NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Keenan Lewis-mi történt?
Tudja esetleg valaki?
Odáig megvan, hogy a Saintsben játszott pár szezont, de régóta néma csend van. Abbahagyta?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 275
Hosszú út van még a PO-ig is, nemhogy a SB felé vezető szűk ösvényen 😊
Szerintem nagy szükség lenne egy összeborulásra Bell-el, mert ahogy az a terhelés amit Bell kapott nálunk nem volt egészséges, így most Conner se azt kapja amit egy RB hosszútávon el tud viselni.
Persze tetszik ez a Samuels gyerek, de azért még nyilván nem szeretném ha vele kellene kezdeni egy agyrázkódás vagy ne adj Isten rosszabb miatt.
Na de ezen hiába tépjük a szánkat, csak ez a -hülyegyerek- tud segíteni, aki nem biztos, hogy akar. És persze azt is bőven aláírom, hogy a csapat se tudná ezt már jól kezelni...
Úgyhogy rá kell tenni a transition taget, aztán húzzon a Jets-hez valami jó pickért cserébe...

Nehéz ezen a mérkőzésen bármibe is belekötni...támadó oldalon mindenképp...amit egy picit sajnálok, hogy Washington még mindig semmi szerepet nem kap...persze amíg AB-JuJu ilyen formában van, amíg a fal tökéletesen nyitja meg a második szintet Connernek és amíg a TE játék ennyire tud ülni, addig az újonc csak szokja az atmoszférát.
Nagyon tetszett amúgy, ahogy elővették a TE-eket...sokáig csak a blokkolás, majd mikor már kellőképpen elaludtak, jöhetett McDonald és James.
A támadófal meg tényleg elképesztő...bár talán továbbra is DeCastro a legjobb, Pouncey is idén visszatért korábbi formájához és a két első körös mellett 3 UDFA is remekül teljesít. Feilerrel lehet a végén úgy járunk, mint Hubbarddal...bár ő ha jól sejtem ERFA lesz az idei év után.

A védelem tényleg szintet lépett, nem volt véletlen az az Atlanta elleni meccsen látott remeklés. És bár 1-2 poszton még mindig olyan ember van, akit nem szívesen látok, az jól látszik, hogy ha a rendszer jó, akkor ezek az emberek is jobban tudnak teljesíteni. Dupree helyén még mindig szívesen látnék egy értelmesebb passzsiettetőt, aki nem csak úgy elindul a QB felé, aztán lesz ami lesz. Mint pl Watt, aki nem csak gyors, de okos is. Illetve szerencsétlen Burns, aki végre egy megnyert meccsen beáll, aztán rögtön jön rá a hosszú passz és persze, hogy beszívja...szóval nincs igazán keresnivalója egy NFL csapatban...sajnos 😕

De ami az edzőket illeti...persze tele vagyok félelemmel...hogy ezt elkiabálom, meg ilyenek...de az elmúlt meccseken olyan Steelers offense-t láttam, mint még soha...egy-egy meccsen persze korábban is kijött a lépés, de hetek óta azt érzem, hogy az O teljesen végig kontroll alatt tartja a mérkőzést és akkor tesz fel pontokat amikor akar...ez pedig nagyban köszönhető Fichtner-nek is, akivel kapcsolatban most végre nem arról beszélünk, hogy mennyire engedi, hogy BB szabadon garázdálkodjon a pályán. Kifejezetten szép játékok, modern játékok vannak felrajzolva, de ha kell egy kis konzervativizmus, ami sokszor jól jön, akkor azt is simán hozzák. És valahogy most azt érzem, hogy a megfelelő játékokat hívjuk be a megfelelő időben...talán hajnalban egyedül a hossz AB elkapás után behívott 3 játékkal nem voltam elégedett, de azért egy nem is rossz ellenfél volt a pályán.
Tényleg jut eszembe...az a két emberes passrush a Panthers részéről nagyon komoly volt. Ha az embernek hajnali 5 körül lenne kedve nevetni egyet, biztosan megtettem volna 😊
A védelemben pedig azt érzem, hogy Butler most tényleg kihozza a védelemből ami bennük van. A front erős, a két ILB pedig bár nem mondhatni messze, hogy kielégító lenne, de legalább biztosan szerel és ez is igen fontos. Jól kevergetjük a kártyákat Edmunds-al és Burnett-el, de még Davis is inkább első, mint második évére emlékeztet. A sztárok pedig: Heyward, Watt, Haden, Hilton azt hozzák, ami nagyon kell.

És végre Boswell is odatette...50 alatt korábban hihetetlenül pontos volt, de azért 50-ről már korábban sem volt pontos. Most ez még távolabbról is a helyére került volna...és nagyon kellene a korábbi formája.
több mint 5 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Amennyire szidtam Butlert az első meccsek után, most annyira dicsérnem is kell.
Az utolsó öt mérközésből négyen
20 pont alatt tartottuk az ellent.
(A Pantherst is ide számolom).
Ez férfi munka volt.
Főleg a fejlődés tetszik.
Bár nem hiszem, hogy ezek után ne lenne homály meccsünk def részröl( a sorsolást elnézve bőven benne van), de az látszik, hogy melóval egy jó egység lehet jövőre.
Alig várom.😀
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Engem egy olyan szcenárió érdekelne, hogy a Steelers SB-be jut, és Bell ott egy árva snapet sem kap (álá Butler). Sőt, kitennék a keretből/el se utaztatnák a helyszínre. Nézhetné otthonról.
És nyer a Pitts.

Mennyire lenne megsértődve, avagy mennyire tud visszanyalni a fagyi?

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 319 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Végre úgy tűnik Boswell is "berúgta" magát 😊
Remélem így marad végig.

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 275
Igen, agyrazkodas protokoll alatt van. Ez az ami tuti. Szerencse, hogy 10 nap van most pihenni, de azért ezzel nem
lehet szórakozni.
Nem egészen ertem egyébként, hogy miért van Bell Pittsburgh-ben, ha nem akar csatlakozni...
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 319 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Na, most, hogy Conner hivatalosan is agyalagyultsagot szenvedett, johet Bell. Mindenkit atvert a Steelers, vegig igy volt megtervezve
Stez
Van valami hivatalos Conner-el kapcsolatban?

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, most, hogy Conner hivatalosan is agyalagyultsagot szenvedett, johet Bell. Mindenkit atvert a Steelers, vegig igy volt megtervezve

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szerintem kizárt dolog, hogy ha kiüli az évet, akkor a kövi tag 25 milla legyen. Akkor szimplán a mostani jön még egyszer, mert ez az év szerintem nem számítana bele neki, legalábbis teljesen WTF lenne. De hátha elmegy egy gyenge falú csapathoz jövőre Maroney2-nek 😊
Wyatt
Nézz utána. Egy jogértelmezési vita miatt lehet ez is meg az is. Ha valaki a szabályt így értelmezi akkor ugyanez a tag. De ha amúgy akkor a QB-k fizetése alapján számolt tag. Ezért van mindenféle kavarás.a
polamalu
Az nem számít neki, hogy idén nyerhet egy gyűrűt? Nem ezért csinálják gyerekkoruktól? Szerintem ezzel kéne megfogni, ha még akarjuk egyáltalán.
bcsarli
Nem. Ez kb. az első balhéjnánál kiderült szerintem. Azóta, amit leművelt, az alapján telibeszarja. Money, money, money, allways sunny, in the richman's world. Ez kő neki. Ha ez kő, hát ez kő. Tesóm floorballos csapattársa vót Mennikő. Ha mennikő, hát menni kő.
Nem érdekli se a Steelers, se a gyűrű, majd elrappelget az összekaristolt pénzből.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Azért ez nagyon keményen kontrolált két meccs volt, elsősorban az edzői gárdának jár a gratuláció. Védelem, védelem, védelem!
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Szerintem kizárt dolog, hogy ha kiüli az évet, akkor a kövi tag 25 milla legyen. Akkor szimplán a mostani jön még egyszer, mert ez az év szerintem nem számítana bele neki, legalábbis teljesen WTF lenne. De hátha elmegy egy gyenge falú csapathoz jövőre Maroney2-nek 😊
Wyatt
Nézz utána. Egy jogértelmezési vita miatt lehet ez is meg az is. Ha valaki a szabályt így értelmezi akkor ugyanez a tag. De ha amúgy akkor a QB-k fizetése alapján számolt tag. Ezért van mindenféle kavarás.a
polamalu
Az nem számít neki, hogy idén nyerhet egy gyűrűt? Nem ezért csinálják gyerekkoruktól? Szerintem ezzel kéne megfogni, ha még akarjuk egyáltalán.
bcsarli
Ha számítana nem ott lenne az első héttől? Max egy megállapodással, hogy figyeljetek játszom, de legyen limitált a snapszám, Conner meg köztem. Lehet meg lehetett volna alkudni. De meg sem próbálta, ergó sztem csak a pénz
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 319 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szerintem kizárt dolog, hogy ha kiüli az évet, akkor a kövi tag 25 milla legyen. Akkor szimplán a mostani jön még egyszer, mert ez az év szerintem nem számítana bele neki, legalábbis teljesen WTF lenne. De hátha elmegy egy gyenge falú csapathoz jövőre Maroney2-nek 😊
Wyatt
Nézz utána. Egy jogértelmezési vita miatt lehet ez is meg az is. Ha valaki a szabályt így értelmezi akkor ugyanez a tag. De ha amúgy akkor a QB-k fizetése alapján számolt tag. Ezért van mindenféle kavarás.a
polamalu
Az nem számít neki, hogy idén nyerhet egy gyűrűt? Nem ezért csinálják gyerekkoruktól? Szerintem ezzel kéne megfogni, ha még akarjuk egyáltalán.

több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A lényeg az, hogy számít-e a második tag, ha rádteszik, de nem írod alá. Ha igen, akkor 3.tag jönne, ha nem érvényes, akkor újratagelhető a másodikkal.

Viszont érdekes körülmény, h az előző ligaévi fizetésedhez alakìtja a CBA a tag értékét. Ha az előző ligaévben nem kapsz fizut, mert kiülöd, akkor mi a fizud? Mert nem a legutolsó fizudról szól, hanem az előző ligaévben szerzettről pl a 144%-nál?
Fast Willie
A posztod legjobban kereső 3 v. 5 átlaga
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 319 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Találtam is egyet:

 www.teamrankings.com/nfl/stat/average-time-of-possession-net-of-ot

Összességében 8.-ok vagyunk, az utolsó 3 meccs alapján 3.
bcsarli
Ami pedig ehhez a statisztikához szervesen hozzátartozik a 3. kísérletek...a steelers.hu-n olvastam, hogy az első 4 meccsen 30.6% (28th in NFL), az utolsó 4 meccsen pedig ligaelső 60%!!!
Tegnap egy solid 72% jött ehhez, ráadásul a 4. negyedben rontottunk inkább, amikor már Dobbs állt a center alatt.
Örültem amúgy, hogy a srác kapott majdnem egy negyedet...még úgy is, hogy csak a labdatartás volt a feladata. De a múltkori passza után igazán megérdemelt egy kis rivaldafényt.
Klaci79
Jelenleg ebben az egész évet tekintve már 3. helyen vagyunk. Az utolsó 3 meccsen is csak 2. Mindkettőnél az Atlanta vezet, ami érdekes.

 www.teamrankings.com/nfl/stat/third-down-conversion-pct

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
A lényeg az, hogy számít-e a második tag, ha rádteszik, de nem írod alá. Ha igen, akkor 3.tag jönne, ha nem érvényes, akkor újratagelhető a másodikkal.

Viszont érdekes körülmény, h az előző ligaévi fizetésedhez alakìtja a CBA a tag értékét. Ha az előző ligaévben nem kapsz fizut, mert kiülöd, akkor mi a fizud? Mert nem a legutolsó fizudról szól, hanem az előző ligaévben szerzettről pl a 144%-nál?
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Szerintem kizárt dolog, hogy ha kiüli az évet, akkor a kövi tag 25 milla legyen. Akkor szimplán a mostani jön még egyszer, mert ez az év szerintem nem számítana bele neki, legalábbis teljesen WTF lenne. De hátha elmegy egy gyenge falú csapathoz jövőre Maroney2-nek 😊
Wyatt
Nézz utána. Egy jogértelmezési vita miatt lehet ez is meg az is. Ha valaki a szabályt így értelmezi akkor ugyanez a tag. De ha amúgy akkor a QB-k fizetése alapján számolt tag. Ezért van mindenféle kavarás.a
több mint 5 éve
astroid Pittsburgh Steelers 512
Szerintem Big Ben nem olvasta, hogy most a 21. helyen van a PFF rangsorban az irányítók között 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem kizárt dolog, hogy ha kiüli az évet, akkor a kövi tag 25 milla legyen. Akkor szimplán a mostani jön még egyszer, mert ez az év szerintem nem számítana bele neki, legalábbis teljesen WTF lenne. De hátha elmegy egy gyenge falú csapathoz jövőre Maroney2-nek 😊

több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Találtam is egyet:

 www.teamrankings.com/nfl/stat/average-time-of-possession-net-of-ot

Összességében 8.-ok vagyunk, az utolsó 3 meccs alapján 3.
bcsarli
Ami pedig ehhez a statisztikához szervesen hozzátartozik a 3. kísérletek...a steelers.hu-n olvastam, hogy az első 4 meccsen 30.6% (28th in NFL), az utolsó 4 meccsen pedig ligaelső 60%!!!
Tegnap egy solid 72% jött ehhez, ráadásul a 4. negyedben rontottunk inkább, amikor már Dobbs állt a center alatt.
Örültem amúgy, hogy a srác kapott majdnem egy negyedet...még úgy is, hogy csak a labdatartás volt a feladata. De a múltkori passza után igazán megérdemelt egy kis rivaldafényt.
Klaci79
Olvastad mi?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 275
Találtam is egyet:

 www.teamrankings.com/nfl/stat/average-time-of-possession-net-of-ot

Összességében 8.-ok vagyunk, az utolsó 3 meccs alapján 3.
bcsarli
Ami pedig ehhez a statisztikához szervesen hozzátartozik a 3. kísérletek...a steelers.hu-n olvastam, hogy az első 4 meccsen 30.6% (28th in NFL), az utolsó 4 meccsen pedig ligaelső 60%!!!
Tegnap egy solid 72% jött ehhez, ráadásul a 4. negyedben rontottunk inkább, amikor már Dobbs állt a center alatt.
Örültem amúgy, hogy a srác kapott majdnem egy negyedet...még úgy is, hogy csak a labdatartás volt a feladata. De a múltkori passza után igazán megérdemelt egy kis rivaldafényt.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Csak imádkozott biztosan
 twitter.com/twitter/statuses/1060746098854293504
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 319 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szerződés nélkül nem számít bele a capbe. Ha aláír, akkor a maradék összeg számít. Hetente 800 ezer dollár mínuszt jelent, ugye?
Fast Willie
Amit idén nem használtunk fel a holdout miatt, azt át lehet vinni a következő évre?
bcsarli
Ja, eddig 8,5 milliót
Fast Willie
Az nagyon jó. Lesz hely a sapi alatt erősíteni.

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
Szerződés nélkül nem számít bele a capbe. Ha aláír, akkor a maradék összeg számít. Hetente 800 ezer dollár mínuszt jelent, ugye?
Fast Willie
Amit idén nem használtunk fel a holdout miatt, azt át lehet vinni a következő évre?
bcsarli
Ja, eddig 8,5 milliót
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 319 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szerződés nélkül nem számít bele a capbe. Ha aláír, akkor a maradék összeg számít. Hetente 800 ezer dollár mínuszt jelent, ugye?
Fast Willie
Amit idén nem használtunk fel a holdout miatt, azt át lehet vinni a következő évre?

több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Szerződés nélkül nem számít bele a capbe. Ha aláír, akkor a maradék összeg számít. Hetente 800 ezer dollár mínuszt jelent, ugye?
Fast Willie
YES