San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Vicc, de ugyanakkor megértem, kellenek a titánok. Mindenesetre rengeteg mindent köszönök neki, ha nem is miatta de a Willis-Bowman duó volt az egyik oka amiért megszerettem ezt a csapatot! Megérdemled azt a gyűrűt, hajrá bajnok!

több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 169
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/10/13/report-49ers-shopping-navorro-bowman/

hm?????
petey
Mar nem, ki is vagtuk, tbh, nem tul meglepo, de ez nem teszi kevesbe fajova, amikor a 12-es sb run alatt elkezdtem kovetni a csapatot, mindig az allpro lb sor volt az elso, amit emlegettek, a bowman-willis duo pedig meltan etalon a poszton. Hianyozni fog, de borzalmasan sokat lassult, egy rebuild elejen levo gardaban pedig tenyleg felesleges egy oregedo, sulyos seruleseket elszenvedese miatt visszaeso jatekost itt tartani. Remelem, jo helyen landol.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/10/13/report-49ers-shopping-navorro-bowman/

hm?????
petey
Ez semmi:
And now the 49ers have released LB NaVorro Bowman.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000860799/article/niners-release-veteran-linebacker-navorro-bowman?campaign=fb-nf-sf121852644-sf121852644&sf121852644=1

Szerkesztette: tenorx
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/10/13/report-49ers-shopping-navorro-bowman/

hm?????

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Foster szerintem nem fog játszani még
petey
nem kell erőltetni még a visszatérést, épüljön fel rendesen és térjen vissza a Cards meg a Giants ellen, akkor lesz rá szükség igazán, pihenjen a következő 3 fordulóban.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Foster szerintem nem fog játszani még

több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
További változások a secondaryben: 49ers sign veteran CB Leon Hall, place Asa Jackson on IR

Reuben Foster pedig már edzhet, akár vissza is térhet a hétvégén.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
McSzén jó arc, én legalább is bírtam, safetyt és slot cornert is tud játszani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
A Lorenzo Jerome story véget ért:
 twitter.com/49ers/status/917501812277698560
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
valaki mondja már meg, miért nincs OL? marha kíváncsi vagyok hogy mire alapozzátok.
petey


szerintem vállalható az OL

Szerkesztette: Josszi

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
valaki mondja már meg, miért nincs OL? marha kíváncsi vagyok hogy mire alapozzátok.
petey
egy center kell majd , és talán egy közepes guard, OL jelpil szerintem nem lesz/nincs gond, kérdés Staley helyére már jövőre húzunk valakit magasan vagy még ejráérünkarramég?

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
valaki mondja már meg, miért nincs OL? marha kíváncsi vagyok hogy mire alapozzátok.

több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Na eddig nem szóltam hozzá az idényünkhöz. Nézegettem, hogy látjátok a pozitív dolgokat mindenben. Én (pesszimistaként) úgy éreztem más meccseket nézünk. Igaz volt két OT L, de a mutatott játékunk az rohadtul nem tetszett. Meg a 0-5, az 0-5.
Most is folyamatosan az endzone-unkból puntoltunk, volt ugyan pár megeresztett passz, de rohadt egyenetlen amit Hoyer csinál. Minden meccsen vagy 3-4 pick lehetne, nem rajta múlik.
Irányítonk nincs, OL nincs, pass rush nincs, ST-ben egymást veri le két játékosunk.

Az 1/1-et meg majd úgyis elbasszuk a vége felé egy-két indifferens W-el végén. Bár úgysem használnánk ki a jó draft poziciót.
diverdoc
Persze, a 0-5 magáért beszél és ezen nincs is mit szépíteni. Sajnos nincs egyenletesen jó teljesítmény a labda egyik oldalán sem. Hoyer a legfontosabb driveokban hibázik, pedig most is ott volt az esély a hosszabbításban. A defense megtette a magáét Ray-Ray INT-vel. Utána persze jött a hiba az ő oldalukról is. Azért Baalke olyan szinten gyenge roster-t hagyott maga után, hogy az fájdalmas. Tavaly 20-30 pontos vereségek voltak, teljesen esélytelenek voltunk. Tudom, hogy ezek a szoros eredmények pont ugyanennyit érnek. De legalább vannak teljesítmények amiket -optimistán- pozitívan lehet értékelni. T.Taylor, Kittle játéka például ilyen, Garcon, időnként Goodwin. A D-line, R.Foster például. Vagy az, hogy vissza tudtunk jönni a mérkőzésbe, most már többször is.
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Na eddig nem szóltam hozzá az idényünkhöz. Nézegettem, hogy látjátok a pozitív dolgokat mindenben. Én (pesszimistaként) úgy éreztem más meccseket nézünk. Igaz volt két OT L, de a mutatott játékunk az rohadtul nem tetszett. Meg a 0-5, az 0-5.
Most is folyamatosan az endzone-unkból puntoltunk, volt ugyan pár megeresztett passz, de rohadt egyenetlen amit Hoyer csinál. Minden meccsen vagy 3-4 pick lehetne, nem rajta múlik.
Irányítonk nincs, OL nincs, pass rush nincs, ST-ben egymást veri le két játékosunk.

Az 1/1-et meg majd úgyis elbasszuk a vége felé egy-két indifferens W-el végén. Bár úgysem használnánk ki a jó draft poziciót.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Karácsonyra kérek egy qb-t és egy komplett secondary-t, aztán ezzel már el is leszek egy darabig...
red6t6
hát Karira már 90%-ra tudni fogjuk hogy meglesz-e az 1/1 😀

én mondjuk pass rusht kérnék, mert az konkrétan egy 0, ha ilyen backupok szétcincálnak minket...

több mint 6 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Karácsonyra kérek egy qb-t és egy komplett secondary-t, aztán ezzel már el is leszek egy darabig...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Josszi
azért látszik, ha Tartt és Ward fent vannak akkor fasza párost alkotnak. de igen, kell egy jó CB még, kíváncsi vagyok Whitherspoon mit tudna.
sajnos az LB teljesítmény elmaradt rendesen.
petey
Kérdés mi lesz így Reid sorsa?
SFGaben
hát sérülékeny a lelkem, szerintem ez az uccsó éve itt

több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
itt a draft anyag, ki kit szeretne itt látni jövőre?
https://file.io/EsYBct

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Josszi
azért látszik, ha Tartt és Ward fent vannak akkor fasza párost alkotnak. de igen, kell egy jó CB még, kíváncsi vagyok Whitherspoon mit tudna.
sajnos az LB teljesítmény elmaradt rendesen.
petey
Kérdés mi lesz így Reid sorsa?
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
TBrown meg mekkora RT lett, így 7. körösen közben.
petey
Ha jól emlékszem már a draft alatt is vmi 6-8 magas 350 fontos drabál disznó volt, szal rá már korábban is rácsodálkoztak páran h mekkora 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
ezt már észrevettétek?



Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Josszi
azért látszik, ha Tartt és Ward fent vannak akkor fasza párost alkotnak. de igen, kell egy jó CB még, kíváncsi vagyok Whitherspoon mit tudna.
sajnos az LB teljesítmény elmaradt rendesen.
petey
gondold el egy jó cb, és LB sorban egy egészséges Foster + egy átlagos valaki... lehet top5 defense lenne a miénk
Josszi
Smith-re kíváncsi lettem volna idén dehát IR-re ment. amúgy egy jó LEO kellene aki vadul nyomja a passrusht, máris feljebb lenne húzva a DL/DB kombó.
top5 meg ilyenek 😊 nem érdemes dobálózni ilyenekkel, itt minden topikban ez van, ha ezmegaz meglenne top5 meg ELIT védelem/offenz/ST lenne 😛

nekem jó ha megölik a futót és begyalulják a QB-t mindig 😀
amúgy Thomas jelölve lett a rookie of the week-re, de ugyis Watson fogja megnyerni.

TBrown meg mekkora RT lett, így 7. körösen közben.

több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Josszi
azért látszik, ha Tartt és Ward fent vannak akkor fasza párost alkotnak. de igen, kell egy jó CB még, kíváncsi vagyok Whitherspoon mit tudna.
sajnos az LB teljesítmény elmaradt rendesen.
petey
gondold el egy jó cb, és LB sorban egy egészséges Foster + egy átlagos valaki... lehet top5 defense lenne a miénk

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Josszi
azért látszik, ha Tartt és Ward fent vannak akkor fasza párost alkotnak. de igen, kell egy jó CB még, kíváncsi vagyok Whitherspoon mit tudna.
sajnos az LB teljesítmény elmaradt rendesen.

több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
pff stat 4.hét utáni grade állás..

























Szerkesztette: Josszi

The Amazing Racoon