San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Leigazoltuk Datone Jonest. Packersnél, Vikingsnél, Detroitnál is maradandót alkotott. LB (DE?) gondok megoldva.
??
diverdoc
4-emberes védőfalban őt leginkább LDE/UT-ként lehet elképzelni, amivel azért itt tele a padlás 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Leigazoltuk Datone Jonest. Packersnél, Vikingsnél, Detroitnál is maradandót alkotott. LB (DE?) gondok megoldva.
??
diverdoc
Maradandót??? Erősen megkérdőjelezem.
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Leigazoltuk Datone Jonest. Packersnél, Vikingsnél, Detroitnál is maradandót alkotott. LB (DE?) gondok megoldva.
??


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
A #D falba húzáshoz tegyük azt hozzá, hogy Armstead és DeFo még Baalke választásai voltak. Lynchék teljesen tiszta lappal indultak és ők S.Thomasban látták az egyik alapemberüket, aki köré csapatot lehet építeni. Azt persze az idő dönti el, hogy igazuk lesz-e. Abban nem vagyok biztos, hogy Arikban is látják ezt a potenciált. Ha dönteni kellene a három első körös közül, szerintem őt áldoznák be. DeFo képes elit szinten játszani, Armstead pedig nem igazi LEO és sajnos sérülékeny is. Annak ellenére mondom ezt, hogy kedvelem Arik játékát.
Baalkenak voltak érdekes döntései, főleg így utólag. Ilyen a S poszt is, oda is húzott magasan három embert. Reid, Ward, Tartt. Reid legutóbb már inkább LB-t játszott, nem lenne meglepő, ha neki is ez lenne az utolsó szezonja SF-ban.
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
igaz na, engem meg elkap a hév, ......... nehéz ezt bármilyen magasztos a jövőbeni cél, nyugiban buddhai üdvözölt mosollyal az arcomon figyelnem 😀
Josszi
És ez így természetes. Szurkolók vagyunk, csapatunk vergődik.Máshol is hasonlóan látják.
A mi feladatunk hogy szurkolunk és remélünk.

Despite the inability to see, this Faithful shows us what true fandom is


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy football stratégiailag nem feltétlenül rossz döntés prioritásban részesíteni a D-line-t. Nem is olyan rég volt kb 1-2 egymást követő év, amikor pl a Panthers ellen nem lehetett futni. A védelem #1 szabálya sokáig az volt, hogy öld meg a futást. A Harbough féle ligaelit friscoban is a d-line és a front seven volt bivaly, a sec meg "kullogott" mögöttük.

Cap management szempontjából viszont butaság egymást követő években a D# falba húzni, mert ez azt jelenti, hogy a rookie kontraktok után ki kell fizetned ugyanarra a posztra/egységre a cap aránytalanul nagy részét. (Vélelmezve, hogy beválnak a húzássok, de ki az aki 1/5 körül úgy húz évekig, hogy "jó ha kettőből egy beválik"?). Viszont azt látni kell, hogy egy szakmai stáb úgy húz játékosokat (mondjuk 1-3 körben), hogy a leendő pro bowlerjeit látja bennük. Hiába mondja egy külsős szaki, hogy a draft capitalt az egységek között arányosan kell elosztani, ha a stáb 3 azonos poszton játszót leendő all pro-ként értékel. Akkor behúzzák mindet, és tesznek arra, hogy a TE pl nagyobb need (ha nem látnak ott is valakiben akkora potenciált).

Ezen felül lehet vitatkozni, hogy hogyan alakul a posztok fontossági sorrendje, de a 32 csapatból egy évben kb 10 mindig úgy indul neki, hogy újjáépít. Ez 5 év alatt (ennyi idő alatt kevébé változik a liga dinamikája) minimum 50 re-build project liga szerte. Ha ezeket összehasonlítanánk, akkor szerintem érdekes lenne, hogy alig találnánk hasonló sorrendben felhasznált draft/FA capitalt, mert minden rebuild más, mivel minden stáb más-más elosztás szerint látja meg a probowlert/allprot az újoncok között. Ezért nincs blueprint az újjáépítésre (pl, végy az első körös jogoddal egy QB-t, majd a 2. körössel egy LT-t stb).

Ezért is csapódik le minden a talent értékelésnél/scoutingnál. Ott kell rendnek lennie. Ráadásul én mindig úgy látom, hogy ugrásszerű a javulás amikor fejlődik egy csapat. Nincs lépcsőzetes javulás, vagy nagyon ritka (pl 1. év 3 győzelem, 2. év 6 győzelem, 3. év 9 győzelem.), tehát lehet, hogy itt is 1 vagy 2 poszt kell és helyre kerül több kocka is a kirakósból. Pl jön egy kompetens Qb, meg egy jó Tackle, az offense egyből máshogy fog kinézni. A több pont és a nagyobb labdabirtoklás segít a védelemnek erőtartalékolás szempontjából, ráadásul ha nem kell folyton rohanni az eredmény után, más play arányt is hív az ellenfél.

Summa summarum, elcseszett döntés csak a D falba tenni a legerősebb draft cetlidet, de sokszor csak egy jó offseason és kikupálódik egy csapat.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
bizony tele vagyunk hiánnyal, OL, WR, LB, CB, poszton amit nem lehet megcímezni 1 dafton.petey
és ebben neked teljesen igazad van
a Browns draftjától is mindenki élvezett jobbra-balra, aztán hol vannak?
petey
kb ahol mi
P.S. azért szar dolog ezt látni, hogy velük vagyunk egy szinten

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Azt a részt minek kitakarítani, ami tele volt tömve amúgy is. Ha 16ba vitted Bruckner Siegfridet, a bánatba húzod rá Solomont. Én ezeket nem értem, persze vannak nem működő részek de minek kiönteni a gyereket is a lavórból. S minden újedzős építkezés ilyen balfasz. Nem tudsz minden pozícióba top picket rakni, oszd el egy kicsi az Oba, egy kicsi a Dbe. Ha nem viszel irányítót magasan, mért nem rakod össze a futást? Ha top20 value-ra húzol, akkor inkább add le a belépőkártyádat, de tényleg semmi értelme D- line embereket meg TE-t meg ijen marhaságokat huzigálni, nem lettél volna előrébb a legjobb QBval?
sutianap
mert akkor még azt hitték hogy Solomon k nagy fogás lesz, de ezzel egyelőre várni kell míg kiderül, Foster meg jött és ugye voltak a cikkekhogy huuumekkora steal, fántásztikus menedzsment stb stb.. erre idáig kb játszott 4 negyedet összesen!.. a sérülékeny öreg Boman pedig nyomott egy fasza nyító meccset a Raidersben.. kb ennyi a menedzsment egyelőre.. nagy büdös nulla.. de ugye nyító év.. és a mániákus takarítás..
Josszi
sajnos a sérülés része ennek, te is láttad hogy a bokája hogy maga alá gyűrődött :/ most pedig nincs komoly baja, játszani fog.
én látom hogy idén arra megyünk, hogy elemezzék a rostert, játszatják a fiatalokat és megy a feltérképezés. ha a mindenáron nyerés lenne a cél, akkor nem küldik el Kerley-t, Brooks-ot és Bowmant.
top 10-ben vagyunk fiatalok terén.
lehet én vagyok csökött, de értem mire megy ki az egész, és nem csak azt látom hogy mindenki fos meg nem ért hozzá... :/
petey
igaz na, engem meg elkap a hév, de majd a higgadt elemző stilusuak jól lenyugtatnak 😀, igazad van hogy feltérképezés, és minden mehet vagy ment a kukába, de nehéz ezt bármilyen magasztos a jövőbeni cél, nyugiban buddhai üdvözölt mosollyal az arcomon figyelnem 😀

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Azt a részt minek kitakarítani, ami tele volt tömve amúgy is. Ha 16ba vitted Bruckner Siegfridet, a bánatba húzod rá Solomont. Én ezeket nem értem, persze vannak nem működő részek de minek kiönteni a gyereket is a lavórból. S minden újedzős építkezés ilyen balfasz. Nem tudsz minden pozícióba top picket rakni, oszd el egy kicsi az Oba, egy kicsi a Dbe. Ha nem viszel irányítót magasan, mért nem rakod össze a futást? Ha top20 value-ra húzol, akkor inkább add le a belépőkártyádat, de tényleg semmi értelme D- line embereket meg TE-t meg ijen marhaságokat huzigálni, nem lettél volna előrébb a legjobb QBval?
sutianap
mert akkor még azt hitték hogy Solomon k nagy fogás lesz, de ezzel egyelőre várni kell míg kiderül, Foster meg jött és ugye voltak a cikkekhogy huuumekkora steal, fántásztikus menedzsment stb stb.. erre idáig kb játszott 4 negyedet összesen!.. a sérülékeny öreg Boman pedig nyomott egy fasza nyító meccset a Raidersben.. kb ennyi a menedzsment egyelőre.. nagy büdös nulla.. de ugye nyító év.. és a mániákus takarítás..
Josszi
sajnos a sérülés része ennek, te is láttad hogy a bokája hogy maga alá gyűrődött :/ most pedig nincs komoly baja, játszani fog.
én látom hogy idén arra megyünk, hogy elemezzék a rostert, játszatják a fiatalokat és megy a feltérképezés. ha a mindenáron nyerés lenne a cél, akkor nem küldik el Kerley-t, Brooks-ot és Bowmant.
top 10-ben vagyunk fiatalok terén.
lehet én vagyok csökött, de értem mire megy ki az egész, és nem csak azt látom hogy mindenki fos meg nem ért hozzá... :/

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Azt a részt minek kitakarítani, ami tele volt tömve amúgy is. Ha 16ba vitted Bruckner Siegfridet, a bánatba húzod rá Solomont. Én ezeket nem értem, persze vannak nem működő részek de minek kiönteni a gyereket is a lavórból. S minden újedzős építkezés ilyen balfasz. Nem tudsz minden pozícióba top picket rakni, oszd el egy kicsi az Oba, egy kicsi a Dbe. Ha nem viszel irányítót magasan, mért nem rakod össze a futást? Ha top20 value-ra húzol, akkor inkább add le a belépőkártyádat, de tényleg semmi értelme D- line embereket meg TE-t meg ijen marhaságokat huzigálni, nem lettél volna előrébb a legjobb QBval?
sutianap
hát pont ez az, hogy baromira nem volt tömve. és futás ellen valami rettenet voltunk, tökutolsók konkrétan. így megértem, hogy oda húztak. a két fal(OL/DL) kritikus mindenhol. más kérdés, hogy visszamenőleg 3 évre kiket sikerült hozni drafton. Thomast elsősorban run stufferként választották szerintem.
persze más lenne a leányzó fekvése, ha lenne egy-két iszonyat pass rusher. de nincs. gondolom ez lesz a prio ide a közeljövőben.

QB. ahhoz, hogy egy rookie QB-d jól muzsikáljon, kell egy erős OL, aki megvédi és utat nyit a futónak hogy levegye a terhet. nálunk ez most közepes, se nem jó, se nem rossz. most vasárnap pedig nyomtak egy full kretén showt.
idén nincs ilyen, hogy legjobb QB, a Bears bepánikolt, és vitték Tru-t 2-re. Watsont se várták top 10-be. egyelőre jól hasít, de ott van körülötte support. CJB-t sem látom annyira elveszettnek, persze vannak hibái mert pl. sokat vár de ezek tanulhatóak, és ha lenne egy jobb fal előtte akkor nem kellene gondolkodni jövőre QB-n.
és visszatértünk oda, hogy bizony tele vagyunk hiánnyal, OL, WR, LB, CB, poszton amit nem lehet megcímezni 1 dafton.
a Browns draftjától is mindenki élvezett jobbra-balra, aztán hol vannak?

Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Azt a részt minek kitakarítani, ami tele volt tömve amúgy is. Ha 16ba vitted Bruckner Siegfridet, a bánatba húzod rá Solomont. Én ezeket nem értem, persze vannak nem működő részek de minek kiönteni a gyereket is a lavórból. S minden újedzős építkezés ilyen balfasz. Nem tudsz minden pozícióba top picket rakni, oszd el egy kicsi az Oba, egy kicsi a Dbe. Ha nem viszel irányítót magasan, mért nem rakod össze a futást? Ha top20 value-ra húzol, akkor inkább add le a belépőkártyádat, de tényleg semmi értelme D- line embereket meg TE-t meg ijen marhaságokat huzigálni, nem lettél volna előrébb a legjobb QBval?
sutianap
mert akkor még azt hitték hogy Solomon k nagy fogás lesz, de ezzel egyelőre várni kell míg kiderül, Foster meg jött és ugye voltak a cikkekhogy huuumekkora steal, fántásztikus menedzsment stb stb.. erre idáig kb játszott 4 negyedet összesen!.. a sérülékeny öreg Boman pedig nyomott egy fasza nyító meccset a Raidersben.. kb ennyi a menedzsment egyelőre.. nagy büdös nulla.. de ugye nyító év.. és a mániákus takarítás..

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
CJB- el semmi gond. Ahogy irtad se nem jo, se nem szar. En is azt irtam, hogy mar most tobb potencial van benne mint Hoyerben. En a hurra optimizmust nem ertettem, a draftunktol kezdve a folyamatos zakok utan, hogy mennyire jol epitkezunk es “ feny az alagut vegen” stb. En biztos nem vartam 12-4- et.

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Azt a részt minek kitakarítani, ami tele volt tömve amúgy is. Ha 16ba vitted Bruckner Siegfridet, a bánatba húzod rá Solomont. Én ezeket nem értem, persze vannak nem működő részek de minek kiönteni a gyereket is a lavórból. S minden újedzős építkezés ilyen balfasz. Nem tudsz minden pozícióba top picket rakni, oszd el egy kicsi az Oba, egy kicsi a Dbe. Ha nem viszel irányítót magasan, mért nem rakod össze a futást? Ha top20 value-ra húzol, akkor inkább add le a belépőkártyádat, de tényleg semmi értelme D- line embereket meg TE-t meg ijen marhaságokat huzigálni, nem lettél volna előrébb a legjobb QBval?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Azértz ez elég szarul esik tényleg hogy ezt kell kimondani: a Cleveland Browns-al harcolunk az utolsó helyért. 😕
Coolearie
Hát mindenhol király ötlet volt a D-falba top3 húzás. Az egy értéknövelő frappáns kijaf szagyerek.... Szóval egyértelmű balfékeskedés, sőt még sikerült megmagyarázni, hogy mennyire égtek a vágytól, hogy legyen egy Kizer, vagy egy Behátrál, ehhh...
sutianap
amit it Baalke összehordott az elmúlt években, nem egy szezon alatt lesz kitakarítva. A fele roster nem lesz itt szerintem jövőre, rettenetesen sok a lyuk amit nem lehet betömni pikkpakk.
na most CJB-vel mi a gond? 3. körösként elfogadthatóan játszik, nem hű de jól, és nem is hű de szarul.
persze, ez tényleg rettenet volt, de ebből kell főzni, szerintem serényen írják már ki marad, ki megy, ki lesz a draft célpontja.
most őszintén mit vártatok? hogy egy ilyen rosterrel nyomunk egy 12-4-et is? nem értem..

több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Borzasztó volt. Ez már nem pár pontos zakó. Ha ehhez hozzávesszük, hogy nem volt rugójuk (azzal sztem 40+-os különbség lett volna), szinte történelmi vereség (mondjuk az elmúlt 37 évben nem vert meg minket a Dallas ennyire). Látszik, hogy több potenciál van CJB-ben mint Hoyerben, de azért ő sem lesz vszínű a megváltó.
Engem megkérdeztetek nemrég miért nem jó az OL? Én megfordítom szerintetek miért jó ez az OL? CJ futkározott az életéért mint Wilson szokott (csak ő abból TD-t dob, lsd pl.ellenünk 😕 ), turnovereink (ha nem saját lábára lép a srác a pick is egy hasonló szituból lett volna, megúsztuk), leütött passaink, hitek, yard lossok a játékoknál stb. Arany Staleyt forgatták mint az elsőbálozó kislányt. Garbage time-ig 3 pont...... Nem hiszem hogy csak WR és QB komponens van itt. Ahol végleg megpecsételődött a sorsunk sztem a félídő vége előtti fambli a RZ-ben (vagy környékén), ha az esetleg TD.... (bár akkor sem).
Ez mellett, amit a D# mutatott az gyalázat. Futnak ellenünk vagy 300 y-ot, Dakota közelébe sem kerültünk, passzsiettetés???
Ezt a 0-7-et látni fájdalom. Elvagyok keseredve. lehet ezért látom, ennyire sötéten. Na mindegy, majd elmondjátok mik voltak a jó részek, hol az alagút vége, hogy megy az építkezés stb. Én sajnos ezt nem látom. sutianappal egyetértek.
Bemásolom ide egy kinti srác elkeseredett véleményét (ha nem is értek minden szavával egyet):
"SF is a bad football team and a bad organization, and they look like they are going backwards. They are slowly unlearning how to play football. But man, can they KNEEL!"

El vagyok keseredve 😊.
GO NINERS


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Azértz ez elég szarul esik tényleg hogy ezt kell kimondani: a Cleveland Browns-al harcolunk az utolsó helyért. 😕
Coolearie
Hát mindenhol király ötlet volt a D-falba top3 húzás. Az egy értéknövelő frappáns kijaf szagyerek.... Szóval egyértelmű balfékeskedés, sőt még sikerült megmagyarázni, hogy mennyire égtek a vágytól, hogy legyen egy Kizer, vagy egy Behátrál, ehhh...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Azértz ez elég szarul esik tényleg hogy ezt kell kimondani: a Cleveland Browns-al harcolunk az utolsó helyért. 😕

több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ma Foster visszatér ha minden igaz.
petey
Reid kezdő lesz, lehet tudni róla?
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Ma Foster visszatér ha minden igaz.

több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Ian Rapoport of NFL Network joined KNBR on Monday morning and shared some quick thoughts on the 49ers' rookie quarterback and said that Shanahan and Lynch were not the only ones who valued Beathard so highly.

"I remember I tweeted about him early on in the draft process because no one cared about him," Rapoport said. "I thought he was going to go maybe fourth round or fifth round -- much higher than anyone anticipated. And there were literally about two teams that thought he was going to be a really good quarterback. The Niners were one and the Packers were another. They just really, really liked him and that's probably proving out to be a pretty good pick."

azért a Ződek játékosmegfigyelői nem olyan rosszak, ez bizakodásra adhat okot. más kérdés hogy ott ARod mögött padozni sokkal kellemesebb 😀
meglátjuk mi sül ki ebből.
petey
Na majd most meglátjuk mennyit lehetett tanulni ARod mögött...
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Ian Rapoport of NFL Network joined KNBR on Monday morning and shared some quick thoughts on the 49ers' rookie quarterback and said that Shanahan and Lynch were not the only ones who valued Beathard so highly.

"I remember I tweeted about him early on in the draft process because no one cared about him," Rapoport said. "I thought he was going to go maybe fourth round or fifth round -- much higher than anyone anticipated. And there were literally about two teams that thought he was going to be a really good quarterback. The Niners were one and the Packers were another. They just really, really liked him and that's probably proving out to be a pretty good pick."

azért a Ződek játékosmegfigyelői nem olyan rosszak, ez bizakodásra adhat okot. más kérdés hogy ott ARod mögött padozni sokkal kellemesebb 😀
meglátjuk mi sül ki ebből.

több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
The San Francisco 49ers announced on Tuesday that they have signed defensive lineman Leger Douzable and defensive lineman Tony McDaniel to one-year deals.

Armstead IR, Logan Paulsentől pedig elköszöntünk
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
6.heti pff gradek

























The Amazing Racoon
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
ja és a zebrák szarjanak farfekvéses sünöket, hogy a 2. meccsünket döntik el egy BS OPI-val
tabzs

Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
"A 49ers az első csapat az NFL történetében, mely sorozatban 5 meccset vesztett el 3 vagy annál kevesebb ponttal"
Josszi
Az a durva,hogy ez a 0-6 egy nagy kanál mákkal lehetne 5-1 is,vagy 4-2,elég szar lehet ezt szurkolóként megélni.De legalább nincs már az a teljes kilátástalanság,ami a SB után felfedezhető volt Nálatok idáig.Ott van már a fény az alagút végén. 😊
LeviPoki
érdekes, de én nem élem meg szarul. pont ezért, hogy látszik valami koncepció építkezés és játék terén. ne feledjük 1-2 playen múlott idén, hogy nem állunk pozitívan. plusz elkezdték kialakítani azt az alapot, amire fel lehet húzni a falat a későbbiekben. 1 jó draft, pár jobb FA és máris átfordul itt minden. persze meglátjuk CJB mit hoz a többi meccsen, mert most ő fogja megkapni az első csapatos snapeket edzéseken(és felmossa a Boyzt vasárnap 😀)