Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jó vagy nem jó, én örülök, hogy mi az ilyen őrültségekből kimaradunk, mint amit a 49ers csinált most épp. 9 helyért eldobni a jövőd, hát, gratulálok...
badsco
A keretük nagyjából megvan, ha sikerül szerezni egy fr QB-t, azonnal contenderek lesznek.

Ha arról lenne szó, hogy be tudjuk húzni a következő BigBen szintű QB-t, aki 10+ évre megoldja a posztot, sokallnál érte két első meg egy 3. kört? Én nem.
Jan
Nem 3 első kör az? (21, 22, 23)
bcsarli
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Jó vagy nem jó, én örülök, hogy mi az ilyen őrültségekből kimaradunk, mint amit a 49ers csinált most épp. 9 helyért eldobni a jövőd, hát, gratulálok...
badsco
A keretük nagyjából megvan, ha sikerül szerezni egy fr QB-t, azonnal contenderek lesznek.

Ha arról lenne szó, hogy be tudjuk húzni a következő BigBen szintű QB-t, aki 10+ évre megoldja a posztot, sokallnál érte két első meg egy 3. kört? Én nem.
Jan
Nem 3 első kör az? (21, 22, 23)

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Jó vagy nem jó, én örülök, hogy mi az ilyen őrültségekből kimaradunk, mint amit a 49ers csinált most épp. 9 helyért eldobni a jövőd, hát, gratulálok...
badsco
A keretük nagyjából megvan, ha sikerül szerezni egy fr QB-t, azonnal contenderek lesznek.

Ha arról lenne szó, hogy be tudjuk húzni a következő BigBen szintű QB-t, aki 10+ évre megoldja a posztot, sokallnál érte két első meg egy 3. kört? Én nem.
Jan
A helyükben én is all int mentem volna, akár így a draft-on, akár Watsonért. Szerintem Lynch ment is volna Deshaunért, ha nem szivárog ki az ügye, így más módon kellett megoldani az esélyt, a lehetőséget.

Mert Jimmy Garoppolo-val egy helyben ácsorogsz, másra nem jó.
Willie Parker
Watson teljesen más sztori, mint a draft....itt 2 első választást adni NEM a legjobb és kockázatot tartalmazó QB-ért szerintem kutya vacsorája. Ha pedig nem jön be a projekt, akkor 4-5 évre visszaveted a frencsit. Persze, ha bejön, akkor SB contender vagy, vagyis lehetsz valóban.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Jó vagy nem jó, én örülök, hogy mi az ilyen őrültségekből kimaradunk, mint amit a 49ers csinált most épp. 9 helyért eldobni a jövőd, hát, gratulálok...
badsco
A keretük nagyjából megvan, ha sikerül szerezni egy fr QB-t, azonnal contenderek lesznek.

Ha arról lenne szó, hogy be tudjuk húzni a következő BigBen szintű QB-t, aki 10+ évre megoldja a posztot, sokallnál érte két első meg egy 3. kört? Én nem.
Jan
A helyükben én is all int mentem volna, akár így a draft-on, akár Watsonért. Szerintem Lynch ment is volna Deshaunért, ha nem szivárog ki az ügye, így más módon kellett megoldani az esélyt, a lehetőséget.

Mert Jimmy Garoppolo-val egy helyben ácsorogsz, másra nem jó.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
De no, az a piszok művelet, hogy a Dolphins visszajött a 6. helyre. Ezzel ugyanúgy elviszik azt akit kinéztek elöl, vagyis top játékost, és nyertek egy többlet 2023. első kört....azért ez zseniális.... 😀
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 699 — Steelers fan
Jó vagy nem jó, én örülök, hogy mi az ilyen őrültségekből kimaradunk, mint amit a 49ers csinált most épp. 9 helyért eldobni a jövőd, hát, gratulálok...
badsco
A keretük nagyjából megvan, ha sikerül szerezni egy fr QB-t, azonnal contenderek lesznek.

Ha arról lenne szó, hogy be tudjuk húzni a következő BigBen szintű QB-t, aki 10+ évre megoldja a posztot, sokallnál érte két első meg egy 3. kört? Én nem.
Jan
Hát ja...csak az, hogy egy QB beválik-e és pláne frencsi playa lesz....nohát az nagyon nem kiszámítható és éppen ezért ez óriási kockázat is egy ilyen trade. Hja igen, ha beválik nagy dolog, de Én egy újonc irányítóért, és főleg nem 1/1 pickért ennyit adni soha nem adnék....

Egyébként asszem a Redskins pont ennyit adott anno RGIII-ért.......just sayin'.... 😀
Klemó
Pont a kockázat miatt csak ennyi.
Akinél már nincs kockázat, az nem ennyi. Mennyit mondtak Watsonra, 4 db első kör, vagy ilyesmi?

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Jó vagy nem jó, én örülök, hogy mi az ilyen őrültségekből kimaradunk, mint amit a 49ers csinált most épp. 9 helyért eldobni a jövőd, hát, gratulálok...
badsco
A keretük nagyjából megvan, ha sikerül szerezni egy fr QB-t, azonnal contenderek lesznek.

Ha arról lenne szó, hogy be tudjuk húzni a következő BigBen szintű QB-t, aki 10+ évre megoldja a posztot, sokallnál érte két első meg egy 3. kört? Én nem.
Jan
Hát ja...csak az, hogy egy QB beválik-e és pláne frencsi playa lesz....nohát az nagyon nem kiszámítható és éppen ezért ez óriási kockázat is egy ilyen trade. Hja igen, ha beválik nagy dolog, de Én egy újonc irányítóért, és főleg nem 1/1 pickért ennyit adni soha nem adnék....

Egyébként asszem a Redskins pont ennyit adott anno RGIII-ért.......just sayin'.... 😀
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 699 — Steelers fan
Jó vagy nem jó, én örülök, hogy mi az ilyen őrültségekből kimaradunk, mint amit a 49ers csinált most épp. 9 helyért eldobni a jövőd, hát, gratulálok...
badsco
A keretük nagyjából megvan, ha sikerül szerezni egy fr QB-t, azonnal contenderek lesznek.

Ha arról lenne szó, hogy be tudjuk húzni a következő BigBen szintű QB-t, aki 10+ évre megoldja a posztot, sokallnál érte két első meg egy 3. kört? Én nem.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Jó vagy nem jó, én örülök, hogy mi az ilyen őrültségekből kimaradunk, mint amit a 49ers csinált most épp. 9 helyért eldobni a jövőd, hát, gratulálok...
badsco
Há' de a Dolphins jól csinálja...
Klaci79
Na igen, azon a végén lenni nem rossz. 😀 Csak hát azért is kell áldozat, hogy 1/3 legyél, az sem a legjobb opció. 😀 Nem a Steelers-módi. 😊
badsco
Kivétel, ha eladsz első körért egy játékost és pont olyan szerencséd van, hogy az az első kör egy 1/3 lesz 😉
Klaci79
Asszem a Texans szurkeszek ennek a trade-nek a láttán legurítanak egy felest.... 😀

Tua kap még esélyt és nem volt nekik kihagyhatatlan egyik prospect sem.

Szerkesztette: Klemó
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Jó vagy nem jó, én örülök, hogy mi az ilyen őrültségekből kimaradunk, mint amit a 49ers csinált most épp. 9 helyért eldobni a jövőd, hát, gratulálok...
badsco
Há' de a Dolphins jól csinálja...
Klaci79
Na igen, azon a végén lenni nem rossz. 😀 Csak hát azért is kell áldozat, hogy 1/3 legyél, az sem a legjobb opció. 😀 Nem a Steelers-módi. 😊
badsco
Kivétel, ha eladsz első körért egy játékost és pont olyan szerencséd van, hogy az az első kör egy 1/3 lesz 😉
több mint 5 éve
badsco Pittsburgh Steelers 462
Jó vagy nem jó, én örülök, hogy mi az ilyen őrültségekből kimaradunk, mint amit a 49ers csinált most épp. 9 helyért eldobni a jövőd, hát, gratulálok...
badsco
Há' de a Dolphins jól csinálja...
Klaci79
Na igen, azon a végén lenni nem rossz. 😀 Csak hát azért is kell áldozat, hogy 1/3 legyél, az sem a legjobb opció. 😀 Nem a Steelers-módi. 😊
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Jó vagy nem jó, én örülök, hogy mi az ilyen őrültségekből kimaradunk, mint amit a 49ers csinált most épp. 9 helyért eldobni a jövőd, hát, gratulálok...
badsco
Há' de a Dolphins jól csinálja...
több mint 5 éve
badsco Pittsburgh Steelers 462
Jó vagy nem jó, én örülök, hogy mi az ilyen őrültségekből kimaradunk, mint amit a 49ers csinált most épp. 9 helyért eldobni a jövőd, hát, gratulálok...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Állítólag nem idén akarunk nagyot alkotni, hanem a Watt hosszabbítást készítjük elő a feles összeggel...amit meg is értek. Jő lenne azt letudni 5-6 évre
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 895
@https://walterfootball.com/draftchart.php

Nem tudom mennyire autentikus. Gondolom, a bentlévő játékosok/posztok döntik el.

Ez alapján 1/24=2/5+3/12. Ez nyilván blődség, de egy 3kör bárhol már jól jönne ennyi need-el.

Illetve lehet későbbi köröket is cserélni.
Spy
Nyilván függ az embertől, de talán Peterk vagy tomi-tomi nézte meg anno évekre visszamenőleg, hogy a csapatok konkrétan még mindig szinte centire ezzel számolnak a cseréknél, szóval egyáltalán nem blődség 😊
Wyatt
A keszitoi eleve igy keszithettek el a listaikat, ehhez hozzaigazitva mar a fix fizetesek is. Azert csak lokupecek a szereplok.
no
Csak ez így néz ki kb 4 éve, mióta ránéztem először.
Spy
es igy is fog maradni addig amig kb eszerint cserelnek es a fizuk is maradnak
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
@https://walterfootball.com/draftchart.php

Nem tudom mennyire autentikus. Gondolom, a bentlévő játékosok/posztok döntik el.

Ez alapján 1/24=2/5+3/12. Ez nyilván blődség, de egy 3kör bárhol már jól jönne ennyi need-el.

Illetve lehet későbbi köröket is cserélni.
Spy
Nyilván függ az embertől, de talán Peterk vagy tomi-tomi nézte meg anno évekre visszamenőleg, hogy a csapatok konkrétan még mindig szinte centire ezzel számolnak a cseréknél, szóval egyáltalán nem blődség 😊
Wyatt
A keszitoi eleve igy keszithettek el a listaikat, ehhez hozzaigazitva mar a fix fizetesek is. Azert csak lokupecek a szereplok.
no
Csak ez így néz ki kb 4 éve, mióta ránéztem először.
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 895
@https://walterfootball.com/draftchart.php

Nem tudom mennyire autentikus. Gondolom, a bentlévő játékosok/posztok döntik el.

Ez alapján 1/24=2/5+3/12. Ez nyilván blődség, de egy 3kör bárhol már jól jönne ennyi need-el.

Illetve lehet későbbi köröket is cserélni.
Spy
Nyilván függ az embertől, de talán Peterk vagy tomi-tomi nézte meg anno évekre visszamenőleg, hogy a csapatok konkrétan még mindig szinte centire ezzel számolnak a cseréknél, szóval egyáltalán nem blődség 😊
Wyatt
A keszitoi eleve igy keszithettek el a listaikat, ehhez hozzaigazitva mar a fix fizetesek is. Azert csak lokupecek a szereplok.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Jessie kapcsan nem tudom miert volt a petting ilyen hosszu. Total egyertelmu, hogy win-win a szitu... 😀
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Így viszont meglepne ha TE jönne az elején:
Source: Jesse James expected to sign with the Pittsburgh #Steelers in the near future

Viszont ez kész csoda....nagyszerű csoda lenne:
Penn State lb Micah Parsons also said just now he has talked to the

És még egy:
Jayson Oweh says he has met with the Steelers

És egy 2.napos WR-nél is megjelenünk a jövő héten:
Western Michigan WR D'Wayne Eskridge says he has a meeting scheduled with the Steelers next week. His game reminded me of a faster Diontae Johnson.

Illetve látszik, hogy próbáljuk draftról bővíteni az ILB sort...érthető okokból:
Michigan ILB Cameron McGrone tells me he has met with the Steelers.

He says it would be a "blessing" to play with someone as gifted and cerebral as Devin Bush. McGrone told me he has talked with Bush throughout the entire process and received advice from Bush.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
@https://walterfootball.com/draftchart.php

Nem tudom mennyire autentikus. Gondolom, a bentlévő játékosok/posztok döntik el.

Ez alapján 1/24=2/5+3/12. Ez nyilván blődség, de egy 3kör bárhol már jól jönne ennyi need-el.

Illetve lehet későbbi köröket is cserélni.
Spy
Nyilván függ az embertől, de talán Peterk vagy tomi-tomi nézte meg anno évekre visszamenőleg, hogy a csapatok konkrétan még mindig szinte centire ezzel számolnak a cseréknél, szóval egyáltalán nem blődség 😊
Wyatt
Nekem soknak tűnt, de ha ha így van akkor pláne támogatnám idén.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
@https://walterfootball.com/draftchart.php

Nem tudom mennyire autentikus. Gondolom, a bentlévő játékosok/posztok döntik el.

Ez alapján 1/24=2/5+3/12. Ez nyilván blődség, de egy 3kör bárhol már jól jönne ennyi need-el.

Illetve lehet későbbi köröket is cserélni.
Spy
Nyilván függ az embertől, de talán Peterk vagy tomi-tomi nézte meg anno évekre visszamenőleg, hogy a csapatok konkrétan még mindig szinte centire ezzel számolnak a cseréknél, szóval egyáltalán nem blődség 😊

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
@https://walterfootball.com/draftchart.php

Nem tudom mennyire autentikus. Gondolom, a bentlévő játékosok/posztok döntik el.

Ez alapján 1/24=2/5+3/12. Ez nyilván blődség, de egy 3kör bárhol már jól jönne ennyi need-el.

Illetve lehet későbbi köröket is cserélni.

Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
És Freiermuth a Colbert-Tomlin párossal is dumcsizott...nem annyira lenne meglepő, bár most az OL-be várnám az első kört
Pat Friermuth says he would love to play for Mike Tomlin and the Steelers. He has met with them a few times per
@FarabaughFB
#Steelers
Klaci79
Szerintem első kör BPA. Lehet ő is akár a legjobb adott esetben.
Bár Tommy Tremble a legjobb blokkoló TE, akit láttam a class-ból, nálam most ő a Liebling.

Bár annyi a need-ünk én inkább visszamennék 2 kör elejére, közepére RB-ért, OT-ért vagy OC-ért.

De ilyent mi nem lépünk. Tomlin Edge Lover, De annyi need-ünk van, hogy lehet klasszik BPA, DB, LB, EDGE, OL, talán RB is, ha nagyon nem egyezik a véleményünk a FO-val.

Egyedül QB-t, DL-t, WR-t, S-t tartanék kevéssé valószínűnek első körben. Utána szinte bármi.
Spy
mit kaphatunk ellenertekben, ha elso kor 2/3-bol a masodik kor elejeig akarnank sullyedni?
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
És Freiermuth a Colbert-Tomlin párossal is dumcsizott...nem annyira lenne meglepő, bár most az OL-be várnám az első kört
Pat Friermuth says he would love to play for Mike Tomlin and the Steelers. He has met with them a few times per
@FarabaughFB
#Steelers
Klaci79
Szerintem első kör BPA. Lehet ő is akár a legjobb adott esetben.
Bár Tommy Tremble a legjobb blokkoló TE, akit láttam a class-ból, nálam most ő a Liebling.

Bár annyi a need-ünk én inkább visszamennék 2 kör elejére, közepére RB-ért, OT-ért vagy OC-ért.

De ilyent mi nem lépünk. Tomlin Edge Lover, De annyi need-ünk van, hogy lehet klasszik BPA, DB, LB, EDGE, OL, talán RB is, ha nagyon nem egyezik a véleményünk a FO-val.

Egyedül QB-t, DL-t, WR-t, S-t tartanék kevéssé valószínűnek első körben. Utána szinte bármi.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
És Freiermuth a Colbert-Tomlin párossal is dumcsizott...nem annyira lenne meglepő, bár most az OL-be várnám az első kört
Pat Friermuth says he would love to play for Mike Tomlin and the Steelers. He has met with them a few times per
@FarabaughFB
#Steelers

Szerkesztette: Klaci79