Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Maurkice Pouncey has officially announced his retirement.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Lacinak a futás jegyében 😊 :
24: R1 P24 RB Najee Harris - Alabama
55: R2 P23 OT Liam Eichenberg - Notre Dame
87: R3 P23 C Josh Myers - Ohio State
127: R4 P23 EDGE Jordan Smith - UAB
140: R4 P36 CB Aaron Robinson - Central Florida
216: R6 P31 C Quinn Meinerz - Wisconsin-Whitewater
243: R7 P18 LB Tuf Borland - Ohio State
252: R7 P27 FB Ben Mason - Michigan
Spy
Nem rossz...pff-en csináltam egyet, ott mondjuk meglepően hátrateszik Harrist:

Klaci79
Látom, te is gondoltál rám Meinerz-el 😊
Olvasom épp, hogy Kenny Yeboah-t meghallgattuk a bowl-on, Colbert is, ami állítólag sokat jelent.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Lacinak a futás jegyében 😊 :
24: R1 P24 RB Najee Harris - Alabama
55: R2 P23 OT Liam Eichenberg - Notre Dame
87: R3 P23 C Josh Myers - Ohio State
127: R4 P23 EDGE Jordan Smith - UAB
140: R4 P36 CB Aaron Robinson - Central Florida
216: R6 P31 C Quinn Meinerz - Wisconsin-Whitewater
243: R7 P18 LB Tuf Borland - Ohio State
252: R7 P27 FB Ben Mason - Michigan
Spy
Nem rossz...pff-en csináltam egyet, ott mondjuk meglepően hátrateszik Harrist:
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Lacinak a futás jegyében 😊 :
24: R1 P24 RB Najee Harris - Alabama
55: R2 P23 OT Liam Eichenberg - Notre Dame
87: R3 P23 C Josh Myers - Ohio State
127: R4 P23 EDGE Jordan Smith - UAB
140: R4 P36 CB Aaron Robinson - Central Florida
216: R6 P31 C Quinn Meinerz - Wisconsin-Whitewater
243: R7 P18 LB Tuf Borland - Ohio State
252: R7 P27 FB Ben Mason - Michigan
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739

steelwolf
Nagyon megérdemelte már! Mekkora rohadt nagy blokkot nyomot a XL SB-on Willie TD-jénél.
Gergőke
Emlékszem rá, szaltóztam a végén

 youtu.be/7oxbocufUeA
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Állítólag a Jets nagyon szeretné JuJu-t...annyira, hogy abból akár még valami szép komp Pick is lehet. Sajnálnám, de legalább valaki fizesse meg rendesen
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Augusztus 5-én kezdődik az előszezon:
Steelers-Cowboys meccsel
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa

steelwolf
Nagyon megérdemelte már! Mekkora rohadt nagy blokkot nyomot a XL SB-on Willie TD-jénél.

több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Ike -nak szólni kellene, hogy vizsgáltassa meg a buciját. Legalábbis ne szóljon bele a fehér emberek dolgába.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 984 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 984 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Azért ez kemény:

The election of guard Alan Faneca and scout Bill Nunn to the Pro Football Hall of Fame sets up the biggest one-team celebration ever in Canton, Ohio.

The addition of Faneca and Nunn with the Class of 2021, announced Saturday night, means five Steelers will be inducted into the Hall of Fame in August. It is the largest group from one team ever to be inducted at Canton over one weekend.

Faneca 44, and Nunn join previously elected former Steelers Troy Polamalu, Donnie Shell and coach Bill Cowher. Polamalu was chosen last year with the Class of 2020, along with Shell and Cowher as part of the special Centennial Class. Those inductions were postponed by the pandemic and will take place in Canton on Aug. 7, the day before the Class of 2021 is presented.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Azért a másik oldalra se egyszerűsítsünk. Nálunk egy OLB-nek coverben is dolgoznia kell nem egyszer és nem kétszer, amit Donaldnak nem kell soha. Emellett ne hasonlítsuk össze a 4-3 rendszerben egy DT szerepét egy 3-4 DE-vel sem. Előbbiben egy DT-nek sokkal inkább szerepe van a közvetlen nyomásgyakorlásban. Nem véletlen, hogy mozgékonyabb, robbanékonyabb emberre van itt szükség, a tömeg és magasság kevésbé érdekes.

Donald kapcsán sokkal inkább a folyamatos double teamben nyújtott teljesítménye a lenyűgöző, és ez még akkor is igaz, ha Watt kapcsán talán a leginkább jellemző a be nem dobott holdingok aránya.

Én sem gondolnám viszont, hogy kútba kellene ugrani emiatt. Ha így fog játszani Watt, akkor azt gondolom oda tud érni majd.
Klemó
A Rams 3-4-et jatszik...
gabokocka
Ohh, valóban. Ez jogos, kérdés is volt anno, hogy ő tipikus 4-3 prototipusként hogyan tud majd beilleszkedni. Egyedi a csávó az biztos....
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
Donald számait Heyward vagy Tuitt számaival vesd össze, mivel Donald azon a poszton játszik (nem elvitatva bármit Watt érdemeiből). Ha csinál 20+ sackes szezont ő lesz az év védője, amíg olyan számokat hoz mint Donald a fal belsejéből, nem lesz.
gabokocka
Minden szabálymódosítás abba az irányba megy, hogy csökkenjen a nyomás a QB-n. Gyakorlatilag már baromi nehéz úgy megütni a QB-t, hogy ne legyen szabálytalan, plusz még a földre érkezésnél is vigyázni kell, nehogy ráessen, de van amikor még a tök vétlen ráesésre is bedobják a RTP -t. És hozzájön az, hogy a meglevő szabályokat úgy értelmezik ahogy, arra gondolok hogy az O holding gyakorlatilag megszűnt létezni. Ilyen körülmények közt, biztosra merem mondani, hogy többé senkinek nem lesz 20+ sackes szezonja.

És azt is merem mondani, hogy ha semmi mást, csak az O holdingot befújnák minden olyan esetben, ami a szabálykönyvnek megfelel, Watt már megdöntötte volna a single season sack rekordot. Amíg viszont a mostani játékvezetői felfogás marad, senki nem fog 20 fölé jutni, van rá egy tálca söröm.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Amúgy érdekes, mert Donald első full egyértelmű DPoY címét J. J. Watt miatt nem adták oda, aki azzal harmadszor lett, most pedig T. J. címét nem adták oda Donald harmadikja miatt 😊

Mondjuk azt továbbra sem értem, hogy KLacitól, hogy miért másolja be, hogy egy linebackernek több szerelése/sackje van, mint egy cornernek vagy egy DT-nek, ezen már tavaly is megütköztem 😊
Wyatt
Valóban csak azt másoltam volna be? Én látok még vagy 8 másik adatot is. Sőt, asszem kb mindet amit mérnek a védőknél.
De amit írtál az tényleg érdekes, lesz még TJ év védője. Csak kb annyi kell, hogy Donald kiöregedjen. Kurva jó és a sajtó is imádja. Úgyhogy ha kétszer egymás után TJ nem lett, nehezen látom, hogy mitől lenne az valaha. Nem hiszem, hogy túl sűrűn lesz 20 sackes idénye bárkinek is.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Azért a másik oldalra se egyszerűsítsünk. Nálunk egy OLB-nek coverben is dolgoznia kell nem egyszer és nem kétszer, amit Donaldnak nem kell soha. Emellett ne hasonlítsuk össze a 4-3 rendszerben egy DT szerepét egy 3-4 DE-vel sem. Előbbiben egy DT-nek sokkal inkább szerepe van a közvetlen nyomásgyakorlásban. Nem véletlen, hogy mozgékonyabb, robbanékonyabb emberre van itt szükség, a tömeg és magasság kevésbé érdekes.

Donald kapcsán sokkal inkább a folyamatos double teamben nyújtott teljesítménye a lenyűgöző, és ez még akkor is igaz, ha Watt kapcsán talán a leginkább jellemző a be nem dobott holdingok aránya.

Én sem gondolnám viszont, hogy kútba kellene ugrani emiatt. Ha így fog játszani Watt, akkor azt gondolom oda tud érni majd.
Klemó
A Rams 3-4-et jatszik...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Meg tényleg, Donald minden idők egyik legjobb játékosa. Tough luck TJnek, hogy pont vele játszik egy időben.
Ugyanitt, Donald úgyis pittsburghi, kicsit lehet neki örülni azért 😊
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Azért a másik oldalra se egyszerűsítsünk. Nálunk egy OLB-nek coverben is dolgoznia kell nem egyszer és nem kétszer, amit Donaldnak nem kell soha. Emellett ne hasonlítsuk össze a 4-3 rendszerben egy DT szerepét egy 3-4 DE-vel sem. Előbbiben egy DT-nek sokkal inkább szerepe van a közvetlen nyomásgyakorlásban. Nem véletlen, hogy mozgékonyabb, robbanékonyabb emberre van itt szükség, a tömeg és magasság kevésbé érdekes.

Donald kapcsán sokkal inkább a folyamatos double teamben nyújtott teljesítménye a lenyűgöző, és ez még akkor is igaz, ha Watt kapcsán talán a leginkább jellemző a be nem dobott holdingok aránya.

Én sem gondolnám viszont, hogy kútba kellene ugrani emiatt. Ha így fog játszani Watt, akkor azt gondolom oda tud érni majd.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Donald számait Heyward vagy Tuitt számaival vesd össze, mivel Donald azon a poszton játszik (nem elvitatva bármit Watt érdemeiből). Ha csinál 20+ sackes szezont ő lesz az év védője, amíg olyan számokat hoz mint Donald a fal belsejéből, nem lesz.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy érdekes, mert Donald első full egyértelmű DPoY címét J. J. Watt miatt nem adták oda, aki azzal harmadszor lett, most pedig T. J. címét nem adták oda Donald harmadikja miatt 😊

Mondjuk azt továbbra sem értem, hogy KLacitól, hogy miért másolja be, hogy egy linebackernek több szerelése/sackje van, mint egy cornernek vagy egy DT-nek, ezen már tavaly is megütköztem 😊

több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Imádom Donald játékát, de idén Watt-nak kellett volna kapnia a DPOY-t!
steelwolf
Szerintem is. Viszont irtam ezzel kapcsolatban cikket nehany napja, epp oket vettem gorcso ala, es az tunt fel, hogy hatalmas a kulonbseg a sietteteset kozott (pff-en neztem a pontos szamokat) . Amig Wattnak valami 31, talan 34 volt, addig Donaldnak 69(!).

Ez olyan szam es akkora differencia, hogy talan erre tudok tippelni, ami donto tenyezo lehetett az okosok szamara.

A total pressures egyebkent 98-73 Donald javara. Arra utalo statisztikat nem neztem, de szerintem ot tobbszor is duplazzak velhetoen, mint Wattot. Csak arra tudok gondolni, hogy vegul ezek a szamok vittek Donald iranyaba a dolgokat, mivel egyeb mutatokban nincs szamottevo kulonbseg.
Stez
Nehéz ezt mérni ilyen számokkal. Gondolj csak bele, hogy 856 snapje volt Wattnak 894 Donaldnak. 57 alkalommal Watt emberezett, ez azt jelenti, hogy 799...majdnem 100-al több lehetősége volt Donaldnak nyomást generálni.
Szóval sok összetevő lenne, mert kicsit alma-körte a dolog és nem mondom, hogy Donald nem érdemelte meg, sőt. Csak azért ez neki már a 3. Watt ugyanúgy évek óta ott a szűk elitben, de ez tavaly sem volt elég, pedig Gilmore ugye aki tavaly nyerte, semmit nem tett le az asztalra. Szóval nem is ott lenni 1-1 alkalommal nagy dolog, hanem folyamatosan ott lenni...
Klaci79
En is Watt-nak orultem volna, de nem lehet csak szamokkal es a korulmenyekkel a 2 posztot osszehasonlitani. Nem nyerte meg iden de o is megerdemelte volna de fog nyerni a jovoben. Aminek orulni kell hogy az O-knek Watt egy tenyezo a felkeszulestol.

Ez egy adott evrol szol, a masikert egy aranyzakot kapni 😊
no
Ha két ilyen erős szezon után nem tudott nyerni, akkor később mitől nyerne? Minden fontosabb mutatóban jobb volt mint Donald, és látod, ez sem elég.

Ha ezekre a teljesítményekre nem kapta meg, akkor később se fogja.
Jan
Akkor fog nyerni akar rosszabb szamokkal is mikor a konkurencia rosszabb lesz nala.
Nem tudod osszehasonlitani a szamaikat erdemlegesen. Ki hoz tobbet a zsenijevel a csapatanak? Ez pl. Gilmore eseteben egyszerubben volt igaz.
Remek jatekosok nem lettek eletukben es nem tragedia ha nem is lesz, de szerintem lesz.

Nem sok jelentosege van es Mr Pittsburgh ketszer volt csak es Polamalu egyszer. Van meg ideje es iden szerintem kozelebb volt mint tavaly, de a lenyeg hogy van nalatok akirol siman elfogadna barki ha o nyert volna.
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
Imádom Donald játékát, de idén Watt-nak kellett volna kapnia a DPOY-t!
steelwolf
Szerintem is. Viszont irtam ezzel kapcsolatban cikket nehany napja, epp oket vettem gorcso ala, es az tunt fel, hogy hatalmas a kulonbseg a sietteteset kozott (pff-en neztem a pontos szamokat) . Amig Wattnak valami 31, talan 34 volt, addig Donaldnak 69(!).

Ez olyan szam es akkora differencia, hogy talan erre tudok tippelni, ami donto tenyezo lehetett az okosok szamara.

A total pressures egyebkent 98-73 Donald javara. Arra utalo statisztikat nem neztem, de szerintem ot tobbszor is duplazzak velhetoen, mint Wattot. Csak arra tudok gondolni, hogy vegul ezek a szamok vittek Donald iranyaba a dolgokat, mivel egyeb mutatokban nincs szamottevo kulonbseg.
Stez
Nehéz ezt mérni ilyen számokkal. Gondolj csak bele, hogy 856 snapje volt Wattnak 894 Donaldnak. 57 alkalommal Watt emberezett, ez azt jelenti, hogy 799...majdnem 100-al több lehetősége volt Donaldnak nyomást generálni.
Szóval sok összetevő lenne, mert kicsit alma-körte a dolog és nem mondom, hogy Donald nem érdemelte meg, sőt. Csak azért ez neki már a 3. Watt ugyanúgy évek óta ott a szűk elitben, de ez tavaly sem volt elég, pedig Gilmore ugye aki tavaly nyerte, semmit nem tett le az asztalra. Szóval nem is ott lenni 1-1 alkalommal nagy dolog, hanem folyamatosan ott lenni...
Klaci79
En is Watt-nak orultem volna, de nem lehet csak szamokkal es a korulmenyekkel a 2 posztot osszehasonlitani. Nem nyerte meg iden de o is megerdemelte volna de fog nyerni a jovoben. Aminek orulni kell hogy az O-knek Watt egy tenyezo a felkeszulestol.

Ez egy adott evrol szol, a masikert egy aranyzakot kapni 😊
no
Ha két ilyen erős szezon után nem tudott nyerni, akkor később mitől nyerne? Minden fontosabb mutatóban jobb volt mint Donald, és látod, ez sem elég.

Ha ezekre a teljesítményekre nem kapta meg, akkor később se fogja.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Nemtom, én tökre megértem Donaldot. Watt erős szezont hozott, de Donald még erősebbett, egyszerűen domináns a csávó, és nem érzem túlzásnak azokat a kijelentéseket, hogy minden idők egyik legjobb defense játékosa.
A szavazás meg azért nem meglepő, mert a 3 olyan szervezetből, akinek a tagjai szavaznak 2 már bejelentette a saját szavazásukon napokkal előre, hogy Donald a nyertes.

Wattot kurvára sajnálom, már simán lehetne 2x-es DPoY. A tavalyi szezonja számomra sokkal erősebb volt, azt kellett volna megnyernie, csak elindult egy Gilmore-os media hype.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Szerződtessük QB-nak vagy RB-nek. DE-t "elég jól" játszott annó. Persze nem a kicsi embert 😀  fb.watch/3vu3iFkbKI/
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Imádom Donald játékát, de idén Watt-nak kellett volna kapnia a DPOY-t!
steelwolf
Szerintem is. Viszont irtam ezzel kapcsolatban cikket nehany napja, epp oket vettem gorcso ala, es az tunt fel, hogy hatalmas a kulonbseg a sietteteset kozott (pff-en neztem a pontos szamokat) . Amig Wattnak valami 31, talan 34 volt, addig Donaldnak 69(!).

Ez olyan szam es akkora differencia, hogy talan erre tudok tippelni, ami donto tenyezo lehetett az okosok szamara.

A total pressures egyebkent 98-73 Donald javara. Arra utalo statisztikat nem neztem, de szerintem ot tobbszor is duplazzak velhetoen, mint Wattot. Csak arra tudok gondolni, hogy vegul ezek a szamok vittek Donald iranyaba a dolgokat, mivel egyeb mutatokban nincs szamottevo kulonbseg.
Stez
55-42 a nyomás TJ javára. Ott van alul PFF meg nem mérvadó, látjuk rendre.....