Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Tehát Vince távozásával az utolsó játékos is lelépett a Steel Curtain 2.0-ból...

Hogy állunk a sapkával?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Burress hozta a Giants-be is amit itt,
no
Sőt ő a Giantsben lett igazi WR1, itt ugye Ward mögött ink másodhegedűs volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Ez eddig egy szar nap, remélem Dzsudzsu aláír a Patshez...

Alualunak sok sikert, Hilton meg lefetyeljen kandurtejet a csoportriválisnál..
Szokol
Nyugtasson, hogy gyakoribb ha elmegy valaki a Steelersből, az nem tudja azt a szintet mint korábban, sőt inkább gyengébb számokat hoz. Most jó hosszú listát tudnék írni 😀
astroid
Írjuk azt aki jó volt: Harrison 2 meccsen a Patsben, Santonio Holmes egy jó félév, segítsetek....tücsökciripelés
Willie Parker
Sanders jó volt máshol is. Ő a kivétel.

Ja, és Artie Burns. Ő semmivel sem rosszabb, mint nálunk. 😊
Jan
Sanders nálunk vezér volt?

Sztem Wallace kurvára megégett az óriási pénzéhez képest.

Faneca télleg
Willie Parker
Azert ritka hogy egy vezert elengedjenek palyaja csucsan, igy eleg pici a merites.
no
Rosszul írtam, ink úgy értsd, h olyan, akinek nálunk értelmezhető szerepe volt (Wallace, Porter, Beachum, Burress, Holmes, Woodley). Sanders nem kapott itt elég szerepet, Brownt választottuk helyette.
Willie Parker
Burress hozta a Giants-be is amit itt, Woodley itt sem volt jo, Wallace szerintem jo jatekos volt sokaig de a penzert eltemette magat es ilyenbol 1000 db is egytucat. Beachum-ra nem is tudom hova ment.

Porter meg a mocsok 1-15 Miami-val szar, de ra egy evre mint a legszebb eveiben, de o azert mar inkabb kifele ment. Ot nagyon komaltam itt.

Woodley a jo pelda hogy a rendszer termeke es nem alkalmas mindenre. Bud D-re leszek kivancsi, de meglepne.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113


empty taxi
Szépen fogy a #D!
steelwolf
És akkor mindenkit draftról akarunk pótolni?
Mert piacon a cap helyzet miatt még csak nézelődni se nagyon van értelme.
Reggio1914
Ma még nem érdemes...de 2-3 nap múlva már lehet, hogy az lesz. Nem kezdők kellenek feltétlen, hanem mélyítése a keretnek. Kezdőket nem tudnánk megfizetni...
több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453


empty taxi
Szépen fogy a #D!
steelwolf
És akkor mindenkit draftról akarunk pótolni?
Mert piacon a cap helyzet miatt még csak nézelődni se nagyon van értelme.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Sajnálom Vincét...de a sebessége már borzalmasan megkopott volt, pedig az elején sem volt egy gyorsvonat...de 6. körösként megszolgálta a pénzét
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Azért az meglep, hogy Suttont választottuk 4 milláért és nem Hiltont 6-ért. Ok, hogy előbbi király volt a Blackburnben, de azért mégis Hilton nagyon rendszerfit volt.
Szokol
ez prove it szerződés
gyakorlatilag a két kezdőév között lesz vagy 5M különbség, nem beszélve az aláírásiról

Hilton lenyelte tavaly a tendert, de ő má pénztet várt idén nem pedig diszkontot
sutianap
Ja, az első éves 8.5 misit mi nem hiszem, hogy tudtuk volna kínálni.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 976 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!


empty taxi
Szépen fogy a #D!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Ez eddig egy szar nap, remélem Dzsudzsu aláír a Patshez...

Alualunak sok sikert, Hilton meg lefetyeljen kandurtejet a csoportriválisnál..
Szokol
Nyugtasson, hogy gyakoribb ha elmegy valaki a Steelersből, az nem tudja azt a szintet mint korábban, sőt inkább gyengébb számokat hoz. Most jó hosszú listát tudnék írni 😀
astroid
Írjuk azt aki jó volt: Harrison 2 meccsen a Patsben, Santonio Holmes egy jó félév, segítsetek....tücsökciripelés
Willie Parker
Sanders jó volt máshol is. Ő a kivétel.

Ja, és Artie Burns. Ő semmivel sem rosszabb, mint nálunk. 😊
Jan
Sanders nálunk vezér volt?

Sztem Wallace kurvára megégett az óriási pénzéhez képest.

Faneca télleg
Willie Parker
Azert ritka hogy egy vezert elengedjenek palyaja csucsan, igy eleg pici a merites.
no
Rosszul írtam, ink úgy értsd, h olyan, akinek nálunk értelmezhető szerepe volt (Wallace, Porter, Beachum, Burress, Holmes, Woodley). Sanders nem kapott itt elég szerepet, Brownt választottuk helyette.
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Ez eddig egy szar nap, remélem Dzsudzsu aláír a Patshez...

Alualunak sok sikert, Hilton meg lefetyeljen kandurtejet a csoportriválisnál..
Szokol
Nyugtasson, hogy gyakoribb ha elmegy valaki a Steelersből, az nem tudja azt a szintet mint korábban, sőt inkább gyengébb számokat hoz. Most jó hosszú listát tudnék írni 😀
astroid
Írjuk azt aki jó volt: Harrison 2 meccsen a Patsben, Santonio Holmes egy jó félév, segítsetek....tücsökciripelés
Willie Parker
Sanders jó volt máshol is. Ő a kivétel.

Ja, és Artie Burns. Ő semmivel sem rosszabb, mint nálunk. 😊
Jan
Sanders nálunk vezér volt?

Sztem Wallace kurvára megégett az óriási pénzéhez képest.

Faneca télleg
Willie Parker
Azert ritka hogy egy vezert elengedjenek palyaja csucsan, igy eleg pici a merites.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért az meglep, hogy Suttont választottuk 4 milláért és nem Hiltont 6-ért. Ok, hogy előbbi király volt a Blackburnben, de azért mégis Hilton nagyon rendszerfit volt.
Szokol
ez prove it szerződés
gyakorlatilag a két kezdőév között lesz vagy 5M különbség, nem beszélve az aláírásiról

Hilton lenyelte tavaly a tendert, de ő má pénztet várt idén nem pedig diszkontot


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Azért az meglep, hogy Suttont választottuk 4 milláért és nem Hiltont 6-ért. Ok, hogy előbbi király volt a Blackburnben, de azért mégis Hilton nagyon rendszerfit volt.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ez eddig egy szar nap, remélem Dzsudzsu aláír a Patshez...

Alualunak sok sikert, Hilton meg lefetyeljen kandurtejet a csoportriválisnál..
Szokol
Mire számítottál? Csoda, hogy Sutton maradt.
Willie Parker
Valami hasonlóra, de azért hadd dühöngjek! Legalább a Jax fizette volna agyon Alualut a kompenzációs pick miatt... 3 milla/év... Hilton mennyit kap majd?
Szokol
MAximum picket kaphatsz...Dupree és JuJu miatt jöhet magas, Hilton, Feiler alacsonyabb, de értékben ehhez jöhet majd ez a kisebb összeg is. És akkor még Wormley is ott van például...sok kicsi sokra megy...😊
Klaci79
? Ugyanarról beszélünk! 😀 Ha nem 3 millát kapott volna évente Alualu, magasabb( vagy több darab) lenne jövöre a komp pick.
Szokol
azt nem írtam le, hogy 4-et 😊
Olyan sokat nem oszt szoroz szerintem majd 6-8 millió...
Wormley megtartására látok esélyt, illetve Davis és Buggs játékát élvezhetjük...persze jobb lett volna egy 3 év 3 millió, de ez a reális 😊 nem akartuk megtartani...
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Ez eddig egy szar nap, remélem Dzsudzsu aláír a Patshez...

Alualunak sok sikert, Hilton meg lefetyeljen kandurtejet a csoportriválisnál..
Szokol
Mire számítottál? Csoda, hogy Sutton maradt.
Willie Parker
Valami hasonlóra, de azért hadd dühöngjek! Legalább a Jax fizette volna agyon Alualut a kompenzációs pick miatt... 3 milla/év... Hilton mennyit kap majd?
Szokol
MAximum picket kaphatsz...Dupree és JuJu miatt jöhet magas, Hilton, Feiler alacsonyabb, de értékben ehhez jöhet majd ez a kisebb összeg is. És akkor még Wormley is ott van például...sok kicsi sokra megy...😊
Klaci79
? Ugyanarról beszélünk! 😀 Ha nem 3 millát kapott volna évente Alualu, magasabb( vagy több darab) lenne jövöre a komp pick.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Szerintem Hilton története már akkor eldőlt, amikor Drew Rosenhaus lett az ügynöke...kíváncsi vagyok mennyire vették le a Bengals-t.

Source says it’s a 4-year deal worth $24M with $8.5M in the first year.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ez eddig egy szar nap, remélem Dzsudzsu aláír a Patshez...

Alualunak sok sikert, Hilton meg lefetyeljen kandurtejet a csoportriválisnál..
Szokol
Mire számítottál? Csoda, hogy Sutton maradt.
Willie Parker
Valami hasonlóra, de azért hadd dühöngjek! Legalább a Jax fizette volna agyon Alualut a kompenzációs pick miatt... 3 milla/év... Hilton mennyit kap majd?
Szokol
MAximum picket kaphatsz...Dupree és JuJu miatt jöhet magas, Hilton, Feiler alacsonyabb, de értékben ehhez jöhet majd ez a kisebb összeg is. És akkor még Wormley is ott van például...sok kicsi sokra megy...😊
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
You know what rocks? When a guy who works his tail off, genuinely cares about people and makes everyone smile GETS PAID. It’s a 2 year, $9.5M deal, including a $3.25M signing bonus, for #Steelers OT Zach Banner. twitter.com/zbnfl/status/1…
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Ez eddig egy szar nap, remélem Dzsudzsu aláír a Patshez...

Alualunak sok sikert, Hilton meg lefetyeljen kandurtejet a csoportriválisnál..
Szokol
Mire számítottál? Csoda, hogy Sutton maradt.
Willie Parker
Valami hasonlóra, de azért hadd dühöngjek! Legalább a Jax fizette volna agyon Alualut a kompenzációs pick miatt... 3 milla/év... Hilton mennyit kap majd?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Akkor jól emlékeztem, hogy Banner marad...remélem jó lesz és nem lesz probléma a sérüléséből...nagy segítség lenne a falnak
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Nagyon remélem, hogy nem JuJu-ra tartogatjuk a pici zsetont!!!
altoreg79
Remélhetőleg valamelyik tacklere.
Seda26



Banner hangja egyébként tök olyan mint Spencer Stasmore-é 😀 | The Rock |

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Seda26 Pittsburgh Steelers 194
Nagyon remélem, hogy nem JuJu-ra tartogatjuk a pici zsetont!!!
altoreg79
Remélhetőleg valamelyik tacklere.
több mint 5 éve
altoreg79 Pittsburgh Steelers 64
Nagyon remélem, hogy nem JuJu-ra tartogatjuk a pici zsetont!!!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Ez eddig egy szar nap, remélem Dzsudzsu aláír a Patshez...

Alualunak sok sikert, Hilton meg lefetyeljen kandurtejet a csoportriválisnál..
Szokol
Nyugtasson, hogy gyakoribb ha elmegy valaki a Steelersből, az nem tudja azt a szintet mint korábban, sőt inkább gyengébb számokat hoz. Most jó hosszú listát tudnék írni 😀
astroid
Írjuk azt aki jó volt: Harrison 2 meccsen a Patsben, Santonio Holmes egy jó félév, segítsetek....tücsökciripelés
Willie Parker
Sanders jó volt máshol is. Ő a kivétel.

Ja, és Artie Burns. Ő semmivel sem rosszabb, mint nálunk. 😊
Jan
Sanders nálunk vezér volt?

Sztem Wallace kurvára megégett az óriási pénzéhez képest.

Faneca télleg
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
Ez eddig egy szar nap, remélem Dzsudzsu aláír a Patshez...

Alualunak sok sikert, Hilton meg lefetyeljen kandurtejet a csoportriválisnál..
Szokol
Nyugtasson, hogy gyakoribb ha elmegy valaki a Steelersből, az nem tudja azt a szintet mint korábban, sőt inkább gyengébb számokat hoz. Most jó hosszú listát tudnék írni 😀
astroid
Írjuk azt aki jó volt: Harrison 2 meccsen a Patsben, Santonio Holmes egy jó félév, segítsetek....tücsökciripelés
Willie Parker
Sanders jó volt máshol is. Ő a kivétel.

Ja, és Artie Burns. Ő semmivel sem rosszabb, mint nálunk. 😊

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.