San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nekem ami különösen feltünő volt, hogy Hoyer és Aldrick Robinson mennyire nincsenek összhangban, 3 elkapása volt, de szerintem még ment rá 5-7 passz ezen kívül és azok sokszor tök homályak voltak.
A DL a fiatalokkal nagyot darált, Elvis is letette névjegyét. Bowman már nekem is kezd kilógni a sorból szegény. Kedvenc időtöltésem a CB-k szidása, de a tegnapi DB sor nem volt rossz, bár mindig volt valami bosszantó hiba. Nagyon kellene oda valami meghatározó figura, aki képes villantani valami nagyot.
Hoyerre azé
Alabama Niners
Goodwin kiesése után A.Robinson lett a 2. számú elkapó és valóban nem volt meg az összhang Hoyer és közte. Pedig kulcsfontosságú lett volna miután Garcont fogta Peterson.
És igen, kellene egy igazi első számú CB, aki egy az egyben le tudja venni az emberét.
SFGaben
na olyan sok más csapatnak is kéne 😀
van max 5-6 a ligában nem hiszem hogy megtudnánk akarnánk fizetni egy igazi shutdown cornert másrészt lehetne ezt orvosolni máshogyan,okosabb ügyesebb zónázás, és kevesebb szabálytalanság, szegény Robinson tavalyi rookie szezonja elején magasta tette a mércét de azóta.. khmm..

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Nekem ami különösen feltünő volt, hogy Hoyer és Aldrick Robinson mennyire nincsenek összhangban, 3 elkapása volt, de szerintem még ment rá 5-7 passz ezen kívül és azok sokszor tök homályak voltak.
A DL a fiatalokkal nagyot darált, Elvis is letette névjegyét. Bowman már nekem is kezd kilógni a sorból szegény. Kedvenc időtöltésem a CB-k szidása, de a tegnapi DB sor nem volt rossz, bár mindig volt valami bosszantó hiba. Nagyon kellene oda valami meghatározó figura, aki képes villantani valami nagyot.
Hoyerre azé
Alabama Niners
Goodwin kiesése után A.Robinson lett a 2. számú elkapó és valóban nem volt meg az összhang Hoyer és közte. Pedig kulcsfontosságú lett volna miután Garcont fogta Peterson.
És igen, kellene egy igazi első számú CB, aki egy az egyben le tudja venni az emberét.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Sajnáltam azt az utolsó TD-t volt benne valami sors szerű ahogy Robinson majdnem elüti bravúrosan de így kapja el a WR....Mondjuk ha nem ér bele akkor is elkapja szinte biztos.
Janek
amit nem adtak meg? mondjuk az Robinson le is szedhette volna..

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Sajnáltam azt az utolsó TD-t volt benne valami sors szerű ahogy Robinson majdnem elüti bravúrosan de így kapja el a WR....Mondjuk ha nem ér bele akkor is elkapja szinte biztos.

több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Az milyen mikor Kyle Shanahannak kevesebb dropja van mint Dropinsonnak? 100% elkapási mutatója van, csak hát nem igazán volt boldog emiatt...
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nekem ami különösen feltünő volt, hogy Hoyer és Aldrick Robinson mennyire nincsenek összhangban, 3 elkapása volt, de szerintem még ment rá 5-7 passz ezen kívül és azok sokszor tök homályak voltak.
A DL a fiatalokkal nagyot darált, Elvis is letette névjegyét. Bowman már nekem is kezd kilógni a sorból szegény. Kedvenc időtöltésem a CB-k szidása, de a tegnapi DB sor nem volt rossz, bár mindig volt valami bosszantó hiba. Nagyon kellene oda valami meghatározó figura, aki képes villantani valami nagyot.
Hoyerre azé
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 167
Az idei év egyetlen igazi pozitívuma:  www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2017/10/02/818buckner.png

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Nem voltak nagy elvárásaim ezzel a szezonnal kapcsolatban, de nagyon frusztráló ilyen vereségeket megélni. Saját magunkat lőttük lábon megint. A négy meccsből háromszor nem tudtuk feltenni a pontot az i-re. Nem tudom min múlik ez, de ennek a rosternek a nagy része alig vagy egyáltalán nem nyert még NFL mérkőzést. Amikor nagyon kellett Hoyer nem tudott előlépni, sajnos látszanak a korlátai, de az elkapói sem segítettek sokat rajta.
SFGaben
sőt, nem is játszott NFL meccset 😊 de látszik a sok wtf momentum ellenére, hogy valaminek a küszöbén lehetnén egy jobb rosterrel. viszont ahhoz meg draft és minőségi FA kell. meg sok türelem idénre.
tegnap Taylor nagyot ment. több labda kell neki. na meg a DL, szavunk nem lehet sok, pláne hogy át lettek variálva Tank kiesése miatt.

viszont a dropok, ha megiszok egy felest minden után félidőre sakálrészeg lehettem volna.



Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Nem voltak nagy elvárásaim ezzel a szezonnal kapcsolatban, de nagyon frusztráló ilyen vereségeket megélni. Saját magunkat lőttük lábon megint. A négy meccsből háromszor nem tudtuk feltenni a pontot az i-re. Nem tudom min múlik ez, de ennek a rosternek a nagy része alig vagy egyáltalán nem nyert még NFL mérkőzést. Amikor nagyon kellett Hoyer nem tudott előlépni, sajnos látszanak a korlátai, de az elkapói sem segítettek sokat rajta.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
 i.imgur.com/1GLmcdj.mp4

Shanny mennyire volt pipa?
a vicc, hogy egy kompetensebb QB-val simán 3-1 is lehetnénk, urambocsá 4-0

Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
hát heartbreaker vereségekben jók vagyunk. az uccsó támadásunknál Hoyer hova dobta te atyaég, volt üres ember és TD. áh.

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
 www.ninersnation.com/2017/9/29/16387208/reuben-foster-ankle-injury-rehab-timeline-49ers

Foster elkezdett futni és tréning hegyet mászni. ha minden jól megy talán 2 hét múlva játszhat.

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
K'Waun Williams szerződését három évvel meghosszabbítottuk. Eddig pozitív meglepetés a játéka.
SFGaben
eddig jól tolja a srác. nagyon-nagyon tetszik a Lynch/Shanny combo munkája így lassan 8 hónapja. épülgetünk, brick by brick

több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
K'Waun Williams szerződését három évvel meghosszabbítottuk. Eddig pozitív meglepetés a játéka.
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
pff 3.hét utáni gradek állása, top15 és sf playak..























The Amazing Racoon
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Tank mégis IR
petey
pech bakker..

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Tank mégis IR

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Tank is megy IR-re
 www.csnbayarea.com/49ers/shanahan-carradine-could-be-heading-ir

Reid, Tartt, Juszczyk, Coyle, Tank, Foster, Garnett...hát van baj
petey
pech szezon idáig.. 😕
szezon második felében amikorra másoknak dől ki a fél csapat, visszatérnek és legyilkolunk mindenkit
Josszi
Tank 4-6 hét.
Nem IR.
Bazzani
igen, végülis ez lett, bár az a baj ezekkel, hogy 4-6 hét után sem szállnak vissza egyből. meglátjuk.

megnéztem magyar kommentárral a meccset is, hát alapból nem rosszak a srácok, tudják mit beszélnek, de a sok Rams, Goff, McVay, Girley, Donald szopkodás sok volt. kicsit lejjebb veszik ezt és jobban objektívabbak akkor rendben is van.

amúgy meglátjuk mire megy a Rams egy Seattle, Panthers, Boys, Vikings D ellen. mert Hoyer ugyanúgy szétdobálta őket mint Goff minket, csak ugye Goff első kör..
petey
ezt a ramsozást mondtam a meccs alatt is, hogy kicsit túllőtték a hypolását a kosoknak.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Tank is megy IR-re
 www.csnbayarea.com/49ers/shanahan-carradine-could-be-heading-ir

Reid, Tartt, Juszczyk, Coyle, Tank, Foster, Garnett...hát van baj
petey
pech szezon idáig.. 😕
szezon második felében amikorra másoknak dől ki a fél csapat, visszatérnek és legyilkolunk mindenkit
Josszi
Tank 4-6 hét.
Nem IR.
Bazzani
igen, végülis ez lett, bár az a baj ezekkel, hogy 4-6 hét után sem szállnak vissza egyből. meglátjuk.

megnéztem magyar kommentárral a meccset is, hát alapból nem rosszak a srácok, tudják mit beszélnek, de a sok Rams, Goff, McVay, Girley, Donald szopkodás sok volt. kicsit lejjebb veszik ezt és jobban objektívabbak akkor rendben is van.

amúgy meglátjuk mire megy a Rams egy Seattle, Panthers, Boys, Vikings D ellen. mert Hoyer ugyanúgy szétdobálta őket mint Goff minket, csak ugye Goff első kör..

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tank is megy IR-re
 www.csnbayarea.com/49ers/shanahan-carradine-could-be-heading-ir

Reid, Tartt, Juszczyk, Coyle, Tank, Foster, Garnett...hát van baj
petey
pech szezon idáig.. 😕
szezon második felében amikorra másoknak dől ki a fél csapat, visszatérnek és legyilkolunk mindenkit
Josszi
Tank 4-6 hét.
Nem IR.

több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Tank is megy IR-re
 www.csnbayarea.com/49ers/shanahan-carradine-could-be-heading-ir

Reid, Tartt, Juszczyk, Coyle, Tank, Foster, Garnett...hát van baj
petey
pech szezon idáig.. 😕
szezon második felében amikorra másoknak dől ki a fél csapat, visszatérnek és legyilkolunk mindenkit

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tank is megy IR-re
 www.csnbayarea.com/49ers/shanahan-carradine-could-be-heading-ir

Reid, Tartt, Juszczyk, Coyle, Tank, Foster, Garnett...hát van baj
petey
Mondjam? Áhhhhh.
Végre megtalálják a helyét erre ez...

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Tank is megy IR-re
 www.csnbayarea.com/49ers/shanahan-carradine-could-be-heading-ir

Reid, Tartt, Juszczyk, Coyle, Tank, Foster, Garnett...hát van baj
petey
Szegény Tank végre kilépett a "bust" cimke árnyékából,, kezdő lett, jól játszott.....
több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Tank is megy IR-re
 www.csnbayarea.com/49ers/shanahan-carradine-could-be-heading-ir

Reid, Tartt, Juszczyk, Coyle, Tank, Foster, Garnett...hát van baj
petey
Szerencsétlen Tank, pedig ez eddig messze a legjobb idénye volt
több mint 6 éve
Béczkó 1 264
Hihetetlen jó meccs volt ez a 49ers - rams meccs! Ahhoz képest, hogy csütörtöki meccs volt, jó volt. Megmondom őszintén, hogy én nagyon sajnáltam a San Franciscot, nagyot küzdöttek (de tényleg, jó volt látni). Garcon tényleg nagyon alul értékelt, kár hogy eddig nem jött össze neki a Pro Bowl! Petey szép a lista főleg Reid és Juszczyk. Lehet sokan megszólnak majd, de szerintem Hoyernek mennie kell, lehet vele pár meccset hozni, de akkor sem Franchise irányító! Kár ezért a meccsért!