Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 pbs.twimg.com/media/DmMGLiJX0AgfMP4.jpg:large
Klaci79
Boswell a rúgók kapitánya lesz? 😊
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Hol van a f..zba van Bell?
steelwolf
Lecserélte a telefonját ismét.
Spy
Széttörte mint Brady
ThundersNFL
Mint ki?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
azért az korrekt, hogy Landry Jones felhívta szombaton Dobbs-t és gratulált neki
közben Hilton és Burnett is visszatért sérülése után, sőt McDonald is azt mondta, hogy reméli a Browns ellen már játszhat

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
De unalmas már ez az egész Bell hiszti. Szerencsére az utolsó idénye nálunk. Mondjuk az sem érdekel ha elcserélik bagóért.

Steelers fan
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Pouncey azt mondja, hogy Bell szerdán jön...ha ez igaz is, nem értem mi szükség van erre az extra hisztire
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Hol van a f..zba van Bell?
steelwolf
tegnapi infók szerint még Floridában...
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 813 — !SuPeR6BoWL!
Hol van a f..zba van Bell?
steelwolf
Lecserélte a telefonját ismét.
Spy
Széttörte mint Brady

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 127
Hol van a f..zba van Bell?
steelwolf
Lecserélte a telefonját ismét.
Spy
Vagy elment szippantani egyet Bryant-tel.

Szerkesztette: Gyurci77
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Hol van a f..zba van Bell?
steelwolf
Lecserélte a telefonját ismét.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hol van a f..zba van Bell?
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ha Csengő nem jön akkor egy o betű híjján a Hegylakó lesz a kezdő RB?
ThundersNFL
Mcled? Inkább az emberiség megmentője, a gépszörnyek antikrisztusa.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Ha Csengő nem jön akkor egy o betű híjján a Hegylakó lesz a kezdő RB?
ThundersNFL
Next Man Up!
 pbs.twimg.com/media/DmLqFlMUwAAoHUf.jpg

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 813 — !SuPeR6BoWL!
Ha Csengő nem jön akkor egy o betű híjján a Hegylakó lesz a kezdő RB?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Dobbs lett Big Ben backupja...tényleg megcsinálta rendesen ezt a 4. meccset
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
 twitter.com/MarkKaboly/status/1036635836077494275
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Bell nem jelent meg.
Ahhoz kepest, hogy a penz volt a vita targya, ez az ev lehet buko lesz neki penzugyileg.
Valahogy el kene tradelni. Kell a rosterhely.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
 twitter.com/Love_Ola_9/status/1036622122104356865
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Adeniyi ment IR-re és Berhe jött vissza. Sajnálom, mert megnéztem volna idény elején.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Bell-nek nyoma sincs a Steelers edzőtáborában, pedig lassan kezdődik az első edzés.
Ha ma nem jön, szerintem a Browns ellen már biztosan nem fog játszani...
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
atlageletkor 2013 ota folyamatosan csokken.

Team 2018 2017 2016 2015 2014 2013
Steelers 25.9 (16) 26.1 (18) 26.3 (24) 26.6 (26) 26.3 (18) 26.5 (23)
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Senki nem annak örül, hogy Jones nem került csapatba, hanem annak, hogy a fiatalok mellett voksolt a FO. Ha LJ kapta volna a snap-eket, akkor most ő lenne a csapatban és arról beszélgetnénk, hogy Dobbs-nak nem volt esélye. Azért LJ már itt van pár éve, visszafelé ez nem igaz. Ő volt a known commodity.

19-re húzunk lapot, ha pár meccsnél többre lesz szükség csere QB-val, akkor úgyis mindegy. Dobbsnak van egy játékeleme, ami ki tudja húzni helyzetekből, ez mindenképpen hasznára válik. Remélem, nem látjuk meg, a kezdők ellen is érzi-ennyire a nyomást. Persze azért remélem, a vetődésekről és röpködésekről leszokttják, mert hamar kettétörtek nála rutinosabb mobil QB-kat is.

Az idei év kockázatos lesz, én örülök, hogy bevállaltuk, ahogy tavaly, idén is örültem a QB húzásnak. Ha valahol jövő QB-ját keresik, akkor próbálkozni kell, mint a kutyák, akármibe kerül. Ha vmi történik, vagy a kezdő visszavonul. nehéz leakasztani egy FR QB-t csettintésre. Egyik sem az jelenleg, potenciál van bennük, remélem, nem kell harmadikat húzni. (hacsak nem látjuk upgrade-nek Dobbs-hoz képest, de az már remélhetőleg nem középső körös lesz)

Jövőre gondolom, Rudolph lesz a 2sz. mert azért 3sz-ként nem sokat fejlődik az ember, aztán majd egyszer lehetnek egy jó 1-2sz. páros, ahol számíthat, hogy együtt fejlődtek. Persze az is lehet, hogy Dobbs-t jövőre cseréljük el. De vannak opciók, ez jó.

BB gondolom, most morci, de ez nem róla szól, tudomásul kell vennie, hogy utána is lesz élet és a csapatnak erre készülnie kell, főleg ha összevissza nyilatkozik a jövőjével kapcsolatban. De értem őt is, szereti a drámát, és senki nem szeret összefutni az előző/következő kuncsafttal, ha bordélyba látogat.

Azért Ficthner is megdolgozik majd idén a pénzéért. Van egy offense, amit hétről hétre fel kell készítenie, gameplan-t rajzolni, menedzselnie egy öregedő egyre több önállóságot remélő FR QB-val, és emellett két developmental QB a szobájában. Szerencsére ott van mellette Matt Symmes, nem csodálkoznék rajta, ha jövőre előléptetnék QB coach-nak.

(Dobbs-ról ugye az a hír járja, hogy TEN-n nem volt igazán QB coach-a, hát most itt sincs egyszerű esetben, mert itt sem sok jut belőle 😊)
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Azért viszont talán azt hozzá kell tenni (depo is írta most), hogy azért L.J talán többet érdemelt volna ennél. Legalábbis több esélyt. Nagyon nem jutott neki idő, a kritikus 4. meccsen nem játszott, a 3. meccsen sem sokat.

Én teljesen a döntés mellett vagyok, de talán az lett volna fair, ha 3-4 drivenál több jut neki is és ha benne van az, hogy őt dobják ki, akkor az, hogy egy percet sem játszik a 4. meccsen jogosan vethet fel kérdést.

Nem sajnálom, mert ő maximum egy olyan game manager, aki mellett kihozunk egy ikszet, de azért azt gondolom ezt el kellett mondani.
Klemó
Nehéz helyzet mert egyetértek vele. Ugyanakkor tudjuk, hogy ez üzlet is elsősorban. Tudjuk mire képes LJ, tudja ezt mindenki. Ha Ben idén megsérül nem leszek nyugodtabb, ha Rudi vagy Dobbs áll be, de hosszabb távon védhető a döntés és ez a lényeg. Meg ha egyébként én sajnálom is LJ-t. Azért volt pár egészen jó meccse nálunk.
De ilyen a box...kiváncsi vagyok megkeresi e valaki (legalább a game plan miatt)
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Azért viszont talán azt hozzá kell tenni (depo is írta most), hogy azért L.J talán többet érdemelt volna ennél. Legalábbis több esélyt. Nagyon nem jutott neki idő, a kritikus 4. meccsen nem játszott, a 3. meccsen sem sokat.

Én teljesen a döntés mellett vagyok, de talán az lett volna fair, ha 3-4 drivenál több jut neki is és ha benne van az, hogy őt dobják ki, akkor az, hogy egy percet sem játszik a 4. meccsen jogosan vethet fel kérdést.

Nem sajnálom, mert ő maximum egy olyan game manager, aki mellett kihozunk egy ikszet, de azért azt gondolom ezt el kellett mondani.