Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Azért ezt még ne jelentsük ki. Nem sok WR kelt el eddig
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Juju szerintem beárazta magát a tiktokozással, azért ,nem kell senkinek' !
steelwolf
Egyértelmű. kinek kell egy olyan játékos aki annyira hülye hogy a kezdőkörben táncikálva provokálja és paprikázza fel az ellenfelet. Ráadásul ha jól emlékszem elbeszélgettek vele erről a dologról , majd utána ugyanezeket a marhaságait csinálta. Egy ilyen játékos nem kell nekünk és még sok mindenkinek sem fog kelleni. remélem nem igazoljuk újra, mert az óriási csalódás lenne.
pfefe8
A szurkolóknak semmiképpen. kérdés , a GM-ek mennyire hallgatnak majd rájuk.
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Juju szerintem beárazta magát a tiktokozással, azért ,nem kell senkinek' !
steelwolf
Egyértelmű. kinek kell egy olyan játékos aki annyira hülye hogy a kezdőkörben táncikálva provokálja és paprikázza fel az ellenfelet. Ráadásul ha jól emlékszem elbeszélgettek vele erről a dologról , majd utána ugyanezeket a marhaságait csinálta. Egy ilyen játékos nem kell nekünk és még sok mindenkinek sem fog kelleni. remélem nem igazoljuk újra, mert az óriási csalódás lenne.

Steelers fan
több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Gyerekek...Alualu szerintem csak a Jagsnek adott home diszkontot. Ott draftolták első körben, ami azért "örök élmény" és nem utolsó sorban pénz is volt akkor. Ezt az első körös elvárást nem tudta teljesíteni, de szerintem lélekben tartozott a Jagsnak annyival, hogy oda vissza megy, akár diszkonttal is.

Szóval szerintem nem volt itt arról szó, hogy Steelers, vagy Jags és ezt respektálni kell, én szeretem az ilyen játékosokat, még akkor is, ha elmennek tőlünk, vagy máshol játszanak.
Klemó
Igen, valószínűleg ez van, hogy oda visszavágyott. Ezt én is értékelem, hogy van még olyan játékos, akinek nem minden a pénz. Kár érte, kiváló ügynök volt. 😊
több mint 5 éve
altoreg79 Pittsburgh Steelers 64
Juju szerintem beárazta magát a tiktokozással, azért ,nem kell senkinek' !
steelwolf
Szerintem is! Jó néhány csapatnak (Raiders) még eleven emlékei vannak még AB-vel kapcsolatban. Vagy arra vár, hogy szabadítsunk fel lóvét és mi hosszabbítsunk vele...
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Gyerekek...Alualu szerintem csak a Jagsnek adott home diszkontot. Ott draftolták első körben, ami azért "örök élmény" és nem utolsó sorban pénz is volt akkor. Ezt az első körös elvárást nem tudta teljesíteni, de szerintem lélekben tartozott a Jagsnak annyival, hogy oda vissza megy, akár diszkonttal is.

Szóval szerintem nem volt itt arról szó, hogy Steelers, vagy Jags és ezt respektálni kell, én szeretem az ilyen játékosokat, még akkor is, ha elmennek tőlünk, vagy máshol játszanak.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Ha valamikor, akkor idén kellene visszacserélnünk a Drafton az első körből a 2. elejére, vagy még tovább és 2. körben mozogni vissza felfelé, ha van kiért.

Első körben BPA-t látok, ami nem biztos, hogy rövid távon segít, viszont sok a need, ait 2-3körben kellene megoldani, mert utána esik a színvonal. A 3 OC 2.körös, OT-k szintén esnek a 3körtől, RB, EDGE Olaf után (bár ide lehet jön egy Veterán, LB is kúszik felfelé egyet most és NCB, WR meg mindig benne van a draftunkban.

Kevés lesz ehhez a muníció. És még nem tudjuk, mennyire bízunk Davis/Buggs/Mondeaux trióban és jó lenne projekteket is húzni.

De nézzük a jó oldalát, posztok között nagyon rosszat húzni nem tudunk 😊 (max CB-t)

Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Banner lesz az új LT-nk, ha minden igaz. Ha pedig így nézem, akkor ez a szerződéses összeg "röhejes". Nem, Villa nem hiszem, hogy maradni fog, neki "jár" egy nagy szerződés és azt mi nem tudjuk megadni neki.

A Haden-Nelson páros majd 30 millát visz a CAP-ből....kizártnak tartom, hogy ez így maradna....
Klemó
Ez az RT-LT ilyen könnyű csereposzt lenne?

Illetve, Alualu távozása mindenképp fájó, de nem lehet, hogy a szakvezetés lát/vár Buggs teljesítményében olyan ugrást, mint anno Hargrave esetében?
badsco
Nem könnyű, de tavaly Villa miatt nem kellett LT, egyébként Banner jó lehet oda, Okorafor meg inkább RT.
Magam is úgy vélem, hogy Buggs/Davistől azt várjuk, hogy pótolni tudja Alualut, mert nem ment el drágán, ha szerettük volna, ezt ki lehet gazdálkodni.
Klaci79
Én meg ezért nem értem, miért nem adtunk ennyit Alualunak, mert ez a 3 millió apró érte.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 976 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Juju szerintem beárazta magát a tiktokozással, azért ,nem kell senkinek' !
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Banner lesz az új LT-nk, ha minden igaz. Ha pedig így nézem, akkor ez a szerződéses összeg "röhejes". Nem, Villa nem hiszem, hogy maradni fog, neki "jár" egy nagy szerződés és azt mi nem tudjuk megadni neki.

A Haden-Nelson páros majd 30 millát visz a CAP-ből....kizártnak tartom, hogy ez így maradna....
Klemó
Ez az RT-LT ilyen könnyű csereposzt lenne?

Illetve, Alualu távozása mindenképp fájó, de nem lehet, hogy a szakvezetés lát/vár Buggs teljesítményében olyan ugrást, mint anno Hargrave esetében?
badsco
Nem könnyű, de tavaly Villa miatt nem kellett LT, egyébként Banner jó lehet oda, Okorafor meg inkább RT.
Magam is úgy vélem, hogy Buggs/Davistől azt várjuk, hogy pótolni tudja Alualut, mert nem ment el drágán, ha szerettük volna, ezt ki lehet gazdálkodni.
több mint 5 éve
badsco Pittsburgh Steelers 462
Banner lesz az új LT-nk, ha minden igaz. Ha pedig így nézem, akkor ez a szerződéses összeg "röhejes". Nem, Villa nem hiszem, hogy maradni fog, neki "jár" egy nagy szerződés és azt mi nem tudjuk megadni neki.

A Haden-Nelson páros majd 30 millát visz a CAP-ből....kizártnak tartom, hogy ez így maradna....
Klemó
Ez az RT-LT ilyen könnyű csereposzt lenne?

Illetve, Alualu távozása mindenképp fájó, de nem lehet, hogy a szakvezetés lát/vár Buggs teljesítményében olyan ugrást, mint anno Hargrave esetében?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Banner lesz az új LT-nk, ha minden igaz. Ha pedig így nézem, akkor ez a szerződéses összeg "röhejes". Nem, Villa nem hiszem, hogy maradni fog, neki "jár" egy nagy szerződés és azt mi nem tudjuk megadni neki.

A Haden-Nelson páros majd 30 millát visz a CAP-ből....kizártnak tartom, hogy ez így maradna....
Klemó
Nézd meg mennyit kapott Beachum, annál sokkal többet nem fog kapni szerintem Villa, mert már rajta is látszik a kor.

A mai napra a nagyon vad tippem (vágyam 😀 ): Nelson és Haden hosszabbít egy-egy évet, a felszabadult capből marad Villa és Dzsudzsu! 😛
Szokol
Villa nagyon gyenge volt már tavaly...én JuJunak örülnék, mert komoly üzenete lenne és tényleg nem kell akkor WR-t draftolni, de idén baszott jó az LT felhozatal, nem bánnám, ha oda gyorsan húznánk valakit. OC-t kellene megoldani valahogy.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 976 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Banner lesz az új LT-nk, ha minden igaz. Ha pedig így nézem, akkor ez a szerződéses összeg "röhejes". Nem, Villa nem hiszem, hogy maradni fog, neki "jár" egy nagy szerződés és azt mi nem tudjuk megadni neki.

A Haden-Nelson páros majd 30 millát visz a CAP-ből....kizártnak tartom, hogy ez így maradna....
Klemó
Nézd meg mennyit kapott Beachum, annál sokkal többet nem fog kapni szerintem Villa, mert már rajta is látszik a kor.

A mai napra a nagyon vad tippem (vágyam 😀 ): Nelson és Haden hosszabbít egy-egy évet, a felszabadult capből marad Villa és Dzsudzsu! 😛
Szokol
Áldassék!
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Banner lesz az új LT-nk, ha minden igaz. Ha pedig így nézem, akkor ez a szerződéses összeg "röhejes". Nem, Villa nem hiszem, hogy maradni fog, neki "jár" egy nagy szerződés és azt mi nem tudjuk megadni neki.

A Haden-Nelson páros majd 30 millát visz a CAP-ből....kizártnak tartom, hogy ez így maradna....
Klemó
Nézd meg mennyit kapott Beachum, annál sokkal többet nem fog kapni szerintem Villa, mert már rajta is látszik a kor.

A mai napra a nagyon vad tippem (vágyam 😀 ): Nelson és Haden hosszabbít egy-egy évet, a felszabadult capből marad Villa és Dzsudzsu! 😛
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Banner lesz az új LT-nk, ha minden igaz. Ha pedig így nézem, akkor ez a szerződéses összeg "röhejes". Nem, Villa nem hiszem, hogy maradni fog, neki "jár" egy nagy szerződés és azt mi nem tudjuk megadni neki.

A Haden-Nelson páros majd 30 millát visz a CAP-ből....kizártnak tartom, hogy ez így maradna....
több mint 5 éve
altoreg79 Pittsburgh Steelers 64
Akkor gyakorlatilag Dzsudzsu és Villa maradtak kérdőjelesek?
Szokol
Meg Haden...
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Akkor gyakorlatilag Dzsudzsu és Villa maradtak kérdőjelesek?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Hiányozni fog 😕
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
If JuJu Smith-Schuster is going to take one-year deal then he should just stay in Pittsburgh. He knows his value with the Steelers. If you go somewhere else it could hurt your value going on a one-year deal. Steelers love loyalty too. Look at Zach Banner. #Steelers
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Mike Hilton:

- Three-star recruit out of HS
- Played every position at Ole Miss
- UDFA, cut by two teams before Pittsburgh
- Became offseason star, secured starting slot role
- Now signs four-year deal for $24 million

Long overdue payday. #Steelers


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Ez eddig egy szar nap, remélem Dzsudzsu aláír a Patshez...

Alualunak sok sikert, Hilton meg lefetyeljen kandurtejet a csoportriválisnál..
Szokol
Nyugtasson, hogy gyakoribb ha elmegy valaki a Steelersből, az nem tudja azt a szintet mint korábban, sőt inkább gyengébb számokat hoz. Most jó hosszú listát tudnék írni 😀
astroid
Írjuk azt aki jó volt: Harrison 2 meccsen a Patsben, Santonio Holmes egy jó félév, segítsetek....tücsökciripelés
Willie Parker
Sanders jó volt máshol is. Ő a kivétel.

Ja, és Artie Burns. Ő semmivel sem rosszabb, mint nálunk. 😊
Jan
Sanders nálunk vezér volt?

Sztem Wallace kurvára megégett az óriási pénzéhez képest.

Faneca télleg
Willie Parker
Azert ritka hogy egy vezert elengedjenek palyaja csucsan, igy eleg pici a merites.
no
Rosszul írtam, ink úgy értsd, h olyan, akinek nálunk értelmezhető szerepe volt (Wallace, Porter, Beachum, Burress, Holmes, Woodley). Sanders nem kapott itt elég szerepet, Brownt választottuk helyette.
Willie Parker
Burress hozta a Giants-be is amit itt, Woodley itt sem volt jo, Wallace szerintem jo jatekos volt sokaig de a penzert eltemette magat es ilyenbol 1000 db is egytucat. Beachum-ra nem is tudom hova ment.

Porter meg a mocsok 1-15 Miami-val szar, de ra egy evre mint a legszebb eveiben, de o azert mar inkabb kifele ment. Ot nagyon komaltam itt.

Woodley a jo pelda hogy a rendszer termeke es nem alkalmas mindenre. Bud D-re leszek kivancsi, de meglepne.
no
Hát kb mindegyik lefele ment utána, de valóban Burress nagyjából hozta NY-ban WR1-ként, mint amit itt 1/2-ként. 4000 y vs 3000y 4 éves spanban.

Woodley nálunk 4 évig 10 sackes ember vót, utána picsafüst. Porter dettó, neki Miamiban volt kb 2 jó szezonja még, de nem 5-6. Beachum elment Arizonába LT-nek, hát nem vált be
Willie Parker
10 ev utan mar ritkan van felfele. Woodley meg mar nalatok elindult a lejton
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 976 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ez eddig egy szar nap, remélem Dzsudzsu aláír a Patshez...

Alualunak sok sikert, Hilton meg lefetyeljen kandurtejet a csoportriválisnál..
Szokol
Nyugtasson, hogy gyakoribb ha elmegy valaki a Steelersből, az nem tudja azt a szintet mint korábban, sőt inkább gyengébb számokat hoz. Most jó hosszú listát tudnék írni 😀
astroid
Írjuk azt aki jó volt: Harrison 2 meccsen a Patsben, Santonio Holmes egy jó félév, segítsetek....tücsökciripelés
Willie Parker
Sanders jó volt máshol is. Ő a kivétel.

Ja, és Artie Burns. Ő semmivel sem rosszabb, mint nálunk. 😊
Jan
Sanders nálunk vezér volt?

Sztem Wallace kurvára megégett az óriási pénzéhez képest.

Faneca télleg
Willie Parker
Azert ritka hogy egy vezert elengedjenek palyaja csucsan, igy eleg pici a merites.
no
Rosszul írtam, ink úgy értsd, h olyan, akinek nálunk értelmezhető szerepe volt (Wallace, Porter, Beachum, Burress, Holmes, Woodley). Sanders nem kapott itt elég szerepet, Brownt választottuk helyette.
Willie Parker
Burress hozta a Giants-be is amit itt, Woodley itt sem volt jo, Wallace szerintem jo jatekos volt sokaig de a penzert eltemette magat es ilyenbol 1000 db is egytucat. Beachum-ra nem is tudom hova ment.

Porter meg a mocsok 1-15 Miami-val szar, de ra egy evre mint a legszebb eveiben, de o azert mar inkabb kifele ment. Ot nagyon komaltam itt.

Woodley a jo pelda hogy a rendszer termeke es nem alkalmas mindenre. Bud D-re leszek kivancsi, de meglepne.
no
Hát kb mindegyik lefele ment utána, de valóban Burress nagyjából hozta NY-ban WR1-ként, mint amit itt 1/2-ként. 4000 y vs 3000y 4 éves spanban.

Woodley nálunk 4 évig 10 sackes ember vót, utána picsafüst. Porter dettó, neki Miamiban volt kb 2 jó szezonja még, de nem 5-6. Beachum elment Arizonába LT-nek, hát nem vált be
Willie Parker
Donald a Pittsburgh Panthers után elég szépen befutott a Ramsben 🤣
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Ez eddig egy szar nap, remélem Dzsudzsu aláír a Patshez...

Alualunak sok sikert, Hilton meg lefetyeljen kandurtejet a csoportriválisnál..
Szokol
Nyugtasson, hogy gyakoribb ha elmegy valaki a Steelersből, az nem tudja azt a szintet mint korábban, sőt inkább gyengébb számokat hoz. Most jó hosszú listát tudnék írni 😀
astroid
Írjuk azt aki jó volt: Harrison 2 meccsen a Patsben, Santonio Holmes egy jó félév, segítsetek....tücsökciripelés
Willie Parker
Sanders jó volt máshol is. Ő a kivétel.

Ja, és Artie Burns. Ő semmivel sem rosszabb, mint nálunk. 😊
Jan
Sanders nálunk vezér volt?

Sztem Wallace kurvára megégett az óriási pénzéhez képest.

Faneca télleg
Willie Parker
Azert ritka hogy egy vezert elengedjenek palyaja csucsan, igy eleg pici a merites.
no
Rosszul írtam, ink úgy értsd, h olyan, akinek nálunk értelmezhető szerepe volt (Wallace, Porter, Beachum, Burress, Holmes, Woodley). Sanders nem kapott itt elég szerepet, Brownt választottuk helyette.
Willie Parker
Burress hozta a Giants-be is amit itt, Woodley itt sem volt jo, Wallace szerintem jo jatekos volt sokaig de a penzert eltemette magat es ilyenbol 1000 db is egytucat. Beachum-ra nem is tudom hova ment.

Porter meg a mocsok 1-15 Miami-val szar, de ra egy evre mint a legszebb eveiben, de o azert mar inkabb kifele ment. Ot nagyon komaltam itt.

Woodley a jo pelda hogy a rendszer termeke es nem alkalmas mindenre. Bud D-re leszek kivancsi, de meglepne.
no
Hát kb mindegyik lefele ment utána, de valóban Burress nagyjából hozta NY-ban WR1-ként, mint amit itt 1/2-ként. 4000 y vs 3000y 4 éves spanban.

Woodley nálunk 4 évig 10 sackes ember vót, utána picsafüst. Porter dettó, neki Miamiban volt kb 2 jó szezonja még, de nem 5-6. Beachum elment Arizonába LT-nek, hát nem vált be
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Azért az meglep, hogy Suttont választottuk 4 milláért és nem Hiltont 6-ért. Ok, hogy előbbi király volt a Blackburnben, de azért mégis Hilton nagyon rendszerfit volt.
Szokol
ez prove it szerződés
gyakorlatilag a két kezdőév között lesz vagy 5M különbség, nem beszélve az aláírásiról

Hilton lenyelte tavaly a tendert, de ő má pénztet várt idén nem pedig diszkontot
sutianap
Ja, az első éves 8.5 misit mi nem hiszem, hogy tudtuk volna kínálni.
Willie Parker
Tudjátok jól, hogy ha nagyon akarják, ezt a 2-3 misit összehozzák..