San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Kezdő TE-et nem szokás eladni 2 héttel idény előtt... nem vágom, ez miért volt. Nyilván van helyette ember...de kezdő ember esetén fura
Chargers LT
kényszer kezdő volt McDrop....azok eladhatók
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Kezdő TE-et nem szokás eladni 2 héttel idény előtt... nem vágom, ez miért volt. Nyilván van helyette ember...de kezdő ember esetén fura

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Vance McDropp-ot eltrédeltük Piccbörgbe, nem tisztázott draft pikkért.
Nem fogunk miatta többet bosszankodni......

....kaptunk egy 4. kört érte, de adtunk egy 5.-et mellé, akkor nem sokért adtuk el.
Gyakorlatilag az 5. kör eleji pickünket felcseréltük egy 4. közepe-végire. Kábé 10-20 hellyel mentük feljebb akkor.
Alabama Niners
Kár érte, jó ügynök volt.... 😀
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Vance McDropp-ot eltrédeltük Piccbörgbe, nem tisztázott draft pikkért.
Nem fogunk miatta többet bosszankodni......

....kaptunk egy 4. kört érte, de adtunk egy 5.-et mellé, akkor nem sokért adtuk el.
Gyakorlatilag az 5. kör eleji pickünket felcseréltük egy 4. közepe-végire. Kábé 10-20 hellyel mentük feljebb akkor.

Szerkesztette: Alabama Niners
több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Garnett ha felépül week 1re megy egyből vissza RGbe, vagy csatáznia kell Fuscoval?
alatriste
Szerintem egyből kezdő lesz, a két G (Fusco és Beadles) nem túl meggyőző eddig.
több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Az első két negyed nagyon tetszetős volt, éles volt az offense és a defense is. Én is úgy érzem , hogy a CB poszton kicsit vékonyak vagyunk, ott vannak problémák. R.Foster nagyon tetszett, már most nagy kedvenc. Staleynek kisebb térdsérülése van csak, azt írják nem komoly. Theus egész jól szállt be a helyére.
Jó lesz ez, jó az irány, 2-3 éven belül jó kis csapatunk lesz.
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Mivel csak az első félidőt tudom megnézni, ezután értékelek. Maximálisan elégedett egyok azzal amit a csapat mutatott, vannak hibák, de a ejlődés megkérdőjelezhetetlen! Amit az O-line+Hoyer+WR-ek hoztak az első félidőben az messze több, mint bíztató. (Remélem Staley-velnincs gond, nem hallottam miért van a pálya szélén) A védelem is kifejezetten tetszetős, gyorsak és nagyot ütnek, csak a 2 CB-t érzem gyenge pontnak (már évek óta). Hoyer statisztikája nem a szokásos irányítóinkat idézik (12/17 176y 2TD) kellemes meglepetés a kis kopasz. Remélem majd a futás még javul, mert ott rozsdásak vagyunk. A védelemben a front7 egész tetszetős (hahó van pass rush?) a fiataljaink kezdenek beérni, Tank évekig nulla volt most meg kezdő lesz (?) végre megtaláltuk a helyét? Szerintem félelmetes lesz az Armstead-Buckner-Thomas trió hamarosan. Saleh jobb védelmet rakott össze a sémaváltással, mint azt remélni mertem. Bíztató dolgok, de az igazi mgmérettetés 2 hét múlva indul. Jó kemény a sorsolás: Panthers, Seahawks, ha ezeken nem is, de a 3. fordulóban a Rams-t be kell darálni! Bízom benne a 2. félidőben a cseresor is villogni fog, azt maj este az ismétléskor nézem meg. Go 9ers!!!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Garnett ha felépül week 1re megy egyből vissza RGbe, vagy csatáznia kell Fuscoval?


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ahmad Brooks-->Cut

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Amerre kis Shanny jár, arra jó lesz az OL, szal ez engem annyira nem lepett meg 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
MON5T3R & 5AVA6E
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Saleh jól ismeri őt, 3 évig együtt volt vele a Jagsnél
 twitter.com/49ers/status/900401887085776896
SFGaben
A Caldwell éra elején ő volt a Jags legjobb játékosa(2013-14). Azóta túl van pár súlyos sérülésen... Ha a lába rendben van, akkor nagy erősítés is lehet.
több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Saleh jól ismeri őt, 3 évig együtt volt vele a Jagsnél
 twitter.com/49ers/status/900401887085776896
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
The 49ers offensive line is showing improvement this preseason. The entire line leads the league in pass blocking efficiency.

The 49ers have allowed just eight quarterback pressures on sixty two passing plays with particularly strong play from presumptive starting offensive tackles Joe Staley and Trenton Brown and center Daniel Kilgore, all of which have a PBE of 100.0.

The 49ers will also be encouraged by the performances of undrafted free agent J.P. Flynn from Montana State. Flynn has allowed just one pressure in forty four pass blocking snaps, and his PBE of 98.3 ranks 6th among guards that have participated in at least forty one passing snaps.

petey
Lassan ideje lenne Staley helyére is nézni egy kezdőt, nem?
Coolearie
Brownt elvileg oda szánjuk, ha úgy alakul, TC alatt is kapott már LT snapeket.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
The 49ers offensive line is showing improvement this preseason. The entire line leads the league in pass blocking efficiency.

The 49ers have allowed just eight quarterback pressures on sixty two passing plays with particularly strong play from presumptive starting offensive tackles Joe Staley and Trenton Brown and center Daniel Kilgore, all of which have a PBE of 100.0.

The 49ers will also be encouraged by the performances of undrafted free agent J.P. Flynn from Montana State. Flynn has allowed just one pressure in forty four pass blocking snaps, and his PBE of 98.3 ranks 6th among guards that have participated in at least forty one passing snaps.

petey
Lassan ideje lenne Staley helyére is nézni egy kezdőt, nem?

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
The 49ers offensive line is showing improvement this preseason. The entire line leads the league in pass blocking efficiency.

The 49ers have allowed just eight quarterback pressures on sixty two passing plays with particularly strong play from presumptive starting offensive tackles Joe Staley and Trenton Brown and center Daniel Kilgore, all of which have a PBE of 100.0.

The 49ers will also be encouraged by the performances of undrafted free agent J.P. Flynn from Montana State. Flynn has allowed just one pressure in forty four pass blocking snaps, and his PBE of 98.3 ranks 6th among guards that have participated in at least forty one passing snaps.

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
A Broncos meccsre visszatérve, az 5 eladott labda nagyban befolyásolta az egész mérkőzés menetét. Pre-season, de akkor sem nézett ki jól.
CJ nyerésre áll a backup QB pozícióért. Eli Harold és Brooks között is verseny van, hogy ki legyen a kezdő SAM linebacker.
SFGaben
hát megnézve azért annyira nem volt tragikus, jó az 5 TO elég foscsi, de Hoyernek jók az olvasásai és oda tudja dobni a lasztit. max 1 alkalom volt, amikor McDropot választotta Goodwin helyett, aki 3 métert vert az emberére és sima TD lehetett volna. CJ is jól mozgott megint. érdekes látni 5 év után olyan QB-t, aki nem kezd el szaladni ha kicsit beomlik a zseb.
Reid totál fasza volt, kíváncsi leszek Ward visszatérésére.
Hightower és Bibbs(?) totál homály. remélem Williamsból és Breidából többet látunk a héten.
megint sok a bünti sajnos.
viszont elindultunk szerintem felfelé, látni valami koncepciót, de újra kell tölteni sok helyen a csapatot, és lassan, de biztosan menni előre. jó lesz ez 😊

több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
A Broncos meccsre visszatérve, az 5 eladott labda nagyban befolyásolta az egész mérkőzés menetét. Pre-season, de akkor sem nézett ki jól.
CJ nyerésre áll a backup QB pozícióért. Eli Harold és Brooks között is verseny van, hogy ki legyen a kezdő SAM linebacker.
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Már nem ide tartozik ugyan de csak benyögöm.
14 szezon után, Boldin bejelentette a visszavonulását.

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
bár még csak az eljén tartok, hol ért hozzá Tartt a labdához? illetve bünti volt mi jövünk, erre visszanézik és denveri labda? ezt jól behaluzták...vagy nemtom.
aztán RR DPI-je, baze ilyen nincs hogy ezt csinálja ez a lökött, esélye nem volt a WR-nek a labdára

Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Jó lesz ez..A megye 1-be.

több mint 6 éve
Babowski23 San Francisco 49ers 9
Es erre leirom megegyszer Bowman-t ket mm-el..asszem teljesen kicsinaltak a sracok..😜
több mint 6 éve
Babowski23 San Francisco 49ers 9
Bocs, Beathard es Bowmann..meg nem vagyok teljesen magamnal a hajnali meccsnezes (es sokk) miatt..😀
több mint 6 éve
Babowski23 San Francisco 49ers 9
Vegigneztem (szenvedtem) a meccset ejjel..ez borzaszto volt. 4 turnover az elso felidoben (aztan megegy a masodikban), az elso csapat offense-e kis tulzassal nem tudott olyan playt osszehozni, h ne repult volna sarga zaszlo, Hoyer labdaelejtese meg mint valami kolyokliga meccsen. Nagyon vartam a szezont, nem szamitottam ilyen gyenge teljesitmenyre, ez valoban borzaszto volt, es fokent a kezdo offense-unk nezett ki nagyon ramatyul..
Egyeduli pozitivumkent C.J. Bethardot lehetne kiemelni, a Chiefs meccs utan most is O volt, akit igazabol dicserni lehet. Goodwin es Kittle is igeretesnek tunnek..
Mindent osszeveve ez egy fos volt, preseason ide vagy oda..eleg pesszimista lettem, pedig nagyon orultem az uj stabnak, az uj draftoknak, Bowmann visszateresenek stb. de ez lesujto volt sajnos.
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Mi a véleményetek Brock Szíettlibe igazolásáról?
Alabama Niners
De hol vannak a szíhóksz fanok? Ilyenkor nem jönnek ide kárörvendeni (mondjuk máskor se szoktak, jegyzem meg a békesség kedvéért), hogy milyen elit cornert igazoltak? Ja, várjunk csak... 😀 😀 😀