San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor viszont szimplán tényleg vele számoltak centerként, csak jött a jobb opció, így meg legalább a fizuja nem marad valszeg itt
Wyatt
...minden pénzügy megy vele Miamiba.
Alabama Niners
Erre tippeltem. A csapatnak jobb Richburggel, és akkor jöhet az OG-draft

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Akkor viszont szimplán tényleg vele számoltak centerként, csak jött a jobb opció, így meg legalább a fizuja nem marad valszeg itt
Wyatt
...minden pénzügy megy vele Miamiba.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor viszont szimplán tényleg vele számoltak centerként, csak jött a jobb opció, így meg legalább a fizuja nem marad valszeg itt

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Kilgore-t eltradeltük Miamiba.
Alabama Niners
.....egy marék szotyiért adtuk el.....felcserélődnek a 7. körös pickek.
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Kilgore-t eltradeltük Miamiba.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fusco Falcons, 3 év. Fusco kezdő RG volt. tippem ide egy draft pick. hacsak nem Kilgore-t rakják be.
petey
Valahova kell neki hely, ha már most hosszabbítottak vele három évre. Meg ott van még Garnett is. Jön ugye Richburg

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Fusco Falcons, 3 év. Fusco kezdő RG volt. tippem ide egy draft pick. hacsak nem Kilgore-t rakják be.

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
amikor bejött Hyde vagy Breida gyakorlatilag feladtuk postán hogy mi lesz a következő játék. most van 2 hasonló futónk, akik meg tudják futni a route-okat is a backfieldről, a lá Falcons módra.

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Én sajnálom,hogy elment Hyde 😕
Figyelembe véve a reális futó felhozatalt nem is nagyon értem,ráadásul úgy tűnik nem is akartuk megtartani.
McKinnon szerintem nem jobb,mint ő.
Oregon88
Kb egyetértek. Ami nekem a szemem szúrja, az a biznisz oldala. Hyde egy 1000y körüli 1.számú futó...nem kellett.... ~>3év/15 milláért Browns.
Erre hoznak egy 500y-os, jobb fal mögött rosszabb átlaggal futó cserét, aki 4 év alatt nem ért el az 1.számú poziig 4év/30m-ért 😀 évi 7,5m egy csere futónak.
Hyde sem tökéletes, de jobb futó, és milliókkal olcsóbb lett volna...
Chargers LT
Szerintem az lehetett mögötte, hogy nem Őt látták megoldásnak Shanny-ék és ezt meg is mondták neki. Így nem maradt más, mint elmenni. Illetve hozzá kell tenni, hogy elkapásokban többet vártak tőle, mint amennyit hozott. Jó példa mit képzel el Shanny egy futótól elkapásban az Juszczyk, rá játszottak nagy playeket. Nem tudom ennek mennyire tud McKinnon megfelelni, de nekem van egy titkos favoritom, aki jó elkapásokban (is): FRANKY BOY!!!!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fiatalabb, nincs agyonhasználva. A futásokra ott van Joe Williams (homerkedem még majd az RB-k terén, megszokjátok), és a mai NFL-ben kb már fontosabb, hogy jó elkapó legyen az RB-d, és csere nélkül lehessen átvariálni a játékokat. McKinnon ebben jobb, és többet tud hozzátenni a csapathoz. Gondolom, ez lehet a 49ers megközelítése. Mondjuk Lewis jobb lett volna, mert jobb futó, csak ő meg minden évben megsérül :/

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 589 — Jedi Master
Én sajnálom,hogy elment Hyde 😕
Figyelembe véve a reális futó felhozatalt nem is nagyon értem,ráadásul úgy tűnik nem is akartuk megtartani.
McKinnon szerintem nem jobb,mint ő.
Oregon88
Kb egyetértek. Ami nekem a szemem szúrja, az a biznisz oldala. Hyde egy 1000y körüli 1.számú futó...nem kellett.... ~>3év/15 milláért Browns.
Erre hoznak egy 500y-os, jobb fal mögött rosszabb átlaggal futó cserét, aki 4 év alatt nem ért el az 1.számú poziig 4év/30m-ért 😀 évi 7,5m egy csere futónak.
Hyde sem tökéletes, de jobb futó, és milliókkal olcsóbb lett volna...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Én sajnálom,hogy elment Hyde 😕
Figyelembe véve a reális futó felhozatalt nem is nagyon értem,ráadásul úgy tűnik nem is akartuk megtartani.
McKinnon szerintem nem jobb,mint ő.
Oregon88
az a "baj" Hyde-dal, hogy mikor fent volt Breida fájt a különbség a 2 között.
Sokszor Hyde agyatlanul ment a falba. én kedvelem, sok sikert neki, de ide most más szisztéma kell.
meglátjuk Joe Williams mit villant. drafton is jön RB tuti.

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én ehhez alapvetően ennyit tennék hozzá; nyilván a pff is, mint olyan, nem tökéletes, de azt megmutatja/sugallja, hogy a játékának alapvetően nincs igazi gyengéje, még ha semmiben se elit, de mindenben jó. A pénz pedig nyilván nem számít, capspace még sosem nyert meccset és egy ilyen deal bőven belefér a jelen helyzetben.

dankodavid
Jó játékos, ügyes srác, openfielden gyilkos, remek a passzjátélban. De egyedül kevés, kell mellé egy igáslóféle RB
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk én a két tavalyi újonctól (Jeremy McNichols, Joe Williams) sokat vártam (mindkettőt draftoltam GM-játékban), remélem, kapnak lehetőséget ők is 😊

több mint 6 éve
Oregon88 San Francisco 49ers Michigan State Spartans 423
Én sajnálom,hogy elment Hyde 😕
Figyelembe véve a reális futó felhozatalt nem is nagyon értem,ráadásul úgy tűnik nem is akartuk megtartani.
McKinnon szerintem nem jobb,mint ő.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A passblock után milyen számok vannak, mert a 79,82,75 hármasból nem jön ki nekem a 84-es átlag.
undisputedly
Mert az nem is átlag.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én ehhez alapvetően ennyit tennék hozzá; nyilván a pff is, mint olyan, nem tökéletes, de azt megmutatja/sugallja, hogy a játékának alapvetően nincs igazi gyengéje, még ha semmiben se elit, de mindenben jó. A pénz pedig nyilván nem számít, capspace még sosem nyert meccset és egy ilyen deal bőven belefér a jelen helyzetben.

dankodavid
A passblock után milyen számok vannak, mert a 79,82,75 hármasból nem jön ki nekem a 84-es átlag.
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Én ehhez alapvetően ennyit tennék hozzá; nyilván a pff is, mint olyan, nem tökéletes, de azt megmutatja/sugallja, hogy a játékának alapvetően nincs igazi gyengéje, még ha semmiben se elit, de mindenben jó. A pénz pedig nyilván nem számít, capspace még sosem nyert meccset és egy ilyen deal bőven belefér a jelen helyzetben.


Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Hyde -> Browns 3év 15 miller

Ki lesz a kezdő futó nálunk? Talán jön vissza Franky Boy?
Alabama Niners
McKinnon, 4 év/30milla . Anno nagy draftcrush volt 14-ben, idén pedig végre elég jó szezont futott, szerintem remekül fog illeszkedni Shanny offensébe.
dankodavid
Nekem nagy kedvencem volt piszok nagy arc a srác! Remélem jó lesz nálatok , sok sikert neki
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Hyde -> Browns 3év 15 miller

Ki lesz a kezdő futó nálunk? Talán jön vissza Franky Boy?
Alabama Niners
McKinnon, 4 év/30milla . Anno nagy draftcrush volt 14-ben, idén pedig végre elég jó szezont futott, szerintem remekül fog illeszkedni Shanny offensébe.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hyde -> Browns 3év 15 miller

Ki lesz a kezdő futó nálunk? Talán jön vissza Franky Boy?
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Cardinals - Bradford házasság, 20/15 milliós szerződés. Azért nem szarom össze magam a rettegéstől, ha meghallom a Cardinals nevét. Ennek oda-vissza meg kell elnnie.
Alabama Niners


Nem azért hogy a cards fanokat basztassam, de Bradford megérkezett arizonaba. Elég nekik Bradford is, nem kell nekik külön baj 😀 😀 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk a 16–0 során muszáj is lesz.

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Cardinals - Bradford házasság, 20/15 milliós szerződés. Azért nem szarom össze magam a rettegéstől, ha meghallom a Cardinals nevét. Ennek oda-vissza meg kell elnnie.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Közepes volt, de ebben nyilván közrejátszott, hogy Gabi és Kaep irányított. Ez az éve a felépülésről, diétáról szólt. A hírek szerint egy mozgékonyabb, atletikusabb Garnett kezdi majd a felkészülést.
SFGaben
le kell fogyni a tesónak és megtnulnia a ZBS-t. az offseason program és TC-ben sokmindenre választ ad. ezen kívül ha ledraftoljuk Nelsont akkor odabaszós fal lesz. nálam még azért kérdőjel TBrown is.

Érdeklődünk mi is Deion Lewis iránt.
Sherman megkapta a 25-öt Ward-tól.