San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Én sajnálom,hogy elment Hyde 😕
Figyelembe véve a reális futó felhozatalt nem is nagyon értem,ráadásul úgy tűnik nem is akartuk megtartani.
McKinnon szerintem nem jobb,mint ő.
Oregon88
Kb egyetértek. Ami nekem a szemem szúrja, az a biznisz oldala. Hyde egy 1000y körüli 1.számú futó...nem kellett.... ~>3év/15 milláért Browns.
Erre hoznak egy 500y-os, jobb fal mögött rosszabb átlaggal futó cserét, aki 4 év alatt nem ért el az 1.számú poziig 4év/30m-ért 😀 évi 7,5m egy csere futónak.
Hyde sem tökéletes, de jobb futó, és milliókkal olcsóbb lett volna...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 918 — Csodabogár
Én sajnálom,hogy elment Hyde 😕
Figyelembe véve a reális futó felhozatalt nem is nagyon értem,ráadásul úgy tűnik nem is akartuk megtartani.
McKinnon szerintem nem jobb,mint ő.
Oregon88
az a "baj" Hyde-dal, hogy mikor fent volt Breida fájt a különbség a 2 között.
Sokszor Hyde agyatlanul ment a falba. én kedvelem, sok sikert neki, de ide most más szisztéma kell.
meglátjuk Joe Williams mit villant. drafton is jön RB tuti.

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én ehhez alapvetően ennyit tennék hozzá; nyilván a pff is, mint olyan, nem tökéletes, de azt megmutatja/sugallja, hogy a játékának alapvetően nincs igazi gyengéje, még ha semmiben se elit, de mindenben jó. A pénz pedig nyilván nem számít, capspace még sosem nyert meccset és egy ilyen deal bőven belefér a jelen helyzetben.

dankodavid
Jó játékos, ügyes srác, openfielden gyilkos, remek a passzjátélban. De egyedül kevés, kell mellé egy igáslóféle RB
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk én a két tavalyi újonctól (Jeremy McNichols, Joe Williams) sokat vártam (mindkettőt draftoltam GM-játékban), remélem, kapnak lehetőséget ők is 😊

több mint 6 éve
Oregon88 San Francisco 49ers Michigan State Spartans 423
Én sajnálom,hogy elment Hyde 😕
Figyelembe véve a reális futó felhozatalt nem is nagyon értem,ráadásul úgy tűnik nem is akartuk megtartani.
McKinnon szerintem nem jobb,mint ő.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A passblock után milyen számok vannak, mert a 79,82,75 hármasból nem jön ki nekem a 84-es átlag.
undisputedly
Mert az nem is átlag.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én ehhez alapvetően ennyit tennék hozzá; nyilván a pff is, mint olyan, nem tökéletes, de azt megmutatja/sugallja, hogy a játékának alapvetően nincs igazi gyengéje, még ha semmiben se elit, de mindenben jó. A pénz pedig nyilván nem számít, capspace még sosem nyert meccset és egy ilyen deal bőven belefér a jelen helyzetben.

dankodavid
A passblock után milyen számok vannak, mert a 79,82,75 hármasból nem jön ki nekem a 84-es átlag.
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Én ehhez alapvetően ennyit tennék hozzá; nyilván a pff is, mint olyan, nem tökéletes, de azt megmutatja/sugallja, hogy a játékának alapvetően nincs igazi gyengéje, még ha semmiben se elit, de mindenben jó. A pénz pedig nyilván nem számít, capspace még sosem nyert meccset és egy ilyen deal bőven belefér a jelen helyzetben.


Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Hyde -> Browns 3év 15 miller

Ki lesz a kezdő futó nálunk? Talán jön vissza Franky Boy?
Alabama Niners
McKinnon, 4 év/30milla . Anno nagy draftcrush volt 14-ben, idén pedig végre elég jó szezont futott, szerintem remekül fog illeszkedni Shanny offensébe.
dankodavid
Nekem nagy kedvencem volt piszok nagy arc a srác! Remélem jó lesz nálatok , sok sikert neki
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Hyde -> Browns 3év 15 miller

Ki lesz a kezdő futó nálunk? Talán jön vissza Franky Boy?
Alabama Niners
McKinnon, 4 év/30milla . Anno nagy draftcrush volt 14-ben, idén pedig végre elég jó szezont futott, szerintem remekül fog illeszkedni Shanny offensébe.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hyde -> Browns 3év 15 miller

Ki lesz a kezdő futó nálunk? Talán jön vissza Franky Boy?
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Cardinals - Bradford házasság, 20/15 milliós szerződés. Azért nem szarom össze magam a rettegéstől, ha meghallom a Cardinals nevét. Ennek oda-vissza meg kell elnnie.
Alabama Niners


Nem azért hogy a cards fanokat basztassam, de Bradford megérkezett arizonaba. Elég nekik Bradford is, nem kell nekik külön baj 😀 😀 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk a 16–0 során muszáj is lesz.

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Cardinals - Bradford házasság, 20/15 milliós szerződés. Azért nem szarom össze magam a rettegéstől, ha meghallom a Cardinals nevét. Ennek oda-vissza meg kell elnnie.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 918 — Csodabogár
Közepes volt, de ebben nyilván közrejátszott, hogy Gabi és Kaep irányított. Ez az éve a felépülésről, diétáról szólt. A hírek szerint egy mozgékonyabb, atletikusabb Garnett kezdi majd a felkészülést.
SFGaben
le kell fogyni a tesónak és megtnulnia a ZBS-t. az offseason program és TC-ben sokmindenre választ ad. ezen kívül ha ledraftoljuk Nelsont akkor odabaszós fal lesz. nálam még azért kérdőjel TBrown is.

Érdeklődünk mi is Deion Lewis iránt.
Sherman megkapta a 25-öt Ward-tól.

több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Közepes volt, de ebben nyilván közrejátszott, hogy Gabi és Kaep irányított. Ez az éve a felépülésről, diétáról szólt. A hírek szerint egy mozgékonyabb, atletikusabb Garnett kezdi majd a felkészülést.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk Staley jóféle, Richburg is. Garnett hozta 2016-ban a vártakat? Mert akkor a végén még egész pofás lehet a fala Jimmynek

több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Staley-Kilgore-Richburg-Garnett-T.Brown talán.
G lehet még Tomlison, Beadles, Magnuson
T pedig Gilliam
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk Kilgore most hosszabbított három évvel

Hogyan fog kinézni a fal idén?

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Richburg egy gyengébben futásblokkoló, ám kicsit fiatalabb Alex Mack.
Összességében jó hasonmást talált Shanny.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Nem tudni még a számokat, de a rendszerbe illő játékos:
 twitter.com/geoffschwartz/status/973571276529917952
több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
 twitter.com/AdamSchefter/status/973569530780844032
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 918 — Csodabogár
Ez egy igazi faszfej! Sajnállak titeket!
♉gaben♉
Köszi!

több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Ez egy igazi faszfej! Sajnállak titeket!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Én továbbra sem tudok nagyon napirendre térni. Az hogy minket nem szidott, az barokkos túlzás, pl Crabtree, Kaep vonatkozásban ugranak be egyértelmű dolgok. Meg azért a retinámba égett, ahogy a pulykát zabálta a logónkon.
De most egy másik vetületét venném a dolognak: nem elég a megosztó személyisége, a finoman sem zökkenőmentes múltja a csapatunkkal, de az orvosi vonal mellett sem szabad elmenni. És én most tisztán ezt az oldalt nézem.
30-as játékos Achilles sérülése után. Utánanéztem tisztán szakmai szempontokból az irodalmának a problémának. Megdöbbentő sok publikáció van. És eléggé elkeserítő.
Összefoglalva pár adat: Átlagosan 11 hónap kellett, míg a teljes értékű edzésmunkába vissza tudtak térni (ez a szám életkortól függött elsősorban), Sherm esetében ez 2018 októbere lesz. 2-3 év után várható, hogy elérik a teljesítőképességüket (2019-2020 október)
"There was a 95%, 87%, and 64% postinjury reduction in power ratings for linebackers, cornerbacks, and defensive tackles over a 3-year period. On average, players experienced a greater than 50% reduction in their power ratings following such an injury"
A major ligák játékosait figyelembe véve 33-40%-uk nem tudott visszatérni mert nem érték el a teljesítőképességüket. Akik visszatértek azok is szignifikánsan kevesebb időt töltöttek el a pályán mint a sérülés előtt. "players who returned to play after repair of complete Achilles tendon ruptures showed a significant decrease in playing time and performance. Thirty-nine percent of players never returned to play"
"An Achilles tendon rupture is a devastating injury that prevents RTP for 30.6% of professional players. Athletes who do return play in fewer games, have less play time, and perform at a lower level than their preinjury status"

Természetesen statisztikák és az egyén mindig más. Lehet hogy Sherm csodás regenerációs és gyógyhajlamú ember aki kirúgja magát (de ezt orvosilag lehetetlen 4 hónap után megállapítani, megjósolni). Ha a legszerencsésebb szcenariót vesszük akkor 2018 végére tud játszani (valószínűleg korábbi önmagához képest limitáltan). Jó esetben 2019 végén, rosszabb esetben meg semmikor. Ezért nem értem ezt a húzást.

References:
Trofa at al.: Professional Athletes' Return to Play and Performance After Operative Repair of an Achilles Tendon Rupture. Am J Sports Med. 2017 Oct;45(12):2864-2871
Amin at al.: Performance outcomes after repair of achilles tendon ruptures in national basketball association players.Am J Sports Med. 2013 Aug;41(8):1864-8
Parekh at al.: Epidemiology and outcomes of Achilles tendon ruptures in the National Football League.Foot Ankle Spec. 2009 Dec;2(6):283-6
diverdoc
Te érteni fogod. Vannak nagy választások az életben.
 www.youtube.com/watch?v=OIR7wB6KWYg