Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 5 éve
épp ezért van a listán....szerződése van, de valami lesz velelegalább valami már történik...Az remélem csak elméleti lehetőség, hogy Ebront megtartjuk. Tekintve hogy blokkolni nem tud, viszont legalább jó sok labdát elejt. SIma elkapó TE van ennél olcsóbban is.
rövidesen el kell dőlnie a nagy kérdéseknek....
mi lesz héden sorsa
mi lesz ibronnal
és legfőképp rötyivel
Klaci79
Jan
több mint 5 éve
legalább valami már történik...Az remélem csak elméleti lehetőség, hogy Ebront megtartjuk. Tekintve hogy blokkolni nem tud, viszont legalább jó sok labdát elejt. SIma elkapó TE van ennél olcsóbban is.
rövidesen el kell dőlnie a nagy kérdéseknek....
mi lesz héden sorsa
mi lesz ibronnal
és legfőképp rötyivel
Klaci79
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Tomlin covidos!
több mint 5 éve
legalább valami már történik...a matematika szerint
rövidesen el kell dőlnie a nagy kérdéseknek....
mi lesz héden sorsa
mi lesz ibronnal
és legfőképp rötyivel
Klaci79
haden 7
ibron 6
rottyburger 19
tehát
felkészül
emRudolp
Szerkesztette: sutianap

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
legalább valami már történik...rövidesen el kell dőlnie a nagy kérdéseknek....
mi lesz héden sorsa
mi lesz ibronnal
és legfőképp rötyivel
több mint 5 éve
punci 6,5 + kamerron 8 + tutyi 4 az 18,5tehát 7,5 kell a nullához, abba sedraft seFA
felkészül
....
Rudolfo a maszonista

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Heyward szerződését átalakítottuk, amivel 7 milla szabadult fel.
több mint 5 éve
Valaki összegezné h mi várható az FA piacunkon?Ha jól tévedek, március 17-én nyit és előtte már be kell férni. Bár lehet összekeverem valamelyik játékkal 😂
Juju, Villa, Hilton, Bud aki fájna!
De azt tudom h Bud már sajna nem veszi fel a Steelers mezt! Highsmith jól nézett ki rookie beugróként!
Gondolom.mindenkinek egy csaladbarát szerződés kéne h beférjünk a 180 m alá!?
Hilton/Sutton közül is csak az egyik
tartható meg?
Mikor nyít a piac, és meddig kell beférni a cap alá?
steelwolf
több mint 5 éve
Valaki összegezné h mi várható az FA piacunkon?Fájdalom 😀
steelwolf
De a legtöbb része Bentől és a szerződésétől függ még, ha így marad minden nem lesz semmi helyünk bárkit is igazolni.
Ha visszavonul/kivágjuk/restruktúrálunk akkor van esély valakit megtartani.
több mint 5 éve
Valaki összegezné h mi várható az FA piacunkon? Juju, Villa, Hilton, Bud aki fájna!
De azt tudom h Bud már sajna nem veszi fel a Steelers mezt! Highsmith jól nézett ki rookie beugróként!
Gondolom.mindenkinek egy csaladbarát szerződés kéne h beférjünk a 180 m alá!?
Hilton/Sutton közül is csak az egyik
tartható meg?
Mikor nyít a piac, és meddig kell beférni a cap alá?
több mint 5 éve
Nem gondolnám, hogy mindenkit egyszerre le akarnánk cserélni. Az újakat fogjuk kicsit más szemmel nézni, kicsit mást keresünk bennük.kerdem, hogy ha fizetunk az uj O-nak [ hisz majd minden pozicioban kell uj ember, ezt draftolni nem lehet ] akkor hogy lesz penz barmilyen QB-ra? A jelenlegi QB felhozatal nem passzol nekunkAzért a Canada effekteket Ben miatt gyilkotuk ki a rendszerből és lettünk egy predictable not running-not driving the ball downfield offense. És lábmunka nélküli, pre-snap read-ekhez szokott qb-val ez idén sem fog működni, bármilyen fal is lesz előtte.ezert muszaj,mert szerintem BB nem volt rossz. sot, amig mukodott a rendszer, addig kurv@ jo szamokat hozott. A seman, az edzokon ment el, hogy ez lerohadt december januarra.Dehogy lesz muszáj ez nettó hülyeség. És mellesleg vele sem vagyunk előrébb. Értem én, hogy vele lenne egy 8-8 as szezon nélküle meg lesz egy 6-10 és akkor mi van? Kb. semmi. Remélem Colbertnek nem lesz túl nagy falat megújítani a csapatot ha igen akkor meg jöjjön az új lendület jöjjön Khan.Kíváncsi lennék ez mennyire valós és mennyire egy sakkjátszma egyik lépése azirányba, hogy BB kellő mennyiségben mondjon le a fizujáról.mivel nulla QB van BB mogott muszaj lesz ezt osszehozni. 99% hogy BB lesz itt a QB 2021-ben. az ar a kerdeses, minen csak arrol szolhat.
Razi
xtaki
Razi
xtaki
Az új szükségesek:
Offensive line: Awareness and processing.
Tight end: Versatility to play in backfield and out wide.
Wide receiver: Play every receiver position plus run the ball.
Running back: Vision.
Quarterback: Ability to follow the system.
(ebben Ben magasan bukik)
Spy
xtaki
Most sem mindenki 1. körös az offense-ben, nagy változást nem vízionál senki a csapatépítési elveinkben szerintem.
Csak a player evaluation szempontrendszere változhat kissé. Az alapelvek nem fognak változni, ha van veterán fr. QB-d, nincs pénz, ha nincs ilyened, addig fussa másra.
több mint 5 éve
kerdem, hogy ha fizetunk az uj O-nak [ hisz majd minden pozicioban kell uj ember, ezt draftolni nem lehet ] akkor hogy lesz penz barmilyen QB-ra? A jelenlegi QB felhozatal nem passzol nekunkAzért a Canada effekteket Ben miatt gyilkotuk ki a rendszerből és lettünk egy predictable not running-not driving the ball downfield offense. És lábmunka nélküli, pre-snap read-ekhez szokott qb-val ez idén sem fog működni, bármilyen fal is lesz előtte.ezert muszaj,mert szerintem BB nem volt rossz. sot, amig mukodott a rendszer, addig kurv@ jo szamokat hozott. A seman, az edzokon ment el, hogy ez lerohadt december januarra.Dehogy lesz muszáj ez nettó hülyeség. És mellesleg vele sem vagyunk előrébb. Értem én, hogy vele lenne egy 8-8 as szezon nélküle meg lesz egy 6-10 és akkor mi van? Kb. semmi. Remélem Colbertnek nem lesz túl nagy falat megújítani a csapatot ha igen akkor meg jöjjön az új lendület jöjjön Khan.Kíváncsi lennék ez mennyire valós és mennyire egy sakkjátszma egyik lépése azirányba, hogy BB kellő mennyiségben mondjon le a fizujáról.mivel nulla QB van BB mogott muszaj lesz ezt osszehozni. 99% hogy BB lesz itt a QB 2021-ben. az ar a kerdeses, minen csak arrol szolhat.
Razi
xtaki
Razi
xtaki
Az új szükségesek:
Offensive line: Awareness and processing.
Tight end: Versatility to play in backfield and out wide.
Wide receiver: Play every receiver position plus run the ball.
Running back: Vision.
Quarterback: Ability to follow the system.
(ebben Ben magasan bukik)
Spy
több mint 5 éve
Azért a Canada effekteket Ben miatt gyilkotuk ki a rendszerből és lettünk egy predictable not running-not driving the ball downfield offense. És lábmunka nélküli, pre-snap read-ekhez szokott qb-val ez idén sem fog működni, bármilyen fal is lesz előtte.ezert muszaj,mert szerintem BB nem volt rossz. sot, amig mukodott a rendszer, addig kurv@ jo szamokat hozott. A seman, az edzokon ment el, hogy ez lerohadt december januarra.Dehogy lesz muszáj ez nettó hülyeség. És mellesleg vele sem vagyunk előrébb. Értem én, hogy vele lenne egy 8-8 as szezon nélküle meg lesz egy 6-10 és akkor mi van? Kb. semmi. Remélem Colbertnek nem lesz túl nagy falat megújítani a csapatot ha igen akkor meg jöjjön az új lendület jöjjön Khan.Kíváncsi lennék ez mennyire valós és mennyire egy sakkjátszma egyik lépése azirányba, hogy BB kellő mennyiségben mondjon le a fizujáról.mivel nulla QB van BB mogott muszaj lesz ezt osszehozni. 99% hogy BB lesz itt a QB 2021-ben. az ar a kerdeses, minen csak arrol szolhat.
Razi
xtaki
Razi
xtaki
Az új szükségesek:
Offensive line: Awareness and processing.
Tight end: Versatility to play in backfield and out wide.
Wide receiver: Play every receiver position plus run the ball.
Running back: Vision.
Quarterback: Ability to follow the system.
(ebben Ben magasan bukik)
több mint 5 éve
ezert muszaj,mert szerintem BB nem volt rossz. sot, amig mukodott a rendszer, addig kurv@ jo szamokat hozott. A seman, az edzokon ment el, hogy ez lerohadt december januarra.Dehogy lesz muszáj ez nettó hülyeség. És mellesleg vele sem vagyunk előrébb. Értem én, hogy vele lenne egy 8-8 as szezon nélküle meg lesz egy 6-10 és akkor mi van? Kb. semmi. Remélem Colbertnek nem lesz túl nagy falat megújítani a csapatot ha igen akkor meg jöjjön az új lendület jöjjön Khan.Kíváncsi lennék ez mennyire valós és mennyire egy sakkjátszma egyik lépése azirányba, hogy BB kellő mennyiségben mondjon le a fizujáról.mivel nulla QB van BB mogott muszaj lesz ezt osszehozni. 99% hogy BB lesz itt a QB 2021-ben. az ar a kerdeses, minen csak arrol szolhat.
Razi
xtaki
Razi
több mint 5 éve
Dehogy lesz muszáj ez nettó hülyeség. És mellesleg vele sem vagyunk előrébb. Értem én, hogy vele lenne egy 8-8 as szezon nélküle meg lesz egy 6-10 és akkor mi van? Kb. semmi. Remélem Colbertnek nem lesz túl nagy falat megújítani a csapatot ha igen akkor meg jöjjön az új lendület jöjjön Khan.Kíváncsi lennék ez mennyire valós és mennyire egy sakkjátszma egyik lépése azirányba, hogy BB kellő mennyiségben mondjon le a fizujáról.mivel nulla QB van BB mogott muszaj lesz ezt osszehozni. 99% hogy BB lesz itt a QB 2021-ben. az ar a kerdeses, minen csak arrol szolhat.
Razi
xtaki
több mint 5 éve
Remarkable that the Steelers went from
— Rich Eisen (@richeisen) February 18, 2021
final NFL team to go undefeated at 11-0 to a one-and-done team whose GM's only admission about Big Ben's future is that he is a sentient human currently under contract to them.
több mint 5 éve
Kíváncsi lennék ez mennyire valós és mennyire egy sakkjátszma egyik lépése azirányba, hogy BB kellő mennyiségben mondjon le a fizujáról.mivel nulla QB van BB mogott muszaj lesz ezt osszehozni. 99% hogy BB lesz itt a QB 2021-ben. az ar a kerdeses, minen csak arrol szolhat.
Razi
több mint 5 éve
Kíváncsi lennék ez mennyire valós és mennyire egy sakkjátszma egyik lépése azirányba, hogy BB kellő mennyiségben mondjon le a fizujáról.
több mint 5 éve
Colbert utóbbi napi nyilatkozataiban nem akart elköteleződni Ben mellett.Ezt hivatalos Steelers oldalról nagyon jó olvasni:
"The task for #Steelers GM Kevin Colbert: It's not just about how to bring back Ben Roethlisberger for the 2021 season, but how to have a team around him that will make bringing him back worthwhile."
www.steelers.com/news/colbert-no-resolution-to-ben-s-status
Felesleges elbaszni a jövőnket azért, hogy idén legyen Ben egy leharcolt csapattal.
több mint 5 éve
CB-t ne húzzunk. Úgyse értünk hozzá. Húzzunk wr-t oszt neveljük át CB-nek. 😊24: R1 P24 OT Alex Leatherwood - AlabamaElső hármat karmolom, utóbb meg meg a homerkedés rendessen. A dupla Cb nekem egy pöppet túlzás, a 4. körben legyen valami jó kis dé falember.
55: R2 P23 CB Asante Samuel Jr - Florida State
87: R3 P23 RB Chuba Hubbard - Oklahoma State
128: R4 P23 CB Shakur Brown - Michigan State
141: R4 P36 C Jimmy Morrissey - Pittsburgh
217: R6 P31 S Damar Hamlin - Pittsburgh
244: R7 P18 LB Isaiah McDuffie - Boston College
253: R7 P27 WR Simi Fehoko - Stanford
miccósz?
sutianap
Willie Parker
több mint 5 éve
24: R1 P24 OT Alex Leatherwood - AlabamaElső hármat karmolom, utóbb meg meg a homerkedés rendessen. A dupla Cb nekem egy pöppet túlzás, a 4. körben legyen valami jó kis dé falember.
55: R2 P23 CB Asante Samuel Jr - Florida State
87: R3 P23 RB Chuba Hubbard - Oklahoma State
128: R4 P23 CB Shakur Brown - Michigan State
141: R4 P36 C Jimmy Morrissey - Pittsburgh
217: R6 P31 S Damar Hamlin - Pittsburgh
244: R7 P18 LB Isaiah McDuffie - Boston College
253: R7 P27 WR Simi Fehoko - Stanford
miccósz?
sutianap
több mint 5 éve
Vera guard, Melinfonwu1ből se lett csak mosgató a Mekibe, Mejnerc meg mindenkit meg tud állítani, csak kérdés mennyi sárgazászlót gyűjt hozzá, szerintem végtelent - a többiek tényleg jónevűek 😍24: R1 P24 OT Alex Leatherwood - AlabamaJó hangzású nevek kellenek, ez nagyon fontos szempont 😀 OT: Alijah Vera-Tucker, CB: Ifeatu Melifonwu, C/OG: Quinn Meinerz, OLB: Adetokunbo Ogundeji, S: Talanoa Hufanga, WR: Josh Imatorbhebhe TE: Cary Angeline, RB: Vavae Malepeai, UDFA: DT: Viane Moala
55: R2 P23 CB Asante Samuel Jr - Florida State
87: R3 P23 RB Chuba Hubbard - Oklahoma State
128: R4 P23 CB Shakur Brown - Michigan State
141: R4 P36 C Jimmy Morrissey - Pittsburgh
217: R6 P31 S Damar Hamlin - Pittsburgh
244: R7 P18 LB Isaiah McDuffie - Boston College
253: R7 P27 WR Simi Fehoko - Stanford
miccósz?
sutianap
astroid

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
24: R1 P24 OT Alex Leatherwood - AlabamaJó hangzású nevek kellenek, ez nagyon fontos szempont 😀 OT: Alijah Vera-Tucker, CB: Ifeatu Melifonwu, C/OG: Quinn Meinerz, OLB: Adetokunbo Ogundeji, S: Talanoa Hufanga, WR: Josh Imatorbhebhe TE: Cary Angeline, RB: Vavae Malepeai, UDFA: DT: Viane Moala
55: R2 P23 CB Asante Samuel Jr - Florida State
87: R3 P23 RB Chuba Hubbard - Oklahoma State
128: R4 P23 CB Shakur Brown - Michigan State
141: R4 P36 C Jimmy Morrissey - Pittsburgh
217: R6 P31 S Damar Hamlin - Pittsburgh
244: R7 P18 LB Isaiah McDuffie - Boston College
253: R7 P27 WR Simi Fehoko - Stanford
miccósz?
sutianap
több mint 5 éve
minekaz. visszahozzuk millert, pihent eleget, azota sem volt kozelsenki.24: R1 P24 OT Alex Leatherwood - AlabamaTE???
55: R2 P23 CB Asante Samuel Jr - Florida State
87: R3 P23 RB Chuba Hubbard - Oklahoma State
128: R4 P23 CB Shakur Brown - Michigan State
141: R4 P36 C Jimmy Morrissey - Pittsburgh
217: R6 P31 S Damar Hamlin - Pittsburgh
244: R7 P18 LB Isaiah McDuffie - Boston College
253: R7 P27 WR Simi Fehoko - Stanford
miccósz?
sutianap
altoreg79
amugymeg tessen valasztani, annyi penzunk van mint pejva
www.spotrac.com/nfl/free-agents/all/tight-end/
több mint 5 éve
24: R1 P24 OT Alex Leatherwood - AlabamaTE???
55: R2 P23 CB Asante Samuel Jr - Florida State
87: R3 P23 RB Chuba Hubbard - Oklahoma State
128: R4 P23 CB Shakur Brown - Michigan State
141: R4 P36 C Jimmy Morrissey - Pittsburgh
217: R6 P31 S Damar Hamlin - Pittsburgh
244: R7 P18 LB Isaiah McDuffie - Boston College
253: R7 P27 WR Simi Fehoko - Stanford
miccósz?
sutianap