San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
én örülök, szerintem nem a legjobb ez a QB felhozatal a jövő évi drafton. darnold nálam trubisky 2, a többi meg még nagyobb kérdőjel. jimmy is újoncnak vehető, de csak tanult valamit brady mögött is.

jöhet tehát saquon barkley? 😊
gaborik
ránk férne egy új Frank Gore 😊
több mint 6 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
én örülök, szerintem nem a legjobb ez a QB felhozatal a jövő évi drafton. darnold nálam trubisky 2, a többi meg még nagyobb kérdőjel. jimmy is újoncnak vehető, de csak tanult valamit brady mögött is.

jöhet tehát saquon barkley? 😊

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A legokosabb kétségbeesett lépés. Ez jutott eszembe amikor előszőr olvastam.
Amit üzen nekem ez a trade, hogy mindenáron el akarjuk kerülni a 0-16-ot! Ezt erőteljesen támogatom!
Sajnos CJB-vel kapcsolatban nagyrészt bejött amit írtam nemrég, nem Ő hozza el számunkra a megváltást. Amit egyrészt sajnálok, mert mennyivel jobb (és olcsóbb) megoldás lett volna.
Személy szerint a Garoppolo trade ellenzői közé tartoztam az offseasonban, akkor (is) sokalltam volna érte a 2. körös árat, de talán még lehet többet is kértek akkor. A Pats szerzett egy 2/1 vagy 2/2-t, nekik biztosan jó, mert beszerzési árnál majd egy körrel (62. pick volt) többért passzolták el 3.5 év után. Brady még ragyog, van benne pár év.
Az érzelmeim vegyesek, rengeteg a hiányzó poszt a csapatban, viszont azt mindenki tudja, hogy a QB a legfontosabb. Persze fal nélkül lehet(ne) ott bárki, attól még nem kezdünk ez zsinórban meccseket nyerni. Ha van egy QB-d akiben meglehet a kiút, akkor az ad egy alapot, arra, hogy a rebuildingnek hamarabb végbemenjen és legyen is eredménye.
Shanny és Lynch leszűrték, hogy amennyiben idén nyerni akarnak kell valamit lépni a trade határidőig és ezek szerint ebben a tradeben látják a kiutat. Szerintem reálisan 2 nyerhető meccs jön, Futottakmég Bowl #1 Cardinals, #2 Giants.
Nem lepődnék meg, ha azonnal kezdő lenne, mégis mit veszíthetünk? Ami mellette szól, hogy Shanny sémájába beleillik, most olcsó, majd jövőre kiderül mekkora szerződést kell neki adni, de az is belefér a sapka alá. Már tett le valamit az asztalra, 4. éve benne van a ligában, a lgjobb helyről jön, a jelenlegi legjobb mögül. A cseréjét már elvitte a Colts, nem világmegváltó, de elmegy és minket is megvert, ergo nála jobb, akkor van egy kis remény.
A jövő évi QB draft nagy lutri, sok ígéretes van, de nincs kiemelkedő, ezért inkább most megléptük ezt. Ezzel a részével a dolognak, nincs bajom. Kaptunk egy újabb kis fényt az alagútban...csak nehogy a vonat legyen az!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Nem tom.
Azért egy Shanny playbookot nem 2 perc bevágni.
Ha tippelnem kellene a Cardinals és a Giants ellen még Beathard a kezdő és a bye week után a Seahawks ellen fog először kezdeni Jimmy G, azzal együtt még akkor 6 meccs lesz az idényből.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Szerintem win-win trade.

Ami titeket érint:
Nyilván Jimmyvel nem fél évre terveztek, így ezzel a lépéssel le vagytok fedve QB terén, az 1/2 pedig lehet akár BPA, vagy eladni a picket egy QB hiányos csapatnak magas áron.

Bár szerintem elkerültök az 1/2 helyéről, mert Jimmyvel fogtok meccset nyerni, azért az 1/5 környéke simán meglehet. Így van lehetőség Garoppolo köré építeni egy csapatot az offseasonban, pláne hogy még egy 2. körös húzásotok maradt is.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 641 — balazs.t85@gmail.com
Nem maradt az AFC-ben, és nagyon jó helyre került. Valószínűleg azért most cseréltünk, mert nem sikerült előrébb jutni a jövő évi szerződésével.
Idén még nem láttam 49ers meccset, de ez meg fog változni! 😊
több mint 6 éve
fodi91 196
Nagyon jó üzletet csináltatok, szerintem egyértelműen ti nyertétek a trade-et, aztán persze pár év múlva meglátjuk.
Kampman
Vagy inkább kb. fél év...mert Jimmy fiú elé új szerződést kell majd tenni, és ennyi idejük van kideríteni, hogy beválik-e, eldönteni, hogy akkor mennyit ér meg nekik, és egyáltalán...várhatóan 1/2 lesz a niners, és vihetnek ígéretes QB-t jövőre, ha akarnak...4 éves rookie fizuval.
Chargers LT
Meglepne ha nem kapna most azonnal egy új szerződést.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Nagyon jó üzletet csináltatok, szerintem egyértelműen ti nyertétek a trade-et, aztán persze pár év múlva meglátjuk.
Kampman
Vagy inkább kb. fél év...mert Jimmy fiú elé új szerződést kell majd tenni, és ennyi idejük van kideríteni, hogy beválik-e, eldönteni, hogy akkor mennyit ér meg nekik, és egyáltalán...várhatóan 1/2 lesz a niners, és vihetnek ígéretes QB-t jövőre, ha akarnak...4 éves rookie fizuval.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 434
Nagyon jó üzletet csináltatok, szerintem egyértelműen ti nyertétek a trade-et, aztán persze pár év múlva meglátjuk.
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Kapkodás szaga is van a dolognak, illetve miért nem az offszezonban húztuk meg ezt, ha annyira akarta Shanny.. Viszont tagadhatatlan, izgalmasak lesznek a frisco meccsek, főleg Garoppolónak, amikor meglátja, hogy hoppácska, a cserecenter a vakoldali tackle. Azért hajrá 😀

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na ezt minek pont ide.
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
 twitter.com/AdamSchefter/status/925155198858944514
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor RR one year wonder volt?

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Staley 3-5 hét pihi, szerencséjére nem vesztette el a látását. szerintem nem volt szándékos "cheap shot", de kérdés mit keresett annyira fent a keze Coxnak.
Ward törött alkar, neki ennyi a szezon. hát fasza, walking wounded.

Whitherspoon viszont RR helyén kezdett, annyira nem szarul. végre Breida is megszerezte első TD-jét, benne is van spiritusz.

Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Vajon meddig lesz lelkes a D ha az O semmit nem tud nekik segiteni?
Janek
Ameddig kapják a fizetésüket. Nem az O fizeti őket, hanem a frencsájz, szóval kutya kötelességük kiköpni a tüdejüket minden meccsen, mert ki van fizetve. Függetlenül az O-tól.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Vajon meddig lesz lelkes a D ha az O semmit nem tud nekik segiteni?

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
hát work in progress táblát nem kell levenni idény végéig asszem, plusz nins aki játsszon lassan. Ward, Staley, Gilliam, TBrown, Garcon...3 OT nélkül vagyunk most.

Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Staley trade Eagleshez? Hat nem tudom. Ertem en, hogy rebuild meg ugyis kuka a szezon de akkor is. Remelem azert csak marad utolso mohikankent.
Foleg az indoklas furcsa, hogy o az utolso ertekunk, es a csapat nincs abban a helyzetben hogy ha erdeklodest kap ne vegye fel a telefont😡😡
diverdoc
Nem nagyon férne be a sapka alá bár nem tudom mennyi itt a DM

több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Staley trade Eagleshez? Hat nem tudom. Ertem en, hogy rebuild meg ugyis kuka a szezon de akkor is. Remelem azert csak marad utolso mohikankent.
Foleg az indoklas furcsa, hogy o az utolso ertekunk, es a csapat nincs abban a helyzetben hogy ha erdeklodest kap ne vegye fel a telefont😡😡


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
pff 7.hét utáni gradek állása
























The Amazing Racoon
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A 0-7 első ránézésre borzalmas...másodikra és sokadikra is. Mindezek ellenére én látok előrelépést, az első és hetedik meccsek katasztrófák voltak, azokra nincs mentség. A közte 5 vereség, mind szoros és elég fájó vereségek voltak. Biztos vagyok benne, hogy az elkövetkező években az ilyen meccsek nagyrészét behúzzuk majd. Hoyer kontra CJB, sajna Hoyernek sejtettük a határait, volt amikor elviselhetően és rövid ideig jól is játszott, de ennél többet nem tud. Tőle botorság is lett volna többre számítani. CJB bíztatóan állt be és hozott egy remek felzárkózást, de a beteljesülés a győzelem elmaradt. A Dallas ellen mindenki szar volt, Ő sem remekelt. Szükséges volt a csere, meg kell adni az esélyt CJB-nek kezdőként, hogy lássuk mire képes. Én meg merem kockáztatni (és ne legyen igazam!) , hogy nem egy franchise QB, nem az akire mi igazából vágyunk. Képességekben limitált, aligha lenne jobb egy közepes irányítónál. Max egy Dalton lenne, de az sem több langyos víznél. Mindezek ellenére tud szép dolgokat és remélem Shanny számára kiderül a szezon végére, hogy a várható 1/1 vagy 1/2-n kell e nekünk B-t húzni. Az évek óta visszatérő vesszőparipám a DB sor, különösen a CB-k teljesítménye, ezen a poszton nagyon le vagyunk maradva! Ide sürgősen kell megoldást találni, mert ez mindennek a legalja. Nem is emlékszem mikor volt utoljára normális CB a csapatvab. Clements? Rogers? de már ők is a pályájuk végén voltak nálunk. A safety-knél mit nem adnék egy Goldsonért (azért a teljesítményéért amit nálunk hozott), Reid halványodik rohamosan, Ward és Tartt meg.....nem elég. Felvetődött a 3 első körös DL pick, szerintem nem volt az annyira rossz ötlet, (bár Thomas helyett húzhattuk volna Lattimore-t, aki szépen muzsikál a Saintsben CB poszton) a fejlődés látszik, az elit OL falakra nem tudnak nyomást gyakorolni - kivétel Buckner - a többi ellen vannak szép teljesítmények. Carradine helyét is végre megtaláltuk, csak a fránya sérülés, Arik is kiesett sajnos. Amire szeretnék kitérni az Bowman esete, mert nekem vele kapcsolatban van egy apróbb negatív véleményem. Sajnos szabad szemmel is jól látható volt a lassulása és a megnövekedett misstacklek száma. Ennek ellenére a csapat ikonja és meghatározó embere (volt). Számomra nagyon gyorsan lezajlott ez a válás. A második félidőre padoztatva lett, ami nem tetszett neki, majd 2-3 nap és már el is ment. Eddig nem gondoltam volna, hogy olyan játékos, aki a padoztatását személyes sértésnek veszi, valahogy eddig egy teljesen más képem volt róla. Feltételezem Ő is észrevette, hogy a sérülései miatt már megkopott a tudása. Nem tudni mi zajlott le amikor Lynch-Shanny-Saleh-Bowman beszéltek, de nem gondoltam volna, hogy ilyen simán lelép. Miután kiderült tuti biztos voltam, hogy a Raidersbe megy, mint Crabtree. Én személyesen nagyot csalódtam benne a gyors lelépés miatt! Willis időben a csúcson abbahagyta és remélem a számát amint lehet visszavonultatjuk, szerettem volna, ha ez Bowmannel is így lett volna.
Ez a szezon nem sok sikerrel kecsegtet, de nagyon remélem legalább egyszer nyerünk, lesz 4 olyan hazai meccs amiknél van esély: Giants, Cardinals, Jacksonville, Titans, legalább 1 vagy 2 győzelmet behúzni, 0-16-ot nem szeretnék megélni! A drafton tuti 1-3 helyen húzunk.
Amire nagy szükség lesz az előrelépéshez az egy jó FA teljesítmény, kell szerezni akár drágán is Cowboyokat meg hasonló kaliberű tapasztalt játékosokat. Rutin nélkül nem lehet előrelépni.
A draftolandó QB prospectet terén nekem Rosen nem szimpi, akkor inkább Darnold vagy Mayfield. Láttam a mai mock draftot ott Lamar Jackson, Allen és Thorson is Mayfield előtt van, hát.....
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
 www.sfgate.com/49ers/article/Here-come-the-kids-49ers-rookies-getting-12303357.php

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ezek szerint nem jott at az ironia. A ket kerdojel erre utalt, hogy ezt megint nem tudom hova tenni, foleg Bowmann ugy ismereteben
diverdoc
Datone Jones inkább DE, ott azért hullott el minőségi ember rendesen: Carradine, Armstead.
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
draft jelöltek stats 2017 7.hét
http://s000.tinyupload.com/index.php?file_id=57348988777415641399

jó elemzést 😀

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ezek szerint nem jott at az ironia. A ket kerdojel erre utalt, hogy ezt megint nem tudom hova tenni, foleg Bowmann ugy ismereteben


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P