Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Közben Penn State Prod Day-en Roberto Edző dolgoztatja Pat Freiermuth-ot.



A testbeszéd alapján tetszett amit látott töllle.

Ott az egész branch GM-HC-estül. Az Edge-ek jól teszteltek 4.40körüli 40yard + 39inch Vert.

Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Véleményeket kérek arról, hogy Gardner Minshew-ért ki adna picket? CJ Beathard igazolással megvan Jaguarsnál a backup QB, Bajusz feleslegessé vált.

Én nagyon bírom őt, bevállalós, nem pánikol és meglepően jól megoldja a nehezebb helyzeteket is. Lábon is tud kimozogni, a pressure kezelése so-so, de Rudolphnál fényévekkel jobb mindkettőben. Canada rendszerébe illene is.

Én dobnék érte egy 4. kört, bridge QB-nak elmegy.
Willie Parker
Feleslegessé éppenséggel nem vált, el lehet küldeni Lutont is, csak nem biztos, hogy az ő jelenléte túl jót tenne Trevornak és vica versa. Pl. több héten át titkolta, hogy a dobó keze komolyabban sérült, ez ki is vágta a biztosítékot Doug Marronenál, jobban, mint az első 2 hét utáni nem túl acélos teljesítménye.
Amúgy ő lesz az új Fitzpatrick. Beáll, elhiteti magáról, hogy mekkora király. Kifizetik, visszaváltozik békává, kivágják, leigazolja valaki cserének és kezdődik a kör elölről. Ismerős valahonnan ez a karrierív? Mellesleg nekem úgy tűnt, hogy tavaly valamennyire kiismerték a DC-k. Ha pocket passert csinálnak belőle, akkor nagyon könnyen sebezhetővé vált, mindezt nem rossz skill playerek és támadófal mellett. Megkockáztatom, most sokkal jobb itt se lenne a helyzet ezen a téren, mint nálunk...
Szvsz 4. körért szerintem simán elengedné a Jags.
iktriad
Hát Minsun nem múlt, mer küzdött a JaxO mintlúdajégen, de a D akkori szánalom foshalmaz volt, hogy nagyanyámtól is kaptak volna pontot. Ekkor gyött Dugmárún és megmonta a tuttit, hogy Lúdgége es megtuggya ezt csinálni, - mánpedig egyfaszt merha a mekdonász legjobb krumlisütőit rakják be akkor is legalább valamit fognak, a fritőz nyelêt. Ijen vót a Jax Bridge Year, a híd (is) túl messze vót...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 895
Véleményeket kérek arról, hogy Gardner Minshew-ért ki adna picket? CJ Beathard igazolással megvan Jaguarsnál a backup QB, Bajusz feleslegessé vált.

Én nagyon bírom őt, bevállalós, nem pánikol és meglepően jól megoldja a nehezebb helyzeteket is. Lábon is tud kimozogni, a pressure kezelése so-so, de Rudolphnál fényévekkel jobb mindkettőben. Canada rendszerébe illene is.

Én dobnék érte egy 4. kört, bridge QB-nak elmegy.
Willie Parker
Feleslegessé éppenséggel nem vált, el lehet küldeni Lutont is, csak nem biztos, hogy az ő jelenléte túl jót tenne Trevornak és vica versa. Pl. több héten át titkolta, hogy a dobó keze komolyabban sérült, ez ki is vágta a biztosítékot Doug Marronenál, jobban, mint az első 2 hét utáni nem túl acélos teljesítménye.
Amúgy ő lesz az új Fitzpatrick. Beáll, elhiteti magáról, hogy mekkora király. Kifizetik, visszaváltozik békává, kivágják, leigazolja valaki cserének és kezdődik a kör elölről. Ismerős valahonnan ez a karrierív? Mellesleg nekem úgy tűnt, hogy tavaly valamennyire kiismerték a DC-k. Ha pocket passert csinálnak belőle, akkor nagyon könnyen sebezhetővé vált, mindezt nem rossz skill playerek és támadófal mellett. Megkockáztatom, most sokkal jobb itt se lenne a helyzet ezen a téren, mint nálunk...
Szvsz 4. körért szerintem simán elengedné a Jags.
iktriad
Azert a Jags nem is akarta hogy QB legyen, en is letagadtam volna amugy a helyeben. Ramentetek TL-ra es kesz.
Bajusz siman QB2 es foleg ar/ertek aranyban a legjobbak kozott. Ahol BB a QB ott meg minel jobb kell, nem egy apro% lehetoseg hogy jatszani fog kezdokent valaki. Beleszolasa nem lesz, de a vasas ajanlatat vegyes erzelmekkel fogadna, mert oriasi esellyel lenne bizonyitasi lehetosege egy jo csapatban, de a masik veglet hogy itt vajon valos lenne-e az az esely ( Lasd Rudi). Ha igen akkor a kezeben a sorsa, ha nem akkor csereQB sors.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Véleményeket kérek arról, hogy Gardner Minshew-ért ki adna picket? CJ Beathard igazolással megvan Jaguarsnál a backup QB, Bajusz feleslegessé vált.

Én nagyon bírom őt, bevállalós, nem pánikol és meglepően jól megoldja a nehezebb helyzeteket is. Lábon is tud kimozogni, a pressure kezelése so-so, de Rudolphnál fényévekkel jobb mindkettőben. Canada rendszerébe illene is.

Én dobnék érte egy 4. kört, bridge QB-nak elmegy.
Willie Parker
Feleslegessé éppenséggel nem vált, el lehet küldeni Lutont is, csak nem biztos, hogy az ő jelenléte túl jót tenne Trevornak és vica versa. Pl. több héten át titkolta, hogy a dobó keze komolyabban sérült, ez ki is vágta a biztosítékot Doug Marronenál, jobban, mint az első 2 hét utáni nem túl acélos teljesítménye.
Amúgy ő lesz az új Fitzpatrick. Beáll, elhiteti magáról, hogy mekkora király. Kifizetik, visszaváltozik békává, kivágják, leigazolja valaki cserének és kezdődik a kör elölről. Ismerős valahonnan ez a karrierív? Mellesleg nekem úgy tűnt, hogy tavaly valamennyire kiismerték a DC-k. Ha pocket passert csinálnak belőle, akkor nagyon könnyen sebezhetővé vált, mindezt nem rossz skill playerek és támadófal mellett. Megkockáztatom, most sokkal jobb itt se lenne a helyzet ezen a téren, mint nálunk...
Szvsz 4. körért szerintem simán elengedné a Jags.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 895
Véleményeket kérek arról, hogy Gardner Minshew-ért ki adna picket? CJ Beathard igazolással megvan Jaguarsnál a backup QB, Bajusz feleslegessé vált.

Én nagyon bírom őt, bevállalós, nem pánikol és meglepően jól megoldja a nehezebb helyzeteket is. Lábon is tud kimozogni, a pressure kezelése so-so, de Rudolphnál fényévekkel jobb mindkettőben. Canada rendszerébe illene is.

Én dobnék érte egy 4. kört, bridge QB-nak elmegy.
Willie Parker
Én nagyon nem szeretném őt ide. Óriási a hype körülötte, de nagyon limitált, szinte mindenben. Picket soha nem adnék érte, akkor már inkább tényleg nézzük meg Haskinst, ő legalább ingyen volt.
badsco
Bajusz $900.000 keres, jovore 1m. Nem tul sok jobb van a keretetekben ennyi penzert akit egyaltalan palyat latott, nemhogy "tulzott" hype-ja lenne ( foleg a legfontosabb poszton ).
Haskins-t nem veletlenul kuldtek el 1/15-kent ( nalatok is minden hulladek marad addig amig rookie az elsokorosok kozul, ahogy minden csapatnal ) es kapott ugyanannyit mint Bajusz. Ha eppen magahoz terne fejben es orult jo lenne akkor jovore fizetheted meg.

Arrol nem beszelve hogy Bajusz egy Masked Singer valogaton lehet o nyerne el a kezdot, de siman lenne 2. legrosszabb esetben
több mint 5 éve
badsco Pittsburgh Steelers 462
Véleményeket kérek arról, hogy Gardner Minshew-ért ki adna picket? CJ Beathard igazolással megvan Jaguarsnál a backup QB, Bajusz feleslegessé vált.

Én nagyon bírom őt, bevállalós, nem pánikol és meglepően jól megoldja a nehezebb helyzeteket is. Lábon is tud kimozogni, a pressure kezelése so-so, de Rudolphnál fényévekkel jobb mindkettőben. Canada rendszerébe illene is.

Én dobnék érte egy 4. kört, bridge QB-nak elmegy.
Willie Parker
Én nagyon nem szeretném őt ide. Óriási a hype körülötte, de nagyon limitált, szinte mindenben. Picket soha nem adnék érte, akkor már inkább tényleg nézzük meg Haskinst, ő legalább ingyen volt.
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 895
Véleményeket kérek arról, hogy Gardner Minshew-ért ki adna picket? CJ Beathard igazolással megvan Jaguarsnál a backup QB, Bajusz feleslegessé vált.

Én nagyon bírom őt, bevállalós, nem pánikol és meglepően jól megoldja a nehezebb helyzeteket is. Lábon is tud kimozogni, a pressure kezelése so-so, de Rudolphnál fényévekkel jobb mindkettőben. Canada rendszerébe illene is.

Én dobnék érte egy 4. kört, bridge QB-nak elmegy.
Willie Parker
en siman bar csak ha komolyan is gondolna a csapat nem mint Rudiekat. En mar BB helyett is elhoztam volna.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Véleményeket kérek arról, hogy Gardner Minshew-ért ki adna picket? CJ Beathard igazolással megvan Jaguarsnál a backup QB, Bajusz feleslegessé vált.

Én nagyon bírom őt, bevállalós, nem pánikol és meglepően jól megoldja a nehezebb helyzeteket is. Lábon is tud kimozogni, a pressure kezelése so-so, de Rudolphnál fényévekkel jobb mindkettőben. Canada rendszerébe illene is.

Én dobnék érte egy 4. kört, bridge QB-nak elmegy.
Willie Parker
Arra én is kíváncsi lennék, hogy mire lenne képes egy erősebb csapatban, pl.akár nálunk, én ezt a 4.kört aláírnám, csak nem biztos hogy belemenne, mert BB mögött csak padozni tudna idén.
Reggio1914
Bevallom, Minshew-ról annyit tudok hogy bajusz. Meghogy menő, mint Fitzmagic. A fociját nem követtem.
Akkor inkább Davis Mills-t ugyanannyiért Rudi nyakára. Nagyon jól nézett ki a mozgása és a dobásai a szakadó esőben, 4.58-at futott, nem rossz atléta, igazi sötét ló ő 11 kezdéssel.Ha mindkettő megizzad, mi csak jól járhatunk.
több mint 5 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
Ebront átstrukturáltuk. 3,9MM capspace-ért. 3 voidable year-ről beszélnek. Kedvencek pipa. Még BigAl is visszajöhet a végén.


Tegye fel a kezét, aki még nem keveredett kocsmai bunyóba. Nálam ez fiatalságboloncság kategória. Mire kiértek a rendőrök, minden résztvevő otthon aludt. Védjék is meg a nőiket.
Spy
Idén még nem.
De hátha nyitunk lassan. 😀

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Véleményeket kérek arról, hogy Gardner Minshew-ért ki adna picket? CJ Beathard igazolással megvan Jaguarsnál a backup QB, Bajusz feleslegessé vált.

Én nagyon bírom őt, bevállalós, nem pánikol és meglepően jól megoldja a nehezebb helyzeteket is. Lábon is tud kimozogni, a pressure kezelése so-so, de Rudolphnál fényévekkel jobb mindkettőben. Canada rendszerébe illene is.

Én dobnék érte egy 4. kört, bridge QB-nak elmegy.
Willie Parker
Arra én is kíváncsi lennék, hogy mire lenne képes egy erősebb csapatban, pl.akár nálunk, én ezt a 4.kört aláírnám, csak nem biztos hogy belemenne, mert BB mögött csak padozni tudna idén.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Véleményeket kérek arról, hogy Gardner Minshew-ért ki adna picket? CJ Beathard igazolással megvan Jaguarsnál a backup QB, Bajusz feleslegessé vált.

Én nagyon bírom őt, bevállalós, nem pánikol és meglepően jól megoldja a nehezebb helyzeteket is. Lábon is tud kimozogni, a pressure kezelése so-so, de Rudolphnál fényévekkel jobb mindkettőben. Canada rendszerébe illene is.

Én dobnék érte egy 4. kört, bridge QB-nak elmegy.
több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Ebront átstrukturáltuk. 3,9MM capspace-ért. 3 voidable year-ről beszélnek. Kedvencek pipa. Még BigAl is visszajöhet a végén.


Tegye fel a kezét, aki még nem keveredett kocsmai bunyóba. Nálam ez fiatalságboloncság kategória. Mire kiértek a rendőrök, minden résztvevő otthon aludt. Védjék is meg a nőiket.
Spy
Hátööö... De azt mindenki tudja, hogy mielőtt kiérnek a zsekák, úriember módjára távozni kell. 😊
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Kire gyúrunk? Fischer célpont lenne?
Klemó
Szerintem kizárt...Villa visszaigazolása nem lepne meg, mivel úgy tűnik nincs nagy piaca...nagyon jó az idei OT felhozatal a drafton.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Kire gyúrunk? Fischer célpont lenne?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113


Lett némi cap space
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
 streamable.com/e/6t4dx4
Klaci79
Így a jó
r.baggio
Cool, köszönöm!!!
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
 streamable.com/e/6t4dx4
Klaci79
Így a jó


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ebront átstrukturáltuk. 3,9MM capspace-ért. 3 voidable year-ről beszélnek. Kedvencek pipa. Még BigAl is visszajöhet a végén.


Tegye fel a kezét, aki még nem keveredett kocsmai bunyóba. Nálam ez fiatalságboloncság kategória. Mire kiértek a rendőrök, minden résztvevő otthon aludt. Védjék is meg a nőiket.
Spy
Mert jön a ragadozó Watson!

Remélem ez meg csak egy Claypool cosplay volt!
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Ebront átstrukturáltuk. 3,9MM capspace-ért. 3 voidable year-ről beszélnek. Kedvencek pipa. Még BigAl is visszajöhet a végén.


Tegye fel a kezét, aki még nem keveredett kocsmai bunyóba. Nálam ez fiatalságboloncság kategória. Mire kiértek a rendőrök, minden résztvevő otthon aludt. Védjék is meg a nőiket.

Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Na Claypool első balhéja meg is van...californiai kocsmában verekedés, persze kamerák előtt és még bee is rúgott valami földön fekvő csávóba...édes Istenem...újabb játékos akinek tehetségből több jutott, mint észből...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
 streamable.com/e/6t4dx4

Szerkesztette: r.baggio
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 895
Juju ugy kell nezni mint egy BPA a drafton hiaba nem jon hianyposztra.
Kaptatok egy jo nagyon olcso motort, az elonyeit kell kihasznalni a helyzetnek pl nincs dugo, gyorsabban/ elvezetesebben hazaviszed a gyerekeket ha ketszer fordulsz akkor is. Igen neha esik es nem a legjobb, de versenyezni nehez egy csaladi kocsival.
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 895
De Alualu is szerintem | foleg | a penz miatt valasztotta a Jags-t
no
Alualu bagóért írt a Jagsbe, sztem pont gesztust akart tenni a Jaguarsnak h náluk fejezi be, ha már anno 2010-ben 1/10-et adtak érte.
empty taxi
Alualu utolso 3db 2 eves papirja 6m. A ket vasas 1.7 garantaltat tartalmazott, a Jags 4m-t a valoszinuleg utolso papirjara. De engem barmire ra lehet beszelni kiveve hogy a gyumolcsbol lekvart fozzenek.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nincs penz es igy nehez. Juju jo aron arulta magat, Nelson valoszinuleg nem es foleg nem Juju-hoz kepest. De Alualu is szerintem | foleg | a penz miatt valasztotta a Jags-t
no
Kell egy családi autó, amivel a gyerekeket elviszed iskolába. Körbenézel a piacon, ajánlanak egy nagyon jó motort a piaci ár feléért, megveszed.
Jó motort vettél? Nagyon jót.
Jó áron vetted? Nagyon jó áron.
Jó üzletet csináltál? Nagyon jót.

És szeptemberben mivel viszed a kölyköket suliba?

Én kb így látom ezt a Juju szerződést.
Jan
BKV?
Klaci79
Tök jó hasonlat!
Veszel hozzá egy oldalkocsit és viheted Nelsont is 😀