Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Egy RB nem eri meg, de egy all-round weapon siman, ahogy kb a TE posztnal is es iden mar top4-ben is latni a gyereket kihuzva. Ez csak penz es igaz a posztja atlagara, de egy kiemelkedoen jo jatekosert oda lehet adni. Normal helyzetben egy elozetesen jonak tuno passzban-futasban OL az elso kor es a futo kesobb, de egy Henry-nek tuno melle egy "olcsobb" OL is megfelel aki a futasban remek es passznal ok. De nalatok pont BB a baj, mert neki 5 passz elleni kiraly OL kell mert lepni nem tud mar, de megvedve kiraly tud lenni ( tavaly az volt meg ), de futas nelkul nem lesz jo eredmeny sem, nemhogy SB. A jo hir, hogy fogtok futni 1.) mert akarni fogtok 2.) Canada 3.) nem BB-re dobtok ra mindent es az OL mar a futasra kezd epulni | ( Ez a legfontosabb mert az OL-be nem raktatok erteket regota es az ido vas foga megtette a hatasat, emelett BB/Tomlin/ RF hivta a jatekot akik nem egy futasguruk es vegul a futok bar ok voltak a legkevesebb gond ) | . Az RB mar egy kulon kerdes mert ha elerheto egy Henry-Bell azt mindenki szeretne de itt kulonosen jol jonne, de legrosszabb esetben a szokasos feladatmegosztas lesz. Igy maradna Ebron es melle johet egy blokkolo TE ami megint olcso barhonnan. Bar tudom hogy Ebron itt nem nepszeru de megblokkolja o a feladatat de osztonosen nem blokkolo TE, hanem elkapo.

Szerintem jok lesztek, mert a futas fejlodese sokkal tobbet ad a jatekotokhoz mint barmelyik jatekosotok elvesztese a piacon. Ju-Ju jo lenne de legrosszabb esetben harmadaraert hoztok egy veteran slotWR-t. A tobbiekbol akit visszahoznek az inkabb olcso, de Bud-Conner-Skot-Punci konnyu bucsu.
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
1. kört RB-re?
Nem a 2020-as években járunk?
Jan
Mintha tavaly nem lett volna 😀

(de amúgy igen, van azért bőven jobb opció ide, mint egy RB)
Wyatt
Igaz, 1/32-re. Bármilyen picket elfogadnék, ha saját jogon 1/32-re húznánk. 😊

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 131
1. kört RB-re?
Nem a 2020-as években járunk?
Jan
Inkább mint cb-t vagy safety-t. 😉
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Tomlin és Colbert a Clemson pro day-en...valakit nagyon nézünk
Klaci79
etyikét
sutianap
Igen, olvasom...remélem ez azt jelenti, hogy Harrist vagy Williamset akarjuk és ez csak az elterelés....
Klaci79
a Tomlin féle terelések 🤪, minthatsörután a DDD kosaras melltartók rácuppansz soseereszt...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1. kört RB-re?
Nem a 2020-as években járunk?
Jan
Mintha tavaly nem lett volna 😀

(de amúgy igen, van azért bőven jobb opció ide, mint egy RB)

több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
1. kört RB-re?
Nem a 2020-as években járunk?

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
nah....
Travis Etienne had a zoom meeting with the Steelers
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Tomlin és Colbert a Clemson pro day-en...valakit nagyon nézünk
Klaci79
etyikét
sutianap
Igen, olvasom...remélem ez azt jelenti, hogy Harrist vagy Williamset akarjuk és ez csak az elterelés....
Klaci79
Trey Sermon miatt se sírnék! 😁
steelwolf
Én első körre gondoltam...ott azért sírnék Sermon kapcsán 😀
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 976 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Tomlin és Colbert a Clemson pro day-en...valakit nagyon nézünk
Klaci79
etyikét
sutianap
Igen, olvasom...remélem ez azt jelenti, hogy Harrist vagy Williamset akarjuk és ez csak az elterelés....
Klaci79
Trey Sermon miatt se sírnék! 😁
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Tomlin és Colbert a Clemson pro day-en...valakit nagyon nézünk
Klaci79
etyikét
sutianap
Igen, olvasom...remélem ez azt jelenti, hogy Harrist vagy Williamset akarjuk és ez csak az elterelés....
több mint 5 éve
Seda26 Pittsburgh Steelers 194
John Brown, akit néhány napja küldtek el a Bills-től:
“It depends who need receivers, but I definitely, you know, the Pittsburgh Steelers, Big Ben [Roethlisberger] is definitely good with the deep ball,” Brown said when asked which type of team he would like land with for the 2021 season. “
Klaci79
Brown mikor nézett utoljára steelers meccset? 2015-ben? Jelenleg nem olyan jó Big Ben mély labdákat tekintve.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Tomlin és Colbert a Clemson pro day-en...valakit nagyon nézünk
Klaci79
etyikét


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
John Brown, akit néhány napja küldtek el a Bills-től:
“It depends who need receivers, but I definitely, you know, the Pittsburgh Steelers, Big Ben [Roethlisberger] is definitely good with the deep ball,” Brown said when asked which type of team he would like land with for the 2021 season. “
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Tomlin és Colbert a Clemson pro day-en...valakit nagyon nézünk
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Pontosan. Bold.

BB-t igy eltolva lehet leirni es DM szempontjabol a jovore nezve rosszabb egy picit de nem kezelhetetlenul. A szurkolok szempontjabol BB emeszthetobb, az elvalas szebb igy, bar ahogy irtam mar en leteptem volna a ragtapaszt.
Ettol fuggetlenul BB hiaba jobb QB mint Rudi a korlatai is magasabbak mar. BB-t vagy kiszolgaljak minden teren es akkor sokkal jobb tud lenni mint Rudi. Ez teny. De a jovo szempontjabol ez nem jo feltetlenul, mert valoszinuleg nem fogtok talalni egy pocketQB-t aki nagyon jo lesz es azt elvarni nem is egyszeru. Viszont lehet egy Browns ( foleg )-Titans es Ravens-re hajazo csapatot kirakni, ami az ideny elejen volt persze a sajat erossegeitek es gyengeitek beleszolasaval. Ezekhez nem kell nagy befektetes es orult draga jatekosok ( Egy Ju-Ju-t eszre se fogtok venni hogy elment ). Minel jobbak annal jobb persze, de mindenhova nem fogtok talalni all-round zseniket. BB-nek az OL teljesen mas kellene, ha ra akarnanak epiteni. De szerintem nem ra fognak es akkor lehet erdemes lenne Rudi-t ebben kiprobalni, mert ebben akar csak egy bridgeQB-nak jo lenne akkor az mar nyereseg. Foleg ha esetleg a PO eluszna. De ami miatt ez extran Bold hogy Tomlin nem akar 8-8 rosszabb szezont es igy szepen van fogalmazva.
no
Lehet teóriázni, de Gyuri bácsi bemondta az all-in-t. Úgy hogy all-in van. Tudjuk ez mostanában mire elég,. de nekik látniuk is kell. Szóval nekünk is. És fogjuk is, tetszik-nem tetszik. Post BB éra elnapolva, win now van.

Nem tudhatjuk most, kinek, hány membernek van a sorsa Ben-hez kötve. Nem biztos, hogy ez csak Ben-ről szól, sőt. Jövőre kiderül.
Spy
Az all-in nem lesz bemondva szerintem, de a FA es a draft majd megmutatja. De ez csak egy bold.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Pontosan. Bold.

BB-t igy eltolva lehet leirni es DM szempontjabol a jovore nezve rosszabb egy picit de nem kezelhetetlenul. A szurkolok szempontjabol BB emeszthetobb, az elvalas szebb igy, bar ahogy irtam mar en leteptem volna a ragtapaszt.
Ettol fuggetlenul BB hiaba jobb QB mint Rudi a korlatai is magasabbak mar. BB-t vagy kiszolgaljak minden teren es akkor sokkal jobb tud lenni mint Rudi. Ez teny. De a jovo szempontjabol ez nem jo feltetlenul, mert valoszinuleg nem fogtok talalni egy pocketQB-t aki nagyon jo lesz es azt elvarni nem is egyszeru. Viszont lehet egy Browns ( foleg )-Titans es Ravens-re hajazo csapatot kirakni, ami az ideny elejen volt persze a sajat erossegeitek es gyengeitek beleszolasaval. Ezekhez nem kell nagy befektetes es orult draga jatekosok ( Egy Ju-Ju-t eszre se fogtok venni hogy elment ). Minel jobbak annal jobb persze, de mindenhova nem fogtok talalni all-round zseniket. BB-nek az OL teljesen mas kellene, ha ra akarnanak epiteni. De szerintem nem ra fognak es akkor lehet erdemes lenne Rudi-t ebben kiprobalni, mert ebben akar csak egy bridgeQB-nak jo lenne akkor az mar nyereseg. Foleg ha esetleg a PO eluszna. De ami miatt ez extran Bold hogy Tomlin nem akar 8-8 rosszabb szezont es igy szepen van fogalmazva.
no
Lehet teóriázni, de Gyuri bácsi bemondta az all-in-t. Úgy hogy all-in van. Tudjuk ez mostanában mire elég,. de nekik látniuk is kell. Szóval nekünk is. És fogjuk is, tetszik-nem tetszik. Post BB éra elnapolva, win now van.

Nem tudhatjuk most, kinek, hány membernek van a sorsa Ben-hez kötve. Nem biztos, hogy ez csak Ben-ről szól, sőt. Jövőre kiderül.
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Pontosan. Bold.

BB-t igy eltolva lehet leirni es DM szempontjabol a jovore nezve rosszabb egy picit de nem kezelhetetlenul. A szurkolok szempontjabol BB emeszthetobb, az elvalas szebb igy, bar ahogy irtam mar en leteptem volna a ragtapaszt.
Ettol fuggetlenul BB hiaba jobb QB mint Rudi a korlatai is magasabbak mar. BB-t vagy kiszolgaljak minden teren es akkor sokkal jobb tud lenni mint Rudi. Ez teny. De a jovo szempontjabol ez nem jo feltetlenul, mert valoszinuleg nem fogtok talalni egy pocketQB-t aki nagyon jo lesz es azt elvarni nem is egyszeru. Viszont lehet egy Browns ( foleg )-Titans es Ravens-re hajazo csapatot kirakni, ami az ideny elejen volt persze a sajat erossegeitek es gyengeitek beleszolasaval. Ezekhez nem kell nagy befektetes es orult draga jatekosok ( Egy Ju-Ju-t eszre se fogtok venni hogy elment ). Minel jobbak annal jobb persze, de mindenhova nem fogtok talalni all-round zseniket. BB-nek az OL teljesen mas kellene, ha ra akarnanak epiteni. De szerintem nem ra fognak es akkor lehet erdemes lenne Rudi-t ebben kiprobalni, mert ebben akar csak egy bridgeQB-nak jo lenne akkor az mar nyereseg. Foleg ha esetleg a PO eluszna. De ami miatt ez extran Bold hogy Tomlin nem akar 8-8 rosszabb szezont es igy szepen van fogalmazva.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Bold: Ev kozben "lecserelik" BB-t.
no
Az elég Bold 😊 Maguktú nem fogják, azt megtehették volna most. Ha lesérül, azt meg senki nem akarja. Már csak azért sem, hogy nehogy még 2022 is a hattyúdal égisze alatt teljen.
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
Bold: Ev kozben "lecserelik" BB-t.
no
rudira?
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Bold: Ev kozben "lecserelik" BB-t.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
1 kompenzációs jön 4. körbe, 141 helyen is választunk.
kriSTEELan
Végül a 140. lett...jó lett volna még az a 6. kör, amit emlegettek 😕
Jövőre asszem 2-3 pick jöhet a JuJu, Dupree, Villanueva, Feiler, Hilton, Conner, stb-ből
Klaci79
Mégjobb.
Jövőre meg jön még plusz amikor az SB-t nyerő Canadát elviszik HC-nak, meg Khan-t GM-nek... 😛
kriSTEELan
MegaBigBentis
több mint 5 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 320
1 kompenzációs jön 4. körbe, 141 helyen is választunk.
kriSTEELan
Végül a 140. lett...jó lett volna még az a 6. kör, amit emlegettek 😕
Jövőre asszem 2-3 pick jöhet a JuJu, Dupree, Villanueva, Feiler, Hilton, Conner, stb-ből
Klaci79
Mégjobb.
Jövőre meg jön még plusz amikor az SB-t nyerő Canadát elviszik HC-nak, meg Khan-t GM-nek... 😛

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
1 kompenzációs jön 4. körbe, 141 helyen is választunk.
kriSTEELan
Végül a 140. lett...jó lett volna még az a 6. kör, amit emlegettek 😕
Jövőre asszem 2-3 pick jöhet a JuJu, Dupree, Villanueva, Feiler, Hilton, Conner, stb-ből
több mint 5 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 320
1 kompenzációs jön 4. körbe, 141 helyen is választunk.

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ray-Ray McCloud is marad...1 év