Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Szerintem kizárt dolog, hogy ha kiüli az évet, akkor a kövi tag 25 milla legyen. Akkor szimplán a mostani jön még egyszer, mert ez az év szerintem nem számítana bele neki, legalábbis teljesen WTF lenne. De hátha elmegy egy gyenge falú csapathoz jövőre Maroney2-nek 😊
Wyatt
Nézz utána. Egy jogértelmezési vita miatt lehet ez is meg az is. Ha valaki a szabályt így értelmezi akkor ugyanez a tag. De ha amúgy akkor a QB-k fizetése alapján számolt tag. Ezért van mindenféle kavarás.a
több mint 5 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Szerintem Big Ben nem olvasta, hogy most a 21. helyen van a PFF rangsorban az irányítók között 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem kizárt dolog, hogy ha kiüli az évet, akkor a kövi tag 25 milla legyen. Akkor szimplán a mostani jön még egyszer, mert ez az év szerintem nem számítana bele neki, legalábbis teljesen WTF lenne. De hátha elmegy egy gyenge falú csapathoz jövőre Maroney2-nek 😊

több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Találtam is egyet:

 www.teamrankings.com/nfl/stat/average-time-of-possession-net-of-ot

Összességében 8.-ok vagyunk, az utolsó 3 meccs alapján 3.
bcsarli
Ami pedig ehhez a statisztikához szervesen hozzátartozik a 3. kísérletek...a steelers.hu-n olvastam, hogy az első 4 meccsen 30.6% (28th in NFL), az utolsó 4 meccsen pedig ligaelső 60%!!!
Tegnap egy solid 72% jött ehhez, ráadásul a 4. negyedben rontottunk inkább, amikor már Dobbs állt a center alatt.
Örültem amúgy, hogy a srác kapott majdnem egy negyedet...még úgy is, hogy csak a labdatartás volt a feladata. De a múltkori passza után igazán megérdemelt egy kis rivaldafényt.
Klaci79
Olvastad mi?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Találtam is egyet:

 www.teamrankings.com/nfl/stat/average-time-of-possession-net-of-ot

Összességében 8.-ok vagyunk, az utolsó 3 meccs alapján 3.
bcsarli
Ami pedig ehhez a statisztikához szervesen hozzátartozik a 3. kísérletek...a steelers.hu-n olvastam, hogy az első 4 meccsen 30.6% (28th in NFL), az utolsó 4 meccsen pedig ligaelső 60%!!!
Tegnap egy solid 72% jött ehhez, ráadásul a 4. negyedben rontottunk inkább, amikor már Dobbs állt a center alatt.
Örültem amúgy, hogy a srác kapott majdnem egy negyedet...még úgy is, hogy csak a labdatartás volt a feladata. De a múltkori passza után igazán megérdemelt egy kis rivaldafényt.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Csak imádkozott biztosan
 twitter.com/twitter/statuses/1060746098854293504
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szerződés nélkül nem számít bele a capbe. Ha aláír, akkor a maradék összeg számít. Hetente 800 ezer dollár mínuszt jelent, ugye?
Fast Willie
Amit idén nem használtunk fel a holdout miatt, azt át lehet vinni a következő évre?
bcsarli
Ja, eddig 8,5 milliót
Fast Willie
Az nagyon jó. Lesz hely a sapi alatt erősíteni.

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 721
Szerződés nélkül nem számít bele a capbe. Ha aláír, akkor a maradék összeg számít. Hetente 800 ezer dollár mínuszt jelent, ugye?
Fast Willie
Amit idén nem használtunk fel a holdout miatt, azt át lehet vinni a következő évre?
bcsarli
Ja, eddig 8,5 milliót
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szerződés nélkül nem számít bele a capbe. Ha aláír, akkor a maradék összeg számít. Hetente 800 ezer dollár mínuszt jelent, ugye?
Fast Willie
Amit idén nem használtunk fel a holdout miatt, azt át lehet vinni a következő évre?

több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Szerződés nélkül nem számít bele a capbe. Ha aláír, akkor a maradék összeg számít. Hetente 800 ezer dollár mínuszt jelent, ugye?
Fast Willie
YES
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 721
Szerződés nélkül nem számít bele a capbe. Ha aláír, akkor a maradék összeg számít. Hetente 800 ezer dollár mínuszt jelent, ugye?

Szerk: Most írták ki, h 855e/hét, eddig 8.5 misi monry saved

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Találtam is egyet:

 www.teamrankings.com/nfl/stat/average-time-of-possession-net-of-ot

Összességében 8.-ok vagyunk, az utolsó 3 meccs alapján 3.

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Érzésre az utóbbi meccseken nagyon sokat van nálunk a labda. Nincs erről valami stat, hogy hogyan alakul a csapatok labdabirtoklása a szezonban? Szerintem az elejében vagyunk.

több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Geci vagyok tudom, de most láttam Pitt-i ismerőseim közt
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bell milyen volt? Klaci?
Stez
Hibátlan, mint mindig...tag lesz ebből újra...nem kapod meg fillérekért 😉
Klaci79
Odaadom erte Gore-t, a PFF imadja. X-D

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Bell milyen volt? Klaci?
Stez
Hibátlan, mint mindig...tag lesz ebből újra...nem kapod meg fillérekért 😉
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 721
Az nem lehet, hogy a gabistar által linkelt cikkben félreértelmezett valamit a szerző?

Those three things are:

1.) The "average of the five largest Prior Year Salaries for players at the position (within the categories set forth in Section 7(a) below) with the highest such average"

2.) The 120% of the average of the five largest Prior Year Salaries for players at the position (within the categories set forth in Section 7(a) below) at which the player participated in the most plays during the prior League Year

3.) The 144 percent of Bell's salary the year before

The first one is key there, because it basically means Bell's salary will be the equivalent to the quarterback franchise tag cost. That cost will be north of $25 million for the 2019 season.

Szóval a cikkszerző az első esetet az NFL 5 legnagyobb átlagú (gyakorlatolag QB) szerződésére vonatkoztatja, de a CBA szövegében "at the position" kitétel szerepel, ami szerintem Bell esetén az 5 max fizetésű RB-re vonatkozik - amiben egyébként ő lenne az első, ha az ideig taget aláírta volna.

Erre volt az a korábbi felvetés, hogy ha kiüli a szezont, akkor újra tagelhetjük gyakorlatilag az idei Exclusive Fr Taggel, ami kb. 14,5-15 milla egy évre.

A hivatkozott CBA-szöveg (valaki lefordítaná?):

Section 7. Salary Information:
(a) No later than February 1 of each League Year during the term of this
Agreement, the NFL shall compile and disclose to the NFLPA a list of each of the five
and ten largest Prior Year Salaries for players at the following positions which shall be
utilized for calculating the average Prior Year Salaries of players at the positions of Franchise
Players and Transition Players
: Quarterback, Running Back, Wide Receiver, Tight
End, Offensive Line, Defensive End, Interior Defensive Line, Linebacker, Cornerback,
Safety, and Kicker/Punter.

Section 11. Other Terms: For the purposes of this Article, the Required Tenders of a
one-year Player Contract for at least 120% (or 144%, if the player is eligible to receive
such a Tender) of the Franchise Player’s or 120% of the Transition Player’s Prior Year
Salaries shall in addition to the 120% or 144% Salary also include all other terms of the
player’s Prior Year contract, including any guarantees and any provisions providing for
incentives or performance bonuses. In addition, a player who is designated as a Franchise
Player or a Transition Player shall have the option of accepting a one year NFL
Player Contract for 120% (or 144%, if the player is eligible to receive such a Tender) of
the player’s Prior Year Salary in lieu of a Player Contract for the average of the five (or
ten, as applicable) largest applicable Salaries for players at his position, if he so wishes,
regardless of which Player Contract is for a greater amount.

Mondjuk érdekes, hogy az idézett CBA szöveg designated playerről és player contractról szól, aminél - számomra - abból indul ki, hogy a tendert aláírták, a szerz létrejött: "any Club that designates a Franchise Player shall be the only Club with which such Franchise Player may negotiate or sign a Player Contract during the period the player is so designated, notwithstanding the number of his Accrued Seasons.

Érdekes lesz, hogy hogyan értelmezik azt az esetet, ha a játékos nem írt alá, nem játszik, gyakorlatilag kivonja magát a tag alól. Kérdés, hogy ezzel kerülhet-e úgymond kedvezőbb helyzetbe annál, mintha játszott volna vagy azt mondják, hogy rosszhiszeműen kijátszotta a szabályozást.

A másik megoldás a Transition Tag, aminek a számított értéke kb. 9,4 misi lenne jövőre, de akkor tárgyalhat más csapattal és mi matchelhetjük a kapott ajánlatot, aminek a tag értékénél átlagban magasabbnak kell lenni, tehát éves átlagban ezt a számot el kell érnie (pl: 4 évre kb. 38 misis ajánlatnak kell lenni).

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
 fuzovelkifele.com/2018/11/lehet-hogy-bell-tenyleg-kiuli-a-teljes-evet-es-vajon-a-steelers-is-ezt-akarja/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 221
Bell elengedte a Steelerst. Lehet a focit is.
A TAG-nél van a FR tag ami most volt. Ott ugyanazok a szabályok érvényesek szerintem, meg van az exkluzív vagy melyik amelyik meccselhető. Ha azt teszed rá akkor az ajánlatot amit mástól kap állod vagy sem. Én rátenném a tag-et aztán ha azt sem írja alá 2 évet csücsül.
polamalu
A Steelersnek szerintem nem lesz ennyi helye, es ertelme sincs. Tulsagosan nagy luxus, hogy a cirkuszolo futod, akinek egyebkent mar a potlasat is siman megtalaltad, tageld, es elvigyen egy rahedli penzt a semmire. Raadasul ha meg egy evig itt tartod, akkor egy evvel kesobb kapsz kompenzacios picket erte. Es mivel plusz egy ev, kevesebbet is fog kapni a piacon, ami ismet a Pittsburghnek rosszabb.

Innen a csapatnak mar az az erdeke, hogy Bell valahol mashol minel tobb zsozsot kapjon. Elcserelni nem fogjak tudni, emberunk maradni nem akar, nem is fog, a csapatnak nincs is ra szuksege. Senkinek sem jo, ha meghosszabbitjak ezt a kenyszercirkuszt.
Stez
Idén sem került eddig semmibe, a 14 milla maradt a zsebben, az jövőre átvihető? Ebben nem vagyok biztos. Meglátjuk mit okoskodik ki az FO. Meg Bell mondott már sok mindent, lehet reggel betogyog, hogy hol kell aláírni? Várjuk meg a szezon végét akkor leszünk okosabbak, addig Bell Who?
polamalu
Viszont szezon elején beleszámít a cap-be szerintem.
winston
Miért ne görgetnénk ezt tovább? Nem tudok olyan szabályról, ami nullázná a CAP space-t. Ami maradt azt görgetjük tovább, legalábbis Én úgy tudom, másként nonszensz volna, főleg a kis csapatok kapcsán a rule. Ha pedig így van, akkor ha nem jön bell az cirka 20 millás CAP-et jelent, amit görgetünk úgy, hogy közben SB esélyesek vagyunk. Asszem ez sem egy rossz szkenárió....
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 221
A meccs kapcsán. Fitchner megérkezett OC-ként....huhhh.....szerintem tegnap bárkit bevertünk volna a földbe. Ez fenomenális teljesítmény volt. Ilyet a Patstől szoktam látni, mikor érzem, hogy tőkéletes a playcall és a végrehajtás is. Mindenkinek az erősségét használtuk, vegyesen, fogalma nem volt a Panthersznek, hogy mi jön. Ennél biztosan lesz rosszabb, de Én ilyen O teljesítményt megondom őszintén még nem láttam a Steelerstől. Volt már olyan, ami bravúros volt, vagy QB, vagy RB, vagy WR oldalon, de ilyen komplett meccset, ahol az O 45 pontot pakol fel bő 3 negyed alatt még nem.

A D előtt is le a kalappal. Kicsit megijedtem az elején, de hála az égnek Butler alaptaktikája jó volt, csak kicsit csiszolni kellett rajta és működtünk végig. Onnantól, hogy a DL is elkezdett dominálni úgy nyomtuk folyamatosan össze a zsebet, hogy öröm volt nézn. Olyan nincs, hogy egy ilyen csapat nem csinál ellened pontot, de azt jól számoltuk ki, hogy ezzel a taktikával el fognak bizonytalanodni. Az persze óriási game changer volt, hogy Newton akkora hibát vétett a második drive-ban.

Szóval well, well done!

Bell kapcsán röviden. Én nem vagyok benne biztos, hogy nem jön vissza. Végig tweetelte a meccset, ami nekem azt jelezte, hogy jófej akart lenni és inkább nekem a végén a respect szólt a csapat és Conner irányába.

A másik. Persze most semmi és senki nem hiányzik, de egy sérülés és mindden másfelé fordul. Conner lám-lám protocol alatt van és ez máris másik szitu. Ez a csapat pedig SB contender, ezzel a meccsel ezt bizonyítottuk, így mindenki a fedélzeten ilyenkor welcome. Én azt mondom, hogy egyeztetni fog Tomlinnal mindenképp és szerintem, ha a csapat azt mondja jöjjön, jönni fog, de most már csak pár nap és kiderül.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
AZ a meccselős.
A tag meg ilyenek nekem kiesősek, mert azt sem tudom sokszor megjegyezni, hogy melyik hónap milyen évszak 😀
Nem vagyok egy észlény tudom, de ebben a korban már ez így marad 😀
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Bell elengedte a Steelerst. Lehet a focit is.
A TAG-nél van a FR tag ami most volt. Ott ugyanazok a szabályok érvényesek szerintem, meg van az exkluzív vagy melyik amelyik meccselhető. Ha azt teszed rá akkor az ajánlatot amit mástól kap állod vagy sem. Én rátenném a tag-et aztán ha azt sem írja alá 2 évet csücsül.
polamalu
Transition tag?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Bell elengedte a Steelerst. Lehet a focit is.
A TAG-nél van a FR tag ami most volt. Ott ugyanazok a szabályok érvényesek szerintem, meg van az exkluzív vagy melyik amelyik meccselhető. Ha azt teszed rá akkor az ajánlatot amit mástól kap állod vagy sem. Én rátenném a tag-et aztán ha azt sem írja alá 2 évet csücsül.
polamalu
A Steelersnek szerintem nem lesz ennyi helye, es ertelme sincs. Tulsagosan nagy luxus, hogy a cirkuszolo futod, akinek egyebkent mar a potlasat is siman megtalaltad, tageld, es elvigyen egy rahedli penzt a semmire. Raadasul ha meg egy evig itt tartod, akkor egy evvel kesobb kapsz kompenzacios picket erte. Es mivel plusz egy ev, kevesebbet is fog kapni a piacon, ami ismet a Pittsburghnek rosszabb.

Innen a csapatnak mar az az erdeke, hogy Bell valahol mashol minel tobb zsozsot kapjon. Elcserelni nem fogjak tudni, emberunk maradni nem akar, nem is fog, a csapatnak nincs is ra szuksege. Senkinek sem jo, ha meghosszabbitjak ezt a kenyszercirkuszt.
Stez
Idén sem került eddig semmibe, a 14 milla maradt a zsebben, az jövőre átvihető? Ebben nem vagyok biztos. Meglátjuk mit okoskodik ki az FO. Meg Bell mondott már sok mindent, lehet reggel betogyog, hogy hol kell aláírni? Várjuk meg a szezon végét akkor leszünk okosabbak, addig Bell Who?
polamalu
Viszont szezon elején beleszámít a cap-be szerintem.
winston
Lehet, de idén a 14 is beleszámított. A 25 sztem légből kapott. De tényleg nem vagyok tisztában vele
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Bell elengedte a Steelerst. Lehet a focit is.
A TAG-nél van a FR tag ami most volt. Ott ugyanazok a szabályok érvényesek szerintem, meg van az exkluzív vagy melyik amelyik meccselhető. Ha azt teszed rá akkor az ajánlatot amit mástól kap állod vagy sem. Én rátenném a tag-et aztán ha azt sem írja alá 2 évet csücsül.
polamalu
A Steelersnek szerintem nem lesz ennyi helye, es ertelme sincs. Tulsagosan nagy luxus, hogy a cirkuszolo futod, akinek egyebkent mar a potlasat is siman megtalaltad, tageld, es elvigyen egy rahedli penzt a semmire. Raadasul ha meg egy evig itt tartod, akkor egy evvel kesobb kapsz kompenzacios picket erte. Es mivel plusz egy ev, kevesebbet is fog kapni a piacon, ami ismet a Pittsburghnek rosszabb.

Innen a csapatnak mar az az erdeke, hogy Bell valahol mashol minel tobb zsozsot kapjon. Elcserelni nem fogjak tudni, emberunk maradni nem akar, nem is fog, a csapatnak nincs is ra szuksege. Senkinek sem jo, ha meghosszabbitjak ezt a kenyszercirkuszt.
Stez
Idén sem került eddig semmibe, a 14 milla maradt a zsebben, az jövőre átvihető? Ebben nem vagyok biztos. Meglátjuk mit okoskodik ki az FO. Meg Bell mondott már sok mindent, lehet reggel betogyog, hogy hol kell aláírni? Várjuk meg a szezon végét akkor leszünk okosabbak, addig Bell Who?
polamalu
Viszont szezon elején beleszámít a cap-be szerintem.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Bell elengedte a Steelerst. Lehet a focit is.
A TAG-nél van a FR tag ami most volt. Ott ugyanazok a szabályok érvényesek szerintem, meg van az exkluzív vagy melyik amelyik meccselhető. Ha azt teszed rá akkor az ajánlatot amit mástól kap állod vagy sem. Én rátenném a tag-et aztán ha azt sem írja alá 2 évet csücsül.
polamalu
A Steelersnek szerintem nem lesz ennyi helye, es ertelme sincs. Tulsagosan nagy luxus, hogy a cirkuszolo futod, akinek egyebkent mar a potlasat is siman megtalaltad, tageld, es elvigyen egy rahedli penzt a semmire. Raadasul ha meg egy evig itt tartod, akkor egy evvel kesobb kapsz kompenzacios picket erte. Es mivel plusz egy ev, kevesebbet is fog kapni a piacon, ami ismet a Pittsburghnek rosszabb.

Innen a csapatnak mar az az erdeke, hogy Bell valahol mashol minel tobb zsozsot kapjon. Elcserelni nem fogjak tudni, emberunk maradni nem akar, nem is fog, a csapatnak nincs is ra szuksege. Senkinek sem jo, ha meghosszabbitjak ezt a kenyszercirkuszt.
Stez
Idén sem került eddig semmibe, a 14 milla maradt a zsebben, az jövőre átvihető? Ebben nem vagyok biztos. Meglátjuk mit okoskodik ki az FO. Meg Bell mondott már sok mindent, lehet reggel betogyog, hogy hol kell aláírni? Várjuk meg a szezon végét akkor leszünk okosabbak, addig Bell Who?