San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért ez így pikáns. divízió riválishoz jönni. 😊

És ha Sherman, után tényleg igaz, hogy A-Rob-ra és még Trumain Johson-ra is komolyan rámentek, az nem lesz semmi... Nekem már kicsit sok is. Oké, hogy van még pénz bőven, de a cap space kb. el lett költve (beszámolva a draftot is). Ami maradt az már döntően rollover. Az meg 1 év és eltűnik, ha el van költve. Ezeknek a srácoknak meg nem 1 évre kellene contractot adni.

Jimmy szerződése nagyon jó, jövőre jóval kevesebb lesz a hitje, de ennyire?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
hivatalosan: hányok
Alabama Niners
megértelek, én is így éreztem volna ha végül a Patriotsnál köt ki
akármilyen jó játékos ha csak meglátom felfordul tőle a gyomrom
de legalább jó szerződést kötöttetek vele, ha gond lesz vele nem probléma kivágni
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Keves jatekost utalok jobban a ligaban. Nem hiszem el. Nem ertem az epitkezesi strategiankba, hogy illik ez bele? Kibaszott nagy pofajaval, serulese utan... haaaat...


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
hivatalosan: hányok
Alabama Niners
megyünk valami fasza terápiára is

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 003
 twitter.com/birvin_wvu11/status/972642343676448768?s=21

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Richard Sherman joining 49ers on 3-year, $39M deal

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000920544/article/richard-sherman-agrees-to-threeyear-deal-with-49ers?campaign=fb-nf-sf184196314-sf184196314&sf184196314=1

Szerkesztette: gaborik

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó lesz ő itt, én a Patsben is elnéztem volna, pedig utáltam régen 😊

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
hivatalosan: hányok
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
hát......akkor minimum 3 int Wilson ellen meccsenként

több mint 6 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Adam Schefter

And now it’s done: 49ers and CB Richard Sherman reached agreement tonight on a three-year deal, source tells ESPN.
Sherman is a 49er.

Szerkesztette: gaborik

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Már azt is írják, hogy fizikai felmérőn van nálunk....... a facebook csoportban meg mindenki várja, mint a Messiást....

Tényleg egy ilyen ember kell a csapatba, abba a filozófiába és szemléletbe amit Brick by Brick építünk???
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Állítólag jövő héten megy a Lionshoz.
dande
Nincs hivatalos időpont még.
Csak verik fel az árát.
Bazzani
Raidershez is írták hogy érdeklődnek. kezdődik lassan...

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag jövő héten megy a Lionshoz.
dande
Nincs hivatalos időpont még.
Csak verik fel az árát.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Állítólag jövő héten megy a Lionshoz.
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hmm
 twitter.com/JamesBradySBN/status/972356864800419840
SFGaben
Kicsit elhánynám magam
petey
...én meg nagyon.......de egyre több helyen írják, hogy reális az érkezése......
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Nem lenne hátrány az biztos. Jöjjön csak nyugodtan!

több mint 6 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
már egyre több helyen írnak róla, hogy érdeklődést mutatunk shermanért.
bármekkora tapló én azt mondanám jöjjön, vszínű olcsóbb megoldás lenne mint tru. a győzni akarás biztos hogy megvan még benne, ennek a fiatal védelemnek meg jól jönne egy hasonló vezető.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Hmm
 twitter.com/JamesBradySBN/status/972356864800419840
SFGaben
Kicsit elhánynám magam

több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Hmm
 twitter.com/JamesBradySBN/status/972356864800419840
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
nem tudom mennyire voltak valósak a peters és talib pletykák, de hogy mindkettőt behúzta a rams kicsit kezd frusztráló lenni. igazából lehet nem kár egyikért se csak nehogy így járjunk komolyabb célpontokkal is :S
gaborik
Én nem bánom hogy nem. Foster mellé kéne még 2 ilyen észkombájn, akiből az egyik már kifelé megy.

több mint 6 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
nem tudom mennyire voltak valósak a peters és talib pletykák, de hogy mindkettőt behúzta a rams kicsit kezd frusztráló lenni. igazából lehet nem kár egyikért se csak nehogy így járjunk komolyabb célpontokkal is :S

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
 www.49ers.com/news/article-2/49ers-Sign-WR-Marquise-Goodwin-to-a-Three-year-Extension/2eaefdb4-c58a-471c-8adf-7daa58265bab?sf184001933=1
gaborik
Zsírlézer
Felépül Garcon is és jön valaki még oszt rendben is vagyunk

több mint 6 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
 www.49ers.com/news/article-2/49ers-Sign-WR-Marquise-Goodwin-to-a-Three-year-Extension/2eaefdb4-c58a-471c-8adf-7daa58265bab?sf184001933=1

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 6 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
még egy zuhanyhíradó

 www.49erswebzone.com/articles/114224-49ers-expected-target-receiver-allen-robinson-agency-reports/
petey
nagyon adnám. egy tru/fuller & allen kettős álom lenne. többet nem is kérnék. 1/9-en meg jöhetne akkor nelson, persze ha addig bent marad 😀
bár messze még a draft lehet egy minkah fitzpatrick is az ölünkbe hullhat vagy bármelyik nagyobb név, nálunk meg bőven van hiányposzt hogy a lehető legjobbat húzzuk.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
még egy zuhanyhíradó

 www.49erswebzone.com/articles/114224-49ers-expected-target-receiver-allen-robinson-agency-reports/