San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
Ansah is érkezhet.
Amadeus
meg Dion Jordan. de egyelőre workout van csak.
petey
Ő amúgy vállalható volt pr szituációkban rotálva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 944 — Csodabogár
Ansah is érkezhet.
Amadeus
meg Dion Jordan. de egyelőre workout van csak.

több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
Ansah is érkezhet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 950 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jordan Reed a fedélzeten. Úgy is olyan gyengén áll a csapat TE poszton. Ja nem ide.


Mellette Alex Barrett is maradt a Ninersnél.
iktriad
Drukkolok Reed-nek, reméljük egészséges bír maradni.
warr_b
Nem neki volt szezononkent 2-3 agyrazkodasa?

En a csaladja helyeben nem
engednem jatszani tobbet.
undisputedly
7 vagy 8 IGAZOLT volt neki ha jól emlékszem.
Én sem erőltetném, de hát nem vagyunk egyformák.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jordan Reed a fedélzeten. Úgy is olyan gyengén áll a csapat TE poszton. Ja nem ide.


Mellette Alex Barrett is maradt a Ninersnél.
iktriad
Drukkolok Reed-nek, reméljük egészséges bír maradni.
warr_b
Nem neki volt szezononkent 2-3 agyrazkodasa?

En a csaladja helyeben nem
engednem jatszani tobbet.
több mint 3 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Nálunk is megvan az első egész szezont kiülő játékos Travis Benjamin személyében. Nem gondolom, hogy nagy veszteség érte volna ezzel a csapatot, még akkor is, ha WR-ekből nem állunk túl jól.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 944 — Csodabogár
D.J. Reed-nek ennyi volt a szezon, sérülés miatt.

iktriad
sokat nem használtuk tavaly

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
D.J. Reed-nek ennyi volt a szezon, sérülés miatt.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 950 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jordan Reed a fedélzeten. Úgy is olyan gyengén áll a csapat TE poszton. Ja nem ide.


Mellette Alex Barrett is maradt a Ninersnél.
iktriad
Drukkolok Reed-nek, reméljük egészséges bír maradni.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
7-8 agyrázkódással a háta mögött nem biztos, hogy a legjobb döntés erőltetni a játékot, de hát ő tudja. Mindenesetre kapott Garoppolo egy újabb célpontot, ami nyilván nem rossz.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jordan Reed a fedélzeten. Úgy is olyan gyengén áll a csapat TE poszton. Ja nem ide.


Mellette Alex Barrett is maradt a Ninersnél.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
gaborik San Francisco 49ers 514

szegeny kinlaw-t leultettek, mert mashogy nem fert bele a kepbe 😀

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 3 éve
RA7RA7 San Francisco 49ers 74
Pletykák szerint puhatolózunk Clowney-nál. Hát Lol, offseason in full force 😀
petey
Akkor már ár érték arányban inkább Griffen
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pletykák szerint puhatolózunk Clowney-nál. Hát Lol, offseason in full force 😀
petey
Az offseasonnak vége, már megkezdődtek az edzőtáborok.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 944 — Csodabogár
Pletykák szerint puhatolózunk Clowney-nál. Hát Lol, offseason in full force 😀

több mint 3 éve
RA7RA7 San Francisco 49ers 74

petey
Tökéletesen alakul minden. :=)
RA7RA7
Még Kittle kell és rembe is leszünk.
Biztos eltart még egy darabig a beszélgetés 😊 De nem fog holdoutolni és fullra odateszi magát.
petey
Kittle izzig vérig 9ers ez nem kétséges.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 944 — Csodabogár

petey
Tökéletesen alakul minden. :=)
RA7RA7
Még Kittle kell és rembe is leszünk.
Biztos eltart még egy darabig a beszélgetés 😊 De nem fog holdoutolni és fullra odateszi magát.

több mint 3 éve
RA7RA7 San Francisco 49ers 74

petey
Tökéletesen alakul minden. :=)
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 944 — Csodabogár


Szerkesztette: petey

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 944 — Csodabogár
Mostert megkapja a pénzét

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 944 — Csodabogár
 twitter.com/jpafootball/status/1287177723333443589

Sources : The #49ers and George Kittle are nearing an agreement on a huge long-term contract extension. Should see something get wrapped up soon for the superstar TE.

Szerkesztette: petey

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 944 — Csodabogár
Hát ez kellett, mint ablakos tótnak a hanyattesés. gecc, se OL, se passrush, de kell a sokadik DB a csapatba. értem én, hogy kiba jó a gyerek, de 2 első kör???
biztos lesz nagy play amiket csinál, de ha nem lenne Wilson akkor ez egy 6-10-es csapat.
sztem most PC nyomott egy BoB-ot...
petey
Adams sanszos, hogy a legjobb pass rusherük lett egyből a kereten.
iktriad
Akkor mindenképp megérte

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát ez kellett, mint ablakos tótnak a hanyattesés. gecc, se OL, se passrush, de kell a sokadik DB a csapatba. értem én, hogy kiba jó a gyerek, de 2 első kör???
biztos lesz nagy play amiket csinál, de ha nem lenne Wilson akkor ez egy 6-10-es csapat.
sztem most PC nyomott egy BoB-ot...
petey
Adams sanszos, hogy a legjobb pass rusherük lett egyből a kereten.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 944 — Csodabogár
Jó emberes trade keretében Jamal Adams a Szíhóxnál....
Alabama Niners
Ezeket a jövő falembereire vagy akármelyik hiányposztra ellőhették volna, hisz tudjuk amint Wilson kiszáll innen akkor óriási problémák lesznek, mint wgy safety hiány. Szóval focis példa hogy hoznak rakat pénzért felesleges játékosokat Messi mellé mert ő megoldja amíg itt van, aztán eljött az idő amikor már ő sem elég és most megy a fej vakarás hogy azt a csilliárdot a jövő csapatára is el lehetett volna költeni. Ugyanezt látom most Seattleben. Ez a rakat pick még visszaüthet a jövőben.
Az nem vitás hogy erősítés lesz Adams!! Az a kérdés hogy ezt a rakat picket érte kellett e feláldozni, nem inkább Ngakouért vagy OBJ vagy akármelyik prémium posztos játékosért. Reméljük lesz szezon és választ kapunk rá. 🙂

Másrészt.. Adams elit ez nem kérdés de így lesz köv 2 évben 4 db első kör, 2 db második és 3 db harmadik(ha nem cserélték el valamelyiket). Azért ez egy Safety elvesztése után nagyon is jól néz ki, már csak Gaseket kéne eltávolítani és elindulhat valami New York zöld felén. Seattlei oldalról az is simán benne van hogy hatalmasat nyernek vele és megadja azt a pluszt ami kell a védelembe és SB lesz köv években de hosszú távon nem tartom jó lépésnek ezt a rakat picket érte.
RA7RA7
Én nagyon örülök neki 😊
Ja és üdvözlöm két "országos cimbimet petey elvtárst és a szeretett doktorommat 🙂)
Rózsa Sándor (betyár)
Veszteni nem vesztettetek vele semmit hogy hozzátok ment, mint már mondtam biztos hogy erősítés lesz, nálam csak az a kérdés hogy nem e lehetett volna ezt a két első kört fontosabb posztra áldozni. 😊
RA7RA7
Hát ez kellett, mint ablakos tótnak a hanyattesés. gecc, se OL, se passrush, de kell a sokadik DB a csapatba. értem én, hogy kiba jó a gyerek, de 2 első kör???
biztos lesz nagy play amiket csinál, de ha nem lenne Wilson akkor ez egy 6-10-es csapat.
sztem most PC nyomott egy BoB-ot...

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 944 — Csodabogár
Jó emberes trade keretében Jamal Adams a Szíhóxnál....
Alabama Niners
Ezeket a jövő falembereire vagy akármelyik hiányposztra ellőhették volna, hisz tudjuk amint Wilson kiszáll innen akkor óriási problémák lesznek, mint wgy safety hiány. Szóval focis példa hogy hoznak rakat pénzért felesleges játékosokat Messi mellé mert ő megoldja amíg itt van, aztán eljött az idő amikor már ő sem elég és most megy a fej vakarás hogy azt a csilliárdot a jövő csapatára is el lehetett volna költeni. Ugyanezt látom most Seattleben. Ez a rakat pick még visszaüthet a jövőben.
Az nem vitás hogy erősítés lesz Adams!! Az a kérdés hogy ezt a rakat picket érte kellett e feláldozni, nem inkább Ngakouért vagy OBJ vagy akármelyik prémium posztos játékosért. Reméljük lesz szezon és választ kapunk rá. 🙂

Másrészt.. Adams elit ez nem kérdés de így lesz köv 2 évben 4 db első kör, 2 db második és 3 db harmadik(ha nem cserélték el valamelyiket). Azért ez egy Safety elvesztése után nagyon is jól néz ki, már csak Gaseket kéne eltávolítani és elindulhat valami New York zöld felén. Seattlei oldalról az is simán benne van hogy hatalmasat nyernek vele és megadja azt a pluszt ami kell a védelembe és SB lesz köv években de hosszú távon nem tartom jó lépésnek ezt a rakat picket érte.
RA7RA7
Én nagyon örülök neki 😊
Ja és üdvözlöm két "országos cimbimet petey elvtárst és a szeretett doktorommat 🙂)
Rózsa Sándor (betyár)
Szevasz sáskám