Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 5 éve
Közben Penn State Prod Day-en Roberto Edző dolgoztatja Pat Freiermuth-ot. Based on body language alone, sure seems Steelers' TE coach Alfredo Roberts was happy with Pat Freiermuth's workout. Put him through a ton of drills/routes. #Steelers pic.twitter.com/YjBVrz9Kww
— Alex Kozora (@Alex_Kozora) March 25, 2021
A testbeszéd alapján tetszett amit látott töllle.
Ott az egész branch GM-HC-estül. Az Edge-ek jól teszteltek 4.40körüli 40yard + 39inch Vert.
Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
Hát Minsun nem múlt, mer küzdött a JaxO mintlúdajégen, de a D akkori szánalom foshalmaz volt, hogy nagyanyámtól is kaptak volna pontot. Ekkor gyött Dugmárún és megmonta a tuttit, hogy Lúdgége es megtuggya ezt csinálni, - mánpedig egyfaszt merha a mekdonász legjobb krumlisütőit rakják be akkor is legalább valamit fognak, a fritőz nyelêt. Ijen vót a Jax Bridge Year, a híd (is) túl messze vót...Véleményeket kérek arról, hogy Gardner Minshew-ért ki adna picket? CJ Beathard igazolással megvan Jaguarsnál a backup QB, Bajusz feleslegessé vált.Feleslegessé éppenséggel nem vált, el lehet küldeni Lutont is, csak nem biztos, hogy az ő jelenléte túl jót tenne Trevornak és vica versa. Pl. több héten át titkolta, hogy a dobó keze komolyabban sérült, ez ki is vágta a biztosítékot Doug Marronenál, jobban, mint az első 2 hét utáni nem túl acélos teljesítménye.
Én nagyon bírom őt, bevállalós, nem pánikol és meglepően jól megoldja a nehezebb helyzeteket is. Lábon is tud kimozogni, a pressure kezelése so-so, de Rudolphnál fényévekkel jobb mindkettőben. Canada rendszerébe illene is.
Én dobnék érte egy 4. kört, bridge QB-nak elmegy.
Willie Parker
Amúgy ő lesz az új Fitzpatrick. Beáll, elhiteti magáról, hogy mekkora király. Kifizetik, visszaváltozik békává, kivágják, leigazolja valaki cserének és kezdődik a kör elölről. Ismerős valahonnan ez a karrierív? Mellesleg nekem úgy tűnt, hogy tavaly valamennyire kiismerték a DC-k. Ha pocket passert csinálnak belőle, akkor nagyon könnyen sebezhetővé vált, mindezt nem rossz skill playerek és támadófal mellett. Megkockáztatom, most sokkal jobb itt se lenne a helyzet ezen a téren, mint nálunk...
Szvsz 4. körért szerintem simán elengedné a Jags.
iktriad

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Azert a Jags nem is akarta hogy QB legyen, en is letagadtam volna amugy a helyeben. Ramentetek TL-ra es kesz.Véleményeket kérek arról, hogy Gardner Minshew-ért ki adna picket? CJ Beathard igazolással megvan Jaguarsnál a backup QB, Bajusz feleslegessé vált.Feleslegessé éppenséggel nem vált, el lehet küldeni Lutont is, csak nem biztos, hogy az ő jelenléte túl jót tenne Trevornak és vica versa. Pl. több héten át titkolta, hogy a dobó keze komolyabban sérült, ez ki is vágta a biztosítékot Doug Marronenál, jobban, mint az első 2 hét utáni nem túl acélos teljesítménye.
Én nagyon bírom őt, bevállalós, nem pánikol és meglepően jól megoldja a nehezebb helyzeteket is. Lábon is tud kimozogni, a pressure kezelése so-so, de Rudolphnál fényévekkel jobb mindkettőben. Canada rendszerébe illene is.
Én dobnék érte egy 4. kört, bridge QB-nak elmegy.
Willie Parker
Amúgy ő lesz az új Fitzpatrick. Beáll, elhiteti magáról, hogy mekkora király. Kifizetik, visszaváltozik békává, kivágják, leigazolja valaki cserének és kezdődik a kör elölről. Ismerős valahonnan ez a karrierív? Mellesleg nekem úgy tűnt, hogy tavaly valamennyire kiismerték a DC-k. Ha pocket passert csinálnak belőle, akkor nagyon könnyen sebezhetővé vált, mindezt nem rossz skill playerek és támadófal mellett. Megkockáztatom, most sokkal jobb itt se lenne a helyzet ezen a téren, mint nálunk...
Szvsz 4. körért szerintem simán elengedné a Jags.
iktriad
Bajusz siman QB2 es foleg ar/ertek aranyban a legjobbak kozott. Ahol BB a QB ott meg minel jobb kell, nem egy apro% lehetoseg hogy jatszani fog kezdokent valaki. Beleszolasa nem lesz, de a vasas ajanlatat vegyes erzelmekkel fogadna, mert oriasi esellyel lenne bizonyitasi lehetosege egy jo csapatban, de a masik veglet hogy itt vajon valos lenne-e az az esely ( Lasd Rudi). Ha igen akkor a kezeben a sorsa, ha nem akkor csereQB sors.
több mint 5 éve
Véleményeket kérek arról, hogy Gardner Minshew-ért ki adna picket? CJ Beathard igazolással megvan Jaguarsnál a backup QB, Bajusz feleslegessé vált.Feleslegessé éppenséggel nem vált, el lehet küldeni Lutont is, csak nem biztos, hogy az ő jelenléte túl jót tenne Trevornak és vica versa. Pl. több héten át titkolta, hogy a dobó keze komolyabban sérült, ez ki is vágta a biztosítékot Doug Marronenál, jobban, mint az első 2 hét utáni nem túl acélos teljesítménye.
Én nagyon bírom őt, bevállalós, nem pánikol és meglepően jól megoldja a nehezebb helyzeteket is. Lábon is tud kimozogni, a pressure kezelése so-so, de Rudolphnál fényévekkel jobb mindkettőben. Canada rendszerébe illene is.
Én dobnék érte egy 4. kört, bridge QB-nak elmegy.
Willie Parker
Amúgy ő lesz az új Fitzpatrick. Beáll, elhiteti magáról, hogy mekkora király. Kifizetik, visszaváltozik békává, kivágják, leigazolja valaki cserének és kezdődik a kör elölről. Ismerős valahonnan ez a karrierív? Mellesleg nekem úgy tűnt, hogy tavaly valamennyire kiismerték a DC-k. Ha pocket passert csinálnak belőle, akkor nagyon könnyen sebezhetővé vált, mindezt nem rossz skill playerek és támadófal mellett. Megkockáztatom, most sokkal jobb itt se lenne a helyzet ezen a téren, mint nálunk...
Szvsz 4. körért szerintem simán elengedné a Jags.
Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Bajusz $900.000 keres, jovore 1m. Nem tul sok jobb van a keretetekben ennyi penzert akit egyaltalan palyat latott, nemhogy "tulzott" hype-ja lenne ( foleg a legfontosabb poszton ).Véleményeket kérek arról, hogy Gardner Minshew-ért ki adna picket? CJ Beathard igazolással megvan Jaguarsnál a backup QB, Bajusz feleslegessé vált.Én nagyon nem szeretném őt ide. Óriási a hype körülötte, de nagyon limitált, szinte mindenben. Picket soha nem adnék érte, akkor már inkább tényleg nézzük meg Haskinst, ő legalább ingyen volt.
Én nagyon bírom őt, bevállalós, nem pánikol és meglepően jól megoldja a nehezebb helyzeteket is. Lábon is tud kimozogni, a pressure kezelése so-so, de Rudolphnál fényévekkel jobb mindkettőben. Canada rendszerébe illene is.
Én dobnék érte egy 4. kört, bridge QB-nak elmegy.
Willie Parker
badsco
Haskins-t nem veletlenul kuldtek el 1/15-kent ( nalatok is minden hulladek marad addig amig rookie az elsokorosok kozul, ahogy minden csapatnal ) es kapott ugyanannyit mint Bajusz. Ha eppen magahoz terne fejben es orult jo lenne akkor jovore fizetheted meg.
Arrol nem beszelve hogy Bajusz egy Masked Singer valogaton lehet o nyerne el a kezdot, de siman lenne 2. legrosszabb esetben
több mint 5 éve
Véleményeket kérek arról, hogy Gardner Minshew-ért ki adna picket? CJ Beathard igazolással megvan Jaguarsnál a backup QB, Bajusz feleslegessé vált.Én nagyon nem szeretném őt ide. Óriási a hype körülötte, de nagyon limitált, szinte mindenben. Picket soha nem adnék érte, akkor már inkább tényleg nézzük meg Haskinst, ő legalább ingyen volt.
Én nagyon bírom őt, bevállalós, nem pánikol és meglepően jól megoldja a nehezebb helyzeteket is. Lábon is tud kimozogni, a pressure kezelése so-so, de Rudolphnál fényévekkel jobb mindkettőben. Canada rendszerébe illene is.
Én dobnék érte egy 4. kört, bridge QB-nak elmegy.
Willie Parker
több mint 5 éve
Véleményeket kérek arról, hogy Gardner Minshew-ért ki adna picket? CJ Beathard igazolással megvan Jaguarsnál a backup QB, Bajusz feleslegessé vált.en siman bar csak ha komolyan is gondolna a csapat nem mint Rudiekat. En mar BB helyett is elhoztam volna.
Én nagyon bírom őt, bevállalós, nem pánikol és meglepően jól megoldja a nehezebb helyzeteket is. Lábon is tud kimozogni, a pressure kezelése so-so, de Rudolphnál fényévekkel jobb mindkettőben. Canada rendszerébe illene is.
Én dobnék érte egy 4. kört, bridge QB-nak elmegy.
Willie Parker
több mint 5 éve
Bevallom, Minshew-ról annyit tudok hogy bajusz. Meghogy menő, mint Fitzmagic. A fociját nem követtem.Véleményeket kérek arról, hogy Gardner Minshew-ért ki adna picket? CJ Beathard igazolással megvan Jaguarsnál a backup QB, Bajusz feleslegessé vált.Arra én is kíváncsi lennék, hogy mire lenne képes egy erősebb csapatban, pl.akár nálunk, én ezt a 4.kört aláírnám, csak nem biztos hogy belemenne, mert BB mögött csak padozni tudna idén.
Én nagyon bírom őt, bevállalós, nem pánikol és meglepően jól megoldja a nehezebb helyzeteket is. Lábon is tud kimozogni, a pressure kezelése so-so, de Rudolphnál fényévekkel jobb mindkettőben. Canada rendszerébe illene is.
Én dobnék érte egy 4. kört, bridge QB-nak elmegy.
Willie Parker
Reggio1914
Akkor inkább Davis Mills-t ugyanannyiért Rudi nyakára. Nagyon jól nézett ki a mozgása és a dobásai a szakadó esőben, 4.58-at futott, nem rossz atléta, igazi sötét ló ő 11 kezdéssel.Ha mindkettő megizzad, mi csak jól járhatunk.
több mint 5 éve
Ebront átstrukturáltuk. 3,9MM capspace-ért. 3 voidable year-ről beszélnek. Kedvencek pipa. Még BigAl is visszajöhet a végén.Idén még nem.
Tegye fel a kezét, aki még nem keveredett kocsmai bunyóba. Nálam ez fiatalságboloncság kategória. Mire kiértek a rendőrök, minden résztvevő otthon aludt. Védjék is meg a nőiket.
Spy
De hátha nyitunk lassan. 😀
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 5 éve
Véleményeket kérek arról, hogy Gardner Minshew-ért ki adna picket? CJ Beathard igazolással megvan Jaguarsnál a backup QB, Bajusz feleslegessé vált.Arra én is kíváncsi lennék, hogy mire lenne képes egy erősebb csapatban, pl.akár nálunk, én ezt a 4.kört aláírnám, csak nem biztos hogy belemenne, mert BB mögött csak padozni tudna idén.
Én nagyon bírom őt, bevállalós, nem pánikol és meglepően jól megoldja a nehezebb helyzeteket is. Lábon is tud kimozogni, a pressure kezelése so-so, de Rudolphnál fényévekkel jobb mindkettőben. Canada rendszerébe illene is.
Én dobnék érte egy 4. kört, bridge QB-nak elmegy.
Willie Parker
több mint 5 éve
Véleményeket kérek arról, hogy Gardner Minshew-ért ki adna picket? CJ Beathard igazolással megvan Jaguarsnál a backup QB, Bajusz feleslegessé vált.Én nagyon bírom őt, bevállalós, nem pánikol és meglepően jól megoldja a nehezebb helyzeteket is. Lábon is tud kimozogni, a pressure kezelése so-so, de Rudolphnál fényévekkel jobb mindkettőben. Canada rendszerébe illene is.
Én dobnék érte egy 4. kört, bridge QB-nak elmegy.
több mint 5 éve
Ebront átstrukturáltuk. 3,9MM capspace-ért. 3 voidable year-ről beszélnek. Kedvencek pipa. Még BigAl is visszajöhet a végén.Hátööö... De azt mindenki tudja, hogy mielőtt kiérnek a zsekák, úriember módjára távozni kell. 😊
Tegye fel a kezét, aki még nem keveredett kocsmai bunyóba. Nálam ez fiatalságboloncság kategória. Mire kiértek a rendőrök, minden résztvevő otthon aludt. Védjék is meg a nőiket.
Spy
több mint 5 éve
Kire gyúrunk? Fischer célpont lenne?Szerintem kizárt...Villa visszaigazolása nem lepne meg, mivel úgy tűnik nincs nagy piaca...nagyon jó az idei OT felhozatal a drafton.
Klemó
több mint 5 éve
Kire gyúrunk? Fischer célpont lenne?
több mint 5 éve
streamable.com/e/6t4dx4Így a jó
Klaci79

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Ebront átstrukturáltuk. 3,9MM capspace-ért. 3 voidable year-ről beszélnek. Kedvencek pipa. Még BigAl is visszajöhet a végén.Mert jön a ragadozó Watson!
Tegye fel a kezét, aki még nem keveredett kocsmai bunyóba. Nálam ez fiatalságboloncság kategória. Mire kiértek a rendőrök, minden résztvevő otthon aludt. Védjék is meg a nőiket.
Spy
Remélem ez meg csak egy Claypool cosplay volt!
több mint 5 éve
Ebront átstrukturáltuk. 3,9MM capspace-ért. 3 voidable year-ről beszélnek. Kedvencek pipa. Még BigAl is visszajöhet a végén. Tegye fel a kezét, aki még nem keveredett kocsmai bunyóba. Nálam ez fiatalságboloncság kategória. Mire kiértek a rendőrök, minden résztvevő otthon aludt. Védjék is meg a nőiket.
Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
Na Claypool első balhéja meg is van...californiai kocsmában verekedés, persze kamerák előtt és még bee is rúgott valami földön fekvő csávóba...édes Istenem...újabb játékos akinek tehetségből több jutott, mint észből...
több mint 5 éve

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Juju ugy kell nezni mint egy BPA a drafton hiaba nem jon hianyposztra. Kaptatok egy jo nagyon olcso motort, az elonyeit kell kihasznalni a helyzetnek pl nincs dugo, gyorsabban/ elvezetesebben hazaviszed a gyerekeket ha ketszer fordulsz akkor is. Igen neha esik es nem a legjobb, de versenyezni nehez egy csaladi kocsival.
több mint 5 éve
Alualu utolso 3db 2 eves papirja 6m. A ket vasas 1.7 garantaltat tartalmazott, a Jags 4m-t a valoszinuleg utolso papirjara. De engem barmire ra lehet beszelni kiveve hogy a gyumolcsbol lekvart fozzenek.De Alualu is szerintem | foleg | a penz miatt valasztotta a Jags-tAlualu bagóért írt a Jagsbe, sztem pont gesztust akart tenni a Jaguarsnak h náluk fejezi be, ha már anno 2010-ben 1/10-et adtak érte.
no
empty taxi
több mint 5 éve
Tök jó hasonlat!BKV?Nincs penz es igy nehez. Juju jo aron arulta magat, Nelson valoszinuleg nem es foleg nem Juju-hoz kepest. De Alualu is szerintem | foleg | a penz miatt valasztotta a Jags-tKell egy családi autó, amivel a gyerekeket elviszed iskolába. Körbenézel a piacon, ajánlanak egy nagyon jó motort a piaci ár feléért, megveszed.
no
Jó motort vettél? Nagyon jót.
Jó áron vetted? Nagyon jó áron.
Jó üzletet csináltál? Nagyon jót.
És szeptemberben mivel viszed a kölyköket suliba?
Én kb így látom ezt a Juju szerződést.
Jan
Klaci79
Veszel hozzá egy oldalkocsit és viheted Nelsont is 😀