Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Pont arrol beszelek, hogy draftrol hozni nekunk CBt elol es hatul is eletveszelyes. Nelson a kovetkezo evekre jelenthetett volna biztos pontot....Haden mar maximum 1-2 ev....tulajdonkeppen jovore letolt gatyaval fogunk allni ezen a poszton es ez nekem ez a nagy bajom....
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Mi azt ajánlottuk be JuJu-nak, hogy 7,5 millióért maradjon még egy 1 évet nálunk, aztán a nagyobb CAP nagyobb szerződést is hoz/hozhat neki és aztán mi is (Ben után) nagyobb takaróval tervezhetünk. A többi csapattól sem jött multiyear 10+ ajánlat. Egyedül az Eagles adott neki több éves ajánlatot. Szóval lehet azt mondani, hogy ez hatalmas home diszkont, de ha megnézem mennyivel többet kapott volna (és ott is incentive-ek mellett) máshol, akkor tök logikus döntést hozott, hogy nálunk marad a kedvenc QB-val egy évre. Lehet azt mondani mekkora home diszkont, de szerintem ez rohadt mód nem igaz. Ha összehoz egy ezer yard körüli szerzont, már érettebben kevesebb dumával, akkor irány egy több éves 10+ szerződés máshol, vagy esetleg nálunk Ben utánra.

Egyébként hallkan megjegyzem, hogy nekünk életveszélyes lett volna, ha a Ravensbe megy, mert tipikusan Lamaarnak egy ilyen elkapóra lenne igazán még szüksége.

Félreértés egyébként ne essék, Én a táncizós, tik-tok move-okat helyreraktam nála és továbbra is tartom, hogy nagy erősség lehet és tipikus steeler mentalitású elkapónak tartom. Csakis amit feláldoztunk az nem tetszik. Mi jóval könnyebben tudunk (törénelmileg) WR-eket találni és beépíteni és éppen ezért CB oldalon nagyon nagy szükség van a biztonságra, mert a draft a legnagyobb kockázat nekünk ezen a poszton.
Klemó
Igaz, amit írsz, mert nekem sem tetszik, hogy elfogy a sec, DE:

- ha a szívemre teszem a kezem akkor 1-3. körben OL-be kellene tehetség, főleg OT v OC (OG-be esetleg DDC utóda),
- aztán RB/TE a tehetségtől függően, aki blokkolni is tud,
- majd ILB/OLB, mert ott már Nelson előtti helyzetben is szűken vagyunk, végül
- CB mélység és csak utána jött volna a WR.

Az első 3 körben kezdő szintet kellene hozni, egyiknek kb instant kezdeni kéne RB-ben és nyugodtabb lennék, ha RT-ben is. A LB -nek meg rotálható szintnek kell lennie.

Szerintem amúgy most az elkapó felhozatal jó, de 4.körben már nincs tehetség, előtte meg luxus lenne hozni.

A CB meg egyébként is veszélyes transzformáció, rohadt sokan bebuknak első körösök is.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Mi azt ajánlottuk be JuJu-nak, hogy 7,5 millióért maradjon még egy 1 évet nálunk, aztán a nagyobb CAP nagyobb szerződést is hoz/hozhat neki és aztán mi is (Ben után) nagyobb takaróval tervezhetünk. A többi csapattól sem jött multiyear 10+ ajánlat. Egyedül az Eagles adott neki több éves ajánlatot. Szóval lehet azt mondani, hogy ez hatalmas home diszkont, de ha megnézem mennyivel többet kapott volna (és ott is incentive-ek mellett) máshol, akkor tök logikus döntést hozott, hogy nálunk marad a kedvenc QB-val egy évre. Lehet azt mondani mekkora home diszkont, de szerintem ez rohadt mód nem igaz. Ha összehoz egy ezer yard körüli szerzont, már érettebben kevesebb dumával, akkor irány egy több éves 10+ szerződés máshol, vagy esetleg nálunk Ben utánra.

Egyébként hallkan megjegyzem, hogy nekünk életveszélyes lett volna, ha a Ravensbe megy, mert tipikusan Lamaarnak egy ilyen elkapóra lenne igazán még szüksége.

Félreértés egyébként ne essék, Én a táncizós, tik-tok move-okat helyreraktam nála és továbbra is tartom, hogy nagy erősség lehet és tipikus steeler mentalitású elkapónak tartom. Csakis amit feláldoztunk az nem tetszik. Mi jóval könnyebben tudunk (törénelmileg) WR-eket találni és beépíteni és éppen ezért CB oldalon nagyon nagy szükség van a biztonságra, mert a draft a legnagyobb kockázat nekünk ezen a poszton.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Juju ahogy nézem egy fél zsák szotyiba meg egy köszönömbe fog kerülni idénre. Azigen. Szóva ha el is mennek a kornerek, akkor nem miatta lesz. 😀

Amúgy mi a jó ebben? Ha jó lesz, akkor meg tudjátok majd tartani az új szerződésével + a hat milla halott pénzivel úgy, hogy jon Watt meg Minka is?

Vagy csak arról szól, hogy legyen itt még Bennek egy évet és így fér bele?
peterk2005
Bazíroznak a rookie QB fizetésére, ahol majd lehet sapkát takarítani, fájdalom nélkül.
Szokol
Szóval szerinted csak egy évre marad, Big Ben számára?

Amúgy ezt most olvastam. Wow.



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ez nagyon faja, csak Hilton elment, Nelson elmegy, ha Hadennel nem tudunk megegyezni, és ő is lekoccol, akkor mi lesz? Beküldjük Jujut passz ellen védekezni, vagy mi a mesterterv?
Jan
Meg Troy is miatta vonult vissza! 😀

Nem látok összefüggést, megmondom neked őszintén. A FO úgy döntött, hogy Sutton marad ennyiért és nem Hilton hat milláért. Nelsonnak szerintem a hosszabbítás paraméterei nem tetszettek, Dzsudzsu közben egy másik tárgyalóasztalnál adott egy nagy kedvezményt, ezért az ár-érték alapján Ő maradt. Figyeld meg, még Conner is marad 2 milláért.

Hogy állunk most a hiányposztokkal? Center, O-fal mélység, CB2, RB1, TE, DL mélység, OLB mélység, ILB mélység. Valamit kihagytam? Tehát igazából négy kezdőd hiányzik, visszajön Conner és Dzsémsz olcsóért, első kör egy nagysikerü cb (bust), második kör center és meg is vagyunk.
Szokol
Megmondom az összefüggést, 😊 WR poszton megvagyunk. D.Johnson, Claypool, Wash, McCloud, ezeket nagyrészt 2.3. körökben hoztuk. (Jujut is). Idén is hozunk egy WR-t a 2.-3. körben és jónapot. Jujura nincs szükségünk.

Ennek örömére kifizetünk neki annyit, amennyiért meg lehetett volna tartani olyan játékost, akire viszont szükségünk van. Mindegy hogy kit, CB, OL depth, LB depth, tökmindegy, lényeg hogy olyat, aki tényleg kell.
Jan
Ha idén is hoztunk volna egy WR-t a 2-3. körben, akkor miért ne OL-t hoznánk mondjuk abban a körben, vagy éppen LB-t?
Ezt az összefüggést most én se értem. Jön egy ILB, OC, RB első 3 körben és megvagyunk. Lenne pénzünk egyébként CB-re is, de ott van Sutton RCB-nek, nincs lehetősége egy csapatnak sem 30 millió dollárt elkölteni két kezdő CB-re.
JuJu ráadásul a froncsi arca, lehet látni a többi WR twitterén, hogy mennyire örülnek.
Ez egy nagyszerű húzás volt a FO-tól és a szerződése miatt nem vesztettünk semmit, Nelson teljesen JuJu-tól függetlenül megy el, Haden mellett döntött a FO és ott van Sutton/Pierre RCB-nek. Jönni fog még ILB depth és mehetünk a draftra.
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Ez nagyon faja, csak Hilton elment, Nelson elmegy, ha Hadennel nem tudunk megegyezni, és ő is lekoccol, akkor mi lesz? Beküldjük Jujut passz ellen védekezni, vagy mi a mesterterv?
Jan
Meg Troy is miatta vonult vissza! 😀

Nem látok összefüggést, megmondom neked őszintén. A FO úgy döntött, hogy Sutton marad ennyiért és nem Hilton hat milláért. Nelsonnak szerintem a hosszabbítás paraméterei nem tetszettek, Dzsudzsu közben egy másik tárgyalóasztalnál adott egy nagy kedvezményt, ezért az ár-érték alapján Ő maradt. Figyeld meg, még Conner is marad 2 milláért.

Hogy állunk most a hiányposztokkal? Center, O-fal mélység, CB2, RB1, TE, DL mélység, OLB mélység, ILB mélység. Valamit kihagytam? Tehát igazából négy kezdőd hiányzik, visszajön Conner és Dzsémsz olcsóért, első kör egy nagysikerü cb (bust), második kör center és meg is vagyunk.
Szokol
Megmondom az összefüggést, 😊 WR poszton megvagyunk. D.Johnson, Claypool, Wash, McCloud, ezeket nagyrészt 2.3. körökben hoztuk. (Jujut is). Idén is hozunk egy WR-t a 2.-3. körben és jónapot. Jujura nincs szükségünk.

Ennek örömére kifizetünk neki annyit, amennyiért meg lehetett volna tartani olyan játékost, akire viszont szükségünk van. Mindegy hogy kit, CB, OL depth, LB depth, tökmindegy, lényeg hogy olyat, aki tényleg kell.
Jan
Ne viccelj már.. Mint már írtam, szerintem egyik elkapónk sem tudja azt, mint Dzsudzsu, másfelől pedig nem azért buksz egy játekost sem, mert az FA-piac második legjobb elkapója aláír hozzád 8 milláért. Ennyiért ajándék, pedig értem és egyetértek az érveiddel.
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
Ez nagyon faja, csak Hilton elment, Nelson elmegy, ha Hadennel nem tudunk megegyezni, és ő is lekoccol, akkor mi lesz? Beküldjük Jujut passz ellen védekezni, vagy mi a mesterterv?
Jan
Meg Troy is miatta vonult vissza! 😀

Nem látok összefüggést, megmondom neked őszintén. A FO úgy döntött, hogy Sutton marad ennyiért és nem Hilton hat milláért. Nelsonnak szerintem a hosszabbítás paraméterei nem tetszettek, Dzsudzsu közben egy másik tárgyalóasztalnál adott egy nagy kedvezményt, ezért az ár-érték alapján Ő maradt. Figyeld meg, még Conner is marad 2 milláért.

Hogy állunk most a hiányposztokkal? Center, O-fal mélység, CB2, RB1, TE, DL mélység, OLB mélység, ILB mélység. Valamit kihagytam? Tehát igazából négy kezdőd hiányzik, visszajön Conner és Dzsémsz olcsóért, első kör egy nagysikerü cb (bust), második kör center és meg is vagyunk.
Szokol
Megmondom az összefüggést, 😊 WR poszton megvagyunk. D.Johnson, Claypool, Wash, McCloud, ezeket nagyrészt 2.3. körökben hoztuk. (Jujut is). Idén is hozunk egy WR-t a 2.-3. körben és jónapot. Jujura nincs szükségünk.

Ennek örömére kifizetünk neki annyit, amennyiért meg lehetett volna tartani olyan játékost, akire viszont szükségünk van. Mindegy hogy kit, CB, OL depth, LB depth, tökmindegy, lényeg hogy olyat, aki tényleg kell.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Minkah is beíndítja a számlálót jövőre
astroid
Szerintem a terv: BB jövőre nyugdíj, itt hagy egy nagyobb adag dead moneyt, majdnem annyit, mint cap emelkedés.

Húzunk egy rookie QB-t, aki négy évig szart sem keres, a nagy szerződéseket meg 2023-tól kezdve súlyozzuk a capbe. Így gyakorlatilag bárki belefér, akit meg akarunk majd tartani. Így caphell nélkül szabadulunk BB-től, az eredményesség meg úgy is majd az új iranyítótól függ majd.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Minkah is beíndítja a számlálót jövőre
astroid
Ha valóban 210 millió lesz a cap, akkor az pont egy Watt/Minkah hosszabbítás, bár utóbbi még opció alatt lesz, tehát egy évet várhatunk.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Valszeg látta, hogy az előzetesen várt 14+ (de akár 16M) sehogy sem jön össze, és akkor észszerűbb itt maradnia, mint elmenni olyan csapathoz, ahol no2 WR lenne, vagy olyanhoz ahol nincs komoly passzjáték.
De a 8M elég nagy engedmény. Az biztos hogy ennél bárhol többet kaphatott volna, de hosszabb távon lehet hogy ez a jó döntés- az ő szempontjából.

A csapat szempontjából az elég problémás, hogy szélnek eresztjük a fél D-t, hogy maradhasson egy WR, akire amúgy nincs feltétlenül szükségünk.
Jan
nah azé ne guríjjuk el a gojót annyira
juju=nelson cut
ami egy 2cb, s nem annyira fényes, s kifejezetten fos éve volt, szóva ő kapott volna 14et, juju meg ennyiér máshol aláírt volna, de kaptunk 6m home discontot, ammá több mint amit Bentől jött
sutianap
Ez nagyon faja, csak Hilton elment, Nelson elmegy, ha Hadennel nem tudunk megegyezni, és ő is lekoccol, akkor mi lesz? Beküldjük Jujut passz ellen védekezni, vagy mi a mesterterv?
Jan
Meg Troy is miatta vonult vissza! 😀

Nem látok összefüggést, megmondom neked őszintén. A FO úgy döntött, hogy Sutton marad ennyiért és nem Hilton hat milláért. Nelsonnak szerintem a hosszabbítás paraméterei nem tetszettek, Dzsudzsu közben egy másik tárgyalóasztalnál adott egy nagy kedvezményt, ezért az ár-érték alapján Ő maradt. Figyeld meg, még Conner is marad 2 milláért.

Hogy állunk most a hiányposztokkal? Center, O-fal mélység, CB2, RB1, TE, DL mélység, OLB mélység, ILB mélység. Valamit kihagytam? Tehát igazából négy kezdőd hiányzik, visszajön Conner és Dzsémsz olcsóért, első kör egy nagysikerü cb (bust), második kör center és meg is vagyunk.
Szokol
Én az első körös CB-t kizárom...hacsak nem reachelünk valakit, ami persze nem kizárt, de nem nagyon néztünk eddig első körös CB-t.
ILB-t OC-t OT-t is el tudok képzelni első körben, CB-t nem.
több mint 5 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
Minkah is beíndítja a számlálót jövőre
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Juju ahogy nézem egy fél zsák szotyiba meg egy köszönömbe fog kerülni idénre. Azigen. Szóva ha el is mennek a kornerek, akkor nem miatta lesz. 😀

Amúgy mi a jó ebben? Ha jó lesz, akkor meg tudjátok majd tartani az új szerződésével + a hat milla halott pénzivel úgy, hogy jon Watt meg Minka is?

Vagy csak arról szól, hogy legyen itt még Bennek egy évet és így fér bele?
peterk2005
Bazíroznak a rookie QB fizetésére, ahol majd lehet sapkát takarítani, fájdalom nélkül.
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Valszeg látta, hogy az előzetesen várt 14+ (de akár 16M) sehogy sem jön össze, és akkor észszerűbb itt maradnia, mint elmenni olyan csapathoz, ahol no2 WR lenne, vagy olyanhoz ahol nincs komoly passzjáték.
De a 8M elég nagy engedmény. Az biztos hogy ennél bárhol többet kaphatott volna, de hosszabb távon lehet hogy ez a jó döntés- az ő szempontjából.

A csapat szempontjából az elég problémás, hogy szélnek eresztjük a fél D-t, hogy maradhasson egy WR, akire amúgy nincs feltétlenül szükségünk.
Jan
nah azé ne guríjjuk el a gojót annyira
juju=nelson cut
ami egy 2cb, s nem annyira fényes, s kifejezetten fos éve volt, szóva ő kapott volna 14et, juju meg ennyiér máshol aláírt volna, de kaptunk 6m home discontot, ammá több mint amit Bentől jött
sutianap
Ez nagyon faja, csak Hilton elment, Nelson elmegy, ha Hadennel nem tudunk megegyezni, és ő is lekoccol, akkor mi lesz? Beküldjük Jujut passz ellen védekezni, vagy mi a mesterterv?
Jan
Meg Troy is miatta vonult vissza! 😀

Nem látok összefüggést, megmondom neked őszintén. A FO úgy döntött, hogy Sutton marad ennyiért és nem Hilton hat milláért. Nelsonnak szerintem a hosszabbítás paraméterei nem tetszettek, Dzsudzsu közben egy másik tárgyalóasztalnál adott egy nagy kedvezményt, ezért az ár-érték alapján Ő maradt. Figyeld meg, még Conner is marad 2 milláért.

Hogy állunk most a hiányposztokkal? Center, O-fal mélység, CB2, RB1, TE, DL mélység, OLB mélység, ILB mélység. Valamit kihagytam? Tehát igazából négy kezdőd hiányzik, visszajön Conner és Dzsémsz olcsóért, első kör egy nagysikerü cb (bust), második kör center és meg is vagyunk.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Juju ahogy nézem egy fél zsák szotyiba meg egy köszönömbe fog kerülni idénre. Azigen. Szóva ha el is mennek a kornerek, akkor nem miatta lesz. 😀

Amúgy mi a jó ebben? Ha jó lesz, akkor meg tudjátok majd tartani az új szerződésével + a hat milla halott pénzivel úgy, hogy jon Watt meg Minka is?

Vagy csak arról szól, hogy legyen itt még Bennek egy évet és így fér bele?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Valszeg látta, hogy az előzetesen várt 14+ (de akár 16M) sehogy sem jön össze, és akkor észszerűbb itt maradnia, mint elmenni olyan csapathoz, ahol no2 WR lenne, vagy olyanhoz ahol nincs komoly passzjáték.
De a 8M elég nagy engedmény. Az biztos hogy ennél bárhol többet kaphatott volna, de hosszabb távon lehet hogy ez a jó döntés- az ő szempontjából.

A csapat szempontjából az elég problémás, hogy szélnek eresztjük a fél D-t, hogy maradhasson egy WR, akire amúgy nincs feltétlenül szükségünk.
Jan
nah azé ne guríjjuk el a gojót annyira
juju=nelson cut
ami egy 2cb, s nem annyira fényes, s kifejezetten fos éve volt, szóva ő kapott volna 14et, juju meg ennyiér máshol aláírt volna, de kaptunk 6m home discontot, ammá több mint amit Bentől jött
sutianap
Ez nagyon faja, csak Hilton elment, Nelson elmegy, ha Hadennel nem tudunk megegyezni, és ő is lekoccol, akkor mi lesz? Beküldjük Jujut passz ellen védekezni, vagy mi a mesterterv?
Jan
Majd draftolunk három CB-t, egy csak beváli....oh wait
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
Valszeg látta, hogy az előzetesen várt 14+ (de akár 16M) sehogy sem jön össze, és akkor észszerűbb itt maradnia, mint elmenni olyan csapathoz, ahol no2 WR lenne, vagy olyanhoz ahol nincs komoly passzjáték.
De a 8M elég nagy engedmény. Az biztos hogy ennél bárhol többet kaphatott volna, de hosszabb távon lehet hogy ez a jó döntés- az ő szempontjából.

A csapat szempontjából az elég problémás, hogy szélnek eresztjük a fél D-t, hogy maradhasson egy WR, akire amúgy nincs feltétlenül szükségünk.
Jan
nah azé ne guríjjuk el a gojót annyira
juju=nelson cut
ami egy 2cb, s nem annyira fényes, s kifejezetten fos éve volt, szóva ő kapott volna 14et, juju meg ennyiér máshol aláírt volna, de kaptunk 6m home discontot, ammá több mint amit Bentől jött
sutianap
Ez nagyon faja, csak Hilton elment, Nelson elmegy, ha Hadennel nem tudunk megegyezni, és ő is lekoccol, akkor mi lesz? Beküldjük Jujut passz ellen védekezni, vagy mi a mesterterv?

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Gondolom hosszabbítani szerettünk volna alacsonyabb bérezéssel Nelsonnal és ez nem esett jól neki. Gondolom emellett Hadennel hosszabbítunk egy évet és elosztjuk a pénzét......vagy nem tudom.

Mert hát totálisan irracionális a döntés. Ben kedvenc célpontja nem megy el, ez idáig rendben van....de ha szar lesz, nem akarunk hosszabbítani, ha pedig jó, akkor az emelkedő CAP helyzetben Watt mellett szinte biztosan nem tudjuk megtartani....szóval "win now".....node no de egy full passz orientált ligában megint potens CB játék nélkül maradunk....ez hogy lesz "win now".... ?
Klemó
Márpedig Watt mocskodul drága lesz, de akit meg kell fizetni bármennyiért, az ő...évekig sok Watt mez fog elmenni...
Klaci79
Garrett 125öt kapott 5 évre, Bosa 135öt. A kettő közt lesz valahol Watt is.
P@trik
Tudom sajnos...már a 100-asokat készítem is, hátha be kell segíteni a csapatnak 😀
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 3 015 — #HUN-GarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Gondolom hosszabbítani szerettünk volna alacsonyabb bérezéssel Nelsonnal és ez nem esett jól neki. Gondolom emellett Hadennel hosszabbítunk egy évet és elosztjuk a pénzét......vagy nem tudom.

Mert hát totálisan irracionális a döntés. Ben kedvenc célpontja nem megy el, ez idáig rendben van....de ha szar lesz, nem akarunk hosszabbítani, ha pedig jó, akkor az emelkedő CAP helyzetben Watt mellett szinte biztosan nem tudjuk megtartani....szóval "win now".....node no de egy full passz orientált ligában megint potens CB játék nélkül maradunk....ez hogy lesz "win now".... ?
Klemó
Márpedig Watt mocskodul drága lesz, de akit meg kell fizetni bármennyiért, az ő...évekig sok Watt mez fog elmenni...
Klaci79
Garrett 125öt kapott 5 évre, Bosa 135öt. A kettő közt lesz valahol Watt is.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 976 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.youtube.com/watch?v=5Ov-YpywRfM
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Gondolom hosszabbítani szerettünk volna alacsonyabb bérezéssel Nelsonnal és ez nem esett jól neki. Gondolom emellett Hadennel hosszabbítunk egy évet és elosztjuk a pénzét......vagy nem tudom.

Mert hát totálisan irracionális a döntés. Ben kedvenc célpontja nem megy el, ez idáig rendben van....de ha szar lesz, nem akarunk hosszabbítani, ha pedig jó, akkor az emelkedő CAP helyzetben Watt mellett szinte biztosan nem tudjuk megtartani....szóval "win now".....node no de egy full passz orientált ligában megint potens CB játék nélkül maradunk....ez hogy lesz "win now".... ?
Klemó
Márpedig Watt mocskodul drága lesz, de akit meg kell fizetni bármennyiért, az ő...évekig sok Watt mez fog elmenni...
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Gondolom hosszabbítani szerettünk volna alacsonyabb bérezéssel Nelsonnal és ez nem esett jól neki. Gondolom emellett Hadennel hosszabbítunk egy évet és elosztjuk a pénzét......vagy nem tudom.

Mert hát totálisan irracionális a döntés. Ben kedvenc célpontja nem megy el, ez idáig rendben van....de ha szar lesz, nem akarunk hosszabbítani, ha pedig jó, akkor az emelkedő CAP helyzetben Watt mellett szinte biztosan nem tudjuk megtartani....szóval "win now".....node no de egy full passz orientált ligában megint potens CB játék nélkül maradunk....ez hogy lesz "win now".... ?
több mint 5 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 636
Valszeg látta, hogy az előzetesen várt 14+ (de akár 16M) sehogy sem jön össze, és akkor észszerűbb itt maradnia, mint elmenni olyan csapathoz, ahol no2 WR lenne, vagy olyanhoz ahol nincs komoly passzjáték.
De a 8M elég nagy engedmény. Az biztos hogy ennél bárhol többet kaphatott volna, de hosszabb távon lehet hogy ez a jó döntés- az ő szempontjából.

A csapat szempontjából az elég problémás, hogy szélnek eresztjük a fél D-t, hogy maradhasson egy WR, akire amúgy nincs feltétlenül szükségünk.
Jan
nah azé ne guríjjuk el a gojót annyira
juju=nelson cut
ami egy 2cb, s nem annyira fényes, s kifejezetten fos éve volt, szóva ő kapott volna 14et, juju meg ennyiér máshol aláírt volna, de kaptunk 6m home discontot, ammá több mint amit Bentől jött
sutianap
Maradhatunk a tovább képzésig? 😊 😉

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Nekem most jó kedvem lett, hiába irracionális a döntés! 😁

 youtu.be/4ZEmxGay6qs

Legyen tánc, ávribádi dánsz náó!
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Valszeg látta, hogy az előzetesen várt 14+ (de akár 16M) sehogy sem jön össze, és akkor észszerűbb itt maradnia, mint elmenni olyan csapathoz, ahol no2 WR lenne, vagy olyanhoz ahol nincs komoly passzjáték.
De a 8M elég nagy engedmény. Az biztos hogy ennél bárhol többet kaphatott volna, de hosszabb távon lehet hogy ez a jó döntés- az ő szempontjából.

A csapat szempontjából az elég problémás, hogy szélnek eresztjük a fél D-t, hogy maradhasson egy WR, akire amúgy nincs feltétlenül szükségünk.
Jan
nah azé ne guríjjuk el a gojót annyira
juju=nelson cut
ami egy 2cb, s nem annyira fényes, s kifejezetten fos éve volt, szóva ő kapott volna 14et, juju meg ennyiér máshol aláírt volna, de kaptunk 6m home discontot, ammá több mint amit Bentől jött


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
kedvelem a jelenséget, hogy a rendszeresen primadonnákon derpedő szurkolóknak leckét mutat az egyik legnagyobb primadonnának vélt játékos
Cruyffista
Az honnan jön az as szó "derpedő"? Mi a túró az?
prérifarkas
Én rákerestem, 0 találat 😀
astroid
Nyugi én is 😊
prérifarkas
mánpedig a derpedő egy zabriskie point, hogy lehettek steelerek derpedés nélkül, a vér is megderpedt bennem, azonnal mennyetek továbbképzésre!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak