San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/PFF/status/948392477211398144/photo/1

Laken kezd beérni?

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Én bízom benne, hogy hamarosan helyre áll a "rend" és a 49ers-Rams veszi át az írányítást a csoportban. Mindkettő fiatal csapat és fiatal edző, franchise QB, erős(ödő a 9ers) védelem, a jövő ezé a két csapaté!
Alabama Niners
mindkét csapatnak felfelé mutat a nyila rendesen, a Cardsnál is egy jobb QB-tól és RB-től vannak a jó szerepléstől. kérdés Arians-szal mi lesz.
de fasza lenne egy jó régi Rams-9ers rivalry. a Seahawks nem volt az, a Kosokkal kb. mindig egy Fradi-Utét toltunk régen, jegyzett derby volt.
petey
Azért ne feledjük, hogy a Cardsnak van futója, csak megsérült a szezon elején. Szerintem Arians nem fog visszatérni, és lassan Fitz is szögre akasztja a kesztyűket szóval azt mondom, hogy a Cardsnak nagyon igyekeznie kell, hogy lépést tudjon tartani a csoport többi tagjával. Nagyon kiélezett csoportot várok itt jövőre, bár remélem tévedek és verünk oda-vissza mindenkit a csoportban 😀
Csiriba
Arianstol hivatalsoan is elkoszont a Cards.

több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Én bízom benne, hogy hamarosan helyre áll a "rend" és a 49ers-Rams veszi át az írányítást a csoportban. Mindkettő fiatal csapat és fiatal edző, franchise QB, erős(ödő a 9ers) védelem, a jövő ezé a két csapaté!
Alabama Niners
mindkét csapatnak felfelé mutat a nyila rendesen, a Cardsnál is egy jobb QB-tól és RB-től vannak a jó szerepléstől. kérdés Arians-szal mi lesz.
de fasza lenne egy jó régi Rams-9ers rivalry. a Seahawks nem volt az, a Kosokkal kb. mindig egy Fradi-Utét toltunk régen, jegyzett derby volt.
petey
Azért ne feledjük, hogy a Cardsnak van futója, csak megsérült a szezon elején. Szerintem Arians nem fog visszatérni, és lassan Fitz is szögre akasztja a kesztyűket szóval azt mondom, hogy a Cardsnak nagyon igyekeznie kell, hogy lépést tudjon tartani a csoport többi tagjával. Nagyon kiélezett csoportot várok itt jövőre, bár remélem tévedek és verünk oda-vissza mindenkit a csoportban 😀
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 drive.google.com/open?id=1-GDr0gGZsbZdxwj_5A9M6wpNjIVxyqJS

Felraktam az utolsó frissítést is, amennyiben van bárkinek valami spec kérése, nyugodtan jelezze, amint lesz rá időm, felrakom/kigyűjtöm azokat is.
dankodavid
egy kis kovászos uborkát szeretnék 😀

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Így van én is nagyon várom a rivalry feelinget. Mostanában leginkább mi miattunk nem volt az. Jövőre sztem egy rohadt kiegyenlített erős csoport lesz a miénk, ahol mi is tényezők leszünk végre.
Én azért a hókszot még nem írnám le. Amíg Wilson ott van, és megkapja azt a támogatást és védelmet ami az "ő" csapata státuszból megilleti, akkor még igen is tényezők lesznek. Lehet hogy ők lefelé, mi (meg a cards és rams) felfelé tartunk, de jó lesz ez. Nagyon várom, kár hogy még majdnem 9 hónap


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Én bízom benne, hogy hamarosan helyre áll a "rend" és a 49ers-Rams veszi át az írányítást a csoportban. Mindkettő fiatal csapat és fiatal edző, franchise QB, erős(ödő a 9ers) védelem, a jövő ezé a két csapaté!
Alabama Niners
mindkét csapatnak felfelé mutat a nyila rendesen, a Cardsnál is egy jobb QB-tól és RB-től vannak a jó szerepléstől. kérdés Arians-szal mi lesz.
de fasza lenne egy jó régi Rams-9ers rivalry. a Seahawks nem volt az, a Kosokkal kb. mindig egy Fradi-Utét toltunk régen, jegyzett derby volt.
petey
Majd akkor lesz az igazi, amikor a Rams is megkapja az új stadiont és full csapatok egymás ellen telt háznál oda-vissza! Goff vs Garoppolo, az lesz a G Bowl 😊 sponzored by Gatorade
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Összegezve kicsit a szezont, az nagyon durva, hogy ilyen kezdés után a szezon végére megelőztük a : Broncost, Bucsot, Jetset, Coltsot és utolértük a Miamit és a Raiderst.
Továbbá meggyőződésem, hogy egyáltalán nem járunk azzal rosszul, hogy "csak" a 9. vagy 10. helyen draftolunk.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Én bízom benne, hogy hamarosan helyre áll a "rend" és a 49ers-Rams veszi át az írányítást a csoportban. Mindkettő fiatal csapat és fiatal edző, franchise QB, erős(ödő a 9ers) védelem, a jövő ezé a két csapaté!
Alabama Niners
mindkét csapatnak felfelé mutat a nyila rendesen, a Cardsnál is egy jobb QB-tól és RB-től vannak a jó szerepléstől. kérdés Arians-szal mi lesz.
de fasza lenne egy jó régi Rams-9ers rivalry. a Seahawks nem volt az, a Kosokkal kb. mindig egy Fradi-Utét toltunk régen, jegyzett derby volt.

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Én bízom benne, hogy hamarosan helyre áll a "rend" és a 49ers-Rams veszi át az írányítást a csoportban. Mindkettő fiatal csapat és fiatal edző, franchise QB, erős(ödő a 9ers) védelem, a jövő ezé a két csapaté!
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
 drive.google.com/open?id=1-GDr0gGZsbZdxwj_5A9M6wpNjIVxyqJS

Felraktam az utolsó frissítést is, amennyiben van bárkinek valami spec kérése, nyugodtan jelezze, amint lesz rá időm, felrakom/kigyűjtöm azokat is.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Mi csoport lesz az a Ramsszel, Seahawksszal, 49ersszel...
nnnorbert
a Hawks lassan de biztosan megy lefelé...
petey
Szerintem a pintyeket sem lehet leírni, pláne ha sikerülne egy jó draft, ès Arians is maradna.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
 twitter.com/flashg88dwin/status/947649822126776320

😊

Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Mi csoport lesz az a Ramsszel, Seahawksszal, 49ersszel...
nnnorbert
a Hawks lassan de biztosan megy lefelé...

több mint 6 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Mi csoport lesz az a Ramsszel, Seahawksszal, 49ersszel...
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
ha Jimmy jövőre végig egészséges marad akkor sima 16-0 és irány az SB!
Cuchulain82
erre azért nem fogadnék 😀
nnnorbert
hát eddig minden kezdő meccsét nyerte, remélem 2018-ban is folytatódik ez a sorozat 😉
több mint 6 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
1/9(10)... jöhetnek a tippek!

messze még a draft, de azért lenne gyorsan két kiszemeltem. sajnos barkleyra semmi esély, pedig nagy kedvenc. így a talajon maradva mondanék két játékost... persze az FA sokat befolyásolhat még a többiről nem is beszélve, de tartom magam hogy én a piacon a lóvét az #O-re költeném (oda tapasztalt játékos kell a falba és 1 elkapó is jó lenne).


Vita Vae NT Washington


Josh Jackson CB Iowa
 www.youtube.com/watch?v=JlwWkik4cMM


2. körben pedig jelenleg azt mondom RB kell, akkor is ha Hyde marad. egy Kamara 2.0 lenne jó nekünk, szerencse hogy a 2. körben vszínűleg nagyon sok ígéretes futó lesz. viszont így nagyon nehéz lesz a legjobbat megtalálni.

Szerkesztette: gaborik

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 6 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
ha Jimmy jövőre végig egészséges marad akkor sima 16-0 és irány az SB!
Cuchulain82
erre azért nem fogadnék 😀
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
ha Jimmy jövőre végig egészséges marad akkor sima 16-0 és irány az SB!
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Vajon 1-10 után milyen oddsal adták volna a 6-10-et?
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
 www.49erswebzone.com/articles/113141-49ers-receivers-honor-memory-marquise-goodwins-son/

jófejek

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/PFF/status/947192325863886848/photo/1

több mint 6 éve
Hunreeth New England Patriots Michigan Wolverines 105
több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Szegény Dontae Johnsonnak megint rossz napja volt a pick-six ellenére is. Ahogy Whiterspoon egyre jobb úgy DJ esetében egyre nyilvánvalóbb, hogy max backup szint. Kontrakt éve van, nem tudom, hogy számolnak-e vele hosszabb távon is.
SFGaben
jep, mostanában szopórolleren van, megint benchelték. Spoon és Williams simán lejátssza. Jövőre nem lesz itt.
petey
Nem tudom Warddal mi a terv. Esetleg Colbert jó játékának köszönhetően megpróbáljuk őt újra CB-ként használni? Whiterspoon megoldja az egyik oldalt, Williams solid mint nickel CB, de a másik oldalra kell valaki. Közben meg van négy kezdő kaliber safety a kereten: Reid, Ward, Tartt és Colbert. Ez egyfelől kellemes probléma, de pl Reid az elmúlt hetekben kifejezetten jól játszott, nem lesz könnyű döntés, hogy menjen vagy maradjon.
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A Rams állitólag pihentetni fogja a kezdőit -vagy nagyrészüket - sérülésveszély és frissitési megfontolásból.
Alabama Niners
kár, jó lett volna kifogások nélkül megverni őket 😀
petey
...a győzelmet soha nem kell magyarázni.....magyarázat a veszteseknek való!
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
A Rams állitólag pihentetni fogja a kezdőit -vagy nagyrészüket - sérülésveszély és frissitési megfontolásból.
Alabama Niners
kár, jó lett volna kifogások nélkül megverni őket 😀