Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Optimistábban Kollégák! 😊
Reggio1914
Igyak meg még 2-t? Ma még kocsiba kell ülnöm 😀
polamalu
Ha beültetnek elvezeted, nem? 😀
Reggio1914
Hivatalosan "Sosem ülünk ittassan autóba" Nem hivatalosan, régen 100 éve volt rá példa. Sajnos
polamalu
Ülünk autóba, csak nem vezetünk 😀

több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Optimistábban Kollégák! 😊
Reggio1914
Igyak meg még 2-t? Ma még kocsiba kell ülnöm 😀
polamalu
Ha beültetnek elvezeted, nem? 😀
Reggio1914
Hivatalosan "Sosem ülünk ittassan autóba" Nem hivatalosan, régen 100 éve volt rá példa. Sajnos
több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Optimistábban Kollégák! 😊
Reggio1914
Igyak meg még 2-t? Ma még kocsiba kell ülnöm 😀
polamalu
Ha beültetnek elvezeted, nem? 😀
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Optimistábban Kollégák! 😊
Reggio1914
Igyak meg még 2-t? Ma még kocsiba kell ülnöm 😀
több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Optimistábban Kollégák! 😊
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Most láttam 2 perce, de a 3 feles amit gyorsan letoltam, még égeti a gégémet 😀
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Mike Sullivan (ex Denver, Giants) az új QB coach a csapatnál.
Spy
Szép referencia...
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Mike Sullivan (ex Denver, Giants) az új QB coach a csapatnál.
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
Nagyon furcsa érzés kerít hatalmába. Van ugye egy BigBen-ünk, akit én maximálisan tisztelek, mióta nfl-t nézek ő az irányítónk és mindig is szerettem a játékát.
Az elmúlt szezon miatt sem tudok rá haragudni. Persze a hibákat ugyanúgy elkönyveli az ember és tudja magában mindenki, hogy ez már nem az a 7-es.

És akkor itt van az utóbbi évek legnagyobb QB keringője, szinte minden csapat egy konzisztens irányító után áhítozik és még a legnagyobb nevek, a fr.QB-k is be bekerülnek az irányítócsere hírekbe, az ember csak kapkodja a fejét naponta. És mi itt állunk mellette és csak nézzük, az egész elrohan mellettünk. Tudom, megvannak a korlátaink, csak még is furcsa az egész.
Aztán lemegy a 2021-es szezon, ami eddig úgy fest, hogy ilyen sem lesz, mint idén (persze draft meg piac után még változhat a hangulat, de kicsi az esély).
Jövőre majd belépünk erre a QB piacra, mert BB csak szögre akasztja, belátja... és... sehol senki... Aki váltani akar idén megteszi, a futottak még kategória QB-nél nem opció.
Ebből persze még akár jól is kijöhetünk, jövőre jön valami extra ügyes fiatal az egyetemről és nem adósítjuk el magunkat évekre, de lehet, hogy itt maradunk Rudival, Haskinsszel és a fejcsóválással...
Reggio1914
Pont ezért, mert rengeteg a QB needes csapat, nem most kell ebbe beszállni.

Ahogy mondják: minden napnak megvan a maga baja. Nekünk most nem a QB a legnagyobb gondunk, majd eljön az is, de nem most. Lehet hogy addigra jobbak lesznek a feltételek is. Persze a QB az mindig drága, de ha mondjuk jövőre nem 10-12 csapat akar egyszerre irányítót, hanem 7-8, az máris egy kedvezőbb helyzet.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Ha van egy jó OL meg egy közepes futó akkor nem kell csak egy gamemanager QB aki picit mobilisabb. Lássuk be olyan QB már nemigen lesz mint BB aki ilyen teheség és ennyi ideig egy csapathoz köti magát mert a mostani fiataloknál már teljesen más az értékrend mint annó.
több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Mi nem egy elit QBra vagyunk az SBtol. Ninxs RB es potens OL sem igazan. Igy felaldozni a kovetkezo evek elso koreit egy kiserletert...finoman fogalmazva sem lenne logikus
Klemó
Én sem azt mondom, hogy ennek most feltétlenül a részévé kellene váljunk. A prioritás nálam is az OL, egy jó támadófal mögött azért kíváncsi lennék mire megy mondjuk Snell vagy McFarland.
Csak fura érzés, hogy mindenhol megy a matek és idővel nekünk is kérdés lesz az irányító poszt. Nálam BB simán jó még egy évre.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Mi nem egy elit QBra vagyunk az SBtol. Ninxs RB es potens OL sem igazan. Igy felaldozni a kovetkezo evek elso koreit egy kiserletert...finoman fogalmazva sem lenne logikus
több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Nagyon furcsa érzés kerít hatalmába. Van ugye egy BigBen-ünk, akit én maximálisan tisztelek, mióta nfl-t nézek ő az irányítónk és mindig is szerettem a játékát.
Az elmúlt szezon miatt sem tudok rá haragudni. Persze a hibákat ugyanúgy elkönyveli az ember és tudja magában mindenki, hogy ez már nem az a 7-es.

És akkor itt van az utóbbi évek legnagyobb QB keringője, szinte minden csapat egy konzisztens irányító után áhítozik és még a legnagyobb nevek, a fr.QB-k is be bekerülnek az irányítócsere hírekbe, az ember csak kapkodja a fejét naponta. És mi itt állunk mellette és csak nézzük, az egész elrohan mellettünk. Tudom, megvannak a korlátaink, csak még is furcsa az egész.
Aztán lemegy a 2021-es szezon, ami eddig úgy fest, hogy ilyen sem lesz, mint idén (persze draft meg piac után még változhat a hangulat, de kicsi az esély).
Jövőre majd belépünk erre a QB piacra, mert BB csak szögre akasztja, belátja... és... sehol senki... Aki váltani akar idén megteszi, a futottak még kategória QB-nél nem opció.
Ebből persze még akár jól is kijöhetünk, jövőre jön valami extra ügyes fiatal az egyetemről és nem adósítjuk el magunkat évekre, de lehet, hogy itt maradunk Rudival, Haskinsszel és a fejcsóválással...
több mint 5 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 320
"Klemm spent 2012-2016 at UCLA as a run game specialist/assistant head coach, this under Jim Mora Jr. "
😉

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
A depo.com egy érdekes kapcsolatot is szellőztetett azon felül, hogy úgy néz ki remek "nevelő" edzőről van szó. Beachum korábbi edzője volt, így erős kötés lehet, hogy a karrierje végén (is) vele dolgozzon. Beachum egy jó kis safety net lehetne nekünk, hiszen jobb/bal oldalakon is képes játszani.

Egyébként a kinevezés kapcsán Én is felhúztam a szemöldököm. Azt viszot azért látni kell, hogy abban kifejezetten jók vagyunk, hogy újoncok/újak felvegyék a ritmust, de összességében az egység nem állt össze tavaly. Mindenesetre remélem, hogy ez utóbbiról beszélünk és Sarett volt a posztra teljesen alkalmatlan. (látványos volt azért a lecsúszás folyamatosan Munchak távozása után szépen lassan)
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Hát remélem a két volt játékosunk látnoki képességekkel rendelkezik.
Razi
Tízmilliárd légy nem tévedhet 😊
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Hát remélem a két volt játékosunk látnoki képességekkel rendelkezik.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ramon Foster az új OL edzőtökről.

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Egyébként Trai Essex szerint akár bizakodásra is adhat okot Dotson idei szereplése a jövőre nézve, ami Klemm kinevezését illeti, mert az újoncok nevelése az asszisztensek munkája. A próféta szóljon belőle. Mindensetre szemmel láthatólag a játékos múlt fontos volt a pozícióhoz, az nála pipa.
Reméljük a sémát a kezdők részére is össze tudja rakni/be tudja tanítani.

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Alualu el, Tuitt v Heyward v DeCastro restructure, JJ Watt hosszabbít paycuttal, TJ home discount hosszútávú (csak 20 milla/év), Haden el, Juju el, Ben hosszabbítás.

Csak mit adsz érte? 2. körnél többet nem szabad, de nekem annyit megérne simán meg egy jövő évi 2-at pluszba.

Valószìnűleg DE-t játszana itt, de akkor kéne nóz, vagy 7-9-techről mehetne még talán.

De szerintem nekünk nem téma.😉
Willie Parker
JJ Watt nálunk DE poszton nem lenne kezdő.
Szükségünk van egy leszálló ágban levő backup DE-re?

Persze jól nézne ki a 3 Watt együtt, csak egyrészt Derek tavalyi teljesítménye sem ért 10 fillérnél többet, másrészt az a pénz amit fizetnénk JJ-nek, eléggé kellene máshova.
Jan
Írtam, hogy nem!😀

Ha mondjuk 2+2-ért odaadják és mondjuk aláír éves 6 misiért, akkor meg miért ne.
Willie Parker
Mondjuk azért ne, mert az idén pályára került embereink közül lejár a szerződése néhánynak, mint pl: Dupree, Williamson, Villanueva, Feiler, Hilton, Alualu, Banner, Juju, Davis, Wormley, Sutton, Conner, McCloud, Hawkins, Allen,Spillane, Adeniyi meg még pár kiegészítő, mint Dobbs, Berry satöbbi. Ha Ebront kivágjuk, még TE is kell...

Legkisebb gondunk lesz a backup DE, mikor nem lesz pénzünk, meg 3-4 posztra kezdő szintű emberünk.
Jan
Kicsit túltoltuk 😊 De sebaj, addig is volt miről írni, míg megtaláljuk a rég keresett OL edzőnket a másik szobában. Ez jelzi, mi változásokat lehet várni 2021-es szezontól. (semmit-tolunk újra egy all-in-t Bennek szvsz Puncinak és ugyanúgy pofáraesünk a szezon végén, remélhetőleg egy vállalhatóbb meccsen és nem kell még egy év Bennek, hogy feledje)

Egyébként meg én Donaldot kértem 😊
Spy
Ezúttal ha eljutunk PO-ig én már elégedett leszek.
Meglepne ha az O-ban nem lenne javulás, mert szerintem Fichtnerhez képest Canadával előre kellene lépni, ha még Ben hívja a játékokat is jobb lesz. Az OL edző kiválasztása nálam csalódás, de elég sok edzőt meghallgattak és nem tudtak senki mellett dönteni, 1-2 új ember hátha majd javít ezen a tavalyi szánalmas futójátékon. Mondjuk ha Pouncey visszajön, akkor semmi komoly valtozas nem lesz, mert ő már nem az általunk elvárt szinten játszik sajnos.
Klaci79
Én nem a falban látom a futójáték hiányának okát, hanem a szándékban.
Szerintem lábmunka nélküli QB-val nehéz működő futójátékot játszani. Nem mindegy, hogy shotgun-ban állva kapja a labdát, vagy lendületből, mozgás közben a fal mögött a RB, ne adj' Isten pitchből. Amíg nem lesz QB-nk aki cenya ülepébe tud nyúlni és kitáncolni 3-5-7lépést, én nem várok javulást a futójátékban. Addig blokkolni is így kell hozzá.
Nyilván egy Canada féle mobilisabb offense más eredményt kellene, hogy hozzon, de szerintem Ben szokásai, preferenciái be fogják korlátozni a hívásokat.
Spy
Ezt nem is értem. A futojatekok nagyrészt a LOS mögött eldőltek tavaly. Vagy a centert, vagy a guardokat hatratoltak, esetleg a TE baszott el egy kulcsblokkot. De az mindegy volt, hogy BB tud e mozogni, sosem tudott ennél jobban, azért ilyen gondjaink nem voltak korábban. Mint ahogy az sem volt ekkora gond korábban, hogy BB 3-4 mp-ig tartja a labdát, most meg 2mp-en belül ha nem dobja el, megutik. Egyértelmű számomra, hogy az OL gyengesége okozza a legnagyobb hibát. Illetve az egysíkú játékhívás.
Klaci79
A LOS mögött járok én is csak másik poszton 😊 Én nem hiszek benne, hogy önmagában egy egység elfelejt focizni, mert 31-2 évesek lesznek.

Statikusak vagyunk, és nem is adunk esélyt a futójátéknak. Mondjuk felesleges is, mert PA-t a fentiek miatt amúgysem tudnánk futtatni. Vagy futunk, vagy passzolunk és nem sokat teszünk érte, hogy ne tudja a védelem personnel-ből, alignmentből, down/járd szituációból, melyik jön.

Maradjunk annyiban, hogy nem sokat tesz érte a staff, hogy sikeresebb lehessen az OL és az offense. És a Staff-ba itt most Ben-t is beleértem.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Alualu el, Tuitt v Heyward v DeCastro restructure, JJ Watt hosszabbít paycuttal, TJ home discount hosszútávú (csak 20 milla/év), Haden el, Juju el, Ben hosszabbítás.

Csak mit adsz érte? 2. körnél többet nem szabad, de nekem annyit megérne simán meg egy jövő évi 2-at pluszba.

Valószìnűleg DE-t játszana itt, de akkor kéne nóz, vagy 7-9-techről mehetne még talán.

De szerintem nekünk nem téma.😉
Willie Parker
JJ Watt nálunk DE poszton nem lenne kezdő.
Szükségünk van egy leszálló ágban levő backup DE-re?

Persze jól nézne ki a 3 Watt együtt, csak egyrészt Derek tavalyi teljesítménye sem ért 10 fillérnél többet, másrészt az a pénz amit fizetnénk JJ-nek, eléggé kellene máshova.
Jan
Írtam, hogy nem!😀

Ha mondjuk 2+2-ért odaadják és mondjuk aláír éves 6 misiért, akkor meg miért ne.
Willie Parker
Mondjuk azért ne, mert az idén pályára került embereink közül lejár a szerződése néhánynak, mint pl: Dupree, Williamson, Villanueva, Feiler, Hilton, Alualu, Banner, Juju, Davis, Wormley, Sutton, Conner, McCloud, Hawkins, Allen,Spillane, Adeniyi meg még pár kiegészítő, mint Dobbs, Berry satöbbi. Ha Ebront kivágjuk, még TE is kell...

Legkisebb gondunk lesz a backup DE, mikor nem lesz pénzünk, meg 3-4 posztra kezdő szintű emberünk.
Jan
Kicsit túltoltuk 😊 De sebaj, addig is volt miről írni, míg megtaláljuk a rég keresett OL edzőnket a másik szobában. Ez jelzi, mi változásokat lehet várni 2021-es szezontól. (semmit-tolunk újra egy all-in-t Bennek szvsz Puncinak és ugyanúgy pofáraesünk a szezon végén, remélhetőleg egy vállalhatóbb meccsen és nem kell még egy év Bennek, hogy feledje)

Egyébként meg én Donaldot kértem 😊
Spy
Ezúttal ha eljutunk PO-ig én már elégedett leszek.
Meglepne ha az O-ban nem lenne javulás, mert szerintem Fichtnerhez képest Canadával előre kellene lépni, ha még Ben hívja a játékokat is jobb lesz. Az OL edző kiválasztása nálam csalódás, de elég sok edzőt meghallgattak és nem tudtak senki mellett dönteni, 1-2 új ember hátha majd javít ezen a tavalyi szánalmas futójátékon. Mondjuk ha Pouncey visszajön, akkor semmi komoly valtozas nem lesz, mert ő már nem az általunk elvárt szinten játszik sajnos.
Klaci79
Én nem a falban látom a futójáték hiányának okát, hanem a szándékban.
Szerintem lábmunka nélküli QB-val nehéz működő futójátékot játszani. Nem mindegy, hogy shotgun-ban állva kapja a labdát, vagy lendületből, mozgás közben a fal mögött a RB, ne adj' Isten pitchből. Amíg nem lesz QB-nk aki cenya ülepébe tud nyúlni és kitáncolni 3-5-7lépést, én nem várok javulást a futójátékban. Addig blokkolni is így kell hozzá.
Nyilván egy Canada féle mobilisabb offense más eredményt kellene, hogy hozzon, de szerintem Ben szokásai, preferenciái be fogják korlátozni a hívásokat.
Spy
Ezt nem is értem. A futojatekok nagyrészt a LOS mögött eldőltek tavaly. Vagy a centert, vagy a guardokat hatratoltak, esetleg a TE baszott el egy kulcsblokkot. De az mindegy volt, hogy BB tud e mozogni, sosem tudott ennél jobban, azért ilyen gondjaink nem voltak korábban. Mint ahogy az sem volt ekkora gond korábban, hogy BB 3-4 mp-ig tartja a labdát, most meg 2mp-en belül ha nem dobja el, megutik. Egyértelmű számomra, hogy az OL gyengesége okozza a legnagyobb hibát. Illetve az egysíkú játékhívás.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Alualu el, Tuitt v Heyward v DeCastro restructure, JJ Watt hosszabbít paycuttal, TJ home discount hosszútávú (csak 20 milla/év), Haden el, Juju el, Ben hosszabbítás.

Csak mit adsz érte? 2. körnél többet nem szabad, de nekem annyit megérne simán meg egy jövő évi 2-at pluszba.

Valószìnűleg DE-t játszana itt, de akkor kéne nóz, vagy 7-9-techről mehetne még talán.

De szerintem nekünk nem téma.😉
Willie Parker
JJ Watt nálunk DE poszton nem lenne kezdő.
Szükségünk van egy leszálló ágban levő backup DE-re?

Persze jól nézne ki a 3 Watt együtt, csak egyrészt Derek tavalyi teljesítménye sem ért 10 fillérnél többet, másrészt az a pénz amit fizetnénk JJ-nek, eléggé kellene máshova.
Jan
Írtam, hogy nem!😀

Ha mondjuk 2+2-ért odaadják és mondjuk aláír éves 6 misiért, akkor meg miért ne.
Willie Parker
Mondjuk azért ne, mert az idén pályára került embereink közül lejár a szerződése néhánynak, mint pl: Dupree, Williamson, Villanueva, Feiler, Hilton, Alualu, Banner, Juju, Davis, Wormley, Sutton, Conner, McCloud, Hawkins, Allen,Spillane, Adeniyi meg még pár kiegészítő, mint Dobbs, Berry satöbbi. Ha Ebront kivágjuk, még TE is kell...

Legkisebb gondunk lesz a backup DE, mikor nem lesz pénzünk, meg 3-4 posztra kezdő szintű emberünk.
Jan
Kicsit túltoltuk 😊 De sebaj, addig is volt miről írni, míg megtaláljuk a rég keresett OL edzőnket a másik szobában. Ez jelzi, mi változásokat lehet várni 2021-es szezontól. (semmit-tolunk újra egy all-in-t Bennek szvsz Puncinak és ugyanúgy pofáraesünk a szezon végén, remélhetőleg egy vállalhatóbb meccsen és nem kell még egy év Bennek, hogy feledje)

Egyébként meg én Donaldot kértem 😊
Spy
Ezúttal ha eljutunk PO-ig én már elégedett leszek.
Meglepne ha az O-ban nem lenne javulás, mert szerintem Fichtnerhez képest Canadával előre kellene lépni, ha még Ben hívja a játékokat is jobb lesz. Az OL edző kiválasztása nálam csalódás, de elég sok edzőt meghallgattak és nem tudtak senki mellett dönteni, 1-2 új ember hátha majd javít ezen a tavalyi szánalmas futójátékon. Mondjuk ha Pouncey visszajön, akkor semmi komoly valtozas nem lesz, mert ő már nem az általunk elvárt szinten játszik sajnos.
Klaci79
Én nem a falban látom a futójáték hiányának okát, hanem a szándékban.
Szerintem lábmunka nélküli QB-val nehéz működő futójátékot játszani. Nem mindegy, hogy shotgun-ban állva kapja a labdát, vagy lendületből, mozgás közben a fal mögött a RB, ne adj' Isten pitchből. Amíg nem lesz QB-nk aki cenya ülepébe tud nyúlni és kitáncolni 3-5-7lépést, én nem várok javulást a futójátékban. Addig blokkolni is így kell hozzá.
Nyilván egy Canada féle mobilisabb offense más eredményt kellene, hogy hozzon, de szerintem Ben szokásai, preferenciái be fogják korlátozni a hívásokat.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Alualu el, Tuitt v Heyward v DeCastro restructure, JJ Watt hosszabbít paycuttal, TJ home discount hosszútávú (csak 20 milla/év), Haden el, Juju el, Ben hosszabbítás.

Csak mit adsz érte? 2. körnél többet nem szabad, de nekem annyit megérne simán meg egy jövő évi 2-at pluszba.

Valószìnűleg DE-t játszana itt, de akkor kéne nóz, vagy 7-9-techről mehetne még talán.

De szerintem nekünk nem téma.😉
Willie Parker
JJ Watt nálunk DE poszton nem lenne kezdő.
Szükségünk van egy leszálló ágban levő backup DE-re?

Persze jól nézne ki a 3 Watt együtt, csak egyrészt Derek tavalyi teljesítménye sem ért 10 fillérnél többet, másrészt az a pénz amit fizetnénk JJ-nek, eléggé kellene máshova.
Jan
Írtam, hogy nem!😀

Ha mondjuk 2+2-ért odaadják és mondjuk aláír éves 6 misiért, akkor meg miért ne.
Willie Parker
Mondjuk azért ne, mert az idén pályára került embereink közül lejár a szerződése néhánynak, mint pl: Dupree, Williamson, Villanueva, Feiler, Hilton, Alualu, Banner, Juju, Davis, Wormley, Sutton, Conner, McCloud, Hawkins, Allen,Spillane, Adeniyi meg még pár kiegészítő, mint Dobbs, Berry satöbbi. Ha Ebront kivágjuk, még TE is kell...

Legkisebb gondunk lesz a backup DE, mikor nem lesz pénzünk, meg 3-4 posztra kezdő szintű emberünk.
Jan
Kicsit túltoltuk 😊 De sebaj, addig is volt miről írni, míg megtaláljuk a rég keresett OL edzőnket a másik szobában. Ez jelzi, mi változásokat lehet várni 2021-es szezontól. (semmit-tolunk újra egy all-in-t Bennek szvsz Puncinak és ugyanúgy pofáraesünk a szezon végén, remélhetőleg egy vállalhatóbb meccsen és nem kell még egy év Bennek, hogy feledje)

Egyébként meg én Donaldot kértem 😊
Spy
Ezúttal ha eljutunk PO-ig én már elégedett leszek.
Meglepne ha az O-ban nem lenne javulás, mert szerintem Fichtnerhez képest Canadával előre kellene lépni, ha még Ben hívja a játékokat is jobb lesz. Az OL edző kiválasztása nálam csalódás, de elég sok edzőt meghallgattak és nem tudtak senki mellett dönteni, 1-2 új ember hátha majd javít ezen a tavalyi szánalmas futójátékon. Mondjuk ha Pouncey visszajön, akkor semmi komoly valtozas nem lesz, mert ő már nem az általunk elvárt szinten játszik sajnos.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Alualu el, Tuitt v Heyward v DeCastro restructure, JJ Watt hosszabbít paycuttal, TJ home discount hosszútávú (csak 20 milla/év), Haden el, Juju el, Ben hosszabbítás.

Csak mit adsz érte? 2. körnél többet nem szabad, de nekem annyit megérne simán meg egy jövő évi 2-at pluszba.

Valószìnűleg DE-t játszana itt, de akkor kéne nóz, vagy 7-9-techről mehetne még talán.

De szerintem nekünk nem téma.😉
Willie Parker
JJ Watt nálunk DE poszton nem lenne kezdő.
Szükségünk van egy leszálló ágban levő backup DE-re?

Persze jól nézne ki a 3 Watt együtt, csak egyrészt Derek tavalyi teljesítménye sem ért 10 fillérnél többet, másrészt az a pénz amit fizetnénk JJ-nek, eléggé kellene máshova.
Jan
Írtam, hogy nem!😀

Ha mondjuk 2+2-ért odaadják és mondjuk aláír éves 6 misiért, akkor meg miért ne.
Willie Parker
Mondjuk azért ne, mert az idén pályára került embereink közül lejár a szerződése néhánynak, mint pl: Dupree, Williamson, Villanueva, Feiler, Hilton, Alualu, Banner, Juju, Davis, Wormley, Sutton, Conner, McCloud, Hawkins, Allen,Spillane, Adeniyi meg még pár kiegészítő, mint Dobbs, Berry satöbbi. Ha Ebront kivágjuk, még TE is kell...

Legkisebb gondunk lesz a backup DE, mikor nem lesz pénzünk, meg 3-4 posztra kezdő szintű emberünk.
Jan
Kicsit túltoltuk 😊 De sebaj, addig is volt miről írni, míg megtaláljuk a rég keresett OL edzőnket a másik szobában. Ez jelzi, mi változásokat lehet várni 2021-es szezontól. (semmit-tolunk újra egy all-in-t Bennek szvsz Puncinak és ugyanúgy pofáraesünk a szezon végén, remélhetőleg egy vállalhatóbb meccsen és nem kell még egy év Bennek, hogy feledje)

Egyébként meg én Donaldot kértem 😊
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Rapoport: The #Steelers are promoting Adrian Klemm to offensive line coach after he served as the team’s assistant OL coach for the previous two seasons, source said. The former #Patriots draft pick spent several years with UCLA coaching before joining Pittsburgh.
astroid
Tipikus Tomlin mit is mondhatnék. Amíg ő ittvan addig ez fog menni.