Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
Seda26 Pittsburgh Steelers 194
Dupreet remélem nem hozzuk vissza. Highsmith remekül játszott csereként. Koránál fogva benne nagyobb a potenciál, plusz a fizetése is jóval kevesebb.

Ha a pótolható szabadügynökeinkről van szó, akkor inkább Jujut tartanám meg, mivel őt egy az egyben nem tudnánk pótolni Washingtonnal, Juju egy kicsivel komplexebb játékos. De mivel ez sem a legégetőbb probléma, ezért én Jujut is elengedném.

Nálam a legfontosabb az lenne, hogy legalább az egyik tackle-ünket hozzuk vissza a Feiler-Villanueva kettősből. Bár Feilernél az is kérdés, hogy most őt guardként vagy tackleként akarnánk e használni, mert guardban pazarlás lenne. Nem mernék nekimenni a szezonnak egy Okorafor-rookie tackle duóval, de valószínűleg a vezetőség sem.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Budot nem kapod vissza, csak ha akar egy "felvezetőt" a sérülés után a nagy szerződéséhez bla bla... 😀
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Mr Rooney elég egyértelműen fogalmazott a sorok között. Ben vissza akar jönni, ők vissza akarják hozni, ez pénzügyi kérdés csupán. Kellő kompormisszum-készség esetén ez nem kérdés = pipa.

Tomlin feltétlen bizalmat élvez mert 11-0 (ugyan a future coach nem hangzott el így ahogy írják, sőt a mondat vége az volt, hogy kiábrándítóan szerepeltünk a WC meccsen) de MT itt is adott esélyt nekünk a győzelemre, amivel nem tudtunk élni. = Tomlin addig marad, amíg akar (De egy post Ben -Colbert?- érás reloading/tooling/building-re esélyt és majd türelmet is kap.

Ez nálam maintain the status quo a vezetőség részéről. Nyilván ha veszít a kompetitív varázsából, ez a türelem is elfogyhat, de 4-5évet minimum adnak neki kb. a narratíva alapján.
Ez klasszik standard is the standard, de ez a standard nem a SB, ez a competitiveness néhány lépcsőfokkal lejjebb.

Futni kell hatékonyan blablabla.
Bud-ot szeretnénk vissza blablabla.

Ha meg tudják oldani Ben fizuját, akkor szerintem megint all-in-t tolnak, akkor megint Ben lesz a OC, old dog, old trükkökkel. Ennyit az edzőcserékről.

Szóval no change csak contingency doszta.

A válasz minden kérdésre: várjuk a hivatalos 2021-es cap számot, utána dől el az első dominó. Akkor derül ki, mekkora nyuszit kell előhúzni a kalapból.

Szóval egyelőre idénre marad a draft és remélem egy-két tégla a falba.
(Azért Canada érdekében bízom benne, hogy az idei szezont nem olyan meccsel zárjuk, mint a 2020-ast, és nem kell Bennek még egy feledtető-szezon).

A Canada-Ben fúziós Offense-re kíváncsi leszek, mert itt megint Ben lesz a főnök.

RB-ről nem tudom, Harris lassan 24éves lesz, rengeteg km van a lábában, és ő sem a breakaway speed-ről híres. Ahogy Bell sem volt az és nem is volt sok félpályás TD-run-ja, ahol leversenyezte a fél védelmet. Nem ezért szerettük nézni.

Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Szerintem abban nincs vita senki között, hogy igazán potens futójáték csakis az OL újjáépítésével együtt képzelhető el. Ez nekem nem is kérdés.

De itt nem is erről van szó, hanem arról, hogy egy premier futó a lehetetlen helyzetekből is kihoz(hat) 1+2 yardot és egy-egy játékában benne van/lehet a nagy játék.

Meggyőződésem, hogy azért volt óriási gond nálunk a futás, mivel a védőknek ellenünk akkor sem kellett izgulnia túlzottan, ha Connernek, vagy Snellnek szabad útja volt, mert mind a kettő eléggé lassú back, és legfőképpen gyatra a robbanékonyságuk. Így egy "nagy" játék nálunk legfeljebb 20 yardot ér, ami meg mondjuk egy egész meccsen egy simán belefért.

Ha van egy premier back, aki simán megveri az open fielden a DB hadsereget (mondjuk Harris), akkor oda mindig kell extra figyelem, mert lehet belőle akár TD is egy-egy elfutással, amiből egy is sok egy meccsen.

Ezért gondolom, hogy egy premier back a csapatba, ha elérhető 20 környékén, akkor megéri behúzni. Egyébként pedig OL erősítés. Nekem ez a két opció az, amely az idei drafton egyértelmű, ahogy az is, hogy a D Bush visszajövetelével és még Haden, Dupree távozásával is egy mokány egység lesz/lehet, vagyis nem gondolom, hogy ide prémium pick költendő.
Klemó
Ha nem Kamara-CMC az emberunk vagy a fenykoraban levo Bell akkor nem eri meg az elso kort. Egyszeruen ha nem vagytok majd hajlandoak megfizetni akkor mire felepul majd a csapat akkora elengeditek. Pontosan ugyanazok lesznek a kerdesek mint voltak hogy er egy jatekos WR2-t is mint futo? Nalam igen, de lehet majd itt is ha a szerzodese lejartakor a csapat helyzete olyan lesz. De nalatok a WR2 kb ingyen jatszik eleg regota szoval nehez helyzet lesz ha marad a WR huzasok sikeressegi rataja. Ha nem a valasz akkor sem eri meg ha CMC lenne az. Egy WR-OT ara a duplaja, ettol a fegyver az fegyver. Nalam, sema ( OC-nak tetszo ) hozzaigazitott fal, keret es a hatrabb huzott back is megoldja. Ha belefuttok egy CMC-be akkor meg orom.

Az OL fontosabb lenne az uj QB-nak, de nalam a falatok sem borzaszto egyenileg.

Viszont felkeszuletlennek ereztem es BB-nek segitenie kellett volna oket a blokkolasnal is hamar az edzok nem es BB-nek oriasi tapasztalata van. PM hiaba volt fizikailag alkalmatlan sokat tett a csapathoz ilyen teren.

A Futas mag elsosorban az akarat hianya volt a legrosszabb. Egy normalis OC-vel valtozatlan kerettel is sokkal jobb lesz, ahogy a passzblokkolas is.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Mindeközben a napfényes Alabama-ban....

Dícsérik Creed Humphrey kezeit, de ezen nem kell meglepődnie senkinek.
Azonban felgyövőben egy új prospect... Quinn Meinerz Div III-ból komolyan teszteli a Div I védőfalakat.

Volt egy Dotson-unk, aki pickup-okat húzogatott, emberünk erdőben fákat pancake-el. Vicces figura Mr Pocak (Amolyan Ezekiel Elliott-osra vette a haspólóját)

Egyelőre imádják.

Első videó egy pancake (OC #71 lila sisak középen)




A második a tegnapi interjúja, szórakoztató egyéniség benne a fanyűvéssel is 😊
Wisconsin-Whitewater Div III.




Gyémántnak néz ki a srác
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
 www.steelers.com/news/rooney-a-rebuild-isn-t-in-the-cards

Illetve nagyon nem örülnék futónak az első körben.
tenorx
Nekem pont itt a baj, tavalyi evben ahelyett hogy a problemakat kezdte volna megoldani az nalam az ellentete az elpazarolasnak. Nem talalok semmit hogy miben fejlodott vagy volt hasznos az az ev a image kivetelevel ( raadasul az sem romlott volna, mert akkor is 100%-ot beleadtak volna a fiuk )

Ha marad BB akkor ez lesz megint az aggodalmam ( pedig a ket dolog nem zarja ki egymast csak akkor ha SB vagy bust-ra taksaljak a alakulo keretet )
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Rooney kapcsán azért érdemes figyelni a tónusra is, mert igazi úriember és általában finoman fogalmaz. Ben kapcsán most nagyon egyértelmű és karcos is volt, ami azt jelzi, hogy vagy a csapata feldobott egy opciót arra, hogy 41 millával is maradjon, vagy Ben nem nagyon akarna engedni a pénzkívánságból +1 év kapcsán, magyarul nem nagyon lenne esély elosztani a lóvét. (ne tévedjünk ugyanis, a szerződést csakis akkor lehet igazán elosztani, ha 2022-re Ben egy 10 milla alatti pénzért hosszabbítana)
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
“I want to do everything I can and made that very clear to them from the very beginning that it was my idea to basically help the team however I can this year,” Roethlisberger said. “I don’t care about my pay at all this year.”
Razi
Mikozben elhiszem neki, hogy nem erdekli ettol fuggetlenul 1.) sok kezpenzrol szol a dolog ahhoz kepest ha kirugjak/ visszavonul. 2.) Ez a sapkarol szol es nem a cash-rol amit odaadnak neki. Adnanak neki 41m-t is jovore gondolkodas nelkul, ha a sapkaban nem lenne benne csak a jelkepes $1 amiert hajlando hosszabbitani.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Szerintem abban nincs vita senki között, hogy igazán potens futójáték csakis az OL újjáépítésével együtt képzelhető el. Ez nekem nem is kérdés.

De itt nem is erről van szó, hanem arról, hogy egy premier futó a lehetetlen helyzetekből is kihoz(hat) 1+2 yardot és egy-egy játékában benne van/lehet a nagy játék.

Meggyőződésem, hogy azért volt óriási gond nálunk a futás, mivel a védőknek ellenünk akkor sem kellett izgulnia túlzottan, ha Connernek, vagy Snellnek szabad útja volt, mert mind a kettő eléggé lassú back, és legfőképpen gyatra a robbanékonyságuk. Így egy "nagy" játék nálunk legfeljebb 20 yardot ér, ami meg mondjuk egy egész meccsen egy simán belefért.

Ha van egy premier back, aki simán megveri az open fielden a DB hadsereget (mondjuk Harris), akkor oda mindig kell extra figyelem, mert lehet belőle akár TD is egy-egy elfutással, amiből egy is sok egy meccsen.

Ezért gondolom, hogy egy premier back a csapatba, ha elérhető 20 környékén, akkor megéri behúzni. Egyébként pedig OL erősítés. Nekem ez a két opció az, amely az idei drafton egyértelmű, ahogy az is, hogy a D Bush visszajövetelével és még Haden, Dupree távozásával is egy mokány egység lesz/lehet, vagyis nem gondolom, hogy ide prémium pick költendő.
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
 www.steelers.com/news/rooney-a-rebuild-isn-t-in-the-cards

Illetve nagyon nem örülnék futónak az első körben.
több mint 5 éve
Gabor81 803
Hűha:
#Steelers President Art Rooney II on Mason Rudolph: I feel confident (Mason) can be a quarterback in this league, and a starter in this league.
Klaci79
Remeljuk igy is van. Csak ne mi legyunk ama szerencses csapat, ahol o lesz a kezdo QB. 😀 Eleg volt hogy kezdo volt nalunk a tavalyi szezonban. Azt a szenvedest, egy jo OL es RB es TE nelkul meg nagyobb kinzas lenne jovore vegignezni. Mint volt. Szoval remeljuk ez csak uzengetes Ben nek. 😀

Hogy ok mi kb kifizettunk sokat neked. Most ideje neked is valtanod/visszaadnod. Bar ahogy mar irta razi, ugy tunik Bent sem a penz hajtja mar. Igy legyen. Rudibol, meg a turo rudibol is sok lenne egy teljes szezon/ev. 😀

Szerkesztette: Gabor81
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
“I want to do everything I can and made that very clear to them from the very beginning that it was my idea to basically help the team however I can this year,” Roethlisberger said. “I don’t care about my pay at all this year.”
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Rooney ék is kimondták amit eddig tudtunk a jelenlegi caphit mellett Ben nem jön vissza.
Razi
Igen, valszinu kicsit megrekedtek a targyalasok a +1 ev es a money elosztasa kapcsan.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
mi sem a RB-ek edzettségében látjuk a futójáték gyengélkedésének okát:
Steelers Running Back Coach Eddie Faulkner, has signed a two-year contract extension with the Pittsburgh Steelers.
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Hűha:
#Steelers President Art Rooney II on Mason Rudolph: I feel confident (Mason) can be a quarterback in this league, and a starter in this league.
Klaci79
ez vagy uzenet Bennek, vagy mar tudjak, hogy visszavonul es rebuild.
xtaki
Vagy így shoppingolják hátha valaki ráharap😊
Razi
Mondjuk a Texans egy csere keretében? 😀 😀 😀
Klaci79
Hát nézd ahol a liga utolsó passzjáték kitalálója HC lehet...😊
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Hűha:
#Steelers President Art Rooney II on Mason Rudolph: I feel confident (Mason) can be a quarterback in this league, and a starter in this league.
Klaci79
ez vagy uzenet Bennek, vagy mar tudjak, hogy visszavonul es rebuild.
xtaki
Vagy így shoppingolják hátha valaki ráharap😊
Razi
Mondjuk a Texans egy csere keretében? 😀 😀 😀
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Hűha:
#Steelers President Art Rooney II on Mason Rudolph: I feel confident (Mason) can be a quarterback in this league, and a starter in this league.
Klaci79
ez vagy uzenet Bennek, vagy mar tudjak, hogy visszavonul es rebuild.
xtaki
Vagy így shoppingolják hátha valaki ráharap😊
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
Hűha:
#Steelers President Art Rooney II on Mason Rudolph: I feel confident (Mason) can be a quarterback in this league, and a starter in this league.
Klaci79
ez vagy uzenet Bennek, vagy mar tudjak, hogy visszavonul es rebuild.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Hűha:
#Steelers President Art Rooney II on Mason Rudolph: I feel confident (Mason) can be a quarterback in this league, and a starter in this league.
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Rooney ék is kimondták amit eddig tudtunk a jelenlegi caphit mellett Ben nem jön vissza.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Lehetnénk az a jófej franchise, aki családegyesít.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 984 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Tradeljük el Ben cap hitjét Watsonért😀
Willie Parker
Miért, tán visszavették BoB-ot GM-nek? 🙂
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Tradeljük el Ben cap hitjét Watsonért😀
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
Haskins mellett elsőkörös QB draftot elég nehezen tudok eképzelni.
Razi
Haskins egy Camp Body. A 4sz. QB jelenleg. Nem befolyásolja a Front Office QB terveit semmilyen szempontból szerintem.

1/24-re már nem tudom érdemes-e, az elég lutri. A próbálkozás innentől kezdve muszáj lesz, kérdés a haszonáldozat, kit nem húzunk ki miatta. OT, OC, EDGE, LB?
Spy
RB?
Harristől el vagyunk ájulva...és ha Tomlin elájul...
Mondjuk most Mobile-ban van mit nézni bőven.
Klaci79
Tomlin a jelek szerint még interjúztat (Vagy Alabama-ban, vagy otthon) a pályán még nem látták.

Harristől el van ájulva a MIA is, nagy homecoming lenne, ha összeállna Tua-val.

Én 1. körben nem húznék RB-t, és kicsit félek Harris km load-jától. De nem én húzok ugye. Nálam OC-OG-OT bármi. OT első körben, OC-OG 1-2körben.
Spy
Harris egy olyan fegyver lehetne, amely könnyíti a QB vállát a következő időszakban. Ez Bennek is jól jön és pláne egy új QB-nak. Szerintem nagyon logikus lenne egy jó futást felépíteni a következő 2-3 évben.
Klemó
Ezt taglaltuk korábban, hogy Bell számai hogy alakultak, miután egy elég gyenge OL mögé került.
A RB gyakorlatilag a legkevésbé értékes poszt lett a támadók közt, erre első kört ellőni csak akkor szabadna, ha amúgy az O teljesen rendben van. De nálunk az van, hogy kellene QB, OL több posztra, és TE is.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.