Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 5 éve
A bíróság elnapolta a tárgyalást. Szerintem sok ilyen van a csökkenés miatt.
Még készülünk valamire....ez megint elnyújtott szerződés....
Klaci79
több mint 5 éve
Ehh, nem lesz ez jó
több mint 5 éve
Nyugi én is 😊Én rákerestem, 0 találat 😀kedvelem a jelenséget, hogy a rendszeresen primadonnákon derpedő szurkolóknak leckét mutat az egyik legnagyobb primadonnának vélt játékosAz honnan jön az as szó "derpedő"? Mi a túró az?
Cruyffista
prérifarkas
astroid
Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 5 éve
Valszeg látta, hogy az előzetesen várt 14+ (de akár 16M) sehogy sem jön össze, és akkor észszerűbb itt maradnia, mint elmenni olyan csapathoz, ahol no2 WR lenne, vagy olyanhoz ahol nincs komoly passzjáték.De a 8M elég nagy engedmény. Az biztos hogy ennél bárhol többet kaphatott volna, de hosszabb távon lehet hogy ez a jó döntés- az ő szempontjából.
A csapat szempontjából az elég problémás, hogy szélnek eresztjük a fél D-t, hogy maradhasson egy WR, akire amúgy nincs feltétlenül szükségünk.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Jövőre hosszabbít 5 évet az új tévés szerződésnek hála és egy kibaszott Hines Ward lesz a fiúból Pittsburghben!youtu.be/dMH0bHeiRNg
több mint 5 éve
JuJu 😎😎... Kövezettek meg, de nagyon örülök. 😀😀Nem vagy egyedül 😀
Gergőke
több mint 5 éve
Én rákerestem, 0 találat 😀kedvelem a jelenséget, hogy a rendszeresen primadonnákon derpedő szurkolóknak leckét mutat az egyik legnagyobb primadonnának vélt játékosAz honnan jön az as szó "derpedő"? Mi a túró az?
Cruyffista
prérifarkas
több mint 5 éve
kedvelem a jelenséget, hogy a rendszeresen primadonnákon derpedő szurkolóknak leckét mutat az egyik legnagyobb primadonnának vélt játékosAz honnan jön az as szó "derpedő"? Mi a túró az?
Cruyffista
Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 5 éve
JuJu 😎😎... Kövezettek meg, de nagyon örülök. 😀😀
több mint 5 éve
Juju 😎😎Nem kell sírnom az asszony vállán! 🥲
több mint 5 éve
JuJu <3Nem volt üres beszéd az, hogy mennyire szereti Pittsburghöt.
több mint 5 éve
Sutton még csak-csak, bár ő úgy rémlik inkább Haden oldalán kapirgált általában, Pierre-re nem sokat emlékszem, Layne meg szerintem messze van a kezdő kategóriától.Ez nem is kérdés. Több lehetőség is felmerült hírtelen. Sutton játszik RCB-t, vagy Pierre, esetleg Layne....de őszintén szólva nem lepődnék meg, ha jövőre Eric Stokes-nak hívnánk az RCB-t...bár picit csalódott lennékNa igen, csak akkor meg Nelsont kell pótolni, aki még ha nem is volt tavaly olyan jó, mint egy évvel előtte, de még így is megbízható volt... :/1 év 8 milla, azt hogy gazdálkodjuk ki? 😊Nelsonon 8 millió körül spórolunk, ha elviszik...ha nem is lenne még lehetőség, de elviszik, úgyhogy ezeket nem is kell boncolgatni.
badsco
Klaci79
badsco
Klaci79
több mint 5 éve
Ez nem is kérdés. Több lehetőség is felmerült hírtelen. Sutton játszik RCB-t, vagy Pierre, esetleg Layne....de őszintén szólva nem lepődnék meg, ha jövőre Eric Stokes-nak hívnánk az RCB-t...bár picit csalódott lennékNa igen, csak akkor meg Nelsont kell pótolni, aki még ha nem is volt tavaly olyan jó, mint egy évvel előtte, de még így is megbízható volt... :/1 év 8 milla, azt hogy gazdálkodjuk ki? 😊Nelsonon 8 millió körül spórolunk, ha elviszik...ha nem is lenne még lehetőség, de elviszik, úgyhogy ezeket nem is kell boncolgatni.
badsco
Klaci79
badsco
több mint 5 éve
Nyugalom nyugalom. Olyan nyomás lesz, hogy nem tudnak majd passzolni. Nem kell ide CB 😀
több mint 5 éve
Állítólag a KC 8+3-at adott volna neki, a Ravens 9+4-et.
több mint 5 éve
Na igen, csak akkor meg Nelsont kell pótolni, aki még ha nem is volt tavaly olyan jó, mint egy évvel előtte, de még így is megbízható volt... :/1 év 8 milla, azt hogy gazdálkodjuk ki? 😊Nelsonon 8 millió körül spórolunk, ha elviszik...ha nem is lenne még lehetőség, de elviszik, úgyhogy ezeket nem is kell boncolgatni.
badsco
Klaci79
több mint 5 éve
1 év 8 milla, azt hogy gazdálkodjuk ki? 😊Nelsonon 8 millió körül spórolunk, ha elviszik...ha nem is lenne még lehetőség, de elviszik, úgyhogy ezeket nem is kell boncolgatni.
badsco
több mint 5 éve
kedvelem a jelenséget, hogy a rendszeresen primadonnákon siránkozó szurkolóknak leckét mutat az egyik legnagyobb primadonnának vélt játékos
Szerkesztette: Cruyffista
több mint 5 éve
1 év 8 milla, azt hogy gazdálkodjuk ki? 😊
több mint 5 éve
twitter.com/TeamJuJu/status/1372960824524894211bocs, ezt kiteszem rendesen 😊
badsco
This is my home, they’re gonna need a wrecking ball to take me outta here! PITTSBURGH I LOVE YOU, LET’S GO!!!!! 💛🖤💛🖤 pic.twitter.com/SPFvCLUmFl
— JuJu Smith-Schuster (@TeamJuJu) March 19, 2021
több mint 5 éve
több mint 5 éve
Adam Schefter@AdamSchefter
·
1m
Former Steelers’ WR JuJu Smith-Schuster is returning to the Pittsburgh Steelers, per league source.
Nesze neked...valami WR-t viszont nagyon el kellene passzolni, mert jövőre kettőnek is lejár a szerződése
Állítólag nagyon masszív paycut lett ebből...
8 millió!!!!!!!
Szerkesztette: Klaci79
