Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 5 éve
Az ő figyelmét megossza' a Kanadayval folytatott öldöklő küzdelem a longsnapper posztért 😉OLAf is elment Titansbe, így maradt a 2 kezdőnk OLB-reKristyán Kunc talán kutyafasza?
kriSTEELan
sutianap
több mint 5 éve
OLAf is elment Titansbe, így maradt a 2 kezdőnk OLB-reKristyán Kunc talán kutyafasza?
kriSTEELan

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
darrin hall még ahiányzikKoner mikó gyön vissza?Pritti szún. Canada Corps lesz a RB room. Conner, McFadden, Samuels.
sutianap
Újfalusi kérdőjeles, mit lép.
Spy

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Koner mikó gyön vissza?Pritti szún. Canada Corps lesz a RB room. Conner, McFadden, Samuels.
sutianap
Újfalusi kérdőjeles, mit lép.
több mint 5 éve
Koner mikó gyön vissza?

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Egyetértek azzal, hogy ez egy gigantikus védekezés volt. Általában egy ilyen játékban egy ilyen "mackó" tök egyedül van, de itt átlátták a játékot és a végére odaértek. Az persze már más kérdés, hogy ezt észlelhette volna Heag és menthette volna a lasztit, de no, látható, hogy nem WR edzéseket végeztetnek vele. Az azért látszik, hogy Canada komolyan gondolja a futásélesztést, mert ezekhez pont ilyen "darabok" is kellenek. Mert ugye ne tévedjünk Heag a futásblokkolás miatt lett igazolva és nem másért.Azért ez inkább egy gigantikus védekezés, mintsem az elkapó (guard) hibája. 😊 De amúgy meg isten ments, hogy a falembereknek dobáljon Rötyi, sőt, középre se nagyon dobáljon, ha kérhetem, mert akkor röpködnek majd az intek...A show megy tovább...😀 Egy új célpont Benned...
Mike Garafolo
#Steelers are signing G/T Joe Haeg, source says. Was with the #Buccaneers last season.
Spy
Note to Matt Canada. Do not throw to Joe Haeg. #Steelers pic.twitter.com/3DsI7u7wO5
— Alex Kozora (@Alex_Kozora) March 20, 2021
Klaci79
badsco
több mint 5 éve
Azért ez inkább egy gigantikus védekezés, mintsem az elkapó (guard) hibája. 😊 De amúgy meg isten ments, hogy a falembereknek dobáljon Rötyi, sőt, középre se nagyon dobáljon, ha kérhetem, mert akkor röpködnek majd az intek...A show megy tovább...😀 Egy új célpont Benned...
Mike Garafolo
#Steelers are signing G/T Joe Haeg, source says. Was with the #Buccaneers last season.
Spy
Note to Matt Canada. Do not throw to Joe Haeg. #Steelers pic.twitter.com/3DsI7u7wO5
— Alex Kozora (@Alex_Kozora) March 20, 2021
Klaci79
több mint 5 éve
Nelsonért sincs nagy kapkodás, pedig szerintem valami hátsó körért már mehetne...gondolom a kivágását várja mindenki...4. kérünk érte, de ugyse lesz 6. véginél nagyobb , még így is sok a fizuja
Klaci79

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Nelsonért sincs nagy kapkodás, pedig szerintem valami hátsó körért már mehetne...gondolom a kivágását várja mindenki...
több mint 5 éve
Jah...így természetesen egyetértünk 😀Az a konklúzió, hogy ha nyócért kapsz egy Dzsudzsut, vigyed, ha kell, ha nem!Na beírom én elsőnek, hogy Golladay tizennyóc, Dzsudzsu nyóc! Pá!Rajtad kívül szerintem még max egy ember írta volna ki 😀
Szokol
De mi a konklúzió, mert nélküle ez úgy néz ki, hogy mi baromi jól jártunk, hogy JuJu egy évre 8-ért maradt.
Klaci79
Szokol
több mint 5 éve
Az a konklúzió, hogy ha nyócért kapsz egy Dzsudzsut, vigyed, ha kell, ha nem!Na beírom én elsőnek, hogy Golladay tizennyóc, Dzsudzsu nyóc! Pá!Rajtad kívül szerintem még max egy ember írta volna ki 😀
Szokol
De mi a konklúzió, mert nélküle ez úgy néz ki, hogy mi baromi jól jártunk, hogy JuJu egy évre 8-ért maradt.
Klaci79
több mint 5 éve
Na beírom én elsőnek, hogy Golladay tizennyóc, Dzsudzsu nyóc! Pá!Rajtad kívül szerintem még max egy ember írta volna ki 😀
Szokol
De mi a konklúzió, mert nélküle ez úgy néz ki, hogy mi baromi jól jártunk, hogy JuJu egy évre 8-ért maradt.
több mint 5 éve
Na beírom én elsőnek, hogy Golladay tizennyóc, Dzsudzsu nyóc! Pá!
több mint 5 éve
A show megy tovább...😀 Egy új célpont Benned...
Mike Garafolo
#Steelers are signing G/T Joe Haeg, source says. Was with the #Buccaneers last season.
Spy
Note to Matt Canada. Do not throw to Joe Haeg. #Steelers pic.twitter.com/3DsI7u7wO5
— Alex Kozora (@Alex_Kozora) March 20, 2021
több mint 5 éve
A show megy tovább...North Dakota State Powa!!!
Mike Garafolo
#Steelers are signing G/T Joe Haeg, source says. Was with the #Buccaneers last season.
Spy
több mint 5 éve
A show megy tovább...Mike Garafolo
#Steelers are signing G/T Joe Haeg, source says. Was with the #Buccaneers last season.
több mint 5 éve
Akkor gondolom, Jordan Dangerfield-nek nálunk meszeltek...Nálunk évek alatt nem tudták eldönteni, hogy S vagy LB legyen. Mondjuk egyikben sem volt jó.Miles Killebrew LB a Lionsból jön hozzánk. Spec teamer a srác.Imádtam, amikor kijött draftról akkor még SS-ként. Üt mint az ipari áram. (ha még egyben van)
Klaci79
Spy
STben viszont zseni.
Bazzani
több mint 5 éve
Nálunk évek alatt nem tudták eldönteni, hogy S vagy LB legyen. Mondjuk egyikben sem volt jó.Miles Killebrew LB a Lionsból jön hozzánk. Spec teamer a srác.Imádtam, amikor kijött draftról akkor még SS-ként. Üt mint az ipari áram. (ha még egyben van)
Klaci79
Spy
STben viszont zseni.
több mint 5 éve
1 év, ő inkább Matakevich betöltetlen helyére jön...Miles Killebrew LB a Lionsból jön hozzánk. Spec teamer a srác.Igazolás or visit? Vinny helyére?
Klaci79
Willie Parker
több mint 5 éve
Miles Killebrew LB a Lionsból jön hozzánk. Spec teamer a srác.Igazolás or visit? Vinny helyére?
Klaci79
több mint 5 éve
Miles Killebrew LB a Lionsból jön hozzánk. Spec teamer a srác.Imádtam, amikor kijött draftról akkor még SS-ként. Üt mint az ipari áram. (ha még egyben van)
Klaci79
több mint 5 éve
Pont arrol beszelek, hogy draftrol hozni nekunk CBt elol es hatul is eletveszelyes. Nelson a kovetkezo evekre jelenthetett volna biztos pontot....Haden mar maximum 1-2 ev....tulajdonkeppen jovore letolt gatyaval fogunk allni ezen a poszton es ez nekem ez a nagy bajom....Nelson is úgy jött, hogy volt egy korrekt újonc 4 éve, de semmi kiemelkedő. Most is vannak ehhez hasonlók a piacon, és Nelsonnál sem úgy tűnik, hogy nagyon kapkodnának. Lenne némi aprónk FA CB-re. Ráadásul mi hiába látjuk úgy, hogy Tomlinék nem tudnak CB-t hozni draftról és gyanítom, hogy egy Eric Stokes simán kinéz idén. Imádják ezt a típust...
Klemó
több mint 5 éve
We have re-signed CB Cameron Sutton to a two-year contract. @BordasLawdeazé még nyekeregjünk

Aki nem hiszi, annak utánajárnak