Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jesszus mit találtam.
BB és Bell utolsó évében volt olyan, hogy ilyen sec-el állunk fel:

Klaci79
Ezt a sec felállást Brady biztos lájkolta. 😊

És ahogy nézem, az OLB-k is fordítva álltak fel, mint manapság. Watt a vakoldalon.
Jan
Akartam is kérdezni, hogy ezzel mi volt a gond 😊

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Patrick Jones II saját bevallása szerint interjúzott a Steelers branccsal. PITT Panther DE.

Bekérdezték rendesen:
"Do you like winning more than you hate losing?"

Óöö
Spy
teljesen jo kerdes, ket teljesen eltero szemelyiseg.
Nalam ez a kerdes inkabb Tomlin-nal lenne erdekes
no
Tomlintól én is sokmindent meg tudnék kérdezni.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Mindeközben a napfényes Alabama-ban....

Dícsérik Creed Humphrey kezeit, de ezen nem kell meglepődnie senkinek.
Azonban felgyövőben egy új prospect... Quinn Meinerz Div III-ból komolyan teszteli a Div I védőfalakat.

Volt egy Dotson-unk, aki pickup-okat húzogatott, emberünk erdőben fákat pancake-el. Vicces figura Mr Pocak (Amolyan Ezekiel Elliott-osra vette a haspólóját)

Egyelőre imádják.

Első videó egy pancake (OC #71 lila sisak középen)




A második a tegnapi interjúja, szórakoztató egyéniség benne a fanyűvéssel is 😊
Wisconsin-Whitewater Div III.




Gyémántnak néz ki a srác
Spy
Nem mellesleg birkózó múltja van és törött csonttal a jobb kezében dominált edzéseken és tolja le a mai meccset. Off. Befejeztem.
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Patrick Jones II saját bevallása szerint interjúzott a Steelers branccsal. PITT Panther DE.

Bekérdezték rendesen:
"Do you like winning more than you hate losing?"

Óöö
Spy
teljesen jo kerdes, ket teljesen eltero szemelyiseg.
Nalam ez a kerdes inkabb Tomlin-nal lenne erdekes
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Patrick Jones II saját bevallása szerint interjúzott a Steelers branccsal. PITT Panther DE.

Bekérdezték rendesen:
"Do you like winning more than you hate losing?"

Óöö

Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
Jesszus mit találtam.
BB és Bell utolsó évében volt olyan, hogy ilyen sec-el állunk fel:

Klaci79
Ezt a sec felállást Brady biztos lájkolta. 😊

És ahogy nézem, az OLB-k is fordítva álltak fel, mint manapság. Watt a vakoldalon.
Jan
Davis nagy meccse volt Gronkkal
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
Jesszus mit találtam.
BB és Bell utolsó évében volt olyan, hogy ilyen sec-el állunk fel:

Klaci79
Ezt a sec felállást Brady biztos lájkolta. 😊

És ahogy nézem, az OLB-k is fordítva álltak fel, mint manapság. Watt a vakoldalon.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
Teryl Austin has signed a two-year extension with the Steelers, his agent tells Steelers Depot.
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Conner nem premium es egy olyanak a potlasara probaltak eladni. Ugy nezve egyenesen szar, de a ligaban egy trio egyikenek boven jo lehet.
no
mármegbocsáss de ne terjeszd máa hüjeségedet
att avg td fd
181 4,4 4 39 CEH
147 4,7 4 38 DJ
164 5,3 6 39 sanders
ők jó futók?
169 4,3 6 42
ő nem jó futó?
egy tejesen irreális BigBen statpump rendszerben?
sutianap
Nalam nem premium futok ok sem.
De a hasonlo statra szamolnak neki 2 evre 10.5m-t. Az megint nem premium penz.

De ha nalad ok premium futok akkor nem sok mindenrol tudunk Conner-rol beszelni.
Arra kivancsi lennek hogy a ligaban nem kap szerzodest velemenyt, hogy veszelted at stroke nelkul?
no
én sehogy má most sztrókom van
nem prémium, de RB1ek, ahogy Koner is
...
de talajdonképpen csak akkor tudunk meg akármit is, ha BigBen elpucol
....
nincs meg valakinek a Haley könyv?
sutianap
10 hsz-t rol egyutt olvasod akkor lehet ertenenk egymast.

Nem premium.
Meg kell fizetni aki raadasul serulekeny. | A stat magaban nem sokat arul el es hajlithato. A Sasok nem egy power csapat volt es ugyanannyi labdaerintesbol/ meccs 16.8 yard/game tobbett futott vagy 30%-al tobb yardot futott. Ugyanaz a stat megis itt rosszabbul hangzik, mint nalad a y/att amivel a 75. a ligaban.
|
A lenyeg en nem fizetnem meg mert 2.-4. koros fogja tudni es 1.5m-800k kozotti aron. Es ot hivjak majd RB1-nek, ahogy nalunk Skura a C1.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Conner nem premium es egy olyanak a potlasara probaltak eladni. Ugy nezve egyenesen szar, de a ligaban egy trio egyikenek boven jo lehet.
no
mármegbocsáss de ne terjeszd máa hüjeségedet
att avg td fd
181 4,4 4 39 CEH
147 4,7 4 38 DJ
164 5,3 6 39 sanders
ők jó futók?
169 4,3 6 42
ő nem jó futó?
egy tejesen irreális BigBen statpump rendszerben?
sutianap
Nalam nem premium futok ok sem.
De a hasonlo statra szamolnak neki 2 evre 10.5m-t. Az megint nem premium penz.

De ha nalad ok premium futok akkor nem sok mindenrol tudunk Conner-rol beszelni.
Arra kivancsi lennek hogy a ligaban nem kap szerzodest velemenyt, hogy veszelted at stroke nelkul?
no
én sehogy má most sztrókom van
nem prémium, de RB1ek, ahogy Koner is
...
de talajdonképpen csak akkor tudunk meg akármit is, ha BigBen elpucol
....
nincs meg valakinek a Haley könyv?
sutianap
Csak egy kiszadt lap, az is lassan 6 éves:

 steelersdepot.com/2015/09/steelers-film-room-todd-haleys-playbook/
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
nincs meg valakinek a Haley könyv?
sutianap
BLM idején ilyet kérdezni?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Conner nem premium es egy olyanak a potlasara probaltak eladni. Ugy nezve egyenesen szar, de a ligaban egy trio egyikenek boven jo lehet.
no
mármegbocsáss de ne terjeszd máa hüjeségedet
att avg td fd
181 4,4 4 39 CEH
147 4,7 4 38 DJ
164 5,3 6 39 sanders
ők jó futók?
169 4,3 6 42
ő nem jó futó?
egy tejesen irreális BigBen statpump rendszerben?
sutianap
Nalam nem premium futok ok sem.
De a hasonlo statra szamolnak neki 2 evre 10.5m-t. Az megint nem premium penz.

De ha nalad ok premium futok akkor nem sok mindenrol tudunk Conner-rol beszelni.
Arra kivancsi lennek hogy a ligaban nem kap szerzodest velemenyt, hogy veszelted at stroke nelkul?
no
én sehogy má most sztrókom van
nem prémium, de RB1ek, ahogy Koner is
...
de talajdonképpen csak akkor tudunk meg akármit is, ha BigBen elpucol
....
nincs meg valakinek a Haley könyv?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Conner nem premium es egy olyanak a potlasara probaltak eladni. Ugy nezve egyenesen szar, de a ligaban egy trio egyikenek boven jo lehet.
no
mármegbocsáss de ne terjeszd máa hüjeségedet
att avg td fd
181 4,4 4 39 CEH
147 4,7 4 38 DJ
164 5,3 6 39 sanders
ők jó futók?
169 4,3 6 42
ő nem jó futó?
egy tejesen irreális BigBen statpump rendszerben?
sutianap
Nalam nem premium futok ok sem.
De a hasonlo statra szamolnak neki 2 evre 10.5m-t. Az megint nem premium penz.

De ha nalad ok premium futok akkor nem sok mindenrol tudunk Conner-rol beszelni.
Arra kivancsi lennek hogy a ligaban nem kap szerzodest velemenyt, hogy veszelted at stroke nelkul?
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Persze nem tudni, hogy fognak kinézni idén az offense hívásai, de a 2020-as offense-be mindegy volt ki fut. Gyakorlatilag be sem hívtuk.
A pályán sem volt a futó. Amolyan ...szd meg róka a porszívódat alapon kitéptük a playlistából az első negyedben. Felesleges volt maga a poszt is a rosteren, annyira ignoráltuk. Ennyire nem ment rosszul, sőt.

Ha továbbra sem hívjuk, be akkor tökmindagy ki fut (és mindent nem lehet a falra fogni, mert meccsenkénti 4-5 fantáziadús futóplay-ből be sem melegednek sem ők, sem a futó. Ráadásul mi azt a keveset is elosztottuk).

Egy első körös RB húzás indoklásához komoly filozófiaváltást kellene igazolnia a csapatnak elébb.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Jesszus mit találtam.
BB és Bell utolsó évében volt olyan, hogy ilyen sec-el állunk fel:
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Egy első körös falember nem fog megoldást hozni a támadófalba. Problémák vannak RT-OC-LT posztokon és a RG-LG sincs rendben.
Egy jó OL edző ezen sokat segít, mint ahogy nyilván a Draft első két napján kelleni fog ember a támadófalba. De Villanueva UDFA-ként nem volt rossz LT, ahogy Feiler sem RT. Azzal nem lépünk nagyot előre, ha újonc LT-OC-vel állunk fel, ebben egészen biztos vagyok.
1-2. körben kell egy prémium RB, ilyen Harris lenne, Kenneth Gainwell esetleg vagy Javonte Williams. Esetleg Etienne, de nekem nem tetszene ő.
Ha egy Harrist húzol, akkor ott komoly fegyver lesz elkapásban is.
Én nem sajnálnám érte az 1/24-et.
Mint ahogy Conner tesztelheti a piacot, de nem biztos, hogy elengedjük a kezét. Majd meglátjuk mit kell adni neki, de biztos, hogy ott is jelentős lenne a kedvezmény.
SB után sokkal okosabbak leszünk.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Conner nem premium es egy olyanak a potlasara probaltak eladni. Ugy nezve egyenesen szar, de a ligaban egy trio egyikenek boven jo lehet.
no
mármegbocsáss de ne terjeszd máa hüjeségedet
att avg td fd
181 4,4 4 39 CEH
147 4,7 4 38 DJ
164 5,3 6 39 sanders
ők jó futók?
169 4,3 6 42
ő nem jó futó?
egy tejesen irreális BigBen statpump rendszerben?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Lesz neki. A kerdes hogy mennyire taksalja magat.
no
Nem vagyok benne biztos. A legnagyobb concern az első 2 éve óta folyamatosan az "üvegteste"....és ilyen embert backup szerepkörben sem szeretnek látni a csapatok.
Klemó
a merkozesek 75%-an ott tudott lenni ami csokkentett terhelessel nohetne is.
Ha premiernek akarna valaki eladni arra furcsan neznek, de helye van a ligaban.
De nem akarnam nagyon vedeni, mert tolem megkapta a magaet joparszor de viszonyitani kell majd a fizetesehez. De ha igazad lesz akkor se fog a liga osszerogyni az is biztos. Egy tucat jatekos.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Lesz neki. A kerdes hogy mennyire taksalja magat.
no
Nem vagyok benne biztos. A legnagyobb concern az első 2 éve óta folyamatosan az "üvegteste"....és ilyen embert backup szerepkörben sem szeretnek látni a csapatok.
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Conner nem premium es egy olyanak a potlasara probaltak eladni. Ugy nezve egyenesen szar, de a ligaban egy trio egyikenek boven jo lehet.
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Lesz neki. A kerdes hogy mennyire taksalja magat.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Conner kapcsán az a kérdés, hogy lesz-e szerződése az NFL-ben.....bármennyire is sajnálom, hogy ezt a mondatot le kell írni.
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Nem tudom volt-e már - vissza olvasni meg nincs időm -, de Connerrel állítólag nem hosszabbítunk.
Gergőke
Miért is kellene vele hosszabbítani? Egy elit fal mögött tudott csak nagyjából elfogadható számokat hozni. Állandó sérülések. Bárkit akit hozunk, akár draft, akár szabad ügynök azzal a játékossal jobban fogunk járni.

Steelers fan
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Hmm:

 247sports.com/nfl/pittsburgh-steelers/Article/Steelers-president-said-during-end-of-season-address-that-he-wants-Roethlisberger-back-but-only-at-the-right-price-160099913/
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Nem tudom volt-e már - vissza olvasni meg nincs időm -, de Connerrel állítólag nem hosszabbítunk.