Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 5 éve
En is Watt-nak orultem volna, de nem lehet csak szamokkal es a korulmenyekkel a 2 posztot osszehasonlitani. Nem nyerte meg iden de o is megerdemelte volna de fog nyerni a jovoben. Aminek orulni kell hogy az O-knek Watt egy tenyezo a felkeszulestol.Nehéz ezt mérni ilyen számokkal. Gondolj csak bele, hogy 856 snapje volt Wattnak 894 Donaldnak. 57 alkalommal Watt emberezett, ez azt jelenti, hogy 799...majdnem 100-al több lehetősége volt Donaldnak nyomást generálni.Imádom Donald játékát, de idén Watt-nak kellett volna kapnia a DPOY-t!Szerintem is. Viszont irtam ezzel kapcsolatban cikket nehany napja, epp oket vettem gorcso ala, es az tunt fel, hogy hatalmas a kulonbseg a sietteteset kozott (pff-en neztem a pontos szamokat) . Amig Wattnak valami 31, talan 34 volt, addig Donaldnak 69(!).
steelwolf
Ez olyan szam es akkora differencia, hogy talan erre tudok tippelni, ami donto tenyezo lehetett az okosok szamara.
A total pressures egyebkent 98-73 Donald javara. Arra utalo statisztikat nem neztem, de szerintem ot tobbszor is duplazzak velhetoen, mint Wattot. Csak arra tudok gondolni, hogy vegul ezek a szamok vittek Donald iranyaba a dolgokat, mivel egyeb mutatokban nincs szamottevo kulonbseg.
Stez
Szóval sok összetevő lenne, mert kicsit alma-körte a dolog és nem mondom, hogy Donald nem érdemelte meg, sőt. Csak azért ez neki már a 3. Watt ugyanúgy évek óta ott a szűk elitben, de ez tavaly sem volt elég, pedig Gilmore ugye aki tavaly nyerte, semmit nem tett le az asztalra. Szóval nem is ott lenni 1-1 alkalommal nagy dolog, hanem folyamatosan ott lenni...
Klaci79
Ez egy adott evrol szol, a masikert egy aranyzakot kapni 😊
több mint 5 éve
Szerződéshosszabbítás előtt:- Na mennyi fizu kéne Tídzsé?
- 25 milla/év főni!
- Haggyadmánmagad, még egy nyamvadt DPOY-címet se tudsz összehozni baszod...
több mint 5 éve
Nehéz ezt mérni ilyen számokkal. Gondolj csak bele, hogy 856 snapje volt Wattnak 894 Donaldnak. 57 alkalommal Watt emberezett, ez azt jelenti, hogy 799...majdnem 100-al több lehetősége volt Donaldnak nyomást generálni.Imádom Donald játékát, de idén Watt-nak kellett volna kapnia a DPOY-t!Szerintem is. Viszont irtam ezzel kapcsolatban cikket nehany napja, epp oket vettem gorcso ala, es az tunt fel, hogy hatalmas a kulonbseg a sietteteset kozott (pff-en neztem a pontos szamokat) . Amig Wattnak valami 31, talan 34 volt, addig Donaldnak 69(!).
steelwolf
Ez olyan szam es akkora differencia, hogy talan erre tudok tippelni, ami donto tenyezo lehetett az okosok szamara.
A total pressures egyebkent 98-73 Donald javara. Arra utalo statisztikat nem neztem, de szerintem ot tobbszor is duplazzak velhetoen, mint Wattot. Csak arra tudok gondolni, hogy vegul ezek a szamok vittek Donald iranyaba a dolgokat, mivel egyeb mutatokban nincs szamottevo kulonbseg.
Stez
Szóval sok összetevő lenne, mert kicsit alma-körte a dolog és nem mondom, hogy Donald nem érdemelte meg, sőt. Csak azért ez neki már a 3. Watt ugyanúgy évek óta ott a szűk elitben, de ez tavaly sem volt elég, pedig Gilmore ugye aki tavaly nyerte, semmit nem tett le az asztalra. Szóval nem is ott lenni 1-1 alkalommal nagy dolog, hanem folyamatosan ott lenni...
több mint 5 éve
Imádom Donald játékát, de idén Watt-nak kellett volna kapnia a DPOY-t!Szerintem is. Viszont irtam ezzel kapcsolatban cikket nehany napja, epp oket vettem gorcso ala, es az tunt fel, hogy hatalmas a kulonbseg a sietteteset kozott (pff-en neztem a pontos szamokat) . Amig Wattnak valami 31, talan 34 volt, addig Donaldnak 69(!).
steelwolf
Ez olyan szam es akkora differencia, hogy talan erre tudok tippelni, ami donto tenyezo lehetett az okosok szamara.
A total pressures egyebkent 98-73 Donald javara. Arra utalo statisztikat nem neztem, de szerintem ot tobbszor is duplazzak velhetoen, mint Wattot. Csak arra tudok gondolni, hogy vegul ezek a szamok vittek Donald iranyaba a dolgokat, mivel egyeb mutatokban nincs szamottevo kulonbseg.
Szerkesztette: Stez
több mint 5 éve
Idén mindenképp, már csak azért is, mert bár 1 meccsel kevesebbet játszott, mégis ilyen számokat hozott:Nem állok senki pártján de Donald DT poszton hozza ezeket a brutális számokat. Nem érdemtelenül kapta meg annyi biztos
Erre persze jönnének okosok, akik azt mondanák: na jó, de Donaldot rendszeresen duplázták...elő is készítetem egy videót:
FYI, TJ Watt gets triple-teamed, too. #Steelers pic.twitter.com/OPbRdkmt0A
— Alex Kozora (@Alex_Kozora) February 7, 2021
De remélem TJ erre baromi dühös lesz jövőre 😊
Miközben azért sokszor tényleg nem tudott odaérni 😀
Yada, yada, yada... T.J. was double teamed, too, with the refs helping out offensive linemen #Steelers @_TJWatt @JJWatt @DerekWatt34 pic.twitter.com/1hEyFR53ZF
— Steelers Depot 🎄 (@Steelersdepot) February 7, 2021
Klaci79

több mint 5 éve
Idén mindenképp, már csak azért is, mert bár 1 meccsel kevesebbet játszott, mégis ilyen számokat hozott:Erre persze jönnének okosok, akik azt mondanák: na jó, de Donaldot rendszeresen duplázták...elő is készítetem egy videót:
FYI, TJ Watt gets triple-teamed, too. #Steelers pic.twitter.com/OPbRdkmt0A
— Alex Kozora (@Alex_Kozora) February 7, 2021
De remélem TJ erre baromi dühös lesz jövőre 😊
Miközben azért sokszor tényleg nem tudott odaérni 😀
Yada, yada, yada... T.J. was double teamed, too, with the refs helping out offensive linemen #Steelers @_TJWatt @JJWatt @DerekWatt34 pic.twitter.com/1hEyFR53ZF
— Steelers Depot 🎄 (@Steelersdepot) February 7, 2021
Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
blackass lickin' morons
több mint 5 éve
blm
több mint 5 éve
Imádom Donald játékát, de idén Watt-nak kellett volna kapnia a DPOY-t!
több mint 5 éve
Az oddsok szerint a top jelöltek: Donald, Watt, Garrett és Xavien Howard.Hamarosan kiderül, hogy Watt lesz-e a DPoY, szorítok neki, de valamiért azt érzem, hogy nem fogja megkapni - hiányzik a media hype....ès akkor ki is kapja? 🤔
tenorx
steelwolf
Mondogatják még Bucknert, Lavonte Davidet, Ramseyt, Heywardot is, de szinte biztosan az első 4-ből kerül ki.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Donald szerintem.
több mint 5 éve
Hamarosan kiderül, hogy Watt lesz-e a DPoY, szorítok neki, de valamiért azt érzem, hogy nem fogja megkapni - hiányzik a media hype....ès akkor ki is kapja? 🤔
tenorx
több mint 5 éve
Hamarosan kiderül, hogy Watt lesz-e a DPoY, szorítok neki, de valamiért azt érzem, hogy nem fogja megkapni - hiányzik a media hype.
több mint 5 éve
Hát igen...van benne valami...www.optimumscouting.com/news/who-has-the-juice-nfl-offensive-line-coachesMorgan rettenet rossz.eztet kifejthetnéd, tom nem jiujitsus deérdekelne
empty taxi
sutianap
2015-20 között volt a Falcons OL coacha.
FO-féle OL-ranking helyezések ezidő alatt.
Év Futásblokk Passzblokk 2020 26. 18. 2019 24. 13. 2018 24. 14. 2017 8. 8. 2016 10. 23. 2015 15. 9.
1 évben sikerült stabil TOP10-es falat összehoznia 6 szezon alatt úgy h kapott két 1. és egy 3. körös OL-t melléjük meg egy Alex Macket és egy Jake Matthewst.
empty taxi
Mondjuk most csak asszisztens. Ha viszont nem jön be a mostani asszisztensből kinevezett OL edző, akkor ő lehet a következő, ami újabb két év rettenetet hozhat.
Nem tudom mi az ami megtetszett benne Tomlinéknak.
Az mondjuk tuti, hogy a mostaninál sokkal több zónafutás jöhet majd az új edzői stábbal. McFarland helyére kerül...mintha neki építenénk az offense-t. Érdekes 😊
Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
www.optimumscouting.com/news/who-has-the-juice-nfl-offensive-line-coachesMorgan rettenet rossz.eztet kifejthetnéd, tom nem jiujitsus deérdekelne
empty taxi
sutianap
2015-20 között volt a Falcons OL coacha.
FO-féle OL-ranking helyezések ezidő alatt.
| Év | Futásblokk | Passzblokk |
| 2020 | 26. | 18. |
| 2019 | 24. | 13. |
| 2018 | 24. | 14. |
| 2017 | 8. | 8. |
| 2016 | 10. | 23. |
| 2015 | 15. | 9. |
1 évben sikerült stabil TOP10-es falat összehoznia 6 szezon alatt úgy h kapott két 1. és egy 3. körös OL-t melléjük meg egy Alex Macket és egy Jake Matthewst.
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Morgan rettenet rossz.eztet kifejthetnéd, tom nem jiujitsus deérdekelne
empty taxi

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Morgan rettenet rossz.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Ez érdekes lesz, ha igaz: Steelers are hiring former Falcons OL coach Chris Morgan as assistant OL coach per @DDuggan21 and me.
több mint 5 éve
ehuneeu.indystar.com/story/sports/nfl/colts/2017/05/08/jujitsu-disciple-whos-trying-save-colts-and-nfl-concussions/101432052/

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Úgy néz ki, hogy ilyen harcos, katonás fószereket szedünk össze. Lehet, hogy Tomlin nem haverkodni akar az öltözőben, hanem verekedni😊Igen ez látszott a kis Manningen is, hogy a végén már a Jiu Jitsu jobban mehetett neki mint egy NFL csapatban QB nak lenni és egy bizonyos Paxton Lynch et már nem is szeretnék felemlegetni.
Sullivan is a purple belt in Brazilian Jiu Jitsu. He also graduated from U.S. Army Ranger School. He is a 1989 graduate of the United States Military Academy and classmate of Gregory D. Gadson.
West Point-nak recruitolt, de van ugye OC tapasztalata is.
Willie Parker
több mint 5 éve
Úgy néz ki, hogy ilyen harcos, katonás fószereket szedünk össze. Lehet, hogy Tomlin nem haverkodni akar az öltözőben, hanem verekedni😊Sullivan is a purple belt in Brazilian Jiu Jitsu. He also graduated from U.S. Army Ranger School. He is a 1989 graduate of the United States Military Academy and classmate of Gregory D. Gadson.
West Point-nak recruitolt, de van ugye OC tapasztalata is.
Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
Az viszont megy vezetés közben is 😀Sőt, fekszünk, néha alszunk is.Ülünk autóba, csak nem vezetünk 😀Hivatalosan "Sosem ülünk ittassan autóba" Nem hivatalosan, régen 100 éve volt rá példa. SajnosHa beültetnek elvezeted, nem? 😀Optimistábban Kollégák! 😊Igyak meg még 2-t? Ma még kocsiba kell ülnöm 😀
Reggio1914
polamalu
Reggio1914
polamalu
bcsarli
Spy
több mint 5 éve
Sőt, fekszünk, néha alszunk is.Ülünk autóba, csak nem vezetünk 😀Hivatalosan "Sosem ülünk ittassan autóba" Nem hivatalosan, régen 100 éve volt rá példa. SajnosHa beültetnek elvezeted, nem? 😀Optimistábban Kollégák! 😊Igyak meg még 2-t? Ma még kocsiba kell ülnöm 😀
Reggio1914
polamalu
Reggio1914
polamalu
bcsarli