Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
gedam 6 508
Ez is jobb, mintha a Browns-hoz ment volna:
The #AZCardinals are giving JJ Watt a 2-year deal worth $31M with $23M guaranteed, source said.
Klaci79
Nah, ennyit arról, hogy eljön kispénzért, hogy a tesókkal lehessen - 23M garantált 😀
Jan
nem tudhatod mit beszéltek meg a tesók. lehet arizonában lesznek majd együtt.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Ez is jobb, mintha a Browns-hoz ment volna:
The #AZCardinals are giving JJ Watt a 2-year deal worth $31M with $23M guaranteed, source said.
Klaci79
Nah, ennyit arról, hogy eljön kispénzért, hogy a tesókkal lehessen - 23M garantált 😀
Jan
Hopkins az új tesó🙂
Spy
Chandler Jones lesz az inkább
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Ez is jobb, mintha a Browns-hoz ment volna:
The #AZCardinals are giving JJ Watt a 2-year deal worth $31M with $23M guaranteed, source said.
Klaci79
Nah, ennyit arról, hogy eljön kispénzért, hogy a tesókkal lehessen - 23M garantált 😀
Jan
Hopkins az új tesó🙂
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
Ez is jobb, mintha a Browns-hoz ment volna:
The #AZCardinals are giving JJ Watt a 2-year deal worth $31M with $23M guaranteed, source said.
Klaci79
Nah, ennyit arról, hogy eljön kispénzért, hogy a tesókkal lehessen - 23M garantált 😀

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ez is jobb, mintha a Browns-hoz ment volna:
The #AZCardinals are giving JJ Watt a 2-year deal worth $31M with $23M guaranteed, source said.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Anthony Schwartz WR Auburn-ről az első kiderült interjúnk.
6-6.01ft 179lbs Track burner. 10.09 a legjobb ideje. 100m-n.
Spy
A Schwartz ereje legyen velünk

Bocsánat 😀
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Anthony Schwartz WR Auburn-ről az első kiderült interjúnk.
6-6.01ft 179lbs Track burner. 10.09 a legjobb ideje. 100m-n.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
RIP Nix...emlékszem milyen viták voltak, hogy kellene ő a DL közepébe anno...
Klaci79
A rosszkor rossz helyen iskolapéldája. Értelmetlen halál..lövöldözés közepébe kerülni egy benzinkúton.

Emlékszem rá, volt akinek kedvence volt azon a drafton.
Spy
De nem a lövöldözésben halt meg. Decemberben csak meglőtték. Most eltűntként körözték. Állítólag valami tóból, folyóból húzták ki a kocsit amivel eltűnt.
polamalu
A depot cikkből úgy tűnt, hogy a lövöldözés hosszútávú következményeként ment el. Ha félreértettem, akkor sorry.
Spy
Én máshol meg ezt olvastam, de ezek szerint nem egyértelmű 😀
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
RIP Nix...emlékszem milyen viták voltak, hogy kellene ő a DL közepébe anno...
Klaci79
A rosszkor rossz helyen iskolapéldája. Értelmetlen halál..lövöldözés közepébe kerülni egy benzinkúton.

Emlékszem rá, volt akinek kedvence volt azon a drafton.
Spy
De nem a lövöldözésben halt meg. Decemberben csak meglőtték. Most eltűntként körözték. Állítólag valami tóból, folyóból húzták ki a kocsit amivel eltűnt.
polamalu
A depot cikkből úgy tűnt, hogy a lövöldözés hosszútávú következményeként ment el. Ha félreértettem, akkor sorry.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
RIP Nix...emlékszem milyen viták voltak, hogy kellene ő a DL közepébe anno...
Klaci79
A rosszkor rossz helyen iskolapéldája. Értelmetlen halál..lövöldözés közepébe kerülni egy benzinkúton.

Emlékszem rá, volt akinek kedvence volt azon a drafton.
Spy
De nem a lövöldözésben halt meg. Decemberben csak meglőtték. Most eltűntként körözték. Állítólag valami tóból, folyóból húzták ki a kocsit amivel eltűnt.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
RIP Nix...emlékszem milyen viták voltak, hogy kellene ő a DL közepébe anno...
Klaci79
A rosszkor rossz helyen iskolapéldája. Értelmetlen halál..lövöldözés közepébe kerülni egy benzinkúton.

Emlékszem rá, volt akinek kedvence volt azon a drafton.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
RIP Nix...emlékszem milyen viták voltak, hogy kellene ő a DL közepébe anno...
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
 www.post-gazette.com/sports/steelers/2021/02/23/steelers-ben-roethlisberger-ward-polamalu-cut-retire-release-pittsburgh/stories/202102230131
sutianap
Fáj is mindkettő mind a mai napig. De úgy tűnik Ben története maximum jövőre fog így végződni.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.post-gazette.com/sports/steelers/2021/02/23/steelers-ben-roethlisberger-ward-polamalu-cut-retire-release-pittsburgh/stories/202102230131


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Állítólag már nem vagyunk versenyben Watt kegyeiért.

Klaci79
Csodálom hogy egyáltalán rámozdultunk. Pont az ő posztja az, ahol teljesen rendben vagyunk.
Jan
Hülye az, aki nem mozdul az ilyenekre. Ha másra nem is, de arra jó ez, hogy lássuk a piacot árban és szereplőkben és nem utolsó sorban fel is verjük az árát. Egy Tuittal a fedélzeten, aki jóval fiatalabb is és úgy, hogy nekünk azért transition év/évek jönnek semmi értelme nem lett volna. Csak azért merült ez fel, mert a Watt tesók itt vannak, egyébként említeni sem említettek volna bennünket, de ugye ezt mindenki tudta, tudja.
Klemó
azt elmész alkudozni egy kurva garas nélkül? azt hogy?
sutianap
Beállsz a táblácskával a tömegbe és figyelsz, hogy ne a te nyújtózkodásod legyen az utolsó. Aztán kiröhögöd, aki 2x annyiért viszi el mint szerette volna.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Állítólag már nem vagyunk versenyben Watt kegyeiért.

Klaci79
Csodálom hogy egyáltalán rámozdultunk. Pont az ő posztja az, ahol teljesen rendben vagyunk.
Jan
Hülye az, aki nem mozdul az ilyenekre. Ha másra nem is, de arra jó ez, hogy lássuk a piacot árban és szereplőkben és nem utolsó sorban fel is verjük az árát. Egy Tuittal a fedélzeten, aki jóval fiatalabb is és úgy, hogy nekünk azért transition év/évek jönnek semmi értelme nem lett volna. Csak azért merült ez fel, mert a Watt tesók itt vannak, egyébként említeni sem említettek volna bennünket, de ugye ezt mindenki tudta, tudja.
Klemó
azt elmész alkudozni egy kurva garas nélkül? azt hogy?
sutianap
Ugyanmár. Ezerféleképpen. Tuitt trade-et lengetünk pl. Ha akarjuk megvan az a pénz, hogy "tesó" diszkontot kérve elhozzuk.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Állítólag már nem vagyunk versenyben Watt kegyeiért.

Klaci79
Csodálom hogy egyáltalán rámozdultunk. Pont az ő posztja az, ahol teljesen rendben vagyunk.
Jan
Hülye az, aki nem mozdul az ilyenekre. Ha másra nem is, de arra jó ez, hogy lássuk a piacot árban és szereplőkben és nem utolsó sorban fel is verjük az árát. Egy Tuittal a fedélzeten, aki jóval fiatalabb is és úgy, hogy nekünk azért transition év/évek jönnek semmi értelme nem lett volna. Csak azért merült ez fel, mert a Watt tesók itt vannak, egyébként említeni sem említettek volna bennünket, de ugye ezt mindenki tudta, tudja.
Klemó
azt elmész alkudozni egy kurva garas nélkül? azt hogy?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Állítólag már nem vagyunk versenyben Watt kegyeiért.

Klaci79
Csodálom hogy egyáltalán rámozdultunk. Pont az ő posztja az, ahol teljesen rendben vagyunk.
Jan
Hülye az, aki nem mozdul az ilyenekre. Ha másra nem is, de arra jó ez, hogy lássuk a piacot árban és szereplőkben és nem utolsó sorban fel is verjük az árát. Egy Tuittal a fedélzeten, aki jóval fiatalabb is és úgy, hogy nekünk azért transition év/évek jönnek semmi értelme nem lett volna. Csak azért merült ez fel, mert a Watt tesók itt vannak, egyébként említeni sem említettek volna bennünket, de ugye ezt mindenki tudta, tudja.
több mint 5 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
Állítólag már nem vagyunk versenyben Watt kegyeiért.

Klaci79
Csodálom hogy egyáltalán rámozdultunk. Pont az ő posztja az, ahol teljesen rendben vagyunk.
Jan
Marketing célra kiváló volt
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
Állítólag már nem vagyunk versenyben Watt kegyeiért.

Klaci79
Csodálom hogy egyáltalán rámozdultunk. Pont az ő posztja az, ahol teljesen rendben vagyunk.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 982 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Állítólag már nem vagyunk versenyben Watt kegyeiért.

Klaci79
Biztos Wilsont akarjuk megszerezni 🤣
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Állítólag már nem vagyunk versenyben Watt kegyeiért.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Na, és akkor én most leveszem a Steelers logót a nevem mellől, és majd jövök, ha értelmesen tudunk dönteni (remélhetőleg egy év múlva).
Ezzel most szépen bebiztosítjuk, hogy jövőre jöjjön egy középszar szezon, úgy, hogy elveszítjük a kulcsjátékosainkat is.
Ez egy sebtapasz volt, amit le kellett volna tépni gyorsan, ehelyett most ezzel fogunk szenvedni évekig.
tenorx
Csak érdekelne, hogy ez a "letépem a tapaszt gyorsan" mit is jelentene? Miért gondolod és mire alapozod, hogy ha letéped és gyorsan, akkor az megold mindent? Tele az NFL olyan csapatokkal, akik évek óta keresik a modelljüket, a QB-t, folyamatos rebuildben és semmi eredmény sincs (Miami, Denver, Jets, Washington...etc), de továbbmegyek, olyan csapatot nem ismerek, amely eldobott volna mindent és sikeresen épült volna újra az 1/1 csapatok kivételével, de itt sem minden húzás jött be rögtön. (Browns, Bengals, Cards és most a Jags azt gondolom jó uton van)

Igen, van egy Texans, ahol volt egy iszonyatosan dilettáns management, amely egy elit QB, elit WR, DPOY trióból csinált egy totálisan reményvesztett csapatot, de ez inkább kivétel, vagyis ha megvan a frencsi QB-d, akkor általában jellemző, hogy ott jó és magabiztos csapatot tudsz építeni.

Ha Ben itt marad nagyjából "ingyen" még 2 évig az nekünk jó és ez tény. El tudjuk simítani a CAP-et, a csapatmorált egyben tudjuk tartani és lehet lőni a következő dratfra és/vagy prospecteken lehet kísérletezni a jövőben. (legyen az mondjuk Haskins, vagy mondjuk Darnold) Előbbit a Chiefs csinálta jól Alex Smith kapcsán, utóbbira a Titans lehet jó példa Tannehill újabb esélyével (aki ne feledjük 2 csapatnál volt előtte "homály") Lehet nem fog sikerülni és aztán 2 év után tovább kell próbálkozni, de Én abszolút validnak gondolom a további 2 évet akkor, ha Ben tényleg lemond a nagy igényről.
Klemó
BB mar 41 m-val van a konyvelesben ha marad + a hosszabbitas ami ha 99 cent lesz akkor van egy 20m QB-d 2 evig ami alapvetoen jo uzlet BB-vel. De pont BB miatt teljesen nyugodtak vagytok hogy beall a sorba? Ha most rookie vagy Rudival toljatok akkor kb 20m + hosszabbitas mar a jovo epiteserol szolhatna, bar egy fontos kerdesre kell valaszt keresni ami a QB. Mind a kettoben van racio es valaki lathatja igy vagy ugy. A hosszzabbitasnal az egy dollar meg veszelyes precedenst teremthet.

Az elkepzelt jovobeni jatek dontene nalam mert nem feltetlenul jobb meg/mar mindenben BB. Es egy mini rebuildhez minden segitseg jol jon foleg ha az atmenet nem lesz "sikerekben gazdag", amit en egy picit ugy erzem, hogy ez a remeny itt BB-vel.

BB viszont 0 penzen van most amit megkapna es o egy dollaros hosszabbitasal is hazavinne minimum 20m-t, egyertelmuen szeretne a hosszabbitast ( persze nem csak a penz miatt )
no
Jövő, jövő, milyen jövő? Jön a következő szezon, ott kell jól szerepelni.

A hosszabbítással bőven korrekt lesz a cap száma és nem tudok nála jobb és elérhető megoldást irányító posztra.

Az nem megoldás, hogy játsszon Rudi és akkor nem kell elengedni a cb1-et meg a wr2-t.

Szóval tud bárki jó megoldást? De nem ilyen Newton-féle megégett veteránokat vagy az osztály 4-5 legjobbnak vélt rookie irányítóit mondjátok..

Nekem kettő jut eszembe, de ők is csak az ár/érték arány miatt: Bajusz és Darnold. Egyikkel sem lennénk jövőre előrébb..
Szokol
Ahogy irtam is mindketto megoldas lehet jo. Akar marad akar megy.
Alair 10m akkor 2 evre 25m/ev lesz a cap es valoszinuleg ki is tolti a ket evet. De BB konnyen beleeshetne a megegett veteran kategoriaba, de o nem lesz hulye elmenni egy masik csapatba. Eddigi palyafutasa alatt annyira volt rugalmas mint az Osztyapenko szobor es nalam inkabb ez a kerdes, mert nalam van jovo ami nem a kovetkezo szezont jelenti. Es a megalmodott uj rendszerben mar akar elo is fordulhat hogy a kerdesedre lehet nem jobb de nem is rosszabb de mindenkeppen olcsobb megoldas van a QB posztra. A lenyeg ha marad lehet kell hozzaigazodni. Lehet nem lesz nala jobb megoldas.

Ertem en a BB mellett barmi lehet es Rudihoz kepest igaz. De egy 10-6 boldogsagot okoz de lehet az elkerulhetetlen BB utani idoszak egy evvel tovabb fog huzodni?

Meg egy utolso proba a SB probalkozas tul sokba kerulne a jovoben, egy felig elhivatott tegyuk meg mindent a PO es lesz ami lesz ev de titokban bizunk a legjobban, de kozben epitjuk a jovot a BB utani erara, ugyis az fog ervenyesulni hogy "jovo, milyen jovo, most kell jol szerepelni" es kozben eljutott oda a csapat hogy a futok palyat se latnak.

De ertem ha a kovetkezo ev szamit akkor nalad eldolt mert BB jobb mint Rudi, mert akarkit veszt el a csapat igaz lesz. Amikor BB abbahagyja akkor picit nehezebb lesz/lehet.
no
Aha, szóval az új rendszerben van "lehet nem jobb, de nem is rosszabb, de mindenképpen olcsóbb megoldás" QB posztra. Aha, lehet. Persze, minden lehet. De azért én a valószínűbbet többre értékelem, mint a lehetet.

Egy 10-6 nagyobb boldogságot okoz, mint egy Rudi-szezon, ez is valószínű. Hogy egy évvel tovább fog húzódni a BB utáni időszak? Igen, tovább. A következő évi szar évet eltoljuk későbbre. Ennyi történik.

Ki az a nagy, pótolhatatlan veszteség, aki BB nélkül maradna? Persze Hadent is sajnálnám, Jujut is, de ők nem irányítók. Az irányító pedig mindenek felett.

És igen, a következő év számít. Nekem is, de azoknak főleg, akik a saját állásukkal játszanak.

Még egy dolog: BB után jönnek a lutri évek. Lehet egy év lesz új irányítót találni, lehet 20. Én addig élvezném inkább a már csak középszerű, de meccseket nyerni tudó irányító játékát, mint a lutriét.
Szokol
A lehet a jateknak szol a mondatban. Sokfele jatek van ahol egy Rudi is megoldana a maga hibaival, ahogy BB-nek is meg vannak a korlatai. Nem eltolod a szar evet hanem megtoltod. Az hogy kit kell elengedni es kit nem, a nem rendelkezesre allo penzbol erositeni se tudsz. Amig BB a QB 50-50 hogy BB-hez kell igazodni ahogy tavaly is. A penz nelkuliseg a tobbi csapathoz viszonyitva erdekes, es hiaba lesz a cap megemelve es netto tobb penz marad ugyanannyi DM utana ha nem lesztek emiatt versenykepesek a piacon. De megertem es elfogadom ez is egy megoldas sot ez lehet hozza magaval hogy ket evig lehet o a QB. En komalom BB-t, de csapatepites szempontjabol nem a legjobb dontes kiveve ha a cel a pozitiv szezon. Lehet nekem van csak olyan erzesem hogy titkon nagy a remeny egy SB W-el ellovagol a naplementebe. Persze ez a ket veglet es ez az eredmeny ami nalam itt nem lenne szempont. Persze a csapat 100%-ot tegyen minden meccsbe. De lehet a csapat eloszlatja a ketelyeim es a jovot epitik csak BB-vel a fedelzeten.
A ki hianyzik meg majd a jovo zeneje lesz, mert egy fiatal evekig lenne itt BB meg egy par ev es tenyleg vege.
Meglatjuk.
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Ez a leosztás azért tetszene:

 steelersdepot.com/2021/01/breakdown-of-how-ben-roethlisbergers-2021-cap-charge-got-so-high/
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Na, és akkor én most leveszem a Steelers logót a nevem mellől, és majd jövök, ha értelmesen tudunk dönteni (remélhetőleg egy év múlva).
Ezzel most szépen bebiztosítjuk, hogy jövőre jöjjön egy középszar szezon, úgy, hogy elveszítjük a kulcsjátékosainkat is.
Ez egy sebtapasz volt, amit le kellett volna tépni gyorsan, ehelyett most ezzel fogunk szenvedni évekig.
tenorx
Csak érdekelne, hogy ez a "letépem a tapaszt gyorsan" mit is jelentene? Miért gondolod és mire alapozod, hogy ha letéped és gyorsan, akkor az megold mindent? Tele az NFL olyan csapatokkal, akik évek óta keresik a modelljüket, a QB-t, folyamatos rebuildben és semmi eredmény sincs (Miami, Denver, Jets, Washington...etc), de továbbmegyek, olyan csapatot nem ismerek, amely eldobott volna mindent és sikeresen épült volna újra az 1/1 csapatok kivételével, de itt sem minden húzás jött be rögtön. (Browns, Bengals, Cards és most a Jags azt gondolom jó uton van)

Igen, van egy Texans, ahol volt egy iszonyatosan dilettáns management, amely egy elit QB, elit WR, DPOY trióból csinált egy totálisan reményvesztett csapatot, de ez inkább kivétel, vagyis ha megvan a frencsi QB-d, akkor általában jellemző, hogy ott jó és magabiztos csapatot tudsz építeni.

Ha Ben itt marad nagyjából "ingyen" még 2 évig az nekünk jó és ez tény. El tudjuk simítani a CAP-et, a csapatmorált egyben tudjuk tartani és lehet lőni a következő dratfra és/vagy prospecteken lehet kísérletezni a jövőben. (legyen az mondjuk Haskins, vagy mondjuk Darnold) Előbbit a Chiefs csinálta jól Alex Smith kapcsán, utóbbira a Titans lehet jó példa Tannehill újabb esélyével (aki ne feledjük 2 csapatnál volt előtte "homály") Lehet nem fog sikerülni és aztán 2 év után tovább kell próbálkozni, de Én abszolút validnak gondolom a további 2 évet akkor, ha Ben tényleg lemond a nagy igényről.
Klemó
BB mar 41 m-val van a konyvelesben ha marad + a hosszabbitas ami ha 99 cent lesz akkor van egy 20m QB-d 2 evig ami alapvetoen jo uzlet BB-vel. De pont BB miatt teljesen nyugodtak vagytok hogy beall a sorba? Ha most rookie vagy Rudival toljatok akkor kb 20m + hosszabbitas mar a jovo epiteserol szolhatna, bar egy fontos kerdesre kell valaszt keresni ami a QB. Mind a kettoben van racio es valaki lathatja igy vagy ugy. A hosszzabbitasnal az egy dollar meg veszelyes precedenst teremthet.

Az elkepzelt jovobeni jatek dontene nalam mert nem feltetlenul jobb meg/mar mindenben BB. Es egy mini rebuildhez minden segitseg jol jon foleg ha az atmenet nem lesz "sikerekben gazdag", amit en egy picit ugy erzem, hogy ez a remeny itt BB-vel.

BB viszont 0 penzen van most amit megkapna es o egy dollaros hosszabbitasal is hazavinne minimum 20m-t, egyertelmuen szeretne a hosszabbitast ( persze nem csak a penz miatt )
no
Jövő, jövő, milyen jövő? Jön a következő szezon, ott kell jól szerepelni.

A hosszabbítással bőven korrekt lesz a cap száma és nem tudok nála jobb és elérhető megoldást irányító posztra.

Az nem megoldás, hogy játsszon Rudi és akkor nem kell elengedni a cb1-et meg a wr2-t.

Szóval tud bárki jó megoldást? De nem ilyen Newton-féle megégett veteránokat vagy az osztály 4-5 legjobbnak vélt rookie irányítóit mondjátok..

Nekem kettő jut eszembe, de ők is csak az ár/érték arány miatt: Bajusz és Darnold. Egyikkel sem lennénk jövőre előrébb..
Szokol
Ahogy irtam is mindketto megoldas lehet jo. Akar marad akar megy.
Alair 10m akkor 2 evre 25m/ev lesz a cap es valoszinuleg ki is tolti a ket evet. De BB konnyen beleeshetne a megegett veteran kategoriaba, de o nem lesz hulye elmenni egy masik csapatba. Eddigi palyafutasa alatt annyira volt rugalmas mint az Osztyapenko szobor es nalam inkabb ez a kerdes, mert nalam van jovo ami nem a kovetkezo szezont jelenti. Es a megalmodott uj rendszerben mar akar elo is fordulhat hogy a kerdesedre lehet nem jobb de nem is rosszabb de mindenkeppen olcsobb megoldas van a QB posztra. A lenyeg ha marad lehet kell hozzaigazodni. Lehet nem lesz nala jobb megoldas.

Ertem en a BB mellett barmi lehet es Rudihoz kepest igaz. De egy 10-6 boldogsagot okoz de lehet az elkerulhetetlen BB utani idoszak egy evvel tovabb fog huzodni?

Meg egy utolso proba a SB probalkozas tul sokba kerulne a jovoben, egy felig elhivatott tegyuk meg mindent a PO es lesz ami lesz ev de titokban bizunk a legjobban, de kozben epitjuk a jovot a BB utani erara, ugyis az fog ervenyesulni hogy "jovo, milyen jovo, most kell jol szerepelni" es kozben eljutott oda a csapat hogy a futok palyat se latnak.

De ertem ha a kovetkezo ev szamit akkor nalad eldolt mert BB jobb mint Rudi, mert akarkit veszt el a csapat igaz lesz. Amikor BB abbahagyja akkor picit nehezebb lesz/lehet.
no
Aha, szóval az új rendszerben van "lehet nem jobb, de nem is rosszabb, de mindenképpen olcsóbb megoldás" QB posztra. Aha, lehet. Persze, minden lehet. De azért én a valószínűbbet többre értékelem, mint a lehetet.

Egy 10-6 nagyobb boldogságot okoz, mint egy Rudi-szezon, ez is valószínű. Hogy egy évvel tovább fog húzódni a BB utáni időszak? Igen, tovább. A következő évi szar évet eltoljuk későbbre. Ennyi történik.

Ki az a nagy, pótolhatatlan veszteség, aki BB nélkül maradna? Persze Hadent is sajnálnám, Jujut is, de ők nem irányítók. Az irányító pedig mindenek felett.

És igen, a következő év számít. Nekem is, de azoknak főleg, akik a saját állásukkal játszanak.

Még egy dolog: BB után jönnek a lutri évek. Lehet egy év lesz új irányítót találni, lehet 20. Én addig élvezném inkább a már csak középszerű, de meccseket nyerni tudó irányító játékát, mint a lutriét.