San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
 www.ninersnation.com/2018/3/12/17110004/49ers-free-agency-rumors-andrew-norwell-giants

azért ez mekkora JoshMcDanielsing lenne ha Giants elől elhappolnánk 😀

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jimmy érdeme, hogy ilyen FA-t tudtatok hozni, ez pedig hozza majd magával a többit is. Az 1–10-es Frisco nem lett volna túl csábító, max pénzügyileg, de most már vannak kilátások is rendesen

több mint 6 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Én továbbra sem tudok nagyon napirendre térni. Az hogy minket nem szidott, az barokkos túlzás, pl Crabtree, Kaep vonatkozásban ugranak be egyértelmű dolgok. Meg azért a retinámba égett, ahogy a pulykát zabálta a logónkon.
De most egy másik vetületét venném a dolognak: nem elég a megosztó személyisége, a finoman sem zökkenőmentes múltja a csapatunkkal, de az orvosi vonal mellett sem szabad elmenni. És én most tisztán ezt az oldalt nézem.
30-as játékos Achilles sérülése után. Utánanéztem tisztán szakmai szempontokból az irodalmának a problémának. Megdöbbentő sok publikáció van. És eléggé elkeserítő.
Összefoglalva pár adat: Átlagosan 11 hónap kellett, míg a teljes értékű edzésmunkába vissza tudtak térni (ez a szám életkortól függött elsősorban), Sherm esetében ez 2018 októbere lesz. 2-3 év után várható, hogy elérik a teljesítőképességüket (2019-2020 október)
"There was a 95%, 87%, and 64% postinjury reduction in power ratings for linebackers, cornerbacks, and defensive tackles over a 3-year period. On average, players experienced a greater than 50% reduction in their power ratings following such an injury"
A major ligák játékosait figyelembe véve 33-40%-uk nem tudott visszatérni mert nem érték el a teljesítőképességüket. Akik visszatértek azok is szignifikánsan kevesebb időt töltöttek el a pályán mint a sérülés előtt. "players who returned to play after repair of complete Achilles tendon ruptures showed a significant decrease in playing time and performance. Thirty-nine percent of players never returned to play"
"An Achilles tendon rupture is a devastating injury that prevents RTP for 30.6% of professional players. Athletes who do return play in fewer games, have less play time, and perform at a lower level than their preinjury status"

Természetesen statisztikák és az egyén mindig más. Lehet hogy Sherm csodás regenerációs és gyógyhajlamú ember aki kirúgja magát (de ezt orvosilag lehetetlen 4 hónap után megállapítani, megjósolni). Ha a legszerencsésebb szcenariót vesszük akkor 2018 végére tud játszani (valószínűleg korábbi önmagához képest limitáltan). Jó esetben 2019 végén, rosszabb esetben meg semmikor. Ezért nem értem ezt a húzást.

References:
Trofa at al.: Professional Athletes' Return to Play and Performance After Operative Repair of an Achilles Tendon Rupture. Am J Sports Med. 2017 Oct;45(12):2864-2871
Amin at al.: Performance outcomes after repair of achilles tendon ruptures in national basketball association players.Am J Sports Med. 2013 Aug;41(8):1864-8
Parekh at al.: Epidemiology and outcomes of Achilles tendon ruptures in the National Football League.Foot Ankle Spec. 2009 Dec;2(6):283-6
diverdoc
elég sokan írtak rá a csapatból twitteren, nagy a lelkesedés hogy vele együtt játszhatnak. ha csak a győztes mentalitást átadja a fiataloknak a padon ülve már akkor megérte. arról nem beszélve, hogy az ő idecsábítása pozitív hatással lehet a további fa tevékenységre is.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Én továbbra sem tudok nagyon napirendre térni. Az hogy minket nem szidott, az barokkos túlzás, pl Crabtree, Kaep vonatkozásban ugranak be egyértelmű dolgok. Meg azért a retinámba égett, ahogy a pulykát zabálta a logónkon.
De most egy másik vetületét venném a dolognak: nem elég a megosztó személyisége, a finoman sem zökkenőmentes múltja a csapatunkkal, de az orvosi vonal mellett sem szabad elmenni. És én most tisztán ezt az oldalt nézem.
30-as játékos Achilles sérülése után. Utánanéztem tisztán szakmai szempontokból az irodalmának a problémának. Megdöbbentő sok publikáció van. És eléggé elkeserítő.
Összefoglalva pár adat: Átlagosan 11 hónap kellett, míg a teljes értékű edzésmunkába vissza tudtak térni (ez a szám életkortól függött elsősorban), Sherm esetében ez 2018 októbere lesz. 2-3 év után várható, hogy elérik a teljesítőképességüket (2019-2020 október)
"There was a 95%, 87%, and 64% postinjury reduction in power ratings for linebackers, cornerbacks, and defensive tackles over a 3-year period. On average, players experienced a greater than 50% reduction in their power ratings following such an injury"
A major ligák játékosait figyelembe véve 33-40%-uk nem tudott visszatérni mert nem érték el a teljesítőképességüket. Akik visszatértek azok is szignifikánsan kevesebb időt töltöttek el a pályán mint a sérülés előtt. "players who returned to play after repair of complete Achilles tendon ruptures showed a significant decrease in playing time and performance. Thirty-nine percent of players never returned to play"
"An Achilles tendon rupture is a devastating injury that prevents RTP for 30.6% of professional players. Athletes who do return play in fewer games, have less play time, and perform at a lower level than their preinjury status"

Természetesen statisztikák és az egyén mindig más. Lehet hogy Sherm csodás regenerációs és gyógyhajlamú ember aki kirúgja magát (de ezt orvosilag lehetetlen 4 hónap után megállapítani, megjósolni). Ha a legszerencsésebb szcenariót vesszük akkor 2018 végére tud játszani (valószínűleg korábbi önmagához képest limitáltan). Jó esetben 2019 végén, rosszabb esetben meg semmikor. Ezért nem értem ezt a húzást.

References:
Trofa at al.: Professional Athletes' Return to Play and Performance After Operative Repair of an Achilles Tendon Rupture. Am J Sports Med. 2017 Oct;45(12):2864-2871
Amin at al.: Performance outcomes after repair of achilles tendon ruptures in national basketball association players.Am J Sports Med. 2013 Aug;41(8):1864-8
Parekh at al.: Epidemiology and outcomes of Achilles tendon ruptures in the National Football League.Foot Ankle Spec. 2009 Dec;2(6):283-6
diverdoc
Az orvosi vonalon maradva, ha jól tudom Adderrall-függő, figyelemhiányos papírja is van. A nagy kérdés az, hogy szóltak-e a Seahaksnak, hogy akkor az idén mindenki mehet DUI-ra, s ez alápakol még a nagytakarításnak.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Viszont Lynch legalább jó szerződést kötött vele! A 39 milliós fizetéséből csak 3 millió a garantált, így gyakorlatilag csak akkor fog keresni ha pályára is lép.

több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Én továbbra sem tudok nagyon napirendre térni. Az hogy minket nem szidott, az barokkos túlzás, pl Crabtree, Kaep vonatkozásban ugranak be egyértelmű dolgok. Meg azért a retinámba égett, ahogy a pulykát zabálta a logónkon.
De most egy másik vetületét venném a dolognak: nem elég a megosztó személyisége, a finoman sem zökkenőmentes múltja a csapatunkkal, de az orvosi vonal mellett sem szabad elmenni. És én most tisztán ezt az oldalt nézem.
30-as játékos Achilles sérülése után. Utánanéztem tisztán szakmai szempontokból az irodalmának a problémának. Megdöbbentő sok publikáció van. És eléggé elkeserítő.
Összefoglalva pár adat: Átlagosan 11 hónap kellett, míg a teljes értékű edzésmunkába vissza tudtak térni (ez a szám életkortól függött elsősorban), Sherm esetében ez 2018 októbere lesz. 2-3 év után várható, hogy elérik a teljesítőképességüket (2019-2020 október)
"There was a 95%, 87%, and 64% postinjury reduction in power ratings for linebackers, cornerbacks, and defensive tackles over a 3-year period. On average, players experienced a greater than 50% reduction in their power ratings following such an injury"
A major ligák játékosait figyelembe véve 33-40%-uk nem tudott visszatérni mert nem érték el a teljesítőképességüket. Akik visszatértek azok is szignifikánsan kevesebb időt töltöttek el a pályán mint a sérülés előtt. "players who returned to play after repair of complete Achilles tendon ruptures showed a significant decrease in playing time and performance. Thirty-nine percent of players never returned to play"
"An Achilles tendon rupture is a devastating injury that prevents RTP for 30.6% of professional players. Athletes who do return play in fewer games, have less play time, and perform at a lower level than their preinjury status"

Természetesen statisztikák és az egyén mindig más. Lehet hogy Sherm csodás regenerációs és gyógyhajlamú ember aki kirúgja magát (de ezt orvosilag lehetetlen 4 hónap után megállapítani, megjósolni). Ha a legszerencsésebb szcenariót vesszük akkor 2018 végére tud játszani (valószínűleg korábbi önmagához képest limitáltan). Jó esetben 2019 végén, rosszabb esetben meg semmikor. Ezért nem értem ezt a húzást.

References:
Trofa at al.: Professional Athletes' Return to Play and Performance After Operative Repair of an Achilles Tendon Rupture. Am J Sports Med. 2017 Oct;45(12):2864-2871
Amin at al.: Performance outcomes after repair of achilles tendon ruptures in national basketball association players.Am J Sports Med. 2013 Aug;41(8):1864-8
Parekh at al.: Epidemiology and outcomes of Achilles tendon ruptures in the National Football League.Foot Ankle Spec. 2009 Dec;2(6):283-6


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
4:20tól, én nem fogom megkedvelni


több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Szerintem érthető pár szurkolónk felháborodása(én sem kedvelem),de a vezetés részéről ez egy abszolút érthető döntés,hiányposztra adódott egy ilyen lehetőség,hiba lett volna kihagyni,egy ilyen vérprofi ligában,mint az NFL nem indokolta semmi a hezitálást.
Szerintem be is fog válni,ha nem is lesz olyan,mint fénykorában,azért még nem túl öreg és ha bevállalta,akkor nem hinném,hogy a motivációjával gond lenne.Az meg a szimpátiától függetlenül szerintem megkérdőjelezhetetlen,hogy egy győztes mentalitású játékos,amilyenre a védelmünknek jelenleg vitathatatlanul szüksége is van.
A döntő úgyis a teljesítménye lesz,ha az rendben lesz,akkor úgyis elfogadja mindenki,persze rajongani a többségünk már nem fog érte.Engem leginkább a sérülése aggaszt,ha egészséges lesz én kizártnak tartom,hogy bust legyen.A szerződése is jónak tűnik.
Én személy szerint Talibnak sem örültem volna,ő sem sokkal szimpatikusabb,Trumaine Johnsonnál meg véleményem szerint biztosan jobb lesz.
Én továbbra is pozitívan látom a dolgokat,érdeklődve várom a további fejleményeket,az az utóbbi évekhez képest mindenképpen pozitívum,hogy egy ekkora név minket választott.
Oregon88
végülis Santa Clara nem lesz neki szokatlan környezet, Stanford ugyebár,
ha achillesei rendbe jönnek úgy hogy nem lassul számottevően akkor nagy deal lesz ez

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
| És ezek szerint senki nem szeretné őt aláírásba? |
Matthew99
Ha lesz valami friscós anyag róla, dehogyisnem 😊
dankodavid
Minden a teljesítményétől függ 😊
Oregon88
aludva rá egyet egye fene Dicket. 😀 legalább vágassa le a haját.
Ward-tól megveszi vajon a 25-öst? első konfliktus iz káming 😛

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
szóval Talib nem akart idejönni. hát jó. remélem sokszor látjuk ezt 😀 kapott nyalókát is a körhinta után

 twitter.com/BEASTwriter_/status/897901492098617344

Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
Oregon88 San Francisco 49ers Michigan State Spartans 423
| És ezek szerint senki nem szeretné őt aláírásba? |
Matthew99
Ha lesz valami friscós anyag róla, dehogyisnem 😊
dankodavid
Minden a teljesítményétől függ 😊
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
| És ezek szerint senki nem szeretné őt aláírásba? |
Matthew99
Ha lesz valami friscós anyag róla, dehogyisnem 😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Szerintem érthető pár szurkolónk felháborodása(én sem kedvelem),de a vezetés részéről ez egy abszolút érthető döntés,hiányposztra adódott egy ilyen lehetőség,hiba lett volna kihagyni,egy ilyen vérprofi ligában,mint az NFL nem indokolta semmi a hezitálást.
Szerintem be is fog válni,ha nem is lesz olyan,mint fénykorában,azért még nem túl öreg és ha bevállalta,akkor nem hinném,hogy a motivációjával gond lenne.Az meg a szimpátiától függetlenül szerintem megkérdőjelezhetetlen,hogy egy győztes mentalitású játékos,amilyenre a védelmünknek jelenleg vitathatatlanul szüksége is van.
A döntő úgyis a teljesítménye lesz,ha az rendben lesz,akkor úgyis elfogadja mindenki,persze rajongani a többségünk már nem fog érte.Engem leginkább a sérülése aggaszt,ha egészséges lesz én kizártnak tartom,hogy bust legyen.A szerződése is jónak tűnik.
Én személy szerint Talibnak sem örültem volna,ő sem sokkal szimpatikusabb,Trumaine Johnsonnál meg véleményem szerint biztosan jobb lesz.
Én továbbra is pozitívan látom a dolgokat,érdeklődve várom a további fejleményeket,az az utóbbi évekhez képest mindenképpen pozitívum,hogy egy ekkora név minket választott.
Oregon88
Nagyon egyetértek veled. Ráadásul új helyen nem hiszem, hogy ugyanazt megengedné magának mint Seattleben X év után. Be fog állni a sorba és megmutatja hogy még mindig jó.
| És ezek szerint senki nem szeretné őt aláírásba? |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Oregon88 San Francisco 49ers Michigan State Spartans 423
Szerintem érthető pár szurkolónk felháborodása(én sem kedvelem),de a vezetés részéről ez egy abszolút érthető döntés,hiányposztra adódott egy ilyen lehetőség,hiba lett volna kihagyni,egy ilyen vérprofi ligában,mint az NFL nem indokolta semmi a hezitálást.
Szerintem be is fog válni,ha nem is lesz olyan,mint fénykorában,azért még nem túl öreg és ha bevállalta,akkor nem hinném,hogy a motivációjával gond lenne.Az meg a szimpátiától függetlenül szerintem megkérdőjelezhetetlen,hogy egy győztes mentalitású játékos,amilyenre a védelmünknek jelenleg vitathatatlanul szüksége is van.
A döntő úgyis a teljesítménye lesz,ha az rendben lesz,akkor úgyis elfogadja mindenki,persze rajongani a többségünk már nem fog érte.Engem leginkább a sérülése aggaszt,ha egészséges lesz én kizártnak tartom,hogy bust legyen.A szerződése is jónak tűnik.
Én személy szerint Talibnak sem örültem volna,ő sem sokkal szimpatikusabb,Trumaine Johnsonnál meg véleményem szerint biztosan jobb lesz.
Én továbbra is pozitívan látom a dolgokat,érdeklődve várom a további fejleményeket,az az utóbbi évekhez képest mindenképpen pozitívum,hogy egy ekkora név minket választott.
több mint 6 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
 twitter.com/JuiceCheck44/status/972645853616746496

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amióta megszületett a gyermeke, azóta kifelé, harmadik felek felé nem szájkaratézik. Annó ugye állandóan beszólt mindenkinek, ráadásul a többi CB-vel is vitázott, hogy ki a jobb. Na ezek teljesen megszűntek mióta apa lett.

A probléma vele az volt, hogy a 2013-as csapat kb egy az egyben meg lett tartva, és a liberális légkör meg a bizonyítási vágy, megfűszerezve pár valóban qrvára toxikus elemmel (Lynch, Bennett) azt eredményezte, hogy a játékosok elhitték, hogy a) az edzők azért vannak, hogy a játékosoknak dolgozzanak és 2) a szurkolók örüljenek, hogy láthatják ezt a "minden elemében különleges" társaságot, a kritikusok befoghatják.

Neki is kellett a váltás, és nekünk is,mert egy újjáépülő csapatba ezt a légkört nem lehet átvinni. Viszont biztos vagyok benne,hogy probléma nem lesz vele semmilyen szinten. Az, hogy kinek milyen szájíze van a döntés miatt, az elég meh story. A fanyalgókat nem értem, mert sosem a 9erst szidta, és vitán felül az utóbbi 7 év legjobb CB-je. Egyedül a Hawks szurkolóknak lehetne némi furcsa érzése, de biznisz döntés született és nekünk meg van az új RS25 már.
(Persze azért remélem szarul fog játszani, lol)
több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Én bízom Lynch és Shanny döntésében. Fölösleges a múlttal foglalkozni, hiányposztra érkezett, szükség volt CB - re. Ha sikerül teljesen felépülnie, elit teljesítményre képes. Elérhető volt az egyik legjobb CB a piacon, Lynchék pedig léptek. Bátor húzás volt tőlük, de Sherman részéről is. Az biztos, hogy lesz benne bizonyítási vágy.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Én szimpatizálok a Ninersszel, és szerintem akármi volt a múltban, simán örülni lehet/kell egy ilyen playának. Aki hányni akar ettől, részben megértem, de ennek nyilván pszichikai okai vannak, nyilván nem jó emlékezni, hogy a 49erst kb egymaga ütötte el a SB-bajutástól, Crabtreenek sem volt nagy barátja, és szövegelt is, de Sherm ilyen. Ő szeret pszichikai nyomást helyezni arra, akire lehet. De ez a múlt.
Jelen körülmények között nagy húzás őt szerződtetni. Már maga a tény, hogy felé aztán nem szeretnek dobálni a QB-k, megéri. Sok a fiatal, vezér lehet, és mivel amúgy egy elég okos playa, biztos felfelé fogja húzni a közösséget.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
En borzalmasan orulok neki. Eleve van egyfajta elfajzott vonzalmam az egocentrikus faszok iranyaba (ahogy fociban is azok koze tartozom, akik anno imadtak Cassanot), de a csapat szempontjabol sem ordogtol valo gondolat SB-gyoztes, tekintellyel rendelkezo jatekost hozni, mert a keretben Garoppolo tunt vezernek, illetve Fosternel latszik a vezerre valas lehetosege, ellenben nala ketseges, noveszt-e valaha agyat. Utobbinak akar jot is tehet Sherman, ha o is hajlando tanulni es Sherman is visszavesz a toxikus viselkedesbol, amit az utobbi idoben Seattle-ben tolt; aztan, hogy maga a viselkedese volt az oltozoi fragmentacionak a kivalto oka, vagy a kozeg hozta ki belole ezt, dunno, nem tisztem eldonteni, majd jon egy seattle-i kollega is kijavit, ha hulye vagyok. Szoval, osszessegeben tenyleg nagyon pozitivan elem meg ezt, kellett mar nagyon ennek a keretnek egy tekintelyes, nyerni tudo jatekos es mindent ennek alarendelo ember, a fiatalok hosszutavon sokat profitalhatnak a vele toltott percekbol. A belso megalomanias enem pedig mar kiverte a ket 6’3”-as kezdo CB kepere...

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 435
Keszult hangfelvetel a latogatasarol pedig.

Lynch: – Te, Ricsi, melyik csapatnak szurkolsz?
Sherman: – A San Francisco 49ersnek.
Lynch: – Na mar, ez komoly? Akkor szerzodtetunk azonnal!
Stez
Olyan ez, mint amikor Camet meccs közben agyrázkódással vizsgálják

- Cam, hány ujjamat mutatom?
- Pénteken este fél hatkor
- Mehetsz vissza
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Most megint megosztó lesz a véleményem, de nemigazán érteh Sherman szerződtetését. Egy felől a csapat részéről, miért pont Ő? Hol illik bele abba felfogásba amit elvileg mutatni akar a csapat? A játék beli képességeit nem kérdőjelezem meg, mert egy jó játékos azt nem vitatom. Lynch-Shanny új rezsim, Ők nem tapasztalták Sherman ellenünk irányuló megkérdőjelezhető viselkedését, de erről tud mindenki. Amin még nehezebben tudok átlépni az a magyar szurkolói hozzáállás (azt még nem olvastam, hogy az amcsi hardcore 9ers fanok, hogy fogadják érkezését). A divatszurkolói lét újabb fundamentumait vélem felfedezni. Szerencsére nem ebben a fórumban, itt főleg régi motorosok vannak, akik már sokmindent megéltek. A facebook csoportban kábé úgy ünnepelnek, mint az Eagles szurkolók a SB megnyerése utám. "Életem legszebb napja! Kedvenc CB-m a kedvenc csapatomban!" Na nálam itt szakadt el a cérna..... Miközben meg Fostert füves cigiért keresztre feszítették kidobták volna a csapatból. Shermannek nem voltak pályán kívül balhéi, de amit a pályán velünk szemben művelt az nem csak show meg mérkőzés közben feszültség volt. Őt sem értem, hogy miért igazol ide? A végén kiderül, hogy világ életében 9ers szurkoló volt????
Nem is lenne vele semmi bajom és örülnék egy ilyen kaliberű CB-nek - ugye évek óta ezt követelem - csak nem neki, én nem tudok elsiklani a múltbéli tetti felett. Attól hányok!
Alabama Niners
ne haragudj de egy zárt fb csoportban zajlott párbeszédből ideidézni az nem túl etikus úgy hogy a másik fél nem tud róla.
Nem gondolod hogy szerencsésebb lenne ott helyretenni vagy megbeszélni elfogadni az ellenvéleményeket ahol zajlanak?
egyáltalán miért kell valakit le divatszurkolózni ha mást gondol amit te?
El tudom képzeli hogy feszült vagy mert érzelmileg valamiért ez nagyon megérintett és fontos neked de nem ez a módja szerintem.

Nem akarlak megbántani remélem elhiszed hogy ez nem viszi előre a közösséget, aminek ha tetszik ha nem, része az ellenvélemény.

Mindannyian SF szurkolók vagyunk..

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Gondolom a Saleh-kapocs szerepet játszott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Keszult hangfelvetel a latogatasarol pedig.

Lynch: – Te, Ricsi, melyik csapatnak szurkolsz?
Sherman: – A San Francisco 49ersnek.
Lynch: – Na mar, ez komoly? Akkor szerzodtetunk azonnal!

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Most megint megosztó lesz a véleményem, de nemigazán érteh Sherman szerződtetését. Egy felől a csapat részéről, miért pont Ő? Hol illik bele abba felfogásba amit elvileg mutatni akar a csapat? A játék beli képességeit nem kérdőjelezem meg, mert egy jó játékos azt nem vitatom. Lynch-Shanny új rezsim, Ők nem tapasztalták Sherman ellenünk irányuló megkérdőjelezhető viselkedését, de erről tud mindenki. Amin még nehezebben tudok átlépni az a magyar szurkolói hozzáállás (azt még nem olvastam, hogy az amcsi hardcore 9ers fanok, hogy fogadják érkezését). A divatszurkolói lét újabb fundamentumait vélem felfedezni. Szerencsére nem ebben a fórumban, itt főleg régi motorosok vannak, akik már sokmindent megéltek. A facebook csoportban kábé úgy ünnepelnek, mint az Eagles szurkolók a SB megnyerése utám. "Életem legszebb napja! Kedvenc CB-m a kedvenc csapatomban!" Na nálam itt szakadt el a cérna..... Miközben meg Fostert füves cigiért keresztre feszítették kidobták volna a csapatból. Shermannek nem voltak pályán kívül balhéi, de amit a pályán velünk szemben művelt az nem csak show meg mérkőzés közben feszültség volt. Őt sem értem, hogy miért igazol ide? A végén kiderül, hogy világ életében 9ers szurkoló volt????
Nem is lenne vele semmi bajom és örülnék egy ilyen kaliberű CB-nek - ugye évek óta ezt követelem - csak nem neki, én nem tudok elsiklani a múltbéli tetti felett. Attól hányok!
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Azért ez így pikáns. divízió riválishoz jönni. 😊

És ha Sherman, után tényleg igaz, hogy A-Rob-ra és még Trumain Johson-ra is komolyan rámentek, az nem lesz semmi... Nekem már kicsit sok is. Oké, hogy van még pénz bőven, de a cap space kb. el lett költve (beszámolva a draftot is). Ami maradt az már döntően rollover. Az meg 1 év és eltűnik, ha el van költve. Ezeknek a srácoknak meg nem 1 évre kellene contractot adni.

Jimmy szerződése nagyon jó, jövőre jóval kevesebb lesz a hitje, de ennyire?
peterk2005
JG cap hitje idén 37 millió, a következő éveket nézve pedig alacsonyabb. 37-20-27-27-27 a leosztása.
 overthecap.com/player/jimmy-garoppolo/3001

Trumain Johnson meg már aligha jön, de Robinson remélem még idekerül.