Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Cut Landry Jones!!!
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 220
Nagy kérdés, hogy Dobbsért bejelentkezett-e valaki....

Mondjuk az a helyzet, hogy Dobbs és Rudolph olyat mutatott csütörtökön, amelyet L.J soha rookie és első éves korában, vagyis vélhetően mind Dobbs, mind Rudolph is messzebb jut majd, mint a mi mostani backup QB-nk. Az viszont kétségtelen, hogy L.J mögött van regular season game és ez mindenképp döntő L.J javára mind a kettőjükkel szemben. Ezt csak azért írom, mert van olyan pletyi is, hogy L.J-ért is valaki érdeklődött.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
#Steelers releasing OT Joseph Cheek, DT Parker Cothren, RB Jarvoin Franklin, LB Matt Galambos, DE Greg Gilmore, OT Larson Graham, WR Telvin Jones, C Patrick Morris, C Oni Omile, CB Deshaun Phillips, OT Jake Rodgers, CB Malik Reaves, OL R.J Prince, RB James Summers, CB J. Summers
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Na Patterson IR-re kerül

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
 www.espn.com/espn/feature/story/_/id/24375190/2018-nflrank-predicting-ranking-best-100-players-season#

4 Steelerses a listán! DeCastro&Juju sehol 😕
steelwolf
JuJu mit keresne ott?
Az egy dolog, hogy mi imádjuk, jól is játszott és nagy forma, de azért még nincs a top ~10 elkapó között.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én lassan felülök a Thomas (band) wagonra! 😁
steelwolf
Azt kb 3-6 évesen szokták, s gőzmozdony a becsületes állapota 😛 😉
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Én lassan felülök a Thomas bandwagonra! 😁
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Thomas az ,éjjel'
6 tackle, 1 sack, 1 ff, 1 rf!
Brutál 😁
De hol van az Int? 😆
steelwolf
Jó az 11 tackle-nek is 😀
Wyatt
Akkor azt benéztem!
steelwolf
Összesen 11...6 volt ahol csak övé a tackle. De részletkérdés. Jó volt. Nálam 53. Szar is volt nézni, amikor a földön maradt. De jobban mutat LB-ben, mint mondjuk Mata.
Klaci79
Óóóó, ugye nem súlyos?
Wyatt
Nem hiszem...rosszul nézett ki, hosszan ült a földön, de aztán saját lábon ment le és vissza is tért szerencsére. Nagyot játszott amúgy..én néztem az egész meccset
Klaci79
Na jol van, szuper, koszi 😊

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Csak a statokat nézem, meccseket sajna nem láttam. Berry és Wile esetén ugye utóbbi lesz a kezdő? Berry elég gyengusnak tűnik.
fcancellara
Valamit olvastam, hogy nem tudunk igazán dönteni vagy ilyesmit...rövidesen elkezdődnek a kivágások...onnan egyértelmű lesz
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Thomas az ,éjjel'
6 tackle, 1 sack, 1 ff, 1 rf!
Brutál 😁
De hol van az Int? 😆
steelwolf
Jó az 11 tackle-nek is 😀
Wyatt
Akkor azt benéztem!
steelwolf
Összesen 11...6 volt ahol csak övé a tackle. De részletkérdés. Jó volt. Nálam 53. Szar is volt nézni, amikor a földön maradt. De jobban mutat LB-ben, mint mondjuk Mata.
Klaci79
Óóóó, ugye nem súlyos?
Wyatt
Nem hiszem...rosszul nézett ki, hosszan ült a földön, de aztán saját lábon ment le és vissza is tért szerencsére. Nagyot játszott amúgy..én néztem az egész meccset
több mint 5 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Csak a statokat nézem, meccseket sajna nem láttam. Berry és Wile esetén ugye utóbbi lesz a kezdő? Berry elég gyengusnak tűnik.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Thomas az ,éjjel'
6 tackle, 1 sack, 1 ff, 1 rf!
Brutál 😁
De hol van az Int? 😆
steelwolf
Jó az 11 tackle-nek is 😀
Wyatt
Akkor azt benéztem!
steelwolf
Összesen 11...6 volt ahol csak övé a tackle. De részletkérdés. Jó volt. Nálam 53. Szar is volt nézni, amikor a földön maradt. De jobban mutat LB-ben, mint mondjuk Mata.
Klaci79
Óóóó, ugye nem súlyos?

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Thomas az ,éjjel'
6 tackle, 1 sack, 1 ff, 1 rf!
Brutál 😁
De hol van az Int? 😆
steelwolf
Jó az 11 tackle-nek is 😀
Wyatt
Akkor azt benéztem!
steelwolf
Összesen 11...6 volt ahol csak övé a tackle. De részletkérdés. Jó volt. Nálam 53. Szar is volt nézni, amikor a földön maradt. De jobban mutat LB-ben, mint mondjuk Mata.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Thomas az ,éjjel'
6 tackle, 1 sack, 1 ff, 1 rf!
Brutál 😁
De hol van az Int? 😆
steelwolf
Jó az 11 tackle-nek is 😀
Wyatt
Akkor azt benéztem!
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
...és az unsung hero...Tevin Jones 2TD 2QB-tól. 3 elkapás 90yard még a drop ellenére is megsüvegelendő, ezt hívják úgy, hogy élt a lehetőséggel (Tucker-Patterson sérülés)

Henderson is megkapta 3. passzát egykezes TD-ért, jót tett neki Switzer, aki nem nézett ki rosszul KR- ben, Off-ben nem tudott elszakadni, nem kapott passzt.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Viszont K Adams nálam abszolút nem ér 53-at. Csalódás volt kissé.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Thomas az ,éjjel'
6 tackle, 1 sack, 1 ff, 1 rf!
Brutál 😁
De hol van az Int? 😆
steelwolf
Jó az 11 tackle-nek is 😀

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Jah és Rudolph Taunting penalty-ja egy LB-en az endzone-ban, komoly

De ezek a roughing the passer büntetések nagyon gázosak. Ha testsúlyának túlnyomó részével a QB-n landol a védő, akkor mindegy, hol üti meg, PF bünti.
Lassan ha nem cicázol a QB-val és mutatod fel neki a fluorzöld "jövök" zászlócskát, akkor sack helyett bünti jön. Ez nagyon gáz.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Dobbs meg hátradőlhet, ő megtett mindent. Ez nem rajta fog múlni.

Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Casey Sayles jó volt -egyébként eddig is- nyilván a maga szintjén, de általában egész preseasonban megtalálta a labdát és jól tartott blokkok ellen. Szívesen látnám PS-ben. Lehetne belőle idővel HokiePokie. Frazier csalódás nekem, ugyan ált. kettőzték, de nem mutatott sokat, földre került, mielőtt játékba avatkozhatott volna. Ez volt Cula gyengéje is, Ennek ellenére sztem ő az esélyesebb PS-be.

Brian Allen kifejezetten szép dolgokat csinált, bár egy TD-t megköszönhet a WR-jének, játszott mindenhol.

Olaf is sokat játszott a séröléséig D-ben, ST-ben. Remélem, ez nem üti ki. Az első zászlót a meccsen követte az első sack-el. És strip sack is a neve mellett, produktív volt ismét.

Jarvion Franklin pedig egy falembert bedöntve vitte be egy yardról. FB-hez méltó törekedet volt.

Az ILB-k elég gyengén tolták, Thomas is csendes volt az elején, míg be nem indult. De futás ellen valóban nem ment, főleg Artis-Payne és tsai ellen.
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
Ha el akarjuk tradelni Dobbst, akkor ez a meccs kivalo lesz highlight videonak.
Ellenben a defense olyan lyukas volt kozepen, mint valami ementali.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Thomas az ,éjjel'
6 tackle, 1 sack, 1 ff, 1 rf!
Brutál 😁
De hol van az Int? 😆
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Állítólag Dobbs és meg Landry Jones kapcsán is van érdeklődés. Érdekes napi elé nézünk.
Klaci79
Én Dobbs-t sajnálnám, de értem, hogy idén még nem van azon a szinten, és a számok áldozata lesz a posztján. De pl. olvastam -nyilván konspiráció nyilván- cikket arról is, hogy ha jól nyomja, szízönending IR ra is kerülhet egy "véletlenszerű sérülés" kapcsán itt a W04 után, ha nem jut hely a buszon.

Bár OAK idén bejáratott trade útvonal és Gruden nem látja a csere QB-ját a rosteren, max. 6 v. 7. köröst kapnánk érte, sztem jövőre többet érne nekünk egy olcsóbb 2sz. qb.

A McDonald struktúrálás érdekes mindkét oldalról. Ezexerint még bízunk benne. És kell a muníció. Kíváncsi leszek, kit hozunk, ill. ha nem, akkor van-e kivel hosszabítanunk még.
Spy
Én pedig arra gondoltam, hogy Dobbsért ide adhatná Gruden Macket 😀 😀 😀
Gergőke
Kéne egy társ Bell mellé a holdout padon ? 😀
Toca
vigye őt is és fizesse cserébe Mack fizuját egy évig 😊 Mert mi nem tudjuk.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Állítólag Dobbs és meg Landry Jones kapcsán is van érdeklődés. Érdekes napi elé nézünk.
Klaci79
Én Dobbs-t sajnálnám, de értem, hogy idén még nem van azon a szinten, és a számok áldozata lesz a posztján. De pl. olvastam -nyilván konspiráció nyilván- cikket arról is, hogy ha jól nyomja, szízönending IR ra is kerülhet egy "véletlenszerű sérülés" kapcsán itt a W04 után, ha nem jut hely a buszon.

Bár OAK idén bejáratott trade útvonal és Gruden nem látja a csere QB-ját a rosteren, max. 6 v. 7. köröst kapnánk érte, sztem jövőre többet érne nekünk egy olcsóbb 2sz. qb.

A McDonald struktúrálás érdekes mindkét oldalról. Ezexerint még bízunk benne. És kell a muníció. Kíváncsi leszek, kit hozunk, ill. ha nem, akkor van-e kivel hosszabítanunk még.
Spy
Én pedig arra gondoltam, hogy Dobbsért ide adhatná Gruden Macket 😀 😀 😀
Gergőke
Kéne egy társ Bell mellé a holdout padon ? 😀
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Állítólag Dobbs és meg Landry Jones kapcsán is van érdeklődés. Érdekes napi elé nézünk.
Klaci79
Én Dobbs-t sajnálnám, de értem, hogy idén még nem van azon a szinten, és a számok áldozata lesz a posztján. De pl. olvastam -nyilván konspiráció nyilván- cikket arról is, hogy ha jól nyomja, szízönending IR ra is kerülhet egy "véletlenszerű sérülés" kapcsán itt a W04 után, ha nem jut hely a buszon.

Bár OAK idén bejáratott trade útvonal és Gruden nem látja a csere QB-ját a rosteren, max. 6 v. 7. köröst kapnánk érte, sztem jövőre többet érne nekünk egy olcsóbb 2sz. qb.

A McDonald struktúrálás érdekes mindkét oldalról. Ezexerint még bízunk benne. És kell a muníció. Kíváncsi leszek, kit hozunk, ill. ha nem, akkor van-e kivel hosszabítanunk még.
Spy
Én pedig arra gondoltam, hogy Dobbsért ide adhatná Gruden Macket 😀 😀 😀
Gergőke
jó ötlet...de mibű fizetnénk ki 😀