San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Akkor a megosztast kosz😁


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man

Matthew99
Szokas szerint szuper! Koszonjuk
diverdoc
Nem dicsekszek más munkájával. Ezt a képet csak találtam.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Matthew99
Szokas szerint szuper! Koszonjuk


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Ne a mostani Gronk legyen a cél, az nem akkora fegyvertény. Érje el azt a szintet, amin ő volt hosszú évekig, hogy 2-3 embernek se legyen esélye ellene, borítsa fel Wattot és Ngatát a futójátékoknál, csinálgassa folyton a lehetetlen elkapásokat, na és akkor majd elérünk oda. De ez még egy 5-6 év
Wyatt
Mondjuk Gronknak a GOAT dobalt es nem egy 3. szamu qb, plusz ennek a 9ersnek Kittle az egyetlen komoly O jatekosa, igy konnyebb ellene vedekezni...

Cserebe 2012-ben meg nem voltak ilyen pass happy szabalyok ervenyben, oda lehetett csapni a tamadoknak, de pont ezert felesleges hasonlitgatni.
undisputedly
javítva.
ha nem lenne kórházban mindenki talán nem lett volna ennyi yardja, true

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ne a mostani Gronk legyen a cél, az nem akkora fegyvertény. Érje el azt a szintet, amin ő volt hosszú évekig, hogy 2-3 embernek se legyen esélye ellene, borítsa fel Wattot és Ngatát a futójátékoknál, csinálgassa folyton a lehetetlen elkapásokat, na és akkor majd elérünk oda. De ez még egy 5-6 év
Wyatt
Mondjuk Gronknak a GOAT dobalt es nem egy 2. szamu qb, plusz ennek a 9ersnek Kittle az egyetlen komoly O jatekosa, igy konnyebb ellene vedekezni...

Cserebe 2012-ben meg nem voltak ilyen pass happy szabalyok ervenyben, oda lehetett csapni a tamadoknak, de pont ezert felesleges hasonlitgatni.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Home Opponents

Arizona Cardinals
Los Angeles Rams
Seattle Seahawks
Atlanta Falcons
Carolina Panthers
Cleveland Browns
Green Bay Packers
Pittsburgh Steelers

Road Opponents

Arizona Cardinals
Los Angeles Rams
Seattle Seahawks
Baltimore Ravens
Cincinnati Bengals
New Orleans Saints
Tampa Bay Buccaneers
Washington Redskins

menetrend jövőre. nem lesz egy népünnepély, de ha mindenki egészséges lesz, jól sikerül az erősítés akkor remélem kinéz egy PO hely.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Akkor készüljünk a FA-re és draftra 😊

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ne a mostani Gronk legyen a cél, az nem akkora fegyvertény. Érje el azt a szintet, amin ő volt hosszú évekig, hogy 2-3 embernek se legyen esélye ellene, borítsa fel Wattot és Ngatát a futójátékoknál, csinálgassa folyton a lehetetlen elkapásokat, na és akkor majd elérünk oda. De ez még egy 5-6 év

több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Kittle 1377 rec yarddal megdöntötte a TE rekordot!!! 😊
Ennek lehet örülni a mai meccs után, másnak nagyon nem.
Niner Empire
Kelce kábé 10-15 percig volt ennek a címnek a birtokosa....ja és Gronkowski who?
Alabama Niners
Na ugye hogy megmondtam én tavaly, hogy Kittle elit lesz? Aztán le lett szegény fikázva.

Mondjuk Gronkowskihoz még kicsit nőnie kell (kinek nem), de biztató a kezdés^^
Wyatt
Hova nőjön Gronk-hoz képest, ha már most jobb nála? 😊
A Próféta szólt belőled!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kittle 1377 rec yarddal megdöntötte a TE rekordot!!! 😊
Ennek lehet örülni a mai meccs után, másnak nagyon nem.
Niner Empire
Kelce kábé 10-15 percig volt ennek a címnek a birtokosa....ja és Gronkowski who?
Alabama Niners
Na ugye hogy megmondtam én tavaly, hogy Kittle elit lesz? Aztán le lett szegény fikázva.

Mondjuk Gronkowskihoz még kicsit nőnie kell (kinek nem), de biztató a kezdés^^

több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Kittle 1377 rec yarddal megdöntötte a TE rekordot!!! 😊
Ennek lehet örülni a mai meccs után, másnak nagyon nem.
Niner Empire
Kelce kábé 10-15 percig volt ennek a címnek a birtokosa....ja és Gronkowski who?
több mint 5 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Kittle 1377 rec yarddal megdöntötte a TE rekordot!!! 😊
Ennek lehet örülni a mai meccs után, másnak nagyon nem.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
 twitter.com/CamInman/status/1078744350702465025?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1078744350702465025&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.49erswebzone.com%2Farticles%2F122414-encouraging-jimmy-garoppolo-doing-light-rehab-during-practice%2F

🥰💪

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
meg is lenne oldva a FS poszt egy ideig. Ward úgyis kuka, Tartt is állandóan sérült.

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Én nem bánnám ha olyan emberek jönnének akikben bőven van már rutin. ET ilyen.

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Csodas. Reszemrol 3 hm.
Mondjuk korabban is voltak erre utalo jelek, allitolag hivta Sormen, buzditotta intsen be a hoksznal.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
 www.49erswebzone.com/articles/122389-richard-sherman-49ers-possibly-pursuing-thomas-going-throw/ hm hm

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Majdén elmondom petey tesó.
Nincs olyan, hogy előremutató vereség mintahogy hátramutató győzelem sincs.
W van vagy L.
Sokáig én is hittem ebben.
Volt olyan szezonunk ahol volt 4-5 előremutatónak hitt vereségünk. Csak lett mellé 11-12 nem annyira előre mutató...

Szerintem.
Bazzani
vágesz 😀
én még így is tartom magam, hogy ez nekünk "előremutató", hiszen egy csomó rookie és 2-3. számú játékost tudtunk kipróbálni. így tisztább a kép, hogy kivel érdemes számolni a jövőben, akár kezdő akár backup szinten. így lehet tervezni a FA-n, draftot is.

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Majdén elmondom petey tesó.
Nincs olyan, hogy előremutató vereség mintahogy hátramutató győzelem sincs.
W van vagy L.
Sokáig én is hittem ebben.
Volt olyan szezonunk ahol volt 4-5 előremutatónak hitt vereségünk. Csak lett mellé 11-12 nem annyira előre mutató...

Szerintem.

több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Basszunk rá. 😊
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Abszolút komolyan állt a csapat a meccshez, szimplán nem játszottunk jól. Volt már idén ilyen többször is, ezt megnyertük, mindenki teljesen elégedett vele, a hibákat látjuk volt belőle bőven. Egy Rams elleni nagy győzelemből, s egy Packers elleni ha nem is remek játékkal aratott, de emocionálisan nagy győzelemből jöttünk, idegenben amúgy sem dózerolunk, benne volt a pakliba, hogy gyengén játszunk. De amit írtam ezért is 1 győzelmet adnak. Támadóoldalon a második félidőre megtaláltuk a receptet, mégha ez pontokban nem mutatkozott meg.
Az elmúlt 3 évben mikor hasonlóan szedett-vedett csapattal szenvedtünk a tietekhez hasonló előremutató vereséget jobb csapatoktól mi is pont az ilyeneket mondtuk, mint Ti. Semmire nem mész vele. A 49ers a Hawks meccsel ellentétben megtalálta az utat a vereséghez, holott talán benne lehetett volna az első félidő alapján egy győzelem. Az edzői stábotok mindenesetre remek erre lehet alapozni.
tüsi91
bocs tüsi, lehet a bejglikóma, de nem értem még mindig hogy igazából mit is mondunk? 😀

több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Abszolút komolyan állt a csapat a meccshez, szimplán nem játszottunk jól. Volt már idén ilyen többször is, ezt megnyertük, mindenki teljesen elégedett vele, a hibákat látjuk volt belőle bőven. Egy Rams elleni nagy győzelemből, s egy Packers elleni ha nem is remek játékkal aratott, de emocionálisan nagy győzelemből jöttünk, idegenben amúgy sem dózerolunk, benne volt a pakliba, hogy gyengén játszunk. De amit írtam ezért is 1 győzelmet adnak. Támadóoldalon a második félidőre megtaláltuk a receptet, mégha ez pontokban nem mutatkozott meg.
Az elmúlt 3 évben mikor hasonlóan szedett-vedett csapattal szenvedtünk a tietekhez hasonló előremutató vereséget jobb csapatoktól mi is pont az ilyeneket mondtuk, mint Ti. Semmire nem mész vele. A 49ers a Hawks meccsel ellentétben megtalálta az utat a vereséghez, holott talán benne lehetett volna az első félidő alapján egy győzelem. Az edzői stábotok mindenesetre remek erre lehet alapozni.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Nem tudom, hogy ez a meccs a kritikánk volt-e. Nem játszottunk jól sem offense, sem defense szinten, de pont annyit tettünk, hogy nyerjünk. Támadóoldalon elvesztettük a fonalat kb a Vikings meccs óta. A védelem nem játszott jól, Jackson hiányát a secondary sokkal jobban megsínylette, vagy csak szimplán szar napunk volt. De ez is 1 győzelmet ér. Amikor az elmúlt években többször, sokszor közel voltunk egy tőlünk jobb csapat veréséhez, de valahogy mindig sikerült kikapni ebbe kapaszkodtunk mi is. De az ilyen meccsek 80 százalékát az a csapat nyeri, amelyik jobb. A szar csapatok megtalálják az utat a vereséghez.
tüsi91
oké. 1 kiesőtök volt. nekünk csupa rookie, UDFA, meg 3. körös és practice squados kezdőnk. ennek fényében nézd a jobb meg szar csapatot. nekem nem úgy tűnt, hogy tartalékon ment a Bears. de ha így jobban esik... 😊

több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem tudom, hogy ez a meccs a kritikánk volt-e. Nem játszottunk jól sem offense, sem defense szinten, de pont annyit tettünk, hogy nyerjünk. Támadóoldalon elvesztettük a fonalat kb a Vikings meccs óta. A védelem nem játszott jól, Jackson hiányát a secondary sokkal jobban megsínylette, vagy csak szimplán szar napunk volt. De ez is 1 győzelmet ér. Amikor az elmúlt években többször, sokszor közel voltunk egy tőlünk jobb csapat veréséhez, de valahogy mindig sikerült kikapni ebbe kapaszkodtunk mi is. De az ilyen meccsek 80 százalékát az a csapat nyeri, amelyik jobb. A szar csapatok megtalálják az utat a vereséghez.