Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Behúzzuk Harrist...Haskins lesz az új "tannehill" és kész egy jó csapat....

No és felébredtem... 😀
Klemó
Még mindig szépeket álmodsz. Csak nem lefeküdtél a magyar-francia 10.percében? 😀
Klaci79
Még a dán-egyiptom meccsen aludtam el, annyira uncsi volt.... 😀
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Behúzzuk Harrist...Haskins lesz az új "tannehill" és kész egy jó csapat....

No és felébredtem... 😀
Klemó
Még mindig szépeket álmodsz. Csak nem lefeküdtél a magyar-francia 10.percében? 😀
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Behúzzuk Harrist...Haskins lesz az új "tannehill" és kész egy jó csapat....

No és felébredtem... 😀
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
En abban bizok hogy ezt az evet nem pocsekoljak el. Remelem megvan az elkepzeles a BB utani jatekra es ezt Canada fogja iranyitani, mert jo benne. Szerintem ez a a legfontosabb hogy a jovobeni jatek meglegyen es ahhoz epiteni a personnel-t. Bar az elejen lehet mindenre jo jatekosokat talalni, de osszesegeben sokkal olcsobb igy epitkezni. Es nem BB elsodlegesen, de figyelembe veve meg jovore. Ha az irany megvan akkor a FO-tol nem felek hogy nem oldja meg, sot.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Haskins mellett elsőkörös QB draftot elég nehezen tudok eképzelni.
Razi
Haskins egy Camp Body. A 4sz. QB jelenleg. Nem befolyásolja a Front Office QB terveit semmilyen szempontból szerintem.

1/24-re már nem tudom érdemes-e, az elég lutri. A próbálkozás innentől kezdve muszáj lesz, kérdés a haszonáldozat, kit nem húzunk ki miatta. OT, OC, EDGE, LB?
Spy
RB?
Harristől el vagyunk ájulva...és ha Tomlin elájul...
Mondjuk most Mobile-ban van mit nézni bőven.
Klaci79
Tomlin a jelek szerint még interjúztat (Vagy Alabama-ban, vagy otthon) a pályán még nem látták.

Harristől el van ájulva a MIA is, nagy homecoming lenne, ha összeállna Tua-val.

Én 1. körben nem húznék RB-t, és kicsit félek Harris km load-jától. De nem én húzok ugye. Nálam OC-OG-OT bármi. OT első körben, OC-OG 1-2körben.
Spy
Harris egy olyan fegyver lehetne, amely könnyíti a QB vállát a következő időszakban. Ez Bennek is jól jön és pláne egy új QB-nak. Szerintem nagyon logikus lenne egy jó futást felépíteni a következő 2-3 évben.
Klemó
Ugye itt megint az a kérdés, hogy premier back-et akarunk-e, vagy premier falat.
Willie Parker
Nyilván mind a kettőt amit egy éven belül nem tudunk ez egyértelmű. Ebből a szemszögből az, hogy Punci vállalja még a kövi évet, szerintem fontos, függetlenül attól, hogy már nem elit az, amit letesz.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Haskins mellett elsőkörös QB draftot elég nehezen tudok eképzelni.
Razi
Haskins egy Camp Body. A 4sz. QB jelenleg. Nem befolyásolja a Front Office QB terveit semmilyen szempontból szerintem.

1/24-re már nem tudom érdemes-e, az elég lutri. A próbálkozás innentől kezdve muszáj lesz, kérdés a haszonáldozat, kit nem húzunk ki miatta. OT, OC, EDGE, LB?
Spy
RB?
Harristől el vagyunk ájulva...és ha Tomlin elájul...
Mondjuk most Mobile-ban van mit nézni bőven.
Klaci79
Tomlin a jelek szerint még interjúztat (Vagy Alabama-ban, vagy otthon) a pályán még nem látták.

Harristől el van ájulva a MIA is, nagy homecoming lenne, ha összeállna Tua-val.

Én 1. körben nem húznék RB-t, és kicsit félek Harris km load-jától. De nem én húzok ugye. Nálam OC-OG-OT bármi. OT első körben, OC-OG 1-2körben.
Spy
Egyetértek, hogy a támadófalat kell rendbe tenni, mert az az építkezés alapja kell legyen. Futójátokhoz is, BB és a jövőbeli QB megvédéséhez is.

Szerintem BB már csak egy évet lesz, a többi csak papíron fog létezni. Másrészt Rudolph-ot láttuk, hogy semmire nem elég, s bár az idei Browns meccsen jó volt, összességében egy karrier backup szintnek felel meg. Haskins már az 53-mat sem fogja megélni, ha nem érzelmileg rakjuk azt össze, hanem szakmailag.

Én úgy gondolom, hogy újból meg kell próbálni egy irányítót húzni, mert miért ne, az már a jövőnek szólna és talán Canada is kapna egy esélyt egy tiszta lapra. Második kör végéig sztem nem csúszik Newman, de felcserélve meglehet.

Egyébként meg tudok lenni irányító draft nélkül is, de én nem hiszem, hogy Bennel lesz esélyünk döntőzni.
Willie Parker
Hogy tutira mennyünk első körös irányító kell. 4 olyan pali van idén, aki akár kezdő lehet én nem tudom, hogy a többiből mit lehet kihozni.
Én is a támadófallal kezdeném, ha van OT-vel, de OC is jó első vagy második körben. Én húznék RB-t, mert ok, hogy vannak faszák UDFA-ban is, de abba azért nehéz betalálni. Azt nem szabad elfelejteni, hogy Harris pl nem csak egy RB, de elkapások után is komoly mennyiségű yardot tud. Szerintem egyébként van még pár nagyon jó RB a Draft 2-3-4. köreiben, de Harris nagyon biztosnak tűnik nfl szinten
Kell egy CB és egy TE, mert nem hiszem, hogy Hadent és Ebront megtartanánk. Persze 3. körös CB-t nem fogunk találni aki kezdő, úgyhogy valakinek esélyt kell adni. Jön majd gondolom még DT és EDGE vagy S is. És ennyi.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Haskins mellett elsőkörös QB draftot elég nehezen tudok eképzelni.
Razi
Haskins egy Camp Body. A 4sz. QB jelenleg. Nem befolyásolja a Front Office QB terveit semmilyen szempontból szerintem.

1/24-re már nem tudom érdemes-e, az elég lutri. A próbálkozás innentől kezdve muszáj lesz, kérdés a haszonáldozat, kit nem húzunk ki miatta. OT, OC, EDGE, LB?
Spy
RB?
Harristől el vagyunk ájulva...és ha Tomlin elájul...
Mondjuk most Mobile-ban van mit nézni bőven.
Klaci79
Tomlin a jelek szerint még interjúztat (Vagy Alabama-ban, vagy otthon) a pályán még nem látták.

Harristől el van ájulva a MIA is, nagy homecoming lenne, ha összeállna Tua-val.

Én 1. körben nem húznék RB-t, és kicsit félek Harris km load-jától. De nem én húzok ugye. Nálam OC-OG-OT bármi. OT első körben, OC-OG 1-2körben.
Spy
Harris egy olyan fegyver lehetne, amely könnyíti a QB vállát a következő időszakban. Ez Bennek is jól jön és pláne egy új QB-nak. Szerintem nagyon logikus lenne egy jó futást felépíteni a következő 2-3 évben.
Klemó
Ugye itt megint az a kérdés, hogy premier back-et akarunk-e, vagy premier falat.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Haskins mellett elsőkörös QB draftot elég nehezen tudok eképzelni.
Razi
Haskins egy Camp Body. A 4sz. QB jelenleg. Nem befolyásolja a Front Office QB terveit semmilyen szempontból szerintem.

1/24-re már nem tudom érdemes-e, az elég lutri. A próbálkozás innentől kezdve muszáj lesz, kérdés a haszonáldozat, kit nem húzunk ki miatta. OT, OC, EDGE, LB?
Spy
RB?
Harristől el vagyunk ájulva...és ha Tomlin elájul...
Mondjuk most Mobile-ban van mit nézni bőven.
Klaci79
Tomlin a jelek szerint még interjúztat (Vagy Alabama-ban, vagy otthon) a pályán még nem látták.

Harristől el van ájulva a MIA is, nagy homecoming lenne, ha összeállna Tua-val.

Én 1. körben nem húznék RB-t, és kicsit félek Harris km load-jától. De nem én húzok ugye. Nálam OC-OG-OT bármi. OT első körben, OC-OG 1-2körben.
Spy
Harris egy olyan fegyver lehetne, amely könnyíti a QB vállát a következő időszakban. Ez Bennek is jól jön és pláne egy új QB-nak. Szerintem nagyon logikus lenne egy jó futást felépíteni a következő 2-3 évben.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Haskins mellett elsőkörös QB draftot elég nehezen tudok eképzelni.
Razi
Haskins egy Camp Body. A 4sz. QB jelenleg. Nem befolyásolja a Front Office QB terveit semmilyen szempontból szerintem.

1/24-re már nem tudom érdemes-e, az elég lutri. A próbálkozás innentől kezdve muszáj lesz, kérdés a haszonáldozat, kit nem húzunk ki miatta. OT, OC, EDGE, LB?
Spy
RB?
Harristől el vagyunk ájulva...és ha Tomlin elájul...
Mondjuk most Mobile-ban van mit nézni bőven.
Klaci79
Tomlin a jelek szerint még interjúztat (Vagy Alabama-ban, vagy otthon) a pályán még nem látták.

Harristől el van ájulva a MIA is, nagy homecoming lenne, ha összeállna Tua-val.

Én 1. körben nem húznék RB-t, és kicsit félek Harris km load-jától. De nem én húzok ugye. Nálam OC-OG-OT bármi. OT első körben, OC-OG 1-2körben.
Spy
Egyetértek, hogy a támadófalat kell rendbe tenni, mert az az építkezés alapja kell legyen. Futójátokhoz is, BB és a jövőbeli QB megvédéséhez is.

Szerintem BB már csak egy évet lesz, a többi csak papíron fog létezni. Másrészt Rudolph-ot láttuk, hogy semmire nem elég, s bár az idei Browns meccsen jó volt, összességében egy karrier backup szintnek felel meg. Haskins már az 53-mat sem fogja megélni, ha nem érzelmileg rakjuk azt össze, hanem szakmailag.

Én úgy gondolom, hogy újból meg kell próbálni egy irányítót húzni, mert miért ne, az már a jövőnek szólna és talán Canada is kapna egy esélyt egy tiszta lapra. Második kör végéig sztem nem csúszik Newman, de felcserélve meglehet.

Egyébként meg tudok lenni irányító draft nélkül is, de én nem hiszem, hogy Bennel lesz esélyünk döntőzni.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Haskins mellett elsőkörös QB draftot elég nehezen tudok eképzelni.
Razi
Haskins egy Camp Body. A 4sz. QB jelenleg. Nem befolyásolja a Front Office QB terveit semmilyen szempontból szerintem.

1/24-re már nem tudom érdemes-e, az elég lutri. A próbálkozás innentől kezdve muszáj lesz, kérdés a haszonáldozat, kit nem húzunk ki miatta. OT, OC, EDGE, LB?
Spy
RB?
Harristől el vagyunk ájulva...és ha Tomlin elájul...
Mondjuk most Mobile-ban van mit nézni bőven.
Klaci79
Tomlin a jelek szerint még interjúztat (Vagy Alabama-ban, vagy otthon) a pályán még nem látták.

Harristől el van ájulva a MIA is, nagy homecoming lenne, ha összeállna Tua-val.

Én 1. körben nem húznék RB-t, és kicsit félek Harris km load-jától. De nem én húzok ugye. Nálam OC-OG-OT bármi. OT első körben, OC-OG 1-2körben.

Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Haskins mellett elsőkörös QB draftot elég nehezen tudok eképzelni.
Razi
Haskins egy Camp Body. A 4sz. QB jelenleg. Nem befolyásolja a Front Office QB terveit semmilyen szempontból szerintem.

1/24-re már nem tudom érdemes-e, az elég lutri. A próbálkozás innentől kezdve muszáj lesz, kérdés a haszonáldozat, kit nem húzunk ki miatta. OT, OC, EDGE, LB?
Spy
RB?
Harristől el vagyunk ájulva...és ha Tomlin elájul...
Mondjuk most Mobile-ban van mit nézni bőven.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Haskins mellett elsőkörös QB draftot elég nehezen tudok eképzelni.
Razi
Haskins egy Camp Body. A 4sz. QB jelenleg. Nem befolyásolja a Front Office QB terveit semmilyen szempontból szerintem.

1/24-re már nem tudom érdemes-e, az elég lutri. A próbálkozás innentől kezdve muszáj lesz, kérdés a haszonáldozat, kit nem húzunk ki miatta. OT, OC, EDGE, LB?

Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Haskins mellett elsőkörös QB draftot elég nehezen tudok eképzelni.
Razi
Én teljesen kizártnak tartom. Szerintem ezerrel dolgozunk BB szerződésének átdolgozásán, hogy az idei évre tervezett 41 milliót megkapja 2-3 év alatt, amiből még 1-et marad. Mellette Haskins és Rudi mehet a 2. pozícióért.
Az lehet, hogy 3-4-5. körök valamelyikében próbálunk valakit, de 1-2-ben kizárt.
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Haskins mellett elsőkörös QB draftot elég nehezen tudok eképzelni.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Jamie Newman-re (QB) tehetnénk egy próbát, mert jól mozog Senior Bowlon. Felőlem jöhetne akár első kör végén is, mondjuk egy pár helyes letrade után, vagy második körből való visszamozgással.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
James Campen felvételizik nálunk OL munkára.
Klaci79
Van eszünk, ezt vártam és örülök neki, még akkor is, ha nem ő lesz végül a választott. Legalább egy elismert szakembert MEGHALLGATUNK!
több mint 5 éve
Gabor81 803
Nem tudom, hogy a futójáték hiánya mennyire tűnt fel az érte "kiáltó" Steelers szurkolóknak a konferencia döntőkön. Tökéletesen le lehet hozni egy meccset érdemi futójáték nélkül 40+ passzal. Csak hát nem mindegy ugyebár a passzok minősége és az elkapások hatékonysága, illetve az elkapások után szerzett yardok száma.
Klaci79
A 40 passz kb nekunk is meg volt a po ban is talan, (de az ilyen statok engem nem igazan erdekelnek). De nalunk nem ez a csapat erossege. Es latjuk mit jelent, ha csak passzolunk. Es tudja az ellen is. 5 vereseg. Szoval persze lehet nyerni csak passzal. De mi nem tudtunk a po ban sem.

Es elotte sem. Es nem egyszer. Ha Ben egy Mahomes. Vagy payton manning top formaban. Akkor talan van/lenne eselyunk. De ezzel a bennel, aki 4 intet dob. Es mindenki tudta, hogy csak passzolunk. Ez lett az eredmenye. Sajnos. Bennek mar nem ez es soha nem is ez volt az erossege.

Igy rank vonatkoztatva, amig volt futas tobb meccset nyertunk. Amikor kezdett eltunni a futas. Egyre tobbet vesztettunk. Akkor igy nalunk van hozza koze? 5x volt. Igy relevans, ahogy eltunt a futas. Jottek a L ek. Ennyi. Mas emberanyaggal, mas csapatban lehet mas az eredmeny. Nalunk ez lett az eredmeny.

Szerkesztette: Gabor81
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
James Campen felvételizik nálunk OL munkára.
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Nem tudom, hogy a futójáték hiánya mennyire tűnt fel az érte "kiáltó" Steelers szurkolóknak a konferencia döntőkön. Tökéletesen le lehet hozni egy meccset érdemi futójáték nélkül 40+ passzal. Csak hát nem mindegy ugyebár a passzok minősége és az elkapások hatékonysága, illetve az elkapások után szerzett yardok száma.
Klaci79
Nem lattam meg oket, a ket vesztes felnek sem segitett volna egy jo eros futojatek?
no
Egyik mérkőzésen volt esélye...a Buf-nak nem volt egész évben, de a Packers is jó lett volna Rogersel, de elcseszték a félidő végét, második elejét
Klaci79
Ez rendben van de ha lett volna nekik akkor lett volna tobb eselyuk? A Bills docogott a PO-ban az egyoldalusagaval es vagy fognak futni vagy tovabb kell erositeni a passz iranyaban. GB-t nem nezek.

Amugy a KC minden alol kivetel es a TB-nel korszakos QB es ilyen O-el azert ritkan jon ossze. Mint ti csak mindenbol jobb kiadasban.
no
Én értem az itt ilyen jó, meg ott olyan jó QB-k vannak dumát, de nem korszakos védelmeket kellett volna passzjátékkal megvernünk. Egy sima gyengécske Browns védelemmel nem bírtunk, vagy akár egy Cowboys védelem ellen szenvedtünk. Ezek ellen bőven elég lett volna a passzjáték, ha rendes támadófal van és nem a két mp-en belül szabadulj passzok.
Klaci79
A QB pont nalatok is korszakos. Attol meg rosszabb mar/meg mint az idei topQB-k es a WR is nagyon jok de nem a TB-hez kepest. A Fal meg..javitasra szorul.

Nalatok az a jo ahogy fejlodni fog az OL ugy lesz jobb minden, de a PO-ban nem feltetlen tudtok majd futni csak emiatt.

Ahogy nektek a Browns gyengebb D kellett volna elverni ahogy nekik a ti gyengesegeteket kellett kihasznalni. Ez mindig mindenhol igaz lesz.
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
Nem tudom, hogy a futójáték hiánya mennyire tűnt fel az érte "kiáltó" Steelers szurkolóknak a konferencia döntőkön. Tökéletesen le lehet hozni egy meccset érdemi futójáték nélkül 40+ passzal. Csak hát nem mindegy ugyebár a passzok minősége és az elkapások hatékonysága, illetve az elkapások után szerzett yardok száma.
Klaci79
Nem lattam meg oket, a ket vesztes felnek sem segitett volna egy jo eros futojatek?
no
Egyik mérkőzésen volt esélye...a Buf-nak nem volt egész évben, de a Packers is jó lett volna Rogersel, de elcseszték a félidő végét, második elejét
Klaci79
Ez rendben van de ha lett volna nekik akkor lett volna tobb eselyuk? A Bills docogott a PO-ban az egyoldalusagaval es vagy fognak futni vagy tovabb kell erositeni a passz iranyaban. GB-t nem nezek.

Amugy a KC minden alol kivetel es a TB-nel korszakos QB es ilyen O-el azert ritkan jon ossze. Mint ti csak mindenbol jobb kiadasban.
no
Én értem az itt ilyen jó, meg ott olyan jó QB-k vannak dumát, de nem korszakos védelmeket kellett volna passzjátékkal megvernünk. Egy sima gyengécske Browns védelemmel nem bírtunk, vagy akár egy Cowboys védelem ellen szenvedtünk. Ezek ellen bőven elég lett volna a passzjáték, ha rendes támadófal van és nem a két mp-en belül szabadulj passzok.
Klaci79
Ez is elgondolkodtató pl a draft, vagy a további csapatépítés szempontjából, hogy a liga 21. scoring D-vel (az alapszakaszban egy jó darabig 30 pts/g felett átlagolt a Browns) nem csak PO-ba lehet jutni, de ott meccset is lehet nyerni.

Én azt mondom, felesleges a mi D-nket tovább tuningolni, ez személyi állományban bőven alkalmas SB runra. Ide már nem egy újabb első körös LB vagy CB hiányzik, hanem "csak" megfelelő coaching. A mostani 4 konf döntős közül -játékos állományban- egyiknek a védelmét sem tennénk a miénk elé. Szóval ez a D elég kell hogy legyen, bármire.

Az O viszont nem csak Fich/Ben sémája miatt volt gyenge, hanem ott minőségi problémák is vannak. Oda ténylegesen kellenek emberek.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nem tudom, hogy a futójáték hiánya mennyire tűnt fel az érte "kiáltó" Steelers szurkolóknak a konferencia döntőkön. Tökéletesen le lehet hozni egy meccset érdemi futójáték nélkül 40+ passzal. Csak hát nem mindegy ugyebár a passzok minősége és az elkapások hatékonysága, illetve az elkapások után szerzett yardok száma.
Klaci79
Nem lattam meg oket, a ket vesztes felnek sem segitett volna egy jo eros futojatek?
no
Egyik mérkőzésen volt esélye...a Buf-nak nem volt egész évben, de a Packers is jó lett volna Rogersel, de elcseszték a félidő végét, második elejét
Klaci79
Ez rendben van de ha lett volna nekik akkor lett volna tobb eselyuk? A Bills docogott a PO-ban az egyoldalusagaval es vagy fognak futni vagy tovabb kell erositeni a passz iranyaban. GB-t nem nezek.

Amugy a KC minden alol kivetel es a TB-nel korszakos QB es ilyen O-el azert ritkan jon ossze. Mint ti csak mindenbol jobb kiadasban.
no
Én értem az itt ilyen jó, meg ott olyan jó QB-k vannak dumát, de nem korszakos védelmeket kellett volna passzjátékkal megvernünk. Egy sima gyengécske Browns védelemmel nem bírtunk, vagy akár egy Cowboys védelem ellen szenvedtünk. Ezek ellen bőven elég lett volna a passzjáték, ha rendes támadófal van és nem a két mp-en belül szabadulj passzok.
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Nem tudom, hogy a futójáték hiánya mennyire tűnt fel az érte "kiáltó" Steelers szurkolóknak a konferencia döntőkön. Tökéletesen le lehet hozni egy meccset érdemi futójáték nélkül 40+ passzal. Csak hát nem mindegy ugyebár a passzok minősége és az elkapások hatékonysága, illetve az elkapások után szerzett yardok száma.
Klaci79
Nem lattam meg oket, a ket vesztes felnek sem segitett volna egy jo eros futojatek?
no
Egyik mérkőzésen volt esélye...a Buf-nak nem volt egész évben, de a Packers is jó lett volna Rogersel, de elcseszték a félidő végét, második elejét
Klaci79
Ez rendben van de ha lett volna nekik akkor lett volna tobb eselyuk? A Bills docogott a PO-ban az egyoldalusagaval es vagy fognak futni vagy tovabb kell erositeni a passz iranyaban. GB-t nem nezek.

Amugy a KC minden alol kivetel es a TB-nel korszakos QB es ilyen O-el azert ritkan jon ossze. Mint ti csak mindenbol jobb kiadasban.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nem tudom, hogy a futójáték hiánya mennyire tűnt fel az érte "kiáltó" Steelers szurkolóknak a konferencia döntőkön. Tökéletesen le lehet hozni egy meccset érdemi futójáték nélkül 40+ passzal. Csak hát nem mindegy ugyebár a passzok minősége és az elkapások hatékonysága, illetve az elkapások után szerzett yardok száma.
Klaci79
Nem lattam meg oket, a ket vesztes felnek sem segitett volna egy jo eros futojatek?
no
Egyik mérkőzésen volt esélye...a Buf-nak nem volt egész évben, de a Packers is jó lett volna Rogersel, de elcseszték a félidő végét, második elejét
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Nem tudom, hogy a futójáték hiánya mennyire tűnt fel az érte "kiáltó" Steelers szurkolóknak a konferencia döntőkön. Tökéletesen le lehet hozni egy meccset érdemi futójáték nélkül 40+ passzal. Csak hát nem mindegy ugyebár a passzok minősége és az elkapások hatékonysága, illetve az elkapások után szerzett yardok száma.
Klaci79
Nem lattam meg oket, a ket vesztes felnek sem segitett volna egy jo eros futojatek?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Jelenleg úgy állunk, hogy Zach Banner lenne RT, DeCastro RG, OC nincs olyan szintű, illetve Dotson LG. Okorafor mehetne LT, aminek én annyira mondjuk nem örülnék, bár nem volt azért menthetetlen, mint RT. A futásblokkolás neki sem megy, olyan sok nyomást azért nem engedett. Ott van még a lejáró Feiler, aki LG-nek átlagos volt, de Rt-nek kifejezetten jó, akár őt is marasztalhatjuk.
1/24-en nem tudom mennyire tudunk LT-t találni biztosan, mert az a 2-3 addigra kimegy. Sewell, Cosmi és Slater nálam aki tuti. De Leatherwoodért annyira nem rajongok, nagyon sok nyomást engedett NCAA-ben, ahhoz képest, amit egy első körös LT szokott utolsó egyetemi évében. Futásblokkolásban viszont baromi jó, ez tény. De akkor már inkább a megbízható Beachum.
Ha pedig nem OL-be rakom azt az első picket, vagy hoznám a két futó közül Harrist, de szerintem ő korábban kimegy, TE, safety nincs akit hoznék és bár CB jöhetne, de ha egy olyan született tehetség, mint Zaven Collins jönne, hát tudnám értékelni. Bush-Collins brutális LB páros lenne.
A 2. körben nem lehetne tovább húzni nálam az OL keresést. A center nagyon fontos láncszem, Pouncey-nál láthattuk. Hoznám az Oklahoma centerét Creed Humphrey-t, vagy Josh Myers az OSU-ról. Dickerson is szóba jöhetne, de félek a 3 ACL szakadással focizó emberektől.
TE jöhet később, idén talán két olyan TE van, aki első naptól pályán lesz.