Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
legalább valami már történik...
rövidesen el kell dőlnie a nagy kérdéseknek....
mi lesz héden sorsa
mi lesz ibronnal
és legfőképp rötyivel
Klaci79
Az remélem csak elméleti lehetőség, hogy Ebront megtartjuk. Tekintve hogy blokkolni nem tud, viszont legalább jó sok labdát elejt. SIma elkapó TE van ennél olcsóbban is.
Jan
épp ezért van a listán....szerződése van, de valami lesz vele
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
legalább valami már történik...
rövidesen el kell dőlnie a nagy kérdéseknek....
mi lesz héden sorsa
mi lesz ibronnal
és legfőképp rötyivel
Klaci79
Az remélem csak elméleti lehetőség, hogy Ebront megtartjuk. Tekintve hogy blokkolni nem tud, viszont legalább jó sok labdát elejt. SIma elkapó TE van ennél olcsóbban is.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 984 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Tomlin covidos!
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
legalább valami már történik...
rövidesen el kell dőlnie a nagy kérdéseknek....
mi lesz héden sorsa
mi lesz ibronnal
és legfőképp rötyivel
Klaci79
a matematika szerint
haden 7
ibron 6
rottyburger 19
tehát
felkészül
emRudolp

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
legalább valami már történik...
rövidesen el kell dőlnie a nagy kérdéseknek....
mi lesz héden sorsa
mi lesz ibronnal
és legfőképp rötyivel
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
punci 6,5 + kamerron 8 + tutyi 4 az 18,5
tehát 7,5 kell a nullához, abba sedraft seFA
felkészül
....
Rudolfo a maszonista


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Heyward szerződését átalakítottuk, amivel 7 milla szabadult fel.

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Valaki összegezné h mi várható az FA piacunkon?

Juju, Villa, Hilton, Bud aki fájna!
De azt tudom h Bud már sajna nem veszi fel a Steelers mezt! Highsmith jól nézett ki rookie beugróként!

Gondolom.mindenkinek egy csaladbarát szerződés kéne h beférjünk a 180 m alá!?

Hilton/Sutton közül is csak az egyik
tartható meg?

Mikor nyít a piac, és meddig kell beférni a cap alá?
steelwolf
Ha jól tévedek, március 17-én nyit és előtte már be kell férni. Bár lehet összekeverem valamelyik játékkal 😂
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Valaki összegezné h mi várható az FA piacunkon?
steelwolf
Fájdalom 😀

De a legtöbb része Bentől és a szerződésétől függ még, ha így marad minden nem lesz semmi helyünk bárkit is igazolni.
Ha visszavonul/kivágjuk/restruktúrálunk akkor van esély valakit megtartani.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 984 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Valaki összegezné h mi várható az FA piacunkon?

Juju, Villa, Hilton, Bud aki fájna!
De azt tudom h Bud már sajna nem veszi fel a Steelers mezt! Highsmith jól nézett ki rookie beugróként!

Gondolom.mindenkinek egy csaladbarát szerződés kéne h beférjünk a 180 m alá!?

Hilton/Sutton közül is csak az egyik
tartható meg?

Mikor nyít a piac, és meddig kell beférni a cap alá?
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Kíváncsi lennék ez mennyire valós és mennyire egy sakkjátszma egyik lépése azirányba, hogy BB kellő mennyiségben mondjon le a fizujáról.
Razi
mivel nulla QB van BB mogott muszaj lesz ezt osszehozni. 99% hogy BB lesz itt a QB 2021-ben. az ar a kerdeses, minen csak arrol szolhat.
xtaki
Dehogy lesz muszáj ez nettó hülyeség. És mellesleg vele sem vagyunk előrébb. Értem én, hogy vele lenne egy 8-8 as szezon nélküle meg lesz egy 6-10 és akkor mi van? Kb. semmi. Remélem Colbertnek nem lesz túl nagy falat megújítani a csapatot ha igen akkor meg jöjjön az új lendület jöjjön Khan.
Razi
ezert muszaj,mert szerintem BB nem volt rossz. sot, amig mukodott a rendszer, addig kurv@ jo szamokat hozott. A seman, az edzokon ment el, hogy ez lerohadt december januarra.
xtaki
Azért a Canada effekteket Ben miatt gyilkotuk ki a rendszerből és lettünk egy predictable not running-not driving the ball downfield offense. És lábmunka nélküli, pre-snap read-ekhez szokott qb-val ez idén sem fog működni, bármilyen fal is lesz előtte.

Az új szükségesek:

Offensive line: Awareness and processing.

Tight end: Versatility to play in backfield and out wide.

Wide receiver: Play every receiver position plus run the ball.

Running back: Vision.

Quarterback: Ability to follow the system.
(ebben Ben magasan bukik)
Spy
kerdem, hogy ha fizetunk az uj O-nak [ hisz majd minden pozicioban kell uj ember, ezt draftolni nem lehet ] akkor hogy lesz penz barmilyen QB-ra? A jelenlegi QB felhozatal nem passzol nekunk
xtaki
Nem gondolnám, hogy mindenkit egyszerre le akarnánk cserélni. Az újakat fogjuk kicsit más szemmel nézni, kicsit mást keresünk bennük.

Most sem mindenki 1. körös az offense-ben, nagy változást nem vízionál senki a csapatépítési elveinkben szerintem.

Csak a player evaluation szempontrendszere változhat kissé. Az alapelvek nem fognak változni, ha van veterán fr. QB-d, nincs pénz, ha nincs ilyened, addig fussa másra.
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
Kíváncsi lennék ez mennyire valós és mennyire egy sakkjátszma egyik lépése azirányba, hogy BB kellő mennyiségben mondjon le a fizujáról.
Razi
mivel nulla QB van BB mogott muszaj lesz ezt osszehozni. 99% hogy BB lesz itt a QB 2021-ben. az ar a kerdeses, minen csak arrol szolhat.
xtaki
Dehogy lesz muszáj ez nettó hülyeség. És mellesleg vele sem vagyunk előrébb. Értem én, hogy vele lenne egy 8-8 as szezon nélküle meg lesz egy 6-10 és akkor mi van? Kb. semmi. Remélem Colbertnek nem lesz túl nagy falat megújítani a csapatot ha igen akkor meg jöjjön az új lendület jöjjön Khan.
Razi
ezert muszaj,mert szerintem BB nem volt rossz. sot, amig mukodott a rendszer, addig kurv@ jo szamokat hozott. A seman, az edzokon ment el, hogy ez lerohadt december januarra.
xtaki
Azért a Canada effekteket Ben miatt gyilkotuk ki a rendszerből és lettünk egy predictable not running-not driving the ball downfield offense. És lábmunka nélküli, pre-snap read-ekhez szokott qb-val ez idén sem fog működni, bármilyen fal is lesz előtte.

Az új szükségesek:

Offensive line: Awareness and processing.

Tight end: Versatility to play in backfield and out wide.

Wide receiver: Play every receiver position plus run the ball.

Running back: Vision.

Quarterback: Ability to follow the system.
(ebben Ben magasan bukik)
Spy
kerdem, hogy ha fizetunk az uj O-nak [ hisz majd minden pozicioban kell uj ember, ezt draftolni nem lehet ] akkor hogy lesz penz barmilyen QB-ra? A jelenlegi QB felhozatal nem passzol nekunk
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Kíváncsi lennék ez mennyire valós és mennyire egy sakkjátszma egyik lépése azirányba, hogy BB kellő mennyiségben mondjon le a fizujáról.
Razi
mivel nulla QB van BB mogott muszaj lesz ezt osszehozni. 99% hogy BB lesz itt a QB 2021-ben. az ar a kerdeses, minen csak arrol szolhat.
xtaki
Dehogy lesz muszáj ez nettó hülyeség. És mellesleg vele sem vagyunk előrébb. Értem én, hogy vele lenne egy 8-8 as szezon nélküle meg lesz egy 6-10 és akkor mi van? Kb. semmi. Remélem Colbertnek nem lesz túl nagy falat megújítani a csapatot ha igen akkor meg jöjjön az új lendület jöjjön Khan.
Razi
ezert muszaj,mert szerintem BB nem volt rossz. sot, amig mukodott a rendszer, addig kurv@ jo szamokat hozott. A seman, az edzokon ment el, hogy ez lerohadt december januarra.
xtaki
Azért a Canada effekteket Ben miatt gyilkotuk ki a rendszerből és lettünk egy predictable not running-not driving the ball downfield offense. És lábmunka nélküli, pre-snap read-ekhez szokott qb-val ez idén sem fog működni, bármilyen fal is lesz előtte.

Az új szükségesek:

Offensive line: Awareness and processing.

Tight end: Versatility to play in backfield and out wide.

Wide receiver: Play every receiver position plus run the ball.

Running back: Vision.

Quarterback: Ability to follow the system.
(ebben Ben magasan bukik)
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
Kíváncsi lennék ez mennyire valós és mennyire egy sakkjátszma egyik lépése azirányba, hogy BB kellő mennyiségben mondjon le a fizujáról.
Razi
mivel nulla QB van BB mogott muszaj lesz ezt osszehozni. 99% hogy BB lesz itt a QB 2021-ben. az ar a kerdeses, minen csak arrol szolhat.
xtaki
Dehogy lesz muszáj ez nettó hülyeség. És mellesleg vele sem vagyunk előrébb. Értem én, hogy vele lenne egy 8-8 as szezon nélküle meg lesz egy 6-10 és akkor mi van? Kb. semmi. Remélem Colbertnek nem lesz túl nagy falat megújítani a csapatot ha igen akkor meg jöjjön az új lendület jöjjön Khan.
Razi
ezert muszaj,mert szerintem BB nem volt rossz. sot, amig mukodott a rendszer, addig kurv@ jo szamokat hozott. A seman, az edzokon ment el, hogy ez lerohadt december januarra.
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Kíváncsi lennék ez mennyire valós és mennyire egy sakkjátszma egyik lépése azirányba, hogy BB kellő mennyiségben mondjon le a fizujáról.
Razi
mivel nulla QB van BB mogott muszaj lesz ezt osszehozni. 99% hogy BB lesz itt a QB 2021-ben. az ar a kerdeses, minen csak arrol szolhat.
xtaki
Dehogy lesz muszáj ez nettó hülyeség. És mellesleg vele sem vagyunk előrébb. Értem én, hogy vele lenne egy 8-8 as szezon nélküle meg lesz egy 6-10 és akkor mi van? Kb. semmi. Remélem Colbertnek nem lesz túl nagy falat megújítani a csapatot ha igen akkor meg jöjjön az új lendület jöjjön Khan.
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
Kíváncsi lennék ez mennyire valós és mennyire egy sakkjátszma egyik lépése azirányba, hogy BB kellő mennyiségben mondjon le a fizujáról.
Razi
mivel nulla QB van BB mogott muszaj lesz ezt osszehozni. 99% hogy BB lesz itt a QB 2021-ben. az ar a kerdeses, minen csak arrol szolhat.
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Kíváncsi lennék ez mennyire valós és mennyire egy sakkjátszma egyik lépése azirányba, hogy BB kellő mennyiségben mondjon le a fizujáról.
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Colbert utóbbi napi nyilatkozataiban nem akart elköteleződni Ben mellett.
Ezt hivatalos Steelers oldalról nagyon jó olvasni:
"The task for #Steelers GM Kevin Colbert: It's not just about how to bring back Ben Roethlisberger for the 2021 season, but how to have a team around him that will make bringing him back worthwhile."
 www.steelers.com/news/colbert-no-resolution-to-ben-s-status

Felesleges elbaszni a jövőnket azért, hogy idén legyen Ben egy leharcolt csapattal.
több mint 5 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 131
24: R1 P24 OT Alex Leatherwood - Alabama
55: R2 P23 CB Asante Samuel Jr - Florida State
87: R3 P23 RB Chuba Hubbard - Oklahoma State
128: R4 P23 CB Shakur Brown - Michigan State
141: R4 P36 C Jimmy Morrissey - Pittsburgh
217: R6 P31 S Damar Hamlin - Pittsburgh
244: R7 P18 LB Isaiah McDuffie - Boston College
253: R7 P27 WR Simi Fehoko - Stanford

miccósz?
sutianap
Első hármat karmolom, utóbb meg meg a homerkedés rendessen. A dupla Cb nekem egy pöppet túlzás, a 4. körben legyen valami jó kis dé falember.
Willie Parker
CB-t ne húzzunk. Úgyse értünk hozzá. Húzzunk wr-t oszt neveljük át CB-nek. 😊
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
24: R1 P24 OT Alex Leatherwood - Alabama
55: R2 P23 CB Asante Samuel Jr - Florida State
87: R3 P23 RB Chuba Hubbard - Oklahoma State
128: R4 P23 CB Shakur Brown - Michigan State
141: R4 P36 C Jimmy Morrissey - Pittsburgh
217: R6 P31 S Damar Hamlin - Pittsburgh
244: R7 P18 LB Isaiah McDuffie - Boston College
253: R7 P27 WR Simi Fehoko - Stanford

miccósz?
sutianap
Első hármat karmolom, utóbb meg meg a homerkedés rendessen. A dupla Cb nekem egy pöppet túlzás, a 4. körben legyen valami jó kis dé falember.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
24: R1 P24 OT Alex Leatherwood - Alabama
55: R2 P23 CB Asante Samuel Jr - Florida State
87: R3 P23 RB Chuba Hubbard - Oklahoma State
128: R4 P23 CB Shakur Brown - Michigan State
141: R4 P36 C Jimmy Morrissey - Pittsburgh
217: R6 P31 S Damar Hamlin - Pittsburgh
244: R7 P18 LB Isaiah McDuffie - Boston College
253: R7 P27 WR Simi Fehoko - Stanford

miccósz?
sutianap
Jó hangzású nevek kellenek, ez nagyon fontos szempont 😀 OT: Alijah Vera-Tucker, CB: Ifeatu Melifonwu, C/OG: Quinn Meinerz, OLB: Adetokunbo Ogundeji, S: Talanoa Hufanga, WR: Josh Imatorbhebhe TE: Cary Angeline, RB: Vavae Malepeai, UDFA: DT: Viane Moala
astroid
Vera guard, Melinfonwu1ből se lett csak mosgató a Mekibe, Mejnerc meg mindenkit meg tud állítani, csak kérdés mennyi sárgazászlót gyűjt hozzá, szerintem végtelent - a többiek tényleg jónevűek 😍


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
24: R1 P24 OT Alex Leatherwood - Alabama
55: R2 P23 CB Asante Samuel Jr - Florida State
87: R3 P23 RB Chuba Hubbard - Oklahoma State
128: R4 P23 CB Shakur Brown - Michigan State
141: R4 P36 C Jimmy Morrissey - Pittsburgh
217: R6 P31 S Damar Hamlin - Pittsburgh
244: R7 P18 LB Isaiah McDuffie - Boston College
253: R7 P27 WR Simi Fehoko - Stanford

miccósz?
sutianap
Jó hangzású nevek kellenek, ez nagyon fontos szempont 😀 OT: Alijah Vera-Tucker, CB: Ifeatu Melifonwu, C/OG: Quinn Meinerz, OLB: Adetokunbo Ogundeji, S: Talanoa Hufanga, WR: Josh Imatorbhebhe TE: Cary Angeline, RB: Vavae Malepeai, UDFA: DT: Viane Moala
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
24: R1 P24 OT Alex Leatherwood - Alabama
55: R2 P23 CB Asante Samuel Jr - Florida State
87: R3 P23 RB Chuba Hubbard - Oklahoma State
128: R4 P23 CB Shakur Brown - Michigan State
141: R4 P36 C Jimmy Morrissey - Pittsburgh
217: R6 P31 S Damar Hamlin - Pittsburgh
244: R7 P18 LB Isaiah McDuffie - Boston College
253: R7 P27 WR Simi Fehoko - Stanford

miccósz?
sutianap
TE???
altoreg79
minekaz. visszahozzuk millert, pihent eleget, azota sem volt kozelsenki.
amugymeg tessen valasztani, annyi penzunk van mint pejva
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/all/tight-end/
több mint 5 éve
altoreg79 Pittsburgh Steelers 64
24: R1 P24 OT Alex Leatherwood - Alabama
55: R2 P23 CB Asante Samuel Jr - Florida State
87: R3 P23 RB Chuba Hubbard - Oklahoma State
128: R4 P23 CB Shakur Brown - Michigan State
141: R4 P36 C Jimmy Morrissey - Pittsburgh
217: R6 P31 S Damar Hamlin - Pittsburgh
244: R7 P18 LB Isaiah McDuffie - Boston College
253: R7 P27 WR Simi Fehoko - Stanford

miccósz?
sutianap
TE???