Ben karrierjéhez kötve...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
16.5 millió évente, nem kevés.
tenorx
Miért érzem úgy, hogy ez a sztori is olyan "sikeres" lesz ott, mint a Vic Beasley vagy a Clowney történet?
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
16.5 millió évente, nem kevés.
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Dupree aláírt a Titanshoz, Feiler meg a Chargershez.
több mint 5 éve
Seda26 Pittsburgh Steelers 194
Sajnos a csoportriválisaink továbbra is nagyon jól építkeznek. Nem lesz könnyű dolgunk idén sem.

Suttonnak egyébként örülök. Azon kevés általunk draftolt defensive back közé tartozik, aki nem volt ordas reach (bust) ahol kihúztuk.

Szerkesztette: Seda26
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
De en most azt mondom Hilton nem fog alairni. Nekunk Feilert es Alualu sokkal nagyobb prioritas szerintem Bannerrel egyutt.
Klemó
Volna még lehetőségünk, de egyelőre nem használunk ki semmit, ami persze jól fog jönni Watt 25 milliójánál...
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
De en most azt mondom Hilton nem fog alairni. Nekunk Feilert es Alualu sokkal nagyobb prioritas szerintem Bannerrel egyutt.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Sutton igazan nem nezte meg a piacot es ez nekunk jo hir. Ha Sutton es Hilton is marad, Haden cut lesz. Sutton szeoen helyettesitette, igaz o ott nem megoldas.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 976 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sutton marad, így szabadabban lehet tágyalni Hiltonnal! 😀
Szokol
2 év/9 millió!
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Sutton marad, így szabadabban lehet tágyalni Hiltonnal! 😀
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Juju Raiders?
Jan
Nagy a csend körülötte és Dupree körül is. Bár a wr-run még nem indult meg, viszont OLB már elkelt pár...