Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 5 éve
gedam
6 508
nem tudhatod mit beszéltek meg a tesók. lehet arizonában lesznek majd együtt.Ez is jobb, mintha a Browns-hoz ment volna:Nah, ennyit arról, hogy eljön kispénzért, hogy a tesókkal lehessen - 23M garantált 😀
The #AZCardinals are giving JJ Watt a 2-year deal worth $31M with $23M guaranteed, source said.
Klaci79
Jan
több mint 5 éve
Chandler Jones lesz az inkábbHopkins az új tesó🙂Ez is jobb, mintha a Browns-hoz ment volna:Nah, ennyit arról, hogy eljön kispénzért, hogy a tesókkal lehessen - 23M garantált 😀
The #AZCardinals are giving JJ Watt a 2-year deal worth $31M with $23M guaranteed, source said.
Klaci79
Jan
Spy
több mint 5 éve
Hopkins az új tesó🙂Ez is jobb, mintha a Browns-hoz ment volna:Nah, ennyit arról, hogy eljön kispénzért, hogy a tesókkal lehessen - 23M garantált 😀
The #AZCardinals are giving JJ Watt a 2-year deal worth $31M with $23M guaranteed, source said.
Klaci79
Jan
több mint 5 éve
Ez is jobb, mintha a Browns-hoz ment volna:Nah, ennyit arról, hogy eljön kispénzért, hogy a tesókkal lehessen - 23M garantált 😀
The #AZCardinals are giving JJ Watt a 2-year deal worth $31M with $23M guaranteed, source said.
Klaci79
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Ez is jobb, mintha a Browns-hoz ment volna:The #AZCardinals are giving JJ Watt a 2-year deal worth $31M with $23M guaranteed, source said.
több mint 5 éve
Anthony Schwartz WR Auburn-ről az első kiderült interjúnk.A Schwartz ereje legyen velünk
6-6.01ft 179lbs Track burner. 10.09 a legjobb ideje. 100m-n.
Spy

Bocsánat 😀
több mint 5 éve
Anthony Schwartz WR Auburn-ről az első kiderült interjúnk.6-6.01ft 179lbs Track burner. 10.09 a legjobb ideje. 100m-n.
több mint 5 éve
Én máshol meg ezt olvastam, de ezek szerint nem egyértelmű 😀A depot cikkből úgy tűnt, hogy a lövöldözés hosszútávú következményeként ment el. Ha félreértettem, akkor sorry.De nem a lövöldözésben halt meg. Decemberben csak meglőtték. Most eltűntként körözték. Állítólag valami tóból, folyóból húzták ki a kocsit amivel eltűnt.RIP Nix...emlékszem milyen viták voltak, hogy kellene ő a DL közepébe anno...A rosszkor rossz helyen iskolapéldája. Értelmetlen halál..lövöldözés közepébe kerülni egy benzinkúton.
Klaci79
Emlékszem rá, volt akinek kedvence volt azon a drafton.
Spy
polamalu
Spy
több mint 5 éve
A depot cikkből úgy tűnt, hogy a lövöldözés hosszútávú következményeként ment el. Ha félreértettem, akkor sorry.De nem a lövöldözésben halt meg. Decemberben csak meglőtték. Most eltűntként körözték. Állítólag valami tóból, folyóból húzták ki a kocsit amivel eltűnt.RIP Nix...emlékszem milyen viták voltak, hogy kellene ő a DL közepébe anno...A rosszkor rossz helyen iskolapéldája. Értelmetlen halál..lövöldözés közepébe kerülni egy benzinkúton.
Klaci79
Emlékszem rá, volt akinek kedvence volt azon a drafton.
Spy
polamalu
több mint 5 éve
De nem a lövöldözésben halt meg. Decemberben csak meglőtték. Most eltűntként körözték. Állítólag valami tóból, folyóból húzták ki a kocsit amivel eltűnt.RIP Nix...emlékszem milyen viták voltak, hogy kellene ő a DL közepébe anno...A rosszkor rossz helyen iskolapéldája. Értelmetlen halál..lövöldözés közepébe kerülni egy benzinkúton.
Klaci79
Emlékszem rá, volt akinek kedvence volt azon a drafton.
Spy
több mint 5 éve
RIP Nix...emlékszem milyen viták voltak, hogy kellene ő a DL közepébe anno...A rosszkor rossz helyen iskolapéldája. Értelmetlen halál..lövöldözés közepébe kerülni egy benzinkúton.
Klaci79
Emlékszem rá, volt akinek kedvence volt azon a drafton.
több mint 5 éve
RIP Nix...emlékszem milyen viták voltak, hogy kellene ő a DL közepébe anno...
több mint 5 éve
www.post-gazette.com/sports/steelers/2021/02/23/steelers-ben-roethlisberger-ward-polamalu-cut-retire-release-pittsburgh/stories/202102230131Fáj is mindkettő mind a mai napig. De úgy tűnik Ben története maximum jövőre fog így végződni.
sutianap
több mint 5 éve
www.post-gazette.com/sports/steelers/2021/02/23/steelers-ben-roethlisberger-ward-polamalu-cut-retire-release-pittsburgh/stories/202102230131

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Beállsz a táblácskával a tömegbe és figyelsz, hogy ne a te nyújtózkodásod legyen az utolsó. Aztán kiröhögöd, aki 2x annyiért viszi el mint szerette volna.azt elmész alkudozni egy kurva garas nélkül? azt hogy?Hülye az, aki nem mozdul az ilyenekre. Ha másra nem is, de arra jó ez, hogy lássuk a piacot árban és szereplőkben és nem utolsó sorban fel is verjük az árát. Egy Tuittal a fedélzeten, aki jóval fiatalabb is és úgy, hogy nekünk azért transition év/évek jönnek semmi értelme nem lett volna. Csak azért merült ez fel, mert a Watt tesók itt vannak, egyébként említeni sem említettek volna bennünket, de ugye ezt mindenki tudta, tudja.Állítólag már nem vagyunk versenyben Watt kegyeiért.Csodálom hogy egyáltalán rámozdultunk. Pont az ő posztja az, ahol teljesen rendben vagyunk.
Klaci79
Jan
Klemó
sutianap
több mint 5 éve
Ugyanmár. Ezerféleképpen. Tuitt trade-et lengetünk pl. Ha akarjuk megvan az a pénz, hogy "tesó" diszkontot kérve elhozzuk.azt elmész alkudozni egy kurva garas nélkül? azt hogy?Hülye az, aki nem mozdul az ilyenekre. Ha másra nem is, de arra jó ez, hogy lássuk a piacot árban és szereplőkben és nem utolsó sorban fel is verjük az árát. Egy Tuittal a fedélzeten, aki jóval fiatalabb is és úgy, hogy nekünk azért transition év/évek jönnek semmi értelme nem lett volna. Csak azért merült ez fel, mert a Watt tesók itt vannak, egyébként említeni sem említettek volna bennünket, de ugye ezt mindenki tudta, tudja.Állítólag már nem vagyunk versenyben Watt kegyeiért.Csodálom hogy egyáltalán rámozdultunk. Pont az ő posztja az, ahol teljesen rendben vagyunk.
Klaci79
Jan
Klemó
sutianap
több mint 5 éve
azt elmész alkudozni egy kurva garas nélkül? azt hogy?Hülye az, aki nem mozdul az ilyenekre. Ha másra nem is, de arra jó ez, hogy lássuk a piacot árban és szereplőkben és nem utolsó sorban fel is verjük az árát. Egy Tuittal a fedélzeten, aki jóval fiatalabb is és úgy, hogy nekünk azért transition év/évek jönnek semmi értelme nem lett volna. Csak azért merült ez fel, mert a Watt tesók itt vannak, egyébként említeni sem említettek volna bennünket, de ugye ezt mindenki tudta, tudja.Állítólag már nem vagyunk versenyben Watt kegyeiért.Csodálom hogy egyáltalán rámozdultunk. Pont az ő posztja az, ahol teljesen rendben vagyunk.
Klaci79
Jan
Klemó

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Hülye az, aki nem mozdul az ilyenekre. Ha másra nem is, de arra jó ez, hogy lássuk a piacot árban és szereplőkben és nem utolsó sorban fel is verjük az árát. Egy Tuittal a fedélzeten, aki jóval fiatalabb is és úgy, hogy nekünk azért transition év/évek jönnek semmi értelme nem lett volna. Csak azért merült ez fel, mert a Watt tesók itt vannak, egyébként említeni sem említettek volna bennünket, de ugye ezt mindenki tudta, tudja.Állítólag már nem vagyunk versenyben Watt kegyeiért.Csodálom hogy egyáltalán rámozdultunk. Pont az ő posztja az, ahol teljesen rendben vagyunk.
Klaci79
Jan
több mint 5 éve
Marketing célra kiváló voltÁllítólag már nem vagyunk versenyben Watt kegyeiért.Csodálom hogy egyáltalán rámozdultunk. Pont az ő posztja az, ahol teljesen rendben vagyunk.
Klaci79
Jan
több mint 5 éve
Állítólag már nem vagyunk versenyben Watt kegyeiért.Csodálom hogy egyáltalán rámozdultunk. Pont az ő posztja az, ahol teljesen rendben vagyunk.
Klaci79
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Állítólag már nem vagyunk versenyben Watt kegyeiért.Biztos Wilsont akarjuk megszerezni 🤣
Klaci79
több mint 5 éve
A lehet a jateknak szol a mondatban. Sokfele jatek van ahol egy Rudi is megoldana a maga hibaival, ahogy BB-nek is meg vannak a korlatai. Nem eltolod a szar evet hanem megtoltod. Az hogy kit kell elengedni es kit nem, a nem rendelkezesre allo penzbol erositeni se tudsz. Amig BB a QB 50-50 hogy BB-hez kell igazodni ahogy tavaly is. A penz nelkuliseg a tobbi csapathoz viszonyitva erdekes, es hiaba lesz a cap megemelve es netto tobb penz marad ugyanannyi DM utana ha nem lesztek emiatt versenykepesek a piacon. De megertem es elfogadom ez is egy megoldas sot ez lehet hozza magaval hogy ket evig lehet o a QB. En komalom BB-t, de csapatepites szempontjabol nem a legjobb dontes kiveve ha a cel a pozitiv szezon. Lehet nekem van csak olyan erzesem hogy titkon nagy a remeny egy SB W-el ellovagol a naplementebe. Persze ez a ket veglet es ez az eredmeny ami nalam itt nem lenne szempont. Persze a csapat 100%-ot tegyen minden meccsbe. De lehet a csapat eloszlatja a ketelyeim es a jovot epitik csak BB-vel a fedelzeten.Aha, szóval az új rendszerben van "lehet nem jobb, de nem is rosszabb, de mindenképpen olcsóbb megoldás" QB posztra. Aha, lehet. Persze, minden lehet. De azért én a valószínűbbet többre értékelem, mint a lehetet.Ahogy irtam is mindketto megoldas lehet jo. Akar marad akar megy.Jövő, jövő, milyen jövő? Jön a következő szezon, ott kell jól szerepelni.BB mar 41 m-val van a konyvelesben ha marad + a hosszabbitas ami ha 99 cent lesz akkor van egy 20m QB-d 2 evig ami alapvetoen jo uzlet BB-vel. De pont BB miatt teljesen nyugodtak vagytok hogy beall a sorba? Ha most rookie vagy Rudival toljatok akkor kb 20m + hosszabbitas mar a jovo epiteserol szolhatna, bar egy fontos kerdesre kell valaszt keresni ami a QB. Mind a kettoben van racio es valaki lathatja igy vagy ugy. A hosszzabbitasnal az egy dollar meg veszelyes precedenst teremthet.Na, és akkor én most leveszem a Steelers logót a nevem mellől, és majd jövök, ha értelmesen tudunk dönteni (remélhetőleg egy év múlva).Csak érdekelne, hogy ez a "letépem a tapaszt gyorsan" mit is jelentene? Miért gondolod és mire alapozod, hogy ha letéped és gyorsan, akkor az megold mindent? Tele az NFL olyan csapatokkal, akik évek óta keresik a modelljüket, a QB-t, folyamatos rebuildben és semmi eredmény sincs (Miami, Denver, Jets, Washington...etc), de továbbmegyek, olyan csapatot nem ismerek, amely eldobott volna mindent és sikeresen épült volna újra az 1/1 csapatok kivételével, de itt sem minden húzás jött be rögtön. (Browns, Bengals, Cards és most a Jags azt gondolom jó uton van)
Ezzel most szépen bebiztosítjuk, hogy jövőre jöjjön egy középszar szezon, úgy, hogy elveszítjük a kulcsjátékosainkat is.
Ez egy sebtapasz volt, amit le kellett volna tépni gyorsan, ehelyett most ezzel fogunk szenvedni évekig.
tenorx
Igen, van egy Texans, ahol volt egy iszonyatosan dilettáns management, amely egy elit QB, elit WR, DPOY trióból csinált egy totálisan reményvesztett csapatot, de ez inkább kivétel, vagyis ha megvan a frencsi QB-d, akkor általában jellemző, hogy ott jó és magabiztos csapatot tudsz építeni.
Ha Ben itt marad nagyjából "ingyen" még 2 évig az nekünk jó és ez tény. El tudjuk simítani a CAP-et, a csapatmorált egyben tudjuk tartani és lehet lőni a következő dratfra és/vagy prospecteken lehet kísérletezni a jövőben. (legyen az mondjuk Haskins, vagy mondjuk Darnold) Előbbit a Chiefs csinálta jól Alex Smith kapcsán, utóbbira a Titans lehet jó példa Tannehill újabb esélyével (aki ne feledjük 2 csapatnál volt előtte "homály") Lehet nem fog sikerülni és aztán 2 év után tovább kell próbálkozni, de Én abszolút validnak gondolom a további 2 évet akkor, ha Ben tényleg lemond a nagy igényről.
Klemó
Az elkepzelt jovobeni jatek dontene nalam mert nem feltetlenul jobb meg/mar mindenben BB. Es egy mini rebuildhez minden segitseg jol jon foleg ha az atmenet nem lesz "sikerekben gazdag", amit en egy picit ugy erzem, hogy ez a remeny itt BB-vel.
BB viszont 0 penzen van most amit megkapna es o egy dollaros hosszabbitasal is hazavinne minimum 20m-t, egyertelmuen szeretne a hosszabbitast ( persze nem csak a penz miatt )
no
A hosszabbítással bőven korrekt lesz a cap száma és nem tudok nála jobb és elérhető megoldást irányító posztra.
Az nem megoldás, hogy játsszon Rudi és akkor nem kell elengedni a cb1-et meg a wr2-t.
Szóval tud bárki jó megoldást? De nem ilyen Newton-féle megégett veteránokat vagy az osztály 4-5 legjobbnak vélt rookie irányítóit mondjátok..
Nekem kettő jut eszembe, de ők is csak az ár/érték arány miatt: Bajusz és Darnold. Egyikkel sem lennénk jövőre előrébb..
Szokol
Alair 10m akkor 2 evre 25m/ev lesz a cap es valoszinuleg ki is tolti a ket evet. De BB konnyen beleeshetne a megegett veteran kategoriaba, de o nem lesz hulye elmenni egy masik csapatba. Eddigi palyafutasa alatt annyira volt rugalmas mint az Osztyapenko szobor es nalam inkabb ez a kerdes, mert nalam van jovo ami nem a kovetkezo szezont jelenti. Es a megalmodott uj rendszerben mar akar elo is fordulhat hogy a kerdesedre lehet nem jobb de nem is rosszabb de mindenkeppen olcsobb megoldas van a QB posztra. A lenyeg ha marad lehet kell hozzaigazodni. Lehet nem lesz nala jobb megoldas.
Ertem en a BB mellett barmi lehet es Rudihoz kepest igaz. De egy 10-6 boldogsagot okoz de lehet az elkerulhetetlen BB utani idoszak egy evvel tovabb fog huzodni?
Meg egy utolso proba a SB probalkozas tul sokba kerulne a jovoben, egy felig elhivatott tegyuk meg mindent a PO es lesz ami lesz ev de titokban bizunk a legjobban, de kozben epitjuk a jovot a BB utani erara, ugyis az fog ervenyesulni hogy "jovo, milyen jovo, most kell jol szerepelni" es kozben eljutott oda a csapat hogy a futok palyat se latnak.
De ertem ha a kovetkezo ev szamit akkor nalad eldolt mert BB jobb mint Rudi, mert akarkit veszt el a csapat igaz lesz. Amikor BB abbahagyja akkor picit nehezebb lesz/lehet.
no
Egy 10-6 nagyobb boldogságot okoz, mint egy Rudi-szezon, ez is valószínű. Hogy egy évvel tovább fog húzódni a BB utáni időszak? Igen, tovább. A következő évi szar évet eltoljuk későbbre. Ennyi történik.
Ki az a nagy, pótolhatatlan veszteség, aki BB nélkül maradna? Persze Hadent is sajnálnám, Jujut is, de ők nem irányítók. Az irányító pedig mindenek felett.
És igen, a következő év számít. Nekem is, de azoknak főleg, akik a saját állásukkal játszanak.
Még egy dolog: BB után jönnek a lutri évek. Lehet egy év lesz új irányítót találni, lehet 20. Én addig élvezném inkább a már csak középszerű, de meccseket nyerni tudó irányító játékát, mint a lutriét.
Szokol
A ki hianyzik meg majd a jovo zeneje lesz, mert egy fiatal evekig lenne itt BB meg egy par ev es tenyleg vege.
Meglatjuk.
több mint 5 éve
Ez a leosztás azért tetszene:steelersdepot.com/2021/01/breakdown-of-how-ben-roethlisbergers-2021-cap-charge-got-so-high/
több mint 5 éve
Aha, szóval az új rendszerben van "lehet nem jobb, de nem is rosszabb, de mindenképpen olcsóbb megoldás" QB posztra. Aha, lehet. Persze, minden lehet. De azért én a valószínűbbet többre értékelem, mint a lehetet.Ahogy irtam is mindketto megoldas lehet jo. Akar marad akar megy.Jövő, jövő, milyen jövő? Jön a következő szezon, ott kell jól szerepelni.BB mar 41 m-val van a konyvelesben ha marad + a hosszabbitas ami ha 99 cent lesz akkor van egy 20m QB-d 2 evig ami alapvetoen jo uzlet BB-vel. De pont BB miatt teljesen nyugodtak vagytok hogy beall a sorba? Ha most rookie vagy Rudival toljatok akkor kb 20m + hosszabbitas mar a jovo epiteserol szolhatna, bar egy fontos kerdesre kell valaszt keresni ami a QB. Mind a kettoben van racio es valaki lathatja igy vagy ugy. A hosszzabbitasnal az egy dollar meg veszelyes precedenst teremthet.Na, és akkor én most leveszem a Steelers logót a nevem mellől, és majd jövök, ha értelmesen tudunk dönteni (remélhetőleg egy év múlva).Csak érdekelne, hogy ez a "letépem a tapaszt gyorsan" mit is jelentene? Miért gondolod és mire alapozod, hogy ha letéped és gyorsan, akkor az megold mindent? Tele az NFL olyan csapatokkal, akik évek óta keresik a modelljüket, a QB-t, folyamatos rebuildben és semmi eredmény sincs (Miami, Denver, Jets, Washington...etc), de továbbmegyek, olyan csapatot nem ismerek, amely eldobott volna mindent és sikeresen épült volna újra az 1/1 csapatok kivételével, de itt sem minden húzás jött be rögtön. (Browns, Bengals, Cards és most a Jags azt gondolom jó uton van)
Ezzel most szépen bebiztosítjuk, hogy jövőre jöjjön egy középszar szezon, úgy, hogy elveszítjük a kulcsjátékosainkat is.
Ez egy sebtapasz volt, amit le kellett volna tépni gyorsan, ehelyett most ezzel fogunk szenvedni évekig.
tenorx
Igen, van egy Texans, ahol volt egy iszonyatosan dilettáns management, amely egy elit QB, elit WR, DPOY trióból csinált egy totálisan reményvesztett csapatot, de ez inkább kivétel, vagyis ha megvan a frencsi QB-d, akkor általában jellemző, hogy ott jó és magabiztos csapatot tudsz építeni.
Ha Ben itt marad nagyjából "ingyen" még 2 évig az nekünk jó és ez tény. El tudjuk simítani a CAP-et, a csapatmorált egyben tudjuk tartani és lehet lőni a következő dratfra és/vagy prospecteken lehet kísérletezni a jövőben. (legyen az mondjuk Haskins, vagy mondjuk Darnold) Előbbit a Chiefs csinálta jól Alex Smith kapcsán, utóbbira a Titans lehet jó példa Tannehill újabb esélyével (aki ne feledjük 2 csapatnál volt előtte "homály") Lehet nem fog sikerülni és aztán 2 év után tovább kell próbálkozni, de Én abszolút validnak gondolom a további 2 évet akkor, ha Ben tényleg lemond a nagy igényről.
Klemó
Az elkepzelt jovobeni jatek dontene nalam mert nem feltetlenul jobb meg/mar mindenben BB. Es egy mini rebuildhez minden segitseg jol jon foleg ha az atmenet nem lesz "sikerekben gazdag", amit en egy picit ugy erzem, hogy ez a remeny itt BB-vel.
BB viszont 0 penzen van most amit megkapna es o egy dollaros hosszabbitasal is hazavinne minimum 20m-t, egyertelmuen szeretne a hosszabbitast ( persze nem csak a penz miatt )
no
A hosszabbítással bőven korrekt lesz a cap száma és nem tudok nála jobb és elérhető megoldást irányító posztra.
Az nem megoldás, hogy játsszon Rudi és akkor nem kell elengedni a cb1-et meg a wr2-t.
Szóval tud bárki jó megoldást? De nem ilyen Newton-féle megégett veteránokat vagy az osztály 4-5 legjobbnak vélt rookie irányítóit mondjátok..
Nekem kettő jut eszembe, de ők is csak az ár/érték arány miatt: Bajusz és Darnold. Egyikkel sem lennénk jövőre előrébb..
Szokol
Alair 10m akkor 2 evre 25m/ev lesz a cap es valoszinuleg ki is tolti a ket evet. De BB konnyen beleeshetne a megegett veteran kategoriaba, de o nem lesz hulye elmenni egy masik csapatba. Eddigi palyafutasa alatt annyira volt rugalmas mint az Osztyapenko szobor es nalam inkabb ez a kerdes, mert nalam van jovo ami nem a kovetkezo szezont jelenti. Es a megalmodott uj rendszerben mar akar elo is fordulhat hogy a kerdesedre lehet nem jobb de nem is rosszabb de mindenkeppen olcsobb megoldas van a QB posztra. A lenyeg ha marad lehet kell hozzaigazodni. Lehet nem lesz nala jobb megoldas.
Ertem en a BB mellett barmi lehet es Rudihoz kepest igaz. De egy 10-6 boldogsagot okoz de lehet az elkerulhetetlen BB utani idoszak egy evvel tovabb fog huzodni?
Meg egy utolso proba a SB probalkozas tul sokba kerulne a jovoben, egy felig elhivatott tegyuk meg mindent a PO es lesz ami lesz ev de titokban bizunk a legjobban, de kozben epitjuk a jovot a BB utani erara, ugyis az fog ervenyesulni hogy "jovo, milyen jovo, most kell jol szerepelni" es kozben eljutott oda a csapat hogy a futok palyat se latnak.
De ertem ha a kovetkezo ev szamit akkor nalad eldolt mert BB jobb mint Rudi, mert akarkit veszt el a csapat igaz lesz. Amikor BB abbahagyja akkor picit nehezebb lesz/lehet.
no
Egy 10-6 nagyobb boldogságot okoz, mint egy Rudi-szezon, ez is valószínű. Hogy egy évvel tovább fog húzódni a BB utáni időszak? Igen, tovább. A következő évi szar évet eltoljuk későbbre. Ennyi történik.
Ki az a nagy, pótolhatatlan veszteség, aki BB nélkül maradna? Persze Hadent is sajnálnám, Jujut is, de ők nem irányítók. Az irányító pedig mindenek felett.
És igen, a következő év számít. Nekem is, de azoknak főleg, akik a saját állásukkal játszanak.
Még egy dolog: BB után jönnek a lutri évek. Lehet egy év lesz új irányítót találni, lehet 20. Én addig élvezném inkább a már csak középszerű, de meccseket nyerni tudó irányító játékát, mint a lutriét.