San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 6 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Én még ma behúznám minden mindegy alapon TY Hiltont és Landry-t Galopp Ollónak. Toljuk keményen!
Alabama Niners
ha mindkettőt nem is az egyiket mindenképp.
mostanában elég sok a bust WR a drafton, jó lenne kihasználni az adandó lehetőséget. (pénz meg van bőven rájuk)
2-3. körért hozhatók lennének sztem, így az első körössel meg tényleg feltankolhatunk egy lefelé trade-el. amiből jöhetnek falemberek, cb....

Szerkesztette: gaborik

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
állítólag eladó landry is a dolphinsnál, mekkora lenne behúzni a másik 2. körös cetlivel őt is 😮
#álom
gaborik
Martavis Bryant hisztizik a Steelersnél én meggondolnám az idehozatalát.
Alabama Niners
Hisztizik, de többször elmondták nem eladó...semmi értelme eladnia a Steelersnek, keveset keres, hatalmas lehetőség van benne, csak fel kell vennie a versenyt a fiatalokkal...
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Én még ma behúznám minden mindegy alapon TY Hiltont és Landry-t Galopp Ollónak. Toljuk keményen!

Szerkesztette: Alabama Niners
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Miért tartod kétségbeesettnek? A csereérték miatt?
2. kör elejére szóló cetli azért nem olyan vészes. Gondolj bele, hogy pls a Bears mit adott Tru-ért (saját 1. kör, két db 3. kör, egy db 4. kör), vagy anno RG3-ért a Redskins.

undisputedly
OFF: Ez picit azért így furán néz ki. Maradjunk annyiban, hogy két darab 3. kör, meg egy 4. kör volt az ár.

ON: Egyenlőre Garoppoloról is annyit tudunk, hogy volt 1,5 jó meccse, mikor ő volt a kezdő. Szóval nagyjából semmit. Lehet a következő Aaron Rodgers, vagy éppenséggel lehet belőle egy nem jött be. Nem csodálom, hogy a tavasszal, mikor pletykáltak arról, hogy két darab első kört akar a Pats nem adta senki. A kérdés inkább az, hogy mikor tudja elsajátítani a 49ers playbookot, mikor tud összecsiszolódni az elkapókkal stb. Necces lesz így ezt a 8 mérkőzést megítélni szerintem.
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
No, korábban is csipáztam egy-két játékos miatt a csapatot (persze nem akkor, amikor gyalultatok a Gillette-ben 😀 ), de most már kiemelten követlek majd titeket 😊

Remélem, Shanny személye a garancia rá, hogy amit New Englandben láttunk, az tartható, és nem az lesz, hogy valami teljesen elszabott játékot akarnak ráerőltetni, amibe belebukik. Szóval hajrá, Jimmy 😊
Wyatt
azon a két-három meccsen tavaly amikor ö volt a kezdő nálatok, nem nagyon volt sok passz play igaz?
azokon hogy muzsikált JimmyG?
Josszi
A Cardinals ellen 33 passzkísérlete volt, a Dolphins ellen 21 az első félidőben. Az első meccsén kicsit visszafogottan, de jól játszott, a Dolphinst meg szétszedte a sérüléséig.
cspeti98
A Cardinals (amely akkor lényegesen erősebbnek tűnt, mint ami mára lett) ellen teljesen elfogadható szinten tolta, a végén meglett a fordítás, persze ott Kotonzárónak is köszönhettük a sikert.

A Dolphins elleni 20 perc viszont olyan volt, amit ha Bradytől látok, arra is azt mondom, hogy nagyon nagyon jó volt. 20 perc alatt 232 yard, 3 TD, gyakorlatilag ötlete sem volt a Miaminak, mit kellene csinálnia, csak sajnos megsérült 😕 Addig tükörsimán mentünk a 28–0 irányába, bejött Brissett, egy FG még lett (24–0), de végül éppen csak nyertünk 31–24-re.

Most az előszezonban nem volt kiemelkedő, de neki amúgy is inkább a tétmeccsek a terepe, amikor beugrott a Bills elleni szezonzárón, akkor is teljesen rendben volt, aztán a 2016-os gyengécske előszezon után a tétmeccseken megint jó volt.

A labdára ő is nagyon vigyáz, adott esetben futni is tud vele, remélem, kihozzák itt belőle a lehetőségeket 😊
Wyatt
Jelzem Elite League-ben most ár érdekel Garoppolo 😊
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
állítólag eladó landry is a dolphinsnál, mekkora lenne behúzni a másik 2. körös cetlivel őt is 😮
#álom
gaborik
Martavis Bryant hisztizik a Steelersnél én meggondolnám az idehozatalát.
több mint 6 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
állítólag eladó landry is a dolphinsnál, mekkora lenne behúzni a másik 2. körös cetlivel őt is 😮
#álom

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
A szezon felén már túl vagytok és lássuk be a top10 pick szinte garantált (vagy inkább top5) a drafton elvileg jó lesz a QB felhozatal tehát lehetett volna hozni valakit.
Tomcsik
felesleges lett volna szerintem a nyakába önteni ezt a szart egy újonc QB-nak, amennyi hiányosság van jelenleg. kell még legalább az idein kívül egy szezon hogy a csapatot fel lehessen építeni.
2. kört vagy-vagy alapon megért jimmy, az első kört meg így vagy barkleyra lehet elhasználni vagy egy rakás pickért elcserélni(ezt tartom a legvalószínűbbnek) hiszen bőven kell az alapanyag OT, OG, WR, LB, CB.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
 twitter.com/AdamSchefter/status/925306589648650242
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 638 — balazs.t85@gmail.com
Èn csak az időzítést nem értem annyira. Ha Shany annyira akarta miért nem hoztátok el az off seasonban? A szezon felén már túl vagytok és lássuk be a top10 pick szinte garantált (vagy inkább top5) a drafton elvileg jó lesz a QB felhozatal tehát lehetett volna hozni valakit. Garoppolo szerződése amúgy is lejárt volna pénzetek meg van dögivel, tehát FA-n meg lehetett volna szerezni. Most konkrétan 8 meccsre kiadtál egy második kört. Persze ha beválik kit érdekel egy második kör...
Tomcsik
Rossz irányból nézed. Mi meg akartuk tartani, de nem jutottak előre a tárgyalások, mivel játszani akar.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 677 — Vikings fan
Èn csak az időzítést nem értem annyira. Ha Shany annyira akarta miért nem hoztátok el az off seasonban? A szezon felén már túl vagytok és lássuk be a top10 pick szinte garantált (vagy inkább top5) a drafton elvileg jó lesz a QB felhozatal tehát lehetett volna hozni valakit. Garoppolo szerződése amúgy is lejárt volna pénzetek meg van dögivel, tehát FA-n meg lehetett volna szerezni. Most konkrétan 8 meccsre kiadtál egy második kört. Persze ha beválik kit érdekel egy második kör...
Tomcsik
1000 oka lehet.
Lynch akkor nem merte meglépni, azt hitték jobbak lesznek a QB-k / csapat, sokkal többet kért akkor a Pats, van egy nem QB szerelmük a drafton ...
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Èn csak az időzítést nem értem annyira. Ha Shany annyira akarta miért nem hoztátok el az off seasonban? A szezon felén már túl vagytok és lássuk be a top10 pick szinte garantált (vagy inkább top5) a drafton elvileg jó lesz a QB felhozatal tehát lehetett volna hozni valakit. Garoppolo szerződése amúgy is lejárt volna pénzetek meg van dögivel, tehát FA-n meg lehetett volna szerezni. Most konkrétan 8 meccsre kiadtál egy második kört. Persze ha beválik kit érdekel egy második kör...

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No, korábban is csipáztam egy-két játékos miatt a csapatot (persze nem akkor, amikor gyalultatok a Gillette-ben 😀 ), de most már kiemelten követlek majd titeket 😊

Remélem, Shanny személye a garancia rá, hogy amit New Englandben láttunk, az tartható, és nem az lesz, hogy valami teljesen elszabott játékot akarnak ráerőltetni, amibe belebukik. Szóval hajrá, Jimmy 😊
Wyatt
azon a két-három meccsen tavaly amikor ö volt a kezdő nálatok, nem nagyon volt sok passz play igaz?
azokon hogy muzsikált JimmyG?
Josszi
A Cardinals ellen 33 passzkísérlete volt, a Dolphins ellen 21 az első félidőben. Az első meccsén kicsit visszafogottan, de jól játszott, a Dolphinst meg szétszedte a sérüléséig.
cspeti98
A Cardinals (amely akkor lényegesen erősebbnek tűnt, mint ami mára lett) ellen teljesen elfogadható szinten tolta, a végén meglett a fordítás, persze ott Kotonzárónak is köszönhettük a sikert.

A Dolphins elleni 20 perc viszont olyan volt, amit ha Bradytől látok, arra is azt mondom, hogy nagyon nagyon jó volt. 20 perc alatt 232 yard, 3 TD, gyakorlatilag ötlete sem volt a Miaminak, mit kellene csinálnia, csak sajnos megsérült 😕 Addig tükörsimán mentünk a 28–0 irányába, bejött Brissett, egy FG még lett (24–0), de végül éppen csak nyertünk 31–24-re.

Most az előszezonban nem volt kiemelkedő, de neki amúgy is inkább a tétmeccsek a terepe, amikor beugrott a Bills elleni szezonzárón, akkor is teljesen rendben volt, aztán a 2016-os gyengécske előszezon után a tétmeccseken megint jó volt.

A labdára ő is nagyon vigyáz, adott esetben futni is tud vele, remélem, kihozzák itt belőle a lehetőségeket 😊

több mint 6 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
No, korábban is csipáztam egy-két játékos miatt a csapatot (persze nem akkor, amikor gyalultatok a Gillette-ben 😀 ), de most már kiemelten követlek majd titeket 😊

Remélem, Shanny személye a garancia rá, hogy amit New Englandben láttunk, az tartható, és nem az lesz, hogy valami teljesen elszabott játékot akarnak ráerőltetni, amibe belebukik. Szóval hajrá, Jimmy 😊
Wyatt
azon a két-három meccsen tavaly amikor ö volt a kezdő nálatok, nem nagyon volt sok passz play igaz?
azokon hogy muzsikált JimmyG?
Josszi
A Cardinals ellen 33 passzkísérlete volt, a Dolphins ellen 21 az első félidőben. Az első meccsén kicsit visszafogottan, de jól játszott, a Dolphinst meg szétszedte a sérüléséig.

több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
 twitter.com/AllbrightNFL/status/925158558857080833

 twitter.com/OptimumScouting/status/827952931001528323

Ezek alapján Shanahan már 2014-ben szerette volna Garoppolot a Brownsba, de Manziel lett a kiválasztott
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
No, korábban is csipáztam egy-két játékos miatt a csapatot (persze nem akkor, amikor gyalultatok a Gillette-ben 😀 ), de most már kiemelten követlek majd titeket 😊

Remélem, Shanny személye a garancia rá, hogy amit New Englandben láttunk, az tartható, és nem az lesz, hogy valami teljesen elszabott játékot akarnak ráerőltetni, amibe belebukik. Szóval hajrá, Jimmy 😊
Wyatt
azon a két-három meccsen tavaly amikor ö volt a kezdő nálatok, nem nagyon volt sok passz play igaz?
azokon hogy muzsikált JimmyG?

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Érdekes lesz, ugye jó eséllyel 1/1 vagy 1/2 lesz a csapat, viszont így szinte biztos, hogy nem jön QB. Illetve egy fél szezon alatt kell olyan képet kapni Garoppoloról, hogy megfelelő szerződést lehessen vele kötni. A másik megoldás a tag, és akkor lesz még egy év eldönteni, hogy ő-e a jövő, vagy sem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No, korábban is csipáztam egy-két játékos miatt a csapatot (persze nem akkor, amikor gyalultatok a Gillette-ben 😀 ), de most már kiemelten követlek majd titeket 😊

Remélem, Shanny személye a garancia rá, hogy amit New Englandben láttunk, az tartható, és nem az lesz, hogy valami teljesen elszabott játékot akarnak ráerőltetni, amibe belebukik. Szóval hajrá, Jimmy 😊

több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Lehet Friscoban még nem tudnak a Garoppolo traderől? A hivatalos honlapon semmi infő erről 😊
Alabama Niners
várjál még törölgetik az adminok a " CJB a mi qb-nk és nagyon jól dolgozunk együtt" mantrákat hogy ne tűnjön Shanny szája széle szarosnak

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
A legokosabb kétségbeesett lépés. Ez jutott eszembe amikor előszőr olvastam.
Alabama Niners
Miért tartod kétségbeesettnek? A csereérték miatt?
2. kör elejére szóló cetli azért nem olyan vészes. Gondolj bele, hogy pls a Bears mit adott Tru-ért (saját 1. kör, két db 3. kör, egy db 4. kör), vagy anno RG3-ért a Redskins.

Ha draftról hoztok valakit, akinek nincs NFL meccs tape-je, akkor a következő év biztosan a gyerekbetegségek kinövésére ment volna, így meg van még 8-9 meccse arra, hogy kipróbálja a stáb, hogy Garoppoló mit mut és, hogy ők mit akarnak játszani, jövőre meg week1 lehet már ringbe szállni.
undisputedly
A kétségbeesett lépés arra vonatkozik, hogy hirtelen, előjel nélkül jött a trade a határidő előtt. Kétségbeesett lehet Shanny és Lynch is, mert ennél többre számítottak, ugyanúgy, mint mindenki. Az ellenértékkel nincs bajom, mert én nem látom azt az irányítót az idei classban, aki a megváltást hozná nekünk. Ahogy meg írtam, azonnal be is raknám a kezdőbe, mert mit veszíthetünk?
Alabama Niners
így van, meg lenne a teszt képes e érezni a nyomást? 😀 mobilisan menekül, túlélő típus? 😀
komolyabban, megvolt a teszt CBJ és Blájenről, könnyünek találtattak és most kompenzációs pikk nélkül sikerült elhozni, gyakorlatilag egy Blájen - Garoppolo trade a dolog 😀 2.kör pickünk maradt, Cousin milliárdokba fog kerülni, és most lesz egy félszezon megnézni mit tud akkor élesben JimmyG. ha keveset akkor legalább erről fog szólni az új szerződés amit majd elé teszünk, most derüljön ki akkor tavaszig, kell e tovább keresnünk a franchise qb-t amire a 2018as draft mezőnyt nézve (állítólag olyan minőség lesz mint a 2017-es volt kb) hát nehéz ügy lehet. persze azt nem feledve hogy Blájen is padozott eleget Brady mögött és mégsem lett megváltó sehol, tehát ez sem garancia önmagában semmire.. mennyi éles snap van mögötte? 150-180? 94 passzkisérlet 67% completion, leghosszab 37yard? talán kisebb lutri és készebb mint egy draftol friss qb, de megpezsdítí az állóvizet, nem került sokba, tehát részemről welcome here 😀

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Lehet Friscoban még nem tudnak a Garoppolo traderől? A hivatalos honlapon semmi infő erről 😊
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A legokosabb kétségbeesett lépés. Ez jutott eszembe amikor előszőr olvastam.
Alabama Niners
Miért tartod kétségbeesettnek? A csereérték miatt?
2. kör elejére szóló cetli azért nem olyan vészes. Gondolj bele, hogy pls a Bears mit adott Tru-ért (saját 1. kör, két db 3. kör, egy db 4. kör), vagy anno RG3-ért a Redskins.

Ha draftról hoztok valakit, akinek nincs NFL meccs tape-je, akkor a következő év biztosan a gyerekbetegségek kinövésére ment volna, így meg van még 8-9 meccse arra, hogy kipróbálja a stáb, hogy Garoppoló mit mut és, hogy ők mit akarnak játszani, jövőre meg week1 lehet már ringbe szállni.
undisputedly
A kétségbeesett lépés arra vonatkozik, hogy hirtelen, előjel nélkül jött a trade a határidő előtt. Kétségbeesett lehet Shanny és Lynch is, mert ennél többre számítottak, ugyanúgy, mint mindenki. Az ellenértékkel nincs bajom, mert én nem látom azt az irányítót az idei classban, aki a megváltást hozná nekünk. Ahogy meg írtam, azonnal be is raknám a kezdőbe, mert mit veszíthetünk?
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
én örülök, szerintem nem a legjobb ez a QB felhozatal a jövő évi drafton. darnold nálam trubisky 2, a többi meg még nagyobb kérdőjel. jimmy is újoncnak vehető, de csak tanult valamit brady mögött is.

jöhet tehát saquon barkley? 😊
gaborik
ránk férne egy új Frank Gore 😊
Alabama Niners
Barkley az lehet.
Hatalmas segítseg lenne Garoppolo-nak.

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
A legokosabb kétségbeesett lépés. Ez jutott eszembe amikor előszőr olvastam.
Alabama Niners
Miért tartod kétségbeesettnek? A csereérték miatt?
2. kör elejére szóló cetli azért nem olyan vészes. Gondolj bele, hogy pls a Bears mit adott Tru-ért (saját 1. kör, két db 3. kör, egy db 4. kör), vagy anno RG3-ért a Redskins.

Ha draftról hoztok valakit, akinek nincs NFL meccs tape-je, akkor a következő év biztosan a gyerekbetegségek kinövésére ment volna, így meg van még 8-9 meccse arra, hogy kipróbálja a stáb, hogy Garoppoló mit tud és, hogy ők mit akarnak játszani, jövőre meg week1 lehet már ringbe szállni.

Szerkesztette: undisputedly