San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Jó emberes trade keretében Jamal Adams a Szíhóxnál....
Alabama Niners
Ezeket a jövő falembereire vagy akármelyik hiányposztra ellőhették volna, hisz tudjuk amint Wilson kiszáll innen akkor óriási problémák lesznek, mint wgy safety hiány. Szóval focis példa hogy hoznak rakat pénzért felesleges játékosokat Messi mellé mert ő megoldja amíg itt van, aztán eljött az idő amikor már ő sem elég és most megy a fej vakarás hogy azt a csilliárdot a jövő csapatára is el lehetett volna költeni. Ugyanezt látom most Seattleben. Ez a rakat pick még visszaüthet a jövőben.
Az nem vitás hogy erősítés lesz Adams!! Az a kérdés hogy ezt a rakat picket érte kellett e feláldozni, nem inkább Ngakouért vagy OBJ vagy akármelyik prémium posztos játékosért. Reméljük lesz szezon és választ kapunk rá. 🙂

Másrészt.. Adams elit ez nem kérdés de így lesz köv 2 évben 4 db első kör, 2 db második és 3 db harmadik(ha nem cserélték el valamelyiket). Azért ez egy Safety elvesztése után nagyon is jól néz ki, már csak Gaseket kéne eltávolítani és elindulhat valami New York zöld felén. Seattlei oldalról az is simán benne van hogy hatalmasat nyernek vele és megadja azt a pluszt ami kell a védelembe és SB lesz köv években de hosszú távon nem tartom jó lépésnek ezt a rakat picket érte.
RA7RA7
Én nagyon örülök neki 😊
Ja és üdvözlöm két "országos cimbimet petey elvtárst és a szeretett doktorommat 🙂)
Rózsa Sándor (betyár)
Veszteni nem vesztettetek vele semmit hogy hozzátok ment, mint már mondtam biztos hogy erősítés lesz, nálam csak az a kérdés hogy nem e lehetett volna ezt a két első kört fontosabb posztra áldozni. 😊
RA7RA7
Hát nem a draftjainkrol vagyunk híresek mostanság😃(mondjuk szerintem ha nem top 5ben húzol akkor egy nagy büdös lutri az egész draft ez a személyes véleményem)
több mint 3 éve
RA7RA7 San Francisco 49ers 74
Jó emberes trade keretében Jamal Adams a Szíhóxnál....
Alabama Niners
Ezeket a jövő falembereire vagy akármelyik hiányposztra ellőhették volna, hisz tudjuk amint Wilson kiszáll innen akkor óriási problémák lesznek, mint wgy safety hiány. Szóval focis példa hogy hoznak rakat pénzért felesleges játékosokat Messi mellé mert ő megoldja amíg itt van, aztán eljött az idő amikor már ő sem elég és most megy a fej vakarás hogy azt a csilliárdot a jövő csapatára is el lehetett volna költeni. Ugyanezt látom most Seattleben. Ez a rakat pick még visszaüthet a jövőben.
Az nem vitás hogy erősítés lesz Adams!! Az a kérdés hogy ezt a rakat picket érte kellett e feláldozni, nem inkább Ngakouért vagy OBJ vagy akármelyik prémium posztos játékosért. Reméljük lesz szezon és választ kapunk rá. 🙂

Másrészt.. Adams elit ez nem kérdés de így lesz köv 2 évben 4 db első kör, 2 db második és 3 db harmadik(ha nem cserélték el valamelyiket). Azért ez egy Safety elvesztése után nagyon is jól néz ki, már csak Gaseket kéne eltávolítani és elindulhat valami New York zöld felén. Seattlei oldalról az is simán benne van hogy hatalmasat nyernek vele és megadja azt a pluszt ami kell a védelembe és SB lesz köv években de hosszú távon nem tartom jó lépésnek ezt a rakat picket érte.
RA7RA7
Én nagyon örülök neki 😊
Ja és üdvözlöm két "országos cimbimet petey elvtárst és a szeretett doktorommat 🙂)
Rózsa Sándor (betyár)
Veszteni nem vesztettetek vele semmit hogy hozzátok ment, mint már mondtam biztos hogy erősítés lesz, nálam csak az a kérdés hogy nem e lehetett volna ezt a két első kört fontosabb posztra áldozni. 😊
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Jó emberes trade keretében Jamal Adams a Szíhóxnál....
Alabama Niners
Ezeket a jövő falembereire vagy akármelyik hiányposztra ellőhették volna, hisz tudjuk amint Wilson kiszáll innen akkor óriási problémák lesznek, mint wgy safety hiány. Szóval focis példa hogy hoznak rakat pénzért felesleges játékosokat Messi mellé mert ő megoldja amíg itt van, aztán eljött az idő amikor már ő sem elég és most megy a fej vakarás hogy azt a csilliárdot a jövő csapatára is el lehetett volna költeni. Ugyanezt látom most Seattleben. Ez a rakat pick még visszaüthet a jövőben.
Az nem vitás hogy erősítés lesz Adams!! Az a kérdés hogy ezt a rakat picket érte kellett e feláldozni, nem inkább Ngakouért vagy OBJ vagy akármelyik prémium posztos játékosért. Reméljük lesz szezon és választ kapunk rá. 🙂

Másrészt.. Adams elit ez nem kérdés de így lesz köv 2 évben 4 db első kör, 2 db második és 3 db harmadik(ha nem cserélték el valamelyiket). Azért ez egy Safety elvesztése után nagyon is jól néz ki, már csak Gaseket kéne eltávolítani és elindulhat valami New York zöld felén. Seattlei oldalról az is simán benne van hogy hatalmasat nyernek vele és megadja azt a pluszt ami kell a védelembe és SB lesz köv években de hosszú távon nem tartom jó lépésnek ezt a rakat picket érte.
RA7RA7
Én nagyon örülök neki 😊
Ja és üdvözlöm két "országos cimbimet petey elvtárst és a szeretett doktorommat 🙂)
több mint 3 éve
RA7RA7 San Francisco 49ers 74
Jó emberes trade keretében Jamal Adams a Szíhóxnál....
Alabama Niners
Ezeket a jövő falembereire vagy akármelyik hiányposztra ellőhették volna, hisz tudjuk amint Wilson kiszáll innen akkor óriási problémák lesznek, mint wgy safety hiány. Szóval focis példa hogy hoznak rakat pénzért felesleges játékosokat Messi mellé mert ő megoldja amíg itt van, aztán eljött az idő amikor már ő sem elég és most megy a fej vakarás hogy azt a csilliárdot a jövő csapatára is el lehetett volna költeni. Ugyanezt látom most Seattleben. Ez a rakat pick még visszaüthet a jövőben.
Az nem vitás hogy erősítés lesz Adams!! Az a kérdés hogy ezt a rakat picket érte kellett e feláldozni, nem inkább Ngakouért vagy OBJ vagy akármelyik prémium posztos játékosért. Reméljük lesz szezon és választ kapunk rá. 🙂

Másrészt.. Adams elit ez nem kérdés de így lesz köv 2 évben 4 db első kör, 2 db második és 3 db harmadik(ha nem cserélték el valamelyiket). Azért ez egy Safety elvesztése után nagyon is jól néz ki, már csak Gaseket kéne eltávolítani és elindulhat valami New York zöld felén. Seattlei oldalról az is simán benne van hogy hatalmasat nyernek vele és megadja azt a pluszt ami kell a védelembe és SB lesz köv években de hosszú távon nem tartom jó lépésnek ezt a rakat picket érte.
több mint 3 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jó emberes trade keretében Jamal Adams a Szíhóxnál....
több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Matthew99
Jaj de kösz!!! Mindig jókat csinálsz, de ez szívemnek különösen kedves!! Köszi
diverdoc
Főként miattad raktam be, de a kép tetején láthatod, hogy nem én csináltam.
Matthew99
akkor is kösz 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Matthew99
Jaj de kösz!!! Mindig jókat csinálsz, de ez szívemnek különösen kedves!! Köszi
diverdoc
Főként miattad raktam be, de a kép tetején láthatod, hogy nem én csináltam.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Matthew99
Jaj de kösz!!! Mindig jókat csinálsz, de ez szívemnek különösen kedves!! Köszi


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Puha vagy, Sanyi
Just a friendly reminder @gkittle46 wrecks people on Sundays. Incase you were wondering he smashes the weight room also... Coincidence I think not! #paygeorgekittle

Wyatt
Hajrá Gyuri. 😀
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Puha vagy, Sanyi
Just a friendly reminder @gkittle46 wrecks people on Sundays. Incase you were wondering he smashes the weight room also... Coincidence I think not! #paygeorgekittle

több mint 3 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Most néztem meg a best of offense playeket, jó ha 30 sec-je volt a 14 perces videoból... Kár érte, kiváló ügynök volt.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
itt bizony a csapatnak van a kezében az összes kártya, Mostertnek nincs trade értéke..

több mint 3 éve
RA7RA7 San Francisco 49ers 74
Máshol sem kapna többet. És amúgy nálunk sem keres igazából rosszul, egész decens pénz az a 2.2 milla a futók jelenlegi helyzetét nézve.

Nem hallottam még senkitől, hogy Mostert lenne nálunk a No 1 RB a következő szezonra, egyértelműen a rendszer terméke a tavalyi teljesítménye. Ezzel nem akarom elvitatni a saját hozzáadott értékét, de nagyon gáz szerintem is egy év után új szerződésért sírni, ráadásul úgy, hogy ki tudja, meg lesz-e tartva a 2020-as szezon.
Niner Empire
Jobb teljesítményt itt nem fog nyújtani hisz Kyle rotálja a futókat rendesen. Egyedül meg nem hiszem hogy elvinne egy Offenset, sőt kizártnak tartom. Ezeknek a számoknak se lenne a közelébe.
több mint 3 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Máshol sem kapna többet. És amúgy nálunk sem keres igazából rosszul, egész decens pénz az a 2.2 milla a futók jelenlegi helyzetét nézve.

Nem hallottam még senkitől, hogy Mostert lenne nálunk a No 1 RB a következő szezonra, egyértelműen a rendszer terméke a tavalyi teljesítménye. Ezzel nem akarom elvitatni a saját hozzáadott értékét, de nagyon gáz szerintem is egy év után új szerződésért sírni, ráadásul úgy, hogy ki tudja, meg lesz-e tartva a 2020-as szezon.
több mint 3 éve
RA7RA7 San Francisco 49ers 74
Most hosszabbított nem tudom mit akar..
több mint 3 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Mostert tradet kért.
tenorx
Mehet a kurva anyjaba egy jo po utan. Mar bocsanat.
dankodavid
berobbant shannynek koszonhetoen a szezon masodik felere,nelkulunk mar a CFL-ben lenne a srac nem kellett senkinek elotte. igazan elvarhato lett volna tole h legalabb 1 szezont jatsszon meg olcson.
majd kukazunk a helyere mast.
gaborik
Hát figyu, nem. Szerintem teljesen érthető amit akar.
Oké, hogy még csak 1 (fél) értelmes éve volt futóként az NFL-ben, előtte csak special teamer volt.
Na most 28 éves, ugyanannyi, mint Coleman. Most van utolsó esélye futóként pénzt szerezni.
Elvileg annyit kért csak, hogy a fizuja (ami most vmi 2.2 millió) legyen ugyanannyi, mint Colemané (4.5 millió).
tenorx
Coleman jovore FA, ha jobban teljesit akkor talan meg tobbet is kapott volna. Nem tudta felfogni,hogy iden nem fer bele.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Mostert tradet kért.
tenorx
Mehet a kurva anyjaba egy jo po utan. Mar bocsanat.
dankodavid
berobbant shannynek koszonhetoen a szezon masodik felere,nelkulunk mar a CFL-ben lenne a srac nem kellett senkinek elotte. igazan elvarhato lett volna tole h legalabb 1 szezont jatsszon meg olcson.
majd kukazunk a helyere mast.
gaborik
Hát figyu, nem. Szerintem teljesen érthető amit akar.
Oké, hogy még csak 1 (fél) értelmes éve volt futóként az NFL-ben, előtte csak special teamer volt.
Na most 28 éves, ugyanannyi, mint Coleman. Most van utolsó esélye futóként pénzt szerezni.
Elvileg annyit kért csak, hogy a fizuja (ami most vmi 2.2 millió) legyen ugyanannyi, mint Colemané (4.5 millió).
több mint 3 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Mostert tradet kért.
tenorx
Mehet a kurva anyjaba egy jo po utan. Mar bocsanat.
dankodavid
berobbant shannynek koszonhetoen a szezon masodik felere,nelkulunk mar a CFL-ben lenne a srac nem kellett senkinek elotte. igazan elvarhato lett volna tole h legalabb 1 szezont jatsszon meg olcson.
majd kukazunk a helyere mast.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Mostert tradet kért.
több mint 3 éve
RA7RA7 San Francisco 49ers 74
Eddig valahogy elkerülte a figyelmemet hogy a DB edzőnk Clevelandbe távozott. Látva a secünket tavaly mennyire erőn felül teljesítettek eléggé megérezhetjük Woods távozását. Tudjuk már ki veszi át a helyét?
RA7RA7
 ninerswire.usatoday.com/2020/02/10/49ers-coaching-staff-tony-oden-defensive-backs-coach/
petey
Eléggé vándor madárnak tűnik.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Eddig valahogy elkerülte a figyelmemet hogy a DB edzőnk Clevelandbe távozott. Látva a secünket tavaly mennyire erőn felül teljesítettek eléggé megérezhetjük Woods távozását. Tudjuk már ki veszi át a helyét?
RA7RA7
 ninerswire.usatoday.com/2020/02/10/49ers-coaching-staff-tony-oden-defensive-backs-coach/

több mint 3 éve
RA7RA7 San Francisco 49ers 74
Eddig valahogy elkerülte a figyelmemet hogy a DB edzőnk Clevelandbe távozott. Látva a secünket tavaly mennyire erőn felül teljesítettek eléggé megérezhetjük Woods távozását. Tudjuk már ki veszi át a helyét?
több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Újabb pletyka hogy Dez Bryant jöhet?😀
RA7RA7
Ennél még Adams szerződtetése is valószínűbb. 😀
Niner Empire
Jön mindkettő 😂
RA7RA7
Olvastalak az Nso n.Őszinte részvétem 😊
roppihe
Loki?
RA7RA7
Ja
több mint 3 éve
RA7RA7 San Francisco 49ers 74
Újabb pletyka hogy Dez Bryant jöhet?😀
RA7RA7
Ennél még Adams szerződtetése is valószínűbb. 😀
Niner Empire
Jön mindkettő 😂
RA7RA7
Olvastalak az Nso n.Őszinte részvétem 😊
roppihe
Loki?