Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 5 éve
Azért ezt még ne jelentsük ki. Nem sok WR kelt el eddig
több mint 5 éve
A szurkolóknak semmiképpen. kérdés , a GM-ek mennyire hallgatnak majd rájuk.Juju szerintem beárazta magát a tiktokozással, azért ,nem kell senkinek' !Egyértelmű. kinek kell egy olyan játékos aki annyira hülye hogy a kezdőkörben táncikálva provokálja és paprikázza fel az ellenfelet. Ráadásul ha jól emlékszem elbeszélgettek vele erről a dologról , majd utána ugyanezeket a marhaságait csinálta. Egy ilyen játékos nem kell nekünk és még sok mindenkinek sem fog kelleni. remélem nem igazoljuk újra, mert az óriási csalódás lenne.
steelwolf
pfefe8
több mint 5 éve
Juju szerintem beárazta magát a tiktokozással, azért ,nem kell senkinek' !Egyértelmű. kinek kell egy olyan játékos aki annyira hülye hogy a kezdőkörben táncikálva provokálja és paprikázza fel az ellenfelet. Ráadásul ha jól emlékszem elbeszélgettek vele erről a dologról , majd utána ugyanezeket a marhaságait csinálta. Egy ilyen játékos nem kell nekünk és még sok mindenkinek sem fog kelleni. remélem nem igazoljuk újra, mert az óriási csalódás lenne.
steelwolf
Steelers fan
több mint 5 éve
Gyerekek...Alualu szerintem csak a Jagsnek adott home diszkontot. Ott draftolták első körben, ami azért "örök élmény" és nem utolsó sorban pénz is volt akkor. Ezt az első körös elvárást nem tudta teljesíteni, de szerintem lélekben tartozott a Jagsnak annyival, hogy oda vissza megy, akár diszkonttal is.Igen, valószínűleg ez van, hogy oda visszavágyott. Ezt én is értékelem, hogy van még olyan játékos, akinek nem minden a pénz. Kár érte, kiváló ügynök volt. 😊
Szóval szerintem nem volt itt arról szó, hogy Steelers, vagy Jags és ezt respektálni kell, én szeretem az ilyen játékosokat, még akkor is, ha elmennek tőlünk, vagy máshol játszanak.
Klemó
több mint 5 éve
Juju szerintem beárazta magát a tiktokozással, azért ,nem kell senkinek' !Szerintem is! Jó néhány csapatnak (Raiders) még eleven emlékei vannak még AB-vel kapcsolatban. Vagy arra vár, hogy szabadítsunk fel lóvét és mi hosszabbítsunk vele...
steelwolf
több mint 5 éve
Gyerekek...Alualu szerintem csak a Jagsnek adott home diszkontot. Ott draftolták első körben, ami azért "örök élmény" és nem utolsó sorban pénz is volt akkor. Ezt az első körös elvárást nem tudta teljesíteni, de szerintem lélekben tartozott a Jagsnak annyival, hogy oda vissza megy, akár diszkonttal is.Szóval szerintem nem volt itt arról szó, hogy Steelers, vagy Jags és ezt respektálni kell, én szeretem az ilyen játékosokat, még akkor is, ha elmennek tőlünk, vagy máshol játszanak.
több mint 5 éve
Ha valamikor, akkor idén kellene visszacserélnünk a Drafton az első körből a 2. elejére, vagy még tovább és 2. körben mozogni vissza felfelé, ha van kiért.Első körben BPA-t látok, ami nem biztos, hogy rövid távon segít, viszont sok a need, ait 2-3körben kellene megoldani, mert utána esik a színvonal. A 3 OC 2.körös, OT-k szintén esnek a 3körtől, RB, EDGE Olaf után (bár ide lehet jön egy Veterán, LB is kúszik felfelé egyet most és NCB, WR meg mindig benne van a draftunkban.
Kevés lesz ehhez a muníció. És még nem tudjuk, mennyire bízunk Davis/Buggs/Mondeaux trióban és jó lenne projekteket is húzni.
De nézzük a jó oldalát, posztok között nagyon rosszat húzni nem tudunk 😊 (max CB-t)
Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
Én meg ezért nem értem, miért nem adtunk ennyit Alualunak, mert ez a 3 millió apró érte.Nem könnyű, de tavaly Villa miatt nem kellett LT, egyébként Banner jó lehet oda, Okorafor meg inkább RT.Banner lesz az új LT-nk, ha minden igaz. Ha pedig így nézem, akkor ez a szerződéses összeg "röhejes". Nem, Villa nem hiszem, hogy maradni fog, neki "jár" egy nagy szerződés és azt mi nem tudjuk megadni neki.Ez az RT-LT ilyen könnyű csereposzt lenne?
A Haden-Nelson páros majd 30 millát visz a CAP-ből....kizártnak tartom, hogy ez így maradna....
Klemó
Illetve, Alualu távozása mindenképp fájó, de nem lehet, hogy a szakvezetés lát/vár Buggs teljesítményében olyan ugrást, mint anno Hargrave esetében?
badsco
Magam is úgy vélem, hogy Buggs/Davistől azt várjuk, hogy pótolni tudja Alualut, mert nem ment el drágán, ha szerettük volna, ezt ki lehet gazdálkodni.
Klaci79
több mint 5 éve
Juju szerintem beárazta magát a tiktokozással, azért ,nem kell senkinek' !
több mint 5 éve
Nem könnyű, de tavaly Villa miatt nem kellett LT, egyébként Banner jó lehet oda, Okorafor meg inkább RT.Banner lesz az új LT-nk, ha minden igaz. Ha pedig így nézem, akkor ez a szerződéses összeg "röhejes". Nem, Villa nem hiszem, hogy maradni fog, neki "jár" egy nagy szerződés és azt mi nem tudjuk megadni neki.Ez az RT-LT ilyen könnyű csereposzt lenne?
A Haden-Nelson páros majd 30 millát visz a CAP-ből....kizártnak tartom, hogy ez így maradna....
Klemó
Illetve, Alualu távozása mindenképp fájó, de nem lehet, hogy a szakvezetés lát/vár Buggs teljesítményében olyan ugrást, mint anno Hargrave esetében?
badsco
Magam is úgy vélem, hogy Buggs/Davistől azt várjuk, hogy pótolni tudja Alualut, mert nem ment el drágán, ha szerettük volna, ezt ki lehet gazdálkodni.
több mint 5 éve
Banner lesz az új LT-nk, ha minden igaz. Ha pedig így nézem, akkor ez a szerződéses összeg "röhejes". Nem, Villa nem hiszem, hogy maradni fog, neki "jár" egy nagy szerződés és azt mi nem tudjuk megadni neki.Ez az RT-LT ilyen könnyű csereposzt lenne?
A Haden-Nelson páros majd 30 millát visz a CAP-ből....kizártnak tartom, hogy ez így maradna....
Klemó
Illetve, Alualu távozása mindenképp fájó, de nem lehet, hogy a szakvezetés lát/vár Buggs teljesítményében olyan ugrást, mint anno Hargrave esetében?
több mint 5 éve
Villa nagyon gyenge volt már tavaly...én JuJunak örülnék, mert komoly üzenete lenne és tényleg nem kell akkor WR-t draftolni, de idén baszott jó az LT felhozatal, nem bánnám, ha oda gyorsan húznánk valakit. OC-t kellene megoldani valahogy.Banner lesz az új LT-nk, ha minden igaz. Ha pedig így nézem, akkor ez a szerződéses összeg "röhejes". Nem, Villa nem hiszem, hogy maradni fog, neki "jár" egy nagy szerződés és azt mi nem tudjuk megadni neki.Nézd meg mennyit kapott Beachum, annál sokkal többet nem fog kapni szerintem Villa, mert már rajta is látszik a kor.
A Haden-Nelson páros majd 30 millát visz a CAP-ből....kizártnak tartom, hogy ez így maradna....
Klemó
A mai napra a nagyon vad tippem (vágyam 😀 ): Nelson és Haden hosszabbít egy-egy évet, a felszabadult capből marad Villa és Dzsudzsu! 😛
Szokol
több mint 5 éve
Áldassék!Banner lesz az új LT-nk, ha minden igaz. Ha pedig így nézem, akkor ez a szerződéses összeg "röhejes". Nem, Villa nem hiszem, hogy maradni fog, neki "jár" egy nagy szerződés és azt mi nem tudjuk megadni neki.Nézd meg mennyit kapott Beachum, annál sokkal többet nem fog kapni szerintem Villa, mert már rajta is látszik a kor.
A Haden-Nelson páros majd 30 millát visz a CAP-ből....kizártnak tartom, hogy ez így maradna....
Klemó
A mai napra a nagyon vad tippem (vágyam 😀 ): Nelson és Haden hosszabbít egy-egy évet, a felszabadult capből marad Villa és Dzsudzsu! 😛
Szokol
több mint 5 éve
Banner lesz az új LT-nk, ha minden igaz. Ha pedig így nézem, akkor ez a szerződéses összeg "röhejes". Nem, Villa nem hiszem, hogy maradni fog, neki "jár" egy nagy szerződés és azt mi nem tudjuk megadni neki.Nézd meg mennyit kapott Beachum, annál sokkal többet nem fog kapni szerintem Villa, mert már rajta is látszik a kor.
A Haden-Nelson páros majd 30 millát visz a CAP-ből....kizártnak tartom, hogy ez így maradna....
Klemó
A mai napra a nagyon vad tippem (vágyam 😀 ): Nelson és Haden hosszabbít egy-egy évet, a felszabadult capből marad Villa és Dzsudzsu! 😛
több mint 5 éve
Banner lesz az új LT-nk, ha minden igaz. Ha pedig így nézem, akkor ez a szerződéses összeg "röhejes". Nem, Villa nem hiszem, hogy maradni fog, neki "jár" egy nagy szerződés és azt mi nem tudjuk megadni neki. A Haden-Nelson páros majd 30 millát visz a CAP-ből....kizártnak tartom, hogy ez így maradna....
több mint 5 éve
Akkor gyakorlatilag Dzsudzsu és Villa maradtak kérdőjelesek?Meg Haden...
Szokol
több mint 5 éve
Akkor gyakorlatilag Dzsudzsu és Villa maradtak kérdőjelesek?
több mint 5 éve
Hiányozni fog 😕I just want to say thank you to the @steelers organization. Gave a undrafted kid a chance to live his dream! I’m forever grateful for the opportunity! 🙏🏾
— Mike Hilton (@MikeHilton_28) March 16, 2021
több mint 5 éve
If JuJu Smith-Schuster is going to take one-year deal then he should just stay in Pittsburgh. He knows his value with the Steelers. If you go somewhere else it could hurt your value going on a one-year deal. Steelers love loyalty too. Look at Zach Banner. #Steelers
több mint 5 éve
Mike Hilton: - Three-star recruit out of HS
- Played every position at Ole Miss
- UDFA, cut by two teams before Pittsburgh
- Became offseason star, secured starting slot role
- Now signs four-year deal for $24 million
Long overdue payday. #Steelers

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
10 ev utan mar ritkan van felfele. Woodley meg mar nalatok elindult a lejtonHát kb mindegyik lefele ment utána, de valóban Burress nagyjából hozta NY-ban WR1-ként, mint amit itt 1/2-ként. 4000 y vs 3000y 4 éves spanban.Burress hozta a Giants-be is amit itt, Woodley itt sem volt jo, Wallace szerintem jo jatekos volt sokaig de a penzert eltemette magat es ilyenbol 1000 db is egytucat. Beachum-ra nem is tudom hova ment.Rosszul írtam, ink úgy értsd, h olyan, akinek nálunk értelmezhető szerepe volt (Wallace, Porter, Beachum, Burress, Holmes, Woodley). Sanders nem kapott itt elég szerepet, Brownt választottuk helyette.Azert ritka hogy egy vezert elengedjenek palyaja csucsan, igy eleg pici a merites.Sanders nálunk vezér volt?Sanders jó volt máshol is. Ő a kivétel.Írjuk azt aki jó volt: Harrison 2 meccsen a Patsben, Santonio Holmes egy jó félév, segítsetek....tücsökciripelésEz eddig egy szar nap, remélem Dzsudzsu aláír a Patshez...Nyugtasson, hogy gyakoribb ha elmegy valaki a Steelersből, az nem tudja azt a szintet mint korábban, sőt inkább gyengébb számokat hoz. Most jó hosszú listát tudnék írni 😀
Alualunak sok sikert, Hilton meg lefetyeljen kandurtejet a csoportriválisnál..
Szokol
astroid
Willie Parker
Ja, és Artie Burns. Ő semmivel sem rosszabb, mint nálunk. 😊
Jan
Sztem Wallace kurvára megégett az óriási pénzéhez képest.
Faneca télleg
Willie Parker
no
Willie Parker
Porter meg a mocsok 1-15 Miami-val szar, de ra egy evre mint a legszebb eveiben, de o azert mar inkabb kifele ment. Ot nagyon komaltam itt.
Woodley a jo pelda hogy a rendszer termeke es nem alkalmas mindenre. Bud D-re leszek kivancsi, de meglepne.
no
Woodley nálunk 4 évig 10 sackes ember vót, utána picsafüst. Porter dettó, neki Miamiban volt kb 2 jó szezonja még, de nem 5-6. Beachum elment Arizonába LT-nek, hát nem vált be
Willie Parker
több mint 5 éve
Donald a Pittsburgh Panthers után elég szépen befutott a Ramsben 🤣Hát kb mindegyik lefele ment utána, de valóban Burress nagyjából hozta NY-ban WR1-ként, mint amit itt 1/2-ként. 4000 y vs 3000y 4 éves spanban.Burress hozta a Giants-be is amit itt, Woodley itt sem volt jo, Wallace szerintem jo jatekos volt sokaig de a penzert eltemette magat es ilyenbol 1000 db is egytucat. Beachum-ra nem is tudom hova ment.Rosszul írtam, ink úgy értsd, h olyan, akinek nálunk értelmezhető szerepe volt (Wallace, Porter, Beachum, Burress, Holmes, Woodley). Sanders nem kapott itt elég szerepet, Brownt választottuk helyette.Azert ritka hogy egy vezert elengedjenek palyaja csucsan, igy eleg pici a merites.Sanders nálunk vezér volt?Sanders jó volt máshol is. Ő a kivétel.Írjuk azt aki jó volt: Harrison 2 meccsen a Patsben, Santonio Holmes egy jó félév, segítsetek....tücsökciripelésEz eddig egy szar nap, remélem Dzsudzsu aláír a Patshez...Nyugtasson, hogy gyakoribb ha elmegy valaki a Steelersből, az nem tudja azt a szintet mint korábban, sőt inkább gyengébb számokat hoz. Most jó hosszú listát tudnék írni 😀
Alualunak sok sikert, Hilton meg lefetyeljen kandurtejet a csoportriválisnál..
Szokol
astroid
Willie Parker
Ja, és Artie Burns. Ő semmivel sem rosszabb, mint nálunk. 😊
Jan
Sztem Wallace kurvára megégett az óriási pénzéhez képest.
Faneca télleg
Willie Parker
no
Willie Parker
Porter meg a mocsok 1-15 Miami-val szar, de ra egy evre mint a legszebb eveiben, de o azert mar inkabb kifele ment. Ot nagyon komaltam itt.
Woodley a jo pelda hogy a rendszer termeke es nem alkalmas mindenre. Bud D-re leszek kivancsi, de meglepne.
no
Woodley nálunk 4 évig 10 sackes ember vót, utána picsafüst. Porter dettó, neki Miamiban volt kb 2 jó szezonja még, de nem 5-6. Beachum elment Arizonába LT-nek, hát nem vált be
Willie Parker
több mint 5 éve
Hát kb mindegyik lefele ment utána, de valóban Burress nagyjából hozta NY-ban WR1-ként, mint amit itt 1/2-ként. 4000 y vs 3000y 4 éves spanban.Burress hozta a Giants-be is amit itt, Woodley itt sem volt jo, Wallace szerintem jo jatekos volt sokaig de a penzert eltemette magat es ilyenbol 1000 db is egytucat. Beachum-ra nem is tudom hova ment.Rosszul írtam, ink úgy értsd, h olyan, akinek nálunk értelmezhető szerepe volt (Wallace, Porter, Beachum, Burress, Holmes, Woodley). Sanders nem kapott itt elég szerepet, Brownt választottuk helyette.Azert ritka hogy egy vezert elengedjenek palyaja csucsan, igy eleg pici a merites.Sanders nálunk vezér volt?Sanders jó volt máshol is. Ő a kivétel.Írjuk azt aki jó volt: Harrison 2 meccsen a Patsben, Santonio Holmes egy jó félév, segítsetek....tücsökciripelésEz eddig egy szar nap, remélem Dzsudzsu aláír a Patshez...Nyugtasson, hogy gyakoribb ha elmegy valaki a Steelersből, az nem tudja azt a szintet mint korábban, sőt inkább gyengébb számokat hoz. Most jó hosszú listát tudnék írni 😀
Alualunak sok sikert, Hilton meg lefetyeljen kandurtejet a csoportriválisnál..
Szokol
astroid
Willie Parker
Ja, és Artie Burns. Ő semmivel sem rosszabb, mint nálunk. 😊
Jan
Sztem Wallace kurvára megégett az óriási pénzéhez képest.
Faneca télleg
Willie Parker
no
Willie Parker
Porter meg a mocsok 1-15 Miami-val szar, de ra egy evre mint a legszebb eveiben, de o azert mar inkabb kifele ment. Ot nagyon komaltam itt.
Woodley a jo pelda hogy a rendszer termeke es nem alkalmas mindenre. Bud D-re leszek kivancsi, de meglepne.
no
Woodley nálunk 4 évig 10 sackes ember vót, utána picsafüst. Porter dettó, neki Miamiban volt kb 2 jó szezonja még, de nem 5-6. Beachum elment Arizonába LT-nek, hát nem vált be
több mint 5 éve
Ben in the locker room week 1 pic.twitter.com/gjoDmHZBla
— Dee (@Kalhetta) March 16, 2021
több mint 5 éve
Tudjátok jól, hogy ha nagyon akarják, ezt a 2-3 misit összehozzák..Ja, az első éves 8.5 misit mi nem hiszem, hogy tudtuk volna kínálni.Azért az meglep, hogy Suttont választottuk 4 milláért és nem Hiltont 6-ért. Ok, hogy előbbi király volt a Blackburnben, de azért mégis Hilton nagyon rendszerfit volt.ez prove it szerződés
Szokol
gyakorlatilag a két kezdőév között lesz vagy 5M különbség, nem beszélve az aláírásiról
Hilton lenyelte tavaly a tendert, de ő má pénztet várt idén nem pedig diszkontot
sutianap
Willie Parker